Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-09, 22:22   #3691
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ale poluje na dwa nowe bo moje się już w praniu zniszczyły.
I to może być właśnie jedna z różnic między drogimi a tanimi
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 06:33   #3692
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
edit. widzę, że rozmawiacie o stanikach sportowych - próbowałyście tych z decathlonu? Możecie polecić coś stamtąd?

Ja mam decatlonowskie. Dwa. I bardzo jestem z nich zadowolona - mam duży biust - 75D, niektóre kroje to nawet F i te z decatlona łatdnie mi trzymają w czasie biegania.

mam mniej wiecej taki krój: https://www.decathlon.pl/stanik-cardio-id_8353053.html
oraz taki z zamkiem z przodu, który znalazłam w strefie biegania, z oznaczeniem "bardzo dobrze trzyma" - są ok.
Z lidla są mi za miękkie, wolę grubsze, lepiej trzymające, szczególnie też na siłownie. Mam kilka z lidla, ale mam je tylko na rower albo domowe dywanówki. Na silkę biorę najczęściej z reeboka albo jakieś no namy które kupiłam w intersporcie, z dodatkową gąbeczką - sorry, ale nie lubię świecić sutkami wśród samców
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:20   #3693
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Violino - moje wszystkie bh się zniszczyły tzn. 2x Nike + 2x No Name z amazon, a trzyma się tylko jeden z h&m

Lecę wykręcić mała rundkę zanim 30 stopni będzie już jest bardzo ciepło
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:23   #3694
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Hankaak Pokaż wiadomość
Ja mam decatlonowskie. Dwa. I bardzo jestem z nich zadowolona - mam duży biust - 75D, niektóre kroje to nawet F i te z decatlona łatdnie mi trzymają w czasie biegania.
Ja mam już E/F Dlatego niestety byle co nie wchodzi w grę.

O, proszę, nie podejrzewałabym Decathlonu o dobry produkt dla dużych piersi
Z tymże ja akurat i tak koszulkę narzucam na stanik, więc świecące sutki mi nie grożą
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:35   #3695
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Świecące sutki są sexy
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:40   #3696
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Świecące sutki są sexy
Ale przeznaczone wyłącznie dla mojego niemęża
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:26   #3697
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Świecące sutki są sexy

No są, ale ja nie idę na podryw tylko na siłownię. Świecić mogę mojemu TŻ


Ja w ogóle mam wrażenie, że Decathlon robi staniki na duży biust. Więc warto tam się przejść i wcale tak złe nie są. Jak dobrze dopasujesz - nic mi nie skacze, nawet nie wiesz że je masz
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 10:52   #3698
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Bylam biegać. Było okropnie. Wyszłam za późno.
Kolejnym razem na weekend idę o wschodzie słońca..
Miałam przebiec 10km, wyszło 6 z przerwami na marsz. Prawie w ogóle cienia po drodze, a trasa między polami, łąkami. Tez sobie wymyśliłam... koszulkę zdjęłam już po 1km, a gdy dobiegłam do małego strumyka by ją zmoczyć i ubrać to okazał się ze strumyk wysechł
Nie lubie biegać latem.
Deszcz zima śnieg mróz jest super.
Upał nie.
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 11:25   #3699
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Bylam biegać. Było okropnie. Wyszłam za późno.
Kolejnym razem na weekend idę o wschodzie słońca..
Miałam przebiec 10km, wyszło 6 z przerwami na marsz. Prawie w ogóle cienia po drodze, a trasa między polami, łąkami. Tez sobie wymyśliłam... koszulkę zdjęłam już po 1km, a gdy dobiegłam do małego strumyka by ją zmoczyć i ubrać to okazał się ze strumyk wysechł
Nie lubie biegać latem.
Deszcz zima śnieg mróz jest super.
Upał nie.

Ja mam podobnie. Też wolę biegać o mrozie niż o 30 stopniach. Ale podobno organizm się klimatyzuje.
Ja wychodzę biegać najpóźniej o 7:30 ale wczoraj stwierdziłam, że trzeba to przesunąć na 6:30. Albo biegam po 20tej. Tez już jest znośnie, z tym, że ja biegam po lesie i okryte powierzchnie są od czasu do czasu.
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 12:07   #3700
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Wieczory póki co u mnie odpadają, od 3 tygodni codziennie burze na wieczor
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 16:39   #3701
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Jestem po półmaratonie. Zapisując się miałam spore oczekiwania. Ból nogi (a przez to niemożliwość ćwiczenia tak intensywnie, jak zakładał plan) zweryfikował trochę moje plany. Mimo wszytsko trudna trasa, słońca, duszność jeszcze bardziej mnie dobiły. Czas równo o 4 min słabszy od życiówki. Dawno tak źle mi się nie biegło. Dużo podbiegów krótkich stromych i długich mniej stromych. Miała wrażenie, ze tylko pod górkę biegłam (no może 2 razy z górki). Nie miałam takiej przyjemności z biegu, jak zawsze miewam. Tętno już przy 7 km mi mocno podskoczyło i nie chciało zejść. Szkoda. Do tego rozwalone dwa paluchy w stopach.... boli
Teraz chyba przerwa, niech noga i paluchy odpoczną i pomyślę o sezonie jesiennym.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 17:35   #3702
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Przykro Beatka.
Odpocznij teraz i wylecz wszystko
Gratuluje ukończenia biegu!!
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 18:33   #3703
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Dziękuję
Muszę się przyzwyczaić, że nie za każdym razem będę bić własne rekordy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 18:49   #3704
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja też gratuluję!
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 19:37   #3705
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Muszę się przyzwyczaić, że nie za każdym razem będę bić własne rekordy
Dlatego ja nie biegam dla osiągów, bo mnie to demotywuje
Zrezygnowałam z ciśnięcia na siłę, nawet z takiego jak "dobięgnę do tamtego drzewa i zwolnię", bo NIGDY nie dobiegłam, choćby to drzewo było 30m ode mnie. I moje bieganie kończyło się po maksymalnie 2 tygodniach.

Sprawdziło się dopiero bieganie bez celu. Dystanse się powoli zwiększały, wydolność. Biegnę na tyle, na ile mam siłę lub ochotę. Wolę skończyć, póki jeszcze mi się chce, niż zdechnąć, aby tylko dobiec do jakiegoś celu i mieć dość na kilka tygodni. Więc czasem zrobię 4km i kończę, bo stwierdzam, że to nie ma sensu tego dnia, a czasem planuję trasę 2-3km w jedną stronę, a po 3km decyduję biec dalej, bo fajnie mi się biegnie i robię włącznie z powrotem do domu 10km
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 19:56   #3706
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Jestem po półmaratonie. Zapisując się miałam spore oczekiwania. Ból nogi (a przez to niemożliwość ćwiczenia tak intensywnie, jak zakładał plan) zweryfikował trochę moje plany. Mimo wszytsko trudna trasa, słońca, duszność jeszcze bardziej mnie dobiły. Czas równo o 4 min słabszy od życiówki. Dawno tak źle mi się nie biegło. Dużo podbiegów krótkich stromych i długich mniej stromych. Miała wrażenie, ze tylko pod górkę biegłam (no może 2 razy z górki). Nie miałam takiej przyjemności z biegu, jak zawsze miewam. Tętno już przy 7 km mi mocno podskoczyło i nie chciało zejść. Szkoda. Do tego rozwalone dwa paluchy w stopach.... boli
Teraz chyba przerwa, niech noga i paluchy odpoczną i pomyślę o sezonie jesiennym.
Oj biedna. Odpocznij.
A biegalas już wcześniej połówki?
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 20:05   #3707
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

To chyba drugi albo trzeci dystans Beatki na półmaratonie
A wszystkie z pięknym czasem

Ja od 3 lat nie mogę poprawić swojego czasu na 10km :p
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 20:33   #3708
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja też gratuluję!
Cytat:
Napisane przez violino Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie biegam dla osiągów, bo mnie to demotywuje
Zrezygnowałam z ciśnięcia na siłę, nawet z takiego jak "dobięgnę do tamtego drzewa i zwolnię", bo NIGDY nie dobiegłam, choćby to drzewo było 30m ode mnie. I moje bieganie kończyło się po maksymalnie 2 tygodniach.

Sprawdziło się dopiero bieganie bez celu. Dystanse się powoli zwiększały, wydolność. Biegnę na tyle, na ile mam siłę lub ochotę. Wolę skończyć, póki jeszcze mi się chce, niż zdechnąć, aby tylko dobiec do jakiegoś celu i mieć dość na kilka tygodni. Więc czasem zrobię 4km i kończę, bo stwierdzam, że to nie ma sensu tego dnia, a czasem planuję trasę 2-3km w jedną stronę, a po 3km decyduję biec dalej, bo fajnie mi się biegnie i robię włącznie z powrotem do domu 10km
Ja zawsze kończę biegi z niedosytem. Dwa ostatnie jednak były w takiej temperaturze, że mnie dobily. Tydzień temu robiłam 18km I miałam dokładnie takie same średnie tempo jak dzisiaj, tylko wtedy mogłabym jeszcze, a dzisiaj miałam zgon Mnie akurat mierzenie, liczenie, analizowanie bardzo motywuje. Zawsze dokładnie analizuje wyniki, patrzę na konkurentki itp. Choc nie zawsze mi to wynik poprawia, ale lubię to robić
Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Oj biedna. Odpocznij.
A biegalas już wcześniej połówki?
To moja druga połówka. Milalam jeszcze wybiegania ok. 17-19km, ale mało ich.

Sent from my SM-A300FU using Wizaz Forum mobile app
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 05:50   #3709
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Myślałam o połówce na wiosnę, ale się troszeczkę przestraszyłam
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 08:34   #3710
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Melduje ok 5 km
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 09:09   #3711
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

ja w sobotę wybiegam o 6:30 i jak wracałam to już myślałam, że udaru dostane dobrze że w tym tygodniu ma być ciut chłodniej
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 09:16   #3712
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja zawsze kończę biegi z niedosytem. Dwa ostatnie jednak były w takiej temperaturze, że mnie dobily. Tydzień temu robiłam 18km I miałam dokładnie takie same średnie tempo jak dzisiaj, tylko wtedy mogłabym jeszcze, a dzisiaj miałam zgon Mnie akurat mierzenie, liczenie, analizowanie bardzo motywuje. Zawsze dokładnie analizuje wyniki, patrzę na konkurentki itp. Choc nie zawsze mi to wynik poprawia, ale lubię to robić To moja druga połówka. Milalam jeszcze wybiegania ok. 17-19km, ale mało ich.

Sent from my SM-A300FU using Wizaz Forum mobile app
Mnie też motywuje mierzenie, liczenie, biegowe rozwijanie się, poprawa czasów, przesunięcie swoich granic

Demotywujace było by dla mnie nieposiadanie żadnego biegowego celu. Zwyczajnie nie chciałoby mi sie wtedy regularnie męczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 09:37   #3713
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

taa, w momencie w którym stwierdziłam ze będę liczyć km w miesiącu a potem w roku to endomondo przestało współpracować
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 10:21   #3714
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja tez kocham statystyki
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 10:40   #3715
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ja tez kocham statystyki
Ja generalnie też Dlatego zbieram moje statystyki, ale jakoś nie czuję potrzeby ciśnięcia na ich poprawę.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
taa, w momencie w którym stwierdziłam ze będę liczyć km w miesiącu a potem w roku to endomondo przestało współpracować
Mi każda aplikacja działa inaczej
Używam zegarka Huaweia i aplikacji dedykowanej, ale z niej nie mogę przetransferować wyników gdzie indziej, a jak mi padnie aplikacja, to zdaje się, że mi dane przepadną.
Dlatego ręcznie do Endo dodaję albo włączam Endo dodatkowo, tylko że Endo na zegarku Huaweia nie potrafi tętna odczytać
Pomijam różnice w odległościach, ale to akurat mniejszy problem dla mnie.

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Demotywujace było by dla mnie nieposiadanie żadnego biegowego celu. Zwyczajnie nie chciałoby mi sie wtedy regularnie męczyć
Chcę schudnąć
Też mi się nie chce regularnie męczyć, ale widzę poprawę kondycji i mam radochę jak kolejny raz się przełamię i chyba na tych odczuciach PO biegu cały czas ciągnę, co tam się wytwarza? Endorfiny?
Jak czuję, że chciałabym pójść pobiegać, ale mi się nie chce to najpierw się przebieram w ciuchy biegowe. Potem powoli nóżką pomacham.. drugą... i tak powoli, powoli się rozkręcam, aż czuję, że mogę wyjść na dwór i pobiec
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 10:59   #3716
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez violino Pokaż wiadomość

Dlatego ręcznie do Endo dodaję albo włączam Endo dodatkowo, tylko że Endo na zegarku Huaweia nie potrafi tętna odczytać
Pomijam różnice w odległościach, ale to akurat mniejszy problem dla mnie.
można ręcznie dodawać w endomondo? jak? ja ogolnie wiem prawie co do metra gdzie na mojej trasie kolejny kilometr wypada więc wiem ile przebiegłam, tylko to cholerne endo się zacina i potem wynik z miesiąca mam o wiele niższy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:10   #3717
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
można ręcznie dodawać w endomondo? jak? ja ogolnie wiem prawie co do metra gdzie na mojej trasie kolejny kilometr wypada więc wiem ile przebiegłam, tylko to cholerne endo się zacina i potem wynik z miesiąca mam o wiele niższy
Wchodzisz w Historię swoich biegów i wtedy w dolnym prawym rogu jest zielone kółko z plusem - ono służy do dodawania treningów ręcznie. Oczywiście bez trasy. Ja sobie wtedy wklejam zdjęcie trasy z mojej dedykowanej aplikacji.

Ja wiem, gdzie wypadają kolejne km, ale to jest mierzone aplikacją, więc inna aplikacja pokaże mi je w trochę innych miejscach
Kiedyś włączyłam jednocześnie Huaweia, chyba Endomondo i Stravę, albo zamiast Endo coś innego, nie pamiętam. W każdym razie, Huawei pokazał mi 10km (i według niego skończyłam bieg), a potem się okazało, że pozostałe dwie aplikacje nie dociągnęły do 10km, różnica wyniosła aż 300m różnicy. To jednak dużo.
Więc olewam już te aplikacje, biegam z jedną, a Endo traktuję tylko jako bazę zapasową, w razie gdyby mi Huawei padł i skasował wszystkie dane.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:12   #3718
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

ja na połowie mojej trasy mam tabliczki co pół kilometra mysle że to już ktoś wymierzył profesjonalnie i raczej pokrywa mi się to z endo (o ile endo działa i nie przerywa/pauzuje)
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:36   #3719
katarzynalesniewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 56
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Próbowałam trenować ostatnio po południu, ale tak praży słońce, że masakra. Docelowo chcę być w stanie przebiegać 5 km.
katarzynalesniewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:44   #3720
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez violino Pokaż wiadomość
Wchodzisz w Historię swoich biegów i wtedy w dolnym prawym rogu jest zielone kółko z plusem - ono służy do dodawania treningów ręcznie. Oczywiście bez trasy. Ja sobie wtedy wklejam zdjęcie trasy z mojej dedykowanej aplikacji.


zobaczyłam teraz, że można wejść w stary trening i go wyedytować brawo ja... powpisuje sobie prawidłowe km w końcu
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.