Powiedz to tutaj cz. 64 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-29, 00:13   #3721
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Jestem tchórzliwa myszka. Chciałabym być trzymana za rękę przy rzeczach, które ludzie przecież normalnie robią. A przecież nie jestem dzieckiem. Nikt nie może mnie tak naprawdę dotknąć, nie może mnie tak naprawdę obrazić, skrzywdzić, obrazić. Zawsze będę musiała sobie to chyba rozbierać na części, że to bezsensowny lęk...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 07:27   #3722
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nie sądzisz, że taki komentarz jest tu bardzo nie na miejscu? Szczególnie wobec użytkowniczki, która przeżywa śmierci babci? Babcia była po operacji, w hospicjum miała zapewne znacznie lepszą opiekę. Zastanów się czasem zanim coś napiszesz, bo kiedyś udławisz się własnym jadem.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Nie na miejscu jest oddawanie starszych osób tuż przed świętami do placówek. Nie wierzę już, że kilka dni rodzina nie mogła poczekać i spędzić świąt wspólnie, byli na miejscu. Pracowałam kilka lat w ddom oraz byłam wolontariuszką w hospicjum, swoje widziałam, co roku ten sam dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 07:35   #3723
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez mojachwila Pokaż wiadomość
Nie na miejscu jest oddawanie starszych osób tuż przed świętami do placówek. Nie wierzę już, że kilka dni rodzina nie mogła poczekać i spędzić świąt wspólnie, byli na miejscu. Pracowałam kilka lat w ddom oraz byłam wolontariuszką w hospicjum, swoje widziałam, co roku ten sam dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę zastanów się co piszesz, zwrócono Ci uwagę, a Ty dalej brniesz. To że masz jakieś doświadczenia nie znaczy, że dotyczą wszystkich, po paru zdaniach czyjegoś wpisu nie znasz całej sytuacji.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 07:36   #3724
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Naprawdę zastanów się co piszesz, zwrócono Ci uwagę, a Ty dalej brniesz. To że masz jakieś doświadczenia nie znaczy, że dotyczą wszystkich, po paru zdaniach czyjegoś wpisu nie znasz całej sytuacji.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Jak wygląda dać pomimo doświadczenia empatia nadal jest jej obca.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 07:43   #3725
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Dosłownie mnie zatkało. Naprawdę można było inaczej sformułować swoje myśli, zamiast walnąć tak dotkliwy tekst w obliczu czyjejś tragedii. Brawo.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 07:45   #3726
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Pokażcie w którym miejscu napisałam, że rodzina babci tej dziewczyny zrobiła to samo?? Nie ma nic takiego. Zarzucacie mi daleko idące wnioski ale jak widać jedni mogą nadinterpretować do woli, a inni nie.

Wyzbyłam się złudzeń, nie empatii.
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 07:54   #3727
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez mojachwila Pokaż wiadomość
Pokażcie w którym miejscu napisałam, że rodzina babci tej dziewczyny zrobiła to samo?? Nie ma nic takiego. Zarzucacie mi daleko idące wnioski ale jak widać jedni mogą nadinterpretować do woli, a inni nie.

Wyzbyłam się złudzeń, nie empatii.
Nikt nie musi Cię łapać za rękę czy pisałaś coś o tej dziewczynie czy nie. Twój wpis był nie na miejscu bez względu na to, Higu zwróciła Ci uwagę na niestosowność, ale jak dziewczyny napisały, empatii Ci brak i nic tego nie przykryje.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-29, 07:54   #3728
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez mojachwila Pokaż wiadomość
Pokażcie w którym miejscu napisałam, że rodzina babci tej dziewczyny zrobiła to samo?? Nie ma nic takiego. Zarzucacie mi daleko idące wnioski ale jak widać jedni mogą nadinterpretować do woli, a inni nie.

Wyzbyłam się złudzeń, nie empatii.
Idz napawać się swoją świętością i dobrocią gdzie indziej. Jak widać to ty nie masz empatii i udajesz greka teraz. Jeśli ktoś pisze, że odeszła babcia, która przed świętami trafiła do domu opieki a za chwilę ty wyskakujesz ze swoimi komentarzami to twoje intencje są oczywiste. Dokopać wizażance w żałobie i poczuć się lepszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 07:54   #3729
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez mojachwila Pokaż wiadomość
Pokażcie w którym miejscu napisałam, że rodzina babci tej dziewczyny zrobiła to samo?? Nie ma nic takiego. Zarzucacie mi daleko idące wnioski ale jak widać jedni mogą nadinterpretować do woli, a inni nie.

Wyzbyłam się złudzeń, nie empatii.
Wyzbij się złudzeń odnośnie swojej empatii. Nie musiałaś pisać, że to tyczy się kropka w kropkę jej babci. Po prostu twoja uwaga była nie na miejscu.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 08:21   #3730
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Oho, nie ma chętnych, żeby przyjść jutro do pracy. Wyczuwam aferkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 08:45   #3731
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Idz napawać się swoją świętością i dobrocią gdzie indziej. Jak widać to ty nie masz empatii i udajesz greka teraz. Jeśli ktoś pisze, że odeszła babcia, która przed świętami trafiła do domu opieki a za chwilę ty wyskakujesz ze swoimi komentarzami to twoje intencje są oczywiste. Dokopać wizażance w żałobie i poczuć się lepszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ty jak tam, poczułaś się lepsza po "dokopaniu" mi? Bo wiesz, to co napisałaś to są konkretne oskarżenia.
Współczuję żałoby, wszyscy w szoku ale jak słyszę takie historie, automatycznie zapala mi się czerwona lampka. Czy nie mam już empatii? Być może, w tej pracy potrzebna jest mocna głowa i pewien rodzaj znieczulicy, by wytrzymać. Początki były mega ciężkie.
Rodzina często chce dobrze dla seniora, dlatego oddaje do szpitala czy hospicjum. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że to przysłowiowy gwóźdź do trumny. Nie wątpię, że babcia użytkowniczki była obdarzona miłością.
Gro przypadków przedświątecznych przyjęć to przysłowiowe "pieczenie babki świątecznej". Czy którakolwiek z was, drogie oburzone użytkowniczki, chciałaby być oddana do placówki akurat na czas okołowigilijny, bo psuje rodzinie świąteczną atmosferę? Szczerze wątpię.
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-29, 08:54   #3732
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez mojachwila Pokaż wiadomość
A ty jak tam, poczułaś się lepsza po "dokopaniu" mi? Bo wiesz, to co napisałaś to są konkretne oskarżenia.
Współczuję żałoby, wszyscy w szoku ale jak słyszę takie historie, automatycznie zapala mi się czerwona lampka. Czy nie mam już empatii? Być może, w tej pracy potrzebna jest mocna głowa i pewien rodzaj znieczulicy, by wytrzymać. Początki były mega ciężkie.
Rodzina często chce dobrze dla seniora, dlatego oddaje do szpitala czy hospicjum. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że to przysłowiowy gwóźdź do trumny. Nie wątpię, że babcia użytkowniczki była obdarzona miłością.
Gro przypadków przedświątecznych przyjęć to przysłowiowe "pieczenie babki świątecznej". Czy którakolwiek z was, drogie oburzone użytkowniczki, chciałaby być oddana do placówki akurat na czas okołowigilijny, bo psuje rodzinie świąteczną atmosferę? Szczerze wątpię.
a co to ma do rzeczy? NIC. twoja uwaga była nie na miejscu i tyle. Zamiast się temu przyjrzeć i zastanowić, to wolisz brnąć w dyskusję odwracając kota ogonem.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:00   #3733
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Była nie na miejscu to była, przyjęłam do wiadomości. Zamiast odpuścić wolisz dorzucić swoje trzy grosze. No dalej, dokopcie leżącemu, niech rozpoczną się igrzyska. Pokażcie jakie jesteście empatyczne i dobre w przeciwieństwie do mnie bo jeszcze się nie wyżyłyście najwyraźniej. A po wszystkim spójrzcie na siebie i zastanówcie się, czy czasem wszystko co piszecie jest w porządku.
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:02   #3734
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Co tu się stało?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:14   #3735
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Wnioskuję o karę śmierci za pisanie niestosowanych komentarzy, lincz na forum to za mało.
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:16   #3736
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:21   #3737
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez mojachwila Pokaż wiadomość
Jest bardzo duża śmiertelność wśród pacjentów oddawanych do hospicjum lub domu spokojnej starości tuż przed świętami, ludzie ci odbierają ten fakt jako porzucenie i umierają ze zgryzoty. To bardzo wygodne dla rodziny mieć "spokój" na święta, tymczasem dla seniorów to ostatnie święta i zamiast spędzić z rodziną ten szczególny czas, umierają w rozpaczy.
W szpitalach zresztą to samo, celowe lekkie zaniedbanie starszej osoby i cyk, można się cieszyć świętami bez kuli u nogi a po świętach odebrać pacjenta ze szpitala jak gdyby nic się nie stało.
Dlaczego musiałaś to tutaj wywalić? Ja wiem dlaczego, bo jesteś wredna I chciałaś lepiej się poczuć czyims kosztem.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:28   #3738
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

No właśnie, sprawa leżała mi na sercu, wpis o śmierci babci w hospicjum uruchomił wspomnienia. Szkoda, że zostało to odebrane jako złamanie zasad, bo mój post tyczy się pierwszej części regulaminu tego wątku. Nie rozumiem również, dlaczego tylko ja zostałam upomniana w tej dyskusji.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Halo, ochrona, ludzie tu łamią regulamin i oceniają, dlaczego nikt ich nie upomni?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89450740]Dlaczego musiałaś to tutaj wywalić? Ja wiem dlaczego, bo jesteś wredna I chciałaś lepiej się poczuć czyims kosztem.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Dokładnie tak jak ty teraz? Idź na wolontariat w hospicjum na czas świąt, od razu zmienisz światopogląd i też staniesz się "wredna".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mojachwila
Czas edycji: 2022-12-29 o 09:33
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:34   #3739
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-12-29 o 09:36
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-29, 09:39   #3740
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Przyjęłam, bardzo przepraszam Izan.
Nie przepraszam natomiast żadnej z użytkowniczek, która opacznie odebrała mój wpis i postanowiła pokazać swoje jakże wysokie standardy moralne w postaci linczu.
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 13:37   #3741
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Czuje że sie dusze tutaj, codziennie do tej pracy, życie tak leci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 14:02   #3742
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Kolejny mój ex nie żyje. Rany, jakie to dziwne uczucie.
Z jednym rozstałam się w zgodzie, zostaliśmy znajomymi. Z tym rozstanie było podczas kłótni, nigdy potem nie mieliśmy okazji porozmawiać. Mieliśmy do siebie żal, cieszyłam się że się uwolniłam od toksyka. A dziś ta wiadomość, że on nie żyje... Bardzo dziwnie mi z tym, chociaż już dawno nic nas nie łączyło. Spoczywaj w pokoju.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 14:51   #3743
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Wzięłam sobie urlop na jutro. Pojade do biblioteki i w całości poświęcę ten dzień sobie. Nie będę myśleć o całej tej popapranej sytuacji.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 15:46   #3744
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Skoro dopiero fejsbukowe wspomnienie mi przypomniało, to znak, że naprawdę udało się odczarować. Jestem silna kobietą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 17:19   #3745
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Kolejny mój ex nie żyje. Rany, jakie to dziwne uczucie.

Bardzo dziwnie mi z tym, chociaż już dawno nic nas nie łączyło. Spoczywaj w pokoju.
Znam to uczucie, dziwne takie.


Dobrze mi. Wrocław urokliwy. Przypadkowo odkrywamy fajne miejscówki. Zaprowadziłeś mnie do tego samego antykwariatu, co wtedy oczywiscie wyszłam z cięższym plecakiem.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 17:50   #3746
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Czasem oddanie kogoś do hospicjum to najlepsza decyzja. Nie ważne kiedy. Nie każdy potrafi zająć się mocno schorowana, cierpiąca osoba.
Czy ja namawiająca ciężko chorego ojca na to, żeby leczenie lepiej spędził w szpitalu, niż w domu tez jestem jakaś wyrodna i najgorsza? W takich miejscach są profesjonaliści, którzy będą wiedzieli jak się kimś zająć i co robić w razie gdyby coś zaczęło się dziać. Nikt nie chce cierpieć, nie ważne czy to starsze osoby, czy młodsze. A w takich placówkach maja możliwość ulżyć im trochę w tym bólu. W ogóle. W moich oczach hospicja są strasznie stygmatyzowane. Jak moja babcia mi umierała w domu, dusiła się i straciła przytomność, a „uprzejma” pani dyspozytorka po 4 telefonie powiedziała, ze karetka jedzie (bo wcześniej „jak się nie dusi to nie ma takiej potrzeby”), ale ona nie wie kiedy będzie, to nie miałam pojęcia co robić.










Czas zacząć szukać nowej pracy. Ale gdzie, co? Nie mam żadnych perspektyw na przyszłość. Rok 2023 zapowiada się po prostu zle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 17:54   #3747
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Idę na paznokcie, idę na paznokcie, hell fcking yeah
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 18:14   #3748
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Idę na paznokcie, idę na paznokcie, hell fcking yeah

Ja za to postanowiłam sobie sama przedłużyć swoje w domu. Ostatni raz robiłam to 3 lata temu. Nic nie pamietam i czuje, ze zajmie mi to kilka godzin i efekt nie będzie za piękny . Ale nie ma to jak „nowe włosy” i „nowe paznokcie” .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 18:18   #3749
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Nienawidzę śniegu i zimy, ale na nasze coroczne wypady zimą w góry cieszę się jak dziecko.


Teraz tylko wybrać termin, bo miejsce już wybrane, trzeba odhaczyć kolejne pozycje z listy KGP

Już coraz mniej tych gór zostało, zaledwie 9 no właściwie 8, bo te Rysy to nie wiem kiedy, jakoś się tam nie widzę.

Może kiedyś, od Słowackiej strony.




_____


Właśnie ogarnęłam, że jestem na wizażu już dwanaście lat

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2022-12-29 o 18:22
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 19:14   #3750
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Powiedz to tutaj cz. 64

Stęskniłam się. I to jest tak bez sensu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-14 09:20:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.