Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 21:51   #1111
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Czepiłam się tylko kreacji Laury, ale dziewczyny które przyszły w marynarkach, ubrane jak na co dzień to już w ogóle kompletna masakra i zgadzam się, że już lepiej przyjść ubranym zbyt elegancko, niż przesadzić w drugą stronę i wyglądać jak na obiedzie w czasie pracy.

I też jestem ciekawa jak to wygląda z perspektywy osoby, która w tym siedzi i się zna. Bo mimo, że temat mnie interesuje i sama nie mam problemu z doborem stroju na różne okazje, to niestety na żadnej gali nigdy nie byłam

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2016-04-11 o 22:01
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 21:55   #1112
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Tak, to Wola. Ulicy nie znam ale przystanek tramwajowy Płocja jest w okolicy
A, bo i ulica Płocka tam jest - super, w tym roku mam jeszcze jeden punkt na Woli, to akurat obczaję tego brudasa <3
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:05   #1113
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Według mnie ubrała się odpowiednio Wydaje mi się, że przemknęła tam jeszcze jedna dziewczyna w długiej sukience, więc nie była osamotniona. Mówiła o stroju eleganckim i nie nazwałabym jej sukienki przesadnie strojną.
Laura była bardziej uwodzicielska Strój drugiej dziewczyny był chyba prostszy, biznesowy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Z tego wiem to jest taka ogólna zasada panująca w dress code. Wydaje mi się, że chodzi o całość stroju, a nie tylko o te elementy błyszczące. Sukienka sama w sobie, bez błyskotek, byłaby po prostu nudna i tak naprawdę to one dają ten efekt wow. Ale poprzez nawiązanie dla klasyki czy vintage i właśnie przez te elementy dekoracyjne nabiera to innego charakteru. W przypadku Laury wydaje mi, że po prostu było zbyt eleganckie. I też zastanawiam się z czego to wynika, czy sama przesadziła czy organizatorzy w ostatnim momencie zmienili miejsce imprezy. Efektownie też pewnie chciała wyglądać, jedno nie wyklucza drugiego
Właściwie to jeśli chciała być i elegancka i zrobić wrażenie, to może jednak wybrała dobrze Inne dziewczyny wyglądały trochę jak pracownice banku, surowo, niezbyt kobieco. Ja szczerze mówiąc nie wiem co to była za wyprawa ogólnie. Poczekajmy, zobaczymy, czy następnym razem będzie jakiś stylistyczny ruch

Zaprezentowała się dobrze i była zrelaksowana, więc pewnie było wszystko OK.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:06   #1114
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Mi się sukienka Laury podoba i według mnie ona bardziej pasowała do okoliczności niż te dziewczyny w marynarkach. Zupełnie nie podobał mi się wygląd Agnieszki choć dużo nie było widać.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:07   #1115
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
...niestety na żadnej gali nigdy nie byłam
no masz, mnie też dziady nie zaprosili
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:13   #1116
magmeg
Raczkowanie
 
Avatar magmeg
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
W innym wspólnym filmie też mieli polewkę ze śledzących ich dzieciaków. W sumie mogliby albo zupełnie olać temat albo się zatrzymać i po prostu porozmawiać, a tak nie wiem, jakiś mam niesmak
Ale to dzieciaki powinny podejść, jeżeli chcą pogadać albo zrobić sobie fotę. Zamiast tego biegają, piszczą i się skradają. No i rozumiem, że może to mocno wkurzać, ale zgadzam się, że Darek powinien to zwyczajnie olać, bo i tak ma takie sytuacje pewnie codziennie i tego nie zmieni. Myślę, że dzieciarnia i tak miała radochę, że zostali pokazani w filmie
magmeg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:15   #1117
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
O, zaznaczone, dzięki.


Z całego serca polecę jeszcze inne, które baardzo mnie zaintrygowały:

Piknik pod wiszącą skałą- ta muzyka, mam ciarki
Zawieście czerwone latarnie (Da hong deng long gao gao gua)
Palacz zwłok (Spalovač mrtvol)
ogólnie filmy Ingmar Bergmana
Łowca Jeleni
Johnny poszedł na wojnę
Wstręt Polańskiego
Przełamując fale z 1996
Gia 1998
Uwielbiam też filmy Kieślowskiego

W tym tygodniu pewnie będziemy oglądać z facetem te polecone przez Ciebie, od jakiegoś czasu nie mamy pomysłów na filmy a on nie będzie oglądał takich "dziwacznych"(tak mówi) jak ja.

Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 22:20   #1118
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX



Księżniczki Glam&Gore - zapowiedź i teaser
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:20   #1119
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Noo...tak. Czy to jeszcze inspiracja? ;-) Serca też identyczne jak w melissach tylko dodali w środku jeszcze metalowe małe serduszko.
Ze wszystkiego, co drogie, zawsze powstanie tańsza/tania wersja alternatywna i w sumie to już od producenta zależy, czy zrobi ją z klasą, ale dla plebsu, czy jako marną podróbkę. W tym przypadku szala przechyliła się chyba na tę drugą stronę, bo co innego skorzystać z pomysłu na model i materiał z którego but został wykonany, a co innego ściągnąć elementy designu typu właśnie serca.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:21   #1120
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Z całego serca polecę jeszcze inne, które baardzo mnie zaintrygowały:

Piknik pod wiszącą skałą- ta muzyka, mam ciarki
Zawieście czerwone latarnie (Da hong deng long gao gao gua)
Palacz zwłok (Spalovač mrtvol)
ogólnie filmy Ingmar Bergmana
Łowca Jeleni
Johnny poszedł na wojnę
Wstręt Polańskiego
Przełamując fale z 1996
Gia 1998
Uwielbiam też filmy Kieślowskiego

W tym tygodniu pewnie będziemy oglądać z facetem te polecone przez Ciebie, od jakiegoś czasu nie mamy pomysłów na filmy a on nie będzie oglądał takich "dziwacznych"(tak mówi) jak ja.

[/COLOR]
Chyba mamy mocno podobny gust polecine przez Ciebie pozycje filmweb ocenia głównie na 90% w moim guście. Kilka z wymienionych już widziałam. Do Bergmana się zbieram i zbieram, na początek chcę zobaczyć Fanny i Alexander oraz Jesienną sonatę.

Widziałaś coś Michaela Haneke? Jestem prawie pewna, że spodobałyby Ci się Ukryte i Pianistka

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-11 o 22:27
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:25   #1121
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jestem uprzedzona, czy to jest lekko bez sensu i na siłę? Nutella i ślimak ok, ale reszta? Pizza z arbuza Tak, przecież dzieci nie lubią arbuzów, za to kochaaaają wiórki kokosowe

ten jogurt z pacniętą połówką brzoskwini i pociętym jabłkiem na pewno dzieciarnia tłumem by się rzuciła; nawet dla mnie, dorosłego, to nie wygląda zbyt zachęcająco.

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Ja do łyżew nawet nie podchodzę
łyżwy, ma miłość!

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Widziałyście nowego joyboxa?
http://www.joy.pl/joybox/13/stworz

Delia, AA, Oeparol, Eveline, LaLuxe... Słabo.
A PÓŁ bomby do kąpieli rozwaliło mnie na łopatki.
zawsze lepiej, niż ćwiartka znaj łaskę

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Laura była bardziej uwodzicielska Strój drugiej dziewczyny był chyba prostszy, biznesowy
Właściwie to jeśli chciała być i elegancka i zrobić wrażenie, to może jednak wybrała dobrze Inne dziewczyny wyglądały trochę jak pracownice banku, surowo, niezbyt kobieco. Ja szczerze mówiąc nie wiem co to była za wyprawa ogólnie. Poczekajmy, zobaczymy, czy następnym razem będzie jakiś stylistyczny ruch .
dokładnie, jeśli to była Gala, to uważam strój Laury za jak najbardziej odpowiedni; może organizatorzy rzucili górnolotnymi hasłami, "gala" okazała się obiadem w hotelu z późniejszą dyskoteką, a inne dziewczyny traf chciał, ubrały się w takie właśnie..glam biznes?
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 22:30   #1122
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

https://www.instagram.com/p/BEEbSYkB...urgnotofficial

Charlotte też popiera dziewuchy <3
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:33   #1123
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Laura była bardziej uwodzicielska Strój drugiej dziewczyny był chyba prostszy, biznesowy


Właściwie to jeśli chciała być i elegancka i zrobić wrażenie, to może jednak wybrała dobrze Inne dziewczyny wyglądały trochę jak pracownice banku, surowo, niezbyt kobieco. Ja szczerze mówiąc nie wiem co to była za wyprawa ogólnie. Poczekajmy, zobaczymy, czy następnym razem będzie jakiś stylistyczny ruch

Zaprezentowała się dobrze i była zrelaksowana, więc pewnie było wszystko OK.
Potem jak nagrywała jak tańczą to sukienka drugiej dziewczyny nie wyglądała na biznesową. Ubrała się zgodnie z dress codem z zaproszenia na wykwintną kolację.. A, że potem poszli do klubu to pewnie robiła tam "furorę" Dobrze, że nie założyła jakiejś długiej czerwonej sukni lub typowo na czerwony dywan, wtedy byłoby to przesadą Może po prostu to reszta dziewczyn wypadła bardzo słabo?
__________________

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-04-11 o 22:36
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:36   #1124
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Chyba mamy mocno podobny gust polecine przez Ciebie pozycje filmweb ocenia głównie na 90% w moim guście. Kilka z wymienionych już widziałam. Do Bergmana się zbieram i zbieram, na początek chcę zobaczyć Fanny i Alexander oraz Jesienną sonatę.

Widziałaś coś Michaela Haneke? Jestem prawie pewna, że spodobałyby Ci się Ukryte i Pianistka



Uwielbiam jesienną sonatę. Wstrząsnęła mną z bardzo osobistych powodów.

Pianistka bardzo w moim guście, na pewno obejrzę .
Ja w liceum potrafiłam po 1-2 filmy dziennie oglądać, potem jakoś ta pasja skryła się głęboko we mnie, podobnie jak inne, ale poleciłaś tyle świetnych pozycji, że na pewno wkręcę się w to na nowo, tylko muszę prześledzić Twoje posty bo oczywiście nie wszystko zapisałam
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:40   #1125
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Uwielbiam jesienną sonatę. Wstrząsnęła mną z bardzo osobistych powodów.

Pianistka bardzo w moim guście, na pewno obejrzę .
Ja w liceum potrafiłam po 1-2 filmy dziennie oglądać, potem jakoś ta pasja skryła się głęboko we mnie, podobnie jak inne, ale poleciłaś tyle świetnych pozycji, że na pewno wkręcę się w to na nowo, tylko muszę prześledzić Twoje posty bo oczywiście nie wszystko zapisałam
[/color]
Może łatwiej byłoby Ci zerknąć na moje posty na wątku Ostatnio obejrzane filmy - tam jest ich zdecydowanie mniej ogòlnie, więc nie będziesz się tak przekopywała. Podeślę Ci jutro - mam nadzieję, że nie zapomnę - link do mojego konta na filmweb. A co do pasji - doskonale rozumiem -ja od czerwca tamtego roku oglądam średnio 4 filmy tygodniowo
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:42   #1126
magmeg
Raczkowanie
 
Avatar magmeg
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Tak w ramach filmowego offtopu, czy ktoś widział "Skóra w której żyję"? to jeden z tych filmów, które zrobiły na mnie wrażenie. Mocno pokręcony. Siadł mi na psychikę. A nie widziałam chyba, żeby ktoś o nim wspominał I jeszcze wspomniana wcześniej Oszukana. Tego filmu nigdy chyba nie zapomnę. Natomiast polecane przez Munkę Zniknięcie i Chained w ogóle mi nie podeszły. Wynudziłam się strasznie i w ogóle mnie nie ruszyły Ale za to Hidden i El Cuerpo super Lubię jak w filmie jest ten element zaskoczenia
Tak, śledzę Was od dawna i wszystko zapisuję
magmeg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:43   #1127
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Może łatwiej byłoby Ci zerknąć na moje posty na wątku Ostatnio obejrzane filmy - tam jest ich zdecydowanie mniej ogòlnie, więc nie będziesz się tak przekopywała. Podeślę Ci jutro - mam nadzieję, że nie zapomnę - link do mojego konta na filmweb. A co do pasji - doskonale rozumiem -ja od czerwca tamtego roku oglądam średnio 4 filmy tygodniowo


Prześlij koniecznie linka do swojego filmweba, inspiracji nigdy za wiele Ja na pewno się przypomnę jak coś. Właśnie zerknęłam na swoją listę "do obejrzenia" na filmwebie i przeraziłam się ile tego jest.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:44   #1128
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez magmeg Pokaż wiadomość
Tak w ramach filmowego offtopu, czy ktoś widział "Skóra w której żyję"? to jeden z tych filmów, które zrobiły na mnie wrażenie. Mocno pokręcony. Siadł mi na psychikę. A nie widziałam chyba, żeby ktoś o nim wspominał I jeszcze wspomniana wcześniej Oszukana. Tego filmu nigdy chyba nie zapomnę. Natomiast polecane przez Munkę Zniknięcie i Chained w ogóle mi nie podeszły. Wynudziłam się strasznie i w ogóle mnie nie ruszyły Ale za to Hidden i El Cuerpo super Lubię jak w filmie jest ten element zaskoczenia
Tak, śledzę Was od dawna i wszystko zapisuję
"skora w ktorej zyje" mocno powalny film nie mniej robi duuuuuze wrazenie.
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:44   #1129
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Chyba mamy mocno podobny gust polecine przez Ciebie pozycje filmweb ocenia głównie na 90% w moim guście. Kilka z wymienionych już widziałam. Do Bergmana się zbieram i zbieram, na początek chcę zobaczyć Fanny i Alexander oraz Jesienną sonatę.

Widziałaś coś Michaela Haneke? Jestem prawie pewna, że spodobałyby Ci się Ukryte i Pianistka

Uwielbiam film "Fanny i Alexander". Uzbrój się w czas, bo to długi film. Podczas oglądania zwróć uwagę na grę kolorów. W jaki sposób barwy odzwierciedlają nastrój, sytuację bohaterów.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 22:56   #1130
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez magmeg Pokaż wiadomość
Tak w ramach filmowego offtopu, czy ktoś widział "Skóra w której żyję"? to jeden z tych filmów, które zrobiły na mnie wrażenie. Mocno pokręcony. Siadł mi na psychikę. A nie widziałam chyba, żeby ktoś o nim wspominał I jeszcze wspomniana wcześniej Oszukana. Tego filmu nigdy chyba nie zapomnę. Natomiast polecane przez Munkę Zniknięcie i Chained w ogóle mi nie podeszły. Wynudziłam się strasznie i w ogóle mnie nie ruszyły Ale za to Hidden i El Cuerpo super Lubię jak w filmie jest ten element zaskoczenia
Tak, śledzę Was od dawna i wszystko zapisuję
skóra, w której żyję, piękny Almodovar
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 22:57   #1131
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Wkręciłam się w RuPaul's Drag Race. Obejrzałam szósty sezon i kocham Biancę Del Rio.

Ktoś jeszcze oglądał?




201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 23:32   #1132
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez magmeg Pokaż wiadomość
Tak w ramach filmowego offtopu, czy ktoś widział "Skóra w której żyję"? to jeden z tych filmów, które zrobiły na mnie wrażenie. Mocno pokręcony. Siadł mi na psychikę. A nie widziałam chyba, żeby ktoś o nim wspominał I jeszcze wspomniana wcześniej Oszukana. Tego filmu nigdy chyba nie zapomnę. Natomiast polecane przez Munkę Zniknięcie i Chained w ogóle mi nie podeszły. Wynudziłam się strasznie i w ogóle mnie nie ruszyły Ale za to Hidden i El Cuerpo super Lubię jak w filmie jest ten element zaskoczenia

Tak, śledzę Was od dawna i wszystko zapisuję

Uwielbiam!

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Wkręciłam się w RuPaul's Drag Race. Obejrzałam szósty sezon i kocham Biancę Del Rio.

Ktoś jeszcze oglądał?





Wlasnie mam w planach zacząć oglądać

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Najnowszy filmik Melanie





jestem w szoku, jakie afery są na zagranicznym jutubie Szczerze współczuje tym dziewczynom, jeśli zarzuty są prawdziwe

Nie pierwsza taka historia na zagranicznych jutubach (niestety).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 23:43   #1133
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Przecież napisała, że to nie Wiktor.
Kiedy ja to napisałam, to jeszcze nie było tego komenta. Nie mniej jednak, podtrzymuję moje zdanie, że prywata zaczyna dominować. Co poradzić, kiedy to się sprzedaje najlepiej
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 06:55   #1134
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Czy w tej sytuacji lepiej się było ubrać niewystarczająco czy przesadnie elegancko?
W tej sytuacji lepiej się po prostu zastosować.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 07:11   #1135
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
W tej sytuacji lepiej się po prostu zastosować.
Laura pisze w komentarzach, że na zaproszeniach był taki dress code i ona się zastosowała, i że na części oficjalnej połowa ludzi też miała długie sukienki, ale większość z dziewczyn przebrała się przed pójściem do klubu. #wierzyćjejczyniewierzyć?
__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 07:41   #1136
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Zmalowana wlasnie w Dzien dobry TVN
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 07:45   #1137
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Skoro o modzie to pozwolę sobie zapytać, gdzie kupujecie dobre gatunkowo ubrania, w ludzkich cenach? Zbieram się po raz kolejny do rewolucji w szafie, natchniona książką Kasi T. i zastanawiam się do jakich sklepów uderzyć. Zależy mi na wytrzymałych czarnych rurkach, które nie wypchają się w kolanach po miesiącu noszenia, nie stracą koloru w trybie ekspresowym i dadzą się dłużej ponosić. Poszukuję też spodni materiałowych no i klasycznie koszulek dobrej jakości, które nie zmienią się w xxxxl po paru wizytach w pralce. Pragnę mieć ten luz, o jakim ona pisze czyli: obojętnie co wyciągnę z szafy to będzie do siebie pasować. Nie będę oszczędzać, ale koszulki za 300 zł do namaczania też raczej nie przejdą. ;-)
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 07:59   #1138
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Księżniczki Glam&Gore - zapowiedź i teaser

Lubię ją, ale omijam makijaże glam bo zawsze są jakieś brudne.
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 08:01   #1139
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Księżniczki Glam&Gore - zapowiedź i teaser
aaaaa, odpalam i pije kawke

a sukienka Laury mi się nawet podoba, myślę, że nadawała się i na część oficjalną i część klubową a, że inne dziewczyny miały inny pomysł
nie wiem, ja ostatnio mam chęć ubrać się gdzieś w ładną długą sukienkę
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 08:30   #1140
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Szatanica, sprawdź pw
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.