Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-18, 14:40   #121
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
P
Czy wam też nie chce się niczego organizować? Mam teraz urlop, jest super pogoda, widzę że inni pakują się z dnia na dzień i gdzieś wyjeżdżają. A ja jak pomyślę że mam wymyśleć gdzie jechać, do tego jeszcze tam dojechać i ogólnie wszystko zorganizować to mi się nie chce. Byłam już w tym roku na 3 wyjazdach, ale no teraz też mam okazję a siedzę w domu.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
hahaha smiesznie brzmi
zaznaczam interesujace mnie miesca w google maps z komentarzem, czesto wyjezdzam na pare dni po to by zobaczyc rozne miejsca. Poszukanie noclegu i srodka transportu to max godzina, ale zawsze mam bol doopy o pakowanie- nie znosze tej czynnosci
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 16:00   #122
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja lubię siedzieć w domu. Nawet nie to ze mi się nie chce organizować, bo zorganizować sobie wyjazd przez np. Booking to jest 3 minuty klikania.
Nie za bardzo lubię podróże, szkoda mi tego czasu co się zużywa na pakowanie, dojazd-przyjazd (a jak jeszcze gdzieś dalej to czas na aklimatyzację do zmiany czasu), lubię sobie żyć swoim życiem w domciu, wysypiać się we własnym łóżku, nie mieć problemów oględnie mówiąc gastrycznych przez zmianę diety na wyjazdach.

Latwo sie mowi jak sie na codzien mieszka nad morzem.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Tez nienawidze sie pakowac, nie pomagaja stale zestawy ani doswiadczenia z poprzednich podrozy. Najgorzej jak pada, wtedy dochodzi suszenie butow.

A ogladanie_roznych_rzeczy zazwyczaj oznacza dluuugie marsze. Ale wycwanilam sie i wybieram rejsy statkiem lub wjazd/zjazd kolejka. Hotel moze miec nizszy standard, ale musi byc blisko atrakcji.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 16:31   #123
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Ja z kolei pakuję się w 20 minut. Podstawą są dokumenty i pieniądze, resztę da się dokupić. Ale ogólnie listy rzeczy się przydają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 17:15   #124
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość







Byłam w Turcji w różnych hotelach - 4 i 5 *. Nigdy się nie rozczarowałam.
Sprawdzasz opinię na holidaycheck ?
Patrzyłam póki co na wakacje.pl
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Zawsze znajdą się jakieś mrudy. Trzeba czytać dokładnie co to za opinie, bo ja czasem jak czytam, to mam wrażenie, że ludzie w ogóle nie myślą Ktoś sobie rezerwuje apartament na Bookingu w oreślonej lokalizacji, a potem pisze, że kiepska lokalizacja albo wyraźnie pisze, że brak windy, a ludzie na to narzekają. Turcja ma całkiem przyzwoity standard hoteli. Ja latając w takie miejsca jak Turcja czy Grecja zawsze biorę minimum cztery gwiazdki i zawsze jest ok.



Jak są świeże to spokojnie trochę poleżą w lodówce i na bieżąco zużyjesz. Jak nie masz pomysłu to możesz rozkroić, umyć i zamrozić.



Warto, ona jest dokładniejsza i nowocześniejsza.



Ja uwielbiam organizować i planować wyjazdy. Pozytywnie mnie to nakręca. Nie lubię za to spędzać urlopu w domu, bo wtedy jakoś mało produktywnie go spędzam Tzn. jakiś przedłużony weekend lubię przeznaczyć na nic nie robienie, ale urlop to nie.
Dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 17:16   #125
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 729
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja z kolei pakuję się w 20 minut. Podstawą są dokumenty i pieniądze, resztę da się dokupić. Ale ogólnie listy rzeczy się przydają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teoretycznie- tak. Natomiast w tym roku, w Chorwacji, bardzo boleśnie odczułam brak możliwości dokupienia leków na infekcję górnych dróg oddechowych (załatwiła mnie klima albo przechodziłam jakiś kolejny szczep covidu, bo nie czułam nawet zapachu domestosa jak mi w sklepie otwartą butelkę pod nos podsunęli). Jednej nocy szczekałam suchym kaszlem i obczajałam, czy w Chorwacji trzeba mieć receptę na wykupienie leku z kodeiną a to u mnie jedyne remedium, żeby jako tako przespać noc w takich sytuacjach.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 17:50   #126
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Teoretycznie- tak. Natomiast w tym roku, w Chorwacji, bardzo boleśnie odczułam brak możliwości dokupienia leków na infekcję górnych dróg oddechowych (załatwiła mnie klima albo przechodziłam jakiś kolejny szczep covidu, bo nie czułam nawet zapachu domestosa jak mi w sklepie otwartą butelkę pod nos podsunęli). Jednej nocy szczekałam suchym kaszlem i obczajałam, czy w Chorwacji trzeba mieć receptę na wykupienie leku z kodeiną a to u mnie jedyne remedium, żeby jako tako przespać noc w takich sytuacjach.
Ja właśnie apteczkę mam na liście żeby nie biegać w środku nocy i nie szukać. I ładowarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 18:06   #127
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 729
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja właśnie apteczkę mam na liście żeby nie biegać w środku nocy i nie szukać. I ładowarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leki to i ja ze sobą wożę, ale generalnie na zasadzie: leki i suple stale przyjmowane, coś od biegunki, coś od gorączki, coś przeciwbólowego, no i plastry.
W tym roku boleśnie odczułam brak czegoś hamującego kaszel oraz kropli do nosa, których używam maksymalnie raz na rok i tylko na noc, żeby właśnie w czasie przeziębień móc choć trochę pospać. Przy czym pierwszy raz od wieku dziecięcego chorowałam na wyjeździe, więc kto by przewidział
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-18, 19:25   #128
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Leki to i ja ze sobą wożę, ale generalnie na zasadzie: leki i suple stale przyjmowane, coś od biegunki, coś od gorączki, coś przeciwbólowego, no i plastry.
W tym roku boleśnie odczułam brak czegoś hamującego kaszel oraz kropli do nosa, których używam maksymalnie raz na rok i tylko na noc, żeby właśnie w czasie przeziębień móc choć trochę pospać. Przy czym pierwszy raz od wieku dziecięcego chorowałam na wyjeździe, więc kto by przewidział
No ale takiego czegoś nie przewidzisz. Czasami bez wizyty u lekarza czy w szpitalu lub aptece się nie obejdzie, niezależnie jak dobrze się spakujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 22:15   #129
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
No ale takiego czegoś nie przewidzisz. Czasami bez wizyty u lekarza czy w szpitalu lub aptece się nie obejdzie, niezależnie jak dobrze się spakujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja coś na katar i na gardło zawsze biorę, poza lekami na biegunkę, przeciwbólowymi i zestawem plastrów. Zwykle potrzeba tego nagle, a szukanie apteki bywa kłopotliwe.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 22:46   #130
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89650683]Ja coś na katar i na gardło zawsze biorę, poza lekami na biegunkę, przeciwbólowymi i zestawem plastrów. Zwykle potrzeba tego nagle, a szukanie apteki bywa kłopotliwe.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk[/QUOTE]


Co bierzesz na biegunke ? Wegiel czy cos innego ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 23:55   #131
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Co bierzesz na biegunke ? Wegiel czy cos innego ?
Ja mam z reguły jakiś laremid / loperamid albo coś w stylu stoperanu. I biorę też furaginę na zapalenie pęcherza, na wszelki wypadek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-19, 07:58   #132
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Jakiej aplikacji używacie do obsługi wizażu na telefonie? Do tej pory miałam starą, fioletową apkę której od dawna nie ma w google play, ale widzę że przy kolejnej zmianie telefonu już się niestety nie przeniosła i potrzebuję czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 08:08   #133
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakiej aplikacji używacie do obsługi wizażu na telefonie? Do tej pory miałam starą, fioletową apkę której od dawna nie ma w google play, ale widzę że przy kolejnej zmianie telefonu już się niestety nie przeniosła i potrzebuję czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tapatalk.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 08:35   #134
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja mam z reguły jakiś laremid / loperamid albo coś w stylu stoperanu. I biorę też furaginę na zapalenie pęcherza, na wszelki wypadek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez Ogolnie nigdy nie mialam zatrucia czy cos, ale nie wyjezdzam bez. Przeciwbolowe, hamujace biegunke, furagina, spray do nosa, plastry, odkazacz, a reszta w zaleznosci gdzie jadę.
Nie przewidzę wszystkiego, ale na podstawowe problemy staram sie byc przygotowana.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakiej aplikacji używacie do obsługi wizażu na telefonie? Do tej pory miałam starą, fioletową apkę której od dawna nie ma w google play, ale widzę że przy kolejnej zmianie telefonu już się niestety nie przeniosła i potrzebuję czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caly czas starej aplikacji w dodatku w jakiejs starszej wersji, bo nowsze mialy wiecej blędow
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 08:46   #135
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakiej aplikacji używacie do obsługi wizażu na telefonie? Do tej pory miałam starą, fioletową apkę której od dawna nie ma w google play, ale widzę że przy kolejnej zmianie telefonu już się niestety nie przeniosła i potrzebuję czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żadnej, używam przeglądarki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 09:06   #136
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89650304]hahaha smiesznie brzmi
zaznaczam interesujace mnie miesca w google maps z komentarzem, czesto wyjezdzam na pare dni po to by zobaczyc rozne miejsca. Poszukanie noclegu i srodka transportu to max godzina, ale zawsze mam bol doopy o pakowanie- nie znosze tej czynnosci [/QUOTE]

Najlepiej zrobić listę i nie brać za dużo ciuchów, bo potem i tak się w połowie nie chodzi
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 09:10   #137
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakiej aplikacji używacie do obsługi wizażu na telefonie? Do tej pory miałam starą, fioletową apkę której od dawna nie ma w google play, ale widzę że przy kolejnej zmianie telefonu już się niestety nie przeniosła i potrzebuję czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tapatalk, na ios chyba nie ma alternatywy
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 09:16   #138
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Tapatalk.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja tez Ogolnie nigdy nie mialam zatrucia czy cos, ale nie wyjezdzam bez. Przeciwbolowe, hamujace biegunke, furagina, spray do nosa, plastry, odkazacz, a reszta w zaleznosci gdzie jadę.
Nie przewidzę wszystkiego, ale na podstawowe problemy staram sie byc przygotowana.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


Caly czas starej aplikacji w dodatku w jakiejs starszej wersji, bo nowsze mialy wiecej blędow
Chętnie bym została przy tej starej (chociaż mam wersję która nie pokazuje żadnych powiadomień), ale niestety na nowy telefon się już nie przeniosła
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Żadnej, używam przeglądarki.
Na telefonie? Nie wiedziałam że strona ma wersję responsywną też w zakładce forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 09:41   #139
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Na telefonie? Nie wiedziałam że strona ma wersję responsywną też w zakładce forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na telefonie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-19, 09:45   #140
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dziękuję ️Chętnie bym została przy tej starej (chociaż mam wersję która nie pokazuje żadnych powiadomień), ale niestety na nowy telefon się już nie przeniosła ️ Na telefonie? Nie wiedziałam że strona ma wersję responsywną też w zakładce forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie sama zainstalowałam zewnętrznie aplikację Wizaż. Wystarczy znaleźć plik w formacie .apk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 11:11   #141
canaveral
Raczkowanie
 
Avatar canaveral
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 71
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89649956]Zrobiłaby żeby zobaczyć jak to wygląda.
Ile u Ciebie kosztuje?[/QUOTE]

Jeszcze nie wiem, ale na pewno nie mam jej w pakiecie w opiece medycznej.
Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Podobno tak. Ja robiłam zwykła cytologię i wyszedł mi wynik dobry, ale z adnotacja brak komórek endo coś tam, co chyba oznacza że nie udało się pobrać tych komórek i badanie jest jakby niekompletne, a przy cytologii płynnej rzekomo nie ma tych problemów.
Chociaż węszę tu jakiś spisek, bo jak cytologia płynna nie była dostępna to nigdy nie wychodził mi taki wynik

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Czy wam też nie chce się niczego organizować? Mam teraz urlop, jest super pogoda, widzę że inni pakują się z dnia na dzień i gdzieś wyjeżdżają. A ja jak pomyślę że mam wymyśleć gdzie jechać, do tego jeszcze tam dojechać i ogólnie wszystko zorganizować to mi się nie chce. Byłam już w tym roku na 3 wyjazdach, ale no teraz też mam okazję a siedzę w domu.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość

Warto, ona jest dokładniejsza i nowocześniejsza.
canaveral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 11:20   #142
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakiej aplikacji używacie do obsługi wizażu na telefonie? Do tej pory miałam starą, fioletową apkę której od dawna nie ma w google play, ale widzę że przy kolejnej zmianie telefonu już się niestety nie przeniosła i potrzebuję czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Używam starej, fioletowej apki ( zmieniałam kilka miesięcy temu telefon), nie ma jej właśnie w google Play, ale można pobrać przez przeglądarkę normalnie i wtedy zainstalować na telefonie be, problemu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 11:31   #143
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakiej aplikacji używacie do obsługi wizażu na telefonie? Do tej pory miałam starą, fioletową apkę której od dawna nie ma w google play, ale widzę że przy kolejnej zmianie telefonu już się niestety nie przeniosła i potrzebuję czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tapatalk - ale tez instalowalam dosc dawno.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 11:31   #144
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Mi Tapatalk tak nagrzewał baterie iPhone, ze musiałam pozbyć się tej apki, pisałam zreszta o tym na forum i pamietam, ze były inne osoby, które miały ten sam problem. Czytam w związku z tym forum już tylko na Macu, na telefonie w przeglądarce mnóstwo rzeczy się nie wyświetla albo np. przerzuca mnie do pustej strony. Testowałam i Safari i Google.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 12:04   #145
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Najlepiej zrobić listę i nie brać za dużo ciuchów, bo potem i tak się w połowie nie chodzi

Ja zauwazylam, ze sukienki zajmuja najwiecej miejsca i w podrozy sa najmniej praktyczne. Lepiej sprawdza sie jedna spodnica i kilka ladnych bluzek. Wizualnie nie ma az takiej roznicy. A gdyby sie zrobilo chlodniej to do bluzek mozna zalozyc dzinsy i tylko ta spodnica lezy w walizce. Mowie o sytuacji, gdy ktos ma maly bagaz i nie ma w programie jakis przyjec wymagajacych stroi wieczorowych.

Ja sie pakuje tak, ze kilka dni przed wrzucam do walizki lub plecaka (zalezy w co sie pakuje) co moze sie przydac, mam ochote wziasc, a to bikini, a to mini parasol, a to ulubiona bluzke z koronka etc. Dzien przed patrze czy mam w miare wszystko - bielizne/ buty na zmiane/ kosmetyczke etc. Jak sie domyka i w miare pasuje to stylistycznie to nic nie zmieniam. Jak sie nie domyka, to robie tzw rachunek sumienia czy naprawde wszystko jest mi potrzebne - zwlaszcza konsultuje to z najnowsza prognoza pogody. Duzo slonca - sprawdzam czy mam nakrycie glowy od slonca, deszcz - moze dorzucic kurtke przeciwdeszczowa, niespodziewanie zimno - dodatkowy sweter.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 12:19   #146
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi Tapatalk tak nagrzewał baterie iPhone, ze musiałam pozbyć się tej apki, pisałam zreszta o tym na forum i pamietam, ze były inne osoby, które miały ten sam problem. Czytam w związku z tym forum już tylko na Macu, na telefonie w przeglądarce mnóstwo rzeczy się nie wyświetla albo np. przerzuca mnie do pustej strony. Testowałam i Safari i Google.

Zupdatuje Cię tylko, że jest teraz dużo lepiej z tym nagrzewaniem. Wciąż nie idealnie, ale już mi to nie przeszkadza. Telefon nagrzewa się dużo słabiej i dużo wolniej. Może jakaś aktualizacja coś zmieniła.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 12:43   #147
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Zupdatuje Cię tylko, że jest teraz dużo lepiej z tym nagrzewaniem. Wciąż nie idealnie, ale już mi to nie przeszkadza. Telefon nagrzewa się dużo słabiej i dużo wolniej. Może jakaś aktualizacja coś zmieniła.
Dzięki za info może kiedyś się skuszę na powrót do Tapatalka.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 15:07   #148
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Co bierzesz na biegunke ? Wegiel czy cos innego ?
Jakiś loperamid i smectę, smecta zdaje się działa podobnie jak węgiel.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja zauwazylam, ze sukienki zajmuja najwiecej miejsca i w podrozy sa najmniej praktyczne. Lepiej sprawdza sie jedna spodnica i kilka ladnych bluzek. Wizualnie nie ma az takiej roznicy. A gdyby sie zrobilo chlodniej to do bluzek mozna zalozyc dzinsy i tylko ta spodnica lezy w walizce. Mowie o sytuacji, gdy ktos ma maly bagaz i nie ma w programie jakis przyjec wymagajacych stroi wieczorowych.

Ja sie pakuje tak, ze kilka dni przed wrzucam do walizki lub plecaka (zalezy w co sie pakuje) co moze sie przydac, mam ochote wziasc, a to bikini, a to mini parasol, a to ulubiona bluzke z koronka etc. Dzien przed patrze czy mam w miare wszystko - bielizne/ buty na zmiane/ kosmetyczke etc. Jak sie domyka i w miare pasuje to stylistycznie to nic nie zmieniam. Jak sie nie domyka, to robie tzw rachunek sumienia czy naprawde wszystko jest mi potrzebne - zwlaszcza konsultuje to z najnowsza prognoza pogody. Duzo slonca - sprawdzam czy mam nakrycie glowy od slonca, deszcz - moze dorzucic kurtke przeciwdeszczowa, niespodziewanie zimno - dodatkowy sweter.
Też nie lubię zabierać sukienek, zwykle i tak nie zakładam. Spódnica daje większą elastyczność.
Kiedyś nie umiałam się zmieścić do walizki, a chciałam upchnąć w niej m.in. kijki trekkingowe, ale na szczęście okazało się, że się pomyliłam i usiłuję się spakować do mniejszej zamiast większej (są bardzo podobne).

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 16:54   #149
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie apki, ostatecznie zainstalowałam Tapatalk, będę sprawdzać jak działa. Jakby co wrócę do fioletowej apki, ale dzisiaj jestem zbyt leniwa na szukanie pliku instalacyjnego

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 17:30   #150
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Jestem totalnym beztalenciem jeśli chodzi o pieczenie ciast, ale chciałabym jeszcze dać sobie szansę. Problem w tym, że czego bym nie piekła to spieka się z wierzchu, a środek bywa nawet płynny. Czy wystarczy zmniejszyć temperaturę i wydłużyć czas pieczenia? Powinnam ciasto po jakimś (jakim?) czasie przykrywać? Czy powodem mogą być też silikonowe foremki? Piekarnik mam nowy i robię w nim normalnie zapiekanki itp., nie wydaje mi się żeby było z nim mocno coś nie tak. Pytanie dodatkowe: czy możecie mi polecić przepis na absolutnie-niemożliwe-do-zepsucia ciasto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-14 11:55:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.