Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-19, 16:45   #1
Aga3123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 11

Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?


Cześć wizażankom

Ostatnio rozmawiałam z koleżankami ze studiów i przewijał się tam wątek jej koncertów, nie do końca rozumiem fenomen jej popularności, wprawdzie znam i lubię kilka jej utworów, ale większość z nich wydaje się robiona na jedno kopyto, są według mnie dość monotematyczne.

Trochę wkurza mnie też to jej infantylne i dziecinne zachowanie, ciężko mi uwierzyć, że to nie jest poza. Mam takie pytanie, nawet pomijając tę burzę o ceny biletów, co w ogóle sądzicie o tej piosenkarce?
Aga3123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 07:15   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nic, nie widuję jej nigdzie, nie wyświetla mi się ona ani jej piosenki, ledwo wiem jak wyglada chyba


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 07:40   #3
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie znoszę.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 09:30   #4
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie wiem, która to jest. Generalnie nie za bardzo rozróżniam polskie piosenkarki młodego pokolenia.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 09:39   #5
mariola_rudakowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 289
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Jak wyżej.Dla mnie one wszystkie wyglądają jak klony.Co do pytania,widziałam i słyszałam jakąś jedną jej piosenkę i dla mnie niestety dziewczyna niczego odkrywczego nie pokazuje.
__________________
Bywam zgryźliwa.Szybko mi przechodzi
mariola_rudakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 09:49   #6
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie śledzę jej za bardzo, wiem, że była imba z cenami biletów. Co do twórczości to znam tylko to, co puszczają w radio, mnie osobiście jej głos irytuje i słuchanie jej nie sprawia mi przyjemności. W miarę toleruję tylko tę piosenkę, co nagrała z Dawidem Podsiadło, ale to raczej kwestia osłuchania- w czerwcu leciała po kilka razy dziennie nad jeziorem.

Jednak szczerze trzeba przyznać, że się wyróżnia właśnie ze względu na wokal. To, że mi on nie odpowiada, nie znaczy, że nie znajdzie swoich fanów, a tych raczej jej nie brakuje.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 10:35   #7
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie wiem nawet jak ta pani wygląda. Słyszałem tylko jakiś urywek bodaj jej piosenki "Chcę zobaczyć wiślany brzeg". Tekst w sam raz dla Putina.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-20, 13:53   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

duzo mlodszych dziewczynek jej slucha mam dwie fanki w rodzinie. Dlatego byla afera bo ceny biletow totalnie nie na kieszen rodzicow..
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 14:29   #9
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Cytat:
Napisane przez Aga3123 Pokaż wiadomość
Cześć wizażankom

Ostatnio rozmawiałam z koleżankami ze studiów i przewijał się tam wątek jej koncertów, nie do końca rozumiem fenomen jej popularności, wprawdzie znam i lubię kilka jej utworów, ale większość z nich wydaje się robiona na jedno kopyto, są według mnie dość monotematyczne.
Nie jestem jakąś specjalną fanką jej głosu. Dodatkowo te kilka piosenek, które leci w radiu ma tak słabe teksty, że można się załamać. Rezultat jest dosyć irytujący.
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 17:00   #10
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

A mnie się jej głos podoba.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 17:54   #11
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nigdy o niej nie słyszałam.


No ale jak się komuś podoba, to jaki problem?

Czasem rzecz obiektywnie niedoskonała technicznie po prostu do ciebie trafia i jesteś w stanie za to zapłacić. To chyba super mieć jakąś pasję?


Czemu masz potrzebę umniejszania ulubionej piosenkarce koleżanki tak mocną, że musisz założyć wątek na forum internetowym?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2022-09-20 o 17:56
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-20, 22:21   #12
Porzucona1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 12
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie przepadam za nią, ale fakt, jest dość charakterystyczna i charyzmatyczna, na pewno umie przyciągnąć ludzi.
Porzucona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 23:32   #13
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 076
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Moja małoletnia siostrzenica jest jej fanką, więc kilka piosenek poznałam. Ma dość denerwujący głos, taki na pograniczu nieprzyjemnego, ale poza tym to piosenki jak piosenki. Fanką nie zostanę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 05:28   #14
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

fajna stylówka jeśli chodzi o ciuchy i wygląd, denerwujący głos, infantylne teksty, powodujące ciary żenady. generalnie, nic co by chwytało za serce i za kieszeń (vide ceny biletów na nową trasę koncertową)
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 07:39   #15
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Uważam, że dziewczyna ma talent i teksty piosenek też nie są głupie, ale mam wrażenie, że wszędzie ją puszczają i szczerze mówiąc jak na początku miło się słuchało to teraz mi zbrzydła. Co za dużo to nie zdrowo.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 08:46   #16
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nic, nie widuję jej nigdzie, nie wyświetla mi się ona ani jej piosenki, ledwo wiem jak wyglada chyba


Sent from my iPhone using Tapatalk
Przypomniało mi się, jak byłam zdziwiona, ile osób nie ma pojęcia kim jest Ed Sheeran i Harry Styles. Bo mówiłam o biletach na koncert i "a kto to?". Myślałam, że Ed Sheeran jest taki charakterystyczny, że trudno byłoby go nie kojarzyć. A jednak.
Sanah oczywiście inaczej, to nie ta skala, ale w Polsce wszędzie o niej głośno. Na początku nie lubiłam, potem zmieniłam zdanie. Nie jestem jakąś fanką, ale jej piosenki umieją zapadać w pamięć. Na pewno wolę ją od Viki Gabor, Roksany Węgiel i tych klimatów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 09:13   #17
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie polubimy się
Mam bardzo ambiwalentne odczucia gdy słyszę jej głos. Nie rozumiem fenomenu.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 12:09   #18
Anka270170
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka270170
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 841
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

A ja ją lubię, słucham jej muzyki.
Anka270170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 18:48   #19
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie znoszę jej głosu.

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-22, 18:55   #20
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Uważam, że dziewczyna ma talent i teksty piosenek też nie są głupie, ale mam wrażenie, że wszędzie ją puszczają i szczerze mówiąc jak na początku miło się słuchało to teraz mi zbrzydła. Co za dużo to nie zdrowo.

łoo, to mnie zaskoczyłaś. Kojarzę tylko jej jedną piosenkę, z koszmarnym tekstem i po Twojej wypowiedzi poszłam na tekstowo, żeby popatrzeć co tam jeszcze ma. I jak dla mnie teksty to koszmarki. Jedyne sensowne jakie tam znalazłam(teksty, nie wiem jak jak brzmi cała piosenka w jej wykonaniu) to covery albo wiersze np. Baczyńskiego. Inna sprawa, że ogólnie warstwa tekstowa współczesnych piosenek to zazwyczaj jest dramat. Nie rozumiem,czemu wszyscy poczuwają się do pisania tekstów - nawet jeśli tego nie potrafią - zamiast zostawić to profesjonalnym tekściarzom
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 08:40   #21
Aga3123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 11
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Też sprawdziłam parę piosenek, najbardziej cringowy tekst, jaki znalazłam to chyba:

"Słabo, miły, ja to widzę, słabo
Ty wiesz, ja się lubię chować
Normalka, normalka
Więcej, ty zawsze chciałeś więcej
Chyba się wolę schować
Więc narka, narka
Widzę twoje szklane oczy
Nogi z waty, bo kawałek serca
To nie tobie dam
Wiem, że ze mną coś nie halo
Purpurowa staję się ze wstydu
Gdy mam więcej dać"


Oprócz tego jest też kilka innych potworków, ale ten najszybszy do znalezienia.
Aga3123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 09:34   #22
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
łoo, to mnie zaskoczyłaś. Kojarzę tylko jej jedną piosenkę, z koszmarnym tekstem i po Twojej wypowiedzi poszłam na tekstowo, żeby popatrzeć co tam jeszcze ma. I jak dla mnie teksty to koszmarki. Jedyne sensowne jakie tam znalazłam(teksty, nie wiem jak jak brzmi cała piosenka w jej wykonaniu) to covery albo wiersze np. Baczyńskiego. Inna sprawa, że ogólnie warstwa tekstowa współczesnych piosenek to zazwyczaj jest dramat. Nie rozumiem,czemu wszyscy poczuwają się do pisania tekstów - nawet jeśli tego nie potrafią - zamiast zostawić to profesjonalnym tekściarzom
Otóż to Dlatego w porównaniu z wieloma współczesnymi, młodymi wykonawcami nie wypada źle. Choć jakimś super znawcą też nie jestem, bo głównie :siedzę" w starej muzyce
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 09:42   #23
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 223
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie lubię jej cukiereczkowych stylizacji. Teksty ma współczesnym językiem (cytuję ''ale ze mnie dzban; będę fit; insta''; ogolnie w ten desen). To mi się podoba i jedna czy 2 piosenki mi się podobają. Raczej jedna ale przyjmijmy że coś jeszcze by się znalazło. Także wg mnie jako artystka jest ciekawa. Taka w sam raz, ani za kontrowersyjna ani za nudna. Ostatnia imba z cenami biletów na nią i orkiestrę w przedziale 360-450 zł brzmiało jak żart.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 09:22   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Nie lubię jej cukiereczkowych stylizacji. Teksty ma współczesnym językiem (cytuję ''ale ze mnie dzban; będę fit; insta''; ogolnie w ten desen). To mi się podoba i jedna czy 2 piosenki mi się podobają. Raczej jedna ale przyjmijmy że coś jeszcze by się znalazło. Także wg mnie jako artystka jest ciekawa. Taka w sam raz, ani za kontrowersyjna ani za nudna. Ostatnia imba z cenami biletów na nią i orkiestrę w przedziale 360-450 zł brzmiało jak żart.
Żart, bo z tych około 90 artystów i pewnie drugiej takiej liczby pracowników technicznych każdy chciałby zarobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 15:45   #25
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 223
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Żart, bo z tych około 90 artystów i pewnie drugiej takiej liczby pracowników technicznych każdy chciałby zarobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bynajmniej.

Dziwi mnie rozmach który interesuje tą dziewczynę. Bo jest znana może od kilku lat, sama ma 25, to jest, z tego co czytam jej czwarta trasa i chyba poprzednia również już była dużym widowiskiem. Zaczynam się wrecz zastanawiać czy sama nie potrafi zainteresować swojej publicznosci skoro na scenie potrzebuje otaczać się kilkudziesięcioma osobami. Jednocześnie wydaje mi się że jej grupę fanów stanowią głównie licealisci i może studentki. Nawet takie zespoły jak Metallica zanim poszły w wielkie wydarzenia z orkiestrą symfoniczną grały od dekad, budując relację z fanami nie przez bilety za usredniając 400 zł. Poza tym gdy moi rówieśnicy i ja bawiliśmy się na koncertach, bilety były tzw. względnie na kieszen młodziezy i ich rodziców i raczej nikt specjalnie nie nadwerężał kieszonkowego. Nie wspomnę już nawet że artyści byli znani dłużej niż ''jakieś cztery lata''. A stwierdzenie że za bilet przecież można zapłacić z odroczoną płatnością sugeruje że och, można/warto zadłużyć się - na jednodniowy koncert - i nie chcę tego nawet komentować.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2022-09-25 o 09:06
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 10:39   #26
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Nie znoszę jej głosu i tekstów, gdy tylko gdzieś usłyszę to wyłączam.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, jak byłam zdziwiona, ile osób nie ma pojęcia kim jest Ed Sheeran i Harry Styles. Bo mówiłam o biletach na koncert i "a kto to?". Myślałam, że Ed Sheeran jest taki charakterystyczny, że trudno byłoby go nie kojarzyć. A jednak.
Sanah oczywiście inaczej, to nie ta skala, ale w Polsce wszędzie o niej głośno. Na początku nie lubiłam, potem zmieniłam zdanie. Nie jestem jakąś fanką, ale jej piosenki umieją zapadać w pamięć. Na pewno wolę ją od Viki Gabor, Roksany Węgiel i tych klimatów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Styles znam tylko z nazwy, ale szczerze to nie wiem skąd się wziął i nie znam piosenek.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 15:56   #27
lkc
Raczkowanie
 
Avatar lkc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 173
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

"Szampan" jest przyjemnym utworem, na swoje czasy nawet świeżym, niestety im dalej w las, tym bardziej utwory (jak dla mnie) są na jedno kopyto. Nie jestem fanką, posłucham jak leci w radiu. Niemniej jednak wolę Sanah niż Viki Gabor itp, jak wyżej napisała użytkowniczka.
lkc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 06:37   #28
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 23:04
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 21:02   #29
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 223
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Możemy to jeszcze porównać do widowisk baletowych gdzie ludzie tez muszą zrobić szoł, latami trenują, artystów jest wielu a rok temu bilety może były za maks połowę tej stawki.
Jest mi obojętne że ma wykształcenie muzyczne wyższe.
Jako artystka decyduje jakie chce wydawać performanse. Oczywisty oczywizm.
Owszem, kiedyś taka niszowa piosenkarka byłaby co najwyżej supportem o wiele bardziej znanego artysty. Teraz tiktoki i jak czytam kid czojsy sporo zmieniają. To nie znaczy że masz do czynienia z super dziełem wartym super siano tak jak nie każdy zachwyca się modowymi blogerkami i influencerkami. Jakby Blog 27 chwilę po tym jak zrobiło się ich pełno w kolorowych gazetkach też grywało z symfonią za 8 stów od pary też by mnie to z lekka bawiło. Jakoś tak trudno mi sobie wyobrazić mówiącego 20 lat temu Kazika Staszewskiego albo Piaska do swoich fanów że mogą sobie zapłacić za bilecik 3 stówy odroczoną płatnością.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2022-09-26 o 21:07
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 12:19   #30
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Co sądzicie o tej piosenkarce Sanah?

Jej stylu ubioru, zwłaszcza na koncertach bardzo lubię, sam mam podobny styl kwiatuszkowo-uroczo-rozbebłany jak to mówi moja mama.
Z kolei jej piosenek w większości nie jestem w stanie znieść. Znam ich dużo, bo współlokatorka w czasach lockdownów miała na nią fazę. Wszystkie te piosenki miały tekst bazujący na "jestem przeciętna i płaczę, bo mój wymarzony książę woli inną/ładniejszą/szczuplejszą/inteligentniejszą i będę podkreślać jaka to nie jestem inna niż wszystkie". Irytują mnie utwory bazujące na takich stereotypach i zawsze staram się ich unikać. I tak, wiem, że to nie musi być autobiograficzne. Nie ma to dla mnie znaczenie czy pisze o sobie, o koleżance czy o wymyślonych postaciach. Dla mnie ten tekst jest nie do wytrzymania.
Do ludzi, którzy jej słuchają nic nie mam, ale czasem mam wrażenie, że na siłę próbują ją wkręcić w inne tematy tematy np. Eurowizję. Ale może to już kwestia na to, że po prostu jestem na to wyczulona i jej nie lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-13 19:01:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.