Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-18, 09:22   #1771
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Co myślicie o sukienkach Agnieszki z instastory?
Kompletnie nie w moim guście . I uważam, że niezbyt dobrana do figury Agnieszki.
A propos domniemanej ciąży, dla mnie to raczej brzuch nieciążowy .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 09:24   #1772
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dorzuciłam zdjęcie do posta powyżej ja też nie jestem za wmawianiem komuś ciąży, ale własnie tutaj mam wrażenie, że oni sami chcą w ten sposób podsycać plotki
No ale dobra, może faktycznie się uczepiłam. W każdym razie, ja bym takiej sukienki nie założyła nie będąc w ciąży, bo bym się bała że zaraz mi wszyscy zaczną gratulować
Nie no może coś w tym jest, że chcą sami przyciągnąć uwagę widzów. Ale też Agnieszka według mnie ma figurę typowego jabłka.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88764408]To znak, że powinni zmienić ekspertów, a nie pozwalać uczestnikom dobierać się po swojemu, bo wtedy zrobi się z tego zwykły program randkowy typu: mamy 6 osob, poznajmy ich ze sobą i niech o siebie walczą i dobierają. Mini Love Island tylko ze zwyczajnymi ludźmi a nie wypacykowanymi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To fakt, że to mogłoby być niebezpieczne dla formuły programu i przekształcić się w Love island, ale to też dla mnie udowadnia, że pary by się same lepiej dobrały niż dobrali ich eksperci. Ponieważ gdyby byli tak świetnie dobrani, to nawet nie rozglądaliby się za innymi osobami. A większość osób po programie samodzielnie poznała dużo lepiej dopasowanego do nich partnera (wnioskuję po stażu związków) niż tego programowego. Niech w końcu zaczną słuchać uczestników.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 09:48   #1773
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Teraz obejrzałam to story Agi i faktycznie dziwnie to mówi, 'że sukienka ładnie brzuszek podkreśla" , jakby ewidentnie sugerowała ciaze, bo raczej normalnie żadna z nas nie chce zeby sukienka podkreślała jesli mamy troche za dużo
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 10:20   #1774
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 10:22   #1775
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja jej nie obserwuję, ale po tym zdjęciu co tu zostało wrzucone, to wygląda jak ciążowy brzuch
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 10:22   #1776
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 10:43   #1777
ig88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 120
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Z tego co pamiętam to Agnieszka zawsze miała większy brzuch, chyba taka figura poprostu. Coś chyba też wspominała o tarczycy ale ręki nie dam uciąć...
Poza tym obejrzałam chyba z 2 odcinki na ich kanale na youtube i tam wspominali, że jak Agnieszka będzie gotowa to sama o czymś opowie... było to już dawno i chodziło pewnie o kwestie ciąży bo akurat był to temat drażliwy i widać było, że Agnieszce napływają łzy do oczu.
Na weselu Wojtek też zapytał Agnieszki kiedy dzieci a ona odpowiedziała "za rok" więc myślę, że gdyby mogli to już by mieli maleństwo...

Ale to tylko takie moje przemyślenia, jak jest wiedzą tylko oni.
ig88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-18, 11:06   #1778
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgadzam się z powyższym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 11:48   #1779
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może tak, ale w sumie na story jednak pije wodę i też wydawało mi się, jak jeszcze obejrzałam ich pierwszy filmik, bo teraz to ich nie śledzę, że to dla niej ciężki temat. A Iga i Kamil to rzeczywiście bardzo trafna obserwacja.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 11:56   #1780
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Teraz obejrzałam to story Agi i faktycznie dziwnie to mówi, 'że sukienka ładnie brzuszek podkreśla" , jakby ewidentnie sugerowała ciaze, bo raczej normalnie żadna z nas nie chce zeby sukienka podkreślała jesli mamy troche za dużo
No trochę dziwny komentarz. Choć przy ciąży też byłby dziwny, moim zdaniem. Czy ja wiem, czy w stroju, gdy się jest w ciąży, to najważniejsze jest podkreślanie "brzuszka", chyba raczej aby nic tam nie uciskało.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 13:08   #1781
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ponieważ gdyby byli tak świetnie dobrani, to nawet nie rozglądaliby się za innymi osobami. A większość osób po programie samodzielnie poznała dużo lepiej dopasowanego do nich partnera (wnioskuję po stażu związków) niż tego programowego. Niech w końcu zaczną słuchać uczestników.
No nie wiem. Mi się wydaje, że uczestnicy przychodzą do programu, bo mają jakieś tam problemy z przełamaniem się do związków. Na przyklad brak doświadczenia i nieśmiałość (jak Maciek). Albo wielu uczestników było po długoletnich związkach, które nie wypaliły i trudno im znaleźć kogoś nowego. I czasem wystarczy po prostu przełamać się albo zobaczyć, że faktycznie jestem w stanie spróbować z kimś związku, żeby ruszyć dalej do przodu. I taki związek z programu jest skazany na stracenie, bo uczestnicy źle dobrani, ale potem jest im już łatwiej. I dkatego właśnie uważam, że wielu uczestników już po programie znalazło dopasowanego partnera. Słyszałam, że Maciek z kimś jest, myślę, że te randkowanie z Laura dużo mu dało doświadczenia i obycia z kobietą. Może nawet rady pani psycholog coś pomogły, bo na pewno nie wsparcie Mosaka :|

Poza tym podejrzewam, że nie mają zbyt wielu chętnych do programu. Albo jak są chętni, to nie są wystarczająco "telewizyjni". Potem jak zostaje garstka ostatecznych kandydatów, to weź i ich dobierz, jak facet sobie wymarzył młodszą blondynkę, a są same starsze albo brunetki :-D

Tutaj uczestnicy też na pewno byli wybierani pod takim kątem, żeby sprawdzili się w TV albo mieli jakąś historię do opowiedzenia. Albo problemy z alkoholem w rodzinie, trudne dzieciństwo (Laura, Maciej) albo animatorka która nie dogaduje się najlepiej z rodziną (Iga, która miała dramy, że ktoś tam nie pojawi się na ślubie z rodziny), a to doświadczona kobieta po trudnym toksycznym związku (Iza)... mam wrażenie, że nie wybierają po prostu zwykłych ludzi.

To trochę jak w Mam talent. Pokazać się z talentem na scenie nie wystarczy. Najlepiej jak masz do opowiedzenia historię z emocjami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-18, 13:11   #1782
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Az obejrzalam uwaznie to story Agnieszki i wg mnie ona wlasnie nie pije jako jedyna alkoholu na tej kolacji tylko wode z mieta i cytryna. Tak czy inaczej jezeli jest w ciazy to dziwny sposob oznajmiania tego/podsycania zainteresowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 13:21   #1783
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Az obejrzalam uwaznie to story Agnieszki i wg mnie ona wlasnie nie pije jako jedyna alkoholu na tej kolacji tylko wode z mieta i cytryna. Tak czy inaczej jezeli jest w ciazy to dziwny sposob oznajmiania tego/podsycania zainteresowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedynie ten tatar z łososia w ciąży nie wskazany
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 13:53   #1784
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ale jak ktoś się odchudza, to też powinien pić wodę a nie alko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 13:56   #1785
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Obejrzałam sobie Vloga Agnieszki i Wojtka, ostatniego z tego wyjazdu z ekipą slubową, i szczerze nie wiem ale to nudna straszna. Nie ciekawego, ale dotrwałam nawet do końca nagrywanego juz w domu gdzie Agnieszka mówi ze brakowało jedynie Asi bo pojechała z chłopakiem nad morze, to chyba jedyne najciekawsze z tego nagrania,o reszcie nawet nie wspomniała.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 14:51   #1786
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Jedynie ten tatar z łososia w ciąży nie wskazany
Hehe racja ! 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 15:09   #1787
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Obejrzałam sobie Vloga Agnieszki i Wojtka, ostatniego z tego wyjazdu z ekipą slubową, i szczerze nie wiem ale to nudna straszna. Nie ciekawego, ale dotrwałam nawet do końca nagrywanego juz w domu gdzie Agnieszka mówi ze brakowało jedynie Asi bo pojechała z chłopakiem nad morze, to chyba jedyne najciekawsze z tego nagrania,o reszcie nawet nie wspomniała.
Jejku będę teraz obrzydliwym hejterem, ale jak można nakręcić taką nudę mieli do dyspozycji wszystkich uczestników programu i mogli zrobić jakieś rozmowy albo wywiady, a nie pokazywać, jak chodzą, grają, piją piwo/ wodę/ kawę. Jacek jest trenerem personalnym? Do tego super z nich kumple, ciągle w telefonach, szczególnie Iza i Kamil, a Iga przed kamerą .

Ale Agnieszka ładnie wygląda, muszę powiedzieć, że lepiej niż w programie - u większości jest odwrotnie. Rzuciło mi się w oczy, że nie pije w ogóle alkoholu, a w czasie programu pamiętam, że coś tam piła, ale nie chcę nic sugerować, jej sprawa na razie.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88765062]No nie wiem. Mi się wydaje, że uczestnicy przychodzą do programu, bo mają jakieś tam problemy z przełamaniem się do związków. Na przyklad brak doświadczenia i nieśmiałość (jak Maciek). Albo wielu uczestników było po długoletnich związkach, które nie wypaliły i trudno im znaleźć kogoś nowego. I czasem wystarczy po prostu przełamać się albo zobaczyć, że faktycznie jestem w stanie spróbować z kimś związku, żeby ruszyć dalej do przodu. I taki związek z programu jest skazany na stracenie, bo uczestnicy źle dobrani, ale potem jest im już łatwiej. I dkatego właśnie uważam, że wielu uczestników już po programie znalazło dopasowanego partnera. Słyszałam, że Maciek z kimś jest, myślę, że te randkowanie z Laura dużo mu dało doświadczenia i obycia z kobietą. Może nawet rady pani psycholog coś pomogły, bo na pewno nie wsparcie Mosaka :|

Poza tym podejrzewam, że nie mają zbyt wielu chętnych do programu. Albo jak są chętni, to nie są wystarczająco "telewizyjni". Potem jak zostaje garstka ostatecznych kandydatów, to weź i ich dobierz, jak facet sobie wymarzył młodszą blondynkę, a są same starsze albo brunetki :-D

Tutaj uczestnicy też na pewno byli wybierani pod takim kątem, żeby sprawdzili się w TV albo mieli jakąś historię do opowiedzenia. Albo problemy z alkoholem w rodzinie, trudne dzieciństwo (Laura, Maciej) albo animatorka która nie dogaduje się najlepiej z rodziną (Iga, która miała dramy, że ktoś tam nie pojawi się na ślubie z rodziny), a to doświadczona kobieta po trudnym toksycznym związku (Iza)... mam wrażenie, że nie wybierają po prostu zwykłych ludzi.

To trochę jak w Mam talent. Pokazać się z talentem na scenie nie wystarczy. Najlepiej jak masz do opowiedzenia historię z emocjami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wiesz, widziałam na grupie wpisy osób, które kandydowały, i nie przeglądałam wszystkich profili, ale niektóre tak wydaje mi się, że mogli kogoś innego wziąć zamiast niektórych z uczestników (choćby mniej kontrowersyjną uczestniczkę niż Igę). Tylko pewnie jak trafnie zauważyłaś, te osoby nie miały tej "historii". Choć Karol też nie miał żadnej historii, Kamil bodajże też nie, ale pierwszego wydaje mi się, że wzięli jako archetyp takiego ułożonego faceta, a Kamila z kolei może z braku laku? Bo nadal nie rozumiem, czemu dali go Izie .

Ja nie rozumiałam motywacji niektórych. Ok, taki Maciej miał problem, uczestnicy pierwszej edycji nie wiedzieli, na co się piszą, nawet w drugiej jeszcze, a teraz? Wydaje mi się, że niektórzy chcą się wybić po prostu na insta; najbardziej nie rozumiem takich osób jak np. Laura - ok, wiem, DDA, zaraz zacznie się, że śmieje się tak, zęby ma takie, ale obiektywnie normalna dziewczyna, poznałaby kogoś na żywo, najwyraźniej nie chce być żadną gwiazdą instagrama, więc dziwię się, że po tylu edycjach żenady poszła do tego programu. Karol podobnie nie wydaje mi się, że ma aż takie parcie na szkło. Tak samo Oliwii się dziwiłam, Martynie itd.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 20:45   #1788
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dorzuciłam zdjęcie do posta powyżej ja też nie jestem za wmawianiem komuś ciąży, ale własnie tutaj mam wrażenie, że oni sami chcą w ten sposób podsycać plotki
No ale dobra, może faktycznie się uczepiłam. W każdym razie, ja bym takiej sukienki nie założyła nie będąc w ciąży, bo bym się bała że zaraz mi wszyscy zaczną gratulować
Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Teraz obejrzałam to story Agi i faktycznie dziwnie to mówi, 'że sukienka ładnie brzuszek podkreśla" , jakby ewidentnie sugerowała ciaze, bo raczej normalnie żadna z nas nie chce zeby sukienka podkreślała jesli mamy troche za dużo
Ja tam myślę że ona specjalnie tak napisała i tak pozuje bo albo faktycznie jest w ciąży i chce jeszcze więcej obserwatorów albo to nie ciąża ale, to by wzbudzić ciekawość u ludzi i tym samym będzie się mówiło o niej/nich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 07:38   #1789
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

U Laury w story czy relacji (jak to się nazywa?)
są męskie ręce. Wyglądają jak Karola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-19, 08:01   #1790
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 18:40   #1791
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2021-06-19 o 18:42
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 18:42   #1792
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A mówiłam, że też go widzę w odbiciu telewizora
Przyznam, że z dystansem podchodzę do płotek, jednak tu nałożyło się tyle spraw, że wszystko na to wskazywało. Bardzo się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 19:06   #1793
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja do tej pory nie dowierzam, ale cieszę się z tej wiadomości bardzo mi pasowali do siebie
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 19:19   #1794
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
A mówiłam, że też go widzę w odbiciu telewizora
Przyznam, że z dystansem podchodzę do płotek, jednak tu nałożyło się tyle spraw, że wszystko na to wskazywało. Bardzo się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez go widziałam wtedy w telewizorze .Bardzo się cieszę i to jest takie utarcie nosa tym pseudoekspertom.Poza tym podoba mi się ze się nie afiszują na insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 19:27   #1795
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Ja tez go widziałam wtedy w telewizorze .Bardzo się cieszę i to jest takie utarcie nosa tym pseudoekspertom.Poza tym podoba mi się ze się nie afiszują na insta
Nie bój, nie bój - jeszcze sobie przypiszą zasługę w połączeniu tej pary. Np. że eksperyment pozwolił zrozumieć Karolowi i Laurze czego nie szukają i przybliżył ich do znalezienia właściwej osoby. Lub coś w ten deseń.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 19:31   #1796
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja też go widziałam w tym telewizorze

Niech teraz "ekspertom" pójdzie w pięty
Super, niech im sie ułoży jak najlepiej , od poczatku pasowali mi do siebie. Ciekawe jak sie spikneli??
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 19:40   #1797
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Wstawi ktoś tutaj te zdjęcie laury i Karola?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 20:31   #1798
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja też się cieszę ich szczęściem, od początku mi do siebie pasowali, super, że się sami dobrali.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 20:38   #1799
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-19, 20:55   #1800
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Wstawi ktoś tutaj te zdjęcie laury i Karola?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201740053_2870359556612096_7632344696752213627_n.jpg (52,1 KB, 207 załadowań)
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.