Jestem w związku z obcokrajowcem- część II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 23:04   #4411
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość

Amoura ooo portugalia? cudnie!
ja uważam, że języki to jest to, w co warto inwestować
a zwłaszcza te 'śródziemnomorskie'

Tajka88 przebrnęłam przez te wszystkie posty! dowiedziałam się, że Twój ex pochodzi z Malagi! właśnie tam spędzałam całe zeszłoroczne wakacje i to tam poznałam mojego! tam też spędziłam najcudowniejszego sylwestra mojego życia!
a co do sytuacji w jakiej się znalazłaś, współczuję Ci, domyślam się, że jest Ci ciężko, ale miej silną wolę i postaraj się do niego nie wracać, moim zdaniem nie warto, wiem, że to przykre...
Tez zakochalam sie w Maladze... bylo swietnie..chcialabym tam zamieszkac...bylo...
Wiem kazdy mi taak radzi ale jestem glupia I slucham swpojego oszalalego serca...przykre
Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Ja wciaz nie mam weny do pisania W ogole mam dzien na ´nie´ No ale przynajmniej z Tz juz sie pogodzilismy

Ja sie kiedys wahalam miedzy iberystyka a administracja... Po jaka cholere poszlam na ta durna administracje?: mur: tylko sobie nerwy psuje patrzylam wlasnie na warunki rekrutacji ale musialabym pokazac sie na rozmowie kwalifikacyjnej a poza tymk chyba wole zostac tutaj przez pierwszy semestr gorzej jak sie nie uda

a tak cichutko to sobie mysle o studiach tutaj za rok...ale nie wiem czy dam rade z jezykiem

Ps. chyba znalazlam taki portugalski wizaz ide obczaic czy cos rozumiem

Witam Olimie!

Tajka
- nie szkoda ci twoich nerwow na powrot do niego? Milosc miloscia ale jakby cie kochal to by sie toba tak nie bawil

Eskadia-sorry za brak odp na fb- nie mam weny :P
Szkoda mi moich nerwow,ale dam rade..musze byc pewna,uczyc sie na wlasnych bledach
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Szien, jak tam butelki?
szien powiedziala ze was nie lubi I sie nie bedzie odzywac heh poza tym boi sie mnie ze powiem prawde o jej nogach... bo sprawdzlam hehe
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:08   #4412
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
hehe no ja na pewno też odwiedzę któregoś pięknego dnia jako, że stamtąd jest mój ukochanyyy a za dwa lata jego starszy brat się żeni!.
jajajaja

jak pojedziesz tam pierwsza odemnie to pozdrow Venezuele
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:18   #4413
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Tez zakochalam sie w Maladze... bylo swietnie..chcialabym tam zamieszkac...bylo...
Wiem kazdy mi taak radzi ale jestem glupia I slucham swpojego oszalalego serca...przykre

Szkoda mi moich nerwow,ale dam rade..musze byc pewna,uczyc sie na wlasnych bledach

szien powiedziala ze was nie lubi I sie nie bedzie odzywac heh poza tym boi sie mnie ze powiem prawde o jej nogach... bo sprawdzlam hehe
Malaga owszem piękna, ale warto też i odkrywać nowe miasteczka
wiesz, mam wrażenie, że przez fakt, że jesteście w ciągłym kontakcie (z tego co zrozumiałam) właśnie tak się dzieje, i jakbyś spróbowałago unikać być może z czasem serce przestałoby tak 'szaleć', ale to musi być Twoja decyzja!

Romanaccia
ja bardziej w regiony południowe południe Argentyny, Urugwaj, i koniecznie Brazylia ! a jeżeli czasu (i pieniędzy) starczy to będę wędrować na północ
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:19   #4414
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Tez zakochalam sie w Maladze... bylo swietnie..chcialabym tam zamieszkac...bylo...
Wiem kazdy mi taak radzi ale jestem glupia I slucham swpojego oszalalego serca...przykre

Szkoda mi moich nerwow,ale dam rade..musze byc pewna,uczyc sie na wlasnych bledach

szien powiedziala ze was nie lubi I sie nie bedzie odzywac heh poza tym boi sie mnie ze powiem prawde o jej nogach... bo sprawdzlam hehe
Szien nas nie lubi?
a co to znaczy ze sprawdzalas?
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:32   #4415
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
Romanaccia ja bardziej w regiony południowe południe Argentyny, Urugwaj, i koniecznie Brazylia ! a jeżeli czasu (i pieniędzy) starczy to będę wędrować na północ
Mam rodzine w Argentynie ... w takim razie pozdrowisz odemnie Chile ,bo blisko,a to jedno z moch wymarzonych miejsc
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:42   #4416
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Mam rodzine w Argentynie ... w takim razie pozdrowisz odemnie Chile ,bo blisko,a to jedno z moch wymarzonych miejsc
hehe aż się rozmarzyłam! oby prędko się to wszystko zrealizowało
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 00:01   #4417
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Szien nas nie lubi?
a co to znaczy ze sprawdzalas?
bosze, Amoura Ty moje słońce na niebie, nie wierz Tajce, ona opętana
Tajka miała zamiar dzisiaj suszyć włosy prostownicą, więc nie wiadomo ile voltów przeleciało jej przez uszy...

a co do mnie to zmuła
popadam w marazm, brak szkoły i pracy= wolny czas na myślenie co daje negatywny wynik

kupiłam Tż'owi skok spadochronowy, rok temu, na urodziny
i do dzisiaj go nie wykorzystał
ma jeszcze kilka tyg zanim ostateczna data upłynie, więc mu mówię, żeby zarezerwował sobie ten skok jutro
no i przyszło do szukania papierów i zonk
nie możemy ich znaleźć
założę się, że jakby to był prezent od oryginalnej butelki to by pewnie w majtach to przy sobie nosił
głupek

niedługo sobie w głowę strzelę
powaga
powoli już słyszę głosy
nawet wyprowadzanie psa mnie zaczyna cieszyć
te siedzenie w domu mnie postarza

a może to przez to, że mi @ się zbliża
to by było na tyle
c.d.n.

witam nowe dziewczyny

P.s.1 dziękuję, że się o mnie martwicie
tzn. nie to ze się cieszę
ale... się cieszę

P.s.2 Aga pytanie od mojego Tż'a (bo mi pupę tym truję cały wieczór):
czy wizaż jest obserwowany przez modów 24/7?
tzn. czy są ludzie, którzy są płaceni za to by nie spać i całą noc czytać wiadomości?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2009-06-11 o 00:07
szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 06:25   #4418
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
Malaga owszem piękna, ale warto też i odkrywać nowe miasteczka
wiesz, mam wrażenie, że przez fakt, że jesteście w ciągłym kontakcie (z tego co zrozumiałam) właśnie tak się dzieje, i jakbyś spróbowałago unikać być może z czasem serce przestałoby tak 'szaleć', ale to musi być Twoja decyzja!

Romanaccia
ja bardziej w regiony południowe południe Argentyny, Urugwaj, i koniecznie Brazylia ! a jeżeli czasu (i pieniędzy) starczy to będę wędrować na północ
Jestem w ciaglym kontakcie..hm za duzo powiedziane. Ja z nim pracuje. Poza tym niedawno chcial do mnie wracac.
Co do Malagi to chodzilo mi o region czyli wsie takie jak el chorro,fuente de piedra, el torcal I miasteczka antequiera. W maladze bylam moze poltora dnia tylko.

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Szien nas nie lubi?
a co to znaczy ze sprawdzalas?
No nie lubi,koniec I kropka(chcialam tylko wzbudzic sensacje )
Nogi sprawdzalam,czy ogolone...

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
bosze, Amoura Ty moje słońce na niebie, nie wierz Tajce, ona opętana
Tajka miała zamiar dzisiaj suszyć włosy prostownicą, więc nie wiadomo ile voltów przeleciało jej przez uszy...

kupiłam Tż'owi skok spadochronowy, rok temu, na urodziny
i do dzisiaj go nie wykorzystał
ma jeszcze kilka tyg zanim ostateczna data upłynie, więc mu mówię, żeby zarezerwował sobie ten skok jutro
no i przyszło do szukania papierów i zonk
nie możemy ich znaleźć
założę się, że jakby to był prezent od oryginalnej butelki to by pewnie w majtach to przy sobie nosił
głupek

niedługo sobie w głowę strzelę
powaga
powoli już słyszę głosy
nawet wyprowadzanie psa mnie zaczyna cieszyć
te siedzenie w domu mnie postarza

a może to przez to, że mi @ się zbliża
to by było na tyle
c.d.n.

witam nowe dziewczyny

P.s.1 dziękuję, że się o mnie martwicie
tzn. nie to ze się cieszę
ale... się cieszę

P.s.2 Aga pytanie od mojego Tż'a (bo mi pupę tym truję cały wieczór):
czy wizaż jest obserwowany przez modów 24/7?
tzn. czy są ludzie, którzy są płaceni za to by nie spać i całą noc czytać wiadomości?
Co do porazenia:nie wiem ile to bylo voltow ale chyba duzo bo dalej mnie trzesie hehee
Co do Twojego Tzta to trzeba go wciagnac do normalnego zycia,ja juz mu w tym pomoge hehe papiery pewnie sie znajda,a glosy...pewnie mowisz sama do siebie.co do spacerow z Maxiem to sie. Nie dziwie ze lubisz... w takiej okolicy;D
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:28   #4419
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość

P.s.2 Aga pytanie od mojego Tż'a (bo mi pupę tym truję cały wieczór):
czy wizaż jest obserwowany przez modów 24/7?
tzn. czy są ludzie, którzy są płaceni za to by nie spać i całą noc czytać wiadomości?
Niestety nam tu nie płacą, to jest taka praca społeczna jak w ekwadorskim więzieniu. Zło nas przykuwa do kompów i stoi nad nami z batem sprawdzając ile wiadomości czytamy na minutę.

A tak poważnie, to to zależy od moderatora ile czasu poświęca na moderowanie swojego działu. Nie możliwe jest przeczytanie wszystkiego i w sumie czasami nie ma sensu, więc każdy przegląda swój dział i jakoś się go stara ogarnąć. Mod to zwykła wizażanka, która od czasu do czasu coś usunie, połączy, zruga itp. Bardzo pomocna jest funkcja ZŁY POST, bo ułatwia pracę. Dostajesz maila z jakimś konfliktowym wątkiem, wchodzisz i robisz porządek. Moje forum (paznokcie) jest małe, chociaż potrafiło sprawiać problemy, ale szczerze, to podziwiam modki intymnego i plotkowego, bo one chyba naprawdę się przykuwają do kompa, żeby to ogarnąć.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:03   #4420
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
bosze, Amoura Ty moje słońce na niebie, nie wierz Tajce, ona opętana
Tajka miała zamiar dzisiaj suszyć włosy prostownicą, więc nie wiadomo ile voltów przeleciało jej przez uszy...

a co do mnie to zmuła
popadam w marazm, brak szkoły i pracy= wolny czas na myślenie co daje negatywny wynik

kupiłam Tż'owi skok spadochronowy, rok temu, na urodziny
i do dzisiaj go nie wykorzystał
ma jeszcze kilka tyg zanim ostateczna data upłynie, więc mu mówię, żeby zarezerwował sobie ten skok jutro
no i przyszło do szukania papierów i zonk
nie możemy ich znaleźć
założę się, że jakby to był prezent od oryginalnej butelki to by pewnie w majtach to przy sobie nosił
głupek

niedługo sobie w głowę strzelę
powaga
powoli już słyszę głosy
nawet wyprowadzanie psa mnie zaczyna cieszyć
te siedzenie w domu mnie postarza

a może to przez to, że mi @ się zbliża
to by było na tyle
c.d.n.

witam nowe dziewczyny

P.s.1 dziękuję, że się o mnie martwicie
tzn. nie to ze się cieszę
ale... się cieszę

P.s.2 Aga pytanie od mojego Tż'a (bo mi pupę tym truję cały wieczór):
czy wizaż jest obserwowany przez modów 24/7?
tzn. czy są ludzie, którzy są płaceni za to by nie spać i całą noc czytać wiadomości?
Ty zyjesz!!!!!!!!!!!!!
Juz mi usmiech na twarz powrocil pomimo skandalicznej jak dla mnie pory dnia po raz pierwszy od ponad miesiaca wstalam o 8
Ja tez nic nie robie znam juz na pamiec wszystkie odcinki Housa i Family guy
Swietny pomysl z tym prezentem-mam nadzieje ze papiery sie szybko znajda a moze Tz je schowal bo sie boi?
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:05   #4421
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

dzień dobry wszystkim

słońce świeci i od razu lepiej się człowiek czujepoza tym czekam na procesje, zaraz ma przejść moją ulicą(sama jednak nie poszłam - lenistwo, eh)..wszystkie okna mamy ozdobione obrazkami, kwiatami itp.

Amoura - nic nie szkodzi, napiszesz, jak będziesz chciaładobrze, że już się pogodziliścieco zamierzasz dzisiaj robić, pewnie ładna pogoda jest?

aga01 - lil one poleciła mi Twój blog, pewnie niedługo go odwiedzę

a ja odliczam dni do przyjazdu mojego tż po pół roku nie widzenia się - to już tylko 14 dniciekawe, czy się zmienił
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 09:08   #4422
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Ty zyjesz!!!!!!!!!!!!!
Juz mi usmiech na twarz powrocil pomimo skandalicznej jak dla mnie pory dnia po raz pierwszy od ponad miesiaca wstalam o 8
Ja tez nic nie robie znam juz na pamiec wszystkie odcinki Housa i Family guy
Swietny pomysl z tym prezentem-mam nadzieje ze papiery sie szybko znajda a moze Tz je schowal bo sie boi?
Amoura....o tej porze????
prezent super a papiery na pewno schowane ze strachu

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

btw..dzień doberek

u mnie pochmurno ja chce słońca

procesja koło mnie już przeszła - nawet się "spotkaliśmy" na dworku i kawałek przeszłam - nie za daleko bo z psem byłam
a teraz..śniadanko i ... może coś "spłodzę"
miłego dzionka
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:17   #4423
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

to dzisiaj sa procesje

to ja z domu nie wychodze
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:19   #4424
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

hej emanko, i jak tam Twoja rozmowa z tż wczoraj?lepiej się już czujesz?

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

kropka241 - no, Boże Ciało
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:20   #4425
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim

słońce świeci i od razu lepiej się człowiek czujepoza tym czekam na procesje, zaraz ma przejść moją ulicą(sama jednak nie poszłam - lenistwo, eh)..wszystkie okna mamy ozdobione obrazkami, kwiatami itp.

Amoura - nic nie szkodzi, napiszesz, jak będziesz chciaładobrze, że już się pogodziliścieco zamierzasz dzisiaj robić, pewnie ładna pogoda jest?

aga01 - lil one poleciła mi Twój blog, pewnie niedługo go odwiedzę

a ja odliczam dni do przyjazdu mojego tż po pół roku nie widzenia się - to już tylko 14 dniciekawe, czy się zmienił
Ona mi taką reklamę robi, bo pewnie chce żebym się z nią kolegowała w Hiszpanii. Zobaczymy, zobaczymy! (Promoción, promoción, promoción!)

Dla hiszpańskojęzycznych --> http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=jXMLTegXbKE
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:21   #4426
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Eskadia dla mnie wiadomo ze ustawowo wolny od pracy ale co sie dzis robi to nie pamietam... jak skonczylam podstwowke to przestalam uczesczac.. tylko na Boze Narodzenie chodze aby szopke poogladac
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:25   #4427
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

kropka241 - u mnie by to nie przeszło, gdybym nie chodziła do kościoła, bo rodzice chodzą co niedzielę.ale tak myślę, że warto mieć jakąś nadzieję na coś po śmierci, a nie że nagle wszystko się kończy i ciemność na wiekia co z tymi Twoimi mazidłami?pomagają na włosy?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:34   #4428
lil one
Raczkowanie
 
Avatar lil one
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin/Walencja
Wiadomości: 168
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Ona mi taką reklamę robi, bo pewnie chce żebym się z nią kolegowała w Hiszpanii. Zobaczymy, zobaczymy! (Promoción, promoción, promoción!)

Dla hiszpańskojęzycznych --> http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=jXMLTegXbKE
No weeeeeeeeeź! Pokoleguj się ze mną!!!!! Zresztą ja niczego nie ukrywam, mówiłam Ci już, że rozdaję Twój blog na prawo i lewo. A jak już będziesz sławna i majętna to właśnie JA będę Twoją najlepsiejsza przyjaciółką. Ja to się umiem ustawić!
lil one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:36   #4429
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
hej emanko, i jak tam Twoja rozmowa z tż wczoraj?lepiej się już czujesz?
Eskadia - i tak i nie po prostu za krótka rozmowa, za kiepska atmosfera w domku, za daleko tż jest i nie może przytulić o każdej porze dnia i nocy:P
a ponadto...czytam co napiłam kilka dni temu i ...mi coś nie pasi ale nie wiem co ale może bedzie lepiej...w końcu lipiec coraz bliżej ( a co za tym...gorsza atmosfera w domu ale...bliżej do tz)
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 09:37   #4430
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
No weeeeeeeeeź! Pokoleguj się ze mną!!!!! Zresztą ja niczego nie ukrywam, mówiłam Ci już, że rozdaję Twój blog na prawo i lewo. A jak już będziesz sławna i majętna to właśnie JA będę Twoją najlepsiejsza przyjaciółką. Ja to się umiem ustawić!
Możesz być moją przyjaciółką. Lubię szczerych ludzi. I masz cytryny w ogródku. To twój plus.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:39   #4431
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

emanko - cieszę się, ze podjęłaś decyzję o wyjeździena pewno będzie Ci lepiej z Twoim tż u boku i wierze, że mama też się w końcu przekona(tak jak moja)
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:45   #4432
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
emanko - cieszę się, ze podjęłaś decyzję o wyjeździena pewno będzie Ci lepiej z Twoim tż u boku i wierze, że mama też się w końcu przekona(tak jak moja)
Ja mam z moją mamą problem wręcz odwrotny. Mówię do niej ostatnio: Mamo, jadę do Chin. Mama: No dobrze, jak musisz.

__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:46   #4433
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
emanko - cieszę się, ze podjęłaś decyzję o wyjeździena pewno będzie Ci lepiej z Twoim tż u boku i wierze, że mama też się w końcu przekona(tak jak moja)
oby. ale na ile ją znam to nie będzie tak różowo

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
ja mam z moją mamą problem wręcz odwrotny. Mówię do niej ostatnio: Mamo, jadę do chin. Mama: No dobrze, jak musisz.


:d:d
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:57   #4434
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

aga01 - ja też bym chciała mieć taki problem jak Ty z mamądo dziś uważam, że moja nieśmiałość jest w dużej mierze winą mojej mamy, bo były takie czasy, kiedy zabraniała mi w ogóle wychodzić z domu

emanko - zobaczymy jak to będziezawsze możesz się nam tutaj wyżalićja jeszcze będę w polsce jak Ty będziesz wyjezdzać, to będę obserwować jak to wszystko u Ciebie będzie przebiegaćbo ja mojej daty wyjazdu jeszcze nie znam
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:10   #4435
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Bosze jaka jestem wk**wiona
Dziewczyna z którá pracuje (polka) tak mnie wk**wila dzisiaj ze szok !!!
Przyszlam do pracy i tak idziemy sobie do naszego pokoju gdzie mamy rezczy a ona do mnie tak:
"wiesz co? Nie odbierz mnie zle ale Ja sie zastanawiam dlaczego Ty tu (w UK) siedzisz."

Ja szok i do niej tak: "Wiesz co a Ja sie dziwie ze Ty tu siedziesz skoro w Polsce masz chorá na raka Mame!"

Przymnkela sié.

Potem widze já po godzinie czasu i do mnie tak:
"Ja nie chcialam Cie urazic ale to co Ty powiedzialas bylo juz bezczelne. Moja mama zachorowala jak ja juz tu bylam, a Ty nie jestes tu szczesliwa wiec po co tu jestes?"
Poczulam sie jakby mnie wyganiala do Polski i mowie do niej tak:
"Po pierwsze to nie Ja narzekam ciágle na UK tak Jak Ty to robisz i ciekawe czy Ty bylabys szczesliwa jakby druga firma z rzedu nie placila Ci pieniedzy i dostalabys 45 f i musialabys przezyc za to przez 2 tygodnie (wtedy to juz mi lzy w oczach stanely)
a ona do mnie:
-"ale Ja jestem w innej sytuacji, ja mam syna i "méza" tutaj "
-"A Ja mam Chlopaka" -,odpowiedzialam.
i wiecie co ona mi powiedziala?
"Z Twojá urodá i inteligencjá znalazlabys w Polsce 20stu takich jak On!!

No Ku*Waaa mac!!!

Powiedzialam jej wiec ze jestem tu bo jestem z nim szczesliwa a ona na to:
"kto wie moze w Pl bylabys szczesliwsza"

No poprostu padlam !

Mysle sobie " O ty glupia zazdrosna malpo!"

Juz raz mi powiedziala ze nasza supervisorka traktuje mnie inaczej(lepiej) bo mam chlopaka anglika i ze jestem pól polká-pól angielká
na co jej kiedys odpowiedzialam ze nie, nie jestem i zawsze bede Polká i tylko Polká.
(Ja poprostu jestem fair wobec innych dlatego supervisor jest mila dla mnie bo Ja tez jestem dla niej mila)

... najlepsze ze zawsze po pracy wracalysmy razem i zachaczalysmy czasami o Asde (supermarket w UK dla tych co nie wiedza) i tak sie nam trafialo ze podchodzilysmy do jednej kasjerki ktora nas juz znala i gadala sobie z nami.

ostatnio poszlam do Asdy a ta pani sié mnie pyta:
"czy miedzy twoja kolezanká a Tobá wszystko jest ok?"

(zdziwiona) dpowiedzialam ze tak.

a Pani do mnie:
"wiesz bo pytalam sie ostatnio o Ciebie a ona powiedziala ze zostalas w pracy z chlopakiem ( to chlopakiem powiedziala tak zlosliwie) i dalej mi mowi:
"A twoje kolezanka nie jest zazdrosna o Twojego chlopaka?"
Odpowiedzialam ze nie, bo ma wlasnego partnera.
A ona dalej do mnie ze "tak to zabrzmialo jakby byla zazdrosna"

ja w szoku bo kobieta ktorej praktycznie nie znam mowi mi takie rzeczy.. dalo mi to do myslenia wtedy. I tak sobie teraz wszystko poskladalam. Poprostu jest zazdrosna,ale ja w szoku jestem bo jak mozna tak mi powiedziec? Ze moge sobie 20stu chlopakow takich jak on znalesc? ! ? !
Po paru minutach przyszla i znowu tlumaczyla sie ze nie chciala nic zlego powiedziec,
ja do niej ze powiedziala za duzo! Zaczelam jej wygarniac wszystko co mi na sercu lezalo/ Ze jak mogla tak powiedziec? Dodalam jeszcze jak by sie czula jakby ktos já oklamywal do ostatniej chwili ze pracuje w B&Q na ogrodniczym a Ja tu przyjezdzam i okazuje sie ze pracuje w B&Q ale sprzata! a ona do mnie: "widzialas pierwszego dnia co robie to moglas zrezygnowac". A Ja do niej, ze dalam wypowiedzenie wlasicielowi jak mieszkalam w Londynie i przenioslam sie Z londynu na jakás wioske bo ona mnie oklamywala! I bylo juz za pozno by wszystko cofnác! Ona dalej swoje a Ja jej wywrzeszczalam ze mnie oklamala! Przymknéla sié i poszla! Juz sie nie dozywam do niej. Pogadalam z superviserká o tym ..az karpia zrobila jak jej to powiedzialam.
Ehh mam dosyc, bez kitu , niektórzy ludzie sá podli
Poplakalam sobie troche

......................... ......................... .....

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Wyslalas to CV?? NIE . Dlaczego?? Szanse masz a nie korzystasz slonce WYSYLAJ maila masz na privie
Ejj ja dopiero wczoraj wrocilam i spalam w ciagu dnia ALe dzis bede dzialac.
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Jak się ze mną kucharze droczą, to im mówię, że mafia polska przyjedzie i się zamykają, bo nic głupszego się powiedzieć nie da.
Tajka, ignoruj dziada.


Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Wen jak pracowalam w barze w kregielni mialam 2 stalych klientow (codziennych) ogladali mtv, pili piwo i rozmawiali ze soba uzywajac tylko jednego zwrotu caly czas:

YOU ALRIGHT SON?? a drugi mu odpowiadal YOU ALRIGHT SON??

chwila przerwy, lyk lub 2 piwa troche tv i znow ten sam tekst


Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
hehe mój nie potrafi pisać, jak pisze to ze słuchu, a ja biedna muszę się namęczyć zanim zrozumiem co on tam chciał przekazać
jedynie co mi łatwo przychodzi do rozszyfrowania to 'kojam che'
Moj pisze: Koor Cham Chair

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
bosze, Amoura Ty moje słońce na niebie, nie wierz Tajce, ona opętana
Tajka miała zamiar dzisiaj suszyć włosy prostownicą, więc nie wiadomo ile voltów przeleciało jej przez uszy...


Tez witam nowe na forum
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:15   #4436
lil one
Raczkowanie
 
Avatar lil one
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin/Walencja
Wiadomości: 168
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Możesz być moją przyjaciółką. Lubię szczerych ludzi. I masz cytryny w ogródku. To twój plus.
I mandarynki!
lil one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:20   #4437
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Lovely wesz co?? ty masz takie przyjaciolki w pracy jak i ja

co do tej malpy to

czy ja dobrze zrozumialam ze ekspedientka w hipermarkecie zwrocila ci uwage ze twoja kolezanka jest zawistna i okazuje to jak ciebie nie ma w poblizu??



zmijaz tej twojej znajomej
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:24   #4438
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Lovely wesz co?? ty masz takie przyjaciolki w pracy jak i ja

co do tej malpy to

czy ja dobrze zrozumialam ze ekspedientka w hipermarkecie zwrocila ci uwage ze twoja kolezanka jest zawistna i okazuje to jak ciebie nie ma w poblizu??



zmijaz tej twojej znajomej
Tak, dokladnie zrozumialas (sorki , pisalam chaotycznie).

Normalnie jestem wsciekla dzisiaj!!!
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:26   #4439
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

aga świetny link
najbardziej podobala mi sie czesc "tocar el paquete" :P

Az wstyd sie przyznac ale ja jeszcze w lozku ale juz wstaje,juz...

wlasnie dzwonila tesciowa,ze tz jest na dzialce i czysci palmy hehehe i zebym sie nie martwila bo nie ma jak do mnie zadzwonic


aha noi najwazniejsze: mam bilet na 17-ego!

Leci ktos wtedy do madrytu?Lil one?Aga?
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:56   #4440
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Lovely_Girl -popłakałaś sobie to dobrze, ulży Ci...składaj to CV, liczę na to, ze się udapolakami w uk się nie warto się przejmować, wiadomo - konkurencja(też przez to przechodziłam i nie raz się sparzyłam - i to mocno)...nie daj się już sprowokować bo nie warto, szkoda Twoich nerwów!
a co do języka polskiego, to miałam w anglii najlepszego kumpla anglika, miał już 43 lata, ale był super gościem i uczyłam go polskiego.miał ze sobą notesik i notował nowe słówka, ale tak, jak się je wymawia, czyli bardzo śmiesznie dla mniekupiłam mu też na urodziny słownik i rozmówki polsko - angielskie.naprawdę można było z nim już prowadzić prostą konwersację...

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

dobra dziewczyny, ja zmykam, jadę w góry odpocząć od miastanie będzie mnie do niedzieli, pewnie po powrocie będę mieć masę czytaniacałuski i papa
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.