UKW - akademik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-17, 14:54   #1
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128

UKW - akademik


Hey ma pytanie. Mam zamiar pójść na UKW, więc i musiałabym zamieszkać w Bydgoszczy. Mam pytanie dot. akademików. Który wydaje się być lepszym wyborem? Romek czy Atomek? Nie wiem za bardzo czym się różnią, a trzeba wybrać, w którym chce się zamieszkać. Czy te osoby, które już mieszkały, mogą się wypowiedzieć na ten temat? Może wypowiedzą się osoby, które nie mieszkały, lecz znalazły jakieś fajne informacje na ten temat? Będę wdzięczna.
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 16:35   #2
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

Romek był wczesniej remontowany atomek pózniej, wiec róznia sie tym że np łazienki sa nowsze w atomku i troche inny uklad w lazience, zlew w innym miejscu. meble takie same wszedzie.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 18:32   #3
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

dzięki za odpowiedź, a jeszcze jedno pytanie - łazienka i kuchnia jest na 1 piętro, czy jak to z tymi pomieszczeniami jest?
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 18:46   #4
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

jedna kuchnia i pralnia na piętro. Lodówka i zlew na dwa pokoje, prysznic i kibelek na cztery pokoje. Jak masz jeszcze jakieś pytania to dawaj z chęcią pomogę bo pamiętam ze ja tez miałam kiedyś milion pytań.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed

Edytowane przez moolly
Czas edycji: 2013-06-17 o 18:48
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 18:51   #5
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

prysznic i kibelek na 4 pokoje, uff to czyli da się żyć, już się trochę martwiłam. choć jak kuchnia na piętro, to raczej małe szanse na spokojne gotowanie :<

dobra to jeszcze jedno pytanie, ale już na pewno ostatnie, przynajmniej na ten czas.
jak jest z recepcją? wyrozumiała, czy raczej trzeba się pilnować?
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 18:56   #6
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

powiem Ci, że w kuchni sa dwie gazówko i dwa zlewy i większy stół i nie ma raczej tłoku, czasem w godzinach 15 16 17 ludzie cos odgrzewają ale nie ma problemów że tłok czy zajęte palniki, garnki i wszystko musisz miec swoje. Gości możesz mieć do 23 ale czasem idzie się dogadać na dole żeby przedłużyć czas, dwa razy tez zagadałam żeby koleżanka mogła zanocować, jak zawsze jesteś w porządku, nie ma z Toba problemów (skargi na hałas na Ciebie itp) to jest w porządku, idzie się dogadać. Jest coś takiego tez ze jak chcesz kogoś przenocować to piszesz jakieś tam pisemko z prośbą do kierowniczki i zgoda współlokatorki i kierowniczka się zawsze zgadza na tą jedną noc.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 19:03   #7
favourite
Raczkowanie
 
Avatar favourite
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: zza siedmiu mórz
Wiadomości: 300
Dot.: UKW - akademik

O, super że powstał taki temat Ja również wybieram się do Bydgoszczy (tzn. waham się jeszcze między nią a Poznaniem)

Jeśli pójdę do Bydgoszczy to zamieszkam w akademiku, bo nie mam znajomych, którzy też tam chcą studiować - a mieszkania sama nie wynajmę.

Również mam kilka pytań, jeśli to nie kłopot.
Jak to jest z przydzieleniem akademika? Kiedy powinnam się za to zabrać? Ciężko dostać pokój czy raczej bez problemu? Od czego to zależy? To, kto dostanie miejsce a kto nie..

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
__________________
nothing comes easy..
time to change
favourite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 19:10   #8
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

Wnioski o przyznanie akademika składa się po tym, jak otrzymasz decyzję, czy się dostałaś na studia. Do któregoś tam sierpnia mamy czas. Przynajmniej tak czytałam. Zależy to od dochodów Twoich/rodziny oraz od odległości od miejsca zameldowania.
I tak od siebie radzę mieć na pokrycie kosztów związanych z akademikiem na miesiąc październik, bo słyszałam, że za październik pieniążki się spóźniają i przychodzą w listopadzie.
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 19:53   #9
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

http://www.ukw.edu.pl/strona/sprawy_..._akademiki_ukw
tutaj jest wszystko

zależy to od dochodów tak jak stypendium, wiec jesli masz do 700 iles czy 800 dochód na 1 osobe w rodzinie na miesiac to powinnas dostac, jesli masz wyzszy to złóż wniosek kiedy juz rozpocznie sie rok akademicki, maja dużo wolnych pokoi i przyjmują nie patrząc na dochód jednak pierwszeństwo maja ci z niższym dochodem. Jeśli chodzi o te pieniądze no to zalezy czy bedziesz miala stypendium i racja ze w październiku listopadzie składa sie wnioski o stypendium i później przychodzi wyrównanie czyli w grudniu stypendium za 3 miesiące.
A i jeszcze zapomniałam dodac ze wazna jest tez odległość do miejsca zamieszkania, ale to chyba tylko o to chodzi zeby nie starali sie o akademik ludzie z bdg, znam ludzi co mieszkaja w akademiku i nie maja jakoś bardzo daleko do domu.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed

Edytowane przez moolly
Czas edycji: 2013-06-17 o 19:56
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 20:12   #10
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

Ja np. mieszkam w Toruniu. Moja koleżanka z trn właśnie studiuje w Bydgoszczy (collegium medicum), ma tam akademik, nie było problemów
Także ja nawet o to się nie martwię, że nie dostanę akademika, bo dochód mam poniżej 600zł na pewno, odległość 60km jest, więc dostać się na pewno się dostanę

favourite, a Ty gdzie mieszkasz?
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 21:30   #11
favourite
Raczkowanie
 
Avatar favourite
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: zza siedmiu mórz
Wiadomości: 300
Dot.: UKW - akademik

Ja mieszkam w Gorzowie, więc kawałek do Bydgoszczy mam (ponad 200 km). I wybieram się właśnie na Collegium Medicum
U mnie jeśli chodzi o stypendium socjalne to musiałabym to wszystko przeliczyć, bo w sumie nie wiem czy dochód przekracza czy nie przekracza. Mam nadzieję, że nie, bo przydałby mi się dodatkowy zastrzyk gotówki.
__________________
nothing comes easy..
time to change
favourite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 22:21   #12
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

Akademik dostaniesz Już z samej racji tego, że masz daleko.
O to może poznasz moją przyjaciółkę. Co ja gadam, jeśli będziesz w CM, to kto się tam nie zna... :P Fajna atmosfera, fajni ludzie. Nie wiem, jak na uczelni - ale ponoć bardzo męczą
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:55   #13
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

Wiem już, o co mogę się jeszcze zapytać. A mianowicie jakie sprzęty są w tych akademikach? Np. mikrofalówka, opiekacz (do tostów) są? Piekarniki mam nadzieję, że sprawne :P
Słyszałam, że do akademika wchodzi się za pomocą jakiejś karty, to prawda?
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 14:19   #14
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

Są tylko dwie gazówki w kuchni, w pokoju masz stół, dwa krzesła, szafa taka duża na cała ścianę z rozsuwanymi drzwiami, dwa łóżka, regał albo szafka, koc i pościel (kołdra i poduszka, poszewki przywieś swoje). Wszystko musisz sama przywieść, czajnik, toster jeśli chcesz, garnki. Karte dostajesz tzn karte mieszkanca, na poczatku panie w portierni cie nie kojarzą i moga prosic o pokazanie karty czy na pewno mieszkasz, bo jak ktos obcy to trzeba zostawiac dowód zanim sie wejdzie.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 01:51   #15
favourite
Raczkowanie
 
Avatar favourite
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: zza siedmiu mórz
Wiadomości: 300
Dot.: UKW - akademik

Trochę się stresuję na myśl zamieszkania w akademiku, bo to dla mnie nowość (mam jednego brata, zawsze miałam dużo prywatności i przestrzeni), no ale cóż, trzeba coś przeżyć w życiu, a to może być ciekawa przygoda

Czyli jeśli mieszkam tak daleko, to bez problemu powinni przydzielić mi miejsce w akademiku? Super!
__________________
nothing comes easy..
time to change
favourite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:24   #16
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

Moolly, A ile jest pokoi na piętro ?
Pisałaś też, że można kogoś zaprosić do 23... A jak idę na imprezę, wracam o 3.00, to mnie wpuszczą, czy lepiej przenocować gdzie indziej?
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:15   #17
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

Jasne że wpuszczą mieszkaniec wchodzi kiedy jest, portierka siedzi caly czas, czasem jak spi to musisz zadzwonic dzwonkiem bo drzwi ruchome sa wyłączone.
Pokoi jest na piętrze bodajże 20 i w każdym pokoju sa dwa, np masz pokój nr 12 i wchodzisz a tam masz pokój 12a i 12b i to te dwa pokoje dzielą lodówkę i zlew i masz jeszcze 3 drzwi do tzw łącznika czyli kibelka prysznica z którego korzysta też pokój nr 13. mam nadzieje że w miarę wytłumaczyłam.
są 4 pietra, nie ma windy
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 20:34   #18
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

Jasne, że wytłumaczyłaś! Bardzo Ci dziękuję, nie wiem, co bym bez Cb zrobiła

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

A jak wchodzę do pokoju nr 12a, to tam są jeszcze jakieś pokoje, czy tylko ten pokój np. 4-osobowy?
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:14   #19
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

sa pokoje tylko 2osobowe, wchodzisz do pokoju nr 12 i masz 12a ( dwie osoby) i 12b (dwie osoby).
Pokoje jedno osobowe dostaja osoby niepelnosprawne i sa one na parterze gdzie mieszkaja tez studenki z dziecmi
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 21:26   #20
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

Ale fajnie!! Jedna osoba w pokoju wraz ze mną. No extra, jakaś prywatność jednak będzie. Już się bałam, że będę musiała się gnieździć z 3 osobami. Ale mnie pocieszyłaś. Mam nadzieję, że mimo wszystko i tak są tam zgrani ludzie ^^ Bo ja czasem pragnę prywatności, ale i od towarzystwa nie stronię, gdy jest na to czas ;d

Edytowane przez cafaitmal
Czas edycji: 2013-06-19 o 21:28
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:14   #21
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

Ja ci powiem, że zawsze mieszkałam sama w pokoju, teraz zamieszkałam z kimś i jest dobrze, wiadomo ze kazdy ma swoje życie, czasem współlokatorka pójdzie do sklepu, na uczelnie, pojedzie do domu na weekend i jestes sama. Mi bylo nudno jak dluzej nie bylo mojej wspolokatorki. A jak trafisz na kogoś niefajnego z kim bedzie ci ciezko sie dogadać (wiadomo sa rożni ludzie ale raczej wszyscy spoko) to idziesz do kierowniczki i cie przenosi bez problemu.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 07:05   #22
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

A jest jakiś telewizor? Chyba nie potrafiłabym nie obejrzeć swojego serialu.
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:24   #23
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

nie ma telewizora w pokojach, jest jakis telewizor na dole obok sali z bilardem ale tylko tvp1 tvp2 tvn polsat i wszytsko śnieży, a teraz jak wyłączyli analogowa telewizje to chyba nie ma, bo nie mieli dekodera, ale nie wiem. ale internet jest bardzo dobry wiec da rade oglądać wszystko w necie. na przyjazd do akademika kupcie kabel sieciowy UTP do neta, bo bez niego nie podłączycie neta.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:05   #24
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

szkoda, ok. dzięki, a ten kabel to nawet do laptopa ? nie ma wifi? na jakiej zasadzie to działa? (nie znam się )
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:24   #25
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

nie ma wifi, masz taki kontakt w scianie z tylko jedna dziurka wiec tylko do jednego laptopa, żeby korzystać z neta w tym czasie co współlokatorka trzeba kupić jeszcze rozdzielacz koszt okolo 40zl. podłączasz kabelek do kompa i na początku musisz się zalogować ( podać nr pokoju, chyba nr indeksu ) , czekasz parę dni na podłączenie i masz neta
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 21:44   #26
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

szkoda, że wifi nie ma......... a pisząc rozdzielacz masz na myśli router ?

a jakie dokumenty trzeba złożyć by dostać stypendium?
wiem, że zaświadczenie z US wszystkich członków rodziny,
a potwierdzenie ilości członków rodziny? np. jakieś pismo z Urzędu Miasta czy coś?
bo strasznie dużo jest tego wyszczególnionego. pytam tutaj, bo dużo ludzi już miało z tym styczność, a dla mnie to czarna magia. nie chcę o niczym zapomnieć...

Edytowane przez cafaitmal
Czas edycji: 2013-06-22 o 21:46
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 22:05   #27
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

akurat o stypendium nigdy nie składałam ale tutaj masz wszystko http://www.ukw.edu.pl/strona/sprawy_...ski_regulaminy
ale stypendium jeszcze sie nie zajmuj, przyjedziesz tutaj w październiku i wszyscy w akademiku będą to załatwiać, na dole jest biuro i tam panie odpowiedzą ci na wszystkie pytania.

a z ta liczbą osób w rodzinie to jest tak że składasz o każdym członku rodziny że zarabia (druk z zusu) bezrobotny albo ze się uczy (zaświadczenie za szkoły) i stad oni wiedza ilu jest członków rodziny, oprócz tych dokumentów o zarobkach czy nauce członków musisz mieć ile wynosi składka na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ( niektórzy maja to od razu na tych drukach z zusu a jak nie to to jest na picie) i możesz odręcznie napisać ze oświadczasz ze składka na ubezpieczenie wynosi tyle i tyle i podpisujesz i wiadomo oni to sprawdza wiec dobrze trzeba wpisać, ja właśnie pisałam o akademik to ubezpieczenia zdrowotnego nie miałam na dokumentach z zusu i mama podała mi z pitu kwotę.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:21   #28
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

To o stypendium składa się wniosek dopiero w październiku? Już mi się wszystko miesza... O akademik trzeba złożyć do któregoś tam sierpnia (I rok studiów tak ma bynajmniej), myślałam, że tak samo ze stypendium? W końcu muszę się ubiegać o stypendium w zwiększonej wysokości (z tytułu zamieszkania w akademiku). Aaaa... No tak, to dopiero jak się dowiem, że dostałam miejsce w akademiku, czyli pewnie we wrześniu. Wiem, że moja koleżanka składała jeden wniosek chyba w sierpniu o stypendium, a potem jak dostała się do akademika, to jeszcze ubiegała się o stypendium w zwiększonej wysokości z tego tytułu, że zamieszkała w akademiku. A można zrobić to za jednym zamachem czyli tak? W sumie to pewnie dowiem się wszystkiego jak już pojadę zwieźć papiery. Tylko właśnie chciałam jak najmniej jeździć po tej Bydgoszczy, chciałam załatwić wszystko za jednym zamachem, a jak już bym zamieszkała to się martwiła o resztę. Ale dobra, trzeba będzie pojechać drugi raz to pojadę.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A ankietę osobową trzeba wydrukować kolorową czy można w odcieniach szarości? Czyli z udziałem tylko czarnego tuszu? Bo kolor mi nie działa, drukuje na zielono :P
I mam pytanie jeszcze odnośnie tego zdjęcia w ankiecie osobowej - czemu jest takie rozciągnięte?! Żeby nie było, że coś zrobiłam źle. Drukuję sobie już wszystko. Bo jak się dostanę, no to już będę mieć praktycznie wszystko gotowe, mniej roboty będzie

A za indeks i legitymację płaci się już podczas złożenia dokumentów, tak?

Edytowane przez cafaitmal
Czas edycji: 2013-06-23 o 16:23
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 18:33   #29
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: UKW - akademik

o stypendium sklada sie na ukw przez neta i system stypendium włączają jakoś w pazdzierniku. wszystkie dokumenty akurat składa sie w akademiku, tam jest biuro do tych spraw, wiec nie musisz nigdzie jeździć. W tym linku co ci wysłałam wszystko masz na ten temat
"Wnioski o przyznanie stypendium (stypendium socjalne i specjalne) składa się przez Internet. System do obsługi stypendiów jest dostępny pod adresem www.stypendia.ukw.edu.pl System jest aktywny na początku każdego roku akademickiego. Terminy składania wniosków (w tym czas aktywności systemu) są podawane na stronie głównej uczelni w sekcji "Aktualności".
a o jaka ankietę ci chodzi, nie kojarzę czegoś takiego.
za indeks itp my płaciliśmy przy odbiorze
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:19   #30
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: UKW - akademik

o tą ankietę w rejestracji internetowej... trzeba dostarczyć wraz z innymi dokumentami jak D.O., świadectwo, zdjęcia
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-18 22:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.