Cipronex, choroba a okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 07:42   #1
Ulquiorra4
Raczkowanie
 
Avatar Ulquiorra4
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 53
Question

Cipronex, choroba a okres


Witam drogie Wizażanki.
Mam pewien problem.
Biorę tabletki anty Syndi 35. Zawsze dostaję krwawienie z odstawienia w 5 dniu przerwy. Przy poprzedniej przerwie miałam dziwny 'okres'. Był skąpy, bardzo ciemny i zaczął sie już przy przedostatniej tabletce. Ale normalnie wtedy zrobiłam przerwę, po 7 dniach zaczęłam nowe opakowanie i było okej. Nie przejmowałam się za bardzo tym gdyż a to byłam na wyjeżdzie, a to łączyłam opakowania, więc uznałam, że to jest w granicach normy.
Teraz, od paru dni źle się czułam, pobolewał mnie pęcherz, brałam Urosept. W poniedziałek(przedwczoraj ) powinnam była dostać znów krwawienie, i dostałam, lecz było one zupełnie inne niż zawsze. Nie czarno/brązowe upławy na początku, lecz od razu "żywa" krew. Wczoraj byłam u lekarza, zdiagnozował u mnie odmiedniczkowe zapalenie nerek, dostałam antybiotyk Cipronex. Wczoraj wzięłam pierwszą dawkę, ale mam wrażenie, ze zatrzymał mi sie okres.
W ostatnim czasie miałam ogrom stresów, no i to zapalenie.
Czy to może wpływać na moje krwawienie? Bo wiem, że przy normalnym cyklu, to tak. Ale przy pigułkach, gdzie krwawienie jest wymuszane, też?
Czy mam powody do niepokoju, że coś jest nie tak?
Nie mogę stwierdzić, czy bolą mnie jajniki/macica. Bo od zapalenia boli mnie pół ciała.
Kiedy będę mogła wykonać test ciążowy? Wiem, ze po 2 tyg od stosunku, ale czy nie będzie on zaburzony przez antybiotyk?
Dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
Ulquiorra4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 17:02   #2
CarmeLatte93
Przyczajenie
 
Avatar CarmeLatte93
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 14
Dot.: Cipronex, choroba a okres

Brałam te same tabletki i też za każdym razem miałam inny "okres" Kiedyś pytałam lekarza czy choroba i przyjmowane leki mogą wpływać na krwawienie z odstawienia i powiedział, ze tak, także myślę że możesz być spokojna.
A co do Syndi 35 mam nadzieję, ze wiesz, ze to nie są tabletki anty, tylko lek na konkretne schorzenia, którego skutkiem ubocznym jest antykoncepcja?
CarmeLatte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 17:16   #3
Ulquiorra4
Raczkowanie
 
Avatar Ulquiorra4
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 53
Dot.: Cipronex, choroba a okres

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte93 Pokaż wiadomość
A co do Syndi 35 mam nadzieję, ze wiesz, ze to nie są tabletki anty, tylko lek na konkretne schorzenia, którego skutkiem ubocznym jest antykoncepcja?
Tak, czytałam o tym. Zostały mi one przepisane ze względu na nadmierne owłosienie no i kwestię zabezpieczenia się. Przy okazji cera zrobiła mi się idealna.
Ps, dziękuję za odpowiedź.
Ulquiorra4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 18:16:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.