Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 19:03   #1351
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
To wysyłam konkubenta do apteki po wiesiołek Pokrzywę też mam, ale póki co leży - ona chyba moczopędnie działa, nie?
Wchodzę w PMS, tak brzydka się dawno nie czułam, zeżarłam dzisiaj tost z pieczarkami z Maka i placek ziemniaczany do tego, potem w domu napadłam na resztkę chipsów, dwa żelki Maoam i kilka sztuk nachosów. Waham się czy wbijać to w My fitness pal czy oszukiwać samą siebie Wczoraj w Lidlu znalazłam ukochane greckie batoniki nugatowe, ale jak zobaczyłam ile mnie kosztowały dwie sztuki kalorii i cukru to mi humoru to nie poprawiło. Co nie zmienia faktu, że dzisiaj i tak jednego jeszcze zeżarłam. Oszaleję przed okresem, zeżrę konkubenta.

Ja biorę Oeparol Femina z wiesiołkiem właśnie na PMS i bardzo, bardzo,bardzo bolesne okresy. Polecam gorąco, bo przynosi mi ogromną ulgę.
Biorę 2 kapsułki dziennie, mimo iż w dawkowaniu piszą o 6. Może którejś z Was też pomoże?
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:05   #1352
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Ja biorę Oeparol Femina z wiesiołkiem właśnie na PMS i bardzo, bardzo,bardzo bolesne okresy. Polecam gorąco, bo przynosi mi ogromną ulgę.
Biorę 2 kapsułki dziennie, mimo iż w dawkowaniu piszą o 6. Może którejś z Was też pomoże?
Dzięki za info
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:05   #1353
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

wetnę się tylko offtopem wiesiołkowym polecam jednak picie oleju z butelki, nie w kapsułkach. wtedy idzie szybciej i łatwiej. swego czasu brałam wieosiołek, ogórecznik oraz cynk i ilość tych kapsułek mnie dobijała. a tu łyżeczka oleju i po sprawie teraz są dostępne w aptekach, sklepach ze zdrową żywnością. na gemini też mają http://www.aptekagemini.pl/wiesiolek-plyn-100ml.html

a co do pokrzywy - piłam swego czasu i włosy rosły jak szalone
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:07   #1354
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziołchy, pisałam już,ale nie wszystkie mam na insta,a ciekawa jestem Waszych twarzy, przyślecie linki na PW?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:07   #1355
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
wetnę się tylko offtopem wiesiołkowym polecam jednak picie oleju z butelki, nie w kapsułkach. wtedy idzie szybciej i łatwiej. swego czasu brałam wieosiołek, ogórecznik oraz cynk i ilość tych kapsułek mnie dobijała. a tu łyżeczka oleju i po sprawie teraz są dostępne w aptekach, sklepach ze zdrową żywnością. na gemini też mają http://www.aptekagemini.pl/wiesiolek-plyn-100ml.html

a co do pokrzywy - piłam swego czasu i włosy rosły jak szalone
Zanotowane
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:09   #1356
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Rozmawiałyśmy niedawno o trendzie na pomadki a la topielica. W najnowszym filmiku RLM - wypisz wymaluj, Ofelia z jeziora. Strasznie to wygląda, nie mogę się doczekać, aż wreszcie ta głupia moda się zmieni.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:10   #1357
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Ja biorę Oeparol Femina z wiesiołkiem właśnie na PMS
Ja właśnie kupiłam jakiś podstawowy, żeby był na zmianę z omega3
i nawet nie wiedziałam, że na pms wpływa, to dopsz, bo mi czasem odbija lekko ale nie boli chociaż
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 19:10   #1358
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Albo codzienne golenie albo cotygodniowa depilacja, jak tam wolisz.

Akurat na ladowym bylam, ale pozostalam w branzy. Powiem Ci szczerze, ze dla kobiet jest trudno o prace w pionie nawigacyjnym czy mechanicznym z tego co widze. Natomiast znajoma bez studiow plywa cruiserami na Karaibach jako hostessa, tez fajnie.

A co do golenia, to i tak mi włosy szybko odrastają, i jak chcę mieć skórę gładką i żeby rajstopy nie były kłujące, to i tak muszę codziennie... Strach pomyśleć, co będzie, jeśli jeszcze szybciej będą odrastać

Właśnie tak mi się zdawało, że kobietom może być ciężko znaleźć pracę w zawodzie, a jeśli już - to różnie mogą być w tej pracy traktowane. Dlatego nie pogardziłabym nawet pracą na wycieczkowcach w roli zupełnie nietechnicznej, przynajmniej na jakimś etapie życia. Nieśmiało przeglądałam już zresztą oferty w tym kierunku.


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ej, Człowiek Warga/Maciek z Dupy będzie dziś w Hells Kitchen o.O

https://www.facebook.com/hellskitche...43/?permPage=1
Po raz pierwszy od wielu miesięcy włączyłam telewizor. Ktoś tu jeszcze ogląda Maćka? Ja odpadłam, kiedy odcinki zaczęły trwać godzinę i były coraz bardziej nastawione na młodą widownię, mam wrażenie, że jego kariera poszła niezupełnie w takim kierunku, w jakim się kreował - jakoś ostatecznie mało buntowniczo i mądrze mi się kojarzy. To jest piekielnie inteligentny facet, a takimi odwiedzinami rozmienia się na drobne, traci w moich oczach. Obejrzę mimo wszystko, bo pewnie dużo będzie się działo.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2016-04-12 o 19:14
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:10   #1359
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

PMS... ja mam tak silne, ze wole brac tabletki mimo bycia singielka, bo mialam sie ochote zabic co miesiac, w sensie doslownym, mialam takie bardzo depresyjne, pelne refleksji nad dalszym sensem zycia i przeplakanych nocy z powodu czegos, co mi ktos powiedzial milion lat temu, ale akurat sie nadaje do przeplakania nocy, ani nie bylam agresywna ani łakoma, tylko wpadalam na to dno, ze to ja pukalam od spodu i tak co chwile XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:11   #1360
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość


To przykre, u mnie lwia część najlepszych wspomnień ze studiów, to właśnie dyskusje arcymądre o feminizmie na przedmiotach silnie związanych z tematem. Było kilku odwróconych, ale siły argumentu nie mieli, a od mądrych i oczytanych można było wynieść kilosy wiedzy. Filologia mocno mnie zaskoczyła tym aspektem, najpozytywniej zdecydowanie.
Ja miałam cuuuudowną polonistkę w liceum. To od niej zaczęło się całe moje "uświadomienie". Była bardzo gender, bardzo feministyczna oraz piekielnie zachwycała oczytaniem i erudycja.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:14   #1361
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
A w sytuacji kiedy jesteś poza domem, nie masz dostępu do swojej szafy, nie masz możliwości zrobienia zakupów, przy sobie kilka opcji ubraniowych, to lepiej skromniej, czy strojniej ? Jest jakaś złota zasada ? Tu nie ma opcji "po prostu się zastosuj", bo to nie szkoła + mundurek, a jakieś szare strefy i niuanse
Pewnie to mocno związane z osobowością i tyle. Jedni wolą błyszczeć inni schować się w tle.



Jest jeszcze opcja - wszędzie w szlafroku by Hugh Hefner
Takim samym faux pas jest ubranie się zbyt strojnie, jak i za mało. Jest to niezastosowanie się to wytycznych osoby zapraszającej. Jeśli mamy jasno określone na zaproszeniu jakiego typu jest to impreza, to nie powinno być z tym problemu. Natomiast odnosząc się do Twojej wypowiedzi w pracy gdzie obowiązuje ścisły dress code to tez nie szkoła, a nie ma tu miejsca na niuanse. Biznesowy dress code jest sztywny jak kij od miotły i nie ma tu dyskusji. Wątpię też w sytuację wyjazdową, na która nie jest się przygotowanym i w brak dostępu do sklepów. Okazje wymagające odpowiedniej oprawy nie zaskakują nas znienacka.

Jeśli chodzi o Laurę to widziałam na filmie jeszcze jedną dziewczynę w długiej sukni. Nie sądzę, aby ściemniała w komentarzach, przecież prawdopodobnie czyta je też klient - Bioderma, na zaproszenie, którego tam pojechała.
Częściej obserwuję jednak zasadę, że ktoś ubierze się za mało elegancko niż zbyt strojnie. Pozostałe dziewczyny mogłyby wyglądać dobrze, gdyby marynarka/ żakiet była odpowiednia, a nie taka wyszurana na co dzień. Przecież kobieta potrafi wyglądać niezwykle elegancko i wytwornie w damskim garniturze. W mojej opinii nie wyglądały one dobrze nawet jeśli chodziłaby o casualowe spotkanie z klientem. Zwróćcie uwagę jak wyglądała Radzka na spotkaniu z L'orealem, które było w mojej ocenie raczej luźne w formie. Jest różnica nie?

Edytowane przez Yoooko
Czas edycji: 2016-04-12 o 19:15
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 19:17   #1362
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Po raz pierwszy od wielu miesięcy włączyłam telewizor. Ktoś tu jeszcze ogląda Maćka? Ja odpadłam, kiedy odcinki zaczęły trwać godzinę i były coraz bardziej nastawione na młodą widownię, mam wrażenie, że jego kariera poszła niezupełnie w takim kierunku, w jakim się kreował - jakoś ostatecznie mało buntowniczo i mądrze mi się kojarzy. To jest piekielnie inteligentny facet, a takimi odwiedzinami rozmienia się na drobne, traci w moich oczach. Obejrzę mimo wszystko, bo pewnie dużo będzie się działo.
ja też oglądałam póki odcinki trwały 30 kilka minut, ale po 40 i więcej wymiękłam
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:18   #1363
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
pozostając w temacie spodni, pytanie do wyższych dziewczyn, gdzie kupujecie jeansy o normalnej dlugosci? Mam 175 i z reguly spodnie w sklepach sa dla mnie za krotkie raz tylko znalazlam w Only jeansy, ze mozna bylo rozne dlugosci wybierac i do dzis jestem bardzo zadowolona z tych spodni, a tak to zawsze za krotkie
Na Primarku jest fajnie, bo sobie wybrac mozna xD


Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Nie mam problem, kupuję jeansy w sklepach "jeansowych" gdzie mogę wybierać w długości nogawki.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:18   #1364
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
jest zimno i paskudnie, leje, a ja musze wyjsc zanim zamkna sklepy, bo nie bede miala jutro co jesc i musze ruszyc d na silownie
umowilam sie do dietetyka i wiaze z tym nadzieje odcinek 1000000 500 100 900
Trzymam kciuki... Bardzo rozumiem z tymi odcinkami

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Ja biorę Oeparol Femina z wiesiołkiem właśnie na PMS i bardzo, bardzo,bardzo bolesne okresy. Polecam gorąco, bo przynosi mi ogromną ulgę.
Biorę 2 kapsułki dziennie, mimo iż w dawkowaniu piszą o 6. Może którejś z Was też pomoże?
Może to dla mnie jakiś pomysł... Bo tegomiesięczny okres był masakrą totalną. Trzy dni wyjęte z życia.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Rozmawiałyśmy niedawno o trendzie na pomadki a la topielica. W najnowszym filmiku RLM - wypisz wymaluj, Ofelia z jeziora. Strasznie to wygląda, nie mogę się doczekać, aż wreszcie ta głupia moda się zmieni.
Okropne te usta

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]

Po raz pierwszy od wielu miesięcy włączyłam telewizor. Ktoś tu jeszcze ogląda Maćka? Ja odpadłam, kiedy odcinki zaczęły trwać godzinę i były coraz bardziej nastawione na młodą widownię, mam wrażenie, że jego kariera poszła niezupełnie w takim kierunku, w jakim się kreował - jakoś ostatecznie mało buntowniczo i mądrze mi się kojarzy. To jest piekielnie inteligentny facet, a takimi odwiedzinami rozmienia się na drobne, traci w moich oczach. Obejrzę mimo wszystko, bo pewnie dużo będzie się działo.
Noł. Dla mnie nie do przejścia osoba

PS miałam zrobić fotkę, ale Mostly już wyjasniła, która to kiecka Bardzo polecam
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:25   #1365
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupiłam jakiś podstawowy, żeby był na zmianę z omega3
i nawet nie wiedziałam, że na pms wpływa, to dopsz, bo mi czasem odbija lekko ale nie boli chociaż
Oj, wpływa bardzo pozytywnie Miałam zawsze bolesne okresy, a z wiekiem coraz bardziej. I to całe napięcie skupiało się na moim mężu. Sama się z tym męczyłam, bo wiedziałam, że on nic nie zrobił. Teraz codziennie pamiętam o zażyciu wiesiołka, żeby nie przeżywać tego co miesięcznego koszmaru
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:29   #1366
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Weźcie pod uwagę też to, że Laure ubrało w sukienkę za 1500zł Zalando, a inne dziewczyny ubrały się tak za swoje pieniądze.
Rozumiem, że dobrze wyglądać można tylko wtedy jeśli ktoś inny za to płaci?
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:30   #1367
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Kusicie tym wiesiołkiem.
Ja bym chętnie wróciła do picia pokrzywy (piłam z 8 lat temu), ale oprócz włosów na głowie, dużo szybciej rosły mi też włosy na całym ciele. Np. strasznie mi przedramiona zarosły dzięki niej/przez nią.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:33   #1368
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Sissy Spacek <3 przypomniałaś mi o czymś ważnym. Długo kiedyś myślałam, o jakim filmie zapomniałam, a który mnie intrygował. To był on, dzięki mifulu
Ha, ale przypadek : )

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Rozmawiałyśmy niedawno o trendzie na pomadki a la topielica. W najnowszym filmiku RLM - wypisz wymaluj, Ofelia z jeziora. Strasznie to wygląda, nie mogę się doczekać, aż wreszcie ta głupia moda się zmieni.
A mnie się marzy taki chłodny brąz brudny... a wszędzie tylko ciepłe, na żadnym stoisku w moim mieście nie spotkałam trupiego testera z GR
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:38   #1369
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość



A mnie się marzy taki chłodny brąz brudny... a wszędzie tylko ciepłe, na żadnym stoisku w moim mieście nie spotkałam trupiego testera z GR
To przeznaczenie Kiedy bardzo czegoś pragniesz, cały wszechwświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu, chyba, że jest to coś tak brzydkiego, jak trupia pomadka - Paulo Koejlo

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-04-12 o 19:42
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 19:42   #1370
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
To przeznaczenie Kiedy bardzo czegoś pragniesz, cały wszechwświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu - chyba, że jest to coś tak brzydkiego, jak trupia pomadka
hahaha

mifciu sixix ma rację, nie idź tą drogą
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:44   #1371
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Ja miałam cuuuudowną polonistkę w liceum. To od niej zaczęło się całe moje "uświadomienie". Była bardzo gender, bardzo feministyczna oraz piekielnie zachwycała oczytaniem i erudycja.
Cudnie! Ja tak kojarzę wielu wykładowców i wykładowczyń na moim wydziale, ale samą polonistkę - choć wspominam miło - jednak trudno mi kojarzyć z tymi tematami, bo chodziłam do szkoły, w której mowy nie było o takich zainteresowaniach.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:46   #1372
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Wiesiołek jest podobno dobry jesli miało się torbiele, zaleca się brać, żeby paskudy nie wróciły i podobno jest bardzo skuteczny. Ja oczywiście zanabyłam, ale wsadziłam do innych leków i zapomniałam o nim, dobrze że przypomniałyście
Jestem okropna w braniu czegokolwiek, chyba że leki/antybiotyk, to tak. Jedyne co systematycznie mi wychodzi, to picie mięty, co najmniej 3 kubki dziennie
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-04-12 o 19:47
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:47   #1373
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Kusicie tym wiesiołkiem.
Ja bym chętnie wróciła do picia pokrzywy (piłam z 8 lat temu), ale oprócz włosów na głowie, dużo szybciej rosły mi też włosy na całym ciele. Np. strasznie mi przedramiona zarosły dzięki niej/przez nią.
Skusze chromem, blokuje głód cukrowy

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2016-04-12 o 22:42
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:47   #1374
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość



Po raz pierwszy od wielu miesięcy włączyłam telewizor. Ktoś tu jeszcze ogląda Maćka? Ja odpadłam, kiedy odcinki zaczęły trwać godzinę i były coraz bardziej nastawione na młodą widownię, mam wrażenie, że jego kariera poszła niezupełnie w takim kierunku, w jakim się kreował - jakoś ostatecznie mało buntowniczo i mądrze mi się kojarzy. To jest piekielnie inteligentny facet, a takimi odwiedzinami rozmienia się na drobne, traci w moich oczach. Obejrzę mimo wszystko, bo pewnie dużo będzie się działo.
To ciekawe - jakby ktoś otworzyl mi głowę i wyjął rozważania z szuflady Maciek Dąbrowski i jego kanał ZDupy

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-12 o 19:52
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:48   #1375
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
PMS... ja mam tak silne, ze wole brac tabletki mimo bycia singielka, bo mialam sie ochote zabic co miesiac, w sensie doslownym, mialam takie bardzo depresyjne, pelne refleksji nad dalszym sensem zycia i przeplakanych nocy z powodu czegos, co mi ktos powiedzial milion lat temu, ale akurat sie nadaje do przeplakania nocy, ani nie bylam agresywna ani łakoma, tylko wpadalam na to dno, ze to ja pukalam od spodu i tak co chwile XD
współczuję, mnie złość tylko ogarnia... ale i tak błaha, przy cudzych problemach, sprawa jest takim kopem w moje poczucie panowania nad sobą, czuję się jak szarpnięta marionetka wtedy niemal Na szczęście mam za słabą pamięć na takie myki roztrząsanych sprzedlatów
Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Takim samym faux pas jest ubranie się zbyt strojnie, jak i za mało. Jest to niezastosowanie się to wytycznych osoby zapraszającej. Jeśli mamy jasno określone na zaproszeniu jakiego typu jest to impreza, to nie powinno być z tym problemu. Natomiast odnosząc się do Twojej wypowiedzi w pracy gdzie obowiązuje ścisły dress code to tez nie szkoła, a nie ma tu miejsca na niuanse. Biznesowy dress code jest sztywny jak kij od miotły i nie ma tu dyskusji. Wątpię też w sytuację wyjazdową, na która nie jest się przygotowanym i w brak dostępu do sklepów. Okazje wymagające odpowiedniej oprawy nie zaskakują nas znienacka.

Jeśli chodzi o Laurę to widziałam na filmie jeszcze jedną dziewczynę w długiej sukni. Nie sądzę, aby ściemniała w komentarzach, przecież prawdopodobnie czyta je też klient - Bioderma, na zaproszenie, którego tam pojechała.
Częściej obserwuję jednak zasadę, że ktoś ubierze się za mało elegancko niż zbyt strojnie. Pozostałe dziewczyny mogłyby wyglądać dobrze, gdyby marynarka/ żakiet była odpowiednia, a nie taka wyszurana na co dzień. Przecież kobieta potrafi wyglądać niezwykle elegancko i wytwornie w damskim garniturze. W mojej opinii nie wyglądały one dobrze nawet jeśli chodziłaby o casualowe spotkanie z klientem. Zwróćcie uwagę jak wyglądała Radzka na spotkaniu z L'orealem, które było w mojej ocenie raczej luźne w formie. Jest różnica nie?
Dzięki, dla mnie to też była kwestia wyboru między niedobrymi ewentualnościami, takie zastanawianie się, co może urazić mniej i kogo, a poza tym są przecież sytuacje gdy złamać trzeba zasady np. dla Ojczyzny
Pisząc o tej walizce myślałam o sytuacji tu sugerowanej, że może coś zmieniono w ostatniej chwili, nie czytałam komentarzy...pod filmem, nie o to mi chodziło, no i serio, nie śledziłam wcześniej ani przygotowań ani nawet kanału dziewczyny nie znałam. Pewnie, że lepiej zastosować się do sugestii, nie zgadywać jak źle czy dobrze się inni zaprezentują, zwłaszcza taka obca gromadka . Popłynęłam raczej w teoretyczne rozważania, widząc różnice w sposobie ubrania się, co by było gdyby Co jest przyjęte za mniejsze zło, bo obie wtopy widywałam i pewnie też zaliczałam Co robić, lepiej zamyszować, czy przygwiazdorzyć jeśli nie można być zgodnie z dress code.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:49   #1376
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
To przeznaczenie Kiedy bardzo czegoś pragniesz, cały wszechwświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu, chyba, że jest to coś tak brzydkiego, jak trupia pomadka - Paulo Koejlo
no dobrze, widocznie nie dane nam się spotkać w tym życiu... xD ale henna dziś była w sklepie, więc jest mi przeznaczona ona v.v
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:53   #1377
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Kusicie tym wiesiołkiem.
Ja bym chętnie wróciła do picia pokrzywy (piłam z 8 lat temu), ale oprócz włosów na głowie, dużo szybciej rosły mi też włosy na całym ciele. Np. strasznie mi przedramiona zarosły dzięki niej/przez nią.
mnie w ogóle na rękach włosy nie rosną, więc nie umiem się wypowiedzieć, ale brwi to po tygodniu miałam totalnie zapuszczone

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Wiesiołek jest podobno dobry jesli miało się torbiele, zaleca się brać, żeby paskudy nie wróciły i podobno jest bardzo skuteczny. Ja oczywiście zanabyłam, ale wsadziłam do innych leków i zapomniałam o nim, dobrze że przypomniałyście
Jestem okropna w braniu czegokolwiek, chyba że leki/antybiotyk, to tak. Jedyne co systematycznie mi wychodzi, to picie mięty, co najmniej 3 kubki dziennie
o tak
nie ma nic lepszego niż duży kubek herbaty miętowej. dobry na wszystko.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:54   #1378
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
To ciekawe - jakby ktoś otworzyl mi głowę i wyjął rozważania z szuflady Maciek Dąbrowski i jego kanał ZDupy
u mnie podobnie szkoda.

ja mam pudełeczko jak stara babcia i tam mam wrzucone wszystkie tabletki ale przynajmniej biorę i nie gubię się w dawkach.

też kocham mięte, a mama krzyczy, że wysuszam żołądek
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:55   #1379
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
współczuję, mnie złość tylko ogarnia... ale i tak błaha, przy cudzych problemach, sprawa jest takim kopem w moje poczucie panowania nad sobą, czuję się jak szarpnięta marionetka wtedy niemal Na szczęście mam za słabą pamięć na takie myki roztrząsanych sprzedlatów

Dzięki, dla mnie to też była kwestia wyboru między niedobrymi ewentualnościami, takie zastanawianie się, co może urazić mniej i kogo, a poza tym są przecież sytuacje gdy złamać trzeba zasady np. dla Ojczyzny
Pisząc o tej walizce myślałam o sytuacji tu sugerowanej, że może coś zmieniono w ostatniej chwili, nie czytałam komentarzy...pod filmem, nie o to mi chodziło, no i serio, nie śledziłam wcześniej ani przygotowań ani nawet kanału dziewczyny nie znałam. Pewnie, że lepiej zastosować się do sugestii, nie zgadywać jak źle czy dobrze się inni zaprezentują, zwłaszcza taka obca gromadka . Popłynęłam raczej w teoretyczne rozważania, widząc różnice w sposobie ubrania się, co by było gdyby Co jest przyjęte za mniejsze zło, bo obie wtopy widywałam i pewnie też zaliczałam Co robić, lepiej zamyszować, czy przygwiazdorzyć jeśli nie można być zgodnie z dress code.
To już tak z czysto osobistego punktu widzenia wolałabym się schować/zapaść pod ziemię/ nie przyjść - niepotrzebne skreślić haha
Ogólnie chyba z dwojga złego to lepiej nie rzucać się w oczy. Ale to już poza ramami.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 19:56   #1380
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
mnie w ogóle na rękach włosy nie rosną, więc nie umiem się wypowiedzieć, ale brwi to po tygodniu miałam totalnie zapuszczone [COLOR="Silver"]
Mieszacie mi w głowie Nie chce zapuszczać herów, chce by były piękne. Chyba jednak wiesiołek zamiast pokrzywy
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.