Sławny chłopak i (zwykła?) Ja... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 14:49   #151
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja-
oraz fakt, że niestety jutro nie może iśc na impreze. Plusem to, że pisaliśmy i umówiliśmy sie na niedziele lub poniedziałek.. u mnie Aha - mama zostanie wysłana do domku za miasto w trybie natychmiastowym Jesień w końcu! Pograbić trzeba..
To chyba lepsze niż impreza, kochana
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 17:11   #152
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

To dwie zupełnie inne sytuacje. Mam nadzieje ze impreza bedzie i tak w tygodniu
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 17:22   #153
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

To ja też "wbijam na imprezkę", kurcze zazdroszczę CI ale w taki pozytywnym tego słowa znaczeniu... tesknię za tą radoscia, ze sie kogos zobaczy i spotka. Trzymam kciuki
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 17:43   #154
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

HollyG rozumiem, mam nadzieje że u Ciebie niedługo też taka radość na spotkanie kogoś sie pojawi A ja narazie w nastroju "fazowym", słucham Katy Perry "Hot N Cold"
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:07   #155
theytalkshitaboutme
Przyczajenie
 
Avatar theytalkshitaboutme
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Nibylandia tak zwana
Wiadomości: 25
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

świetna historia..
również tesknię za takimi chwilami uniesień, ale fascynuję się Twoja historią tak, jakbym sama to przeżywała
pozdrawiam i życze powodzenia!
__________________
Łza na rzęsie mi się trzęsie
Trzęsie mi się łza na rzęsie
theytalkshitaboutme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 23:52   #156
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
HollyG rozumiem, mam nadzieje że u Ciebie niedługo też taka radość na spotkanie kogoś sie pojawi A ja narazie w nastroju "fazowym", słucham Katy Perry "Hot N Cold"
póki co emocjonuje sie Twoimi motylkami
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 00:32   #157
ewaxx16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 61
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Prezent pod choinke mam nadzieje ze bedzie się jeszcze działo
Sądzę, że większość z nas ma taką nadzieję tzn. że coś będzie się jeszcze działo
ewaxx16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 09:13   #158
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Przeczytałam właśnie cały wątek i czułam się jak w kinie, nawet przyniosłam sobie soczek i ptasie mleczko Uśmiecham się, denerwuję, ogólnie przeżywam wszystko razem z Tobą! Napisz jak było u Ciebie, jak spędziliście czas, co robiliście Jesteś pozytywną osobą, życzę happy, ale nie endu tylko ciągłego trwania!
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:19   #159
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Napisałam. Nie odpisuje. Nie wiem co mam mysleć. Naprawde. Wtedy było pewnie, bardzo chętnie, z przyjemnością. A teraz cisza. Sfiksować idzie
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:27   #160
mkal84
Przyczajenie
 
Avatar mkal84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

cierpliwości))
mkal84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:38   #161
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Własnie, cierpliwości Nie ma co za duzo mysleć Pobuszuj po wizażu
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 19:41   #162
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

mkal84, bravvurka łatwo Wam powiedzieć ja zazwyczaj od razu odpisuje jak dostane smsa, a Wy? Tyle że nie wiem czy go już odebrał. A jak nie odpisze ?
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:49   #163
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja też zazwyczaj odpisuję zaraz po otrzymaniu wiadomości, ale... czasami bywa tak, że jak jestem zajęta to słysze smsa, ale nie podchdzę, bo jestem pochłonięta zajęciem.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:52   #164
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Skąd ja to znam
Wiem, że zwariować idzie od takiego czekania i do głowy przychodzą najgłupsze powody, dla których on wciąż milczy, ale wasze relacje tak wspaniale się układają, że nie zaprzątałabym sobie głowy tym, że raz czy dwa nie odpisze od razu

Bravvurka dobrze radzi, buszuj na Wizażu, czas zleci szybciej
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:03   #165
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

bravvurka ja też gdy czasami coś robie to słysze że dostałam smsa ale nie łapie od razu za telefon, potem napomne i odczytuje późnym wieczorkiem np. gdy nastawiam budzik na rano ale teraz mam w głowie "1000 powodów aby mnie olać" to jest straszne! raz juz nie odpisał no i teraz naprawde jestem w kropce, wtedy czekał na kolejnego smsa ale tym razem napisałam smsa tak że nic tylko odpisać

xxzxczx me wspaniale ? czasami myśle sobie że może ja juz źle odbieram rzeczywistość Wy dziewczyny widzicie to inaczej, macie jasny umysł. Myśle sobie hmm może on taki jest do wszystkich dziewczyn? No ale hmm nie, raczej nie. Nie wiem co tam porabia i z kim ale w szkole to raczej tylko ze mną sie tak trzyma. Jak tu odgonić te złe myśli? Nie umiem sie na niczym skupić!!! Mam tym razem mniej do roboty i wiecej dni wolnego wiec nie pali sie z odrabianiem zadań ale gdyby były na jutro to bym chyba ocipiała

Chciałabym aby nasze relacje naprawde się układały wspaniale. Może ja to juz zbyt róźowo widziałam ? Moja przyjaciółka powiedziała mi abym skupiła sie na tym co on do mnie mówi. Jaki jest przekaz z jego strony. W końcu nie mówiłby tak myśląc nie ?
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:18   #166
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Do końca to my tez nie wiem, jak wyglądaja rozmowy między wami, jak on sie wtedy zachowuje i jak Ty będzie ok Nie można się narzucać to podstawowa zasada A z tego co piszesz to nie robisz tego.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:19   #167
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Jesteś nim nieźle opętana
To oczywiste, że teraz chodzą Ci po głowie te wszystkie myśli, nie możesz się skupić, pakujesz mydło do lodówki i mleko do wanny, ale to jest właśnie ta fascynująca faza niepewności, jak zaczynasz z kimś kręcić Czasem doprowadza do szału, czasem do euforii, ale to tylko świadczy, że bardzo Ci na nim zależy.

Ale może, żeby uniknąć takiego wielkiego rozczarowania, powinnaś trochę zdystansować, bo w sumie z facetami różnie bywa. Jak na moje oko, z Twoich opowiadań wynika, że wszystko jest cacy, ale nieraz były już historie z pięknym początkiem i łzawym końcem. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej i trzymam kciuki dzień i noc. Tylko wiesz o czym mówię. Na tym etapie nic nie jest pewne po prostu. Aczkolwiek i tak uważam, że to cudowna love story i oczekuję odpowiedniego wiadomo-jakiego zakończenia
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:31   #168
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja mam takiego kolegę, co miał takie teksty, że nie jedną dziewczyna myślała, że on coś ma do niej... a on po prostu był taki do każdej koleżanki, miły, zabawny i towarzyski. Nie mam pojęcia, jak było między nim a jego dziewczynami.
Ale każdy jest inny
Wow, ile czytelniczek przegląda ten temat
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:35   #169
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Heh opętana to doskonałe określenie. Na początku poprostu mi sie podobał a teraz wiem, jestem pewna ze chciałabym z nim być. I coraz częściej łapie sie na tym, że bujam w obłokach nie mówiąc już o tym, że dwa razy słodze herbate

Dziewczyny jak zdystansować ? Wiecie co dziś zrobiłam ? Napisałam do mojego byłego. Zerwaliśmy już bardzo dawno, kontakt sie urwał, niedawno on sie odezwał że żałuje tego utraconego kontaktu, że chciałby to zmienić. Wtedy jeszcze nie znałam Iksa Zaczełam pisać z byłym. Ostatnio juz nie pisaliśmy tak często ale dziś to ja napisałam co słychać itp i doszłam do wniosku, że były, którego naprawde bardzo kochałam juz nic dla mnie nie znaczy. A jeszcze niedawno strasznie się ucieszyłam gdy napisał.

Tak. Dużo jest wątków gdzie wszystko idzie w dobrym kierunku a potem nagle trach i nic więcej. Boje się takich sytuacji. Ogólnie tak zachował sie też mój był. Dlatego jeśli jest coś co wzbudza moje obawy to zazwyczj bardzo sie martwie. Boje sie kogoś stracić. Mam wrażenie że każdy chłopak może być fajny, cudowny a potem nagle i niespodziewnie może mu coś strzelić do głowy. Mam nadzieje że tak zachowuje się mniejszość a nie większość. Co myślicie o takich chłopakach ? Czy nie mając juz 15 czy 16 lat nadal można strzelić focha lub "rozmyślić sie"?
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 20:43   #170
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Jesli chłopakowi zalezy na dzuewczynie to nie ma fochów
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:43   #171
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Mam dokładnie tak samo. Myśli, że nagle, bez zapowiedzi on po prostu oleje sprawę, a ja nie będę mogła mieć pretensji, bo tak naprawdę jeszcze nic poważnego się nie wydarzyło, często nie dają mi spokoju. Z jednej strony powinno iść się na żywioł, mieć pozytywne nastawienie i żyć chwilą, ale z drugiej strony w każdej z nas siedzi ten wewnętrzny lęk przed odrzuceniem. To powoduje, że raz umieram ze szczęścia, bo napisał, a zaraz leżę pod łóżkiem, schowana przed światem, bo on nie daje znaków życia. Taka karuzela może wykończyć człowieka psychicznie

Co do drugiej części Twojego posta, to uważam, że chyba nie wiek ma tu znaczenie, a dojrzałość. Niejeden 20-parolatek okazuje się kompletnym dzieciakiem i dupkiem bawiącym się kobietami, ale jest też wielu porządnych facetów, więc nie pozostaje nic, tylko próbować, smakować, poznawać. I nie za wcześnie ufać
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:54   #172
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Karuzela ja własnie albo ściskam nerwowo telefon albo wyciszam go i wywalam pod poduche aby mieć komfort psychiczny. Nie słysze smsa bo tel. wyciszony a nie dlatego że nie daj Boże On nie pisze.. Właśnie teraz tak zrobiłam
Ja zazwyczaj miałam ślicznych, towarzyskich chłopaków którzy potem okazywali się totalnymi dzieciakami którzy myśleli że złapali Boga za nogi.. A wiek był jaki był bo to było liceum Ale przez to nie do końca ufam. Ciągle mam w sobie ten strach "a może napisał/odezwał sie ostatni raz?" Bo nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy.. A co do urody to nie kierowałam sie nią specjalnie (napisałam "ślicznych") poprostu ja jestem wymagająca i hmm tak juz mam że wybieram to co oj ładne a jeśli chodzi o ubrania to do tego drogie

Idę dziewczyny. Może odpisze.. Napewno dam Wam jutro znać. Dobranocka !
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens


Edytowane przez -Finezja-
Czas edycji: 2008-11-09 o 21:36
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:04   #173
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Bardzo jestem ciekawa tego spotkania.
Czekam na wiesci.
Taki poczatek znajomosci to chyba marzenie kazdej z nas.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 07:43   #174
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

trzymam kciuki! mam nadzieję że do końca mojego dnia pracy (do 15:30) coś się ruszy bo jestem strasznie ciekawa . przez weekend byłam u rodziców gdzie nie ma dostępu do neta i czasami myślałam o tym wątku, zastanawiałam się co się wydarzyło na imprezie i pocieszałam się że jak tylko w pracy usiądę do biurka do wchodzę na ten wątek .
Powodzenia!!
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 07:55   #175
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finezja ja tez sledze watek. kurde fajna ta twoja historia, piekna, tylko pozazdroscic. trzymam kciuki zeby wszystko skonczylo sie szczesliwie
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 08:45   #176
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Przyznaję się... Przeczytałam od początku do końca Ah, gdybyś teraz widziała moją minę... oczy szeroko otworzone, uśmiech od ucha do ucha a w serdu niedosycie Z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji, no i życzę aby Twoja chwila "uniesienia" trwała jak najdłużej!
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 11:24   #177
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

No dobra... Ja też czytam od początku
Marzę o takiej znajomości jak Twoja, tylko pozazdrościć! Na pewno będę śledzić jeszcze ten wątek, bo daje mi nadzieję na to, że i mi kiedyś się coś takiego przydarzy...
Trzymaj się ciepło
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 11:28   #178
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Trzymam kciuki
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:05   #179
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Wczoraj kładąc się spać myślałam sobie jestem superdziewczyna, napewno wszystko będzie dobrze i jeszcze wiele się wydarzy. Dziś wstałam, pierwsze co to cap za telefon. Tak! sms tyle że od koleżanki.. Musiałam wyjść po zakupy, wracając spojrzałam na pewien szczegół na ulicy. Bardzo mu się podobał. No i "jakotaki" humor legł w gruzach. Doszłam do domu ze łzami w oczach.
Weszłam na chwilke na gadu, z nadzieją że jest może mój przyjaciel Tomek (tak o dziwo to facet). Niestety go nie było. Po minucie napisał jednak do mnie taki chłopak, który kiedyś był we mnie strasznie zakochany. Nie utrzymujemy jakiś bliskich kontaktów, poprostu mieszkał obok mnie, teraz odzywa sie raz na jakiś czas. Napisał "byłem u Ciebie na NK jesteś piękna i seksowna" i tyle.. On jest troche prosty heh i walnie czasami takim tekstem. Ja piękna i seksowna ? (Może nie jestem brzydka ale nie jestem typem kobiety-wampa ani sweet-laleczki) Dlaczego z reguły "latają" za nami faceci którzy się nam nie podobają ?!

Jest piękny, wyjątkowo ciepły jak na listopad dzień. Mogło być cudownie ale nie jest. Ciekawa jestem co mi powie. Kolezanka mi powiedziała że pewnie czekał na drugiego smsa tak jak wtedy i wręcz kazała mi strzelić mu focha albo totalnie olać, z uśmiechem na twarzy.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:14   #180
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Oj z tymi facetami to niestety prawda do mnie zawsze Ci "mniej fajni" sie przyczepiają... chociaż może nie tyle mniej fajni co nie dla mnie po prostu ;p

Jestem strasznie ciekawa czemu nie odpisał...

Twoja koleżanka ma rację Powinnaś go delikatnie olać... w końcu to już nie pierwszy raz jest taka akcja... no chyba ze będzie miał dobre, wiarygodne usprawiedliwienie ;D
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.