Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-02, 09:50   #571
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Nowy Rok, Nowa Ja

Dziś grzecznie wróciłam do 1 fazy. Rano ugotowałam sobie jajka, miałam wziąć do pracy, ale oczywiście zapomniałam ich zabrać
Mam więc, a raczej miałam duży kawałek drobiowego, domowego pasztetu, siemie lniane i jogurt.
Szał
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:00   #572
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Grzecznie się Witam
Pierwszy raz podchodzę do SB i mam nadzieje. że jedyny i schudnę. Mam dużo do zrzucenia. Dziś zajadam się rzodkiewkami, jajkami z łososiem i twarożkiem z papryką. W planach na obiado-kolacje mam pierś z kurczaka z sałatą.
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:02   #573
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Nowy Rok, Nowa Ja

Dziś grzecznie wróciłam do 1 fazy. Rano ugotowałam sobie jajka, miałam wziąć do pracy, ale oczywiście zapomniałam ich zabrać
Mam więc, a raczej miałam duży kawałek drobiowego, domowego pasztetu, siemie lniane i jogurt.
Szał
Przepraszam, ale po przeczytania Twojego posta myślałam, ze jestem na wątku dukanowym, a nie South Beach, aż musiałam się upewnić gdzie jestem, bo tam się pojawiają same jajka, jogurty, drób i otręby na zmianę z lnem. Jak nie dorzucisz do tego góry warzyw, to jesteś na I fazie, owszem, ale diety proteinowej czego nie polecam
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:17   #574
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale po przeczytania Twojego posta myślałam, ze jestem na wątku dukanowym, a nie South Beach, aż musiałam się upewnić gdzie jestem, bo tam się pojawiają same jajka, jogurty, drób i otręby na zmianę z lnem. Jak nie dorzucisz do tego góry warzyw, to jesteś na I fazie, owszem, ale diety proteinowej czego nie polecam
To, że do pracy wzięłam jogurt i siemie lniane, nie oznacza, że odżywiam się tak cały czas, że nie jem warzyw czy mięsa Na South Beach jem sporo, co chwile coś gotuje, wymyślam zamienniki słodyczy, fast foodów, więc proszę, nie oceniaj mnie na podstawie dwóch posiłków

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez TakaSobieDziewuszka Pokaż wiadomość
Grzecznie się Witam
Pierwszy raz podchodzę do SB i mam nadzieje. że jedyny i schudnę. Mam dużo do zrzucenia. Dziś zajadam się rzodkiewkami, jajkami z łososiem i twarożkiem z papryką. W planach na obiado-kolacje mam pierś z kurczaka z sałatą.
Mnie po pracy czekają zakupy i będę mogła już normalnie planować posiłki, bo póki co lodówka pełna, ale samych niedozwolonych produktów Nie pomyślałam o tym w sobotę
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:25   #575
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
To, że do pracy wzięłam jogurt i siemie lniane, nie oznacza, że odżywiam się tak cały czas, że nie jem warzyw czy mięsa Na South Beach jem sporo, co chwile coś gotuje, wymyślam zamienniki słodyczy, fast foodów, więc proszę, nie oceniaj mnie na podstawie dwóch posiłków
Chodzi mi o to, ze do konkretnie tych posiłków też powinnaś dorzucić warzywa. Właśnie tym ma się SB różnić od diety proteinowej. Nie wiem jak wyglądają Twoje pozostałe posiłki, nie zagłębiałam się, ale warzywa powinny tu być podstawą KAŻDEGO posiłku. Jeśli dobrze kojarzę (a książkę czytałam dawno, więc mogę się mylić), to bazą każdego posiłku powinna być szklanka warzyw, a nie same proteiny. Nie chciałam, żeby to wyglądało na atak i ocenianie, przepraszam. Trochę mnie zaniepokoiło, że widzę dukanowe posiłki na SB, bo naprawdę nie warto omijać porcji warzyw.
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 17:20   #576
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, ze do konkretnie tych posiłków też powinnaś dorzucić warzywa. Właśnie tym ma się SB różnić od diety proteinowej. Nie wiem jak wyglądają Twoje pozostałe posiłki, nie zagłębiałam się, ale warzywa powinny tu być podstawą KAŻDEGO posiłku. Jeśli dobrze kojarzę (a książkę czytałam dawno, więc mogę się mylić), to bazą każdego posiłku powinna być szklanka warzyw, a nie same proteiny. Nie chciałam, żeby to wyglądało na atak i ocenianie, przepraszam. Trochę mnie zaniepokoiło, że widzę dukanowe posiłki na SB, bo naprawdę nie warto omijać porcji warzyw.
Masz racje, warzywa sa bardzo wazne. Czesti robie zupy kremy zeby przemycic ich troche do menu ostatnio mąż kupil wklad do gotowania na parze i przygotowujemy sobie w nim obiady- smak warzyw jest zupelnie inny, taki intensywny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 19:55   #577
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Ja mam problem z warzywami na parze, bo je rozgotowuję i wtedy tracą smak. Jak robię tak, żeby były ok, to mi TŻ marudzi, że za twarde, surowe itd, bo on to najchętniej by jadł zmielone jak dla niemowlaka. Czyli zupy kremy jednak wygrywają
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 06:44   #578
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Zupy kremy rządzą

Pierwszy dzień 1 fazy za mną Mało zjadłam, na dodatek po pracy tak mnie rozbolała głowa, że położyłam się spać. Wieczorem zakupy, więc lodówka nie świeci już samymi niedozwolonymi produktami
Właśnie zjadłam fritate z warzywami. Zrobiłam przed samym wyjściem do pracy. Pycha i o dziwo jeszcze ciepła
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 14:43   #579
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Jak Wam idzie Plażowiczki?
Dziś 7 dzień 1 fazy, więc za mną półmetek Zważyłam się w piątek i było prawie 2 kg mniej, ale oficjalne ważenie jutro
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 20:24   #580
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

U mnie kończy się dzień 4 I fazy. Trzymam się. Jest lepiej pod tym względem, że już wiem co mogę jeść, bo to nie nowość (drugi raz zaczynam SB) i łatwiej mi wybierać odpowiednie produkty. Dodatkowo zrezygnowałam lub porządnie ograniczyłam spożycie pewnych produktów już dawno temu, więc nie cierpię, gdy nie mogę po nie sięgnąć. Minus? Ostatnio podczas rozpoczynania diety byłam o wiele lepiej przygotowana - miałam dużo czasu na zakupy, planowanie i gotowanie nawet skomplikowanych dań, a to dlatego że jeszcze nie pracowałam (zaczęłam za niecały miesiąc).
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 19:57   #581
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

A mi sie cos pomylilo i myslalam piszac wczoraj, ze jest niedziela 😂 tak wiec dzis jest moj 7 dzien ;-) i musze przyznac ze bardzo udany- bylam na chrzcinach i nie skusilam sie na nic niedozwolonego do jedzenia pieczone ziemniaczki usmiechaly sie do mnie ale bylam twarda haha ;-)
Taco- wazylas sie juz? U mnie wazenie jutro i juz nie moge sie doczekac :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 13:05   #582
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

I oto pierwszy dzień 2 fazy nastąpił Podoba mi się ta dieta i to bardzo, nie chodzę głodna nie mam napadów głodu i mało już mnie ciągnie do słodkiego. Niestety z powodu braki wagi nie wiem ile zrzuciłam ale TŻ mówił, że już coś widać
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:13   #583
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Cytat:
Napisane przez TakaSobieDziewuszka Pokaż wiadomość
I oto pierwszy dzień 2 fazy nastąpił Podoba mi się ta dieta i to bardzo, nie chodzę głodna nie mam napadów głodu i mało już mnie ciągnie do słodkiego. Niestety z powodu braki wagi nie wiem ile zrzuciłam ale TŻ mówił, że już coś widać
U mnie też dziś 1 dzień 2 fazy Na dobry początek zjadłam omleta z prażonym jabłkiem i orzechami. Pyyycha
Waga nie jest najważniejsza, liczy się wygląd Ja na 1 fazie zrzuciłam 2,5 kg. Zobaczymy, jak waga się zachowa po tygodniu 2 fazy.
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 16:54   #584
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Wracam
Zaręczyłam się, pora wziąć się za siebie. W pierwszej chwili wpadł mi do głowy głupi pomysł, żeby zacząć dzisiaj od Dukana. Na szczęście to nie przeszło, jutro ruszam z South Beach
Na razie jestem na etapie odstawienia słodyczy i napojów z cukrem (od początku lutego). Pozwalam sobie nadal na kawę z cukrem, ale coraz rzadziej. Powoli przerzucam się na ksylitol (z niczym innym kawy nie przełknę, a nie chcę jej odstawiać). Dzisiaj powtarzam sobie książkę, bo sporo minęło od mojej ostatniej diety, wertuję przepisy i myślę pozytywnie. Będzie dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170324_133354_061.jpg (185,2 KB, 15 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 11:17   #585
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Adrijah gratki 😍
Dukan nieeee, madrze ze przeszlo ci dukanowanie...chociaz ja ostatnio tez ch ialam poduksnowac ale na sama mysl mi sie slabo zrobilo...
SB jednak lepsza... co nie znaczy ze sie jej trzymam, o niee... ale korzystam z przepisow to tak jakbym prawie sie stosowala, nie? 😉



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 12:00   #586
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
Adrijah gratki 😍
Dukan nieeee, madrze ze przeszlo ci dukanowanie...chociaz ja ostatnio tez ch ialam poduksnowac ale na sama mysl mi sie slabo zrobilo...
SB jednak lepsza... co nie znaczy ze sie jej trzymam, o niee... ale korzystam z przepisow to tak jakbym prawie sie stosowala, nie? 😉
dzięki tak, to prawie jakbyś stosowała dietę chociaż ja wychodzę z założenia, że zawsze lepiej chociaż jeden posiłek zrobić dietetyczny niż żadnego, tak że jestem z Tobą

A mój pierwszy dzień prezentował się następująco:

Śniadanie
- omlet jogurtowy (2 małe jajeczka + 1Ł jogurtu naturalnego + sól + pieprz) usmażony w opiekaczu* na odrobinie oleju kokosowego
ricotta z tuńczykiem, ogórkiem konserwowym, cebulą i papryką
1/2 świeżego pomidora

*mam opiekacz 3w1 - do trójkątnych tostów, do gofrów i grill. Użyłam tego ostatniego.

II śniadanie/przekąska
- serek wiejski light ze słodzikiem i cynamonem

Obiad
(Na obiad szłam do Rodziców. Mama planowała pierś z kurczaka pieczoną z warzywami. Okazało się, że kupiła mi mrożonkę orientalną. Nie dość, że nie lubię, to jeszcze ma groszek i marchewkę + przyprawę z cukrem. Musiałam kombinować sama )
- grillowana pierś z kurczaka z domową vegetą i curry
- grillowane pieczarki
- brokuły z pieprzem
- surówka: mały pomidor, kawałek ogórka, kawałek papryki i kilka rzodkiewek + sól i pieprz + olej z bazylią

kolacja
- orzechowe bułeczki z odrobiną proszku do pieczenia i z opiekacza zamiast z patelni -> http://breakfast.blox.pl/2013/07/Die...z-patelni.html
hummus z suszonymi pomidorami
wędlina z piersi indyka
mały ogórek konserwowy
1/2 pomidora
- 2 rzodkiewki

napoje

- kawa z mlekiem i ksylitolem
- pokrzywa
- woda, woda i jeszcze raz woda
- szklanka coli zero z cytryną

Podsumowanie
Zapomniałam się rano zważyć...
Wszystko było smaczne i syte, ale wieczorem dopadła mnie nagła chęć na coś słodkiego. Stwierdziłam, że i wypiłam colę i zjadłam rano serek na słodko, wystarczy. Przejrzałam lodówkę i spiżarnię w poszukiwaniu jakiegoś zastępstwa, ale kompletnie na nic nie miałam ochoty. Ostatecznie wypiłam 0,5l wody z cytryną i mi przeszło
Za to zaczęłam sikać co najmniej raz na godzinę. Nawet w nocy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzien1.jpg (283,1 KB, 20 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 08:50   #587
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Pora na podsumowanie drugiego dnia

ŚNIADANIE
- Szakszuka (1Ł oleju rzepakowego, ½ małej cebuli, ½ papryki, 1 szklanka domowego soku pomidorowego, słodka i ostra mielona papryka, sól, pieprz, 2 małe jajka) http://redandpale.blox.pl/2014/10/Sz...uth-Beach.html

OBIAD
- pierś kurczaka w sosie pomidorowym z cebulą, pieczarkami, czarnymi oliwkami i czerwoną fasolą doprawiona solą, pieprzem i chili z natką pietruszki
- sałatka z ogórka z kiełkami jarmużu, jogurtem, solą i pieprzem http://figowesmaki.blox.pl/2013/02/S...i-kielkow.html

KOLACJA
- orzechowe (migdałowe) bułeczki z odrobiną proszku do pieczenia z opiekacza zamiast z patelni -> http://breakfast.blox.pl/2013/07/Die...z-patelni.html (tylko dzisiaj dałam 3Ł wody i były trochę za delikatne, jedna pękła przy wyjmowaniu z opiekacza)
połowa z resztką wczorajszej pasty (ricotta z tuńczykiem, ogórkiem konserwowym, cebulą i papryką), połowa z wędliną z piersi indyka
sałata masłowa
papryka
kiełki jarmużu
papryczki faszerowane serkiem śmietankowym (antipasti z Biedronki)

NAPOJE
- kawa z mlekiem i ksylitolem
- woda, woda i jeszcze raz woda
- pokrzywa
- szklanka coli zero z cytryną

PODSUMOWANIE
- Chociaż pierwszego dnia zapomniałam się rano zważyć, zrobiłam to z ciekawości wieczorem wiedząc, że nie ma co się na pokazanym wyniku opierać. Drugiego dnia rano już pamiętałam i… pokazała mi 0,5kg więcej. Zgłupiałam. Chociaż jak wstałam, czułam się trochę spuchnięta. Mimo kilku siku w nocy.
- Posiłki tylko 3, bo średnio byłam głodna, bardziej chciało mi się pić. I piłam więcej wody niż poprzedniego dnia, a jednak nie biegałam już tak często do łazienki.
- Nagłej wieczornej chęci na słodkie nie było. Zapobiegawczo po kolacji wzięłam szklankę coli zero z cytryną i sobie sączyłam na zmianę z wodą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170327_093652_870.jpg (243,2 KB, 17 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 09:37   #588
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

No wlasnie...mozna sie zalamac... czlowiek dietuje, polnuje sie a w zamian dostaje pol kilo wiecej... u mnie dzisiaj to samo... wczoraj grzeczna bylam a tu rano buch wiecej... tlumacze sobie ze moze za malo wczoraj jadlam bo raz ze nie mialam czasu na jedzenie a dwa nie mialam na nie checi...
Chyba zmienie wage bo ta zaczyna miec glupawe 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 13:18   #589
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Jeszcze się nie załamuję głupiejącą wagą

Wczorajszy dzień (trzeci)

ŚNIADANIE
- migdałowe omleciki z opiekacza (2Ł zmielonych migdałów, 3Ł mleka, słodzik, 1 jajko – oddzielnie żółtko, oddzielnie ubite na pianę białko, pieczone dosłownie po 0,5 minuty z obu stron)
- 3L serka wiejskiego ze słodzikiem i cynamonem

II ŚNIADANIE/PRZEKĄSKA
- sałatka: spora garść mieszanki sałat, kiełki jarmużu, mały pomidor malinowy, kawałek papryki, ¼ wędzonej makreli z posypką paprykowo-czosnkową, 2Ł oleju z czosnkiem i bazylią, sól i pieprz


OBIAD/KOLACJA
- zblanszowane „spaghetti” z cukinii
- klopsiki z indyka z karmelizowaną cebulą (z octem balsamicznym), suszonymi pomidorami, natką pietruszki, solą i pieprzem*

*podsmażyłam klopsiki z obu stron, po czym wlałam odrobinę wody na patelnię i przykryłam. Polecam! Mięso szybko doszło w środku, a klopsiki były soczyste.

NAPOJE
- kawa z mlekiem i ksylitolem
- woda, woda i jeszcze raz woda
- pokrzywa
- oshee vitamin tea zero brzoskwiniowa


PODSUMOWANIE
- Waga trzeciego dnia 0,5h po wstaniu pokazała -100g w porównaniu z poprzednim dniem. Przy trzycyfrowej wadze nie powinno iść tak opornie. Coś muszę robić źle. A może to wina niewysypiania się ostatnio i tego, że trochę się stresuję? Chyba, że to już @ się czai. Nie wiem. Ale się nie zniechęcam
- Niestety miałam dość długą przerwę między posiłkami. Po niezbyt sytym śniadaniu o 8 (omleciki z serkiem wiejskim + kawa), miałam aż 8 godzin przerwy. Nieplanowane, przypadkiem tak wyszło. W tym czasie wpadłam do żabki i jedyne, poza wodą i colą zero, co dla siebie znalazłam, to herbata oshee vitamin zero. Po powrocie do domu rzuciłam się na lodówkę i zrobiłam szybką sałatkę, którą niemal wciągnęłam nosem. I chyba połknęłam ość…
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170328_115406_927.jpg (188,3 KB, 11 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-28, 17:21   #590
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:39   #591
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
już wczoraj zaszalała pozytywnie i pokazała -1,8kg

a potem jadłam tak:

ŚNIADANIE
- wędzona makrela z posypką paprykowo-czosnkową
- pomidor śliwkowy z solą, pieprzem i kiełkami jarmużu
- mały ogórek konserwowy
- czarne oliwki
- złote cebulki marynowane

II ŚNIADANIE/PRZEKĄSKA
- gofry cynamonowe (2 jajka - żółtka ubite z 1Ł ksylitolu, cynamonem, gałką muszkatołową i proszkiem do pieczenia, a białka ubite na pianę ze szczyptą soli + 2 czubate Łyżki gładkiego serka twarogowego), przerobiłam wpis z grupy Dieta South Beach Polska, wyszło mi 7 pojedynczych płaskich gofrów https://www.facebook.com/groups/4039...2253396314384/
- 2Ł gładkiego serka twarogowego + 1Ł ksylitolu + kilka kropli aromatu waniliowego (miał być śmietankowy, ale zabrakło)

OBIAD
- zupa paprykowo-pomidorowa z cebulą, czosnkiem, domową kostką rosołową i chili + serek twarogowy wymieszany z mlekiem + szczypiorek
- nie ma tego na zdjęciu, ale później dorzuciłam do zupy jajko na twardo

PRZEKĄSKA
- garstka pekanów

KOLACJA
- klopsikowy „burger”: Cloud bread z grupy Dieta South Beach Polska https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
+ wczorajsze klopsiki z indyka z suszonymi pomidorami, karmelizowaną cebulą i natką pietruszki + majonez z jogurtem (1:2), słodką mieloną papryką i chili + sałata + pomidor + kiełki jarmużu + camembert light

NAPOJE
- kawa z mlekiem i ksylitolem
- pokrzywa
- woda

PODSUMOWANIE
- Waga drgnęła! A nawet więcej, pokazała -1,8kg! Momentalnie dostałam takiego kopa, że sama się nie spodziewałam
- Pierwszy raz zaczęła mnie pobolewać głowa. Znośnie, obyło się bez tabletek, ale coś tam się działo.
- Obiad to była totalna porażka. Byłam u Rodziców, a u nich nie ma nic dietetycznego, więc kombinowałam z tego, co znalazłam - papryka i pomidory. Papryka podsunęła mi pomysł na szybką zupę. I wszystko byłoby ok, gdybym nie dodała tego pomidora, który okazał się strasznie wodnisty i w ogóle nie dał żadnego smaku. Zupa wyszła paskudna. Dopóki miałam serek, jeszcze dało się to przełknąć. Sama nie do ruszenia. Doprawiałam, kombinowałam, nic. W końcu dodałam jajko na twardo. Średnio pasowało, ale było syte i zupę potraktowałam trochę jak sos ale jajko się skończyło, a zupy jeszcze z ¼ została. Nie dojadłam jej już, wymiękłam i tę resztkę wylałam, a “na pocieszenie” zjadłam kilka pekanów…
- Miałam wczoraj po południu trochę nerwów, które starałam się “rozchodzić”. Wzięłam psy rodziców na spacer. Bardzo dobra decyzja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzien4.jpg (391,5 KB, 16 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 11:54   #592
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

No prosze super
Moja tez drgnela...w gore.... wrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:40   #593
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

zmień ją
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 13:04   #594
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Miala prawo..
Caly dzien wczoraj grzecznie bylo to wieczorem mi sie skrzydelek z kfc zachcialo... no to mam za kare

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 07:03   #595
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Wczoraj bylam grzeczna i mimo ze malo sb bylo to jednak.... na minusie 0.7 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 20:56   #596
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Czyli dieta nawet częściowo trzymana działa? ciekawe, ciekawe

u mnie wczoraj było tak:

- Dzień wcześniej wieczorem i potem rano bolał mnie żołądek, za to głowa przestała
- Waga pokazała rano -2,5kg!
- Kolację zjadłam ok 21, a przed 1, jak się kładłam spać, bolał mnie cały brzuch i był wydęty. Możliwe, że to wina kalarepy.

a tak jadłam:

ŚNIADANIE
- kanapki: Cloud bread z grupy Dieta South Beach Polska https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater + pikantny sos paprykowy + sałata + camembert light + pomidor + kiełki jarmużu + wędzona makrela z posypką paprykowo-czosnkową + czarne oliwki

II ŚNIADANIE/PRZEKĄSKA
- klopsiki z indyka z suszonymi pomidorami, karmelizowaną cebulą i natką pietruszki
- jajko sadzone z solą i pieprzem
- ½ kalarepy
- papryczki faszerowane serkiem śmietankowym (antipasti z Biedronki)

OBIAD
- 2 polędwiczki z kurczaka w sosie jogurtowo-pieczarkowym z suszonymi pomidorami i cebulą + natka pietruszki
- ½ sałatki: mieszanka sałat + ½ kalarepy + ½ pomidora + kawałek ogórka + kawałek żółtej papryki + sól i pieprz + olej z ostrą papryką, pomidorami i bazylią

PRZEKĄSKA
- mały serek wiejski light ze słodzikiem i cynamonem

KOLACJA
- reszta sałatki z obiadu

NAPOJE
- woda z cytryną i miętą
- kawa z mlekiem i ksylitolem
- pokrzywa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170330_164907_226.jpg (195,6 KB, 14 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 14:14   #597
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Szósty dzień pierwszej fazy:

- Wczoraj rano brzuch nadal był wzdęty, ale bolał “tylko” żołądek. Dołączyłam do napojów miętę i się poprawiło
- Waga pokazała tyle samo, co poprzedniego dnia, czyli -2,5kg

*ŚNIADANIE*
- jajecznica z 2 małych jajek z karmelizowaną cebulą
kanapki: Cloud bread z grupy Dieta South Beach Polska https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater + pikantny sos paprykowy + sałata + camembert light + pomidor + kiełki jarmużu

*OBIAD*
- 2 polędwiczki z kurczaka w sosie jogurtowo-pieczarkowym z suszonymi pomidorami i cebulą
- ½ papryki
- ¼ ogórka
- troszkę kiełków jarmużu

*KOLACJA*
- czarne oliwki
- papryczki faszerowane serkiem śmietankowym (antipasti z Biedronki)
- marynowane cebulki
- wędzona makrela z posypką paprykowo-czosnkową
- mały ogórek konserwowy
- ¼ żółtej papryki

*NAPOJE*
- woda z cytryną i miętą
- kawa z mlekiem i ksylitolem
- pokrzywa
- mięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170331_100141_572.jpg (200,4 KB, 12 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 12:54   #598
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Pierwszy tydzień za mną!

*ŚNIADANIE*
- omlet z 2 małych jajek z bazylią i natką pietruszki + camembert light + 2 plastry podsmażonego boczku + posiekany suszony pomidor + trochę karmelizowanej cebuli + kiełki jarmużu
- kilka porwanych liści sałaty masłowej + pomidor + sól i pieprz

*II ŚNIADANIE/PRZEKĄSKA*
- 2 muffinki z masłem orzechowym http://www.food.com/recipe/south-bea...muffins-498672

*OBIAD*
- lasagne z grillowaną cukinią zamiast zamiast makaronu, z mięsem z indyka i dużą ilością przypraw http://www.skinnytaste.com/zucchini-lasagna/

*KOLACJA*
- serek wiejski z serem twarogowym, słodzikiem i cynamonem
- Cloud bread z grupy Dieta South Beach Polska https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

*NAPOJE*
- woda z cytryną i miętą
- 2x kawa z mlekiem i ksylitolem
- pokrzywa

*PODSUMOWANIE*
- Lasagne w smaku się nie różni od tej z makaronem ale dopóki nie kupię lepszej mandoliny, nie ma mowy, żebym ją powtórzyła :P
- Na wadze trzeci dzień -2,5kg
- Po śniadaniu trochę mnie pobolewał żołądek. Przeszło, jak zaczęłam pić pokrzywę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170401_131347_115.jpg (192,4 KB, 14 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 14:23   #599
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

Adrijah a te 2.5kg to w sumie czy codziennie o tyle mniej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 15:44   #600
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dieta South Beach część XVIII - walczymy o lepszą wersję siebie!

W sumie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-29 20:09:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.