Mamusie październikowe 2015, część 8 :) ! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-01, 13:14   #2431
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

viki już po!!!
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:16   #2432
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
moje ktg z niedzieli popołudniu ze szpitala tak wyglądało położna mówiła że takie jest ok - macica ćwiczy. za krótko skurcz trwał, odrazu spadało więc to nie porodowe porodowe muszą chwile trwać...

a w sobotę jak tam trafiłam były większe odstępy ale skurcze dłużej trwały więc było bardziej prawdopodobne że coś się zaczyna. niestety zdjęcia nie mam ;/
No to TObie tutaj skakało na chwilunie, a u Agatki się utrzymywał ten skurcz. Tam u niej na zdjęciu są minuty zaznaczone

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Kuź.wa jak mnie jednak boli czasem przy i po karmieniu ten prawy niedorób cycek taki narywający ból jak to zwykle przy zakażeniu
Poproszę ojego gina o antybiotyk przy okazji wizyty, bo i tak po zaswiadczenie do becikowego będę się wybierać :/
Biedulko A spróbuj z ta kapuchą i nasmaruj wczensiej sutka grubo kremem koniecznie bo na sutek nie wolno bezpośrednio. Może wyciągnie dziadostwo A lekarzowi powiedz koniecznie. A Ty już miałaś wziąć antybiotyk, bo miąłś iśc do lekarza?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:16   #2433
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Też tak mamy. Dwa pokoje, sporo szafek i ciasno jest.
Teraz jeszcze jak nam się po balkonie kręcą to nie mam gdzie suszarki na pranie w pokoju rozstawić
to wyobrazcie sobie ze ja mam 2 pokoje 32m2 i brak balkonu
wszedzie stoja graty , meble zabawki, suszarka, paczki ze sklepu istny meksyk

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od dzisiaj te ciuszki w lidlu? Rany boskie kolega dodal na fb zdjecie jakie tam nieziemskie tlumy rano, przepychanki :O
no ja bylam po buty dla Rafala w 2 lidlach w jendym jednen rozmiar w drugim drugi dorwalam a kolejki i przepychanki pryz koszach jak za dobrych czasow PRL

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Witam się po KTG. No więc wiem, że nic nie wiem
NA KTG zapis skurczów prawie zerowy. Perę razy mi skoczyło tylko do chyba 20 %. Już się załamałam, a położna mówi, że mam sie nie załamywać bo w tamtym tygodniu robiła KTG dziewczynie w tej przychodni i było to samo co u mnie, a na następny dzień wieczorem już przyjechała ze skurczami porodowymi i urodziłą w nocy
Lekarz to samo mówi, że to nic takiego nie znaczy, bo czynność skurczowa jest różna w ciągu doby, a KTG bardziej się robi żeby sprawdzić dłużą czynność serduszka, a u Gabrysi wzorowo
Nie badał mnie kurde dziadyga jedna i na wtorek mam być znowu i wtedy zobaczymy co tam się dzieje, bo teraz nie bardzo ma to sens, bo nawet jak szyjka spłaszczona i rozwarcie się zaczęło to można jeszcze pochodzić więc zobaczymy we wtorek. i tak bym wolała żeby zajrzał No ale dobra.
Teść mnie nie wkurzył nawet. Szok. Za to jakby mój mąż usłyszał co mówił to by była jazda A mój mężuś mówił, ze się uwzięłam na JEgo ojca heheheh a sam by go miał ochotę przez okno wyrzucić jakby usłyszał co mówił o Nim

Idę ogarnąć kuchnię, wstawić pranie i będę nadrabiać co pisałyście
Mala nie znamy dnia i godizny

Cytat:
Napisane przez blindness_94 Pokaż wiadomość
Na razie jest ciągły ból w dole brzucha. Coraz mocniejszy. Czekamy. Nie chce na darmo jechać

ysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
powodozonka w razie jakby sie rozkrecilo

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
a czujesz tam coś? guzki? ten ból to taki ucisk jakby, pieczenie, jakby Ci coś twardego utknęło wiadomo gdzie. No ale dopóki guzka nie ma, to i martwić się nie musisz, jak pisałam i tak wszystko ustąpi po porodzie
nie guzkow nie czuje ale przez brzuch nie moge sie podmyc dokladnie i pomacac co tam sie dzieje
ale za to jak chodze to mnie boli
jak przewracam sie z boku na bok boli
jak siadam boli i jak wstaje tez boli???? mam nadziej e ze to nie to


Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
a co do kuchni to doły szafek będą w kolorze ciemny szary a góra jasno szara - są akrylowane,wygląda to jak lakier tylko tak bardzo się nie błyszczy, zlew wybraliśmy z czarnego granitu, płyta gazowa i okap tez będą czarne. A teraz mam dylemat jaki zrobić ten kołnierze między szafkami, wybraliśmy ten szklany panel, chyba będzie biały (ściany tez są wszytkie białe) z jakimś delikatnym, ledwo widocznym wzorem, ale musze jeszcze doszukać. No i blat chyba też będzie taki szary jak doły szafek. A płytki podłogowe są takie drewnopodobne....
Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Też planowałam szarości, ale jednak zmieniłam w ciązy zdanie
Będę miała białę na wysoki połysk fronty, korpusy drewno w takim kolorze jak blat Gres i kolor ścian beżowy, tak samo jak zlew i płyta grzewcza A co do sprzętów to raczej stalowe...zobaczymy co mi z trego wyjdzie
ej tez rozwazalam szara kuchnie ale nie wiem czy zrobie
poza tym decyzje podjeme po porodzie wiec juz wogole mi sie moze zmienic z baby blusem to az strach sie bac co wybiore ;p;p;p
tez chcialam sprzety i zlew czarny ale to zalezy co tz w promocji wychaczy to bedizemy reszte kompletowac ;p;p;p
podloge bedizemy miec najprawdopodobniej w takich kolorach
http://dekordia.pl/produkt/producent...9-3x1-g-i.html
a obok salon z parkietem i szary naroznik wiec nie wim co do tego pasuje na szafki i blat
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:17   #2434
littlevenus
Raczkowanie
 
Avatar littlevenus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 345
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Uu, a byłaś z tym u lekarza? Nieciekawie to wygląda
Byłam, byłam kochana. To niunia mi gdzieś uciska na kręgosłup. Kurdupel jestem okropny, więc i dzidzia ma wyjątkowo mało miejsca. W dniu porodu wszystko ma minąć- tak zapewnia gin. Oby A co lepsze- ciężko mi funkcjonować, ale jakoś muszę. Auto prowadzić muszę, posprzątać, ugotować itp. Bo inaczej nie urodzę, leżąc kondycji nie załapię. Z resztą do lekarza jakoś się dostać muszę, jak mąż w pracy. Rany, silna jestem To i przy porodzie dam radę
__________________
TP wg OM- 30.10.2015 r.
Kingusia
littlevenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:19   #2435
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

No jak większość rzeczy szarych to iddz w te odcienie

Mi się odmieniło ze względu na to, że jestem zmarzluchem i wszystko jest jednak w odcieniach beżów i brązów



Mamy 10 dzieciaczków już Szybko się to dzieje u nas
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena

Edytowane przez ewlina
Czas edycji: 2015-10-01 o 13:20
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:21   #2436
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Agatka ja nie wiem czy my z dziewczynami patrzymy na ten sam wykres KTG, ale ja widze u CIebie na zdjęciu skoki nawet do 100% więc skurcze się pisały



Taaaaaaaaaaa a codziennie piszesz, że już by się mogło zacząć



Tak na własną rekę wziął antybiotyk W życiu bym nie wzięła. To nie witaminki. Lepiej coś na przeziębienie.
Nam jak zostają antybiotyki to od razu do wywalenia, bo sobie można krzywdy narobić:/



Jeju współczuję tych żylaków. Pewnie boką jak cholera Dobrze, że choć tego nie mam



Si seniora i prasowałam. Cholera wie gdzie to się walało i co na tym było



oj folii bym nie założyła. Wyobraź sobie, że Ty byś na folii spała. Tyłek spocony i reszta. Dziecko dużo śpi i leży w łóżeczku więc mogą być odparzenia.



Ja próbowałam dmuchać w ten ochraniacz i przepuszcza powietrze


Spoko, ale w końcu siebie bym rozbujała cholerka. NA szczęście jeszcze tydzień do terminu to paniki nie sieje




Już wczoraj wzięłam męża w obroty No ale nic się nie dzieje kurczę Trzeba dzisiaj pokicać na piłce, posmyrać suty i dobrać się do bokserek
Nawet teść jak trzeba to mnie nie wkurzył Zawiodłam się na Nim



Noooo


Pół wtorku tak miałam i hu. Mam nadzieję, że u CIebie się rozkręci. Trzymam kciuki


VIKI kciuki żeby wszytsko szybko i sprawnie poszło
No dokladnie ten pierwszy mi sie pisal bardzo wysoko pozniej cisza a mala sie tak nie ruszla jakos bardziej ostatnio tak samo byla aktywna i skurczy nic nie bylo





Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Mogę być w błędzie ale dla mnie to wygląda jakby papier był krzywo włożony i stąd tak się zapisały te skoki na początku.
Poza tym takie pojedyncze, wąskie skoki są chyba w czasie ruchów dziecka, a jak jest skok i utrzymuje się dłużej w górze to skurcz trwający więcej niż kilka sekund.
Ale specjalistą nie jestem, tylko kombinuje po swojemu

papier byl ok wlozony wychodzil rowno hehe i jeszcze troszke lezalam za nim mnie podlaczyla




Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Jak Jej wyszarpnęła z pierwszego wątku




Nie może być źle papier włożony, bo i był by nieprawidłowy zapis tętna dziecka. Ja nie wiem jak Wy to patrzycie. Podłączyli jej jak była czynność akurat koło 100% a później powoli spadało i utrzymywało się na dolnej granicy ze skokami do 30 %. Ok 5 minut utrzymywało sie dość wysoko a od 10 minuty juz nisko. Na koniec było koło 10-30 % JA już przyobserwowałam jak się u mnie pisało i już trochę obcykałam się w temacie CHyba, że się mylę. No ale widzę na wykresie jak byk, bo mam przed oczami oba zdjęcia Agatki
10-30% to mialam caly czas prawie doktor nic nie mowil to sie nie stresuje szyjka zamknieta Tz wroci otworzy hahah
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:22   #2437
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Doorisska, weszłam dziś z sentymentu na I częśc naszego wątku i znalazłam Twój pierwszy post, w którym pisałaś, ze "termin masz na 30.09. ale czujesz że urodzisz w październiku a dokładnie koło 10-tego" - no to teraz siedź na doopce i nie marudź że nie wychodzi jak tak sobie sama wywróżyłaś
Weź Ty mnie nie wkur***j haha XD


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 13:26   #2438
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Dobra, bo tak siedzę i siedzę, a obiad sam się nie zrobi
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:28   #2439
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

VIKICULLEN

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Biedulko A spróbuj z ta kapuchą i nasmaruj wczensiej sutka grubo kremem koniecznie bo na sutek nie wolno bezpośrednio. Może wyciągnie dziadostwo A lekarzowi powiedz koniecznie. A Ty już miałaś wziąć antybiotyk, bo miąłś iśc do lekarza?
No ale kazali karmić normalnie antybiotyk tylko zewnętrznie stosowałam, pomogło do pewnego momentu, potem zostało takie małe coś i tyle, dalej nie pomaga już
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:30   #2440
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
to wyobrazcie sobie ze ja mam 2 pokoje 32m2 i brak balkonu
wszedzie stoja graty , meble zabawki, suszarka, paczki ze sklepu istny meksyk

t
O matko. My wynajmowaliśmy takie malutkie mieszkanie, a nawet mniejsze bo 28 m2 i nie wyobrażam sobie tego wszytskiego co mam teraz w domu tam Sam wózek nie wiem gdzie byśmy dali a co dopiero reszta
Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Byłam, byłam kochana. To niunia mi gdzieś uciska na kręgosłup. Kurdupel jestem okropny, więc i dzidzia ma wyjątkowo mało miejsca. W dniu porodu wszystko ma minąć- tak zapewnia gin. Oby A co lepsze- ciężko mi funkcjonować, ale jakoś muszę. Auto prowadzić muszę, posprzątać, ugotować itp. Bo inaczej nie urodzę, leżąc kondycji nie załapię. Z resztą do lekarza jakoś się dostać muszę, jak mąż w pracy. Rany, silna jestem To i przy porodzie dam radę
Masakra z tymi rękami, ale wszytskim tu coś doskwiera. Już niedługo
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:33   #2441
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Mamy 10 dzieciaczków już Szybko się to dzieje u nas

A to dopiero 1 październik
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 13:34   #2442
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
No ale kazali karmić normalnie antybiotyk tylko zewnętrznie stosowałam, pomogło do pewnego momentu, potem zostało takie małe coś i tyle, dalej nie pomaga już
Antybiotyk doustny lepiej podziała niż ten zewnętrzny. A kapuchę spróbuj i jak dasz radę karm. Tez słyszałam, że nie trzeba przerywać karmienia nawet jak jest zapalenie i jak się bierze antybiotyk, a im szybciej się uporasz tym lepiej więc goń do lekarza bo się tam przejadę do CIebie
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:36   #2443
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Oliathczy Pan sówka posiada już na stanie cos takiego?
http://allegro.pl/canpol-lancuszek-k...402753463.html

Mala a ty się streszczaj bo już 15 prawie, a ty dziś miałaś rodzić...

Ale sie pięknie u nas zrobiło... rano zimnica, a teraz 17 stopni
__________________
Czekamy na naszą kochaną kruszynkę
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:40   #2444
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Jak Jej wyszarpnęła z pierwszego wątku
Napatoczył mi się jej post akurat i nie mogłam się powstrzymać
A wgl to mam foch na Ciebie, bo nadal nie dodałaś mnie do znajomych na FB a już ze dwa razy wysyłałam Ci zaproszenie, więcej juz nie wyślę

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Weź Ty mnie nie wkur***j haha XD
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:42   #2445
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Byłam, byłam kochana. To niunia mi gdzieś uciska na kręgosłup. Kurdupel jestem okropny, więc i dzidzia ma wyjątkowo mało miejsca. W dniu porodu wszystko ma minąć- tak zapewnia gin. Oby A co lepsze- ciężko mi funkcjonować, ale jakoś muszę. Auto prowadzić muszę, posprzątać, ugotować itp. Bo inaczej nie urodzę, leżąc kondycji nie załapię. Z resztą do lekarza jakoś się dostać muszę, jak mąż w pracy. Rany, silna jestem To i przy porodzie dam radę
Też Cię pozdrawiamy i trzymaj się nadal tak dzielnie jak dotychczas

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
to może nie tyle źle papier co to urządzenie co rysuje wykres? jesst taka możliwość bo do tętna osobno inne rysuje. a wg mnie górka powinna iść od samego dołu jak dla mnie to jest błąd maszyny :P
Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
No dokladnie ten pierwszy mi sie pisal bardzo wysoko pozniej cisza a mala sie tak nie ruszla jakos bardziej ostatnio tak samo byla aktywna i skurczy nic nie bylo
Ja to się nie znam na skurczach, bo generalnie jeszcze ich na swoim KTG nie widziała, ale masz bardzo dziwny ten wykres.
Widać, że ta część odpowiedzialna za skurcze macicy jest skorelowana z tętnem i ruchami dziecka. Jak ono się ruszało to niby macica się spinała U mnie to były totalnie niezależne wykresy - dzieciak sobie hop siup, a na skurczach równe, stałe 20%
niud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:43   #2446
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Laski czy mi się wydaje czy my ten wątek mamy od soboty, a już połowa postów prawie zapisana???
__________________
Czekamy na naszą kochaną kruszynkę
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:45   #2447
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Witajcie kochane Mamusie!
Postanowiłam się w końcu odezwać, bo pewnie często mnie widzicie na pasku. Jeszcze zostanę posądzona o podglądactwo Czytam was w tv przez przeglądarkę na xbox'ie, czasami tylko przez tel. lub laptop. Niestety moje problemy z rękami to jakiś koszmar, jest coraz gorzej. Bardzo trudno jest mi się nawet uczesać, zjeść, o pisaniu nie wspominając. Sklecając tego posta już zrobiłam 3 przerwy Ból jest momentami nie do zniesienia. Samo drętwienie bym przeżyła, bo to już 2gi miesiąc i przywykłam, ale ten dziadowski ból... No ale cóż, widocznie tak musi być. Przede mną jeszcze długa droga, jestem na szarym końcu kolejki do porodu. Serdecznie gratuluję wszystkim, które już mają swoje pociechy przy sobie!!! Ja przyznam, że się boję. Chociaż rozmowy na SR co tydzień oswajają mnie z tym wydarzeniem, no to jednak- strach górą. Ale jakoś to będzie. Pozdrawiam serdecznie!
jejku biedna ty



a ja obejrzałam program o tych małych kruszynkach i serce mi się ściska, takie małe bidulki
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:46   #2448
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość
Laski czy mi się wydaje czy my ten wątek mamy od soboty, a już połowa postów prawie zapisana???

Może tak być Ale to przez to, że duużo się dzieje
Ja pewnie w 13 urodzę części..taka moja szczęśliwa liczba
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:47   #2449
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
A to dopiero 1 październik
a juz 1/4 rozpakowana.

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Antybiotyk doustny lepiej podziała niż ten zewnętrzny. A kapuchę spróbuj i jak dasz radę karm. Tez słyszałam, że nie trzeba przerywać karmienia nawet jak jest zapalenie i jak się bierze antybiotyk, a im szybciej się uporasz tym lepiej więc goń do lekarza bo się tam przejadę do CIebie
To ja mam te same info.

Kurna obowiązkowy spacer. Paczkomat obok mnie zapchany więc zostawią moją paczkę w innym
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 13:48   #2450
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Ewlinamasz termin dzień po mnie, więc nie wróż nam jeszcze tyle czasu w 2 paku!!
__________________
Czekamy na naszą kochaną kruszynkę
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:50   #2451
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość
Ewlinamasz termin dzień po mnie, więc nie wróż nam jeszcze tyle czasu w 2 paku!!
Heheh okej Może się trochę rozpędziłam
Ale taki np 13 październik To mi się podoba
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 13:53   #2452
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Pożarłam 4 gołąbki przywiezione przez teściową. Zaraz wybuchnę

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
Toska a jak idą inhalacje?
Entuzjazmu nie ma, ale dajemy radę

Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Rany, silna jestem To i przy porodzie dam radę
Jesteś bardzo dzielna

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość
Oliathczy Pan sówka posiada już na stanie cos takiego?
http://allegro.pl/canpol-lancuszek-k...402753463.html
Nie wiem jak Pan Sówka, ale kluska ma taki

mala jak pisałam, ja nie jestem specjalistą ważne że Agatka jeszcze nie rodzi i czeka na męża
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:07   #2453
amelia177
Rozeznanie
 
Avatar amelia177
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 564
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Ale dajecie czadu z postami :P Nie wyrabiam! Musiałabym z dwie strony dać na cytowanie :P

No to dziś 1-10 można już legalnie brać się za rozpakowywanie )

VIKI jeśli rzeczywiście urodziłaś GRATULACJE!!!
BLINDNESS kciuki!!!! Dajesz!

Widzę, że na poniedziałek to spora kolejka się ustawiła :P Ja też Kcem, bo fajna data i mój gin ma dyżur.
Dzisiaj w nocy jakaś niespokojna byłam co godzinę się budziłam i sprawdzałam wkładkę, myślałam, że coś się zacznie dziać ale lipa.

littlevenus
okropnie Ci współczuję, oby gin miał rację i nie było to coś neurologicznego bo brzmi nieciekawie...

Laski pisałyście coś o wazelinie, że dobra na suty? To jak coś jest w Biedrze przy kasach kosztuje koło 4 zeta, kupiłam sobie w razie czego.

Pasztetnik żeś dobiła Dorriskę :P:P Aż się boję co ja tam wypisywałam :P

malinowa
fajnie, że udało Ci się zgrać przyjazd mamy no i siostry na pewno jesteś mega zatęskniona )

Ja jutro idę na KTG, ciekawa jestem czy coś wyjdzie, bo ten brzuch już tak mi się spina i jest taki ciężki i czuję napór jakby zaraz wody miały chlusnąć.

Aha i kupiłam herbatę z pokrzywy, to ma być dobre na laktację??

Lecę klecić obiad dla mężulka
__________________
Amelka jest już z nami!!! 16.10.2015




Aniołek 11.03.2015
amelia177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:15   #2454
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Może tak być Ale to przez to, że duużo się dzieje
Ja pewnie w 13 urodzę części..taka moja szczęśliwa liczba
No ja zawsze miałam 8 za szczęśliwą. 13 też, ale tyle to ja w ciąży nie przeżyję raczej
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:24   #2455
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
No ja zawsze miałam 8 za szczęśliwą. 13 też, ale tyle to ja w ciąży nie przeżyję raczej
8 też jest w porządku
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:26   #2456
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
8 też jest w porządku
No tylko faktycznie przy obecnym tempie pisania na wątku mogę się nie wyrobić
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:36   #2457
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
No tylko faktycznie przy obecnym tempie pisania na wątku mogę się nie wyrobić

To fakt tempo mamy powalające ost
Okej obiadek naszykowany, teraz można posidzieć, a nawet trzeba bo brzucho twardnieje
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:39   #2458
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość

Mala a ty się streszczaj bo już 15 prawie, a ty dziś miałaś rodzić...
Nie mogę dzisiaj rodzić i lepiej jutro tez nie Mąż mi się rozłożył. Kurde mać. Też nie miał kiedy eh... Mam nadzieję, z emnie nie zarazi. Przeciez nie wejdzie ani na porodówkę i do noworodka też nie Kurde kurde

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
A wgl to mam foch na Ciebie, bo nadal nie dodałaś mnie do znajomych na FB a już ze dwa razy wysyłałam Ci zaproszenie, więcej juz nie wyślę
słońce no przeciez nie zrobiłam tego specjalnie. Już CIę zaprosiłam. Nie znasz mojego stosunku do FB? FB to zuo i wchodze tam tylko ze wzglądu na naszą grupę więc się nie bardzo znam na dziadostwie

A ja robię sosik z piersi kurczaka Uwielbiam. Tylko ledwo już łażę tak mi stopy spuchły, ale nie fatyguję męża do pomocy niech się zdechlok prześpi. Wziął leki i mam nadzieję, że Mu szybko przejdzie
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:44   #2459
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość
Oliathczy Pan sówka posiada już na stanie cos takiego?
http://allegro.pl/canpol-lancuszek-k...402753463.html
No jasne że ma, granatowy za kogo Ty nas uważasz
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:44   #2460
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Pożarłam 4 gołąbki przywiezione przez teściową. Zaraz wybuchnę
Ja też zaraz wybuchnę, ale dlatego właśnie, że mam straszna ochotę na gołąbki! w sosie pomidorowym. Teraz slinę mam do pasa, a nigdy jeszcze sama nie robiłam gołąbków




Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Nie mogę dzisiaj rodzić i lepiej jutro tez nie Mąż mi się rozłożył. Kurde mać. Też nie miał kiedy eh... Mam nadzieję, z emnie nie zarazi. Przeciez nie wejdzie ani na porodówkę i do noworodka też nie Kurde kurde



słońce no przeciez nie zrobiłam tego specjalnie. Już CIę zaprosiłam. Nie znasz mojego stosunku do FB? FB to zuo i wchodze tam tylko ze wzglądu na naszą grupę więc się nie bardzo znam na dziadostwie

A ja robię sosik z piersi kurczaka Uwielbiam. Tylko ledwo już łażę tak mi stopy spuchły, ale nie fatyguję męża do pomocy niech się zdechlok prześpi. Wziął leki i mam nadzieję, że Mu szybko przejdzie
Zdrowia dla Twojego tż!
__________________
Czekamy na naszą kochaną kruszynkę
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-09 17:38:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.