Chic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 13:31   #1
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524

Chic


Chic wydal serie plyt z bardzo fajnymi cwiczeniami ostatnio wylozyli je w promocji w markecie. Cwiczenia sa najroznijsze, ja wyybralam sobei zestaw cwiczen zainspirowany filmem Dirty Dancing Zastanawialam sie jeszcze nad joga... no ale samo wspomnienie tego filmu.. i ten boski Patrick i mysle ze warto kupowac takie plytki, bo ja osobiscie kiedy pocwicze nawet larwiej mi wtedy ograniczyc jedzenie, a szczegolnie slodycze, bo szkoda marnowac spalonych juz kalori teraz ide na zakupy a potem przychodze i zabieram sie do zawzietych cwiczen polecam wszytkim plytke.
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:13   #2
milano
Przyczajenie
 
Avatar milano
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: milano
Wiadomości: 16
Dot.: Chic

a można spytać w jakim markecie ??
milano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:44   #3
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Chic

Cytat:
Napisane przez marta0055 Pokaż wiadomość
Chic wydal serie plyt z bardzo fajnymi cwiczeniami ostatnio wylozyli je w promocji w markecie. Cwiczenia sa najroznijsze, ja wyybralam sobei zestaw cwiczen zainspirowany filmem Dirty Dancing Zastanawialam sie jeszcze nad joga... no ale samo wspomnienie tego filmu.. i ten boski Patrick i mysle ze warto kupowac takie plytki, bo ja osobiscie kiedy pocwicze nawet larwiej mi wtedy ograniczyc jedzenie, a szczegolnie slodycze, bo szkoda marnowac spalonych juz kalori teraz ide na zakupy a potem przychodze i zabieram sie do zawzietych cwiczen polecam wszytkim plytke.
kupiłam tacie astanga joga i tata jest zachwycony
Cytat:
Napisane przez milano Pokaż wiadomość
a można spytać w jakim markecie ??
ja widzIałam w lidlu za 12,99 zł za jedną płytkę
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:28   #4
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

Cytat:
Napisane przez milano Pokaż wiadomość
a można spytać w jakim markecie ??

w Lidlu, cena nad płytami fitness była 19,99 ale przy aksie wyszło mi 12,99 także albo jeszcze przecenili albo zalezy od ćwiczeń.. a ćwiczenia są najrozniejsze.. od jogi, pilatesu, taneczny.. poprostu wszystko
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:32   #5
milano
Przyczajenie
 
Avatar milano
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: milano
Wiadomości: 16
Dot.: Chic

Dzięki dziewczyny niestety w moim wygnaniewie jest tylko biedronka i polo musze skombinować gdzieś wtedy, ja mam kilka płytek i jestem zadowolnona, i właśnie chciałam uzupełnić kolekcje ale widze że bedę musiała się naszukac , ech
milano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:50   #6
malaaniaa
Raczkowanie
 
Avatar malaaniaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wlkp:)
Wiadomości: 157
Dot.: Chic

ostatnio mam apetyt na jogę... hm... może zacznę od tej płyty
malaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 12:36   #7
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Chic

Cytat:
Napisane przez malaaniaa Pokaż wiadomość
ostatnio mam apetyt na jogę... hm... może zacznę od tej płyty
Z tego co tata mi mówił to ta astanga daje mu w kość po pół godziny jest mokry a kondyche to on ma bo juz pod 5 lat ćwiczy reguralnie a joge chyba od ponad roku
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 13:44   #8
malaaniaa
Raczkowanie
 
Avatar malaaniaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wlkp:)
Wiadomości: 157
Dot.: Chic

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Z tego co tata mi mówił to ta astanga daje mu w kość po pół godziny jest mokry a kondyche to on ma bo juz pod 5 lat ćwiczy reguralnie a joge chyba od ponad roku
eeem... to moze jednak zacznę od czegoś prostszego?:P
malaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:06   #9
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Chic

Cytat:
Napisane przez malaaniaa Pokaż wiadomość
eeem... to moze jednak zacznę od czegoś prostszego?:P
eee tam dasz rade
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:45   #10
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

z tego co czytalam to na poczatku jest dosc dluga rozgrzewka, ktora dobrze przygotuje Cie do dalszych cwiczen a poza tym (to juz wiem ze swojej plytki z cwiczeniami z dirty )cala plytka jest podzielona na kilka etapow, takze dochodzisz do tego etapu, do ktorego masz sile samych plytek z joga jest bardzo duzo... zaczynajac od sztuki oddychania przez tradycyjna... anawet joga dance chociaz nie wiem co joga ma wspolnego z tancem ale mogloby to byc ciekawe moze ktos ma ta plytke albo powie mi na czym to moze polegac?
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:46   #11
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

zapomnialam dodać, że więcej możecie się dowiedzieć z www.chic.to stronka po polsku
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 08:24   #12
flo1wer1
Raczkowanie
 
Avatar flo1wer1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 151
Dot.: Chic

Zakupiłam właśnie płytkę dvd z ćwiczeniami Dirty Dancing .... i powiem wam, że jak dla mnie to trochę skomplikowane są te układy.... Powiedzcie mi czy wam łatwo nauczyć się nowych kroków, od razu załapujecie wszystko, czy stopniowo uczycie się przez jakiś czas... podobają mi się te ćwiczenia, ale stopień ich trudności mnie trochę zniechęca... ciężko skoordynować ruchy nóg i rąk.....
flo1wer1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 08:56   #13
milano
Przyczajenie
 
Avatar milano
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: milano
Wiadomości: 16
Thumbs down Dot.: Chic

Ja sie staram najpierw nauczyć kroków, a jak już stwierdze, że dam radę dodać ręce to próbuje skoordynować swoje ruchy, no i wiadomo że z różnym skutkiem, ale się nie poddaje ćw tak długo aż mi się uda Uważam, że najważniejsze to to żeby sie poruszać i dobrze przy tym bawić!!!
milano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 09:25   #14
flo1wer1
Raczkowanie
 
Avatar flo1wer1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 151
Dot.: Chic

gratuluję wytrwałości, w sumie masz racje, trening czyni mistrza...będę próbowała do skutku... W sumie kiedyś ćwiczenia TBC i Fat Burning z Zosią Budkiewicz wydawały mi się nie do przejścia, myliły się kroki...ale doszłam stopniowo do perfekcji i mam nadzieję, że i tym razem sie uda....tylko pytanie, ile to potrwa....
flo1wer1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 09:59   #15
malaaniaa
Raczkowanie
 
Avatar malaaniaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wlkp:)
Wiadomości: 157
Dot.: Chic

Cytat:
Napisane przez marta0055 Pokaż wiadomość
z tego co czytalam to na poczatku jest dosc dluga rozgrzewka, ktora dobrze przygotuje Cie do dalszych cwiczen a poza tym (to juz wiem ze swojej plytki z cwiczeniami z dirty )cala plytka jest podzielona na kilka etapow, takze dochodzisz do tego etapu, do ktorego masz sile samych plytek z joga jest bardzo duzo... zaczynajac od sztuki oddychania przez tradycyjna... anawet joga dance chociaz nie wiem co joga ma wspolnego z tancem ale mogloby to byc ciekawe moze ktos ma ta plytke albo powie mi na czym to moze polegac?
joga dance zastanawiam sie jak to moze wyglądać
ja kiedyś miałam taką płytkę z aerobikiem. na początek była dobra ale teraz... powiedzmy że potrzeba mi nieco wyższego poziomu i urozmaicenia. dlatego pomysł z podzieleniem płytki na etapy wydaje się rozsądny
malaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:57   #16
Martusia1501
Raczkowanie
 
Avatar Martusia1501
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 35
Dot.: Chic

jeśli dobrze kojarzę, to w gazecie 'VITA' dostaniecie te same lub podobne płyty. Ja właśnie ją zakupiłam, jeszcze nie miałam czasu ćwiczyć z nią. W tym miesiącu jest część 1- Aerobic TBC (65min), a w następnym numerze 'DIRTY DANCING FITNESS', czesc 3- LETNI AEROBIC, czesc 4- JOGA ODCHUDZAJACA, zesc 5- CARDIO I STRETCHING, czesc 6- TANIEC BRZUCHA, czesc 7- ASTANGA JOGA, czesc 8- JOGA DLA LENIWYCH. Gazeta kosztuje 9zl, wiec trochę mniej niż w LIDLu. Tylko powiedzcie, czy na tych płytach co je kupiłyście też jest 65 min ćwiczeń i czy też są podobne tytuły? A może w LIDLu jest tego więcej? Piszcie )
__________________
it's my life.

Martusia1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:11   #17
milano
Przyczajenie
 
Avatar milano
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: milano
Wiadomości: 16
Dot.: Chic

o to sobie kupię gazetę, dzięki za info , a i mysle, że jest to samo skoro te same tytuły
milano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:26   #18
Martusia1501
Raczkowanie
 
Avatar Martusia1501
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 35
Dot.: Chic

to fajnie, że to samo i jeszcze w dodatku taniej tylko na każdy numer trzeba miesiąc czekać
no ale damy radę
__________________
it's my life.

Martusia1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 16:03   #19
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

Ja przez dlugi czas tanczylan taniec nowoczesny takze caly uklad zrobilam za pierwszym razem... ale cwiczyc moge dalej... bo kolejnosc tak troche sie jeszcze myli.. Czas calej plytki to 78 min wiec troche dluzsza niz pisalyscie o tej w gazecie. Teraz sie napalilam na ta joge ale to to zupelnie mi nie bedzie wychodzilo bo nigdy z joga nie mailam doczynienia... no ale powoli malymi kroczkami
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 16:06   #20
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

A które kroki z dirty sie Wam najbardziej podobaja, a ktore sprawiaja najwieksza trudnosc ?
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:50   #21
flo1wer1
Raczkowanie
 
Avatar flo1wer1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 151
Dot.: Chic

super, że masz doświadczenie jako tancerka, pewnie masz świetną figurę, i płynne kocie ruchy ja też trochę tańczyłam, chodziłam na kurs, ale za krótko i to parę lat temu, więc mało pamiętam....teraz jedynie czasem potańczę sobie w domku przy fajnej muzie, a z dirty dancing najbardziej podobają mi się kroki z tańców latynoamerykańskich, naprawdę robią wrażenie, mam nadzieję, że nauczę sie ich szybciutko.... rumba, czacza... boskie ruchy aha no i najważniejsze - instruktor jest boski
flo1wer1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:22   #22
milano
Przyczajenie
 
Avatar milano
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: milano
Wiadomości: 16
Dot.: Chic

to po Wszaych wypowiedziach widze że warto zapoatrzyc sie w Dirty Dancing , juz sie nie mogę doczekac kiedy kupie sobie płytkę z tymi ćwiczeniami, gazetka ma być w tym tyg, wiec jupi jupi a potem tez podziele sie swoimi wrazeniami.z tej serii Chic ja posiadam :1. Aerobik ( Diane Youdale) - myśłe że jest dobry dla poczatkujacych,2. KicK & Burn + Pilates - zabawnie jest tak boksować ćwiczenia mi sie bardzo podobaja, chociaz {Pilates mi sie wydaje coś skomplikowany ale jakoś ćw 3. Aerobic z Carmen Electra - tez spoko 4. Summer Aerobick - to cw jak jesem bardziej zmeczona 5. Płaski brzuch - spoko 6. Bollywood Workout - trudny jak dla mnie taniec ale czuje sie po nim wysmienicie , zabawny i daje wycisk wiec polecam chyba sie delikatnie uzalezniłam od tych płytek
milano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:12   #23
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

Cytat:
Napisane przez flo1wer1 Pokaż wiadomość
super, że masz doświadczenie jako tancerka, pewnie masz świetną figurę, i płynne kocie ruchy ja też trochę tańczyłam, chodziłam na kurs, ale za krótko i to parę lat temu, więc mało pamiętam....teraz jedynie czasem potańczę sobie w domku przy fajnej muzie, a z dirty dancing najbardziej podobają mi się kroki z tańców latynoamerykańskich, naprawdę robią wrażenie, mam nadzieję, że nauczę sie ich szybciutko.... rumba, czacza... boskie ruchy aha no i najważniejsze - instruktor jest boski
Doswiadzczenie tak, ale z ta sylwetka coraz gorzej... ale te ruchy zostaly tak.. kocham sie tak ruszac.. taniec to cos naprawde wspanialego daje nam taka swobode... ale kazdy kto troche czuje muzyke ma plynne kocie ruchy.

mi tez sie najbardziej podobaja ruchy typowo tanczne, szczegolnie rumba, wiecej ich jest w tej drugiej rozgrzewce dlatego najczesciej ta wybieram. Bardzo podoba mis ie koncowka tego ukladu dla zaawansowanych... z ruchem kiedy uginamy po jedneym kolanie i przy tym jest fajny ruch rekami... kurcze nie znam nazw
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:30   #24
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

http://pl.youtube.com/watch?v=jJMKnE3EjsM

może rozpoznajecie jakieś kroczki ?

a drugi to juz tlyko z sentymentu, muzyczka fajnie dopasowana

http://pl.youtube.com/watch?v=6Ckg1B...eature=related
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:32   #25
flo1wer1
Raczkowanie
 
Avatar flo1wer1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 151
Dot.: Chic

Mi rownież podoba się z płyty ta druga rozgrzewka, Na etap dla zaawansowanych jeszcze jest dla mnie za wcześnie, ćwiczyłam już raz wszystkie części ale ta ostatnia wychodziła mi najsłabiej, nie mogłam wszystkiego załapać... ale myśle, że to kwestia wprawy....
Widzę że zamieściłaś fragment z Dirty Dancing...kocham ten film , pokazuje jak taniec może być zmysłowy Fajnie by było tak tańczyć jak głowni bohaterowie... no ale Jak na razie zostaje nam tylko aerobik dance, myślę na początek może być...
flo1wer1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:42   #26
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Chic

a co mam zrobic jezeli przegapilam plytke z dirty dancing fitness czy wiecie kiedy jeszcze bedzie dostepna?????
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:57   #27
marta0055
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 524
Dot.: Chic

Na pewno gdzies w internecie mozna kupić
marta0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 08:38   #28
heavenly
Raczkowanie
 
Avatar heavenly
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 32
Dot.: Chic

Coś mi się kojarzy że ta sama płytka była w magazynie VITA. Możliwe że dostaniesz ją jeszcze w Empiku, albo allegro.
__________________
I'm an upcoming idol
heavenly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.