Seriale cz. III - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-16, 11:03   #4591
Gennie
psycho-killer
 
Avatar Gennie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Czarna Otchłań
Wiadomości: 184
Dot.: Seriale cz. III

Może troszkę namotałam z tym przewijaniem. To nie tak, że nie oglądałam żadnej sceny bez dialogów. Widziałam prawie wszystkie tylko, że co dziesięć sekund dawałam do przodu bo po prostu na mnie ten klimat nie zadziałał tak bardzo jak na Was. Ot, fajna scena z muzyką no ale jakoś nie zachwyciła mnie na tyle by oglądać ją w całości ( przykład to taniec Lenny w odcinku poświęconym terapii. Ale zgoła scena w klimacie kina niemego z napisami była świetna, dwa razy przewijałam by zobaczyć ponownie ). Doli, ja też robię tak jak Ty, przy serialach które oglądam x czasu i wiem, że takie przeskoczenie do przodu nie zawali mi ani klimatu ani fabuły.

Możemy po prostu uznać, że serial nie zachwycił mnie tak jak wasze grono, ok? Jedyne czego żałuję to to, że nie mam kina domowego i nie oglądałam Legionu na słuchawkach, bo czytałam chyba z pięć opinii, że w tle słychać jakieś dźwięki, które u niektórych widzów powodowały dreszcze. Może wtedy moja ocena byłaby wyższa.
__________________
Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć... Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy - Gregory House

Gennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 12:55   #4592
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez Gennie Pokaż wiadomość
Może troszkę namotałam z tym przewijaniem. To nie tak, że nie oglądałam żadnej sceny bez dialogów. Widziałam prawie wszystkie tylko, że co dziesięć sekund dawałam do przodu bo po prostu na mnie ten klimat nie zadziałał tak bardzo jak na Was. Ot, fajna scena z muzyką no ale jakoś nie zachwyciła mnie na tyle by oglądać ją w całości ( przykład to taniec Lenny w odcinku poświęconym terapii. Ale zgoła scena w klimacie kina niemego z napisami była świetna, dwa razy przewijałam by zobaczyć ponownie ). Doli, ja też robię tak jak Ty, przy serialach które oglądam x czasu i wiem, że takie przeskoczenie do przodu nie zawali mi ani klimatu ani fabuły.

Możemy po prostu uznać, że serial nie zachwycił mnie tak jak wasze grono, ok? Jedyne czego żałuję to to, że nie mam kina domowego i nie oglądałam Legionu na słuchawkach, bo czytałam chyba z pięć opinii, że w tle słychać jakieś dźwięki, które u niektórych widzów powodowały dreszcze. Może wtedy moja ocena byłaby wyższa.
To prawda,na sluchawkach slychac w tle rozne szepty i inne atrakcje,naprzemian w jednej i drugiej sluchawce.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 13:19   #4593
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Nic dodac nic ując Mnie bezustannie dziwi,ze taki serial(a pierwotnie komiks chyba???) wyszedl ze studia Marvela.
Do tej pory marvrlowskie klimaty to byla dla mnie czysta,odmozdzajaca rozrywka z mnostwem efektow specjalnych,bez jakies głębi,a tu takie zaskoczenie

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ja nigdy nie odnajdywałam się w takich klimatach, ale tutaj się wybitnie udało. W ogóle znałaś fabułę przed oglądaniem odcinków? Zastanawia mnie jak to jest, czy ludzie znają koniec historii etc. Jeśli to był komiks, to na pewno i pewnie gdzieś tam krążą spojlery i już boję się natknąć na jakiś, zawsze mi się to wybitnie udaje


Gennie słuchawki na uszach koniecznie + najlepiej oglądanie wieczorem, a wrażenia byłyby zupełnie inne Te głosy w tle, muzyka, ciemność wokół (ewentualnie światła świec) dają mi ciary. Zrobiłam sobie już z tego mały rytuał, nie mogę się doczekać na dzisiejszy seans


Aczkolwiek oglądałam trailery (na szczęście po obejrzeniu 3 odcinków) i stwierdzam, że wyszły im dość kijowo. Bardzo bym się rozczarowała, gdybym obejrzała najpierw trailer, bo on już zdradza wiele z fabuły.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 17:43   #4594
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Seriale cz. III

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;72913151]

The night of ktos ogladal?



Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Oglądałam, polecam
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2017-04-17 o 11:12
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 22:43   #4595
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie odnajdywałam się w takich klimatach, ale tutaj się wybitnie udało. W ogóle znałaś fabułę przed oglądaniem odcinków? Zastanawia mnie jak to jest, czy ludzie znają koniec historii etc. Jeśli to był komiks, to na pewno i pewnie gdzieś tam krążą spojlery i już boję się natknąć na jakiś, zawsze mi się to wybitnie udaje


Gennie słuchawki na uszach koniecznie + najlepiej oglądanie wieczorem, a wrażenia byłyby zupełnie inne Te głosy w tle, muzyka, ciemność wokół (ewentualnie światła świec) dają mi ciary. Zrobiłam sobie już z tego mały rytuał, nie mogę się doczekać na dzisiejszy seans


Aczkolwiek oglądałam trailery (na szczęście po obejrzeniu 3 odcinków) i stwierdzam, że wyszły im dość kijowo. Bardzo bym się rozczarowała, gdybym obejrzała najpierw trailer, bo on już zdradza wiele z fabuły.
Kompletnie nie znalam fabuly i nie mialam pojecia o istnieniu takiego komiksu. Zazdroszcze Ci,ze jeszcze masz przed soba odcinki do obejrzenia.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 09:48   #4596
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Oglądałam, polecam
To nie ja pytałam, źle zacytowałaś. Ja już dawno mam ten serial za sobą.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 11:07   #4597
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. III

Obejrzał juz ktoś nowy odcinek Leftovers?
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 11:13   #4598
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
To nie ja pytałam, źle zacytowałaś. Ja już dawno mam ten serial za sobą.
Coś mi się źle kliknęło, już poprawiłam )
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 17:19   #4599
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Seriale cz. III

Dawno mnie nie było, ale po ostatnich serialowych rozczarowaniach, taki Stranger Things - dużo szumu o nic - w końcu znalazłam coś wartego uwagi. Big Little Lies, bardzo, bardzo polecam. W sumie zaczęłam oglądać z braku laku i bez wysokich oczekiwań a taka miła niespodzianka. Dziś finał
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 17:38   #4600
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, ale po ostatnich serialowych rozczarowaniach, taki Stranger Things - dużo szumu o nic - w końcu znalazłam coś wartego uwagi. Big Little Lies, bardzo, bardzo polecam. W sumie zaczęłam oglądać z braku laku i bez wysokich oczekiwań a taka miła niespodzianka. Dziś finał
Zazdroszczę, że jesteś jeszcze przed Finał bardzo mnie zaskoczył Nie czytałam książek, a spoilery omijam szerokim łukiem
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 20:46   #4601
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Seriale cz. III

Obejrzeliśmy dziś cały i jedyny sezon Watahy. Polecam bardzo. Klimat niesamowity, wciąga i trzyma w napięciu.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 08:47   #4602
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Obejrzał juz ktoś nowy odcinek Leftovers?
Juz jest?? Super. Dzisiaj sie zabiore


Ja tez nic o legionie nie wiedzialam. Pozniej sobie poczytalam ze jest troche nawiazan do xmenow ale ja nie zauwazylam.

Wczoraj tez dwa odcinki wentworh ogladalam i nie podobalo mi sie. Liczylam na nowy watek a nie kolejny sezon walki z ta sama osoba. Czuje sie beda nuuudy mnie juz meczy ta postac. Jestem strasznie zawiedziona.
Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2017-04-18 o 08:52
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 20:08   #4603
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że jesteś jeszcze przed Finał bardzo mnie zaskoczył Nie czytałam książek, a spoilery omijam szerokim łukiem
Finał rewelacyjny! Praktycznie nie mam uwag to tego serialu, wszystko w tempie, świetna gra aktorska (Nicole Kidman znowu w formie, również mimicznie), dobra intryga, fajne plenery a i muzycznie też nic do zarzucenia. I przede wszystkim nie rozwlekli tego niepotrzebnie na milion odcinków i wątków. No, zachwyciłam się. Tylko teraz najgorsze - co następnego oglądać.
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:31   #4604
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
Finał rewelacyjny! Praktycznie nie mam uwag to tego serialu, wszystko w tempie, świetna gra aktorska (Nicole Kidman znowu w formie, również mimicznie), dobra intryga, fajne plenery a i muzycznie też nic do zarzucenia. I przede wszystkim nie rozwlekli tego niepotrzebnie na milion odcinków i wątków. No, zachwyciłam się. Tylko teraz najgorsze - co następnego oglądać.
Thirteen reasons why
ttts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:37   #4605
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
Finał rewelacyjny! Praktycznie nie mam uwag to tego serialu, wszystko w tempie, świetna gra aktorska (Nicole Kidman znowu w formie, również mimicznie), dobra intryga, fajne plenery a i muzycznie też nic do zarzucenia. I przede wszystkim nie rozwlekli tego niepotrzebnie na milion odcinków i wątków. No, zachwyciłam się. Tylko teraz najgorsze - co następnego oglądać.
Szkoda jednak, że nie dokończyli wątku Resse...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 22:26   #4606
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Seriale cz. III

Skończyłam Sense8, chcę więcej
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 08:46   #4607
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. III

Obejrzałam pierwszy odcinek The White Princess - tak jakby kontynuacja The White Queen i bardzo mi się podobało, brakowało mi serialu historycznego, ten się dobrze zapowiada i dobrze ogląda. Szkoda tylko, że obsada się całkowicie zmieniła i są inni aktorzy niż w królowej, zwłaszcza odczuwalna jest zmiana aktorki grającej Małgorzatę.
Ogląda ktoś?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:15   #4608
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Obejrzałam pierwszy odcinek The White Princess - tak jakby kontynuacja The White Queen i bardzo mi się podobało, brakowało mi serialu historycznego, ten się dobrze zapowiada i dobrze ogląda. Szkoda tylko, że obsada się całkowicie zmieniła i są inni aktorzy niż w królowej, zwłaszcza odczuwalna jest zmiana aktorki grającej Małgorzatę.
Ogląda ktoś?
Ja widziałam materiały, ale nie miałam jeszcze czasu obejrzeć. Może dziś mi się uda. Małgorzata Beaufort jest dla mnie tylko jedna, ta z TWQ
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:24   #4609
Setis
Przyczajenie
 
Avatar Setis
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Skończyłam Sense8, chcę więcej umowa kupna sprzedaży
Takie pytanko mam co do tego serialu. Bo obejrzałam 1 odcinek i nie za bardzo zachęcił mnie do oglądnięcia kolejnych. Czy potem jest dużo lepiej? Jeśli 1 mi się nie podobał, to czy wciągnę się w resztę odcinków?
__________________
Pozdrawiam - księgowa Ruda Śląska

Edytowane przez Setis
Czas edycji: 2017-09-20 o 11:26
Setis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 12:05   #4610
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez Setis Pokaż wiadomość
Takie pytanko mam co do tego serialu. Bo obejrzałam 1 odcinek i nie za bardzo zachęcił mnie do oglądnięcia kolejnych. Czy potem jest dużo lepiej? Jeśli 1 mi się nie podobał, to czy wciągnę się w resztę odcinków?
To indywidualna kwestia. Po 3-4 odcinkach zaczynałam rozumieć coraz więcej i się strasznie wciągnęłam. Jeżeli Ci nie przeszkadza spora ilość LGBT to możliwe, że Ci się spodoba.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 12:10   #4611
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Ja widziałam materiały, ale nie miałam jeszcze czasu obejrzeć. Może dziś mi się uda. Małgorzata Beaufort jest dla mnie tylko jedna, ta z TWQ
No dokładnie.
Teraz tą rolę gra aktorka, która grała matkę Starków w GoT i sposób w jaki kreuję Małgorzatę nie podoba mi się - w porównaniu do poprzedniej aktorki jest taka mdła. Zdecydowanie brakuje tamtej Małgorzaty.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 12:13   #4612
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
No dokładnie.
Teraz tą rolę gra aktorka, która grała matkę Starków w GoT i sposób w jaki kreuję Małgorzatę nie podoba mi się - w porównaniu do poprzedniej aktorki jest taka mdła. Zdecydowanie brakuje tamtej Małgorzaty.
Nie oglądałam, więc na razie nic mi to nie mówi.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 12:33   #4613
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez Setis Pokaż wiadomość
Takie pytanko mam co do tego serialu. Bo obejrzałam 1 odcinek i nie za bardzo zachęcił mnie do oglądnięcia kolejnych. Czy potem jest dużo lepiej? Jeśli 1 mi się nie podobał, to czy wciągnę się w resztę odcinków?
Ja jestem po 4 odcinkach. Naprawde ciężko powiedzieć, czy się spodoba. Ja po pierwszym odcinku - średnio. Tylko, że ja uwielbiam seriale obyczajowe, jak The Fosters, This is us Itp. A w Sense8 jest trochę fantastyki. Odnalazłam w nim jednak takie historie i postacie, które mi się podobają i chętnie śledzę ich życie, bez rozmyślania nad tymi fantastykami. Teraz mogę powiedziec, że serial mi się podoba. Także ciężko ocenić, czy Tobie się spodoba, ale na Twoim miejscu spróbowała bym jeszcze z 3-4 odcinki obejrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2017-04-19 o 12:34
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 16:10   #4614
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Seriale cz. III

Obejrzałam Broadchurch, dwa sezony. Jestem po wrażeniem, jeden sezon w jeden dzień, nie mogłam się oderwać.
Marcella, może być. schematyczny ale dość dobrze nakręcony.
Teraz jestem w trakcie River, mam dwojakie odczucia. Z jednej strony trochę mnie męczy, a z drugiej nie mogę przestać oglądać.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 16:43   #4615
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Obejrzałam Broadchurch, dwa sezony. Jestem po wrażeniem, jeden sezon w jeden dzień, nie mogłam się oderwać.
Marcella, może być. schematyczny ale dość dobrze nakręcony.
Teraz jestem w trakcie River, mam dwojakie odczucia. Z jednej strony trochę mnie męczy, a z drugiej nie mogę przestać oglądać.
Miałam tak samo.

Co do Broadchurch, ja już jestem na 3x07 i czekam na finał.
Marcella taka sobie.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 16:45   #4616
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Seriale cz. III

A gdzie oglądasz 3 sezon broadchurch??
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 17:07   #4617
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
A gdzie oglądasz 3 sezon broadchurch??
Jest np. na alltub... Ale ja pobieram z pryw. forum.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 17:43   #4618
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Obejrzałam Broadchurch, dwa sezony. Jestem po wrażeniem, jeden sezon w jeden dzień, nie mogłam się oderwać.
Marcella, może być. schematyczny ale dość dobrze nakręcony.
Broadchurch dobry, Marcella na początku wydawała mi się taka nieskomplikowana, a potem przepadłam i podobała mi się chyba bardziej niż Broadchurch.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 17:49   #4619
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Seriale cz. III

Macie jakieś sugestie podobne do Marcelli, River itp?

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 18:50   #4620
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Macie jakieś sugestie podobne do Marcelli, River itp?

wysłane telepatycznie
Nie wiem, czy aż tak podobny, w klimacie bardziej (chodzi mi o Marcellę), ale świetny jest Most nad Sundem.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 12:54:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.