Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Czy mialaś spermę w ustach ???
Często 917 35,13%
Powyżej 10 235 9,00%
5-10 razy 132 5,06%
2-4 razy 237 9,08%
1 raz 210 8,05%
Nigdy 879 33,68%
Głosujący: 2610. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-18, 20:45   #391
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie wiem...
Raz zdarzyło mi się, że nie mogłam się pozbyć posmaku z facetem, który palił i jego sperma zawsze była gorzka. Nie wydawała mi się inna w żaden sposób przy tym konkretnym razie.
Przy obecnym partnerze sperma bywa różna, ale akurat wtedy nie była aż taka niedobra, gorsza była po alkoholu (i wtedy tego posmaku nie było).
Cóż za tajemnicza sprawa
Wiesz, jako ze ja jestem "z drugiej strony penisa" to sie moge wypowiedziec tylko nt. tego co przeczytalem i zawsze jest wspomniane o odzywianiu, alkoholu i paleniu. Zakladam, ze jesli raz poczulas dziwny smak, to nie dlatego, ze facet nagle zaczal palic, tylko cos zjadl...
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:43   #392
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Nie rozmumiem po co polykac.Moglby mi kto wytlumaczyc? Owszem skoro ktos ciekawy to mozna sprobowac.Ale po co polykac?W jakim celu? Ze niby to podniecajace dla partnera,dla nas? Niech mnie ktos oswieci bo nie wiem.
O rety... Wyjaśniam! Zapamiętajcie Panie raz na zawsze! Połykanie spermy partnera (bez grymaszenia, krzywienia się itp.) jest ... wyrazem całkowitej akceptacji partnera i tego co z nim związane. "Kocham Cię i akceptuje takiego jakim jesteś oraz kocham i akceptuje twoje "nasienie". To tak z grubsza....
Nie połykanie nasienia może (ale nie musi-zależy od psychiki i "duszy"partnera) być odebrane jak sytuacja(per analogia): Ty chcesz aby partner zaspokoił Cię oralnie a on odmawia bo nie znosi twojego naturalnego zapachu intymnego (zakładam oczywiście że higiena jest bez zastrzeżeń).
I co wtedy poczujecie? Oczywiście sprawę bardzo uprościłem bo są również inne: połykanie = poczucie władzy itd.
Wiele z tego co powyżej, zależy od konkretnej osoby, jego osobowości, psychiki, poziomu intelektu ("ona nie połyka ale nie mam jej za złe bo rozumiem ją, rozumiem że może to jej nieodpowiadać)itd. Zaznaczam że to co napisałem jes mocnym uproszczeniem.
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:49   #393
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: smak spermy

Smak (i zapach) zależy od... diety! , wieku, stanu zdrowia, przemiany materii itd.

Gorzka = kawa, papierosy, mięso (w nadmiarze), alkochol
Słodka = owoce (słodkie), słodycze itd
Leki, witaminy, inna chemia = rózne niemiłe zapachy również "chemiczne"

Chcecie mieć "słodko"? Dajcie codziennie partnerowi sok z ananasów do picia.
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:29   #394
lanfeust11
Przyczajenie
 
Avatar lanfeust11
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ze Śląska :P
Wiadomości: 2
Wink Dot.: smak spermy

no też słyszałem o tym ... ale słyszałem również o Pomidorach ze dodają Słodkości Spermie ...
__________________

lanfeust11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:54   #395
iamdesperate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
O rety... Wyjaśniam! Zapamiętajcie Panie raz na zawsze! Połykanie spermy partnera (bez grymaszenia, krzywienia się itp.) jest ... wyrazem całkowitej akceptacji partnera i tego co z nim związane. "Kocham Cię i akceptuje takiego jakim jesteś oraz kocham i akceptuje twoje "nasienie". To tak z grubsza....
Ja nie do końca się z tym zgadzam. To, że akceptuje mojego partnera nie powinno oznaczać, że jestem zmuszona połykać.
Mi to totalnie nie odpowiada. Raz spróbowałam i to był jeden z bardziej niemiłych momentów. Było mi tak niedobrze, że myślałam, że zwymiotuje. I tu nie chodzi o to, że nie akceptuje ciała swojego TŻ-ta tylko po prostu nie jestem w stanie połknąc tego obrzydlistwa.
iamdesperate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 22:17   #396
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez iamdesperate Pokaż wiadomość
Ja nie do końca się z tym zgadzam. To, że akceptuje mojego partnera nie powinno oznaczać, że jestem zmuszona połykać.
Mi to totalnie nie odpowiada. Raz spróbowałam i to był jeden z bardziej niemiłych momentów. Było mi tak niedobrze, że myślałam, że zwymiotuje. I tu nie chodzi o to, że nie akceptuje ciała swojego TŻ-ta tylko po prostu nie jestem w stanie połknąc tego obrzydlistwa.
Ty się mozesz z tym nie zgadzać! Taka jest męska psychika, natura, "podświadomość i instynkty".

NIGDZIE nie napisałem że musisz "TO" robić! Odpowiedziałem na pytanie: "Nie rozmumiem po co polykac.Moglby mi kto wytlumaczyc? Owszem skoro ktos ciekawy to mozna sprobowac.Ale po co polykac?W jakim celu? Ze niby to podniecajace dla partnera,dla nas? Niech mnie ktos oswieci bo nie wiem."
Swoją drogą ciekawe jak bys się poczuła gdyby twój ukochany powiedział np. o twoich narządach rozrodczych (Twoimi słowami):nie jestem w stanie dotknąć (połknąc) tego obrzydlistwa"...

P.S. Ponadto "kłania się" umiejętność czytania ze zrozumieniem.... (klasy 1-3 szkoły podst.)
Zanim dotkniesz klawiatury proponuje: przeczytaj 2 razy, pomyśl 3 razy.(klasy 1-3 szkoły podst.)
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:49   #397
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: smak spermy

Ja uważam, ze lepiej połykać - przynajmniej łóżko nie będzie zafajdane.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 14:32   #398
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze lepiej połykać - przynajmniej łóżko nie będzie zafajdane.
he,bywa "zafajdane".............. ............
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:36   #399
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
Ty się mozesz z tym nie zgadzać! Taka jest męska psychika, natura, "podświadomość i instynkty".
Nie jesteś każdym mężczyzną tylko jednym mężczyzną więc co najwyżej to może być twoja psychika, natura, podświadomość i instyntkty. Nie wypowiadaj się za każdego, a już tym bardziej nie obrażaj koleżanki, która ma prawo nie zgadzać się z twoim "jedynym słusznym" zdaniem na temat psychiki i podświadomości każdego mężczyzny, którym że ci tak przypomnę - nie jesteś.

Poza tym jej słowa świadczą o tym, że w pełni akceptuje swoje partnera - skoro tak twierdzi.

Jest sporo facetów, którzy brzydzą się krwi z miesiączki, ba jest nawet sporo takich kobiet... Czy to wg ciebie też brak akceptacji?

Kochanie i akceptowanie faceta nie musi oznaczać, że kocham też jego gluty z nosa, mocz, kał, katar i ślinę. Sperma to taka sama wydzielina fizjologiczna jak inne. Akceptuje to, że istnieją, nie karzę mu ich eliminować, natomiast nie mogę przez źle pojęta akceptację być zmuszana do podjęcia czynności, których nie akceptuję.

Akceptacja dla osoby nie równa się akceptacji dla czynności związanych z tą osobą.

Ponadto akceptacja to:
Łac. acceptatio oznacza dosłownie przyjmowanie, sprzyjanie przemianie jednostki. Poprzez akceptację rozumiemy umacnianie w drugiej osobie procesu stawania się, uczynienie wszystkiego, aby osoba ta realizowała swoje możliwości. Wyróżniamy: akceptację innych, odnoszącą się do innych jednostek bądź grup; akceptację norm grupy, czyli zgodę na realizację norm właściwych dla danej grupy; akceptację siebie, dotyczącą zgody z własną osobowością; akceptację własnego cyklu życiowego, tj. tego, co się musiało zdarzyć i czego nie dało się w żaden sposób zastąpić; akceptację własnej ograniczoności, czyli natury ludzkiej, warunków istnienia.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2008-03-18 o 15:43 Powód: dopisek
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 12:19   #400
choco!
Przyczajenie
 
Avatar choco!
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: smak spermy

Mój chłopak za dużo pali... Smak i zapach jest bardzo chemiczny. Taki... cif
__________________
Nie będe Julią to mi nie pasuje...
choco! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 14:28   #401
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze lepiej połykać - przynajmniej łóżko nie będzie zafajdane.
Coś w tym jest, zawsze to mniej sprzątania
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 14:41   #402
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, zawsze to mniej sprzątania
Powinni to pokazywać w programie "Perfekcyjna Pani Domu"
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:04   #403
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: smak spermy

Oglądałam to dzisiaj... Nie wyobrażam sobie tej eleganckiej, tchnącej świeżością blondynki polecającej takie metody
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:07   #404
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: smak spermy

Ja nie mam TV Style w domu, wiec rzadko jest mi dane to oglądać. Moze i kiedys taką metodę poleci
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:19   #405
Daisy89
Raczkowanie
 
Avatar Daisy89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 363
Dot.: smak spermy

ja tez nie cierpie jak tylko pomysle o jej smaku robi mi sie nie dobrze, no ale czasem sie zmuszam i polykam...
__________________



Tak to jest z miłoscia, ze nigdy nie wiadomo czy pierwsza jest ostatnia, czy ostatnia pierwsza...
Daisy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 01:58   #406
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
(1)Nie jesteś każdym mężczyzną tylko jednym mężczyzną więc co najwyżej to może być twoja psychika, natura, podświadomość i instyntkty. Nie wypowiadaj się za każdego, a już tym bardziej nie obrażaj koleżanki, która ma prawo nie zgadzać się z twoim "jedynym słusznym" zdaniem na temat psychiki i podświadomości każdego mężczyzny, którym że ci tak przypomnę - nie jesteś.

(2)Poza tym jej słowa świadczą o tym, że w pełni akceptuje swoje partnera - skoro tak twierdzi.

Jest sporo facetów, którzy brzydzą się krwi z miesiączki, ba jest nawet sporo takich kobiet... Czy to wg ciebie też brak akceptacji?

(3)Kochanie i akceptowanie faceta nie musi oznaczać, że kocham też jego gluty z nosa, mocz, kał, katar i ślinę. Sperma to taka sama wydzielina fizjologiczna jak inne. Akceptuje to, że istnieją, nie karzę mu ich eliminować, natomiast nie mogę przez źle pojęta akceptację być zmuszana do podjęcia czynności, których nie akceptuję.

Akceptacja dla osoby nie równa się akceptacji dla czynności związanych z tą osobą.

(4)Ponadto akceptacja to:
Łac. acceptatio oznacza dosłownie przyjmowanie, sprzyjanie przemianie jednostki.....
Ad.1 Tak się składa że zawodowo zajmuje się ludzką psychika .... i wszystko na ten temat.
Ad.2 "Jej słowa...." - no własnie JEJ słowa! A post był odpowiedzią na pytanie: "Nie rozmumiem po co polykac.Moglby mi kto wytlumaczyc? ..... W jakim celu? Ze niby to podniecajace dla partnera,dla nas? Niech mnie ktos oswieci bo nie wiem." Jej słowa to jedno, a to co "czuje" facet (świadomie lub instynktownie) to co innego.
Ad. 3 "Kochanie i akceptowanie faceta nie musi oznaczać, że kocham też jego gluty z nosa, mocz, kał, katar i ślinę..." i tu się BARDZO mylisz! Nie mam ochoty się rozpisywać i tłumaczyć Ci tego ale ... (to tylko przykład!) przypomnij sobie jak reaguje matka na "kupke dzidziusia którego bolał brzuszek i się nie wypróżniał"... WIELKA RADOŚĆ!!! Nie ma mowy o "obrzydzeniu" itd. To jest AKCEPTACJA! Bezgraniczna!
Ad. 4 Nie wyjeżdzaj mi tu z łaciną i definicjami (bo nawet największy cymbał potrafi przepisać z Wikipedi itd). Lepiej poćwicz "czytanie ze zrozumieniem tekstu" bo widze że też masz z tym problem, a ja nie mam ochoty znów czegos tłumaczyć.
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 07:49   #407
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
Ad.1 Tak się składa że zawodowo zajmuje się ludzką psychika .... i wszystko na ten temat.
Ad.2 "Jej słowa...." - no własnie JEJ słowa! A post był odpowiedzią na pytanie: "Nie rozmumiem po co polykac.Moglby mi kto wytlumaczyc? ..... W jakim celu? Ze niby to podniecajace dla partnera,dla nas? Niech mnie ktos oswieci bo nie wiem." Jej słowa to jedno, a to co "czuje" facet (świadomie lub instynktownie) to co innego.
Ad. 3 "Kochanie i akceptowanie faceta nie musi oznaczać, że kocham też jego gluty z nosa, mocz, kał, katar i ślinę..." i tu się BARDZO mylisz! Nie mam ochoty się rozpisywać i tłumaczyć Ci tego ale ... (to tylko przykład!) przypomnij sobie jak reaguje matka na "kupke dzidziusia którego bolał brzuszek i się nie wypróżniał"... WIELKA RADOŚĆ!!! Nie ma mowy o "obrzydzeniu" itd. To jest AKCEPTACJA! Bezgraniczna!
Ad. 4 Nie wyjeżdzaj mi tu z łaciną i definicjami (bo nawet największy cymbał potrafi przepisać z Wikipedi itd). Lepiej poćwicz "czytanie ze zrozumieniem tekstu" bo widze że też masz z tym problem, a ja nie mam ochoty znów czegos tłumaczyć.
Ja jakoś nie reaguję wilelką radoscią na to, ze TŻ zrobi kupę. Nie brzydzi mnie to, ale też nie zbudza u mnie wielkiej radosci i łez szczęścia. Czy ty kochasz gluty z nosa swojej partnerki?

A poza tym... troszkę się opanuj...
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:25   #408
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Ja nie mam TV Style w domu, wiec rzadko jest mi dane to oglądać. Moze i kiedys taką metodę poleci
Ja też nie mam, leciało na zwykłym TVN-ie

Cytat:
Napisane przez skorpion75
Ad. 3 "Kochanie i akceptowanie faceta nie musi oznaczać, że kocham też jego gluty z nosa, mocz, kał, katar i ślinę..." i tu się BARDZO mylisz! Nie mam ochoty się rozpisywać i tłumaczyć Ci tego ale ... (to tylko przykład!) przypomnij sobie jak reaguje matka na "kupke dzidziusia którego bolał brzuszek i się nie wypróżniał"... WIELKA RADOŚĆ!!! Nie ma mowy o "obrzydzeniu" itd. To jest AKCEPTACJA! Bezgraniczna!
Ad. 4 Nie wyjeżdzaj mi tu z łaciną i definicjami (bo nawet największy cymbał potrafi przepisać z Wikipedi itd). Lepiej poćwicz "czytanie ze zrozumieniem tekstu" bo widze że też masz z tym problem, a ja nie mam ochoty znów czegos tłumaczyć.
Ad. 3 - co za bezsensowne porównanie...

Ad. 4 - grzeczniej, może przestałbyś zarzucać każdemu, kto nie oddaje Ci absolutnej racji, że jest głupi albo nie umie czytać?
No, chyba, że chcesz w końcu w hukiem wylecieć z forum...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:37   #409
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
Ad.1 Tak się składa że zawodowo zajmuje się ludzką psychika .... i wszystko na ten temat.
Ja się zawodowo zajmuję ubezpieczeniami. Nie oznacza to, że znam KAŻDY produkt ubezpieczeniowy - wnioskuję, że inni zajmujący się np. budową silników nie znają budowy KAŻDEGO silnika, tak samo nawet najlepszy psycholog czy psychiatra nie zna psychiki KAŻDEGO człowieka - no, chyba, że ktoś jest tak wszechwiedzący jak ty

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
Ad.2 "Jej słowa...." - no własnie JEJ słowa! A post był odpowiedzią na pytanie: "Nie rozmumiem po co polykac.Moglby mi kto wytlumaczyc? ..... W jakim celu? Ze niby to podniecajace dla partnera,dla nas? Niech mnie ktos oswieci bo nie wiem." Jej słowa to jedno, a to co "czuje" facet (świadomie lub instynktownie) to co innego.
Ona zapytała, a ty ją wykpiłeś, dodatkowo przy użyciu kiepskich jak dla mnie argumentów. Poza tym sugerujesz jej, że ona czegoś nie akceptuje - niestety, ale nawet pan psycholog musi się pogodzić z tym, że ona wie lepiej od ciebie o czym myśli, co czuje, co akceptuje, nie siedzisz w jej głowie.

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
Ad. 3 "Kochanie i akceptowanie faceta nie musi oznaczać, że kocham też jego gluty z nosa, mocz, kał, katar i ślinę..." i tu się BARDZO mylisz! Nie mam ochoty się rozpisywać i tłumaczyć Ci tego ale ... (to tylko przykład!) przypomnij sobie jak reaguje matka na "kupke dzidziusia którego bolał brzuszek i się nie wypróżniał"... WIELKA RADOŚĆ!!! Nie ma mowy o "obrzydzeniu" itd. To jest AKCEPTACJA! Bezgraniczna!
Po pierwsze akceptacja dla osoby jak już ci napisałam nie ma nic wspólnego z akceptacją dla czynności wykonywanych przez tą osobę - np. akceptuję brata, jego sposób bycia, jego osobowość ale wczoraj zbił koleżankę w szkole - to zachowanie jest dla mnie nie do zaakceptowania. Nie oznacza to, że przestałam akceptować brata - nie zaakceptowałam jakiegoś wąskiego wycinka z jego zachowania.

Matka reaguje radnośnie na to, że dziecko przestało odczuwać ból, a nie ta sam fakt śmierdzącej wydzieliny z pupy! Sugerujesz, że z radości iż dziecko już nie cierpi będą jego kupkę całować albo zachowają na pamiątkę? Znam wiele matek które mało radośnie reagują na fakt, że dziecko się "znowu zesrało" lub zesikało przepraszam, za wyrażenie - rozumiem, że to są te matki, które nie kochają swoich dzieci, tak?

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
Ad. 4 Nie wyjeżdzaj mi tu z łaciną i definicjami (bo nawet największy cymbał potrafi przepisać z Wikipedi itd). Lepiej poćwicz "czytanie ze zrozumieniem tekstu" bo widze że też masz z tym problem, a ja nie mam ochoty znów czegos tłumaczyć.
Cymbał to faktycznie by przepisywał, ja używam ctrl+c i ctrl+v. Doskonale rozumiem twoje słowo pisane. Wynika z niego iż uważasz, ze nikt tak dobrze jak ty nie zna ludzkiej psychiki, ba nikt niczego tak dobrze nie zna jak ty (w temacie, w którym się wypowiadasz).

Dziękuję za darmową poradę w kwestii czytania, całe życie żyłam w przekonaniu, że opanowałam tę umiejętność, podobnie jak umiejętność interpretacji słowa pisanego. Widać stanowisko psychologów jest inne w tej sprawie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 10:09   #410
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: smak spermy

Typowy facet który postanowił bronić wszystkich panów na Ziemi
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:37   #411
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie reaguję wilelką radoscią na to, ze TŻ zrobi kupę. Nie brzydzi mnie to, ale też nie zbudza u mnie wielkiej radosci i łez szczęścia. Czy ty kochasz gluty z nosa swojej partnerki?

A poza tym... troszkę się opanuj...
Czy Ty celewo "wypaczasz" moja wypowiedź czy po prostu jej nie zrozumiałaś?

Taki opanowany, wyluzowany i rozbawiony nie byłem bardzo dawno. Cudowne miejsce! Doprowadziło mnie do łez! Śmiałem sie tak długo aż się ... popłakałem.
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:46   #412
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja też nie mam, leciało na zwykłym TVN-ie



Ad. 3 - co za bezsensowne porównanie... Rzeczywiście. Z takim argumentem nie można dyskutować.... Poddaje się!

Ad. 4 - grzeczniej, może przestałbyś zarzucać każdemu, kto nie oddaje Ci absolutnej racji, że jest głupi albo nie umie czytać?
No, chyba, że chcesz w końcu w hukiem wylecieć z forum...
1. Nie przekręcaj moich wypowiedzi. Nie "wkładaj mi w usta" słów których nie "wypowiedziałem".... "Jest głupi..." - a w którym miejscu tak napisałem ... bo jakoś.... nie widze ....
2. "Nie umie czytać" a "Nie umie czytać ze zrozumieniem" to są dwie zupełnie inne sprawy. Wniosek: a) Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem LUB b) manipulujesz wypowiedziami.
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:54   #413
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez skorpion75 Pokaż wiadomość
[/i] 1. Nie przekręcaj moich wypowiedzi. Nie "wkładaj mi w usta" słów których nie "wypowiedziałem".... "Jest głupi..." - a w którym miejscu tak napisałem ... bo jakoś.... nie widze ....
2. "Nie umie czytać" a "Nie umie czytać ze zrozumieniem" to są dwie zupełnie inne sprawy. Wniosek: a) Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem LUB b) manipulujesz wypowiedziami.
Nie próbuj obrażać innych w "białych rękawiczkach", bo to nie przejdzie.

Pisanie "Nie wyjeżdzaj mi tu z łaciną i definicjami (bo nawet największy cymbał potrafi przepisać z Wikipedi itd). Lepiej poćwicz "czytanie ze zrozumieniem tekstu" bo widze że też masz z tym problem, a ja nie mam ochoty znów czegos tłumaczyć." nie pozostawia wiele wątpliwości.


A jak ktoś nie ma argumentów, to zaczyna używać "argumentów" typu "nie rozumiesz, co piszę, wracaj do podstawówki".

Po raz ostatni - na tym forum tak rozmów nie prowadzimy. Więc jeśli nie chcesz wylądować w końcu z banem, zacznij się gryźć w język.

Rany, czasem trzeba mieć anielską cierpliwość...


Jeszcze coś. To, że zajmujesz się czymś zawodowo nie znaczy wcale, że musisz mieć rację. Zresztą ktoś kto naprawdę jest profesjonalistą powinien zdawać sobie sprawę z tego, że ludzie są różni i nie na wszystko da się opracować jeden wzór?
Wygląda na to, że ciężko Ci się pogodzić z tym, że możesz nie mieć racji. No cóż. Bywa.

Mój facet wcale nie czuje się gorzej/nie czuje się nieakceptowany, jeśli nie połykam jego spermy I chyba on sam lepiej wie jak to odbiera, niż Ty. Ogólnie to co piszesz i z jakim uporem przy tym obstajesz, nie dając nawet żadnego marginesu błędu, jest zabawne

I na tym chyba EOT, sytuację będę obserwować, a jeśli intelektualne przytyki do innych się będą ciągnąć i powtarzać, będzie czas i miejsce na moje reakcje
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:03   #414
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: smak spermy

Pan skorpion75 twierdzi, że ja też nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Cóż, co za pech...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:14   #415
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: smak spermy

1. Jak nazywa się osoba przechodzącą w dyskusji z powodu braków w argumentacji z ad meriutm na ad personam?

2. Jak nazywa się osoba przekonana o słuszności swojej i tylko swojej racji?



----------------
Co do tej męskiej potrzeby połykania spermy przez partnerkę. Mój facet nie ma takiej potrzeby, sądzę, że gdyby miał to by mnie o to prosił, a obserwuję reakcję dokładnie przeciwną, ba, on nawet nie lubi tego co nazywamy seksem oralnym. Dlatego właśnie nie lubię jak ktoś pisze "psychika każdego mężczyzny" - bo już wiem, że ten ktoś kłamie, wiem to bo mam przykład i to potwierdzony, podobnie jak osoba pisząca o każdym mężczyźnie na przykładzie jednego - siebie samego.

Ponadto stwierdzenia takie jak "psychika każdego" są nieścisłe, niepoparne żadnymi, chociażby najmniejszymi badaniami, są ogólnikowe a przez to w takim samym stopniu prawdziwe jak i nieprawdziwe.

Jeśli powiem, że "psychika każdej kobiety radośnie oczekuje macierzyństwa" to czy będzie to prawdą? Nie, bo jest wiele kobiet, które macierzyństwem się brzydzą, mimo, że jest ono niejako obowiązkowo przypisane do naszej płci.

Koniec tematu.
----------------------

A smak spermy jest taki sobie - słony i nie należy do rarytasów. Może i można dietą wpływać na niego w jakimś stopniu, ale dobre to to nigdy nie będzie. Ale co kto lubi.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:28   #416
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Pan skorpion75 twierdzi, że ja też nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Cóż, co za pech...
Admini mają mniej cierpliwości, niż moderatorzy... Ale już i tak miałam ochotę pana skorpiona zbanować

Może teraz poszuka sobie innego forum. Może tam ludzie będą czytać ze zrozumieniem.

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:12   #417
skorpion 75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Admini mają mniej cierpliwości, niż moderatorzy... Ale już i tak miałam ochotę pana skorpiona zbanować

Może teraz poszuka sobie innego forum. Może tam ludzie będą czytać ze zrozumieniem.

Co raz lepiej się bawie. O naiwni! I Wy myślicie że zwykły ban mnie powstrzyma? Jak mi sie znudzi to sam przestane i nic innego mnie nie powstrzyma od wyrażania swoich opini. A jak mi się to jeszcze raz zdarzy to admin dostanie bana! I pewnie uwieży w to dopiero jak się to stanie....
skorpion 75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:13   #418
skorpion 75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Pan skorpion75 twierdzi, że ja też nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Cóż, co za pech...
A dostałeś/łaś kiedyś BANA od zwykłego użytkownika? Nie? To się przygotuj! To dopiero będzie PECH i WSTYD!

To będą takie pozdrowienia od "przyjaciela" z Hacking.pl
skorpion 75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:38   #419
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez skorpion 75 Pokaż wiadomość
Co raz lepiej się bawie. O naiwni! I Wy myślicie że zwykły ban mnie powstrzyma? Jak mi sie znudzi to sam przestane i nic innego mnie nie powstrzyma od wyrażania swoich opini. A jak mi się to jeszcze raz zdarzy to admin dostanie bana! I pewnie uwieży w to dopiero jak się to stanie....
Skorpion wcześniej dałeś popis swojej ignorancji względem innych, nieumiejętności dojrzałego dyskutowania, pyszałkowatości i zarozumialstwa a teraz dajesz popis swojej dziecinności... Gratuluję.

Rodzice cię nie kochali w dzieciństwie? A może byłeś nie akceptowany? Jak takie zachowanie tłumaczy się w psychologii?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:51   #420
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Skorpion wcześniej dałeś popis swojej ignorancji względem innych, nieumiejętności dojrzałego dyskutowania, pyszałkowatości i zarozumialstwa a teraz dajesz popis swojej dziecinności... Gratuluję.

Rodzice cię nie kochali w dzieciństwie? A może byłeś nie akceptowany? Jak takie zachowanie tłumaczy się w psychologii?
Moim zdanien to poprostu brak dojrzalosci... i czysta glupota.
Wspolczuje temu panu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-13 14:55:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.