Powiedz to tutaj cz. 64 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-27, 14:17   #3691
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Ostatni dzień polędwiczenia się.
Jutro do pracy, a po pracy... hit the road, Jack
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 14:43   #3692
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Niesamowite że już prawie rok jak tutaj mieszkam. I wróciłam z domu do domu, czuje sie tutaj tak dobrze czas strasznie szybko leci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 15:54   #3693
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Ale ty jesteś durna, piszesz ze chcesz mieć postanowienie noworoczne, żeby schudnąć, odpisuje Ci ze super, żebyśmy razem zaczęły, razem się wspierały, po czym wysyłam Ci jakiś durny gif z dwoma grubasami, a ty Sue obrażasz. Przecież jestem od ciebie sto razy grubsza, a ty łapiesz focha o jakiś durny gif, a w doopue masz moje słowa o wspieraniu się itp.
Jesteś napięta, jak gumką w moich majtach 🤣🤣🤣 spadaj.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 16:23   #3694
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Wracamy do domu po świętach. To były wspaniałe święta, ze wszystkimi się spotkaliśmy ☺️. To była również wspaniała odskocznia od codzienności. Ale niestety jutro już trzeba do niej wrócić 😓.
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 16:37   #3695
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

W radiu znowu puszczali starocie, fajne się ich słuchało 💖
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 17:08   #3696
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale nie lubię swojego ośmioletniego brata, jest okropny, złośliwy, rozpieszczony i robi wszystko, żeby mnie zdenerwować i nawet się z tym nie kryje. Wiem, że to wina jego rodziców, bo to oni są odpowiedzialni za jego zachowanie, ale jest straszny i naprawdę go nieznoszę.
Mam z tego powodu okropne wyrzuty sumienia, bo to w końcu dziecko i mój przyrodni brat w dodatku, ale po prostu jak go widzę, to mnie słabi, psuje wszystkie uroczystości, cieszę się kiedy idzie spać. Czy ja jestem złym człowiekiem?

Nie jesteś. To, że to rodzina nie znaczy automatycznie, że się kogoś lubi i to jest normalne.

Ja np z przykrością odkryłam po tych świętach, że gdyby nie to, że moja rok młodsza siostra jest moją siostrą to nie chciałabym nawet z kimś takim mieć kontaktu i że czuję się nieswojo w jej towarzystwie. Nie interesuje mnie jej życie, bo ona zawsze ma jakieś dziwaczne niestworzone historie, które aż głupio powtarzać, niczym sie nie interesuje, na niczym się za bardzo nie zna, nie potrafi utrzymać rozmowy,wtrąca sie do rozmowy mówiąc nie na temat, nie zapytała mnie teraz dosłownie o nic, nie zainteresowała się ani dzieckiem ani domem, nic, zero. Siedziała ciągle naburmuszona a jak już o czymś chciała gadać to o swojej ex albo o cudzych problemach ze znalezieniem 2 połówki. Powiedziała mojemu mężowi, że "nie widzi go w roli ojca" z sugestią, że się do tego nie nadaje. Mam dosyć jej, jej zachowania, wyborów życiowych, gadania w kółko bzdur, braku refleksji nad swoim zachowaniem i jeżeli nic ze sobą nie zrobi to ja z kimś takim nie chce mieć do czynienia. Plus jest taki, że o ile do niedawna rozważałam ją jako chrzestną tak teraz chyba bym wolała wziąć koleżankę z pracy niż ją, serio. Sama się wyeliminowała, nie potrafi ogarnąć siebie,swojego życia, jest wredna, agresywnie odpowiada na zwykłe pytania, plecie trzy po trzy, mną się nie interesuje a gdzie dzieckiem? Bylam cierpliwa i tolerowałam jej zachowanie ale to się skończylo. Dzisiaj chcialam zrobic sobie zdjecie we 3 to stwierdzila, ze "ona nie ma humoru" i nawet nie pomyslala, ze moze mi bedzie milo miec razem zdjecie w 8 miesiacu ciazy, ze takie zdjecie moze sie juz nie powtorzyc. Samolub i egoistka. Siostra, ktora ma 20 lat stwierdzila, ze jej po prostu nie slucha jak zaczyna wygadywac bzdury, rodzice tez maja jej dosyc, generalnie nie jest lubiana u nas w rodzinie jakos zbytnio..



Fajnie napisala ana909, ze jej siostra ma taki charakter, ze nie jest lubiana. O mojej rok mlodszej siostrze mozna w zasadzie powiedziec to samo teraz. Że nie da sie jej już lubić i ja nic z tym nie zrobię.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię: zupełnie naturalne jest to, że musisz nauczyć się tej matczynej miłości, jak i to że pojawienie się dziecka przewraca życie do góry nogami i na początku po prostu musisz przywyknąć do nowej roli.

Ja sama byłam w szoku, że nie pokochałam mojego dziecka od razu. Jakieś uczucia się pojawiły, jak tylko ujrzałam synka, ale taka prawdziwa ogromna miłość przyszła nieoczekiwanie, dopiero po jakimś czasie. Nie mówiłam o tym głośno, bo zapewne zostałabym zjedzona, ale naprawdę tak było.
Teraz kocham syna całym sercem, jest moim oczkiem w głowie i poświęciłbym dla niego wszystko. To jest zupełnie inna miłość niż do mężczyzny czy rodziców. Nie do opisania.

Życzę Ci pięknego rodzicielstwa!

Właśnie to.. Pewnie wiele kobiet ma podobne myśli, ale się o tym nie mówi, bo jak to tak? To bardzo ważne, co napisałaś.


Dziękuję
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 17:12   #3697
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Nigdy się z tobą nie dogadam. NIGDY
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-27, 19:53   #3698
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

To nie były miłe święta.
Jedynie Twoja radość koiła to wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 20:38   #3699
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Nie jesteś. To, że to rodzina nie znaczy automatycznie, że się kogoś lubi i to jest normalne.

Ja np z przykrością odkryłam po tych świętach, że gdyby nie to, że moja rok młodsza siostra jest moją siostrą to nie chciałabym nawet z kimś takim mieć kontaktu i że czuję się nieswojo w jej towarzystwie. Nie interesuje mnie jej życie, bo ona zawsze ma jakieś dziwaczne niestworzone historie, które aż głupio powtarzać, niczym sie nie interesuje, na niczym się za bardzo nie zna, nie potrafi utrzymać rozmowy,wtrąca sie do rozmowy mówiąc nie na temat, nie zapytała mnie teraz dosłownie o nic, nie zainteresowała się ani dzieckiem ani domem, nic, zero. Siedziała ciągle naburmuszona a jak już o czymś chciała gadać to o swojej ex albo o cudzych problemach ze znalezieniem 2 połówki. Powiedziała mojemu mężowi, że "nie widzi go w roli ojca" z sugestią, że się do tego nie nadaje. Mam dosyć jej, jej zachowania, wyborów życiowych, gadania w kółko bzdur, braku refleksji nad swoim zachowaniem i jeżeli nic ze sobą nie zrobi to ja z kimś takim nie chce mieć do czynienia. Plus jest taki, że o ile do niedawna rozważałam ją jako chrzestną tak teraz chyba bym wolała wziąć koleżankę z pracy niż ją, serio. Sama się wyeliminowała, nie potrafi ogarnąć siebie,swojego życia, jest wredna, agresywnie odpowiada na zwykłe pytania, plecie trzy po trzy, mną się nie interesuje a gdzie dzieckiem? Bylam cierpliwa i tolerowałam jej zachowanie ale to się skończylo. Dzisiaj chcialam zrobic sobie zdjecie we 3 to stwierdzila, ze "ona nie ma humoru" i nawet nie pomyslala, ze moze mi bedzie milo miec razem zdjecie w 8 miesiacu ciazy, ze takie zdjecie moze sie juz nie powtorzyc. Samolub i egoistka. Siostra, ktora ma 20 lat stwierdzila, ze jej po prostu nie slucha jak zaczyna wygadywac bzdury, rodzice tez maja jej dosyc, generalnie nie jest lubiana u nas w rodzinie jakos zbytnio..



Fajnie napisala ana909, ze jej siostra ma taki charakter, ze nie jest lubiana. O mojej rok mlodszej siostrze mozna w zasadzie powiedziec to samo teraz. Że nie da sie jej już lubić i ja nic z tym nie zrobię.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------




Właśnie to.. Pewnie wiele kobiet ma podobne myśli, ale się o tym nie mówi, bo jak to tak? To bardzo ważne, co napisałaś.


Dziękuję
Jak czytam o Twojej siostrze to jakby o mojej, serio, na wigilii słowem się nie odezwała postów do nikogo i tak jest zawsze na każdej imprezie czy nawet jak na herbacie się spotkamy. Kiedyś przyjechałam na urodziny babci, wpadła, zjadła ciasto i wyszła. I tak jest zawsze. Nigdy jej nie interesuje nikt poza nią, a i tak od zawsze uważa że w życiu to ona jest najbardziej poszkodowana. Kiedyś nawet wypominała wszelkim w około że na nikogo nie może liczyć, a jak się jej mówiło, że to efekt jej zachowania wobec innych to rzucała fochem, dopóki czegoś nie potrzebowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 09:55   #3700
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

rozmowy z tobą mają w sobie coś takiego, że bardzo chcę cię poznać na żywo.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 10:58   #3701
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Dostałam dzisiaj wiadomość z DKMS że mogę komuś oddać szpik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-28, 12:35   #3702
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Urlop w lutym, w końcu wyjedziemy!

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 12:43   #3703
saskiab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 550
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Nie chcę się tak czuć. Wkurza mnie kiedy ktoś mi nie odpisuje albo robi to po kilku godzinach. To po prostu przykre. Czuje się wtedy nie ważna.
Z nim było tak że jeśli ja nie napisałam czy się nie skontaktowałam to on nie. I wcale do mnie nie dzwonił na koniec. Serio ja się łudziłam cały czas.
Jeszcze ja bym mu wszystko oddała, był dla mnie na pierwszym miejscu. A potem się z☠☠☠ało. Tyle rzeczy usłyszałam od niego jaka jestem zła i niedobra.
Ja serio nie mam na to siły, jeszcze na twoje do fochy , ty mnie powinnaś wspierać

Wysłane z mojego Pixel 7 przy użyciu Tapatalka
saskiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 13:11   #3704
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj wiadomość z DKMS że mogę komuś oddać szpik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 13:17   #3705
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

O rany, cudowne są! Takie, jak lubię.


Ready or not, here I come
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 14:51   #3706
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Przytulenie, całus w policzek. Niech przyszły rok będzie dla nas bardziej owocny.


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 15:08   #3707
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj wiadomość z DKMS że mogę komuś oddać szpik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Boże. Trzymam kciuki, ogromnie. Za Was oboje.
Też jestem w DKMS. Czasem się zastanawiam, jak by to było, gdyby do mnie zadzwonili. Choć mam nadzieję, że moj bliźniak genetyczny ma się dobrze.


Chyba i mnie to coś dopadło

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 15:27   #3708
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

No to 2.01 na 10 do pracy.
Stresuję się, ale i nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 15:56   #3709
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Miałam sobie przedłużyć paznokcie, ale jako, ze to nie takie łatwe jak wyglada i straciłam cierpliwość, to pod pretekstem dla samej siebie, ze nie mam tego pyłku, który zamówiłam i nie doszedł… zrobiłam tylko zwykła hybrydę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-28, 16:09   #3710
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj wiadomość z DKMS że mogę komuś oddać szpik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! Zazdroszczę! Tak komuś pomóc. Mega 💗
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 16:22   #3711
Milkyhoney
Wtajemniczenie
 
Avatar Milkyhoney
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2 214
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

"W szambie można długo i wygodnie żyć,
Byle tafla ścieku była gładka..."

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Muszę najpierw zadbać o siebie, żeby mieć siłę potem troszczyć się o innych. Inaczej nie dam rady. Nie chcę żyć w ciągłym poczuciu winy.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
Milkyhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 17:07   #3712
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Dziś zmarła moja babcia...Ledwie przed świętami rodzice oddali ją do hospicjum, bo musiała być całodobowo pod opieką lekarza po operacji, dziś telefon o jej śmierci. Pamiętam jak mama mówiła ,,że wszystkich przeżyje'' bo nie chorowała w ogóle, do czasu tej operacji....Tato w święta powiedział z przekąsem, że hospicjum jest na pół roku, a potem ,,czas umierać'''. Niby niewinnie, a jednak w złej godzinie padły te słowa.... Nie spodziewaliśmy się pogrzebu jeszcze w tym roku...

Dobrze, że na sylwestra nie planowaliśmy imprezy...
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 17:14   #3713
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Dziś zmarła moja babcia...Ledwie przed świętami rodzice oddali ją do hospicjum, bo musiała być całodobowo pod opieką lekarza po operacji, dziś telefon o jej śmierci. Pamiętam jak mama mówiła ,,że wszystkich przeżyje'' bo nie chorowała w ogóle, do czasu tej operacji....Tato w święta powiedział z przekąsem, że hospicjum jest na pół roku, a potem ,,czas umierać'''. Niby niewinnie, a jednak w złej godzinie padły te słowa.... Nie spodziewaliśmy się pogrzebu jeszcze w tym roku...

Dobrze, że na sylwestra nie planowaliśmy imprezy...
Wyrazy współczucia, trzymaj się.. rok temu w listopadzie też przez to przechodziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 17:17   #3714
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Dziś zmarła moja babcia...Ledwie przed świętami rodzice oddali ją do hospicjum, bo musiała być całodobowo pod opieką lekarza po operacji, dziś telefon o jej śmierci. Pamiętam jak mama mówiła ,,że wszystkich przeżyje'' bo nie chorowała w ogóle, do czasu tej operacji....Tato w święta powiedział z przekąsem, że hospicjum jest na pół roku, a potem ,,czas umierać'''. Niby niewinnie, a jednak w złej godzinie padły te słowa.... Nie spodziewaliśmy się pogrzebu jeszcze w tym roku...

Dobrze, że na sylwestra nie planowaliśmy imprezy...

Tulę mocno
Moja ukochana babcia zmarła w Wielkanoc, podczas gdy ja na rezurekcji w myślach komentowałam wymyślne stroje przyjezdnych to ona odchodziła od nas. Tęsknię za nią bardzo.




Mamo kocham Cię, ale nie uznaję twojego największego ,,sukcesu,, wychowawczego jakim jest fakt, że twoja córka się Ciebie boi. Mimo, że bardzo Cię kocha i nie wyobraża sobie życia bez Ciebie. I chce byś miała z nią dobre i ciepłe relacje oparte na zaufaniu oraz miłości.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 18:45   #3715
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Dziś zmarła moja babcia...Ledwie przed świętami rodzice oddali ją do hospicjum, bo musiała być całodobowo pod opieką lekarza po operacji, dziś telefon o jej śmierci. Pamiętam jak mama mówiła ,,że wszystkich przeżyje'' bo nie chorowała w ogóle, do czasu tej operacji....Tato w święta powiedział z przekąsem, że hospicjum jest na pół roku, a potem ,,czas umierać'''. Niby niewinnie, a jednak w złej godzinie padły te słowa.... Nie spodziewaliśmy się pogrzebu jeszcze w tym roku...



Dobrze, że na sylwestra nie planowaliśmy imprezy...
Wyrazy współczucia.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 21:03   #3716
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Dziś zmarła moja babcia...Ledwie przed świętami rodzice oddali ją do hospicjum, bo musiała być całodobowo pod opieką lekarza po operacji, dziś telefon o jej śmierci. Pamiętam jak mama mówiła ,,że wszystkich przeżyje'' bo nie chorowała w ogóle, do czasu tej operacji....Tato w święta powiedział z przekąsem, że hospicjum jest na pół roku, a potem ,,czas umierać'''. Niby niewinnie, a jednak w złej godzinie padły te słowa.... Nie spodziewaliśmy się pogrzebu jeszcze w tym roku...

Dobrze, że na sylwestra nie planowaliśmy imprezy...
przykro mi. trzymajcie się.

napisznapisznapisz.

to był taki dobry dzień. ta przyjaźń jest czymś bardzo cennym.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 21:33   #3717
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Jest bardzo duża śmiertelność wśród pacjentów oddawanych do hospicjum lub domu spokojnej starości tuż przed świętami, ludzie ci odbierają ten fakt jako porzucenie i umierają ze zgryzoty. To bardzo wygodne dla rodziny mieć "spokój" na święta, tymczasem dla seniorów to ostatnie święta i zamiast spędzić z rodziną ten szczególny czas, umierają w rozpaczy.
W szpitalach zresztą to samo, celowe lekkie zaniedbanie starszej osoby i cyk, można się cieszyć świętami bez kuli u nogi a po świętach odebrać pacjenta ze szpitala jak gdyby nic się nie stało.

Edytowane przez mojachwila
Czas edycji: 2022-12-28 o 21:45
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 21:59   #3718
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Już zapomniałam, jakie to miłe siedzieć w kinie i trzymać się za ręce.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 23:22   #3719
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez mojachwila Pokaż wiadomość
Jest bardzo duża śmiertelność wśród pacjentów oddawanych do hospicjum lub domu spokojnej starości tuż przed świętami, ludzie ci odbierają ten fakt jako porzucenie i umierają ze zgryzoty. To bardzo wygodne dla rodziny mieć "spokój" na święta, tymczasem dla seniorów to ostatnie święta i zamiast spędzić z rodziną ten szczególny czas, umierają w rozpaczy.
W szpitalach zresztą to samo, celowe lekkie zaniedbanie starszej osoby i cyk, można się cieszyć świętami bez kuli u nogi a po świętach odebrać pacjenta ze szpitala jak gdyby nic się nie stało.
Nie sądzisz, że taki komentarz jest tu bardzo nie na miejscu? Szczególnie wobec użytkowniczki, która przeżywa śmierci babci? Babcia była po operacji, w hospicjum miała zapewne znacznie lepszą opiekę. Zastanów się czasem zanim coś napiszesz, bo kiedyś udławisz się własnym jadem.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2022-12-28 o 23:26
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 23:34   #3720
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

No to mam po spaniu, bo ktoś stwierdził, że będę świetnym arbitrem w kłótni...

---
izan1222, bardzo mi przykro. Wiem, co czujesz. Przesyłam moc dobrej energii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-14 09:20:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.