Zawód księgowa/księgowy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 14:23   #781
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

cześć dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Jestem teraz na 3 roku FiRu, będę pisać pracę o inwentaryzacji, mam już temat i plan pracy zatwierdzony... no i czas zacząć pisać. Właśnie... heh mam problem bo nie wiem jakie we wstępie zadać pytania badawcze. Jak to powinno wyglądać. Proszę pomóżcie mi, nie chodzi mi o to abyście tutaj za mnie napisały tylko jakiś przykład takiego pytania badawczego, na pewno spora wasza część pisała pracę i w jakimś stopniu będzie umiała mi pomóc
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 11:07   #782
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cześć. Mam takie pytanko - czy aby zostać księgową (raczej taką w dużej firmie niż w biurze rachunkowym) to muszę iść na specjalizację "strategie podatkowe" czy wystarczy "zarządzanie finansami przedsiębiorstw"?
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:02   #783
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Chodzi Ci specjalizację na studiach? Nie ma znaczenia.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:34   #784
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Chodzi Ci specjalizację na studiach? Nie ma znaczenia.

Tak, studiuję finanse i rachunkowość.
To może z innej strony - która specjalizacja bardziej przyda mi się w zawodzie?
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 17:54   #785
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Trudno mi powiedzieć bo nie wiem jakie są przedmioty dokładnie na obu. Skłaniałabym się ku zarządzaniu, a doradzałabym tę, która ma więcej przedmiotów związanych stricte z rachunkowością finansową, jak również z MSRami szczególnie - to jakby całe dodatkowe kwalifikacje, których nawet księgowi z wieloletnim stażem często nie mają, również us gaap.

W sumie FiR, niezależnie jaka specjalizacja, daje Ci dobre podstawy do starania się o pracę księgowego w dużej firmie, jeżeli chcesz zostać księgowym czy analitykiem czy nawet starszym specjalistą ds. (właśnie taki zawód wykonuję).

Na głównego księgowego to już musisz tak czy inaczej mieć staż pracy i uprawnienia, a to dalsza sprawa. Może ktoś kto studiował FiR (ja nie) lepiej Ci naświetli sprawę specjalizacji.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2011-11-17 o 17:58
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 22:44   #786
karmala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Cześć. Mam takie pytanko - czy aby zostać księgową (raczej taką w dużej firmie niż w biurze rachunkowym) to muszę iść na specjalizację "strategie podatkowe" czy wystarczy "zarządzanie finansami przedsiębiorstw"?
A nie masz do wyboru żadnej specjalizacji z "rachunkowością" w tytule? U mnie na uczelni to jest "Rachunkowość przedsiębiorstw i instytucji". Bo na zarządzaniu finansami przedsiębiorstw to za wiele się z rachunkowości nie dowiesz, to inna bajka. Na strategiach podatkowych też raczej nie. Skoro studiujesz FiR to nie chce mi się wierzyć, że nie ma specjalizacji "rachunkowość". Ja na swoim licencjacie w ramach specjalizacji miałam takie przedmioty: laboratorium z rachunkowości finansowej, podatki w rachunkowości, rachunek kosztów, rachunkowość międzynarodowa i standardy sprawozdawcze w rachunkowości, i to daje uważam solidne podstawy.
__________________


Edytowane przez karmala
Czas edycji: 2011-11-25 o 22:51
karmala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 06:43   #787
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez karmala Pokaż wiadomość
Ja na swoim licencjacie w ramach specjalizacji miałam takie przedmioty: laboratorium z rachunkowości finansowej, podatki w rachunkowości, rachunek kosztów, rachunkowość międzynarodowa i standardy sprawozdawcze w rachunkowości, i to daje uważam solidne podstawy.
Fajne przedmioty

Jaki kierunek studiujesz i na jakiej uczelni jeśli można spytać?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 08:25   #788
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Niestety, u mnie nie ma takiej specjalizacji. Wszyscy, którzy chcą zostać księgowymi poszli właśnie na finanse przedsiębiorstw, ale ja się rozmyśliłam, bo tam były tylko przedmioty typu negocjacje w biznesie, public relations, przedsiebiorczość itp. Poszłam w końcu na audyt i kontrolę wewnętrzną, bo są tam przedmioty typu rachunkowość finansowa, zarządcza, sprawozdania finansowe, analiza finansowa, oszustwa finansowe plus cała masa przedmiotów o audycie. Zdecydowałam się na bycie audytorem


Cytat:
Napisane przez karmala Pokaż wiadomość
A nie masz do wyboru żadnej specjalizacji z "rachunkowością" w tytule? U mnie na uczelni to jest "Rachunkowość przedsiębiorstw i instytucji". Bo na zarządzaniu finansami przedsiębiorstw to za wiele się z rachunkowości nie dowiesz, to inna bajka. Na strategiach podatkowych też raczej nie. Skoro studiujesz FiR to nie chce mi się wierzyć, że nie ma specjalizacji "rachunkowość". Ja na swoim licencjacie w ramach specjalizacji miałam takie przedmioty: laboratorium z rachunkowości finansowej, podatki w rachunkowości, rachunek kosztów, rachunkowość międzynarodowa i standardy sprawozdawcze w rachunkowości, i to daje uważam solidne podstawy.
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 09:10   #789
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Niestety, u mnie nie ma takiej specjalizacji. Wszyscy, którzy chcą zostać księgowymi poszli właśnie na finanse przedsiębiorstw, ale ja się rozmyśliłam, bo tam były tylko przedmioty typu negocjacje w biznesie, public relations, przedsiebiorczość itp. Poszłam w końcu na audyt i kontrolę wewnętrzną, bo są tam przedmioty typu rachunkowość finansowa, zarządcza, sprawozdania finansowe, analiza finansowa, oszustwa finansowe plus cała masa przedmiotów o audycie. Zdecydowałam się na bycie audytorem
Wydaje mi się, że to dobry wybór.
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:01   #790
karmala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Fajne przedmioty

Jaki kierunek studiujesz i na jakiej uczelni jeśli można spytać?
Również kierunek Finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej.
Kokieta@ Audyt to niezła robota, więc dobrze wybrałaś
__________________

karmala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 18:41   #791
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

SGH - szacun . Nie to co moja uczelnia.

Do audytu wewnętrznego nie są konieczne studia w tym kierunku, acz na pewno pomagają. A do firmy audytorskiej pewnie da się dostać mają doświadczenie w audycie wewnętrznym (nie wiem - mam nadzieję ).
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 22:56   #792
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

dziewczyny jak to jest...
mam licencjat z zarządzania i marketingu na wydziale ekonomii i zarządzania, chcę zrobić 2-letnie uzupełniające na kierunku Finanse, bankowość i ubezpieczenia we współczesnej gospodarce
czy mając magistra na takim kierunku będę mogła otworzyć własne biuro rachunkowe?
oczywiście jeśli zdobyłabym najpierw doświadczenie w tej branży
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 07:00   #793
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez tysiulka18 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest...
mam licencjat z zarządzania i marketingu na wydziale ekonomii i zarządzania, chcę zrobić 2-letnie uzupełniające na kierunku Finanse, bankowość i ubezpieczenia we współczesnej gospodarce
czy mając magistra na takim kierunku będę mogła otworzyć własne biuro rachunkowe?
oczywiście jeśli zdobyłabym najpierw doświadczenie w tej branży
W tej sytuacji będziesz musiała zdać egzamin państwowy (plus 2 lata doświadczenia a pełnych księgach) aby uzyskać certyfikat księgowego , żeby móc samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe.

Natomiast więcej sensu ma zrobienie mgr z kierunku rachunkowość lub chociaż rocznej podyplomówki z rachunkowości - wtedy 3 lata doświadczenia i bez egzaminu (jeśli nie zmienią się przepisy do tego czasu - a są na to spore szanse skoro dopiero studiujesz).

Tak czy inaczej z tymi studiami bez egzaminu się nie obędzie, nie jest łatwo go zdać.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:55   #794
Szlachcianka
Rozeznanie
 
Avatar Szlachcianka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 953
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Podobno podchodzi się do niego po kilka razy.
Ja wybrałam opcje podyplomówki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie , 3 lata doświadczenia na pełnych księgach miałam i po wysłaniu wszystkich potrzebnych dokumentów juz po 3 tygodniach dostałam certyfikat do domu
__________________
Małe szczęścia.... i

Szlachcianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:44   #795
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Szlachcianka Pokaż wiadomość
Ja wybrałam opcje podyplomówki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
No ja jestem w trakcie tego samego

I mocno trzymam kciuki, by się nie zmieniły przepisy przez chwilę jeszcze, bo brakuje mi jeszcze trochę do 3 lat
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 12:27   #796
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

hej, dziewczyny POMOCY. Poszukuję publikacji dotyczących inwentaryzacji! Jakby któraś z was mogła mi pomóc to bardzo proszę o pomoc!
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:21   #797
Ruda_78
Przyczajenie
 
Avatar Ruda_78
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Mam nadzieję, że jeszcze nie odpowiadam za późno Wydaje mi się, że całkiem sensownie opisał to Infor w swoich publikacjach - warto, żebyś tam rzuciła okiem
Ruda_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:52   #798
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

a ja kończę 5 semestr .. jestem sprzedawcą i nie widzę póki co żadnych szans na znalezienie pracy w księgowości nie mam znajomości więc łatwo nie jest
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:25   #799
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Dziewczyny doradźcie... jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w biurze rachunkowym, jest to moja pierwsza rozmowa i pierwsza potencjalna praca, więc moje doświadczenie jest zerowe. Jakich pytań mogę się spodziewać? Nie mam kompletnie pojęcia jak się przygotować a wiadomo, że chciałabym wypaść jak najlepiej. A najgorsze jest to, że ogłoszenie w Internecie zostało już usunięte i nie pamiętam jakie mieli wymagania, z tego co pamiętam zaznaczyli, że jest to żmudna praca a znajomość kadr i płac będzie dodatkowym atutem.

Acha i zapomniałam dodać..stanowisko to oczywiście asystentka księgowej

Edytowane przez zielonomi_
Czas edycji: 2011-12-29 o 14:43
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 21:25   #800
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Masz wykształcenie księgowe? No bo jeśli nie to raczej niczego nie powinni wymagać (nie zrozum mnie źle, ale nie powinni wymagać cudów od osoby bez doświadczenia i teorii w danej branży - zresztą na asystenta księgowego spokojnie dasz sobie radę bez tego).

Nie wiem niestety o co mogą pytać w biurze rachunkowym - mi zdarzyło się, że pytano na rozmowach w firmie o warianty rachunku kosztów, składniki bilansu, koleżankę o księgowanie operacji gospodarczych i wpływ (bądź brak) na wynik finansowy. W sumie podstawy.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:33   #801
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez zielonomi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie... jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w biurze rachunkowym, jest to moja pierwsza rozmowa i pierwsza potencjalna praca, więc moje doświadczenie jest zerowe. Jakich pytań mogę się spodziewać? Nie mam kompletnie pojęcia jak się przygotować a wiadomo, że chciałabym wypaść jak najlepiej. A najgorsze jest to, że ogłoszenie w Internecie zostało już usunięte i nie pamiętam jakie mieli wymagania, z tego co pamiętam zaznaczyli, że jest to żmudna praca a znajomość kadr i płac będzie dodatkowym atutem.

Acha i zapomniałam dodać..stanowisko to oczywiście asystentka księgowej
i co dostałas tą prace???w jakim woj.????
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:29   #802
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Masz wykształcenie księgowe? No bo jeśli nie to raczej niczego nie powinni wymagać (nie zrozum mnie źle, ale nie powinni wymagać cudów od osoby bez doświadczenia i teorii w danej branży - zresztą na asystenta księgowego spokojnie dasz sobie radę bez tego).

Nie wiem niestety o co mogą pytać w biurze rachunkowym - mi zdarzyło się, że pytano na rozmowach w firmie o warianty rachunku kosztów, składniki bilansu, koleżankę o księgowanie operacji gospodarczych i wpływ (bądź brak) na wynik finansowy. W sumie podstawy.
Dziękuję za odpowiedź. Dostałam tam pracę, udało się pytania nie dotyczyły księgowości, były tylko ogólne pytania dotyczzące mojej osoby, studiów itd. A biuro znajduje się w Trójmieście.
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:03   #803
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez zielonomi_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Dostałam tam pracę, udało się pytania nie dotyczyły księgowości, były tylko ogólne pytania dotyczzące mojej osoby, studiów itd. A biuro znajduje się w Trójmieście.
Fajnie, gratuluje. Tak myślałam że nie powinni Cię maglować merytorycznie. Myślę że spokojnie sobie poradzisz, to żadna filozofia i fajna praca.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:05   #804
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Dziewczyny a ja mam pytanie do tych które już są księgowymi... lepiej wybrać się na kurs księgowosci a potem na studia ekonomia/FiR?? Czy lepiej odrazu iść na Ekonomie/FiR??

Chcę zrobic sobie kolejny kierunek i nie wiem jaka obcja bedzie lepsza?? I jakie uprawnienia trzeba posiadać aby założyć swoje włane biuro rachunkowe??
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:09   #805
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Fajnie, gratuluje. Tak myślałam że nie powinni Cię maglować merytorycznie. Myślę że spokojnie sobie poradzisz, to żadna filozofia i fajna praca.
Dziękuję, na razie jest ok, nie wymagają ode mnie wiele, wszystkiego powoli się uczę aczkolwiek czasami się zastanawiam czy nie wykonuje banalnych czynności (takich jak układanie dziesiątek faktur) zbyt wolno...
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:39   #806
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez karmala Pokaż wiadomość
Kokieta@ Audyt to niezła robota, więc dobrze wybrałaś
Dlaczego uważasz, że niezła?
Cytat:
Napisane przez navika90
Poszukuję publikacji dotyczących inwentaryzacji! Jakby któraś z was mogła mi pomóc to bardzo proszę o pomoc!
http://rachunkowosc.com.pl/numer/201...ady-i-praktyka

Cytat:
Napisane przez _Kari_
I jakie uprawnienia trzeba posiadać aby założyć swoje włane biuro rachunkowe??
Jako os fizyczna prowadzaca taka dzialanosc musisz mieć licencję na usługowe prowadzenie ksiąg (certyfikat wydany przez MF) lub byc Bieglym Rewidentem bądz miec uprawnienia Doradcy Podatkowego (bez konieczności ubiegania sie o certyfikat)
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.

Edytowane przez palomino
Czas edycji: 2012-01-18 o 20:42
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:41   #807
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

A lepiej wybrać kurs czy odrazu uderzyć w studia... w moim przypadku kolejne :P
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:46   #808
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Jak masz studia magisterskie niekierunkowe, to wystarczy zrobić podyplomówkę z rachunkowości (tutaj jest tyle godzin, że spokojnie ogarniesz wiele rzeczy, a nie ma zbyt wielu zapychaczy) no i załapać się gdzieś w między czasie do biura rachunkowego (umowa zlecenie lub o pracę) lub działu księgowego w jakiejś firmie (umowa o pracę) - byleby dostać się tam, gdzie są księgi rachunkowe. Inne formy opodatkowania się nie liczą do wymaganego doświadczenia. No a potem popracować trzy lata i możesz wysyłać dokumenty do Ministerstwa Finansów, o ile w między czasie nie zmienią się przepisy.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:20   #809
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

trudno jest dostać pracę bez znajomości czy doświadczenia
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 19:48   #810
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
trudno jest dostać pracę bez znajomości czy doświadczenia
Zgadzam się z Tobą. Tez szukam
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-18 22:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.