Prośba o pomoc - jak zaprosić kuzyna bez jego partnerki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-28, 10:45   #1
Anna220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1

Prośba o pomoc - jak zaprosić kuzyna bez jego partnerki


Kobietki, nie wiem co robić...
Za około rok mam ślub/wesele i nie wiem jak zaprosić kuzyna bez jego partnerki. Nie chce wyjść na jędze, ale jego dziewczyna bardzo mnie skrzywdziła w przeszłości i nie wyobrażam sobie żeby mogła uczestniczyć w tak ważnym dla mnie dniu. Jakby miała w sobie chodź trochę przyzwoitości to by nie przyszła mimo, że mój kuzyn by dostał zaproszenie z osobą towarzyszącą. Ale znam ją nie od dziś i dobrze wiem, że będzie chciała przyjść i próbować coś namieszać... To jest po prostu zła osoba i nie chcę się przez całe wesele obawiać, że zaraz coś wymyśli żeby mi zniszczyć ten dzień.
Z narzeczonym próbujemy coś wymyśleć, ale boimy się też reakcji reszty rodziny. Mianowicie rodziców i braci mojego kuzyna (którzy oczywiście akceptują tą dziewczynę. Bo reszta mojej rodziny dobrze wie, jaka ona naprawdę jest...)
Co ja mogę w takiej sytuacji zrobić? Dać kuzynowi zaproszenie bez osoby towarzyszącej? Czy może dać mu zaproszenie z osobą ale powiedzieć mu wprost że nie życzę sobie jego dziewczyny (bo bardzo dobrze wie jaką mamy relacje)?
Anna220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-09, 19:20   #2
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Prośba o pomoc - jak zaprosić kuzyna bez jego partnerki

Cytat:
Napisane przez Anna220 Pokaż wiadomość
Kobietki, nie wiem co robić...
Za około rok mam ślub/wesele i nie wiem jak zaprosić kuzyna bez jego partnerki. Nie chce wyjść na jędze, ale jego dziewczyna bardzo mnie skrzywdziła w przeszłości i nie wyobrażam sobie żeby mogła uczestniczyć w tak ważnym dla mnie dniu. Jakby miała w sobie chodź trochę przyzwoitości to by nie przyszła mimo, że mój kuzyn by dostał zaproszenie z osobą towarzyszącą. Ale znam ją nie od dziś i dobrze wiem, że będzie chciała przyjść i próbować coś namieszać... To jest po prostu zła osoba i nie chcę się przez całe wesele obawiać, że zaraz coś wymyśli żeby mi zniszczyć ten dzień.
Z narzeczonym próbujemy coś wymyśleć, ale boimy się też reakcji reszty rodziny. Mianowicie rodziców i braci mojego kuzyna (którzy oczywiście akceptują tą dziewczynę. Bo reszta mojej rodziny dobrze wie, jaka ona naprawdę jest...)
Co ja mogę w takiej sytuacji zrobić? Dać kuzynowi zaproszenie bez osoby towarzyszącej? Czy może dać mu zaproszenie z osobą ale powiedzieć mu wprost że nie życzę sobie jego dziewczyny (bo bardzo dobrze wie jaką mamy relacje)?
To nie zapraszaj kuzyna. To jest dzień dla was a nie dla rodziny. A jak rodzinie nie pasuje to zróbcie ślub w bardzo ograniczonym gronie i tyle.
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 09:18   #3
WeselnaMagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1
Dot.: Prośba o pomoc - jak zaprosić kuzyna bez jego partnerki

Tak, jak kolega wyżej napisał.
To jest wasz dzień i wy macie prawo wyboru, kto ma być na weselu.. nie rodzice, nie kuzyn, nie znajomi..
Powiedz mu wprost
WeselnaMagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-03 10:18:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.