poparzenia słoneczne - podleczyłam i co dalej?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-16, 13:36   #1
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja

poparzenia słoneczne - podleczyłam i co dalej??


Próbowałam sama sobie poradzić,ale cóż...chyba bez "Wizaż-Emergency" się nie obędzie..

Otóż byłam w górach i (mimo filtra) kilka godzin na słońcu wystarczyło, by POPARZYĆ mi buziunię..[img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img]

I to naprawdę solidnie; efekt: "świetlisto-czerwona" twarz (zwłaszcza nos! oczywiście) i ból nieustanny. Na szczęście już bez fazy "bąble". Sztywna twarz! A miałam na ten rok mocny plan unikania opalania w ogóle..

Oto co zrobiłam: kefir i bepanthen na przemian na twarz. Nieco pomogło (ból zwłaszcza się zmniejszył), ale "czerwoność" pozostała (teraz zanika).

Mam jednak problem: skóra sucha zrobiła się teraz suchą do sześcianu. Muszę 2 razy dziennie robić makijaż, bo robi mi się zaprawa murarska po 4 - 5 godzinach, a używam naprawdę porządnego podkładu Estee Lauder.

CO JA MAM ZROBIĆ!? Dalej się smarować tym bepanthenem? (kefir odstawiłam [img]icons/icon7.gif[/img], ale w początkowej fazie naprawdę pomógł)

Kobiety drogie, polećcie mi jakąś super maseczkę, jeśli na krem nie macie pomysłu...pleeease

Spinja
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 14:07   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: poparzenia słoneczne - podleczyłam i co dalej??

Bardzo dobry jest krem dr.Eris "Po przedawkowaniu słońca".Możesz go stosować także przez jakiś czas po ustąpieniu objawów "przedawkowania". Najszybciej pomógłby Ci zabieg w gabinecie kosmetycznym - kosmetyczki dysponują ampułkami , maseczkami itp. które bardzo szybko poprawiają stan skóry. Nakładaj dużo kremu (nie żałuj go) , nie stosuj teraz maseczek ściągajacvych , oczyszczających , najlepsze będą maseczki o kremowej , gęstej konsystencji takie , których nie zmywa się z twarzy. W ofercie SVR jest już nowy krem SVR 100B - polecam na wszelkie wyprawy w góry czy nad morze a także jako codzienna ochrona przeciwsłoneczna.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.