snobizm i lans - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 20:08   #1
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177

snobizm i lans


Dziewczyny co sądzicie o snobizmie i lansowaniu sie. Ostatnio przeczytałam na ten temat ciekawy artykul i nawet nie wiedzialam, że niektorzy ludzie prowadza taki styl zycia.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:58   #2
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: snobizm i lans

ehh niestety życie stawia nam coraz wyżej poprzeczkę i dlatego większość młodych ludzi chce sobie zapewnić jak najlepszy start dlatego się uczą samodoskonalą i wszystko by było ok gdyby nie dążyli do tego po tzw.trupach wszystko ma swoje granice ja na co dzień ma doczynienia z taką osóbką i tak prwdę mówiąc unikam jej jak mogę choć to na dłuższą metę nie ma sensu bo jest moim kierownikiem a z tych dwóch cech przypisałabym jej tylko snobizm
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 08:11   #3
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: snobizm i lans

O, tak, to takie ważne! Jak można żyć bez najnowszej...najnowszego. ..i najnowszych...? Kim Ty wogóle jesteś, jak tego nie masz?! A tak poważnie-niektórzy ludzie z czasem dojrzewają, dorośleją, a niektórzy-pod prąd, jakby wbrew metryce. Śmiechu warte to wszystko.
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 08:56   #4
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: snobizm i lans

według mnie taki życie ma pokaz nie ma żadnych wartości, bo tak naprawdę nie zyjesz sam dla siebie ale dla innych, żeby inni mogli cię podziwiać. Dla mnie to jest żałosne. ktoś musi być naprawdę niedowartościowany, żeby ratować się snobistycznymi gadżetami
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 09:38   #5
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: snobizm i lans

Dla mnie to też jest paranoja. Dla tych ludzi nic sie nie liczy poza kasa, markowymi ciuchami i imprezami. Masz bluzke z zeszłego sezonu to jestes juz skreślona. Wymyslaja sobie jakies selekcje przy wchodzeniu do klubu. przecież każdy człowiek ma takie same prawa. Kupują bluzke za 300 zł i za dwa miesiące wyrzucają na śmietnik bo jest juz nie modna i co znajomi by powiedzieli jak by zobaczyli ją w szafie. Dla nich rzeczy materialne są duzo ważniejsze niz jakiekolwiek wartości. Traktują innych zwykłych ludzi jak gorszych tylko dlatego, że nie używaja markowych perfum.
Ale to jest ich osobisty wybór, skoro im to odpowiada to wporządku za mną jakoś to nie przemawia.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 09:44   #6
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: snobizm i lans

co do lansu- hmm nie uważam ze jeśli ktoś sie lansuje to od razu skreśla inne osoby bo tak nie jest.. wydaje mi sie ze osoba która sie lansuje chce sie po prostu wyrózniać w pewien sposób, fakt faktem że często osoby wylansowane patrzą z góry na innych, ale to nie jest reguła
a np. noszenie markowych ciuchow nie oznacza od razu snobizmu, gdyż rzeczy markowe zazwyczaj sa lepsze gatunkowo
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:02   #7
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: snobizm i lans

Jesli chodzi o snobizm to różnie bywa, sama kupuje czasem markowe ubrania i szczerze mowiąc nie wiem jak to jest z tym do końca. Poprostu w swojej wypowiedzi kieruje sie tylko tym artykułem, który przeczytałam w gaziecie. Tam były wywiady z paroma osobami, które prowdzą taki styl zycia.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 10:04   #8
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez jennifer777
a np. noszenie markowych ciuchow nie oznacza od razu snobizmu, gdyż rzeczy markowe zazwyczaj sa lepsze gatunkowo
tutaj sie zgadzam .Ale też niektórzy ludzie lubią "podkreślić"ciuchami swoją "wyższość"nad innymi ludźmi.Większość z nich to rozkapryszone gówniarze którym odbiło .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:10   #9
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: snobizm i lans

Przeraża mnie poprostu to, że wymyslają jakies reguły typu "sory, ale nie wejdziesz do klubu bo masz buty z zeszłego sezonu". Wiem, że tak nie jest w każdym klubie ale bynajmniej w niektórych w Warszawie.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:33   #10
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez aga_gusia
Przeraża mnie poprostu to, że wymyslają jakies reguły typu "sory, ale nie wejdziesz do klubu bo masz buty z zeszłego sezonu". Wiem, że tak nie jest w każdym klubie ale bynajmniej w niektórych w Warszawie.
A to bardzo ciekawe, bo ja jako rodowita Warszawianka chodząca czasem to tu to tam nie usłyszałam nigdy takich uwag a buty nosze i z zeszłego sezonu Moim znajomym też się to nie przytrafiło, mimo że wcale nie noszą bluzek po 300zł i nie zmieniają butów co miesiąc CHyba trochę wyolbrzymiacie
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:13   #11
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: snobizm i lans

Ja mówię na takie dziewczyny KOMERCJA - i wszystko jasne ......
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 12:37   #12
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: snobizm i lans

moim zdaniem kazdy kto chce ladnie wygladac to osoba lansujaca sie. Nie ma znaczenia wtedy czy masz na sobie ciuchy za 1000 zl czy za 100, wazne jest to ze ubierajac sie chcesz aby to sie podobalo Tobie i zawyczaj innym.

Selekcja w klubach, owszem jest, ale na takiej zasadzie ze jak jest impreza gdzie wpuszaja w obuwiu eleganckim (regulamin klubu) to nie wpuszcza osoby w adidasach nawet gdyby one kosztowaly 500zl.

A snobizm, hmm znam kilka osob ktore podciagnal bym pod to stwierdzenie i musze stwierdzic ze specjanie za nimi nie przepadam
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum

Edytowane przez tygrysiatko18
Czas edycji: 2006-01-25 o 14:31
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 13:14   #13
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: snobizm i lans

Bawi mnie niezwykle propagowanie takiego stylu życia.
Bycie trendy,jazzy,glamour.
Stawianie sobie za życiowy cel znalezienie swojego zdjęcia w rubryce towarzyskiej "Gali" w objęciach z jakąć gwiazdką sprzed pięciu sezonów czy linalistą "Idola".Znam takich ludzi i nie wtrącam się do tego jak żyją bo to nie moja sprawa,ale nie wyobrażam sobie życia według jakiegoś kodu,jak zaprogramowane bezmyślne zwierzątko.Czytać tylko to o czym napisali w "Elle",jeść to co gotuje Pascal i mówić to co zasłyszało się od kogoś kto uznawany jest za inteligenta.Takie ludziki-kalki...
A w warszawskich klubach nie ma nic ciekawego.Po co więc ta cała selekcja...?
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 13:30   #14
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: snobizm i lans

Akurat moim zdaniem kupowanie bluzek za 300, czy nawet 1000 zl nie swiadczy o snobizmie. Co to kogo obchodzi ile wydaje na bluzki, czy buty, moje pieniadze, moja sprawa.

Czasy kiedy wszystkim nalezalo sie to samo i tak samo na szczescie minely.

Co do snobizmu, mysle, ze trudno znalezc granice z miedzy snobizmem a 'normalnym' zyciem [jesli takowe w ogole istnieje]. Na pewno za snobow beda uwazani ludzie wybijajacy sie ponad przecietnosc, bo maja wiecej pieniedzy [bo czesto ciezko na pracowali], bo maja duzy dom [a ja nie mam], bo maja apartament w Wilanowie/Usrynowie/Srodmiesciu [a ja nie mam] itp itd.

Co do osob lansujacych sie to na pewno do nich nalezy jeden z moich kologow, ktory chodzi do pracy w jednym jedynym garniturze bossa, jezdzi VW Passatem a jego dom wyglada jak wysypisko smieci Czy mnie to smieszy? Nie, taki wybral sobie styl zycia, either you like it or hate it.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 13:52   #15
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: snobizm i lans

Dokładnie o taki rodzaj snobizmu mi chodziło jaki przedstawiła Aleksandra999
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:07   #16
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: snobizm i lans

A my z tym i tak nic nie zrobimy.Tacy ludzie byli i beda.Taki jest ich styl zycia
Mysle,ze kazdy z nas zna takich ludzi.
Ja rowniez.W dalszej rodzinie mam takie mlode malzenstwo;Ona-znana wizazystka-on pracownik biura nieruchomosci.Wakacje nigdy w Polsce-zawsze tam,gdzie jest cieplo.Jezeli zwierz(chociaz bardzo niechetnie)to ten,ktory teraz jest modny-zmienialo sie od buldozkow po labradory(na szczescie zadnego nie nabyli).
Zdjecia ich mieszkania byly w pewnej gazecie jako interesujace wnetrza.Grill ze znajomymi wg nich-losos,suhi,sery,sake,wino ..Towarzystwo najchetniej na rowerach typu-dziwny.
Na pochwale od kogos np mieszkania czy czegokolwiek innego nie odpowiadaja nigdy slowem-dziekuje.Ich glowa podosi sie wtedy do gory z usmiechem.Bo przeciez oni wiedza ze to jest fajne i trendy,to takie oczywiste.
I chociaz nie uslyszalam od nich nigdy niczego przykrego w moim kierunku to staram sie ich unikac.Denerwuje mnie jak traktuja ludzi spoza swojego kregu.Jak miazdza innym wzrokiem bo nie sa tacy jak oni.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:08   #17
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: snobizm i lans

Ale czym tak naprawdę jest snobizm? Czy to że się lubi np konkretny rodzaj masła / wódki / kawy to snobizm? Czy noszenie "markowych" ciuchów to snobizm? Jak kogoś na to stać - dlaczego ma tego nie robić?
Kuriozalną dla mnie sytuacją jest np kupowanie czegoś tylko ze względu na metkę i noszenie czegoś co wyglada jak ścierka i źle leży, ale to Armani więc jest super i jazzy i trendi. Ale jeśli za tą metką stoi jakość i zaspokojenie potrzeb kupującego - dlaczego nie?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:18   #18
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: snobizm i lans

Wydaje mi się,że należy rozgraniczyć w pewien sposób snobizm i posiadanie pieniędzy.Bo tak naprawdę jedno nie zależy -wbrew pozorom -od drugiego.
Oczywiście...są wyjątki.
Ulubiony gatunek kawy,marka ubrań -ok.Dopóki nie kupujemy tych ubrań bo...
*z taką torebką widziana była Kożuchowska...
*taką kawę pije "podobno" Zakościelny
To nic,że nie dojadam od dwóch tygodni,ale byłam na imprezie w Utopii.
Stałam 6 godzin przed wejściem bo słynny selekcjoner D. kazal mi stać i mam zapalenie płuc...ale co tam!!!
Korzystałam z tej samej toalety co Marysia Góralczyk.Yeah...

Są ludzie i taborety-jak niesie wieść gminna

W tym tanim lansie specjalizują się nowobogaccy,specyficzna grupa społeczna ,która wzbogaciła sie w latach 90 i szalej do dziś.Na Gronie udziela się syn pana Dochnala.To co reprezentuje sobą ten chłopiec.To jak traktuje innych...Dawno nie spotkałam sie z tak przerażającym zjawiskiem
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:25   #19
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Korzystałam z tej samej toalety co Marysia Góralczyk.Yeah...
Nooo..., ta sama toaleta, to musi być COŚ
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 15:32   #20
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez cheetah
Akurat moim zdaniem kupowanie bluzek za 300, czy nawet 1000 zl nie swiadczy o snobizmie. Co to kogo obchodzi ile wydaje na bluzki, czy buty, moje pieniadze, moja sprawa.

Czasy kiedy wszystkim nalezalo sie to samo i tak samo na szczescie minely.

Co do snobizmu, mysle, ze trudno znalezc granice z miedzy snobizmem a 'normalnym' zyciem [jesli takowe w ogole istnieje]. Na pewno za snobow beda uwazani ludzie wybijajacy sie ponad przecietnosc, bo maja wiecej pieniedzy [bo czesto ciezko na pracowali], bo maja duzy dom [a ja nie mam], bo maja apartament w Wilanowie/Usrynowie/Srodmiesciu [a ja nie mam] itp itd.

Co do osob lansujacych sie to na pewno do nich nalezy jeden z moich kologow, ktory chodzi do pracy w jednym jedynym garniturze bossa, jezdzi VW Passatem a jego dom wyglada jak wysypisko smieci Czy mnie to smieszy? Nie, taki wybral sobie styl zycia, either you like it or hate it.

Cheetah
Mnie np. kasy nigdy nie brakowało, lubię czasem kupić coś ekstrawaganckiego, coś odjechanego, lubię dobre buty bo są wygodne.
Mam swojego konia, ale czy to jest snobizm ?
Dla mnie to sport.
Nie chodzi mi o ludzi, którzy kuoują buty gino rossi, bo są wygodne, chodzi mi o tych, którzy za pomocą tych butów eksponują swoją wyższość, pokazują wszędzie swoje metki i gadżety po to, by pokazać "ja jestem jazzy, trendy i cool, a ty nie" i to jest żałosne, że ktoś mysli, że jest lepszy, bo ma droższego buta!
To jest dla mnie snobizm
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 17:48   #21
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: snobizm i lans

Zgadzam sie z Różowym i Cheetah
Poza tym czemu sie tak czepiacie Warszawy?W Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Gdańsku nie ma klubów bez selekcji? W innych miastach nie ma np. snobow? Czyzby wszyscy przyjechali do Warszawy?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:16   #22
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez Estella
Zgadzam sie z Różowym i Cheetah
Poza tym czemu sie tak czepiacie Warszawy?W Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Gdańsku nie ma klubów bez selekcji? W innych miastach nie ma np. snobow? Czyzby wszyscy przyjechali do Warszawy?
A kto się czepił Warszawy ...?
O "warszawce" słyszałam ,ale o "gdańszczawce" już nie (wydaje mi sie,ze autorce wątku chodzilo o ten typ).
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:49   #23
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez Audacieux
chodzi mi o tych, którzy za pomocą tych butów eksponują swoją wyższość, pokazują wszędzie swoje metki i gadżety po to, by pokazać "ja jestem jazzy, trendy i cool, a ty nie"
To ja chyba takich ludzi nie spotkalam na mojej drodze zyciowej ale coz.. mloda jestem, wszystko przede mna

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:58   #24
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: snobizm i lans

ja spotkałam i to wielu.. niestety.

Żałosne
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:06   #25
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Korzystałam z tej samej toalety co Marysia Góralczyk.Yeah...
ja bym jeszcze podniosła chusteczkę po niej żeby mieć wspomnienia

Niecierpię ludzi którzy przy każdej możliwej okazji wyciągają na wierzch swoje markowe metki :| totalna głupota

aleksandra999 zgadzam się z Tobą w zupełności
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:25   #26
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: snobizm i lans

A co z takimi ludzimi,ktorzy kiedy ktos ich odwiedzi w domu podaja na stol cuda niewidy albo suhi,sake-zachowuja sie jakby to byl ich normalny posilek a po ich wyjsciu wcinaja smazona kielbase i serki z kubeczkow,popijajac zwykla herbata?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:45   #27
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: snobizm i lans

Mnie BARDZO razi gdy ktoś wygląda jak jedno wielkie logo... Wszędzie metki- na butach, pasku, koszuli, spodniach, okularach ... Osobiście kupuję rzeczy, które logo mają ukryte, bo tak się lepiej czuję i mam świadomość, że ludzie nie będą patrzeć na mnie jak na szpanerkę ... Doskonale rozumiem, że markowe ubrania są czesto wyjątkowe, z pieknych materiałów, dobrze skrojone, trwałe, nie blakną i nie mechacą sie , ale gdy ktos kupuje tylko po to, by robić wrażenie i na każdym kroku informować świat o tym, że ma kase to jest u mnie przegrany. A propo moja znajoma kupiła ostatnio spodnie w dieslu za 7 stów które wyglądają jak wyblakła szmata do podłogi i pół miasta wie już gdzie i za ile ps. jeśli to czytasz to pozdrawiam ( choć raczej nie bo na wizaż może wejść każdy )
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:54   #28
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: snobizm i lans

Przypomniala mi sie moja dawna kolezanka.
Byla z naprawde bogatego domu.Rodzice niczego jej nie zalowali.Miala nawet swojego konia.Kupowala drogie ubrania-co wygladalo conajmniej dziwnie na dziewczynce konczacej podstawowke lub chodzacej do 1 klasy liceum(prywatnego oczywiscie).
Ktoregos razu kupila sobie bluzeczke ktora miala byc Fendi ale byla podroba i ona dobrze o tym wiedziala.Zalozyla ja zeby mi pokazac i do tej pory pamietam jej slowa-"widac ze to podroba?chyba nie,co?".
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:16   #29
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Dot.: snobizm i lans

Dokładnie o taki typ, o kórym wspomina Aleksandra999. Zgadzam się z toba w 100%.
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 20:44   #30
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: snobizm i lans

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Bawi mnie niezwykle propagowanie takiego stylu życia.
Bycie trendy,jazzy,glamour.
Ostatnio na bash.org.pl "dowiedziałam się", że: wyraz "trendy" pochodzi od słowa trędowaty; dziś nie mówi się: "Ale masz syfy" tylko: "Ale jesteś trendy"

Tyle ode mnie Kieruję się tylko swoim gustem i zainteresowaniami, cała resztę mam w nosie, nic nikomu nie muszę udowadniać
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.