"Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do... - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 09:36   #1441
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Raczej nie
Amour to budyń waniliowy, duużo wanilii.
No właśnie zupełnie nie wiem dlaczego przyszedł mi na myśl
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 10:19   #1442
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Szukam zapachu podobnego do YSL Belle d Opium.
Tyle że w bazie z suchym kadzidłem lub drzewkiem .
Poczułam taki zapach w komunikacji miejskiej i do tej pory nie odnalazłam.
Dziś pomyślałam że to może Kenzo Amour?
Hehe widze, ze wciaz walczysz w innym watku proponowalam Ci Jasmin Noir, no ale jesli to nie to to moze sprobuj Le Baiser Du Dragon? A wiec tzw Smokaaa. Na mnie pachnie suchym drewnem i dymem
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 10:58   #1443
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Hehe widze, ze wciaz walczysz w innym watku proponowalam Ci Jasmin Noir, no ale jesli to nie to to moze sprobuj Le Baiser Du Dragon? A wiec tzw Smokaaa. Na mnie pachnie suchym drewnem i dymem
Walczę walczę Nie daje mi to spokoju... To nie Smok mam wszystkie 3 wersje, ten zapach jest bardziej kwiatowy dokładnie taki jak kwiatuch w YSL Ten zapach pachnie to takie początkowe YSL + suche kadzidło bądź drewno. Czułam coś podobnego w zeszłym tygodniu w Factory i kurcze zgapiłam się i nie podeszłam do dziewczyny i nie zapytałam ... To musi być chyba popularny zapach skoro czuć go tak często.
Może to La Vie Est Belle Lancome
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:46   #1444
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Walczę walczę Nie daje mi to spokoju... To nie Smok mam wszystkie 3 wersje, ten zapach jest bardziej kwiatowy dokładnie taki jak kwiatuch w YSL Ten zapach pachnie to takie początkowe YSL + suche kadzidło bądź drewno. Czułam coś podobnego w zeszłym tygodniu w Factory i kurcze zgapiłam się i nie podeszłam do dziewczyny i nie zapytałam ... To musi być chyba popularny zapach skoro czuć go tak często.
Może to La Vie Est Belle Lancome
LVEB toz to jest slodkie niczym Flowerbobka!
Ewentualnie moze Addict? Troche mi sie kojarza z Belle d'opium... a np Innocent Rock pewnie nie?
A moze to po prostu byly granatowe Outspoken z Avonu?skoro popularne
A jak nie to ja juz nie mam pomyslu

Edytowane przez LilyLauraIsabelle
Czas edycji: 2013-09-10 o 12:51
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:01   #1445
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Walczę walczę Nie daje mi to spokoju... To nie Smok mam wszystkie 3 wersje, ten zapach jest bardziej kwiatowy dokładnie taki jak kwiatuch w YSL Ten zapach pachnie to takie początkowe YSL + suche kadzidło bądź drewno. Czułam coś podobnego w zeszłym tygodniu w Factory i kurcze zgapiłam się i nie podeszłam do dziewczyny i nie zapytałam ... To musi być chyba popularny zapach skoro czuć go tak często.
Może to La Vie Est Belle Lancome
Może coś z rodziny Sensuous EL ?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:00   #1446
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
LVEB toz to jest slodkie niczym Flowerbobka!
Ewentualnie moze Addict? Troche mi sie kojarza z Belle d'opium... a np Innocent Rock pewnie nie?
A moze to po prostu byly granatowe Outspoken z Avonu?skoro popularne
A jak nie to ja juz nie mam pomyslu
Adict to może być dobry trop

Innocent Rock nie znam

Jak były to Avon to byłby czad!Na razie nie znam

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Może coś z rodziny Sensuous EL ?
Sprawdzę
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:04   #1447
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Adict to może być dobry trop

Innocent Rock nie znam

Jak były to Avon to byłby czad!Na razie nie znam

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------



Sprawdzę
Daj znac jak cos Ci sie wyklaruje, bo sama juz teraz jestem ciekawa co to moglo byc
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 14:07   #1448
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Daj znac jak cos Ci sie wyklaruje, bo sama juz teraz jestem ciekawa co to moglo byc
ok Męczy mnie to strasznie...
holender to naprawdę może być Adict, a jak Avon to chylę czoła za kompozycję
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:32   #1449
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
ok Męczy mnie to strasznie...
holender to naprawdę może być Adict, a jak Avon to chylę czoła za kompozycję
Ale w Avonie jeszcze czuc jezyny . a Addict mimo, ze jest dla mnie dosc wyczuwalny w Bd'O to zalatuje jakims piolunem i przez to srednio go lubie Sprawdz tez tego Innocenta bo tak wlasnie prysnelam z sampelka na nadgarstek i az dziwne, ze wczesniej nie skojarzylam ze soba tych dwoch zapachow
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:50   #1450
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

A ja szukam czegoś podobnego do Hypnotic Poison, trochę mniej mulącego i budyniowego :p próbowałam addicta, ale jest zdecydowanie za mocny, odpowiada mi dopiero po godzinie jak się rozwinie :/ albo coś co jest lżejszą wersją addicta, też mogło by być
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 15:07   #1451
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A ja szukam czegoś podobnego do Hypnotic Poison, trochę mniej mulącego i budyniowego :p próbowałam addicta, ale jest zdecydowanie za mocny, odpowiada mi dopiero po godzinie jak się rozwinie :/ albo coś co jest lżejszą wersją addicta, też mogło by być
Amour Kenzo, Shine Heidi Klum, 212 VIP, Lady Million, Deep Red, Extraordinary Avon - (cos ma z Addicta + kakao) ?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 16:20   #1452
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Amour Kenzo, Shine Heidi Klum, 212 VIP, Lady Million, Deep Red, Extraordinary Avon - (cos ma z Addicta + kakao) ?
Nie próbowałam jeszcze tych zapachów, ale na pewno nic podobnego do Lady Million, jest tak słodka że można utonąć Nawet wersja męska jest dla mnie zbyt słodka i mdła, co dopiero damska Strasznie podoba mi się to co zostaje po Addicticu jak się ulotni, takie słodkawe pierniki z cynamonem I kurczę nie mogę nigdzie znaleźć podobnego zapachu. Jeszcze szukam perfum podobnych do Ange Ou Demon Le Secret. Nie są złe, ale jak na taką cenę zdecydowanie za szybko się ulatniają i są trochę płaskie, brakuje im czegoś... Po dłuższym wwąchiwaniu się czuję w nich jakby... kwaśne wino Ale inne Ange Ou Demon mnie nie zachwyciły, więc zdecydowałam się iść tropem Le Secret
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 17:10   #1453
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie próbowałam jeszcze tych zapachów, ale na pewno nic podobnego do Lady Million, jest tak słodka że można utonąć Nawet wersja męska jest dla mnie zbyt słodka i mdła, co dopiero damska Strasznie podoba mi się to co zostaje po Addicticu jak się ulotni, takie słodkawe pierniki z cynamonem I kurczę nie mogę nigdzie znaleźć podobnego zapachu. Jeszcze szukam perfum podobnych do Ange Ou Demon Le Secret. Nie są złe, ale jak na taką cenę zdecydowanie za szybko się ulatniają i są trochę płaskie, brakuje im czegoś... Po dłuższym wwąchiwaniu się czuję w nich jakby... kwaśne wino Ale inne Ange Ou Demon mnie nie zachwyciły, więc zdecydowałam się iść tropem Le Secret
Tez nie lubie LM, no to w takim razie raczej Shine i Vip tez Ci nie podpasuja bo sa podobne. Jesliby szukac tych pierniczkow czy cynamonu to serio zainteresuj sie Extraordinary, maja takie swiateczny klimat, czuc w nich i pierniczki i cynamon na moj nos a moze La Petite Robe Noire?
Co do Le Secret zgadzam sie, ze nietrwale niestety dosc podobne sa Ed Hardy Woman ale nie pamietam juz jak stoja z cena
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:00   #1454
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Petite Robe próbowałam, to jednak nie to ale Extraordinary może być fajne, ma same dobre opinie na kwc dzięki za propozycje! Niestety mam wśród koleżanek tylko konsultantki oriflame, żadnej z avonu :/ można je po prostu kupić w internecie albo chociaz dostać gdzieś odlewkę?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:47   #1455
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Petite Robe próbowałam, to jednak nie to ale Extraordinary może być fajne, ma same dobre opinie na kwc dzięki za propozycje! Niestety mam wśród koleżanek tylko konsultantki oriflame, żadnej z avonu :/ można je po prostu kupić w internecie albo chociaz dostać gdzieś odlewkę?
Nawet gdybys miala konsultantke w Avonie to nic by Ci to nie dalo, bo to neistety dawno wycofany zapach Z tego co widze na allegro to jest jedna fajna licytacja wlasnie 30stka stoi za dyszke poki co - ja bym sie tym zainteresowala bo 50tki sa strasznie drogie. Natomiast wystrzegaj sie tych 30stek ze zlotymi drobinkami bo to jakas kaszana jest - nietrwale i jakby rozwodnione, kicha totalna
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:14   #1456
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Nawet gdybys miala konsultantke w Avonie to nic by Ci to nie dalo, bo to neistety dawno wycofany zapach Z tego co widze na allegro to jest jedna fajna licytacja wlasnie 30stka stoi za dyszke poki co - ja bym sie tym zainteresowala bo 50tki sa strasznie drogie. Natomiast wystrzegaj sie tych 30stek ze zlotymi drobinkami bo to jakas kaszana jest - nietrwale i jakby rozwodnione, kicha totalna
A jest, zalicytowałam To jest 20ml w opakowaniu 30ml, ale jak za 11 zł to mogę zaryzykować :P Zdziwiło mnie to, że wycofali, tyle zachwytów nad tym zapachem A są jeszcze jakieś godne polecenia cynamonki które znasz?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:27   #1457
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A jest, zalicytowałam To jest 20ml w opakowaniu 30ml, ale jak za 11 zł to mogę zaryzykować :P Zdziwiło mnie to, że wycofali, tyle zachwytów nad tym zapachem A są jeszcze jakieś godne polecenia cynamonki które znasz?
Pewnie cena jeszcze podskoczy przez te kilkanascie godzin, ale mysle ze warto pilnowac to jest jedna z najkorzystniejszych ofert na ten zapach jaki od kilku lat widzialam, a wiem bo kupowalam je gdy tylko widzialam juz dno w swoim flakoniku. Teraz juz dalam se spokoj i jakos zyje bez, ilez mozna
Niestety zaden cynamonek nie przychodzi mi juz do glowy, jak mi cos wpadnie to napisze. Ale jest gdzies watek o takich zapachach chyba
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:02   #1458
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Ale w Avonie jeszcze czuc jezyny . a Addict mimo, ze jest dla mnie dosc wyczuwalny w Bd'O to zalatuje jakims piolunem i przez to srednio go lubie Sprawdz tez tego Innocenta bo tak wlasnie prysnelam z sampelka na nadgarstek i az dziwne, ze wczesniej nie skojarzylam ze soba tych dwoch zapachow
Chyba znalazłam , nie jest to Addict nie jest to EL chociaż Sensuous Noir czuć jakieś echa tego czego szukałam. Nie znalazłam niestety Innocenta a szkoda
Jest to na 90 % .................... tadam La Vie Est Belle Lancome jakaś nowa wersja nie doczekam się przed myciem jak rozwinie się do końca bo pewnie go myję, jednak mam nadzieję że może zostanie na rękawie płaszcza.

Ps a może to jakieś lancome hypnose teraz mi to przyszło do głowy

albo Alien?

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-09-10 o 20:23
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:25   #1459
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam , nie jest to Addict nie jest to EL chociaż Sensuous Noir czuć jakieś echa tego czego szukałam. Nie znalazłam niestety Innocenta a szkoda
Jest to na 90 % .................... tadam La Vie Est Belle Lancome jakaś nowa wersja nie doczekam się przed myciem jak rozwinie się do końca bo pewnie go myję, jednak mam nadzieję że może zostanie na rękawie płaszcza.

Ps a może to jakieś lancome hypnose teraz mi to przyszło do głowy
No popatrz 100 lat bym myslala i bym na to nie wpadla a na hypnose to juz w ogole 200!
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 20:41   #1460
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
No popatrz 100 lat bym myslala i bym na to nie wpadla a na hypnose to juz w ogole 200!
Poczekaj jeszcze trzeba Alieny obadać
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:16   #1461
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ps a może to jakieś lancome hypnose teraz mi to przyszło do głowy
Jeżeli te perfumy są tak samo "rewelacyjne" jak tusz Lancome o tej samej nazwie to bym uważała
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:23   #1462
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze trzeba Alieny obadać
Testuj wszystko co sie da, a co!

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Jeżeli te perfumy są tak samo "rewelacyjne" jak tusz Lancome o tej samej nazwie to bym uważała
Zarowno Hypnose Drama jak i Doll Eyes sa dla mnie swietne
A jeszcze co do Twojego pytania to przeciez Theorema taka jest i jeszcze Ricci Belle de Minuit wypisz wymaluj pierniki z przyprawami
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:47   #1463
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Zarowno Hypnose Drama jak i Doll Eyes sa dla mnie swietne
A jeszcze co do Twojego pytania to przeciez Theorema taka jest i jeszcze Ricci Belle de Minuit wypisz wymaluj pierniki z przyprawami
Dzięki, dzięki Idę jutro wąchać, chyba do wieczora będę siedziała w Sephorze Od 17 leży u mnie na biurku papierek z psikniętym Hypnotic Poison, który na początku tak mi się spodobał, a potem okazał się być mdłym, budyniowym ulepem i jedno muszę mu przyznać - przynajmniej na papierku jest niesamowicie trwały, czuć go dookoła i gdyby nie te słodkości od których robi się niedobrze to kto wie, może bym się skusiła
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 22:36   #1464
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Dzięki, dzięki Idę jutro wąchać, chyba do wieczora będę siedziała w Sephorze Od 17 leży u mnie na biurku papierek z psikniętym Hypnotic Poison, który na początku tak mi się spodobał, a potem okazał się być mdłym, budyniowym ulepem i jedno muszę mu przyznać - przynajmniej na papierku jest niesamowicie trwały, czuć go dookoła i gdyby nie te słodkości od których robi się niedobrze to kto wie, może bym się skusiła
Akurat Theoremy i Belle de Minuit nie poniuchasz w S. ani w żadnej innej perfumerii bo nie są już dawno produkowane ale na all możesz brać w ciemno (jak będą ), piękne korzenne pierniczki .
Demeter ma kilka cynamonowych zapachów, je łatwiej dostać bo chociaż są w produkcji .
Cynamon znajdziesz też w Organzie Indecence ale u nas też jej nie kupisz, chyba, ze na all, Słoń Kenzo, Dolce Vita, Feminite du Bois, L Lempicka, no i oczywiście Rousse Lutensa...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:13   #1465
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie próbowałam jeszcze tych zapachów, ale na pewno nic podobnego do Lady Million, jest tak słodka że można utonąć Nawet wersja męska jest dla mnie zbyt słodka i mdła, co dopiero damska Strasznie podoba mi się to co zostaje po Addicticu jak się ulotni, takie słodkawe pierniki z cynamonem I kurczę nie mogę nigdzie znaleźć podobnego zapachu. Jeszcze szukam perfum podobnych do Ange Ou Demon Le Secret. Nie są złe, ale jak na taką cenę zdecydowanie za szybko się ulatniają i są trochę płaskie, brakuje im czegoś... Po dłuższym wwąchiwaniu się czuję w nich jakby... kwaśne wino Ale inne Ange Ou Demon mnie nie zachwyciły, więc zdecydowałam się iść tropem Le Secret
Moze to tylko ja tak mam, ale dla mnie to, co pozostaje po Addictcie jest bardzo podobne do Cuir noir z prywatnej kolekcji Armani
nekot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:39   #1466
majkatoja
Zadomowienie
 
Avatar majkatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 242
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A ja szukam czegoś podobnego do Hypnotic Poison, trochę mniej mulącego i budyniowego :p próbowałam addicta, ale jest zdecydowanie za mocny, odpowiada mi dopiero po godzinie jak się rozwinie :/ albo coś co jest lżejszą wersją addicta, też mogło by być
Nie wiem, czy nawet na tym wątku tego nie przeczytałam, ale gdzieś na pewno, że łudząco podobny do Hypnotic Poison jest Tesori d`Oriente , Fiore del Dragone, oczywiście duuużo tańszy, ale jak za tak niewielkie pieniądze trwałość w miarę Jakby co mam na stanie, więc mogę bez większego marudzenia oddać na spróbowanie
__________________
Zapachy na wymianę
majkatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:11   #1467
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez majkatoja Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy nawet na tym wątku tego nie przeczytałam, ale gdzieś na pewno, że łudząco podobny do Hypnotic Poison jest Tesori d`Oriente , Fiore del Dragone, oczywiście duuużo tańszy, ale jak za tak niewielkie pieniądze trwałość w miarę Jakby co mam na stanie, więc mogę bez większego marudzenia oddać na spróbowanie
Potwierdzam Dodam jeszcze By Night Ch.Aguillery - też dużo tańszy odpowiednik.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:23   #1468
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez majkatoja Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy nawet na tym wątku tego nie przeczytałam, ale gdzieś na pewno, że łudząco podobny do Hypnotic Poison jest Tesori d`Oriente , Fiore del Dragone, oczywiście duuużo tańszy, ale jak za tak niewielkie pieniądze trwałość w miarę Jakby co mam na stanie, więc mogę bez większego marudzenia oddać na spróbowanie
Właśnie też to miałam napisać, niedawno było pytanie o HP na tym wątku i ktoś polecił FdD. Sama się przymierzam do kupna w przyszłym miesiącu
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:30   #1469
majkatoja
Zadomowienie
 
Avatar majkatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 242
Dot.: Re: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Właśnie też to miałam napisać, niedawno było pytanie o HP na tym wątku i ktoś polecił FdD. Sama się przymierzam do kupna w przyszłym miesiącu
Ja mam w swoim wątku na wymianę
__________________
Zapachy na wymianę
majkatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:28   #1470
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Ktoś mi sprzątnął tego Avona sprzed nosa i jestem na 98% pewna, że to bot Moja oferta 13 zł była najwyższa, a tu dosłownie 4 sekundy przed zakończeniem aukcji bach, 37,50 zł. Jak nic ktoś przewidywał ile ludzie mogą za te perfumy dać i ustawił ofertę która na pewno przebije resztę. Jak ja nie lubię takich cwaniaków
Jeszcze raz zapytam czy ktoś kojarzy zapach podobny do Ange Ou Demon Le Secret (oprócz Ed Hardy Woman). Chodzą one za mną od kilku dni i nie chcą się odczepić A jutro idę testować polecone cynamonki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-15 19:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.