Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 08:08   #2941
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
słucham Olfaktorii i doczytałam bloga. koszty mnie zabiły
dla 15 osób taka impreza. podziwiam. ważne, że ona jest zadowolona


mnie w tym roku też czeka taka impreza, ale chyba raczej na pewno nie wydam 10000zł.
no koszty są zabójcze- ja bym zdecydowanie wolała tę kasę wydać na podróż marzeń- np Malediwy , Dominikanę czy Kubę.
no, ale każdy ma prawo robić urodziny wg swoich potrzeb-te zdecydowanie były w 100% Olfa-Style. ps dziwne, że na urodzinach nie było CMB a Karolina była (jakoś ich nie kojarzyłam za bardzo razem)
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:08   #2942
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

A czy dobrze widzę że Karolina na urodzinach olf. była w koszuli w kratę typu flanela?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:13   #2943
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
A czy dobrze widzę że Karolina na urodzinach olf. była w koszuli w kratę typu flanela?
no to wygląda..

ale się cenią:

Balony eventowe
ok. 800 zł:

cyfry 3 i 0
7x złote serca
7x okrągłe
4x ciężarki do balonów
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:18   #2944
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
no koszty są zabójcze- ja bym zdecydowanie wolała tę kasę wydać na podróż marzeń- np Malediwy , Dominikanę czy Kubę.
no, ale każdy ma prawo robić urodziny wg swoich potrzeb-te zdecydowanie były w 100% Olfa-Style. ps dziwne, że na urodzinach nie było CMB a Karolina była (jakoś ich nie kojarzyłam za bardzo razem)
oj taaak, wakacje, spędziłabym miesiąc we włoskich Dolomitach
może CMB nie mogła? w końcu Olfa kilka razy powtarzała, że lista rezerwowa, że najgorsi są tacy co nie mówią, że nie przychodzą

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
A czy dobrze widzę że Karolina na urodzinach olf. była w koszuli w kratę typu flanela?
taaak
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:45   #2945
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja nie wyrzucan notatników ani kalendarzy od lat nie potrafię.
Też kocham notesy, zeszyty, co chwilę mam nowy plan na zagospodarowanie zeszytów. Obecnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś z motywem Warszawy na okładce, żeby tam zebrać wszystkie zobaczone i do zobaczenia obiekty. Najchętniej każde miasto opisywałabym w osobnym, tworząc taką trochę bibliotekę podróży teraz wszystko mam w jednym, kupiłam malutki notesik w Matrasie z myślą, że będzie poręczny do torebki, kiedy będziemy łazić po osiedlach, ale w sumie partner zaznaczyl wszystko gwiazdkami na google maps i... tak średnio to potrzebne ;(
Co chwilę mam nowy zeszyt do notatek kosmetycznych - stąd duże podziękowania za polecone wczoraj produkty, wszystko zapisane

Jeszcze by się przydał namiar na kryjąco-rozświetlający korektor pod oczy, który jest z drogerii i Was nie zawodzi. No i żeby nie kosztował 4 dych! Macie? Dla mnie super jest z Kobo, ale odmieniłabym
Eveline art scenic

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:52   #2946
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Omg czarna brew. Masakraa
Czarna i dłuuuga. Brakuje jeszcze by jej się zawijały po ślepiami.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:54   #2947
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Mam traumę po nocy. W nocy przydarzył się sen z Bartem. Przez palce na klawiaturze mi nie przejdzie . #jakbypowiedziećżebyniepo wiedzieć
Hahahahahaha biedactwo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 08:59   #2948
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ja to w ogole chyba tez wynioslam z domu. Dwoch rzeczy u nas zawsze bylo duzo: rzeczy papierniczych i prasy wszelakiej. U babci gazety codzienne i chwile dla ciebie, u mamy gazety o szydelkowaniu, szyciu i gotowaniu a u taty wszelkie tygodniki typu "polityka" i gazety dla rolnikow (mamy tego zadziwiajaco wiele na rynku), mnie od dziecka kupowali rozne: dd reporter, victor junior, masa jakichs edukacyjnych, takie cos "przygoda ze sztuka", chyba, nie pamietam dokladnie, ale zolte segregatory byly do tego i w kazdym numerze taki obrazek na koncu co przy odpowiednim patrzeniu sie robil przestrzenny. Nie mam problemu z zakupami, lrzemyslam kazdy zakup z 15 razy, ale jak wpadam w papierniczy albo do kiosku to mam zacmienie mozgu i leci milion monet ;_;

Mnie też rodzice kupowali te wszystkie czasopisma, był czas, że kupowałam chyba z pięć czy sześć jednocześnie. Na szczęście z tego wyrosłam, bo teraz kupując za swoje chyba bym się spłukała doszczętnie, zwłaszcza że interesują mnie specjalistyczne tytuły, czyli to zawsze od 10 w górę. Też lubiłam "Przygodę ze Sztuką", miałam nawet taki mały segregator-kalendarz niestety wszystko chyba poszło na makulaturę, to było lata temu a nadal żałuję momentami tej decyzji.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:01   #2949
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Mnie też rodzice kupowali te wszystkie czasopisma, był czas, że kupowałam chyba z pięć czy sześć jednocześnie. Na szczęście z tego wyrosłam, bo teraz kupując za swoje chyba bym się spłukała doszczętnie, zwłaszcza że interesują mnie specjalistyczne tytuły, czyli to zawsze od 10 w górę. Też lubiłam "Przygodę ze Sztuką", miałam nawet taki mały segregator-kalendarz niestety wszystko chyba poszło na makulaturę, to było lata temu a nadal żałuję momentami tej decyzji.
u mnie Przygoda ze sztuką była w domu jeszcze około rok temu (spędziłam ponad godzinę na wpatrywaniu się w ostatnie strony ), ale mama chyba do szkoły wyniosła :<
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:03   #2950
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Mam traumę po nocy. W nocy przydarzył się sen z Bartem. Przez palce na klawiaturze mi nie przejdzie . #jakbypowiedziećżebyniepo wiedzieć
Spoko Mostly, nie musisz nic mówić, domyślamy się

Mnie się z kolei non stop śnią wojny, strzelanie, bomby, kiedyś tak nie miałam, a teraz raz czy dwa w tygodniu. Dzisiaj na przykład byłam na wojnie z Johnem Watsonem <3
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:05   #2951
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
oj taaak, wakacje, spędziłabym miesiąc we włoskich Dolomitach
może CMB nie mogła? w końcu Olfa kilka razy powtarzała, że lista rezerwowa, że najgorsi są tacy co nie mówią, że nie przychodzą



taaak
Z tego co pamiętam, to Olfa mówiła na snapchacie, że Basia nie mogła (co ją zresztą bardzo wkurzyło )

Konkurs u Radzki:
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 09:06   #2952
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość

Ja jaram się jeszcze takimi rozwalającymi się kamienicami we Wrzeszczu np
Również je uwielbiam. Te koło Zaspy z fontanną w jednym miejscu?
W każdym razie jakieś 6 lat temu mówiono, że mają być wyburzone pod nowe osiedla ;C jak na razie chyba wszystkie wciąż stoją. Dawno tam nie byłam. A warto zobaczyć nim przemalują na pastelowo lub zburzą do reszty.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:11   #2953
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki jakie są Wasze ulubione miejsca/miasta nad polskim morzem? Proszę o odpowiedzi
Jakbys potrzebowala spokoju i ciszy to Orzechowo i Sasino- jest duzo natury do podziwiania i ladnych tras/plaz do obejscia. Znajac twoje Munia uwielbienie do miejskosci to na bank Trojmiasto! Stary i zroznicowany Gdansk (tam mozna znalezc wszystko pod wzgledem architektury hehe) modernistyczna ale dosc surowa Gdynia no i Sopot jest piekny. Zawsze mozna zafundowac sobie podroz tramwajem wodnym na polwysep i tam zaliczyc plaze nudystow i typowe letnie miejscowosci plus poniemieckie pozostalosci zbrojne.
Co do balsamu to tez polece Isane z 10%mocznikiem choc na pewno sa lepsze z wyzszych półek (mialam raz ten wspomniany juz Lipikar z LRP tez dobry).
Do wlosow to jestem oczarowana maskami/odzywkami z Biowax co polecala Olenkasz.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ja mam patologicznie suche lokcie, wczoraj myslalam, ze nie wyrobie w przymierzalni, ciagle drapalam nimi o zaslone, az ja ciagnelam za soba
najlepsze co jak dotad przerobilam to xerial, on kosztuje co prawda, ale jedno polozenie wystarcza, to bardzo skoncentrowany mocznik, do tego stopnia, ze polozenie go 3 razy juz powoduje u mnie podraznienie
takze jesli macie takie problematyczne miejsca to moge polecic
Mnie na wiecznie suche lokcie a mezowi na wiecznie wysuszone piety pomaga Mixa - krem na suche strefy. Chociaz sklad nie powala ale ratuje nasze szorstkosci. Moczniki i olejki nie podolaly ale ten krem jakos niweluje przesuszenie a nie trzeba non stop smarowac. Jedno opakowanie starcza na rok lekko.

Ogladalam vloga Julki i nie widze tem przesadnego jojczenia o telefonie. Dla mnie tez bylaby to wielka drama bo duzo mam zdjec, informacji których nie kopiuje na kompa czesciej niz raz na ruski rok.

Husky trzymam kciukasy za dzisiejsza rozmowe o prace! Oczywiscie dla kazdej potrzebujacej ich hejterki tez trzymam! O dziwo jestem w swietnym humorze mimo iz wczoraj hormony szalaly i sama nie moglam z soba wytrzymac. Maz zabral mnie na Mewia Lache na spacer a potem do Pueblo na żarcie i stwierdzil ze ja to ma strefy erogenne w jamie ustnej bo po dobrym papu byłam przeszczesliwa a jak wrocilismy do domku to i milutka i przylepa i dzwonil z rana ze najlepsze sniadanko do pracy ever mu zrobilam wiec cos w tym "orgazmie gastronomicznym" jest xDoby poziom endorfin nie spadl!

Afera Bogusiowa to dla mnie zenada Ci ludzie na prawde nie maja zycia i czulabym sie strasznie bojac sie zapostowac cokolwiek bo tylko czyhają na proby dowalenia a jej i tak w zyciu nie jest latwo. Jednak popieram tez glosy, ktore twierdza ze Bogusia powinna juz sie nauczyc na swoich bledach jak grono jej anty-fanow potrafi jej uprzykrzyc zycie i rozwaznie wrzucac w internet tresci z zycia.

Szusz dla mnie wyglada jak po za dlugo trzymanej hennie i troche smuci/smieszy mnie fakt, ze to jednak szybko nie wyplowieje. Widzialam juz mloda laske z brwiami metoda piorkowa i kreska przy lini gornych rzes i wyglada to u niej mega naturalnie i co rano wstaje "piekna" bez makeupu. Dopiero jak sie przyjrzy czlowiek z bliskiej odleglosci to widac domalowane wloski. Tutaj widze efekt baby jagi. Mysle ze lepiej to bedzie komponowalo sie z nie saute buzia, przy makijazu i obyciu sie z faktem czornych brwi przejdzie to do normalnego stanu rzeczy. Poza tym rzeczywiscie jak przy tatuazu pierwsze1-3 dni to strupki, ranki i mocniejszy efekt. Swoja droga miala dosc fajne brwi moim zdaniem wymagaly jedynie odpowiedniej pielęgnacji i trymera. Niech robi co chce to jej buzia, mnie jednak nie przekonala do tej metody na brewki.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:18   #2954
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się teraz, czy z moim wzrokiem kiepsko się dzieje, czy lewa brew ma inny kształt niż prawa
Też się nad tym zastanawiam. Do tego chyba jedna grubsza od drugiej. Kiepską "specjalistkę" sobie wybrała. Polecała ją może w filmiku? Nie poleciłabym na jej miejscu.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:21   #2955
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Zgadzam sie z Toba. Jej brwi po prostu potrzebowaly konsultacji u dobrej kosmetyczki, a nie permanentnego makijazu. Wystarczy je regulowac i dobrac odpowiedni kolor cienia lub henny, obyloby sie bez takiej masakry. Jak sie nie potrafi samemu, to brwi w salonie kosztuja max 20 zl, chyba tyle to mozna na miesiac wydac.

Obejrzalam ten filmik Bogusi, co Salix wkleila. Bez kitu, pozywka dla hejterow jak nic, za duzo informacji o sobie i bliskich.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:28   #2956
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

jak ktos chce to moze sobie zrobic permanent, czemu nie, ale kurde liczylabym, ze 'artysta' wie co robi i umie cieniowac odpowiednio do wlasnych brwi, a nie wali po utartym szablonie, wiekszosc brwi jakie widze ta metoda jest zakreskowane jak przekroj na rysunku technicznym
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:42   #2957
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Szusz koncertowo spierdzieliła sobie brwi Jestem autentycznie w szoku.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:43   #2958
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
jak ktos chce to moze sobie zrobic permanent, czemu nie, ale kurde liczylabym, ze 'artysta' wie co robi i umie cieniowac odpowiednio do wlasnych brwi, a nie wali po utartym szablonie, wiekszosc brwi jakie widze ta metoda jest zakreskowane jak przekroj na rysunku technicznym
ja ogolnie nie kumam jak mozna majac kase i mozliwosci nie wybrac najlepszej osoby do wykonania czegos, w tym wypadku brwi
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:43   #2959
baletki
Raczkowanie
 
Avatar baletki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
A czy dobrze widzę że Karolina na urodzinach olf. była w koszuli w kratę typu flanela?
W ostatnim blogu pokazywała buty, które do tego ubrała.. Niebieskie adidasy
wiadomo, ze dalej ma problem z nogą po operacji ale już chyba lepiej by te klapki z hm wygladaly do jakiejś czarnej prostej sukienki i rajstop

Wysłane z mojego HUAWEI
baletki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 09:53   #2960
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
jak ktos chce to moze sobie zrobic permanent, czemu nie, ale kurde liczylabym, ze 'artysta' wie co robi i umie cieniowac odpowiednio do wlasnych brwi, a nie wali po utartym szablonie, wiekszosc brwi jakie widze ta metoda jest zakreskowane jak przekroj na rysunku technicznym
Może artysta miał swoją wizję, której maluczcy nie potrafią pojąć

Znowu wygrałam kosmetyki w konkursie Maybelline W końcu sobie przetestuję eyeliner w pisaku, to będzie mój pierwszy raz z takim wynalazkiem
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:54   #2961
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Mosly, Ty umiesz ubrać wszystko w piękne i delikatne słowa. Dawaj!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:08   #2962
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Mosly, Ty umiesz ubrać wszystko w piękne i delikatne słowa. Dawaj!

Boziu, tego się nie da ubrać delikatnie. Jak głównymi bohaterami - oprócz wspomnianego - wosk do ciała i nocny PKS, wiedz, że jest źle. *robi minę jak po najkwaśniejszej cytrynie*
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:10   #2963
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Boziu, tego się nie da ubrać delikatnie. Jak głównymi bohaterami - oprócz wspomnianego - wosk do ciała i nocny PKS, wiedz, że jest źle. *robi minę jak po najkwaśniejszej cytrynie*
Jak nie masz weny, to przeklej najbardziej akuratne fragmenty z Greya
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:11   #2964
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Boziu, tego się nie da ubrać delikatnie. Jak głównymi bohaterami - oprócz wspomnianego - wosk do ciała i nocny PKS, wiedz, że jest źle. *robi minę jak po najkwaśniejszej cytrynie*
A czy dotykałaś słynnego pejsa? :-P
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:19   #2965
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Szusz dla mnie wyglada jak po za dlugo trzymanej hennie i troche smuci/smieszy mnie fakt, ze to jednak szybko nie wyplowieje. Widzialam juz mloda laske z brwiami metoda piorkowa i kreska przy lini gornych rzes i wyglada to u niej mega naturalnie i co rano wstaje "piekna" bez makeupu. Dopiero jak sie przyjrzy czlowiek z bliskiej odleglosci to widac domalowane wloski. Tutaj widze efekt baby jagi. Mysle ze lepiej to bedzie komponowalo sie z nie saute buzia, przy makijazu i obyciu sie z faktem czornych brwi przejdzie to do normalnego stanu rzeczy. Poza tym rzeczywiscie jak przy tatuazu pierwsze1-3 dni to strupki, ranki i mocniejszy efekt. Swoja droga miala dosc fajne brwi moim zdaniem wymagaly jedynie odpowiedniej pielęgnacji i trymera. Niech robi co chce to jej buzia, mnie jednak nie przekonala do tej metody na brewki.
Kiedy ma pełny makijaż, to nawet nie wygląda tak źle. Szału nie ma, ale i ochoty odwrócić wzroku też nie. Natomiast saute efekt jest komiczny.

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A czy dotykałaś słynnego pejsa? :-P
pejsa
pejsa
pejsa

Nie powiem, co przeczytałam. NOPENOPENOPENOPE

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2016-04-18 o 10:21
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:21   #2966
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Brwi Szusz to hit ostatnich tygodni .

Ja bym się załamała jakby mi kobitka coś takiego zrobiła. Sama się zastanawiałam nad zrobieniem sobie brwi, ale teraz chyba jednak podziękuję :d. Mam nadzieję, że jednak faktycznie jej to trochę wyblaknie czy coś.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:21   #2967
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A czy dotykałaś słynnego pejsa? :-P
o borze to juz dla mnie za mocne :strach-drzwi:
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:24   #2968
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A czy dotykałaś słynnego pejsa? :-P



#teampokrzywa kubek właśnie zaparzony

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-04-18 o 10:25
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:25   #2969
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A czy dotykałaś słynnego pejsa? :-P

Nic nie dotykałam, a trauma na cały kwiecień przynajmniej.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:27   #2970
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Kiedy ma pełny makijaż, to nawet nie wygląda tak źle. Szału nie ma, ale i ochoty odwrócić wzroku też nie. Natomiast saute efekt jest komiczny.



pejsa
pejsa
pejsa

Nie powiem, co przeczytałam. NOPENOPENOPENOPE
Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
o borze to juz dla mnie za mocne :strach-drzwi:
Ja wiem, że pejs był długi stąd emocje, ale chodziło mi o tego z tyłu głowy :-P
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.