❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-17, 08:39   #2551
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kompletuje sobie i TZ elegancka garderobę i tak myśle - czy my przy tych pogodach potrzebujemy grubych, wełnianych swetrów? Czy będzie w ogóle zima?


Widziałam w Tedim gałązki z czerwonymi kuleczkami. Chyba ożywię nimi w tym roku moje zielone dekoracje z szyszkami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moj tz ma cala polke grubych welnianych swetrow i leza, nie sa uzywane ,bo mu w nich za cieplo,ale u nas mrozu miedzy -8 /-20 czy wiecej bylo w tamtym roku moze tydzien lub lub dwa ,jezioro bylo zamarzniete i chlopaki grali hokeja i to jest moze tak raz na kilka lat, a tak mamy przewaznie na plusie i deszcz ,ja nie kupuje wcale grubych swetrow ,mam ciensze z welenka, bo jak mam dobra ciepla kurtke to mi nie sa potrzebne . Warto miec kilka cieplejszych lepszych rzeczy ,ale tak calosciolowo to bym sie zastanowila nad tym.

Galazki z czerwonymi kulkami mialam w tamtym roku,wedlug mnie wygladaja bardzo dekoracjnie i swiatecznie ,galazek sie pozniej pozbylam ale zostawilam wianek ,malutki ale ladny ,bede go uzywala jeszcze w tym roku ,wiekszosc dekoracji mam w neutralnych kolorach ale krople tej swietecznej czerwieni lubie ,przywiozlam duze szyszki z hiszpani w tym roku,chce takie naturalne ozdoby moze powtykam je w choinke lub co innego wymysle ,potrzebuje inspiracji
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 09:18   #2552
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzień dobry
Mój Instagram już przypomina mi, że niedługo święta

Co do swetrow: mam parę naprawdę grubych wełnianych i zakładam, ale ja lubię też płaszcze bez podszewki i odpięte. W pracy nosze średnio grube wełniane bo mamy zimno.

Z nowych szukam tylko swetra czarnego kaszmirowego, reszta mi świetnie od wielu lat służy

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 12:56   #2553
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Zamówiłam jeden sweterek cienki merino dla siebie i powoli oglądam się za merino dla TZ. Kaszmiry chyba będę łapać jednak na wyprzedaży, bo ceny są dzikie.
Tez chodzi za mną wełniany płaszcz bez podszewki, a lubię nosić rozpięte, bo inaczej wyglądam jak tortilla, albo zrolowany dywan Nosiłam zimą po prostu cienka, pikowana kamizelkę pod spod w kolorze płaszcza. Teraz tez czekam na okres bawełniany golf plus kamizelka i mitenki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 10:13   #2554
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzień Dobry
Poczytuję sobie ten wątek, ale nie udzielam się jakoś.
Powoli zaczynam wypatrywać grudnia, pojawiają się kalendarze adwentowe, mam już 3 typy, które będę otwierać w tym roku pierwsze świąteczne zakupy na Alie poczynione

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mój Instagram już przypomina mi, że niedługo święta

Co do swetrow: mam parę naprawdę grubych wełnianych i zakładam, ale ja lubię też płaszcze bez podszewki i odpięte. W pracy nosze średnio grube wełniane bo mamy zimno.

Z nowych szukam tylko swetra czarnego kaszmirowego, reszta mi świetnie od wielu lat służy

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
W C&A są ładne swetry, ostatnio kupiłam sobie fajny, mięsisty przez głowę, w liliowym odcieniu (ale były różne). Niestety nie pamiętam czy były kaszmirowe.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 17:22   #2555
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Poczytuję sobie ten wątek, ale nie udzielam się jakoś.
Powoli zaczynam wypatrywać grudnia, pojawiają się kalendarze adwentowe, mam już 3 typy, które będę otwierać w tym roku pierwsze świąteczne zakupy na Alie poczynione



W C&A są ładne swetry, ostatnio kupiłam sobie fajny, mięsisty przez głowę, w liliowym odcieniu (ale były różne). Niestety nie pamiętam czy były kaszmirowe.
Hey, a co tam żeś zakupila na Allie ?

Melduje, ze mam juz 1 prezent dla męża - perfumy jego ukochane, ktore juz mu sie koncza - Issey Miyake L`eu d` issey w Hebe jest fajna promka na nie no i takze w Hebe dla mamy 1 prezent- serum Lieraca

W pazdzierniku kupie kolejne prezenty - dla meza buty, mam juz na Allegro polubione i dla mamy - z tej serii Lieraca krem do twarzy

Tradycyjnie nie wiem co dla Teściow

Dla psiapsiolek cos mi tam sie kolacze w głowie ale jeszcze nie wiem

Dla siebie w tym roku chce .... perfumy Coach New York , zem sie sztachnęła w Hebe i przepadłam i szalik kaszmirowy i skorzane rekawiczki ale to tak wstepnie

Alez u nas dzisiaj cudowna pogoda 19 stopni i wiaterek , az sie zyc chce ale nie, jutro znowu wraca gorąc

Mam uczennice, ktora co lekcje pisze na tablicy ( po angielsku of course ) ile dni zostalo do swiat - otoz 95
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 17:31   #2556
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Hey, a co tam żeś zakupila na Allie ?

Melduje, ze mam juz 1 prezent dla męża - perfumy jego ukochane, ktore juz mu sie koncza - Issey Miyake L`eu d` issey w Hebe jest fajna promka na nie no i takze w Hebe dla mamy 1 prezent- serum Lieraca

W pazdzierniku kupie kolejne prezenty - dla meza buty, mam juz na Allegro polubione i dla mamy - z tej serii Lieraca krem do twarzy

Tradycyjnie nie wiem co dla Teściow

Dla psiapsiolek cos mi tam sie kolacze w głowie ale jeszcze nie wiem

Dla siebie w tym roku chce .... perfumy Coach New York , zem sie sztachnęła w Hebe i przepadłam i szalik kaszmirowy i skorzane rekawiczki ale to tak wstepnie

Alez u nas dzisiaj cudowna pogoda 19 stopni i wiaterek , az sie zyc chce ale nie, jutro znowu wraca gorąc

Mam uczennice, ktora co lekcje pisze na tablicy ( po angielsku of course ) ile dni zostalo do swiat - otoz 95
Dembi cudowna pogoda? Ja przy takiej nie daję rady funkcjonować...
Akurat jutro mam wizytę na policji i czuję, że szykuje się coś grubego, bo prowadzący sprawę nie chciał o tym mówić przez telefon a pytałam kilka razy, muszę tam iść i zawsze schodzi mnóstwo czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 18:05   #2557
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Dembi cudowna pogoda? Ja przy takiej nie daję rady funkcjonować...
Akurat jutro mam wizytę na policji i czuję, że szykuje się coś grubego, bo prowadzący sprawę nie chciał o tym mówić przez telefon a pytałam kilka razy, muszę tam iść i zawsze schodzi mnóstwo czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie jest tak, że nie może mówić przez telefon?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-19, 19:39   #2558
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Dembi cudowna pogoda? Ja przy takiej nie daję rady funkcjonować...
Akurat jutro mam wizytę na policji i czuję, że szykuje się coś grubego, bo prowadzący sprawę nie chciał o tym mówić przez telefon a pytałam kilka razy, muszę tam iść i zawsze schodzi mnóstwo czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale, ze czemu nie mozesz funkcjonowac ? Za zimno ????


Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że nie może mówić przez telefon?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Zgadza sie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 19:50   #2559
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nie, my właśnie byliśmy umówieni po ostatniej wizycie co będziemy robić, że zadzwoni i powie lub napisze, a tutaj coś się zmieniło. Wydział dochodzeniowo - śledczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Dembi nie, przez ponura pogodę od południa niestety mocna zamuła. Po prostu spać się chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

W ogóle gdybyś chciała się kiedyś spotkać gdzieś w naszym mieście i pogadać, bo o tej sprawie nie mogę za bardzo pisać, to możemy wyjść razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 08:29   #2560
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Hey, a co tam żeś zakupila na Allie ?
A póki co takie głupotki
https://www.aliexpress.com/item/1005...6f871c24T1BuHP niebieskie

https://www.aliexpress.com/store/502...6f871c24T1BuHP i dwie poszewki

I bombkę Gricha, który kradnie choinkę, ale nie jest już dostępna i link nieaktywny
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

Edytowane przez Nightmare666
Czas edycji: 2023-09-20 o 08:33
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 22:03   #2561
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zamówiłam jeden sweterek cienki merino dla siebie i powoli oglądam się za merino dla TZ. Kaszmiry chyba będę łapać jednak na wyprzedaży, bo ceny są dzikie.
Tez chodzi za mną wełniany płaszcz bez podszewki, a lubię nosić rozpięte, bo inaczej wyglądam jak tortilla, albo zrolowany dywan Nosiłam zimą po prostu cienka, pikowana kamizelkę pod spod w kolorze płaszcza. Teraz tez czekam na okres bawełniany golf plus kamizelka i mitenki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja ostatnio mam fazę na kurtki z kożuszkiem
Jednak moja kurtka zimowa dzielnie się trzyma, a na koniec roku mam za dużo wydatków, więc moje zachciejstwa muszą poczekać. Jedynie zimowy szalik koniecznie chcę kupić nowy, bo ten co mam to jeszcze od byłego jest Przeglądam sklepy, a nawet alie i nic mi się nie podoba.
I do tego mam teraz do wymiany całą flotę stanikową, mój prawdziwy rozmiar okazał się dla mnie dużym szokiem



Na Sylwestra wyjeżdżamy w góry
Udało mi się ogarnąć urlop, teraz tylko myślimy szybko nad lokalizacją.


U mnie piękna złota jesień, niech tylko jeszcze się ochłodzi trochę i popada, bo susza tragiczna plus ja chcę już nosić ciepłe luźne bluzy. Dla mnie temperatury powyżej 20 stopni już mogą nie istnieć o tej porze, chociaż z drugiej strony dzięki temu mogę jeszcze śmigać rowerem do pracy, przy takiej pięknej jesieni to czysta przyjemność. Oczywiście już sezon na szarlotkę z mnóstwem przypraw korzennych już zaczęłam
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-21, 06:09   #2562
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
A póki co takie głupotki
https://www.aliexpress.com/item/1005...6f871c24T1BuHP niebieskie

https://www.aliexpress.com/store/502...6f871c24T1BuHP i dwie poszewki

I bombkę Gricha, który kradnie choinkę, ale nie jest już dostępna i link nieaktywny
Fajne ! a bombka musi byc mega

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
A ja ostatnio mam fazę na kurtki z kożuszkiem
Jednak moja kurtka zimowa dzielnie się trzyma, a na koniec roku mam za dużo wydatków, więc moje zachciejstwa muszą poczekać. Jedynie zimowy szalik koniecznie chcę kupić nowy, bo ten co mam to jeszcze od byłego jest Przeglądam sklepy, a nawet alie i nic mi się nie podoba.
I do tego mam teraz do wymiany całą flotę stanikową, mój prawdziwy rozmiar okazał się dla mnie dużym szokiem



Na Sylwestra wyjeżdżamy w góry
Udało mi się ogarnąć urlop, teraz tylko myślimy szybko nad lokalizacją.


U mnie piękna złota jesień, niech tylko jeszcze się ochłodzi trochę i popada, bo susza tragiczna plus ja chcę już nosić ciepłe luźne bluzy. Dla mnie temperatury powyżej 20 stopni już mogą nie istnieć o tej porze, chociaż z drugiej strony dzięki temu mogę jeszcze śmigać rowerem do pracy, przy takiej pięknej jesieni to czysta przyjemność. Oczywiście już sezon na szarlotkę z mnóstwem przypraw korzennych już zaczęłam
To samo, gdyby tak spodlo ponizej 20 stopni a u nas dzisiaj znowu 27 ale to juz chyba ostatni taki goracy dzien
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 06:51   #2563
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

My mamy poranki chlodne a wciagu dnia tez upal , z tego co pokazuja to juz ostatnie podrygi upalow , zapowiadaja ze ma byc okolo 20 i dobrze bo na poczatku pazdziernika chcielismy wyjechac na pare dni w gory .
Wyjelam z moich czelusci miodowa dynie i wynioslam na balkon ,pasuje do astrow ktore ostatnio kupilam w domu sie gryzla z innymi dekoracjami a po co ma siedziec schowana i czekac na niewiadomo co ,wyrzucilam stare lamki i zamowie sobie nowe mialam tak od srodka zamontowane ,fajnie sie patrzylo jak swieca nawet z domu

Ostatnio kupilam dwie pary spodni nowych z mysla o jesieni i zimie wlasciwie tez ,mam ochote jeszcze na jakies nowe buty i kurtke ale sie rozgladam,czekam na nowe kolekcje bo nie wiem dokladnie jakie chce
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 01:12   #2564
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja na razie łapię po wyprzedażach len na przyszłe lato. Tez dla TZ, bo miał garderobę singla skupionego na pracy, czyli jeansy, trampki, t-shirt i sportowa kurtka na okrągło. Zamówiłam mu kilka koszul, chcę jeszcze wyhaczyć jedne spodnie i marynarkę. Na jesień upolowaliśmy granatowy, cienki sweter z wiskozy i są zakusy do bordowego, kaszmirowo-wełnianego golfa oraz marynarki w kratę. Klepnął, zachwycony takim połączeniem jak się zobaczył w lustrze. Już mu podsunęłam do tego tweedowy kaszkiet. Chłopak ma bardzo retro urodę, jest urodzony do nakryć głowy, więc szkoda nie wykorzystać.


U mnie wskoczyły trzy lniane marynarki na bawełnianej podszewce i łypię kiedy poprzeceniają cieńsze spodnie wiskozowe. Chodzi za mną cienka, wełniana marynarka z MD, ale nie za cenę płaszcza... Spróbuję łapać na %%% w grudniu. Chciałabym trencz, jednak żeby to nie był poliester, też trzeba zapłacić... Za wełnianym płaszczem powoli się rozglądam, ale nieśmiało, bo to też wydatek. Za chwilę mam urodziny, więc może jakieś zniżki dostanę ze sklepów. Kurtkę puchową już upatrzyłam, tylko jest krótka, więc nie wiem czy jest sens inwestować. Na razie kupiłam budżetową, jesienną w Sinsay, która obroni się do bardziej klasycznych stylizacji, choć jest pikowana. Powoli rozglądam się za paroma wełnianymi sweterkami - łypię co przecenione, chociaż trochę. Przydałyby się też jesienno-wiosenne buty, bo mam jedne baleriny i jedne sneakersy, a w espadrylach podeszwy zaczęły wołać jeść I zaczęłam poszukiwania długich, białych spodni, choć coś czuję, że jeszcze 2-3 tygodnie polatam w kulotach z gołymi kostkami. Na zimę nie mam żadnych spodni poza rzeczonymi całorocznymi kulotami. To będzie wyczyn kupić coś kompatybilnego.


Pogody u mnie też duńskie, czyli zaliczasz 4 pory roku jednego dnia
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 09:28   #2565
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Fajne ! a bombka musi byc mega
Nooo, delikatnie mówiąc, jest daleka od tego co zamawiałam Na zdjęciach wyglądała jak 3D a dostałam jakieś płaskie g****nko, które będzie schowane gdzieś w czeluściach choinki Dzisiaj przyszła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 381157316_323735843513227_4371376807911935945_n.jpg (109,9 KB, 87 załadowań)
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 09:39   #2566
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Nooo, delikatnie mówiąc, jest daleka od tego co zamawiałam Na zdjęciach wyglądała jak 3D a dostałam jakieś płaskie g****nko, które będzie schowane gdzieś w czeluściach choinki Dzisiaj przyszła.
O kurdeeeee xDDDD Jaki koszmarek
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 11:19   #2567
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Sok_z_buki Pokaż wiadomość
O kurdeeeee xDDDD Jaki koszmarek
Dobrze, że kosztowało grosze, przynajmniej mam brechtę od rana
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 12:59   #2568
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja na razie łapię po wyprzedażach len na przyszłe lato. Tez dla TZ, bo miał garderobę singla skupionego na pracy, czyli jeansy, trampki, t-shirt i sportowa kurtka na okrągło. Zamówiłam mu kilka koszul, chcę jeszcze wyhaczyć jedne spodnie i marynarkę. Na jesień upolowaliśmy granatowy, cienki sweter z wiskozy i są zakusy do bordowego, kaszmirowo-wełnianego golfa oraz marynarki w kratę. Klepnął, zachwycony takim połączeniem jak się zobaczył w lustrze. Już mu podsunęłam do tego tweedowy kaszkiet. Chłopak ma bardzo retro urodę, jest urodzony do nakryć głowy, więc szkoda nie wykorzystać.


U mnie wskoczyły trzy lniane marynarki na bawełnianej podszewce i łypię kiedy poprzeceniają cieńsze spodnie wiskozowe. Chodzi za mną cienka, wełniana marynarka z MD, ale nie za cenę płaszcza... Spróbuję łapać na %%% w grudniu. Chciałabym trencz, jednak żeby to nie był poliester, też trzeba zapłacić... Za wełnianym płaszczem powoli się rozglądam, ale nieśmiało, bo to też wydatek. Za chwilę mam urodziny, więc może jakieś zniżki dostanę ze sklepów. Kurtkę puchową już upatrzyłam, tylko jest krótka, więc nie wiem czy jest sens inwestować. Na razie kupiłam budżetową, jesienną w Sinsay, która obroni się do bardziej klasycznych stylizacji, choć jest pikowana. Powoli rozglądam się za paroma wełnianymi sweterkami - łypię co przecenione, chociaż trochę. Przydałyby się też jesienno-wiosenne buty, bo mam jedne baleriny i jedne sneakersy, a w espadrylach podeszwy zaczęły wołać jeść I zaczęłam poszukiwania długich, białych spodni, choć coś czuję, że jeszcze 2-3 tygodnie polatam w kulotach z gołymi kostkami. Na zimę nie mam żadnych spodni poza rzeczonymi całorocznymi kulotami. To będzie wyczyn kupić coś kompatybilnego.


Pogody u mnie też duńskie, czyli zaliczasz 4 pory roku jednego dnia
Trencze z dosyć dobrym składem są w Mango. Mówię o takich beżowych klasycznych przed kolana z paskiem. Ja sama kupiłam na wyprzedaży letniej za 200 zł -100 proc bawełna, tylko podszewka z poliestru, ale to jakoś przeżyję i nie będę zmieniać. Natomiast widzę, że teraz jest nowa wersja tego modelu z podszewką z bawełny tylko znowu do samego płaszcza jest dodatek (40%)poliestru. Są też inne kolory, jakieś butelkowe zielenie widziałam. Myślę,że one na pewno pojawią się w Mango Outlet w co najmniej takiej cenie
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 08:42   #2569
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Nooo, delikatnie mówiąc, jest daleka od tego co zamawiałam Na zdjęciach wyglądała jak 3D a dostałam jakieś płaskie g****nko, które będzie schowane gdzieś w czeluściach choinki Dzisiaj przyszła.
O matko

Fajnie sie ochlodziło ale next week znowu powyzej 20 stopni
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-23, 13:28   #2570
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas rano dziesiec a teraz siedemnascie i pochmurno ale przed chwila bylo slonce to bylo okolo 20 ,przyjemnie ,jutro ma byc podobnie nie sprawdzalam jak ma byc po niedzieli ,bylam dzisiaj na zakupach ale oblowil sie dzisiaj malz nie ja ,caly czas czekam na takie bardziej jesienno-zimowe kolekcje

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Nooo, delikatnie mówiąc, jest daleka od tego co zamawiałam Na zdjęciach wyglądała jak 3D a dostałam jakieś płaskie g****nko, które będzie schowane gdzieś w czeluściach choinki Dzisiaj przyszła.
Nie jest zle ,nie jest najcudowniesza ale w morzu innych bmbek na choince i tak zginie , ja kupila w tamtym roku 4 jelonki tez nie najlepszej urody powiesilam na choince i tz wysmial ze mam te disnejowskie bambi posciagac bo szpeca
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 20:59   #2571
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość

Nie jest zle ,nie jest najcudowniesza ale w morzu innych bmbek na choince i tak zginie , ja kupila w tamtym roku 4 jelonki tez nie najlepszej urody powiesilam na choince i tz wysmial ze mam te disnejowskie bambi posciagac bo szpeca

Ojaaaa, aż mi przypomniałyście naszą bombkę-kurkę, którą rodzice dostali od dostawcy pasz(są rolnikami) na święta laaataaa temu. Była równie zabawna co urocza(i z brokatem! <3 ), na choince wyglądała totalnie od czapy, ale jak kot ją stłukł to smuteczek był
Powinnam poszukać jakieś bombki krówki w następstwie. I chyba tak zrobię
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 09:35   #2572
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość

Nie jest zle ,nie jest najcudowniesza ale w morzu innych bmbek na choince i tak zginie , ja kupila w tamtym roku 4 jelonki tez nie najlepszej urody powiesilam na choince i tz wysmial ze mam te disnejowskie bambi posciagac bo szpeca
A pewnie, że ją powieszę, niech siedzi
Nie ściągnęłabym tych jelonków, choinka nie musi być jak z katalogu czy insta, liczy się różnorodność
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 11:52   #2573
Yunalesca
Raczkowanie
 
Avatar Yunalesca
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 99
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
A pewnie, że ją powieszę, niech siedzi
Nie ściągnęłabym tych jelonków, choinka nie musi być jak z katalogu czy insta, liczy się różnorodność
Też miałam kilka lat typowo instagramową choinkę i chyba zatęskniłam za przaśnym drzewkiem na które jest nawalone wszystkiego :P
Yunalesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 13:45   #2574
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

To my przez kota w tym roku nawet nie próbujemy z bombkami. Światełka wystarczą

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 09:26   #2575
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cześć Wszystkim czy ktoś z Was planuje zakup kalendarza adwentowego z kosmetykami? Jeśli tak, czy macie jakieś swoje typy?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 12:06   #2576
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim czy ktoś z Was planuje zakup kalendarza adwentowego z kosmetykami? Jeśli tak, czy macie jakieś swoje typy?
Hejka Ja planuję otwierać 3 z czego 2 już kupione. Kupiłam taniej Nivea z tamtego roku, tegoroczny Balea i kupię jeszcze dwunastodniowy Avon. Do tego herbaciany jakis i starczy
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 00:11   #2577
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Trencze z dosyć dobrym składem są w Mango. Mówię o takich beżowych klasycznych przed kolana z paskiem. Ja sama kupiłam na wyprzedaży letniej za 200 zł -100 proc bawełna, tylko podszewka z poliestru, ale to jakoś przeżyję i nie będę zmieniać. Natomiast widzę, że teraz jest nowa wersja tego modelu z podszewką z bawełny tylko znowu do samego płaszcza jest dodatek (40%)poliestru. Są też inne kolory, jakieś butelkowe zielenie widziałam. Myślę,że one na pewno pojawią się w Mango Outlet w co najmniej takiej cenie



Właśnie 4-5 dni temu weszły na przecenę i wyszły z magazynów... Nie zdążyłam niestety. Może coś złapię na stock alert.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 11:55   #2578
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dołączam do wątku Jak co roku dołączam stosunkowo wcześnie, póki jeszcze jest mało osób, bo w grudniu wątek jest tak oblężony, że ciężko jest mi się "przebić" i wbić w rozmowę.

Dla mnie i męża święta będą w tym roku wyjątkowe, bo i w nowym domu i z nowym domownikiem Jestem w 34 tygodniu ciąży, termin mam na początek listopada. Chcielibyśmy pojechać z dzieckiem na święta do Polski ale zależy kiedy urodzę i czy uda się w tym czasie załatwić paszport oraz jak noworodek będzie się zachowywał w podróży. Nie mam parcia, by koniecznie spędzić święta w Polsce, bo tutaj też będzie ok a nie mam zamiaru męczyć maleństwa długą podróżą.

U nas choinka od 2 lat (odkąd przygarnęliśmy 2 małe kotki) bez ozdób, z samymi światełkami. I tak pewnie będzie przez kilka kolejnych lat, dopóki maleństwo nie podrośnie. A poza tym uważam, że taka żywa, gęsta choinka, z samymi tylko lampkami też ma swój urok

Za prezenty planuję się zabrać już teraz. Będzie skromnie ale każdy dostanie jakiś drobiazg. Tylko dla męża mam w planach zrobić większy prezent, żeby wynagrodzić mu ostatnie kilka miesięcy, kiedy nic sobie nie kupowaliśmy inwestując wszystkie pieniądze w wykończenie domu i wyprawkę dla dziecka.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 12:57   #2579
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku Jak co roku dołączam stosunkowo wcześnie, póki jeszcze jest mało osób, bo w grudniu wątek jest tak oblężony, że ciężko jest mi się "przebić" i wbić w rozmowę.

Dla mnie i męża święta będą w tym roku wyjątkowe, bo i w nowym domu i z nowym domownikiem Jestem w 34 tygodniu ciąży, termin mam na początek listopada. Chcielibyśmy pojechać z dzieckiem na święta do Polski ale zależy kiedy urodzę i czy uda się w tym czasie załatwić paszport oraz jak noworodek będzie się zachowywał w podróży. Nie mam parcia, by koniecznie spędzić święta w Polsce, bo tutaj też będzie ok a nie mam zamiaru męczyć maleństwa długą podróżą.

U nas choinka od 2 lat (odkąd przygarnęliśmy 2 małe kotki) bez ozdób, z samymi światełkami. I tak pewnie będzie przez kilka kolejnych lat, dopóki maleństwo nie podrośnie. A poza tym uważam, że taka żywa, gęsta choinka, z samymi tylko lampkami też ma swój urok

Za prezenty planuję się zabrać już teraz. Będzie skromnie ale każdy dostanie jakiś drobiazg. Tylko dla męża mam w planach zrobić większy prezent, żeby wynagrodzić mu ostatnie kilka miesięcy, kiedy nic sobie nie kupowaliśmy inwestując wszystkie pieniądze w wykończenie domu i wyprawkę dla dziecka.
Hej Hej Wspaniale nowiny , gratulacje

Co do choinki co roku mialam swieza choinke ozdobiona tylko lampkami i kilkoma ozdobami tylko,bo szkoda mi bylo takie zywe fajne drzewko obwieszac i zakrawac jego urok ,w tamtym roku kupilismy sztuczna ,fajna wyglada jak zywa , galazki z krotkimi igielkami i wszystko ma tak zrobione ,ze dopiero z bliska widac ze sztuczna i mialam ja udekorowana milionem szklanych i drewnianych ozdob,podobala mi sie , ale nie miala tego czegos co zywa ktora stala z kilkoma ozdobami na krzyz ale pachniala na caly pokoj kapala z niej zywica i byla doslownie piekna bez niczego.
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 13:55   #2580
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Hej Hej Wspaniale nowiny , gratulacje

Co do choinki co roku mialam swieza choinke ozdobiona tylko lampkami i kilkoma ozdobami tylko,bo szkoda mi bylo takie zywe fajne drzewko obwieszac i zakrawac jego urok ,w tamtym roku kupilismy sztuczna ,fajna wyglada jak zywa , galazki z krotkimi igielkami i wszystko ma tak zrobione ,ze dopiero z bliska widac ze sztuczna i mialam ja udekorowana milionem szklanych i drewnianych ozdob,podobala mi sie , ale nie miala tego czegos co zywa ktora stala z kilkoma ozdobami na krzyz ale pachniala na caly pokoj kapala z niej zywica i byla doslownie piekna bez niczego.
Dziękuję

Nasza ostatnia żywa choinka (kupiona w NL) była z nami przez 4 lata W styczniu wystawialiśmy ją do ogrodu. Jednak ostatniego roku albo obsikały ją koty albo dopadło ją jakieś choróbsko i te najniższe gałązki zrobiły się pomarańczowe. Baliśmy się wstawiać ją do domu, żal było wyrzucić i kolega posadził ją w ogrodzie.
W Polsce żadna żywa choinka, którą kupiliśmy w donicy, nie przetrwała po wsadzeniu w ziemię. Ledwie dotrwała do Trzech Króli
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.