Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 09:45   #4171
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Wygląda jak homar po saunie

Hahahhahah
Love.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 09:46   #4172
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Gadki o akceptacji siebie i hejcie...
Żałuje, że nie ma możliwości zablokowania danej osoby, żeby nie widziała jej filmów...
A mając konto na g+ niem ona tak 4obic żeby nie pokazywało aktywności danego użytkownika ?

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 10:02   #4173
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Dobra, zajrzałam do Bogu po ślubie i aż zapiszę mój ulubiony fragment (o ktorym już tu była mowa), bo to jest normalnie odjazdowe:
"My film z naszego ślubu, przynajmniej ja, oglądam przeciętnie 1-2x w miesiącu i często jest tak, że kiedy przychodzą do nas znajomi, którzy jeszcze nie widzieli filmu, to siadamy sobie przy telewizorze z czymś dobrym do jedzenia, wspominamy, śmiejemy się, wzruszamy"
Dla mnie hardkor! Mam nadzieję, że ci usadzeni przez telewizorem znajomi też choć troszkę się przy tym śmieją i wzruszają.

A tymczasem szczęśliwy mąż broni się jak może przed dokonaniem aktu najprawdziwszej profanacji https://www.instagram.com/p/BGCzjPBJ...en-by=bart2603
Zazdrościsz,bo też byś chciała zobaczyć film z udziałem kwiatowej patery i wywijającego na parkiecie Barta. ;-)
#jabardzobymchciała
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 10:12   #4174
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Szusz: nie zamierzam niczego ukrywać tylko dlatego, że komuś się to nie spodoba. A komentarze i łapki w dół to co? Polecam sobie posłuchać od ok. 10 minuty jej fanzolenia, jeśli komuś za gorąco i chce się przyprawić o ciarki (żenady). To jest naprawdę fascynujące jaką sobie można rozbudowaną filozofię w obronie ego wkręcić do prostego faktu: ludziom nie spodobało się, że co chwilę na swoim kanale opowiadała to samo o nowej torebce.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-05-31 o 10:15
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 10:40   #4175
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Szusz: nie zamierzam niczego ukrywać tylko dlatego, że komuś się to nie spodoba. A komentarze i łapki w dół to co? Polecam sobie posłuchać od ok. 10 minuty jej fanzolenia, jeśli komuś za gorąco i chce się przyprawić o ciarki (żenady). To jest naprawdę fascynujące jaką sobie można rozbudowaną filozofię w obronie ego wkręcić do prostego faktu: ludziom nie spodobało się, że co chwilę na swoim kanale opowiadała to samo o nowej torebce.

Szkoda, że zamiast nagrywać kolejny vlog o tym, jak to jej zwisa, ze ludziom dzięki którym jest w stanie sie utrzymać tylko z działalności na yt jej praca sie nie podoba nie pomyślała o tym, ze może po prostu jej filmiki są nudne, byle jakie byle były i różnią sie od siebie głownie tytułami.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:20   #4176
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Zazdrościsz,bo też byś chciała zobaczyć film z udziałem kwiatowej patery i wywijającego na parkiecie Barta. ;-)
#jabardzobymchciała
Dobra, przyznam się - zazdroszczę, bo nie brałam ślubu i teraz nie mam jak sadzać znajomych przed telewizorem, żeby się mogli wzruszać z mojego powodu.


Słuchajcie, żarty się skończyły, lato się zbliża wielkimi krokami, ostatni moment, by zadbać o garderobę.
Pojawia się dylemat: skusić się na koszulkę Łobuzów czy może są lepsze oferty na rynku?
Lioness pomaga, dokonując małego porównania.
Lioness5147 15 godzin temu
Najtańsza koszulka z moim wizerunkiem kosztuje 54zł Dzisiaj weszły do sklepu Damskie i Męskie i są w 100% bawełniane Ponadto jest szeroki wybór kolorów. A Karolina swoje ma za 59zł gdzie metoda nadruku jest sitodrukiem (farbami) gdzie do jakości DTG (cyfrowej) czy FullPrint nie ma jak porównywać Ponadto nasze sklepy działają na zupełnie innych warunkach. Metoda FullPrint od 100 do 125zł jest najdroższa bo to wydruk jakości zdjęcia na koszulce. Ponadto do zakupów powyżej 100zł jest darmowa wysyłka jak i od zeszłego tygodnia na te produkty u mnie w sklepie jest nie mała promocja gdzie taką koszulkę można nabyć od 60-94zł a to różnica od ceny pierwotnej. Dziękuję, że lubisz mnie oglądać i Pozdrawiam serdecznie
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 11:26   #4177
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Dobra, przyznam się - zazdroszczę, bo nie brałam ślubu i teraz nie mam jak sadzać znajomych przed telewizorem, żeby się mogli wzruszać z mojego powodu.


Słuchajcie, żarty się skończyły, lato się zbliża wielkimi krokami, ostatni moment, by zadbać o garderobę.
Pojawia się dylemat: skusić się na koszulkę Łobuzów czy może są lepsze oferty na rynku?
Lioness pomaga, dokonując małego porównania.
Lioness5147 15 godzin temu
Najtańsza koszulka z moim wizerunkiem kosztuje 54zł Dzisiaj weszły do sklepu Damskie i Męskie i są w 100% bawełniane Ponadto jest szeroki wybór kolorów. A Karolina swoje ma za 59zł gdzie metoda nadruku jest sitodrukiem (farbami) gdzie do jakości DTG (cyfrowej) czy FullPrint nie ma jak porównywać Ponadto nasze sklepy działają na zupełnie innych warunkach. Metoda FullPrint od 100 do 125zł jest najdroższa bo to wydruk jakości zdjęcia na koszulce. Ponadto do zakupów powyżej 100zł jest darmowa wysyłka jak i od zeszłego tygodnia na te produkty u mnie w sklepie jest nie mała promocja gdzie taką koszulkę można nabyć od 60-94zł a to różnica od ceny pierwotnej. Dziękuję, że lubisz mnie oglądać i Pozdrawiam serdecznie
Zazdroszczę jej pewności siebie. I przekonania o swojej zaje.....bistości.

Mimo, że na yt nagrywa od tylu lat, a tak niewiele osiągnęła to ciągle w to brnie. Niby na swoje koszulki porwało już się sporo osób, ale żeby umieścić na nich swój wizerunek to krąg się już zmniejsza.

A tak w ogóle to heeeej, dawno mnie tu nie było.
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 11:35   #4178
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Olfa wczoraj na snapie mówiła, że również dostała maila żeby podała swój "cennik. Oczywiście sprawa podobna do Fokusowanej, mail jakiś z d***, kobieta nie podpisywała się, dodatkowo Olfa sobie poszukała tego maila i wyszło na to, że dziewcze brało udział w konkursach

Wyczuwam, że coraz więcej youtuberek będzie dostawać takie maile tylko po co skoro zostało to nagłośnione i raczej nikt już się nie da nabrać?
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 12:02   #4179
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Dobra, przyznam się - zazdroszczę, bo nie brałam ślubu i teraz nie mam jak sadzać znajomych przed telewizorem, żeby się mogli wzruszać z mojego powodu.


Słuchajcie, żarty się skończyły, lato się zbliża wielkimi krokami, ostatni moment, by zadbać o garderobę.
Pojawia się dylemat: skusić się na koszulkę Łobuzów czy może są lepsze oferty na rynku?
Lioness pomaga, dokonując małego porównania.
Lioness5147 15 godzin temu
Najtańsza koszulka z moim wizerunkiem kosztuje 54zł Dzisiaj weszły do sklepu Damskie i Męskie i są w 100% bawełniane Ponadto jest szeroki wybór kolorów. A Karolina swoje ma za 59zł gdzie metoda nadruku jest sitodrukiem (farbami) gdzie do jakości DTG (cyfrowej) czy FullPrint nie ma jak porównywać Ponadto nasze sklepy działają na zupełnie innych warunkach. Metoda FullPrint od 100 do 125zł jest najdroższa bo to wydruk jakości zdjęcia na koszulce. Ponadto do zakupów powyżej 100zł jest darmowa wysyłka jak i od zeszłego tygodnia na te produkty u mnie w sklepie jest nie mała promocja gdzie taką koszulkę można nabyć od 60-94zł a to różnica od ceny pierwotnej. Dziękuję, że lubisz mnie oglądać i Pozdrawiam serdecznie
Ja myślę, że wybór jest oczywisty skuś się na Lioness, będziesz mieć jej wizerunek na co dzień
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:02   #4180
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Chyba nikt nie wstawiał vloga od Aliss

Nie chce mi się pracować więc obejrzałam za Was

- pije kawkę w ładnej filiżance
- robi coś na komputerze, ma odrapany lakier na paznokciach (fuuuj)
- chciała się pakować bo dzisiaj jedzie do domu, ale Agata z koleżanką zadzwoniły że już są na moście i robią jej niespodziankę
- witam w niedzielę, wczoraj byłam na parapetówce u cioci
- w piątek była z dziewczynami w Manekinie
- dzisiaj może będzie grill jeśli nie będzie padać, bardzo boli ją oko, na paznokciach ciągle ten sam lakier, zapomniała utwardzacza i dlatego tak poodpadał
- grill, zbliżenia na jedzenie
- zbliżenia na kwiatki
- siostra ją podwiezie do Torunia
- zabiera się za ogarnianie mieszkania
- oko ciągle swędzi, chyba ugryzł ją komar, ale jak ma makijaż to się nie drapie
- musi dzisiaj umyć włosy bo od jutra nie będzie ciepłej wody w Toruniu, chyba będzie musiała używać suchego szamponu
- właśnie zrobiła rzeczy na studia, idzie zmyć makijaż, oko już nie boli
- idzie spać, ma zaczerwienione pod oczami, może to jednak alergia
__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:02   #4181
Antonett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Liczę ze jutub wprowadzi taka opcje. Oglądalność szuszy poleci na łeb na szyję.
Też mam taką nadzieję. Niech poblokuje wszystkich.
Ona ma naprawdę ogromne ego, nie widzi prostych zależności, że im więcej wyświetleń - tym większą kasę na tym zarabia, podpisuje kontrakty na większe sumy.
"hejt jest, był i będzie" - no jakie to patetyczne. Pierwsza skasowała filmik po nieszczególnych komentarzach.
Antonett jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 13:24   #4182
kirja
Raczkowanie
 
Avatar kirja
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 160
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie wstawiał vloga od Aliss

Nie chce mi się pracować więc obejrzałam za Was

- pije kawkę w ładnej filiżance
- robi coś na komputerze, ma odrapany lakier na paznokciach (fuuuj)
- chciała się pakować bo dzisiaj jedzie do domu, ale Agata z koleżanką zadzwoniły że już są na moście i robią jej niespodziankę
- witam w niedzielę, wczoraj byłam na parapetówce u cioci
- w piątek była z dziewczynami w Manekinie
- dzisiaj może będzie grill jeśli nie będzie padać, bardzo boli ją oko, na paznokciach ciągle ten sam lakier, zapomniała utwardzacza i dlatego tak poodpadał
- grill, zbliżenia na jedzenie
- zbliżenia na kwiatki
- siostra ją podwiezie do Torunia
- zabiera się za ogarnianie mieszkania
- oko ciągle swędzi, chyba ugryzł ją komar, ale jak ma makijaż to się nie drapie
- musi dzisiaj umyć włosy bo od jutra nie będzie ciepłej wody w Toruniu, chyba będzie musiała używać suchego szamponu
- właśnie zrobiła rzeczy na studia, idzie zmyć makijaż, oko już nie boli
- idzie spać, ma zaczerwienione pod oczami, może to jednak alergia
W poprzednim vlogu była po raz pierwszy na filmie w 3D i jak wróciła i zdała relację to stwierdziła, że szkoda, że na żywo człowiek nie widzi w 3D

ale i tak ją lubię, chociaż odkąd nie pokazuję Emila i nic nawet o nim nie mówi, wszystko mówi w liczbie pojedynczej to jest jakaś przytłumiona (bardziej niż zazwyczaj )
kirja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:26   #4183
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez kirja Pokaż wiadomość
W poprzednim vlogu była po raz pierwszy na filmie w 3D i jak wróciła i zdała relację to stwierdziła, że szkoda, że na żywo człowiek nie widzi w 3D

ale i tak ją lubię, chociaż odkąd nie pokazuję Emila i nic nawet o nim nie mówi, wszystko mówi w liczbie pojedynczej to jest jakaś przytłumiona (bardziej niż zazwyczaj )
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:29   #4184
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez kirja Pokaż wiadomość
W poprzednim vlogu była po raz pierwszy na filmie w 3D i jak wróciła i zdała relację to stwierdziła, że szkoda, że na żywo człowiek nie widzi w 3D

ale i tak ją lubię, chociaż odkąd nie pokazuję Emila i nic nawet o nim nie mówi, wszystko mówi w liczbie pojedynczej to jest jakaś przytłumiona (bardziej niż zazwyczaj )
hahahaha
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:30   #4185
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:30   #4186
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez kirja Pokaż wiadomość
W poprzednim vlogu była po raz pierwszy na filmie w 3D i jak wróciła i zdała relację to stwierdziła, że szkoda, że na żywo człowiek nie widzi w 3D

ale i tak ją lubię, chociaż odkąd nie pokazuję Emila i nic nawet o nim nie mówi, wszystko mówi w liczbie pojedynczej to jest jakaś przytłumiona (bardziej niż zazwyczaj )
Co?
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:32   #4187
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Wygląda jak homar po saunie
Piękne i trafne porównanie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:49   #4188
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Olfa wczoraj na snapie mówiła, że również dostała maila żeby podała swój "cennik. Oczywiście sprawa podobna do Fokusowanej, mail jakiś z d***, kobieta nie podpisywała się, dodatkowo Olfa sobie poszukała tego maila i wyszło na to, że dziewcze brało udział w konkursach

Wyczuwam, że coraz więcej youtuberek będzie dostawać takie maile tylko po co skoro zostało to nagłośnione i raczej nikt już się nie da nabrać?
stawiam na kafe xD

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

aniolnaresorachNa dobranoc piękny rok za nami @bart2603 a dzisiejszy dzień był cudowny. Dobrej nocki - jutro raniutko wstajemy i lecimy na plażę! #b&b #romantycznie #razemnajlepiej #jestpieknie #plaza #morze #gdansk #gdanskjelitkowo #plazajelitkowo #nadobranoc #goodnight #dobranoc #serce #sercenapiasku #love #milosc #rocznica #rocznicaslubu #aniolnaresorach


#b&b w sensie ze bed and breakfast? :"D

BTW chyba jade na Jelitkowo!
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 13:50   #4189
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
stawiam na kafe xD

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

aniolnaresorachNa dobranoc piękny rok za nami @bart2603 a dzisiejszy dzień był cudowny. Dobrej nocki - jutro raniutko wstajemy i lecimy na plażę! #b&b #romantycznie #razemnajlepiej #jestpieknie #plaza #morze #gdansk #gdanskjelitkowo #plazajelitkowo #nadobranoc #goodnight #dobranoc #serce #sercenapiasku #love #milosc #rocznica #rocznicaslubu #aniolnaresorach


#b&b w sensie ze bed and breakfast? :"D

BTW chyba jade na Jelitkowo!
Wróciłaś
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 13:52   #4190
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
- musi dzisiaj umyć włosy bo od jutra nie będzie ciepłej wody w Toruniu, chyba będzie musiała używać suchego szamponu
moja psiapsi też nie ma, moze mieszkają gdzies blisko siebie, muszę to sprawdzic

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Wróciłaś
no :"D

mówiłam sobie ze prędzej szusza sie do błędu przyzna a Bogusia przestanie slubem jarac niz ja wróce
ale rózia mnie tak namawiała i spamowała mi, a poza tym tęskniłam, ze stwierdziłam, ze w sumie nowe konto mi dobrze zrobi a nie muszę przecież się wychylać poza ten wątek :P


jak zostalam juz podsumowana:
"odchodzo, kasujo, wracajo- normalnie madziki wizazu"
więc oto jestem
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:04   #4191
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
moja psiapsi też nie ma, moze mieszkają gdzies blisko siebie, muszę to sprawdzic

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



no :"D

mówiłam sobie ze prędzej szusza sie do błędu przyzna a Bogusia przestanie slubem jarac niz ja wróce
ale rózia mnie tak namawiała i spamowała mi, a poza tym tęskniłam, ze stwierdziłam, ze w sumie nowe konto mi dobrze zrobi a nie muszę przecież się wychylać poza ten wątek :P


jak zostalam juz podsumowana:
"odchodzo, kasujo, wracajo- normalnie madziki wizazu"
więc oto jestem

No fajnie że jesteś. Od razu jakiś taki wewnętrzny spokój odczuwam.
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:05   #4192
Rozyczkadzesi
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczkadzesi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 36
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dziękuję!
Rozyczkadzesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:09   #4193
marti1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Hej, dziewczyny
Znacie jakieś knajpki w Trójmieście, w których można smacznie zjeść i nie wybulić jak u Basiury?



marti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:17   #4194
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez marti1987 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny
Znacie jakieś knajpki w Trójmieście, w których można smacznie zjeść i nie wybulić jak u Basiury?



a jakie okolice i jakie jadło?
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:24   #4195
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
moja psiapsi też nie ma, moze mieszkają gdzies blisko siebie, muszę to sprawdzic

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



no :"D

mówiłam sobie ze prędzej szusza sie do błędu przyzna a Bogusia przestanie slubem jarac niz ja wróce
ale rózia mnie tak namawiała i spamowała mi, a poza tym tęskniłam, ze stwierdziłam, ze w sumie nowe konto mi dobrze zrobi a nie muszę przecież się wychylać poza ten wątek :P


jak zostalam juz podsumowana:
"odchodzo, kasujo, wracajo- normalnie madziki wizazu"
więc oto jestem

Moj Ty Madziku <3
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:25   #4196
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cała sprawa Fokusowanej rozwala mnie na łopatki, jak mogła uwierzyć , że ktoś jej zaoferuje 10 000 zł za reklamę z jej ilością subskrypcji i ogólnie treścią kanału ? xD chyba że sobie to zmyslila, wcale by mnie to nie zdziwiło w sumie.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:25   #4197
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

U GlamPauli poruszenie bo była w salonie sukni ślubnych! Oczywiście nie muszę pisać jakie są komentarze pod spodem..

wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:31   #4198
marti1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
a jakie okolice i jakie jadło?

Planuję wycieczkę objazdową, więc gdzie jest coś dobrego, tam dojadę
Jadło każdego rodzaju - od domowego żarcia po burgerownie, naleśnikarnie, restauracje włoskie, chińskie i wszystkie inne.
marti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:34   #4199
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość


jak zostalam juz podsumowana:
"odchodzo, kasujo, wracajo- normalnie madziki wizazu"
więc oto jestem
fajnie, ze znowu jesteś
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 14:37   #4200
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Od 4:04 coś dla fanek Ramosa :P

wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.