Mamusie październik 2021 cz. 3. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-13, 11:13   #901
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88946105]Trzymam kciuki. Mój starszak kochał jeździć w foteliku, tak samo jak kochał wózek. Mam nadzieję, że młodszy też taki będzie. Niestety po zmianie fotelika starszak zaczął wymiotować w aucie. I podróże już nie są takie fajne. :/

Od rana mam takie lekkie skurcze. Mam nadzieję, że się rozkręci w nocy. Jutro jest dzień nauczyciela, więc tradycja, że każdy z rodziny musi mieć urodziny w jakieś beznadziejne święto zostanie zachowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To nie kwestia fotelika tylko tego że choroba lokomocyjna ujawnia się z wiekiem a nie od urodzenia często w 3 roku życia.

Właśnie mi uzmyslowilas że ja też się modlę o to. Moje dziecko dobrze jeździ autem, pierwsza podróż do mojej rodziny nad morze za liczyliśmy jak miała 5 tygodni i jeździ z nami bardzo dużo, nad morze do tak minimum co 1,5miesiaca. Oby druga miała tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 11:15   #902
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
To nie kwestia fotelika tylko tego że choroba lokomocyjna ujawnia się z wiekiem a nie od urodzenia często w 3 roku życia.

Właśnie mi uzmyslowilas że ja też się modlę o to. Moje dziecko dobrze jeździ autem, pierwsza podróż do mojej rodziny nad morze za liczyliśmy jak miała 5 tygodni i jeździ z nami bardzo dużo, nad morze do tak minimum co 1,5miesiaca. Oby druga miała tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem. Ale i tak ciągle wysłuchuję, że męczę dziecko bo tyłem jeździ. 🤦

Pierwszy rzyg akurat był jak jechaliśmy ze sklepu z tym nowym fotelikiem. Zmienialiśmy jak mały miał chyba już ponad rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 14:03   #903
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88946105]Trzymam kciuki. Mój starszak kochał jeździć w foteliku, tak samo jak kochał wózek. Mam nadzieję, że młodszy też taki będzie. Niestety po zmianie fotelika starszak zaczął wymiotować w aucie. I podróże już nie są takie fajne. :/

Od rana mam takie lekkie skurcze. Mam nadzieję, że się rozkręci w nocy. Jutro jest dzień nauczyciela, więc tradycja, że każdy z rodziny musi mieć urodziny w jakieś beznadziejne święto zostanie zachowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dało radę Spacer też zaliczyliśmy nad stawami
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Bonnie ja jestem na etapie że nigdy w życiu już seksu nie będę uprawiać plus wczoraj wieczorem miałam załamke kolejna wyłam i szukałam klinik od plastyki bozeny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

A co do połogu to źle przechodzę, nie jest tak źle jak ostatnim razem bo przynajmniej nie mdleje ale jestem cholernie słaba. Serio wolałabym rodzic kolejny raz niż przeżywać to co teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To ja dzisiaj zaczęłam myśleć sobie o trzecim dziecku Ale jestem za stara na to... I kupiliśmy właśnie nowe większe auto i troje pewnie nie wejdzie
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
To nie kwestia fotelika tylko tego że choroba lokomocyjna ujawnia się z wiekiem a nie od urodzenia często w 3 roku życia.

Właśnie mi uzmyslowilas że ja też się modlę o to. Moje dziecko dobrze jeździ autem, pierwsza podróż do mojej rodziny nad morze za liczyliśmy jak miała 5 tygodni i jeździ z nami bardzo dużo, nad morze do tak minimum co 1,5miesiaca. Oby druga miała tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja nam raz zwymiotowała jak jechaliśmy na wakacje... mam nadzieję, że to tylko epizod a nie choroba lokomocyjna [1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88946175]Wiem. Ale i tak ciągle wysłuchuję, że męczę dziecko bo tyłem jeździ. 🤦

Pierwszy rzyg akurat był jak jechaliśmy ze sklepu z tym nowym fotelikiem. Zmienialiśmy jak mały miał chyba już ponad rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Strasznie męczysz dziecko dbając o jego bezpieczeństwo... Znam kilka dzieciaków co nie mogą jeździć tyłem, ale to już od pierwszego siedziska. Moja jakoś daje radę. Mam nadzieję, że obie będą jeździć tyłem ile się da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 14:14   #904
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Przyszły staniki z bon prix i są naprawdę spoko! Nawet wycelowałam w rozmiar chociaż jak je rozpakowywałam to sobie myślę "ku....fa ale namioty, przestrzeliłam" ale no....jednak nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 15:03   #905
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Ale tu dzisiaj cisza, wszystkie rodzą?

Ja dzisiaj nawet nie udaje produktywnej, zamówiłam obiad z knajpy, na jutro zaprosiłam swoją mame żeby mi trochę pomogła ogarnąć. Dzisiaj już mam taki poziom wywalenia, że syn oglądał na tv jakiś dokument o tańczących ptakach (nie oglądamy przy nim w ogóle tv, nie puszczamy mu bajek, tylko właśnie jakieś takie rzeczy typu Planeta Ziemia itp bo on lubi zwierzątka), a ja po prostu leżałam obok na podłodze.

A na sam koniec ciąży jeszcze mnie zaczęły tak naparzać cycki, ze nie wiem o co kaman, ale aż mnie normalnie "mrowia".

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 15:08   #906
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj cisza, wszystkie rodzą?

Ja dzisiaj nawet nie udaje produktywnej, zamówiłam obiad z knajpy, na jutro zaprosiłam swoją mame żeby mi trochę pomogła ogarnąć. Dzisiaj już mam taki poziom wywalenia, że syn oglądał na tv jakiś dokument o tańczących ptakach (nie oglądamy przy nim w ogóle tv, nie puszczamy mu bajek, tylko właśnie jakieś takie rzeczy typu Planeta Ziemia itp bo on lubi zwierzątka), a ja po prostu leżałam obok na podłodze.

A na sam koniec ciąży jeszcze mnie zaczęły tak naparzać cycki, ze nie wiem o co kaman, ale aż mnie normalnie "mrowia".

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ja dzisiaj nie wychodzę z toalety. Wczoraj mega ból. Dzisiaj mnie czyści....

Może coś idziemy do przodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 15:11   #907
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nie wychodzę z toalety. Wczoraj mega ból. Dzisiaj mnie czyści....

Może coś idziemy do przodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do łazienki też latam ale to już któryś dzień. Co zjem to za chwilę mnie czyści. Oby to było to Justynka, kto jak nie my Co prawda Szefowa nam złoi skórę jak się jej wepchniemy w kolejkę ale jestem gotowa na takie poświęcenie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-13, 15:14   #908
niem
Raczkowanie
 
Avatar niem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Bonnie na jakie auto rodzinne zdecydowaliście się, my się rozglądamy.
niem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 15:16   #909
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ja do łazienki też latam ale to już któryś dzień. Co zjem to za chwilę mnie czyści. Oby to było to Justynka, kto jak nie my Co prawda Szefowa nam złoi skórę jak się jej wepchniemy w kolejkę ale jestem gotowa na takie poświęcenie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ekhem, jeszcze ja jestem po drodze, ale jakoś przeczuwam, że jednak mnie wyprzedzicie

Ciśnijcie dziewczyny, nie może być przestoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 15:23   #910
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ja do łazienki też latam ale to już któryś dzień. Co zjem to za chwilę mnie czyści. Oby to było to Justynka, kto jak nie my Co prawda Szefowa nam złoi skórę jak się jej wepchniemy w kolejkę ale jestem gotowa na takie poświęcenie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Mi już ciśnienie na poród spadło bo dziecko zlazło z pęcherza.
Na jutro umówiłam się z położną. Dzwoniłam tez do szpitala. Najpierw mi babka gada, że to nie jest tak, że przychodzi kto chce i oni robią ktg. A w końcu potem stwierdziła, że mam przyjść w piątek bez umawiania się. Strasznie bez sensu gadała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 15:25   #911
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nie wychodzę z toalety. Wczoraj mega ból. Dzisiaj mnie czyści....

Może coś idziemy do przodu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrząc co ostatnio u ciebie to może jednak bliżej niż dalej
Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Bonnie na jakie auto rodzinne zdecydowaliście się, my się rozglądamy.
Rodzinne auto kojarzy mi się z wanem Wcześniej mieliśmy fabianke a teraz Octavię. Mega różnica w rozmiarach i wygodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-13, 16:07   #912
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

No właśnie u nas na wątku to albo totalna porodowa posucha albo od razu lawina porodów 😅

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Patrząc co ostatnio u ciebie to może jednak bliżej niż dalej Rodzinne auto kojarzy mi się z wanem Wcześniej mieliśmy fabianke a teraz Octavię. Mega różnica w rozmiarach i wygodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To my jeździmy toyotą land cruiser i tak jest nam ciasno we czwórkę 😅 w sensie ja jeżdzę na fotelu w bagażniku, bo nadal nie dorobiłam się lusterka 😅 A jednak muszę widzieć dzieci, więc fotel z przodu odpada. Pomiędzy foteliki z bazami się nie wcisnę. Nawet nie wiem jak zorganizować wyjazd do rodziców na weekend tak żeby zabrać wózek, łóżeczko turystyczne z materacem, torby itp. 🙈 Bo nawet jak kupię te lusterko to mamy 2 godziny drogi, więc wolę siedzieć bliżej dzieci.
Jakbym miała mieć jeszcze jedno dziecko to chyba bym musiała kupić autobus. 😂
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 16:17   #913
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
No właśnie u nas na wątku to albo totalna porodowa posucha albo od razu lawina porodów



To my jeździmy toyotą land cruiser i tak jest nam ciasno we czwórkę w sensie ja jeżdzę na fotelu w bagażniku, bo nadal nie dorobiłam się lusterka A jednak muszę widzieć dzieci, więc fotel z przodu odpada. Pomiędzy foteliki z bazami się nie wcisnę. Nawet nie wiem jak zorganizować wyjazd do rodziców na weekend tak żeby zabrać wózek, łóżeczko turystyczne z materacem, torby itp. Bo nawet jak kupię te lusterko to mamy 2 godziny drogi, więc wolę siedzieć bliżej dzieci.
Jakbym miała mieć jeszcze jedno dziecko to chyba bym musiała kupić autobus.
No to wasze auto mega duże. Nasza octavia się nie umywa Plus my na pasy montujemy siedziska nie na isofix. Ogólnie mąż pojechał do ośmiu gwiazdek żeby pomogli zamontować siedzisko starszej, bo tam jakoś dziwnie to się robi. Uwielbiam ten sklep i zawsze będę tam kupować. Nic nie musiał zapłacić ani kupić a pomogli bez problemu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 16:26   #914
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Hej.


My oboje złapaliśmy chyba przeziębienie jakieś paskudne w szpitalu gardło katar i kaszel meczy ze hej na szczęście mała jest zdrowa póki co. Oby szybko przeszło bo połóg plus to i niewyspanie robią swoje


Jeśli chodzi o poród goje się dobrze znosze chyba ok ale wiadomo nie jest to komfortowe pocenie się, siadanie żadna pozycja nie dobre No ale z dnia na dzień pomału lepiej

Szkoda ze Tz już w środę musi wracać do pracy :/ wiadomo będzie wtedy ciężej ale jestem dobrej myśli ze się sytuacja ustabilizuje trochę do tego czasu
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 16:31   #915
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cuddly zdrówka!

U mnie właśnie mąż wrócił z pracy i od drzwi już mi rzucił, że mi się brzuch obniżył. No kurde oby

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 16:38   #916
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ja do łazienki też latam ale to już któryś dzień. Co zjem to za chwilę mnie czyści. Oby to było to Justynka, kto jak nie my Co prawda Szefowa nam złoi skórę jak się jej wepchniemy w kolejkę ale jestem gotowa na takie poświęcenie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Może zgramy się i rodzimy jednego dnia. No jutro
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Patrząc co ostatnio u ciebie to może jednak bliżej niż dalej Rodzinne auto kojarzy mi się z wanem Wcześniej mieliśmy fabianke a teraz Octavię. Mega różnica w rozmiarach i wygodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby bliżej. Bo boli. Ale dzisiaj tylko z lewej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 17:45   #917
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Dało radę Spacer też zaliczyliśmy nad stawami To ja dzisiaj zaczęłam myśleć sobie o trzecim dziecku Ale jestem za stara na to... I kupiliśmy właśnie nowe większe auto i troje pewnie nie wejdzie Moja nam raz zwymiotowała jak jechaliśmy na wakacje... mam nadzieję, że to tylko epizod a nie choroba lokomocyjna Strasznie męczysz dziecko dbając o jego bezpieczeństwo... Znam kilka dzieciaków co nie mogą jeździć tyłem, ale to już od pierwszego siedziska. Moja jakoś daje radę. Mam nadzieję, że obie będą jeździć tyłem ile się da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj spokój, ja od dawna myślę o 3 co więcej, jako że chciałabym ta ciążę ja młodsza będzie miała już skończone 3 lata to mąż mówi żeby temu dziecku nie było bez towarzystwa to będzie potrzebowało czwarte do pary
Co do auta mamy to samo, przeraża mnie już wizja wstawienia do naszego auta teraz drugiego fotelika... Do tego my dużo podróżujemy no więc masakra z tobołami. Mamy w planach auto które może być takie 7-osobowe.

Najważniejsze dziewczyny że 13-sty się kończy to można rodzic choć nie jedna sprinterka by zdążyła jeszcze do północy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 17:48   #918
a_n_n_a87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Daj spokój, ja od dawna myślę o 3 co więcej, jako że chciałabym ta ciążę ja młodsza będzie miała już skończone 3 lata to mąż mówi żeby temu dziecku nie było bez towarzystwa to będzie potrzebowało czwarte do pary
Co do auta mamy to samo, przeraża mnie już wizja wstawienia do naszego auta teraz drugiego fotelika... Do tego my dużo podróżujemy no więc masakra z tobołami. Mamy w planach auto które może być takie 7-osobowe.

Najważniejsze dziewczyny że 13-sty się kończy to można rodzic choć nie jedna sprinterka by zdążyła jeszcze do północy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie by tam 13-ty bardzo pasował, ale nic się nie zanosi
My też kupiliśmy teraz Octavke kombi, taka na styk jest Gdybyśmy mieli przypadkiem 3 dziecko to nie widzę opcji, żebyśmy się w niej wszyscy pomieścili

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
a_n_n_a87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 18:01   #919
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Daj spokój, ja od dawna myślę o 3 co więcej, jako że chciałabym ta ciążę ja młodsza będzie miała już skończone 3 lata to mąż mówi żeby temu dziecku nie było bez towarzystwa to będzie potrzebowało czwarte do pary
Co do auta mamy to samo, przeraża mnie już wizja wstawienia do naszego auta teraz drugiego fotelika... Do tego my dużo podróżujemy no więc masakra z tobołami. Mamy w planach auto które może być takie 7-osobowe.

Najważniejsze dziewczyny że 13-sty się kończy to można rodzic choć nie jedna sprinterka by zdążyła jeszcze do północy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mówi, że w tym tempie to skończymy z czwórka My jak do fabi wsadziliśmy drugi fotelik to masakra... Chłop nie ma jak prowadzić .
Cytat:
Napisane przez a_n_n_a87 Pokaż wiadomość
Mnie by tam 13-ty bardzo pasował, ale nic się nie zanosi
My też kupiliśmy teraz Octavke kombi, taka na styk jest Gdybyśmy mieli przypadkiem 3 dziecko to nie widzę opcji, żebyśmy się w niej wszyscy pomieścili

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Ja już patrzyłam i na upartego zmieszczę się między fotelikami na tylnim siedzeniu Wszystko jest do ogarnięcia Ale u mnie myśli o trzecim to hormony. Po pierwszym też tak miałam.
Dzisiaj przyszła mi paczka z sukienkami. Zamówiłam dwie takie mocno obcisłe. Obie o dziwo super. Ale jak tak patrzę to cycki mam w obu ogromne. Przynajmniej mężowi się podoba. Mówi, że to jest jak polizać lizaka przez papierek No jeszcze min 3,5 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-13, 18:07   #920
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

My musieliśmy zmienić fotel starszakowi na taki przodem, bo inaczej nie mogliśmy się pomieścić wygodnie. Ale starszak i tak już by za długo tyłem nie pojeździł, i tak sie cieszę że do 5 rż dał radę.
Za to mlodemu włączył się tryb nieodkładalności - cały dzień na cycku lub na rękach. Jedynie na 30 min spaceru dałam radę go położyć w wozku... Dobrze, że mam chustę, bo nawet kawy bym nie dała rady zrobić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 18:10   #921
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Daj spokój, ja od dawna myślę o 3 co więcej, jako że chciałabym ta ciążę ja młodsza będzie miała już skończone 3 lata to mąż mówi żeby temu dziecku nie było bez towarzystwa to będzie potrzebowało czwarte do pary
Co do auta mamy to samo, przeraża mnie już wizja wstawienia do naszego auta teraz drugiego fotelika... Do tego my dużo podróżujemy no więc masakra z tobołami. Mamy w planach auto które może być takie 7-osobowe.

Najważniejsze dziewczyny że 13-sty się kończy to można rodzic choć nie jedna sprinterka by zdążyła jeszcze do północy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi 13.10 by pasował.

Ale bez szans

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 18:14   #922
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez kawowa_lkj Pokaż wiadomość
My musieliśmy zmienić fotel starszakowi na taki przodem, bo inaczej nie mogliśmy się pomieścić wygodnie. Ale starszak i tak już by za długo tyłem nie pojeździł, i tak sie cieszę że do 5 rż dał radę.
Za to mlodemu włączył się tryb nieodkładalności - cały dzień na cycku lub na rękach. Jedynie na 30 min spaceru dałam radę go położyć w wozku... Dobrze, że mam chustę, bo nawet kawy bym nie dała rady zrobić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też myśleliśmy o wymianie, ale w ośmiu gwiazdkach nam wyperswadowali. Starsza nadal jest za mała. Albo raczej za lekka. Myślę, że jeszcze pojeździ tyłem.
Moja też często włącza ten tryb. Najlepiej jak ja ją mam na rękach a do tego cycek w buzi. Ale udało mi się skoczyć do sklepu ze starszą. W tym czasie tata trzymał na rękach spioszka
Ja muszę jeszcze wyprać moją chustę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 19:07   #923
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
My też myśleliśmy o wymianie, ale w ośmiu gwiazdkach nam wyperswadowali. Starsza nadal jest za mała. Albo raczej za lekka. Myślę, że jeszcze pojeździ tyłem.
Moja też często włącza ten tryb. Najlepiej jak ja ją mam na rękach a do tego cycek w buzi. Ale udało mi się skoczyć do sklepu ze starszą. W tym czasie tata trzymał na rękach spioszka
Ja muszę jeszcze wyprać moją chustę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też w 8* konsultowaliśmy, ale mój starszak już wzrostem powoli dobija do limitu tego fotela tyłem. Więc przyspieszyliśmy wymianę o te kilka miesięcy, no trudno...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 19:33   #924
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez kawowa_lkj Pokaż wiadomość
My też w 8* konsultowaliśmy, ale mój starszak już wzrostem powoli dobija do limitu tego fotela tyłem. Więc przyspieszyliśmy wymianę o te kilka miesięcy, no trudno...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ma dopiero trochę ponad 3 lata. Ale problemem raczej jest waga. Waży między 13-14 kg. A to za mało. Następne siedzisko jest od 15. Myślę, że min rok będzie jeszcze jeździć axkidzie.
Jak byliśmy w 8* dowiedzieć się o siedzisko przodem to babeczka zapytała ile waży. Mówię ponad 13kg. To ona z tekstem, że to za małe dziecko. Ile ma trochę ponad rok... A ja tak nieee ponad 3 lata. Troszkę ją to zdziwiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 19:38   #925
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Moja ma dopiero trochę ponad 3 lata. Ale problemem raczej jest waga. Waży między 13-14 kg. A to za mało. Następne siedzisko jest od 15. Myślę, że min rok będzie jeszcze jeździć axkidzie.
Jak byliśmy w 8* dowiedzieć się o siedzisko przodem to babeczka zapytała ile waży. Mówię ponad 13kg. To ona z tekstem, że to za małe dziecko. Ile ma trochę ponad rok... A ja tak nieee ponad 3 lata. Troszkę ją to zdziwiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to mój na 3 latka też tyle ważył. Teraz ma jakieś 17-18, więc wciąż bez szału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 20:09   #926
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

My właśnie musimy przymierzyć jak z tymi fotelikami i mieliśmy posprzątać też auto. Oczywiście mój tż ma czas na to. Ostatnio jak o tym wspomniałam to jeszcze bezczelnie stwierdził, że przecież po co on przy tym ma być. Ostatnio tak mnie denerwuje, że chętnie bym go skopała.
A wracając do tematu to nie wiem czy nie będziemy musieli już obrócić fotelika od starszaka przodem. Trochę mu jeszcze wagowo brakuje, no ale nie wiem czy się pomieścimy. Może namówię jutro tż żeby raczył zobaczyć jak z tym fotelikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 20:24   #927
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88946945]My właśnie musimy przymierzyć jak z tymi fotelikami i mieliśmy posprzątać też auto. Oczywiście mój tż ma czas na to. Ostatnio jak o tym wspomniałam to jeszcze bezczelnie stwierdził, że przecież po co on przy tym ma być. Ostatnio tak mnie denerwuje, że chętnie bym go skopała.
A wracając do tematu to nie wiem czy nie będziemy musieli już obrócić fotelika od starszaka przodem. Trochę mu jeszcze wagowo brakuje, no ale nie wiem czy się pomieścimy. Może namówię jutro tż żeby raczył zobaczyć jak z tym fotelikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No u nas właśnie był problem z miejscem dlatego chcieliśmy przesadzić przodem, ale w 8* nam to wyperswadowali. Babka powiedziała, że jak mój mąż tylko nie będzie jeździł na leżąco to się zmieścimy. No i ze szpitala tak też wracaliśmy. Ale mąż marudził, że mu niewygodnie. Ogólnie chciałam żeby wcześniej sprawdził jak to wejdzie, ale mu się nie chciało. A i z tymi fotelikami przodem to babka powiedziała, że mamy za mało miejsca, bo to ma być min 50 cm od twarzy dziecka do fotela przedniego
A z tą irytacją na chłopa to przed porodem miałam to samo. Myślałam, że zabiję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 06:11   #928
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
No u nas właśnie był problem z miejscem dlatego chcieliśmy przesadzić przodem, ale w 8* nam to wyperswadowali. Babka powiedziała, że jak mój mąż tylko nie będzie jeździł na leżąco to się zmieścimy. No i ze szpitala tak też wracaliśmy. Ale mąż marudził, że mu niewygodnie. Ogólnie chciałam żeby wcześniej sprawdził jak to wejdzie, ale mu się nie chciało. A i z tymi fotelikami przodem to babka powiedziała, że mamy za mało miejsca, bo to ma być min 50 cm od twarzy dziecka do fotela przedniego
A z tą irytacją na chłopa to przed porodem miałam to samo. Myślałam, że zabiję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo. Cieszę się, że jednak chodzi do pracym dzisiaj chciał zostać ale go wykopałam. Lepiej dla mojej głowy i dla niego, żeby trzymał się daleko odemnie


Ja dzisiaj spać nie mogłam. Głupoty mi się śniły. Poszłabym spać teraz, ale do lekarza trzeba się szykować.

Trzymajcie kciuki🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 07:25   #929
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Justynka
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 07:28   #930
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Mam to samo. Cieszę się, że jednak chodzi do pracym dzisiaj chciał zostać ale go wykopałam. Lepiej dla mojej głowy i dla niego, żeby trzymał się daleko odemnie


Ja dzisiaj spać nie mogłam. Głupoty mi się śniły. Poszłabym spać teraz, ale do lekarza trzeba się szykować.

Trzymajcie kciuki🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O której masz wizytę?
Już jestem ciekawa co znowu ta twoja lekarka nagada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.