Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 15:58   #4141
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość
A ja stanę po stronie Olciiak. Nie przeszkadza mi, że blogerki zaczęły nagrywać - każdy przecież może.... ale mega irytuje mnie to że każda z nich (tj. Jessica, Maff i teraz Deynn) ma wynajętą ekipę. Dla mnie jest to mega sztuczne i z jutubem ma mało wspólnego. ,,Youtuby" polegały na kręceniu i montowaniu przez samego youtubera, podobają nam się filmy danej osoby bo wiemy, że ona jest odpowiedzialna za wszystko.

I o ile u Jess mi to nie przeszkadza, bo te filmy są fajnie zrobione a profesjonalny film przy high fashion jakoś mi pasuje to...
dotychczasowe ,,produkcje" Maff i teraz ten filmik Dejn... no nie...;x W ogóle jakie to zabawne, że Deynn zawsze chciała nagrywać na YouTube ale jak przyszło co do czego to siedzi i tylko przytakuje cicho.
Tez uwazam, ze nie jest to "prawdziwy" yt, ale nie przeszkadzaja mi takie produkcje - po prostu nie bede tego oglądac.
Za to reakcja olciiak była wedlug mnie żałosna, pokazała, jaki ma ogromny ból odwłoka.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:07   #4142
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Uwaga, offtopuje o kocie.

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie po raz milionowy, jesteście najlepsze wlałsnie rozmawiałam z kliniką, i najprawdopodobniej mamy kota padaczkowego
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:10   #4143
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość


Fooddrugandcosmetics

4 dziewczyny same w Tajlandi. Podziwiam ich odwagę, że pojechały same aż tam.

Niestety (dla natury, przeżycia, autentyczności), wyjazd do Tajlandii w poszukiwaniu egzotyki i dreszczyka emocji, jest jak pobyt w górach oparty o chodzenie po Krupówkach. Turystów więcej na ulicach niż mieszkańców, każdy skrawek kraju pokryty pomysłami na szybki zarobek, przyroda ginąca w konsumpcjoniźmie - nie ma bardziej bezpiecznego kraju w tej części świata na samotny wyjazd, nawet dla dziewcząt.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:15   #4144
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Uwaga, offtopuje o kocie.

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie po raz milionowy, jesteście najlepsze wlałsnie rozmawiałam z kliniką, i najprawdopodobniej mamy kota padaczkowego
dobrze, że przynajmniej wiecie, co to jest.
Padaczkę u kotów się leczy?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:18   #4145
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Uwaga, offtopuje o kocie.

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie po raz milionowy, jesteście najlepsze wlałsnie rozmawiałam z kliniką, i najprawdopodobniej mamy kota padaczkowego
To oby zdarzało się kici jak najrzadziej i dało się jakoś to łagodzić

__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:32   #4146
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Dziewczyny, macie czasem taki problem, że Wam się makijaż w twarz nie wtapia tylko żyje swoim życiem, tzn. przesuwa się pod wpływem dotknięcia dłonią, zbiera w zmarchach, itd? Myślałam, że to wina podkładu, ale mam już trzeci w ciągu miesiąca i ciągle to samo
Najprawdopodobniej krem/baza nie współgra z podkładem i ten migruje. Włażenie w zmary to jakiś kosmos i jest u mnie normalką, bo mam w cholere zmarchów wokół oczu [tak to jest jak kogoś nawet żarówka razi w oczy i ciągle mruży...] tak jak Salix pisała można je lekko wypełnić i omiatać pudrem sypkim ale po kilku godzinach i tak wyeksponują się

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
To tak jak seria z czytaniem komentarzy u Beczki, to już jest szczyt- trzepać hajs za coś co mu jeszcze inni napiszą
ej ej hola hola no co Ty? to przecież jest KONTAKT z widzem! to jest integracja ludzi, to ty możesz zostać wybrańcem ukazanym w twoim ulubionym szoł i na Ciebie spłynie deszcz błogości z tego powodu!
No ale to i tak lepsze niż "powiedzcie/napiszcie mi w komentarzach - ale ja i tak je usune!"

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Tez uwazam, ze nie jest to "prawdziwy" yt, ale nie przeszkadzaja mi takie produkcje - po prostu nie bede tego oglądac.
Za to reakcja olciiak była wedlug mnie żałosna, pokazała, jaki ma ogromny ból odwłoka.
o o o to to. Dokładnie w punkt! Tak samo twierdzę!

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Uwaga, offtopuje o kocie.
Dziewczyny, dziękuję za wsparcie po raz milionowy, jesteście najlepsze wlałsnie rozmawiałam z kliniką, i najprawdopodobniej mamy kota padaczkowego
To teraz trzymam kciuki, żeby zdiagnozowali przyczynę ataków u kotka i szybko ją wyleczyli! Tulaski dla biednego kociaka, teraz będzie juz tylko lepiej

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2016-04-22 o 16:33
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:33   #4147
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję wraz z moją kicią raz jeszcze za Wasze wsparcie




To może być jeszcze wina opuchlizny.
cytuję twój randomowy post, ale nie mogłam wczesniej napisac, bo byłam pozbawiona internetów - uściski i kciukasy dla kiciora!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 16:34   #4148
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ledwo Deynn pojawiła się na YT, a już jest drama . Przed chwilą dowiedziałam się z jej snapa, że jakaś YTberka na swoim snapie miała ból odwłoka, że prawdziwy YT nie polega na nagrywaniu z profesjonalną ekipą i że kiedyś blogerki naśmiewały się z vlogerek, a teraz same dojrzały w tym interes(parafrazując).


Gadającą ytberką okazała się być olciiak; snapy usunęła, ale w internecie nic nie ginie, można je obejrzeć tutaj: https://snapers.net/m/olciiakyt/all
snapy z 21 kwietnia, 22:41 do 22:44
Na insta została zalana falą komentarzy przez fanki Deynn, zrobiła konto prywatne i napisała u Marity, że zaszło nieporozumienie i chce się z nią skontaktować


Deynn powiedziała jej soczyste spie*rdalaj
Olciak nie miala czasem tez spiny z Little Monster za to ze nie dostala zaproszenia na jej urodziny?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:50   #4149
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
To tak jak seria z czytaniem komentarzy u Beczki, to już jest szczyt- trzepać hajs za coś co mu jeszcze inni napiszą

Podobają mi się usta Szusz i kiepski ze mnie heater bo stwierdzam to mimo ogólnej antypatii do jej osoby. Właśnie takie zastosowani medycyny estetycznej to ja rozumiem i popieram w 100%.

Czy tylko mnie denerwuje snapchat? Obejrzałam parę snapów i usunęłam apkę bo nie dość że to kiepskiej jakości, to jeszcze takie krótkie te filmiki

Morsmordre, może to wina kremu?
nie umiem sie absolutnie przekonac do snapa :C
tyle razy juz próbowałam
mam, żeby popodglądac ludzi, sama wrzuciłam snapa cały jeden raz xD


---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

w ogóle to nastąpil ten dzień.
Zdradziłam Windows Phone i za namową brata kupiłam telefon na androidzie. Jest absolutnie tragiczny, chce moje kafelki ;-;


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Olciak nie miala czasem tez spiny z Little Monster za to ze nie dostala zaproszenia na jej urodziny?
tak.
I z GlamPaulą i na Zmianoholiczkę tez costam gadała :"D

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



Reakcja na stare filmy u Marty i Alana
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:53   #4150
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Nie darze sympatia deynn, mowiac delikatnie, ale jej odpowiedz na te olciakowe snapy mi sie bardzo spodobala :"D
Mi tez
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 16:56   #4151
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Patrzcie kogo na wizażu znalazłam
https://wizaz.pl/forum/blog.php?bt=27260

I nowy film
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 16:59   #4152
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Uwaga, offtopuje o kocie.

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie po raz milionowy, jesteście najlepsze wlałsnie rozmawiałam z kliniką, i najprawdopodobniej mamy kota padaczkowego
Smutny okropnie był opis dolegliwości Twojego kotełka, aż mnie zabolało w sercu. Strszne kiedy zwierzaki cierpią, zawsze mam nadzieję, że czują i wiedzą, że człowiek staje na głowie by im pomóc. Zdrówka dla futrzaka!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:01   #4153
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie umiem sie absolutnie przekonac do snapa :C
tyle razy juz próbowałam
mam, żeby popodglądac ludzi, sama wrzuciłam snapa cały jeden raz xD


---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

w ogóle to nastąpil ten dzień.
Zdradziłam Windows Phone i za namową brata kupiłam telefon na androidzie. Jest absolutnie tragiczny, chce moje kafelki ;-;


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------



tak.
I z GlamPaulą i na Zmianoholiczkę tez costam gadała :"D

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



Reakcja na stare filmy u Marty i Alana

Coś mi się wydaje, że łatwiej będzie napisać na kogo Olciak nie gadała xD
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:05   #4154
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
I z GlamPaulą i na Zmianoholiczkę tez costam gadała :"D
na zmiano też? a to nie jej psiapsióła ?

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość


Reakcja na stare filmy u Marty i Alana
Alan na starych filmikach mnie rozwalił xd szkoda, że je ukryła ;c
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:08   #4155
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Przepraszam za mega prywatę, ale byłam u ginekologa i jednak nie ma polipa, a więc nie czeka mnie kolejna operacja! Wielkie UFFF!

Też nie mogę się przekonać do snapa. Dodałam trochę osób, ale po prostu szkoda mi czasu na oglądanie relacji z czyjegoś życia na zasadzie: Właśnie się obudziłam. Ale mi się nie chce wstawać. Właśnie robię śniadanie. Idę do pracy. Jestem w pracy. Wracam z pracy. Idę do sklepu. Jestem teraz w sklepie. Jestem już w domu po pracy. Czytam książkę. Piję herbatę. Idę spać, dobranoc.
Plus do tego przypadkowe zdjęcia np. butów na chodniku i selfie przerobione na jakieś króliki czy tam pieski.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:11   #4156
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość


Dziewczyny, macie czasem taki problem, że Wam się makijaż w twarz nie wtapia tylko żyje swoim życiem, tzn. przesuwa się pod wpływem dotknięcia dłonią, zbiera w zmarchach, itd? Myślałam, że to wina podkładu, ale mam już trzeci w ciągu miesiąca i ciągle to samo

Mialam tak. Myslalam, ze to wina pielegnacji, albo ogolnie mojej twarzy . Niestety chodzilo o zle dobrany podklad. Nie pociesze Cie bo mi pomoglo dopiero zainwestowanie w wysokopolkowe podklady. Ja mialam takie chwile zwatpienia, ze chcialam wyrzucic wszystkie podklady i przestac uzywac bo cera tak fatalnie wygladala i wszystko splywalo. Zaczelam.czytac watki dot. Sephory i douglasa oraz ten o doborze podkladu o tam mi dziewczyny pomogly. Potem poszllamm do D albo i S i wzielam probki podkladow ktore mnie zainteresowaly.

Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:12   #4157
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
na zmiano też? a to nie jej psiapsióła ?
Mogę być w błędzie ale..czy one razem nie mieszkały? :P
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:15   #4158
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Patrzcie kogo na wizażu znalazłam
https://wizaz.pl/forum/blog.php?bt=27260

I nowy film
no nie, z całą sympatią ale tego bełkotu nie da się słuchać. Ona nie umie złozyć zdania. Kij z poprawnością nie bądzmy purystkami ale no nie... "W zasadzie" to jakaś porażka po całości. Ja już pomijam irytujące mnie sapanie, ułożenie włosów, żeby wyglądać juz totalnie na kształt Buki, niebieskie rozmycie kolorów albo robaczki na greenscreen'ie... Ale wysłowić się powinna umieć! Jak nie idzie to niech nagrywa 10 razy, z scenariuszem co mówić.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:22   #4159
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Mogę być w błędzie ale..czy one razem nie mieszkały? :P
nieeee


ale pomerdałam, rzeczywiscie, to olciak mówila, że GlamPaula jechała na zmiano
za duzo tych dramek xD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 17:30   #4160
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
na zmiano też? a to nie jej psiapsióła ?



Alan na starych filmikach mnie rozwalił xd szkoda, że je ukryła ;c
a mi zrobiło dzień jego powitanie w tym filmiku.'Cześć. To znowu ja'. Zatęskniłam za męskim punktem widzenia
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:34   #4161
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Patrzę co się pojawiło w subach-Bena. Myślę, ok oglądam ale najpierw popatrzę na komentarze a tam kto? Oczywiście... Nesja89.

wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:00   #4162
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Kumihu - trzymaj się i kota za łapkę trzymaj też

/
Nie wiem czemu, ale kosmicznie mi się to wkręciło




---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Kumiho, kciuki za kotka, trzymajcie się TŻta pies miał podobne objawy, ale nie chcę Cię straszyć, bo tam źle się skończyło

Dziewczyny, macie czasem taki problem, że Wam się makijaż w twarz nie wtapia tylko żyje swoim życiem, tzn. przesuwa się pod wpływem dotknięcia dłonią, zbiera w zmarchach, itd? Myślałam, że to wina podkładu, ale mam już trzeci w ciągu miesiąca i ciągle to samo
Ja, od kiedy znalzałam i dobrałam idealni produkty, cieszę się idealnym makijażem 8godzinnym <3 Krem Alantan Dermoline / olejek różany evree, krem pod oczy YR, podkład Facefinity MF, korektor KOBO rozświetlający albo Astor teraz <3 pod oczy puder sypki Flormar, na buziora puder MAC mineralize skinfinish. Acz mam cerę suchą.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość


Fooddrugandcosmetics

4 dziewczyny same w Tajlandi. Podziwiam ich odwagę, że pojechały same aż tam.
A jak 4 dziewczyny jadą same do Hiszpanii czy innego kraju, to też podziwiasz je za odwagę czemu akurat Tajladnia wzbudza w Tobie tego typu odczucia?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:03   #4163
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość
A ja stanę po stronie Olciiak. Nie przeszkadza mi, że blogerki zaczęły nagrywać - każdy przecież może.... ale mega irytuje mnie to że każda z nich (tj. Jessica, Maff i teraz Deynn) ma wynajętą ekipę. Dla mnie jest to mega sztuczne i z jutubem ma mało wspólnego. ,,Youtuby" polegały na kręceniu i montowaniu przez samego youtubera, podobają nam się filmy danej osoby bo wiemy, że ona jest odpowiedzialna za wszystko.

I o ile u Jess mi to nie przeszkadza, bo te filmy są fajnie zrobione a profesjonalny film przy high fashion jakoś mi pasuje to...
dotychczasowe ,,produkcje" Maff i teraz ten filmik Dejn... no nie...;x W ogóle jakie to zabawne, że Deynn zawsze chciała nagrywać na YouTube ale jak przyszło co do czego to siedzi i tylko przytakuje cicho.
Mnie to nie przeszkadza. YT się zmienił bardzo i teraz te filmy bywają niezwykle profesjonalnie, tak jak w kinie można sobie wybrać, że chce się obejrzeć superprodukcję, czy jakieś niezależne dziełko. To jest bardzo pojemna platforma i znajdzie się miejsce dla każdego, nie widzę powodu, żeby ciężką pracę wielu ludzi okrzykiwać "nieprawdziwym youtubem".

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Przepraszam za mega prywatę, ale byłam u ginekologa i jednak nie ma polipa, a więc nie czeka mnie kolejna operacja! Wielkie UFFF!

Też nie mogę się przekonać do snapa. Dodałam trochę osób, ale po prostu szkoda mi czasu na oglądanie relacji z czyjegoś życia na zasadzie: Właśnie się obudziłam. Ale mi się nie chce wstawać. Właśnie robię śniadanie. Idę do pracy. Jestem w pracy. Wracam z pracy. Idę do sklepu. Jestem teraz w sklepie. Jestem już w domu po pracy. Czytam książkę. Piję herbatę. Idę spać, dobranoc.
Plus do tego przypadkowe zdjęcia np. butów na chodniku i selfie przerobione na jakieś króliki czy tam pieski.
Ja oglądam właściwie tylko Ilcię i Olfę. Tę pierwszą, bo z racji udzielania się na tym forum jest mi na pewien sposób bliska i to trochę tak, jakbym sprawdzała, co słychać u dobrej koleżanki. Poza tym jej snapy są bardzo ciekawe, podoba mi się sposób, w jaki Ilona opowiada o tym, co się jej przydarza. U Olfy również dużo się dzieje, i to dzieją się rzeczy, do których ja jako szara studentka nie mam dostępu, więc oglądam z ciekawością. I jakoś tak chemię czuję między nami, ciągnie mnie do niej próbowałam oglądać Katosu, ale nie żywię do niej żadnych uczuć, więc i jej snapy są dla mnie przeraźliwie nudne. Może też dlatego, że wegańskie żarcie, nad którym to się rozpływano w wątku, mnie kompletnie nie rusza.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:04   #4164
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

kusicie tym MF Facefinity :<< A ja się ostatnio prawie nie maluję, to po co mi D
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:05   #4165
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX


Karolina Sobańska i Przejście na Weganizm: Rodzina i Otoczenie


Julia Pietrucha i premiera teledysku. Jakie widoki


Live z Julką. Ale ona jest ciepłą i delikatną kobietą
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:07   #4166
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mnie to nie przeszkadza. YT się zmienił bardzo i teraz te filmy bywają niezwykle profesjonalnie, tak jak w kinie można sobie wybrać, że chce się obejrzeć superprodukcję, czy jakieś niezależne dziełko. To jest bardzo pojemna platforma i znajdzie się miejsce dla każdego, nie widzę powodu, żeby ciężką pracę wielu ludzi okrzykiwać "nieprawdziwym youtubem".



Ja oglądam właściwie tylko Ilcię i Olfę. Tę pierwszą, bo z racji udzielania się na tym forum jest mi na pewien sposób bliska i to trochę tak, jakbym sprawdzała, co słychać u dobrej koleżanki. Poza tym jej snapy są bardzo ciekawe, podoba mi się sposób, w jaki Ilona opowiada o tym, co się jej przydarza. U Olfy również dużo się dzieje, i to dzieją się rzeczy, do których ja jako szara studentka nie mam dostępu, więc oglądam z ciekawością. I jakoś tak chemię czuję między nami, ciągnie mnie do niej próbowałam oglądać Katosu, ale nie żywię do niej żadnych uczuć, więc i jej snapy są dla mnie przeraźliwie nudne. Może też dlatego, że wegańskie żarcie, nad którym to się rozpływano w wątku, mnie kompletnie nie rusza.
Ja oglądam Katosu - ale z coraz mniejszą sympatią, zwłaszcza po akcji z "nie jem tłuszczów, ziemniaki mają ich wystarczającą ilość dla prawidłowej podaży witamin rozpuszczalnych w tłuszczach", RLM, Cyganów i Sylwię Gaczorek. U Sylwii podziwiam piękne włosy. Po każdym snapie powinnam wrzucać do skarbonki złotówkę na farbowanie u niej

Siostra kupiła chałkę, właśnie jem ją z masłem - smak dzieciństwa

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-04-22 o 18:08
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:09   #4167
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez masterpiece Pokaż wiadomość
https://youtu.be/lhxIR5SXHbs Dla fanek Małgorzaty Halber

GE NIA LNA rozmowa, szczera, przemądra, totalnie interesująca - kobieta jest cudowna.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:09   #4168
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość
A ja stanę po stronie Olciiak. Nie przeszkadza mi, że blogerki zaczęły nagrywać - każdy przecież może.... ale mega irytuje mnie to że każda z nich (tj. Jessica, Maff i teraz Deynn) ma wynajętą ekipę. Dla mnie jest to mega sztuczne i z jutubem ma mało wspólnego. ,,Youtuby" polegały na kręceniu i montowaniu przez samego youtubera, podobają nam się filmy danej osoby bo wiemy, że ona jest odpowiedzialna za wszystko.

I o ile u Jess mi to nie przeszkadza, bo te filmy są fajnie zrobione a profesjonalny film przy high fashion jakoś mi pasuje to...
dotychczasowe ,,produkcje" Maff i teraz ten filmik Dejn... no nie...;x W ogóle jakie to zabawne, że Deynn zawsze chciała nagrywać na YouTube ale jak przyszło co do czego to siedzi i tylko przytakuje cicho.

a Jessica czasem nie montuje (i nagrywa) swoich filmów razem z przyjaciółką? na snapie chyba wiele razy pokazywała, jak siedzą razem i pracują, ale mogę się mylić. u Maff widziałam na pewno, że chodzi do jakiegoś gościa, który jej to ogarnia.
dla mnie filmiki Jess są spoko, fajnie posklejane i ona przed kamerą jest taka naturalna, przyjemnie się ją ogląda niestety Maff i Deynn na jej tle wypadają słabo.

zastanawiałam się wczoraj o kim mówiła Deynn w swoich snapach i nie mogłam skojarzyć o jaką Olę chodzi, a tutaj proszę


jedna z was pisała tutaj ostatnio (zapomniałam kto, proszę o wybaczenie ), że nie może znieść tego piskliwego 'dzieeeeeeń dooooobry' we vlogach u Laury... mam to samo z przywitaniem Olfy na snapie, jak słyszę jej 'witaaaajcie mooooi droooodzy' (właśnie to usłyszałam w głowie), to szybko przeskakuję do kolejnego snapa
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:15   #4169
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

https://www.youtube.com/watch?v=OnTTWeZ7lYI
Oglądam właśnie ten filmik Jessici, nigdy wcześniej nie widziałam jej produkcji.
Wydaje się być bardzo miła i taka hmm... dziecinna? Nie, to złe słowo, ale nie umiem znaleźć lepszego :<< Może dziewczęca i delikatna? Pozytywnie mnie zaskoczyła
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:31   #4170
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość

Karolina Sobańska i Przejście na Weganizm: Rodzina i Otoczenie
O żesz penis. Unsub, że tak po młodzieżowemu powiem.

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość


Live z Julką. Ale ona jest ciepłą i delikatną kobietą
Polubiła moje przypadkowe insta-zdjęcie, i się jak chłopak nieśmiały, do którego najfajniejsza dziewczyna w klasie się uśmiechnęła poczułam. Do zakochania osoba, ta Julia.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.