Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 15:07   #1261
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Czasami Zara Zarze jest nierówna, szczegolnie przy trf

To prawda, to "zamieszanie z rozmiarówkami" odbiera mi przyjemność z zakupów
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:10   #1262
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
W szafce brak pokrzywy v.v ale zaraz idę do sklepu, może od razu kupię suszoną. I tę cholerną hennę może.
jednak zdecydowana?

olenkasz nie lubię Cię, tak szybko takie długie
ale ładnaś to trochę mi serce szybciej mięknie.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:12   #1263
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
jednak zdecydowana?

olenkasz nie lubię Cię, tak szybko takie długie
ale ładnaś to trochę mi serce szybciej mięknie.
weź na tym zdjęciu po 12 godzinach pracy w archiwum wyglądam jak wieprz ale widać na nim od jakich włosów wychodziłam. dramatyczna rzecz, już nigdy więcej asymetrii
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:15   #1264
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Być może chciały się mu przypodobać.. Nie każdy też jest na tyle odważny by przyznać się do swoich poglądów.
Wiesz, akurat to typy: dużo mówię, mało robię. Cały świat zły, ale ja wspaniała.


Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Potrzeba "bycia miłà" silna wśród kobiet. Miła będzie lubianà, kochanà będzie. A potem Bejàsowa nagrywa "Why don't you love me", bonsię okazuje, że #droganietędy.
Dokładnie. Lepiej unikać trudnych tematów, a najlepiej żyć w zgodzie z każdym. A to nie przejdzie. Śmieszne jest tylko, że jedna z nich mówiła mi parę dni temu, jak uwielbia dyskutować z ludźmi o różnych poglądach, bo to ją ubogaca. No jasne, widzę, jak "dyskusja" wygląda w jej wykonaniu. Aż ogłuchłam
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:15   #1265
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
weź na tym zdjęciu po 12 godzinach pracy w archiwum wyglądam jak wieprz ale widać na nim od jakich włosów wychodziłam. dramatyczna rzecz, już nigdy więcej asymetrii
ja uwielbialam moje pixie. a moja fryzjerka mnie za to co z nimi wyrabialam
ale zapuszczanie to byla tragedia - kazdy wlos w innej dlugosci teraz czasem mnie kusi, ale nope nope za duzo zabawy, jestem leniem.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:15   #1266
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Niestety, ja studiuję budownictwo i w grupie mam dziewczyny, które marzą tylko o tym, ze znajdą meża, urodzą dzieci i będą szczęsliwe. Bo taka jest rola KOBIETY.

Nie ma w tych marzeniach nic złego pod warunkiem, że nie próbuje się tego innym wcisnąć jako jedynego słusznego podejścia i ogarnia, że można, jako kobieta, żyć inaczej i o czym innym śnić.

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:16   #1267
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ja uwielbialam moje pixie. a moja fryzjerka mnie za to co z nimi wyrabialam
ale zapuszczanie to byla tragedia - kazdy wlos w innej dlugosci teraz czasem mnie kusi, ale nope nope za duzo zabawy, jestem leniem.
ja też je lubiłam, krótkie włosy pasowały do tamtej mnie. ale jak zamarzyłam sobie zapuszczać, to znienawidziłam je w sekundzie.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 15:17   #1268
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Wiecie co, z jednej strony serce mi sie łamie słysząc (bo akurat w moim bezpośrednim otoczeniu sie z tym nie spotykam - na razie przynajmniej) zwykłe codzienne historie o nietolerancji i uprzedzeniach wynikających z czyjejś płci, rasy, wyznania, orientacji seksualne... I sie zastanawiam czy kiedyś sie jako kraj ucywilizujemy. Z jednej strony wątpię, z drugiej szukam właśnie mojej różowej buffki, bo jutro u niemęża w pracy dzień solidarności z mniejszością lgbt (dumę lub wsparcie można okazać ubierając coś różowego). I tak patrzę i mi sie przykro robi, jak ogromna przepaść jest miedzy przejawami nietolerancji a takimi małymi gestami jedności. Taka myśl z tyłka, buffki jak nie było tak nie ma, wsiąkła.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:24   #1269
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie ma w tych marzeniach nic złego pod warunkiem, że nie próbuje się tego innym wcisnąć jako jedynego słusznego podejścia i ogarnia, że można, jako kobieta, żyć inaczej i o czym innym śnić.
Też tak uważam, każdy jest inny, jedna kobieta będzie spełniona jako matka i pani domu, a druga jako prezes banku. Dopóki żadna z nich nie będzie chciała na siłę zmieniać tej drugiej nie widzę w tym nic złego.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Wiecie co, z jednej strony serce mi sie łamie słysząc (bo akurat w moim bezpośrednim otoczeniu sie z tym nie spotykam - na razie przynajmniej) zwykłe codzienne historie o nietolerancji i uprzedzeniach wynikających z czyjejś płci, rasy, wyznania, orientacji seksualne... I sie zastanawiam czy kiedyś sie jako kraj ucywilizujemy. Z jednej strony wątpię, z drugiej szukam właśnie mojej różowej buffki, bo jutro u niemęża w pracy dzień solidarności z mniejszością lgbt (dumę lub wsparcie można okazać ubierając coś różowego). I tak patrzę i mi sie przykro robi, jak ogromna przepaść jest miedzy przejawami nietolerancji a takimi małymi gestami jedności. Taka myśl z tyłka, buffki jak nie było tak nie ma, wsiąkła.
Ja myślę, że nigdy. I nie postrzegałabym na tym tle tak negatywnie tylko naszego kraju, taka przemoc i nietolerancja jest wszędzie. I nie wydaje mi się żeby w najbliższym czasie się coś zmieniło, nawet wydaje mi się, że tylko się pogłębi.
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:35   #1270
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX


Stylizacje i przedluzanie wlosow roznymi sposobami.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:36   #1271
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie ma w tych marzeniach nic złego pod warunkiem, że nie próbuje się tego innym wcisnąć jako jedynego słusznego podejścia i ogarnia, że można, jako kobieta, żyć inaczej i o czym innym śnić.

Oczywiście! Fakt, że nie dopowiedziałam tego, że według nich to jedyna dobra droga dla kobiety.
A gdy nie chce ona ślubu (koniecznie kościelnego) i dzieci, to znaczy, że jest niedojrzałym dziwadłem.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 15:39   #1272
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Hej! Próbuję nadrobić, ale słabo mi idzie.
Jestem mega zestresowana. Jak chyba kiedyś pisałam, jestem w trakcie zakładania własnej firmy i poziom stresu z dnia na dzień wzrasta. Urzędy, banki, biuro nieruchomości, księgowość, architekt, zus, us i to wszystko na raz i w tym samym czasie. Chciałabym to mieć już za sobą.
Idę dziś na pilates, to przynajmniej trochę się rozruszam.


Z jutuba obejrzałam na szybko Mimi Ikonn i jestem w lekkim szoku... Widząc tytuł i miniaturkę filmu pomyślałam, że po prostu obwieszczą nowinę o ciąży i tyle w temacie. Gdy zobaczyłam test ciążowy i sprawdzanie go "na wizji", załamałam się.
Zawsze uwazałam ich za bardzo rozsądnych i też rozsądnie dzielących się swoimi sprawami. Ciekawe, czy to serio dla hajsu? Z tego co wiem, to oni poza jutubem prowadzą jeszcze dwie międzynarodowe firmy, więc jednak ten kanał nie jest jedynym "żywicielem rodziny" i chyba nie muszą podejmować takich desperackich kroków.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:50   #1273
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Ejjj a czemu nikt już nie mówi że nagrywa film tylko odcinek? Jakaś nowa moda?
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:57   #1274
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Ejjj a czemu nikt już nie mówi że nagrywa film tylko odcinek? Jakaś nowa moda?
Ja mówię film Odcinek chyba wymyśliła Karola, przynajmniej jak odpalam film kogoś z Mediakraftu to mówi odcinek
Dla mnie Youtube to nie serial, żeby go odcinkować
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:01   #1275
ladyfinger88
Raczkowanie
 
Avatar ladyfinger88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

U Mimi filmik z pierwszego usg

coś czuję, że będzie wysyp ciążowych filmików u niej
__________________
Insta
ladyfinger88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:05   #1276
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Ja mówię film Odcinek chyba wymyśliła Karola, przynajmniej jak odpalam film kogoś z Mediakraftu to mówi odcinek
Dla mnie Youtube to nie serial, żeby go odcinkować
Wybacz Ale i tak masz we mnie wiernego widza

Co nie oglądam to te odcinki i odcinki i tak mnie właśnie zastanowiło czy ja znowu o czymś nie wiem
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:10   #1277
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

dla mnie odcinki to mogą być w tej części yt gdzie są gameplaye
albo jak są filmiki z jakieś serii to moooże. ale i tak bardziej filmiki
ostatnio gdzieś słyszałam "ta moja produkcja" - też dziwnie jakoś.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:10   #1278
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Coo? nie wiem, czemu, uwidziałam Cię w metrze sześćdziesiąt, góra pięć.



Kilka razy popełniłam ten błąd i kupiłam jedne spodnie, myśląc "są tak idealne, że powinnam od razu wziąć na zapas! ale nie... może na przecenach?" oczywiście na przecenach mojego rozmiaru nie było, a spodni w sieciówkach na swoje rozmiary nie znajduję :/ miałam dosłownie dwa modele z Zary i jeden z H&M lata temu.

Ale!
Nie wiem jak w polskim New Looku, nie mam go w mieście, ale w UK odwiedzam i mam tam spodnie prawie idealne - wysoki stan, 3 guziki nad zamkiem, materiał taki, że po 2-3 latach wyglądają świetnie, nie rozciągają się, nie tracą koloru. Mam 3 pary - jasny jeans, czysty granat i czerń. Jedyny minus, to może zbyt zabudowany ten wysoki stan, robił mi brzuszek, gdy go nie miałam, ale w granicach dopuszczalnych wizualnie.
Wysokie dziewczyny, ja też polecam New Looka, po raz pierwszy znalazłam tam dość długie spodnie (mają wybór 3 dlugości), z odpowiednio wysokim stanem, w których nie wypchały mi się kolana (w przeciwieństwie do H&M) i w dodatku były tanie, także jak dla mnie ta marka wygrywa

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Niestety, ja studiuję budownictwo i w grupie mam dziewczyny, które marzą tylko o tym, ze znajdą meża, urodzą dzieci i będą szczęsliwe. Bo taka jest rola KOBIETY.

Nie wspomnę nawet o tym, ze są to 20paroletnie, wydawać by się mogło, mądre i inteligentne kobiety, a szacunku, zrozumienia i myślenia u nich zupełnie brak.
Moment, ale co w tym złego jeśli to je uszczęśliwi? Mam wrażenie, że deprecjonując ich marzenia idziesz właśnie w stronę tego "negatywnego" feminizmu.
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:20   #1279
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Niestety, ja studiuję budownictwo i w grupie mam dziewczyny, które marzą tylko o tym, ze znajdą meża, urodzą dzieci i będą szczęsliwe. Bo taka jest rola KOBIETY.

Nie wspomnę nawet o tym, ze są to 20paroletnie, wydawać by się mogło, mądre i inteligentne kobiety, a szacunku, zrozumienia i myślenia u nich zupełnie brak.
też chętnie przeczytam co w tym jest głupiego, skoro niby inteligentne ale ,,myślenia u nich brak"
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 16:32   #1280
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
jednak zdecydowana?

olenkasz nie lubię Cię, tak szybko takie długie
ale ładnaś to trochę mi serce szybciej mięknie.
Chyba zdecydowana chodzi to za mną, raz kozie śmierć.

Pokrzywa kupiona parzy się. W ogóle mam prawie że pod domem sklep zielarski z ziółkami, przyprawami, herbatami, kosmetykami rosyjskimi (tymi z Rosji!) i wszystkim, co dobre, ceny bardzo miłe, chyba będę tam zaglądać regularnie.


Co do "roli kobiety", to dziewuchy dziewuchom wilkiem niestety bardzo często : / Mnie się zawsze marzył zawód gospodyni domowej i wychowywanie dzieci, wydaje mi się, że do realizacji nie dojdzie, ale nigdy nie skrytykowałam czy nie oceniłam planów, marzeń innej kobiety, a moje dziewczyny bardzo różne tryby życia prowadzą.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:33   #1281
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość

Moment, ale co w tym złego jeśli to je uszczęśliwi? Mam wrażenie, że deprecjonując ich marzenia idziesz właśnie w stronę tego "negatywnego" feminizmu.
Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość


też chętnie przeczytam co w tym jest głupiego, skoro niby inteligentne ale ,,myślenia u nich brak"

Zostało to już wyjaśnione na poprzedniej stronie:

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Oczywiście! Fakt, że nie dopowiedziałam tego, że według nich to jedyna dobra droga dla kobiety.
A gdy nie chce ona ślubu (koniecznie kościelnego) i dzieci, to znaczy, że jest niedojrzałym dziwadłem.
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:34   #1282
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Wysokie dziewczyny, ja też polecam New Looka, po raz pierwszy znalazłam tam dość długie spodnie (mają wybór 3 dlugości), z odpowiednio wysokim stanem, w których nie wypchały mi się kolana (w przeciwieństwie do H&M) i w dodatku były tanie, także jak dla mnie ta marka wygrywa


Moment, ale co w tym złego jeśli to je uszczęśliwi? Mam wrażenie, że deprecjonując ich marzenia idziesz właśnie w stronę tego "negatywnego" feminizmu.
Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość


też chętnie przeczytam co w tym jest głupiego, skoro niby inteligentne ale ,,myślenia u nich brak"
Dopisałam potem, że według nich to jedyna słuszna droga, a każdy kto postępuje inaczej, postępuje źle.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:35   #1283
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

ja właśnie pije pierwszy kubek pokrzywy.
muszę sobie kupić nowy duży kubanek, bo mój mi Tz zbil

mifiku - ja bardzo dlugo myslalam nad henna, chyba z pol roku. zaluje bardzo, ze tak dlugo mam nadzieje, ze u Ciebie tez sie sprawdzi
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:36   #1284
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Na wstępie chciałam podziękować wszystkim dziewczynom, które wypowiedziały się o mojej sytuacji jak i za otrzymane prywatne wiadomości. Wszystko dokładnie przeczytałam i wzięłam do siebie. Na nikogo nie jestem zła, dobrze poznać zdanie innych osób.

Tak podczytuje ostatnie dyskusje i ciągle mam chęć wtrącić swoje 3 grosze. Na jutubie jest wiele rzeczy, które mnie mega denerwują. Z tym "odcinkowaniem" to faktycznie jak dla mnie mega słabe. Tak bardzo jutuberzy chcą nie być utożsamiani z telewizją ale swoje filmiki nazywają odcinkami niczym najlepszy serial Klan. Jak już tak bardzo chcą "dzielić" swoje filmy na "odcinki" to niech to będą "części". Tylko niech mi vlogów nie "częściują" bo mnie coś trafi. Jednak filmik to filmik ma swój urok początków jutuba, niechże no tak zostanie. Współprace jutuberów to ostatnio jakaś porażka ale może nie będę się wypowiadać na temat o którym guzik wiem ale jako widza to mnie to strasznie wku...rza.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:36   #1285
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ja właśnie pije pierwszy kubek pokrzywy.
muszę sobie kupić nowy duży kubanek, bo mój mi Tz zbil

mifiku - ja bardzo dlugo myslalam nad henna, chyba z pol roku. zaluje bardzo, ze tak dlugo mam nadzieje, ze u Ciebie tez sie sprawdzi
ty pijesz, zaraz mifik zacznie siorbać i będziemy już we trzy
ja wracam do łykania oleju z nasion wiesiołka, bo to był prawdziwy hit dla mnie
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:39   #1286
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziękuję za wszystkie posty spodniowo-bejzikowo-koszulkowe.

Mostly, zawsze unikałam spódnic ołówkowych, bo nie jestem zadowolona ze swojego tyłu, trochę się polepszył ostatnio, ale to chyba jeszcze nie ten etap, w którym wskoczę w obcisłą spódnicę. Całe życie wybieram rozkloszowane, bo one oszukują. :-P
Te podlinkowane przez Ciebie wyglądają fajnie i cena taka, że żal się nie skusić, ale mam wrażenie, że w moim h&m ich nie ma. Czy to możliwe?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:39   #1287
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ty pijesz, zaraz mifik zacznie siorbać i będziemy już we trzy
ja wracam do łykania oleju z nasion wiesiołka, bo to był prawdziwy hit dla mnie
ja wiesiołka wielbię - nie jestem już pustynią, pomógł mi w czasie odstawiania tabsów zakupiłam nowe opakowanie właśnie, bo od 2 tyg miałam przerwę i wracam szybciutko
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:41   #1288
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ja wiesiołka wielbię - nie jestem już pustynią, pomógł mi w czasie odstawiania tabsów zakupiłam nowe opakowanie właśnie, bo od 2 tyg miałam przerwę i wracam szybciutko
on mi robił istny blur na twarzy. zupełnie nie wiem, po co odstawiałam :x
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:41   #1289
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ty pijesz, zaraz mifik zacznie siorbać i będziemy już we trzy
ja wracam do łykania oleju z nasion wiesiołka, bo to był prawdziwy hit dla mnie
Też się dołączam, pierwszy kubek mam za sobą Zbierałam sie już od paru dni, ale raz wypiłam, raz zapomniałam, a tak z wami będzie razniej Tylko musze kupić suszona, bo na razie mam fix. Nie wiem gdzie, bo u mnie nie ma zielarskiego, ale bede kombinować!

olenkasz wysłałam ci zapro na instagramie.

Dostałam dzisiaj prace, możliwe, że dzieki yt, bo na rozmowie rekrutacyjnej zagadałam się z babką na temat youtuberek urodowych

Edytowane przez Domcia2605
Czas edycji: 2016-04-12 o 16:42
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:44   #1290
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Mozecie sie nie zgodzic, ale moim zdaniem nie wchodzi sie miedzy ludzi ambitnych tylko po to, zeby im powiedziec, ze ze wzgledu na plec sie nie nadajecie do tego i wasze miejsce jest w domu, przy obieraniu ziemniakow. To jest w tym zle, to wystawia opinie, to jest przyczyna nierownego traktowania. Tez mialam takie na uczelni, nie chodzily nawet na zajecia, tylko odwiedzaly pokoje w akademiku. Kierunek (nawigacja) jest koeduacyjny w sumie od niedawna, kobiety nadal sa tam traktowane jako zlo konieczne, a tu wpada jedna z druga 'ja tylko po meza'. To samo sie potem dzieje w pracy, znam troche agencji crewingowych i mowia jasno, kobiet nie zatrudniamy, bo sa z nimi same klopoty. Niech kazdy robi co go uszczesliwia, ale niech nie wystawia przy tym opinii reszcie, bo moze im przy tym zamknac sciezke zyciowa.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.