Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 11:52   #31
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Szara Mysz... A ja myslalam ze wiecej farbowan niz ja to nikt sie nie podjal...A jednak...

Czy widzisz roznice w gestosci wlosow u siebie teraz a jak bylo kiedys? Czy zaczely bardziej wypadac? Jakich odzywek uzywasz?

Nie farbuj, prosze nie farbuj!!!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:07   #32
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Caramel Jak miałam naturalne włoski to wystarczył szampon, odżywka i włosy wyglądały pieknie Mam kręcone kudełki a nie potrzebowały żadnej pianki, niczego! Jak patrze na zdjęcia z tamtego okresu to mi sie łzy cisną do oczu [buuuuuuuuu], były lśniące miały gładkie końce itp, a teraz to mam taki filc, że wkładki do butów moge z nich robić Pod palcami czuję jak mi sie końce kruszą, jak nie użyje jedwabiu i kremu do włosów, to mam siańsko jak gwiazda lat 80. Fatalne są i rzadsze też. Włosy wyciągam garściami, choć ostatnio jest trochę lepiej.
Jak używałam szamponu niger i odżywki seboradin+ wax do tego to włosy znacznie poprawiły sie kondycyjnie, ale i tak musiałabym ściąć z 20cm, żeby były zdrowe((
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:37   #33
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Przylaczam sie do Was
Naturalnie mam jasnobrazowe wlosy o odcieniu popielatym.Z farbowania przezyly w ciagu 2 lat chyba wszystkie najwazniejsze odcienie procz rozowego Mialam i blond ,i brazy w wariantach rudych,kasztanowych,bardz o ciemnych,zblizonych do czerni plus fiolety i bordo. Generalnie kondycja wlosow jest nadspodziewanie dobra,geste jak przedtem.Tylko nie kreca sie tak ladnie jak naturalne,pomimo dobrego sciecia wlosow.Tego najbardziej zaluje.
Poki co ostatnie wielkie farbowanie mialam pod koniec sierpnia plus dorobienie cieniutkich pasemek we wrzesniu.I jestem na etapie prob pozbycia sie rudego poblasku.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:42   #34
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Sophie86 12a gzdie masz ten rudy poblask??? Ja kiedys na średni brąz stosowałam płukanke fioletową: 1 w tyg. rozgabiała z wodą a przez cały tydzień myłam szamponem do którego dodałam tej płukanki (sporo) i efekt był ok, tylko troche z tym zachodu
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 13:35   #35
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Na resztkach z farby mam Ale z plukankami zamierzam poeksperymentowac - nie wiedzialam,ze mozna z fioletowa na brazowe wlosy
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 13:43   #36
johnie
Przyczajenie
 
Avatar johnie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez wracam do naturalnego koloru, juz od roku.. a czy wracajac do koloru sprzed farbowania mozna caly czas stosowac szampony koloryzujace, takie do 24 myc, 6-8 tygodni..itp ...?? czy one jednak nigdy do konca sie nie splucza i zawsze zostanie po nich jakis slad na wloskach..?? ..bo ja nie znosze odrostow i caly czas farbuje loreal casting.. Udanego powrotu do naturalnego kolorku i wytrwalosci
johnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 14:10   #37
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

czesc dziewczyny. Napisze wam moją historie w szybkim streszczeniu.Malowałam wlosy od kilku lat, ostatnie kolory to czarne i czerwone (uwielbiałam).Po ciązy włoski mi sie troche osłabiły i odwaliłam straszny numer,wyczytałam w gazecie avanti ze na wzmocnienie włosów dobry jest Loxon i kupiłam,stosowałam tylko tydzien czasu i tragedia, włosy leciały okropnie,wychodziły tak bardzo ze nie wróciły juz do równowagi,spowodował mi ten loxon łojotok i zaprzestałam malowac.Lecząc łojotok jeszcze bardziej wychodziły i jako tako jest.Ale nie mam juz tylu włosów co kiedys,przezadziły sie. Dlatego was przestrzegam,informujcie sie dokładnie za nim cos kupujecie.Mam juz naturalne(od uzycia loxonu nie pomalowałam włosów) kazdy sie dziwi ze mam swoj naturalny mysi blond,nie ładny ale trudno, nie chce włosów niszczyc.Myje włosy w radical i w szampoanch ziołowych.Ale mam cos czego nie potrafiłam zrobic-zapuscic swoje włosy naturalne/
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 14:15   #38
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

widze ze i jak sie tu kwalifikujeMam 10 cm odrosty, kto ma wieksze?
Wczesniej mialam czarne(wg farbyto byl braz) ,pozniej zrobilam pasemka blond i teraz odrastam do naturalnego.(Wlosy farbowalam od 13 lat)Ale jak tylko przypomnial mi sie jaki jest "piekny" stwierdzam,ze chyba nie wytrzymam i na wiosne zrobie pasemka.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:54   #39
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja wracając do naturalnego stosowałam szmponetki do 8 myć i włoski odrosły naturalne, bez śladów farby
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 23:12   #40
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Melduje się
Mam to samo co wy.Od 2 lat probuje wrocić do naturalnych ale jak juz mam odrost 2 cm to sie zawsze poddaje. Włosy farbuje od 5 lat na ciemne brązy a naturalne mam ciemny popielaty blond. We wrześniu robiłam jasne blond pasemka a 1,5 miesiąca pozniej farbowała mi fryzjerka zmywalna mokką z Matrixa. Matrix sie juz prawie zmył a kolor ktory został jest podobny do naturalnych. No moze troszke ciemniejszy i niestety rudawkowaty ale nie ma jakiegos duzego przejscia miedzy kolorami. Odrost mam 3 cm i jestem zdeterminowana ze wytrzymam i bede miała sliczne mieciutkie naturalne włoski bo teraz mam siano straszliwie. Motywuje mnie widok mojej kuzynki ktora ma sliczne nigdy nie farbowane włoski. I jak lśnią jak lustro ....ja tez chce takie
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 23:20   #41
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja mam 3 cm. odrost i dzielnie się trzymam największy miałam 6 cm i skapitulowałam bo szłam na dwa wesela i chciałam dobrze wyglądać teraz w sumie żałuję że sie złamałam.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 12:24   #42
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny!! Razem damy radę!! Musimy... Umówmy się, że jak któraś zacznie sie łamać i napisze, że farbuje, to od razu podaje adres i wszystkie jedziemy wybijać z głowy farbki!!!! Co Wy na to??? hihihi
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:46   #43
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

kupiłam sobie wyciag ze skrzypu polnego może szybciej odrościk mi urośnie sama nie wiem ile cm już mam swoich naturalnych bo odrosty zlewają się z farbą (ona ma bardziej rudy odcień) najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę dostać płukanki flor illum do brązowych włosów nawet w najlepszych salonach w moim mieście nie wiedzą co to :/ na allegro też brak... ehhh..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 14:14   #44
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

JA juz mam cale 15cm swojego naturalnego kolorku.... Wracam z rudawego mahoniu na ciemny braz. I juz NIGDy nie zrobie krzywdy moim wlosom zadna farbaD:D:
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 15:49   #45
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

płukanka matowo-szara na moje włosy nie działa. A dzis się przeraziłam jak zobaczylam ten strasznie rudawe kolor
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:01   #46
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dubelek

Edytowane przez Martek88
Czas edycji: 2007-01-14 o 18:20
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:01   #47
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Smallwitch Pokaż wiadomość
płukanka matowo-szara na moje włosy nie działa. A dzis się przeraziłam jak zobaczylam ten strasznie rudawe kolor

hmmm ja do naturalnego koloru wracalam ok roku moze dluzej z jasnego blondu na naturalny b. ciemny blad, najpierw odrosty farbowalam szmponetka na 24mycia zblizona do naturalnego koloru potem znow szamponetka, obecnie roznicy miedzy farbowanymi a naturalnymi prawie nie widac
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:57   #48
Ianua
Przyczajenie
 
Avatar Ianua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja nie farbuję od póltora roku, schodzilam z czarnych do naturalnego - ciemnego brązu - różnica niby niewielka, ale i tak widoczna, zwlaszcza, gdy czarny splowial do rudo-zlotego (!!!). I odradzam w międzyczasie farbowanie szamponami do 24 myć. Ja tak zrobilam (wella soft color), niestety zostaly odrobinę jaśniejsze i z innym polyskiem Postanowilam więc, że przeboleję rudości i po porostu stopniowo je obcinalam. Teraz mam 100% wlasnego ciemnego zimnego brązu i mam mocne postanowienie nie farbować (aż osiwieję rzecz jasna ;P). I nie ma odrostów
Jedyny minus jest taki, że zaczynalam z wloskami do polowy pleców a teraz mam do ramion ;( I zwonu musze zapuszczać
Ianua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 17:34   #49
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

U mnie odrost dopiero 1cm
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 18:10   #50
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

czesc
to i ja sie od was pryzlacze bo tez zamierzam powrocic do antury bo jednak chyba ona wie co nam najlepiej pasuje
teraz mam wloski w kolorze sredniego brazu a z natury mam jansy brazik , praiw jka cimeny blond ale raczej jeszcze braz :P i stweirdizlam ze w troch ejasniejsyzch jest mi lepiej
osttani raz farbowalam wlosy 3 tyogndie tmeu castingiem jasny braz bo tylko tych szamponow(farb ?? ) uzywalam , a prawdziwa farbe ostatni raz uzylam w sierpniu ale mi akurat castong trzyma lduzej nzi zywkle farby :P i teraz postanowilam z ekoneic
poki co odrost malutki , chyba ok 1 cm al epenwa nie jestem bo nie widac z abardzo :P
a i ogolnie to fabrki mi wlosko nei zniszczyly , clay czas sa geste i jest ich duzo ale to juz chyba dar po babci hehe
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:48   #51
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej, ja sie narazie trzymam ale nachodza mnie takie mysli zeby sobie farbke nalozyc.... buuu ale to przechodzi - natomiast scinam stopniowo zafarbowne wlosy hmm za niedlugo bede miec jezyka zartuje nie jest zle jesli ktos zafarbuje sobie wlosy zblizona farba do naturalnego wowczas nawet odrosy nie wygladaja tak tragicznie i da sie wytrzymac moje odrosty maja juz jak pisalam 5 cm - chbya sie przezwyczailam do tego odrostu Zycze powidzenia !
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 13:15   #52
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ehh jestem ciekawa ile wytrzymam jeszcze , najbardziej mnie drazni to że zrobiły się takie such i wogóle;/ kupiłam sobie szamponik do włosków zniszczonych ( choć w sumie ja zawsze miałam takie sianko na głowie nawet jak nie farbowałam) a farbowanie troszke je ujarzmiało ale teraz już chcę swoje ładne blondzik włoski ...ciekawe jak bedę wyglądać w nich <myśli> nawet nie wiedzialam że mam je takie jasne , a odrosty są sporawe wiec zaskoczyłam się
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 22:04   #53
Balbinna
Raczkowanie
 
Avatar Balbinna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny i jak Wam idzie - bo mnie dzis kusi strasznie cos zrobic z wlosami .... juz nie moge patrzec na te odrosty. Ludzie mowia ze nie widac a ja widze... !!!
Balbinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 23:08   #54
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

mam to samo ... ale coraz bardziej zaczyna mi sie podobać mój naturalny koloek czyli taki bo ja wiem średni blondzik i robię wszystko żeby tylko nie wejść do sklepu i nie kupić farbki
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 09:44   #55
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a mnie kusi, żeby zafarbować na studniówkę jakimśszamponem koloryzującym, bo właski mam już fest sprane, nawet inni ludzie zauważają, że są rude ale boję się, że kolorek nie zejdzie albo nie wyjdzie taki, jak powinien... nie wiem co robić
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:00   #56
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tam jak użyję jedwabiu , lub jeszcze do tego wosku to jakoś nei widzę tej "rudości " choć w moim wypadku i tak jakoś póki co nie moogę narzekać to zależy tez jaką chcesz fryzurkę zrobić;> bo jesli jakos proste rozpuszczone włoski to własnie polecam jedwab;] po umyciu główki ;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:23   #57
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Oj mnie tez strasznie kusi zeby zafarbowac ponownie wlosy... A najgorsze jest to, ze jeszcze za nim dolaczylam do Grupy Wsparcia to juz sobie kupilam farbke. No i teraz stoi sobie w szafce... Czyli niestety mam ja na wyciagniecie reki... Az ja chyba wyrzuce, zeby mnie nie korcila
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:30   #58
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mysle, ze ta grupa wpsarcia to cos dla mnie :P. Juz drugi raz porbuje odzyskac moj naturalny sredniobrazowy kolorek . Za pierwszym walczylam z blond pasemkami <prawdziwa porazka, nigdy wiecej!>, ciezko bylo, ale po 2 latach mialam juz wlosy dlugosci do lopatek bez sladow farbowania. Potem nie wiem co mnie podkusilo, ale przefarbowalam sie na "ciemny braz" <jak dla mnie to czarny...(patrz avatar)>. Na poczatku bylam zachwycona ale po pol roku mi sie znudzilo i teraz jestem na etapie 5cm odrostow....odziwo kolor sie jakos znaczaco nie odcina i wyglada to w miare ok...mam nadzieje ze wytrwam, 3majcie kciuki!

Wszystkim czlonkiniom grupy wsparcia zycze wytrwalosci i silnej woli, powodzenia!

Edytowane przez patrycja1801
Czas edycji: 2007-01-27 o 20:47
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 14:02   #59
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No to ja też. Ostatnio robiłam blond pasemka w sierpniu, a jak widze jakie rosna mi moje naturalne zdrowe bladto też chcę wrócic do naturalnego kolorku, a przede wszystkim miec ZDROWE włosy. Tylko się zastanawiam czy by do samych blond pasemek nie wplesc trochę, chociaz tylko na górze pasemek w moim naturalnym kolorze, by odrosty nie były zbyt widoczne.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:05   #60
ohhwee86
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny,a ja dzis nie wytrzymalam poszlam do sklepu fryzjerskiego i kobietka w sklepie mi poradzila farbe cee-cee dark blonde i dwie wody utlenione 9,to wszystko kazala mi zmieszac i najpierw farbowac od dolu do odrostow tylko,trzymalam tak 35 min,a potem odrosty na 15 min czyli tak jakby odwrotnie i..................odro st wyszedl slicznie,a mam juz z 5 cm identyczny kolorek taki jak moj naturalny,sliczny ciemny blondzik,a reszta??jaka byla czarna taka jest,moze minimalnie kolorek zbladl i teraz mam tak jak bylo w sumie tyle,ze stracilam 20 zl ale ciesze sie,ze nie wyszly rude,albo zolte.Nie wiem co robic czy farbowac odrost na czarno czy przeczekac,ale jak to przeczekac??chodze z ''tecza'' na glowie
__________________
Boys, boys, boys I'm looking for a good time Boys, boys, boys Get ready for my love
ohhwee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.