prezent dla teściowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-03, 15:08   #1
katarzy_na
Przyczajenie
 
Avatar katarzy_na
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11

prezent dla teściowej


wczoraj pytałam o biżuterie dla siebie z tej strony, ale doszłam do wniosku, że lada moment muszę szykować prezent dla teściowej na święta...przejr załam oferty w innych sklepach i z racji ograniczonego budżetu znalazłam taki komplet..

http://www.perlove.pl/files/18551774...635,_small.jpg

wygląda na porządny. perły to taka ponadczasowa biżuteria..myślicie, że to wystarczająco elegancki prezent dla pani po 50??

pomocy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-22 o 16:56 Powód: Link.
katarzy_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 15:30   #2
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomości: 220
Dot.: prezent dla teściowej

mnie się bardzo podoba. jeśli teściowa lubi nosić biżuterię to z pewnością się ucieszy. choć mi takie panie częściej kojarzą się z bursztynami. (zasadniczo nie podoba mi się to). Perły fajne
emillyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 16:33   #3
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prezent dla teściowej

prezent dobierz do osoby.
jeśli decydujesz się na biżuterię, to znaczy, że teściowa nosi. perły są dodatkowo dość mocno określone - moja mama jest po 50 i nie nosi, bo "to dla starej baby". i rzeczywiście wszystkie znane mi babki, które noszą perły są mocno starsze. perły pasują statecznym kobietom, młode wyglądają w nich mocno średnio.

jeśli twoja teściowa jest "młoda duchem", to odradzam.
w tej cenie kupisz porządną bransoletkę, która z pewnością jest bezpieczniejszym prezentem (lub inny naszyjnik)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2015-12-03 o 16:34
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 16:38   #4
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prezent dla teściowej

ja kupiła bym zwykły dłuższy srebrny łańcuszek i do niego jakąś większą zawieszke, wydaje mi się że było by po 1 taniej a po 2 jakoś bardziej mi to przypomina prezent dla 50 latki, moja mama ma tyle lat i nie wyobrażam sobie jej w perłach bo to biżuteria dla dużo starszych kobiet i do tego nie taka która można nosić na codzień. A taki komplet jak wymieniłam nosi bardzo dużo pań w takim wieku, u mnie w pracy prawie wszystkie panie które tylko wymieniają sobie czasami zawieszki, dodatkowo taki komplet pasuje i do eleganckich sukienek i do jeansów mam nadzieję że pomogłam
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:19   #5
Anna_Hawdziejuk
Raczkowanie
 
Avatar Anna_Hawdziejuk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: prezent dla teściowej

Kupowanie pereł bym nie radziła, zawsze mi się kojarzą z babciami.
Kupując biżuterię dla dojrzałej kobiety zwróciłabym uwagę aby ona nie była zbyt delikatna, taka jaką noszą młode kobiety.
Zauważyłam że kobietom w dojrzałym wieku bardziej pasuje "bogata" biżuteria. Chcę tu odróżnić typowo cieniutki naszyjnik, który jest praktycznie niewidoczny od typowego naszyjnik który wraz z cały strojem "nie gubi się".
Chociaż może jest jeden wyjątek, jeśli dojrzała kobieta jest chuda i drobna to taka biżuteria ją tylko przytłoczy.
Anna_Hawdziejuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:37   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prezent dla teściowej

im większa babka, tym większą biżuterię może nosić.

grubość naszyjnika zależy raczej od postury, a to zazwyczaj idzie z wiekiem, ale niekoniecznie (moja mama jest na maxa drobna i babskie tycie z wiekiem zupełnie jej nie dotyczy. jak ją obwieszę dużą biżuterią, to jakby kamień u szyi)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:48   #7
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: prezent dla teściowej

Strasznie nobliwe, zwłaszcza w takim komplecie Pani po 50, to ma 55 czy 70 lat???

Ale perły mogą wyglądać ciekawie:







wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 18:53   #8
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: prezent dla teściowej

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Noszenie pereł to nie kwestia wieku, lecz gustu. Nie trzeba się ubierać/stylizować jak babcia żeby nosić perły. Perły są eleganckie i ponadczasowe.
Pierwszy perłowy naszyjnik dostałam mając 18 lat, ale niestety nie były to prawdziwe perły. Mając 22 lata w prezencie przedślubnym od męża dostałam kolczyki, bransoletę i naszyjnik. Teraz mam kilka kompletów pereł w różnych odcieniach bieli i jeden czarny komplet. Bardzo często noszę wiszące kolczyki z perłami (identyczne do noszonych często przez księżną Catherine, ale moje mam już 12 lat).
Gdy robi się mroźno, noszę kolczyki z perłami Akoya na sztyfcie. Mam naszyjniki o różnych długościach i wielkościach pereł. Uwielbiam swoją biżuterię i przez myśl by mi nie przeszło, że mam czekać do starości, by nosić perły!
Kupując dla kogoś biżuterię warto się kierować obserwacjami lub bezpośrednio zapytać osobę, którą chce się obdarować.
Ja zawsze patrzę na to, jak się ktoś ubiera i jaką biżuterię ma na sobie przy mnie. Jaki ktoś ma tryb życia - czy przyda się biżuteria na "wielkie wyjścia", czy raczej coś prostego i na co dzień.
Proponowany przez
katarzy_na komplet jest prosty i ponadczasowy. Nada się zarówno do codziennej stylizacji jak i na większe wyjścia. Cena tez w miarę normalna, jeśli ma ten komplet wyglądać tak jak na zdjęciach (za tę cenę, obawiałabym się dużych śladów wzrostu i nierównego koloru).
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 19:11   #9
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prezent dla teściowej

a ja uważam że perły młodej dziewczynie nie pasują, według mnie wygląda to śmiesznie. Dla mnie perły są właśnie dla starszych pań, takich które idą elegancko ubrane na popołudniowa kawę. Młoda dziewczyna nawet elegancko ubrana w perłach wygląda dla mnie dziwnie -śmiesznie. ale to już kto jaki ma gust.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 19:17   #10
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: prezent dla teściowej

Chanel miała zdrowe podejście w sprawie pereł. I bardzo podoba się mi jej wizja: perły na co dzień do swetra.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 20:37   #11
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: prezent dla teściowej

Perły nie są złe. Lepszy chyba jednak byłby zamiast kompletu poprostu naszyjnik z dobrej klasy pereł. W tej cenie znajdziesz. No, ale jak lubi teściowa komplety to nie wnikam. Ja mojej teściowej kupuję charmsa do pandory. Ale to dlatego, że lubi te klimaty i wiem w dodatku jaki zamierza sobie kupić.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 21:58   #12
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prezent dla teściowej

po pierwsze - nie uznaję sztucznej biżuterii i jakby mi ktoś kupił sztuczną perłę, to bym nie nosiła. wolę skromniejsze ale prawdziwe srebro niż podróbę złota, pereł czy coś w tym stylu.
to samo się tyczy "plastikowych" kryształów - nie noszę, nie daję w prezencie, nie uznaję.

po drugie - są młode dziewczyny, które w perłach wyglądają fajnie (kolczyk-perełka to nie to samo co naszyjnik, nie zwracają uwagi tak mocno), zresztą perła perle nie równa. ale można powiedzieć, że perła jest trudna. podobnie jak bursztyn. są nowoczesne wzory naszyjników i takie bardziej nobliwe (patrz fotka blondynki podobnej do gweneth paltrow (może to ona?)), większość jednak dobrze wygląda na dojrzałej, statecznej kobiecie
ale to co wkleiła autorka wątku jest nudne i zwyczajne, a w dodatku "w komplecie". a to zawsze bardzo mocno dodaje lat.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:15   #13
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: prezent dla teściowej

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
po pierwsze - nie uznaję sztucznej biżuterii i jakby mi ktoś kupił sztuczną perłę, to bym nie nosiła.
Przecież autorka tematu nie chce kupić sztucznych pereł!
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 08:41   #14
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prezent dla teściowej

to było odniesienie do twojej wypowiedzi
sztuczna perła, to nie perła, to co najwyżej paciorek. więc jak mi ktoś mówi, że nosi sztuczne perły, to mu mówię "nie nosisz pereł".

dodatkowo autorce wątku proponuję utalić czy teściowa przesądna, bo jeśli tak perły mają przynosić łzy i nieszczęście
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:13   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: prezent dla teściowej

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53683917]Chanel miała zdrowe podejście w sprawie pereł. I bardzo podoba się mi jej wizja: perły na co dzień do swetra.[/QUOTE]

Chanel lansowala sztuczne perly.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:15   #16
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prezent dla teściowej

Dokładnie!
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:42   #17
katarzy_na
Przyczajenie
 
Avatar katarzy_na
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: prezent dla teściowej

ale dyskusja się rozkręcila! dzieki za wszystkie opinie
teściowa ma 55 lat, na co dzień nosi klasykę, raz, dwa w tygodniu ma "odświętny" wyjazd , wtedy subtelna elegancja.
hmm, nie wiem czy coś pomoże jeśli napisze wzrost i jej posturę? Może ewentualnie zamiast decydować się na cały komplet, zdecyduję się ewentualnie na sam naszyjnik lub delikatną bransoletkę.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
to było odniesienie do twojej wypowiedzi
sztuczna perła, to nie perła, to co najwyżej paciorek. więc jak mi ktoś mówi, że nosi sztuczne perły, to mu mówię "nie nosisz pereł".

dodatkowo autorce wątku proponuję utalić czy teściowa przesądna, bo jeśli tak perły mają przynosić łzy i nieszczęście
nic z tych rzeczy, nie jest przesądna ja też nie wierzę w takie rzeczy.
katarzy_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:10   #18
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: prezent dla teściowej

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
to było odniesienie do twojej wypowiedzi
sztuczna perła, to nie perła, to co najwyżej paciorek. więc jak mi ktoś mówi, że nosi sztuczne perły, to mu mówię "nie nosisz pereł".

dodatkowo autorce wątku proponuję utalić czy teściowa przesądna, bo jeśli tak perły mają przynosić łzy i nieszczęście
Nie noszę sztucznych pereł. Nie pisałam, że takie noszę. Napisałam, że dostałam sztuczny naszyjnik mając 18 lat, co nie znaczy, że go nosiłam.
Swoją drogą - szokujące jak wiele młodych osób nadal powiela ten głupi przesąd o perłach i łzach.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:05   #19
mamamia2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: prezent dla teściowej

Lubie perły...ale ten komplet mi akurat się nie podoba zbyt...nudny. Ale jeśli teściowa ma taki bardzo klasyczny ponadczasowy styl to czemu nie . W tej cenie są prawdziwe perły? Nie znam sięna tym ale sztucznych bym nie kupiła...a za taką cenę to chyba tylko sztuczne
mamamia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 16:12   #20
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: prezent dla teściowej

Cytat:
Napisane przez mamamia2 Pokaż wiadomość
...a za taką cenę to chyba tylko sztuczne
Jak najbardziej mogą być prawdziwe. Cena prawdziwych pereł zależy od ich jakości. Perły z linka to perły hodowlane, słodkowodne - patrząc na cenę - mogą być kiepskiej jakości - nierówne odcienie i bardzo widoczne ślady wzrostu. Często to co na zdjęciach nie odzwierciedla tego co naprawdę się kupuje. Zawsze warto dopytać sklep/sprzedającego - jeśli odmawia podania szczegółów/wysłania prawdziwego zdjęcia to lepiej nie kupować.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 17:11   #21
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: prezent dla teściowej

abstrahując od tematu pereł
jak nie dokońca czujesz styl teściowej i boisz sie że nie trafisz to może poprostu ku jej bon/kartę na jakaś kwotę do sklepu z biżuterią i sama sobie wybierze? bezpiecznie
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 17:14   #22
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prezent dla teściowej

ja osobiście nie lubię takich prezentów są takie hym na" odwal się". Bardzo nie lubię takich prezentów, no ale autorka może wykorzysta pomysł.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 17:44   #23
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: prezent dla teściowej

a ja właśnie polubiłam, znudziła mi się góra sweterkow w kolorach ktorych nigdy nie założe:P czy pierdoły do domu których nie potrzebuje. wiadomo od bliskiej osoby fajnie dostac cos przemyślanego i osobistego, ale własnie jak nie do konca kogoś znasz i masz kontakt to coś takiego wydaje mi się dobrą opcją
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 12:23   #24
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prezent dla teściowej

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Swoją drogą - szokujące jak wiele młodych osób nadal powiela ten głupi przesąd o perłach i łzach
podobnie jak zbite lusterko, czarny kot, kominiarz, kupowanie ukochanemu butów czy zegarka w prezencie czy przywiązywanie wagi do koloru/gatunku kupowanych kwiatów. może i nic nie znaczący przesąd, ale niektórzy są do nich mocno przywiązani i chcąc lub nie, będą w ten sposób odczytywać określony prezent.
(przesądna nie jestem, ale jakby mi mój stary chryzantemy sprezentował... heh chyba nie.)

Cytat:
Napisane przez 0livvka Pokaż wiadomość
abstrahując od tematu pereł
jak nie dokońca czujesz styl teściowej i boisz sie że nie trafisz to może poprostu ku jej bon/kartę na jakaś kwotę do sklepu z biżuterią i sama sobie wybierze? bezpiecznie
kupowanie bonu czy karty podarunkowej to jest wg mnie bardzo nie-osobisty prezent, jaki robi się odchodzącej z pracy szefowej czy innej obcej osobie. krewnym czy bliskim sprezentowałabym taki prezent tylko gdybym wiedziała, że kompletują sobie jakiś zestaw (przyjaciółka mojej mamy kompletuje sobie serwis kawowy). nawet jeśli teściowa nie jest twoją dobrą znajomą - wolałabym jej kupić np. ładną filiżankę lub bezpieczną bransoletkę, a nie kupon do douglasa.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2015-12-05 o 12:24
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 12:35   #25
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: prezent dla teściowej

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
a ja uważam że perły młodej dziewczynie nie pasują, według mnie wygląda to śmiesznie. Dla mnie perły są właśnie dla starszych pań, takich które idą elegancko ubrane na popołudniowa kawę. Młoda dziewczyna nawet elegancko ubrana w perłach wygląda dla mnie dziwnie -śmiesznie. ale to już kto jaki ma gust.
Nie rozumiem kompletnie przypisywania biżuterii do wieku to nie makijaż, nie rozmaże się i zmarszczek nie podkreśli. Tylko że, autorko, ją na twoim miejscu może nie wybrałabym akurat białych pereł, no i generalnie ten zestaw jest raczej zasadniczy. Bardziej widzi mi się coś takiego:
http://newfashionblog.net/6-original...rls-style.html
Albo:
http://www.thetaleofthestones.com/ne...ttifrutti.html

Oczywiście to zależy od gustu teściowej.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 13:01   #26
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prezent dla teściowej

Boże jakie okropieństwa.... Mimo że nie lubię swojej teściowej to nawet jej nie dała bym takiego kiczu.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 13:16   #27
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: prezent dla teściowej

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Boże jakie okropieństwa.... Mimo że nie lubię swojej teściowej to nawet jej nie dała bym takiego kiczu.

No widzisz, a jakoś jednak na tym kiczu poznało się i kupiło go mnóstwo ludzi ale dla ciebie to pewnie za tanie i za mało snobizmem śmierdzi
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 13:38   #28
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prezent dla teściowej

Już wyżalilas się? Nie napisałam nic o cenie, ani nie wiem co ci się w głowie rodzi z tym snobizmem. Uważam że to jest po prostu brzydkie. Tobie może się podobać mi na szczęście nie musi i się NIE PODOBA.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Masz stanowczo problemy z przyjmowaniem krytyki :-D psycholog się kłania :-D
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 13:47   #29
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: prezent dla teściowej

Moja mama dostała na prezent gwiazdkowy chyba w zeszłym roku perły z Apartu i jest bardzo zadowolona.
Jest po 60tce, ale to wiek nie ma nic do rzeczy, bo jej taki styl podobał się cały czas, a ubierała się odkąd pamiętam klasycznie (rzekłabym nawet zbyt nudno i monotonnie).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 14:00   #30
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prezent dla teściowej

Klasyka to najlepsze co tylko może być moim skromnym zdaniem
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 16:57:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.