Zdrada z przypadkową dziewczyną - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-11, 15:22   #301
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Leany, skoro uważasz, że jestem trollem, to po prostu przestań brać udział w tej konkretnej dyskusji. Po co karmisz trolla?
Bo mnie to bawi. Najbardziej jak trolle są demaskowane i dostają bana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 15:22   #302
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A gdyby nie traktował jako normy (cokolwiek przez to rozumiesz)?

Czemu miałabyś odczuwać dyskomfort z takim mężczyzną w związku? Jeśli byście się umówili na wyłączność to sprawa byłaby ustalona. Chyba, że kwestią nadrzędną jest brak ustalania takich rzeczy, a facet musi się domyślić co wg Ciebie oznacza związek?

Jednak wtedy skąd pewność, że dla niego związek wcale nie oznaczałby wyłączności i innych wartości, którym raczysz hołdować?

I ostatnie. Jeśli ktoś miewa niezobowiązujące kontakty seksualne, to oznacza, że które jego wyznawane wartości stoją w opozycji do Twoich?
Odczuwałabym dyskomfort, ponieważ jeśli niezobowiązujący seks jest dla niego normą to ograniczenie związkowe byłoby działaniem wbrew jego normom, czyli działaniem z góry skazanym na niepowodzenie, jak wszystkie narzucone ograniczenia. Z kolei ja nie mam w zwyczaju szpiegować moich partnerów ('ich śladem podąża tajemniczy Don Pedro, Karrramba! "), więc także odczuwałabym niepokój, że aktualnie mój facet może uprawiać seks z przygodnie poznaną kobietą a przecież wyszedł z kolega na piwo.

Ja byłabym niespokojna i podejrzliwa, zatem nieszczęsliwa.
On czułby się niejako pod presją, jak każdy, kto zmuszony jest do ograniczeń wbrew sobie i swoim zasadom. Umawiać na wyłączność to byśmy się mogli ale szczęścia by to nie dało żadnemu z nas.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 15:30   #303
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Leany, skoro uważasz, że jestem trollem, to po prostu przestań brać udział w tej konkretnej dyskusji. Po co karmisz trolla?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

"2 tygodnie temu" = "2 tygodnie wcześniej". I tak, między 19 a 29 maja jest 10 dni, czyli półtora tygodnia. O samym fakcie zdrady powiedziałam się 2 tygodnie po wyjeździe. Ale to nie ma w tym kontekście żadnego znaczenia i łapanie za konkretne słówka też nie ma sensu, bo nie to jest tutaj kluczem całego wątku.
A to od kiedy takie zasady panują?

Ma sens, bo inaczej się podchodzi do tematu, jeśli coś się dzieje teraz na dniach, a inaczej jeśli sprawa jest zakończona i trwała miesiąc. Ja sama na podstawie Twoich nieprawdziwych wpisów "na potrzeby przedstawienia sytuacji" uznałam, że facet zachował się fair, bo zerwał od razu, co innego bym napisała, gdybym wiedziała, że przeciągał to miesiąc. I, że Ty w tym tkwiłaś miesiąc. Może to chciałaś zataić? O ile nie jesteś trollem.

Już pomijam fakt, że co to za proszenie o rady i w ogóle dyskusja, kiedy się przekręca historię? Bo to jest przekręcenie historii na swoją mańkę, a nie jakieś tam drobne niuanse. Ciekawe co jeszcze zmieniłaś w tej całej opowieści.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 15:36   #304
joan8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 77
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Nic nie przekręciłam w historii. Mówię, jak było. I nie miałam zamiaru niczego zatajać. Zatajanie byłoby bez sensu. Po pierwsze - i tak na tym forum mocno się otwieram i zwierzam z bardzo prywatnych, intymnych spraw. Nie mam problemu z opowiadaniem o mnie, moim ex czy naszej relacji. A po drugie - potrzebuję szczerych porad i opinii, więc przedstawiam zdarzenia zgodnie z rzeczywistością.
Ale chyba masz rację. Może od razu w pierwszym poście powinnam wyłożyć wszystko jak na tacy. A nie dzielić to na poszczególne wątki. Bo jak tak na to patrzę teraz, to może rzeczywiście ten miesiąc (zarówno z mojego jak i jego punktu widzenia) mógł zmienić perspektywę i postrzeganie tej sytuacji przez niektóre osoby.
joan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 15:44   #305
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Edan znowu zaczyna swoje mądrości o tym jak to wchodząc w związek trzeba ustalać, że nie można się spotykać z innymi ludźmi na seks... jak w praktycznie każdym wątku ze zdradą w tle... na dodatek w dyskusję wchodzi z nim moderatorka.
Brakuje jeszcze użytkowniczki Lisbeth do kompletu...
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 16:48   #306
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Wez sie nie ośmieszaj i nie wydzwaniaj po jego byłych
Co to zmieni w twojej sytuacji jak on ja potraktował?
Zrobisz z siebie jakaś maniaczke w jego oczach
To nie twój biznes jak jego prz3szle znajomości się kończyły,napewno nie teraz kiedy nie jesteście razem
Gdyby do mnie jakaś ex mojego ex partnera zadzwoniła to pomyślałabym że to pieprznieta baba i dobrze ze się jej pozbyl
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 17:09   #307
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że na zachowanie honoru w tej konkretnej sytuacji jest już za późno. I nie nagabuję go. Od tygodnia (czyli odkąd ze mną zerwał) ani razu się z nim nie kontaktowałam, nie odezwałam do niego ani słowem.
Możesz się postarać ten "honor" odzyskać. Bardziej szanowac siebie. Nie narzucać się uczuciowo tam mocno mężczyznom. Jednak ja osobiście po przeczytaniu tego tematu i Twojego innego tematu sprzed roku uważam, że Twoje poczucie wartości jest do głębszego przepracowaniu, możliwe że u psychologa.
Do tego plączesz się w zeznaniach.. . :/

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
A myślicie, że jest sens skontaktowania się z jego ex i zapytania jej, czy ją traktował w taki sam sposób i pogadania, jak to przepracowała, czy odpuścić sobie to?
Weź się już nie kompromituj takimi zachowaniami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 17:21   #308
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Mam identyczne zdanie co koleżanki, olej go bo jeśli Cie zdradził po 5 miesiącach nie rokuje na poważny związek.
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 17:32   #309
Justi799
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Musisz sie nad tym bardzo dobrze zastanowic wiem moze ze go kochasz i bedziesz chciala mu wybaczyc rozumiem ale zdrada to jednak zdrada.. jezeli jeden raz zdradza to nie zawahaja sie zrobic tego drugi raz i jezeli by cie bardzo kochal to nie patrzyl by za innymi laskami nwm musialo mu czegos brakowac albo cos ale sama nie wiem czy bym wybaczyla zdrade.. chociaz wiem ze bardzo kocham swojego faceta
Justi799 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 17:44   #310
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Justi799 Pokaż wiadomość
nwm musialo mu czegos brakowac albo cos ale sama nie wiem czy bym wybaczyla zdrade..
Jedno z najgorszych możliwych wytłumaczeń zdrady. Jeszcze bym zrozumiał gdyby rzeczywiście sprawy łóżkowe kulały i spowodowały frustrację. Tutaj nie było takich rzeczy.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 17:51   #311
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Edan znowu zaczyna swoje mądrości o tym jak to wchodząc w związek trzeba ustalać, że nie można się spotykać z innymi ludźmi na seks... jak w praktycznie każdym wątku ze zdradą w tle... na dodatek w dyskusję wchodzi z nim moderatorka.
Brakuje jeszcze użytkowniczki Lisbeth do kompletu...
Dokładnie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 18:10   #312
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Edan znowu zaczyna swoje mądrości o tym jak to wchodząc w związek trzeba ustalać, że nie można się spotykać z innymi ludźmi na seks... jak w praktycznie każdym wątku ze zdradą w tle... na dodatek w dyskusję wchodzi z nim moderatorka.
Brakuje jeszcze użytkowniczki Lisbeth do kompletu...
Dwight,
dyskusja toczy się w obrębie tematu. Jeśli ktoś nie rozumie/nie chce zrozumieć, na jakich zasadach działa związek, lub ma inne zdanie n/t zdrady, którą opisuje Autorka to dlaczego z taką oaobą nie dyskutować?

BTW, Edan nie jest jedynym, który wypisuje w wątkach swoje madrości, jak doskonale Ci wiadomo

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jedno z najgorszych możliwych wytłumaczeń zdrady. Jeszcze bym zrozumiał gdyby rzeczywiście sprawy łóżkowe kulały i spowodowały frustrację. Tutaj nie było takich rzeczy.
A tu masz akurat rację. Jeśli partnerzy się kochają, a sprawy łóżkowe im kuleją to raczej szukają rozwiązania tego problemu w obrębie wspólnego łóżka a nie w cudzych łóżkach.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 22:23   #313
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez joan8 Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja zdradę uznaję za krzywdę. I szczerze mówiąc nie bardzo wiem, co gorszego można zrobić ukochanej osobie niż ją zdradzić.

.
Mnie nikt nie zdradził, więc nie wiem jak to jest, ale oczyma wyobraźni jak widzę mojego Tż który uprawia niewyobrażalnie dobry seks z jakąś kolezanką/nieznajomą/sasiadką to mniej mnie to boli niż jak widzę jak biega za jakąś dziewczyną która go nie chce z tuzinem róż i wyznaje jej miłość i błaga ją żeby na niego spojrzała.

Może to co kogo boli mówi o naszych kompleksach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 22:28   #314
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;86986089]

Może to co kogo boli mówi o naszych kompleksach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wiesz, zadraśnięta "miłość własna", czyli poczucie własnej wartości zawsze ulega zachwianiu, gdy w gre wchodzi zdrada. Trwa to dłużej lub krócej ale jest to nieuniknione. Mimowolnie człowiek się wtedy zastanawia, w czym "ta druga" jest lepsza.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 23:48   #315
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wiesz, zadraśnięta "miłość własna", czyli poczucie własnej wartości zawsze ulega zachwianiu, gdy w gre wchodzi zdrada. Trwa to dłużej lub krócej ale jest to nieuniknione. Mimowolnie człowiek się wtedy zastanawia, w czym "ta druga" jest lepsza.
Wydaje mi się, że ogólnie jeśli człowiek się stara, druga osoba zapewnia o swoich uczuciach itd., a potem nas krzywdzi, zadając cios prosto w serce, m.in poprzez zdradę, to nasze poczucie wartości bardzo często ulega zachwianiu.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 05:41   #316
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;86986165]Wydaje mi się, że ogólnie jeśli człowiek się stara, druga osoba zapewnia o swoich uczuciach itd., a potem nas krzywdzi, zadając cios prosto w serce, m.in poprzez zdradę, to nasze poczucie wartości bardzo często ulega zachwianiu.[/QUOTE]

Cios prosto w serce, bo partner(ka) dotknął się z kimś innym genitaliami? A jak dotknie się dłońmi na powitanie to tez panikujesz mówiąc o ciosie prosto w serce? I kiedy zaczyna się ten cios prosto w serce? Od wzajemnego dotknięcia czym? Ustami? Językami? Gołymi klatkami piersiowymi?

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-07-12 o 05:42
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 06:14   #317
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Cios prosto w serce, bo partner(ka) dotknął się z kimś innym genitaliami? A jak dotknie się dłońmi na powitanie to tez panikujesz mówiąc o ciosie prosto w serce? I kiedy zaczyna się ten cios prosto w serce? Od wzajemnego dotknięcia czym? Ustami? Językami? Gołymi klatkami piersiowymi?
Matkobosko edan serio?
Zaraz dojdziemy do absurdu - ja go nie zabiłem! Ja tylko dotknąłem jego serce nożem!
Tak, jest różnica jak mój facet wsadza penisa do pochwy/ust/odbytu a jak podaje jej rękę na powitanie.
Jest różnica, czy idąc w galerii handlowej odslaniasz dłonie, a odslaniasz penisa.
Hej, przecież to i to jest ciało!

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 06:25   #318
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Matkobosko edan serio?
Zaraz dojdziemy do absurdu - ja go nie zabiłem! Ja tylko dotknąłem jego serce nożem!
Tak, jest różnica jak mój facet wsadza penisa do pochwy/ust/odbytu a jak podaje jej rękę na powitanie.
Jest różnica, czy idąc w galerii handlowej odslaniasz dłonie, a odslaniasz penisa.
Hej, przecież to i to jest ciało!

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Niewątpliwie, to i to ciało. Dokładnie.
Kwestia umówienia się co nas razi. Razi Cię kiedy Twój facet dotyka się z inną kobietą w nieodpowiedni sposób? Winnaś więc poinformować, że kiedy jest w związku z Tobą, to winien unikać takiego kontaktu.

Mnie osobiście obojętne w jaki sposób moje partnerki dotykają się, witają z kimś innym. Ich sprawa. Najczęściej z takimi nie umawiałem się jak to powinny robić z kimś innym.
Były założenia, ale nie tego typu.

Nie bardzo rozumiem czemu miałbym mieć za złe, że partnerka uprawia z kimś seks. Uprawia. I co z tego? Byleby bezpieczny. I ustalenia dotyczą głównie tego.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 06:29   #319
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Niewątpliwie, to i to ciało. Dokładnie.

Kwestia umówienia się co nas razi. Razi Cię kiedy Twój facet dotyka się z inną kobietą w nieodpowiedni sposób? Winnaś więc poinformować, że kiedy jest w związku z Tobą, to winien unikać takiego kontaktu.



Mnie osobiście obojętne w jaki sposób moje partnerki dotykają się, witają z kimś innym. Ich sprawa. Najczęściej z takimi nie umawiałem się jak to powinny robić z kimś innym.

Były założenia, ale nie tego typu.



Nie bardzo rozumiem czemu miałbym mieć za złe, że partnerka uprawia z kimś seks. Uprawia. I co z tego? Byleby bezpieczny. I ustalenia dotyczą głównie tego.
Bo wydaje mi się, że większość ludzi w Polsce ma jakoś głęboko zakorzenione "1 partner na raz". I to raczej osoba, która ma inne podejście powinna o nim informować.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-12, 06:36   #320
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Bo wydaje mi się, że większość ludzi w Polsce ma jakoś głęboko zakorzenione "1 partner na raz". I to raczej osoba, która ma inne podejście powinna o nim informować.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Nie mam obowiązku wiedzieć co większość ludzi sobie uważa. Poza tym partner, partnerka może zawsze mieć inne poglądy.
I nie, nie ma żadnego obowiązku informowania jeśli się uważa co innego niz „większość”. Nie wiem np czy większość woli na pieska czy na brzuchu.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 06:40   #321
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Co ty masz w głowie stary? Zadaje sobie to pytanie od wielu miesięcy, bo zwykle piszesz takie farmazony, których się nie da czytac, więc mam cie w ignorach. Ale serio, co trzeba mieć w głowie, żeby pisać "oh, co to za różnica, czy stykają się genitalia czy dłonie".

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 06:55   #322
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Cios prosto w serce, bo partner(ka) dotknął się z kimś innym genitaliami? A jak dotknie się dłońmi na powitanie to tez panikujesz mówiąc o ciosie prosto w serce? I kiedy zaczyna się ten cios prosto w serce? Od wzajemnego dotknięcia czym? Ustami? Językami? Gołymi klatkami piersiowymi?
Edan, trollujesz!

My tu rozmawiamy o diadach zamkniętych, nie o otwartych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 08:05   #323
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Cios prosto w serce, bo partner(ka) dotknął się z kimś innym genitaliami? A jak dotknie się dłońmi na powitanie to tez panikujesz mówiąc o ciosie prosto w serce? I kiedy zaczyna się ten cios prosto w serce? Od wzajemnego dotknięcia czym? Ustami? Językami? Gołymi klatkami piersiowymi?


Dotykać kogoś genitaliami a ręką na powitanie to chyba lekka różnica... No chyba, że witasz się genitaliami to mam tylko cichą nadzieję, że nigdy się nie spotkamy.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 08:45   #324
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Cios prosto w serce, bo partner(ka) dotknął się z kimś innym genitaliami? A jak dotknie się dłońmi na powitanie to tez panikujesz mówiąc o ciosie prosto w serce? I kiedy zaczyna się ten cios prosto w serce? Od wzajemnego dotknięcia czym? Ustami? Językami? Gołymi klatkami piersiowymi?
rozumiem, że jak kolega Ci poda penisa na powitanie to chetnie mu się wypniesz aby przyjąć jego "hej"

Edan ja Cie proszę... są kwestie w których jestem skłonna Ci przyznać rację ale czasami taki pieprzysz głupoty, że oczy bolą od czytania




Zawsze ale to zawsze zadziwiają mnie osoby które usprawiedliwiają zdrade tym, że w związku coś kulało.
I zamiast rozwiązać problem to lecą do innego łóżka.
A potem mówienie - zdradziłem/-łam bo seks był nudny, monotonia itp.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 08:51   #325
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86986824] rozumiem, że jak kolega Ci poda penisa na powitanie to chetnie mu się wypniesz aby przyjąć jego "hej"

Edan ja Cie proszę... są kwestie w których jestem skłonna Ci przyznać rację ale czasami taki pieprzysz głupoty, że oczy bolą od czytania




Zawsze ale to zawsze zadziwiają mnie osoby które usprawiedliwiają zdrade tym, że w związku coś kulało.
I zamiast rozwiązać problem to lecą do innego łóżka.
A potem mówienie - zdradziłem/-łam bo seks był nudny, monotonia itp.[/QUOTE]



Hehehe, pięknie ujęłaś to co miałam na myśli, ale bałam się użyć takich słów. Muszę się ogarnąć, bo jestem w pracy, ale mam ten obraz przed oczami
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 08:55   #326
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Zawsze podczas takich dyskusji zastanawiam się nad moim (i zarzucam sobie) mój niski poziom tolerancji. Mimo coraz większego doświadczenia (wiadomo wiek o niczym nie świadczy) dalej cenie sobie pewnie wartości, nawet jeśli są staromodne i naiwne.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 09:01   #327
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Zawsze podczas takich dyskusji zastanawiam się nad moim (i zarzucam sobie) mój niski poziom tolerancji. Mimo coraz większego doświadczenia (wiadomo wiek o niczym nie świadczy) dalej cenie sobie pewnie wartości, nawet jeśli są staromodne i naiwne.
Ja tam tolerancję mam dużą. Ale nie lubię jak ktoś wciska mi swoje zdanie.

Rozumiem, że dla Edana reka czy penis to jedno i to samo. Ale niech bierze pod uwagę, że nie kazdy mysli jak on.

Jednak nie mozna byc egoista.

Dla jednych to tylko dotykanie genitaliami a dla drugich coś wiecej.
Nie wszyscy seks traktuja przedmiotowo...

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2019-07-12 o 09:04
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 10:30   #328
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86986897]Ja tam tolerancję mam dużą. Ale nie lubię jak ktoś wciska mi swoje zdanie.

Rozumiem, że dla Edana reka czy penis to jedno i to samo. Ale niech bierze pod uwagę, że nie kazdy mysli jak on.

Jednak nie mozna byc egoista.

Dla jednych to tylko dotykanie genitaliami a dla drugich coś wiecej.
Nie wszyscy seks traktuja przedmiotowo...[/QUOTE]

Dlaczego więc tego na początku związku uzgodnić nie można co jest dla partnera ważne?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 11:09   #329
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dlaczego więc tego na początku związku uzgodnić nie można co jest dla partnera ważne?
Edan, Ty sobie nawet spisz szczegółowy kontrakt ze swoją potencjalną partneką. It's up to you

Tylko weeeeź, no.... już wszyscy wiedzą, jaki jest Twój stosunek do związków i się nie wyszczegółowiaj (o, neologizm) w tym temacie
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 11:33   #330
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Zdrada z przypadkową dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Edan, Ty sobie nawet spisz szczegółowy kontrakt ze swoją potencjalną partneką. It's up to you

Tylko weeeeź, no.... już wszyscy wiedzą, jaki jest Twój stosunek do związków i się nie wyszczegółowiaj (o, neologizm) w tym temacie
Dobrze, psze pani mod
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 11:13:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.