Ślubne DIY - czyli zrób to sama! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 14:02   #61
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Oooo ja chętnie podzięlę się pomysłami! Wiele już jest napisane ja to jestem taka samosia i na swoje wesele duuuużo robilam sama trochę mi się to czkawką odbiło, ale efekt był niesamowity. Robiłam zaproszenia, księgę gości, winietki, numerki stołów i plan sali. Szyłam szarfy na krzesła i robiłam kule z bibuły

1. Kule z bibuły można wykonać z samej bibuły lub na bazie ze styropianowej kuli. Uzyskuje się dzięki temu różny efekt .

2. Szarfy na krzesła moja sala była świeża i mieli tylko białe. Kupiłam na allegro podszewkę poliestrową w groszkowej zieleni i szyłam (szarfy na szerokość ok 30cm na długośc ok 2m) Praca nie poszła na marne, bo sala odkupiła szarfy

Tak wyglądała moja sala z kulami i szarfami:
md_0739.jpg

3. Numerki stołów na jabłkach Do wykonania potrzebne patyki do szaszłyków, biała farba akrylowa (może być i plakatówka), tasma dwustronnie klejąca, klej introligatorski (dostępny za grosze w papierniczym) i papier wizytówkowy lub każdy inny sztywny. Najpierw wydrukowałam numerki tak by po złożeniu kartki były po obu jej stronach. Mąż malował patyczki od szaszłyków na biało farbą Tępy koniec wsadzałam do wnętrza wcześniej do wnętrza karty nakleiłam taśmę dwustronną a patyczek dobrze wysmarowałam klejem introligatorskiem (ładnie klei wszystko do wszystkiego nie skleja palcy zmywa się wodą i po wyschnięciu jest przeźroczysty ) Teraz ostry koniec patyka wbijamy w jabłko i mamy
img_0515.jpg

4. Kule i litery z mchu potrzebny klej introligatorski, kula styropianowa i spacer po lecie TUTAJ znajdziecie kurs krok po kroku. Co do liter bazę możecie zrobic same z grubej tektury lub kupić gotowe np w Empiku
Propozycje wykorzystania MONOGRAMÓW TUTAJ.

5. Plan stołów tu największy problem jest z tej wielkości bazą. Ja kupiłam tzw beermatę w sklepie dla plastyków (rodzaj tektury z której robi się podstawki pod piwo i jest biała i lekka) Możecie tez wybrać się do marketu budowlanego i zamówić sklejkę cięta na miarę. Nie róbcie planu na samym brystolu bo jest zbyt giętki (chyba, że później zamocujecie go np szpilkami do płótna na podobraziu)

6. Dekoracje z plastrów drewna idealny pomysł ma wesele w stylu rustykalnym czy góralskim. Tu potrzebny jest właściciel piły spalinowej i kawałek pnia/kłody ale efekt jest piękny!


rustic-wedding-cake-table-380x253.jpg
7. WASZE i nie powtarzalne obrączki! Wystarczy zrobić projekt i wysłać do firmy jubilerskiej Koszt wykonania wcale nie jest droższy od tych w standardowej ofercie. Ja koniecznie chciałam miec obrączkę z sercem z diamentów i mam! Niestety nie ja jedna, bo projekt trafił do ogólnej sprzedaży

8. Buty w twoim wyśnionym kolorze taaak ja uparłam się ja piękną soczystą jasną zieleń ale mój rozmiar stopy(42) Okazało się, że sklep internerowy wykonał buciki dla mnie w moim wymarzonym kolorze! Wystarczy wysłac o nich zakupiona tkaninę i zrobią ci z niej buty lub sami poszukają odpowiedniego materiału!
Stronę znajdziecie na wątku o kolorowych butach

9. dekoracja butów masz gładkie buty ślubne i chciałabyś dodać im detali? Nic prostrzego! Potrzebne ci będa" klamerki/spinki, tkanina, nici i igła, nożyczki, klej na gorąco i co tylko sobie wymyślisz. W pasmanterii kup bazę na spinki do włosów (takie klamerki) jeśli kupisz takie z dziurkami najpewniej klej nie będzie ci potrzebny bo przymocujesz ozdobę na nici. Ozdoby możesz zrobić z wstązki, filsu, piór, koronki, perełek i z czego tylko wymyślisz!
klipsy-do-butow,12237,max.jpg DSC_8965bc.jpg 5zkxtS6W82N5R4qxdyVEtdqCkeweD1jt_h5_squaren.jpg 3509ea18f4489ec5263b8d2120ec1b50c8.jpg

10. Piękne koronkowe koperty na zaproszenia Nic prostszego! Wystarczy kupić serwetki cukiernicze, które podkładane sa pod tort.
doilies.jpg

Winietki i numerki stołów można zrobić na wszystkim! Na butelkach po winie (można drukować etykiety i najklejac klejem introligatorskim, lub malować farbą do szkła)
Kilka pomysłów na wesele z recyklingu TUTAJ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg md_0735.jpg (91,9 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XTmMrIjNzBay0vIlLPGo0Bd8QWlr99li_large.jpg (10,2 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:10
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 14:31   #62
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Kilka zdjęc kul z bibuły:
pomander+balls.jpg crepe-paper-flowers-pomander-Primadonnabride.co_.za_.jpg paper-pomander.jpg b376504cb6fc6886fa4344497a9bd96f_s.jpg

Oraz pomysł na podświetlane wazony :
Efekt jest niesamowity ! Nie jest potrzebna specjalna aparatura- wystarczą świecące kostki lodu używane w klubach
%C5%9Bwiec%C4%85ce-kostki-lodu-3.jpg

Pływające świeczki serca
2012102916474051-swieczki-z-foremek-od-lodow.jpg

Kolorowa halka można kupić tanią halkę na allegro, lub uszyć sama i pofarbować w pralce barwnikami do tkanin
031210.jpg jay-lauren-000041.jpg erin-and-paul008.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00e392.jpg (133,4 KB, 126 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:55
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:25   #63
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

takaya wow ale cudownie i inspirująco musialo być na twoim ślubie Zazdroszczę a jak wyglądało zaproszenie?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 23:44   #64
Azuki
Raczkowanie
 
Avatar Azuki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 310
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

WOW ciesze sie ze znajduja sie nowe , panie z tak duza baza pomyslow
Bedzie z czego wybierac ^^

https://www.youtube.com/watch?v=JAHkDhTdem8 nie wiem czy komus sie przyda ale ta pani robi fajne ozdoby z plastikowej butelki i odrobiny koronki.
__________________
Wielka milosc09.09.2002
Zareczeni 01.06.2011 (Dzien Dziecka)
Slubujemy 31.08.2013

Azuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:09   #65
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Anevo zaproszenia miałam bardzo klasyczne. Chcieliśmy z mężem takie bardzo proste i bez wierszyków w środku. Na okładce wydrukowałam grafikę, którą sama przygotowałam (niestety to jedyne zdjęcie, które mam i przepraszam za jego jakość)
zap_gotowe.jpg

Po ślubie zgrałam część zdjęć od fotografa na płyty i przygotowałam foldery na zdjęcia dla rodziny
foldery3.jpg foldery.jpg foldery2.jpg

A z okazji rocznicy naszego ślubu zrobiłam jeszcze folder na zdjęcia i dwie płyty (mieliśmy jeszcze sesję narzeczeńską)
folder0.jpg folder7.jpg folder5.jpg
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:18   #66
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Anevo zaproszenia miałam bardzo klasyczne. Chcieliśmy z mężem takie bardzo proste i bez wierszyków w środku. Na okładce wydrukowałam grafikę, którą sama przygotowałam (niestety to jedyne zdjęcie, które mam i przepraszam za jego jakość)
Załącznik 5113315

Po ślubie zgrałam część zdjęć od fotografa na płyty i przygotowałam foldery na zdjęcia dla rodziny
Załącznik 5113317 Załącznik 5113318 Załącznik 5113319

A z okazji rocznicy naszego ślubu zrobiłam jeszcze folder na zdjęcia i dwie płyty (mieliśmy jeszcze sesję narzeczeńską)
Załącznik 5113320 Załącznik 5113321 Załącznik 5113322
super pomysł z okładkami na płyty Na pewno rodzinie/gościom było miło. Białe koperty czy plastikowe pudełka nie wyglądają zbyt efektywnie.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:46   #67
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Dzięki wielkie Najbardziej zachwycaly się ciotki - bardzo im się taki prezent podobał. Ładnie to wygląda, a naprawdę nie trzeba być mistrzem rękodzieła aby zrobic takie foldery
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 10:50   #68
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
2. Szarfy na krzesła moja sala była świeża i mieli tylko białe. Kupiłam na allegro podszewkę poliestrową w groszkowej zieleni i szyłam (szarfy na szerokość ok 30cm na długośc ok 2m) Praca nie poszła na marne, bo sala odkupiła szarfy
Takaya, jestem zachwycona ozdobami, które wyczarowałaś! Wyglądały naprawdę bardzo wysublimowanie, szczególnie w sąsiedztwie ścian w takim kolorze (:
Czy mogłabyś napisać ile wydałaś na materiał na szarfy? I na ile krzeseł Ci jej wystarczyło? Ile czasu Ci to zajęło? Szyłaś w ręku, czy na maszynie?
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:12   #69
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

cukraktywna szyłam na maszynie, tyle,że ja miałam wtedy taką małą zabawkowa, która zepsuła się w trakcie i mama mi uszyła resztę na swojej
Tkaniny kupiłam na 100 szarf (gości miało być ok 90-80) Kosztu dokładnie nie pamiętam, ale wszystko mi się zwróciło Na szarfy poszło ok 5 szpulek nici . Tkanina w rolce miała 160cm szerokości i cięłam ją na 3pasy tak aby po zawinięciu rogów szarfy miały ok 40cm szerokości. Musiałabyś wejść poczytać na wątku zielonym tam pewnie pisałam dokładne wymiary i koszt bo teraz zupełnie już nie pamiętam.


aaaa i mam jeszcze zdjęcie dla tych, które myślą aby zająć się dekoracją kwiatową na swoim weselu. Ja co prawda wynajęłam florystkę, bo już czasu na kwiaty zupełnie nie miałam (na dwie godziny przed ślubem kończyłam kleić numery stołów ) Poprosiłam o nieduże bukiety naturalnie powrzucane do wazonów. Są pistacjowe goździki, zielona eustoma i fioletowe tulipany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg md_0741.0.jpg (137,7 KB, 506 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md_0740.jpg (241,1 KB, 368 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:30   #70
Azuki
Raczkowanie
 
Avatar Azuki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 310
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Anevo zaproszenia miałam bardzo klasyczne. Chcieliśmy z mężem takie bardzo proste i bez wierszyków w środku. Na okładce wydrukowałam grafikę, którą sama przygotowałam (niestety to jedyne zdjęcie, które mam i przepraszam za jego jakość)
Załącznik 5113315

Po ślubie zgrałam część zdjęć od fotografa na płyty i przygotowałam foldery na zdjęcia dla rodziny
Załącznik 5113317 Załącznik 5113318 Załącznik 5113319

A z okazji rocznicy naszego ślubu zrobiłam jeszcze folder na zdjęcia i dwie płyty (mieliśmy jeszcze sesję narzeczeńską)
Załącznik 5113320 Załącznik 5113321 Załącznik 5113322
Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
cukraktywna szyłam na maszynie, tyle,że ja miałam wtedy taką małą zabawkowa, która zepsuła się w trakcie i mama mi uszyła resztę na swojej
Tkaniny kupiłam na 100 szarf (gości miało być ok 90-80) Kosztu dokładnie nie pamiętam, ale wszystko mi się zwróciło Na szarfy poszło ok 5 szpulek nici . Tkanina w rolce miała 160cm szerokości i cięłam ją na 3pasy tak aby po zawinięciu rogów szarfy miały ok 40cm szerokości. Musiałabyś wejść poczytać na wątku zielonym tam pewnie pisałam dokładne wymiary i koszt bo teraz zupełnie już nie pamiętam.


aaaa i mam jeszcze zdjęcie dla tych, które myślą aby zająć się dekoracją kwiatową na swoim weselu. Ja co prawda wynajęłam florystkę, bo już czasu na kwiaty zupełnie nie miałam (na dwie godziny przed ślubem kończyłam kleić numery stołów ) Poprosiłam o nieduże bukiety naturalnie powrzucane do wazonów. Są pistacjowe goździki, zielona eustoma i fioletowe tulipany
#
Jak ja ci zazdroszcze pomyslowosci ! i Cierpliwosci!
Ja w dalszym ciagu nie mam pomyslu na motyw przewodni mojej sali ! i Need HELP !
__________________
Wielka milosc09.09.2002
Zareczeni 01.06.2011 (Dzien Dziecka)
Slubujemy 31.08.2013

Azuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:38   #71
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Ja motywu nie miałam ale uparłam się strasznie na jazną zieleń Najpierw mialabyć sala z czekoladowymi ścianami więc pasowało idealnie,ale w końcu trafiliśmy na tą ze ścianami w pięknym głębokim fiolecie do których moja zieleń pasowała idealnie tak oto powstała paleta
Najlepiej dopierać kolory pod salę
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 12:55   #72
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
cukraktywna szyłam na maszynie, tyle,że ja miałam wtedy taką małą zabawkowa, która zepsuła się w trakcie i mama mi uszyła resztę na swojej
Tkaniny kupiłam na 100 szarf (gości miało być ok 90-80) Kosztu dokładnie nie pamiętam, ale wszystko mi się zwróciło Na szarfy poszło ok 5 szpulek nici . Tkanina w rolce miała 160cm szerokości i cięłam ją na 3pasy tak aby po zawinięciu rogów szarfy miały ok 40cm szerokości. Musiałabyś wejść poczytać na wątku zielonym tam pewnie pisałam dokładne wymiary i koszt bo teraz zupełnie już nie pamiętam.
Kochaniutka, nie znalazłam Pamiętasz tak chociaż mniej więcej jaki był koszt? Kompletnie się na tym nie znam, ale Babcia ma maszynę, więc przymierzam się do uszycia szarf! Chyba, że ten materiał jest drogi (będę miała 120 gości)...
Jak myślicie, gdybym kupiła baardzo grubą wstążkę i przewiązała nią pokrowce również byłby ładny efekt?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
1. Kule z bibuły można wykonać z samej bibuły lub na bazie ze styropianowej kuli. Uzyskuje się dzięki temu różny efekt .
A jak udało Ci się je uwiesić pod sufitem?
Przepraszam, że zasypuję Cię takim gradem pytań, ale naprawdę mnie zainspirowałaś
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:07   #73
Azuki
Raczkowanie
 
Avatar Azuki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 310
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

to pokaze ci zdjecia sali a ty powiedz co sadzisz XD

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Sciany nie sa fioletowe oswietlenie tak zrobilo .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b88a70d98b33d869cafa2ae09f7af2de.jpg (65,5 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 939233b5d19daaefa33d526923b96507.jpg (79,5 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8bf04315325fe7e1eb12624b793c5e57.jpg (101,8 KB, 469 załadowań)
__________________
Wielka milosc09.09.2002
Zareczeni 01.06.2011 (Dzien Dziecka)
Slubujemy 31.08.2013


Edytowane przez Azuki
Czas edycji: 2013-02-14 o 13:13
Azuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:13   #74
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

cukraktywna ja wybrałam w sumie najtańszą tkaninę z możliwych. czekaj zaraz wkleję Ci linka na allegro TUTAJ
Jak kupowałam te dwa lata temu to była chyba trochę tańsza... Na prawdę nie pamiętam ile one miały na długość, ale ok 150cm albo nawet 2m
Jak gdzieś wyszperam opis to dam Ci znać

Sala miała na suficie kasetony. Właściciel był na tyle mily,że wpuścił nas po zamknięciu restauracji. ja z koleżanką rozwijałyśmy kule a mąż je wieszał na cienkim sznurku (wystarczyło do drugiego końca sznurka przywiązać kawałek zwiniętej tektury i po opuszczeniu kasetonu sam się ryglował


Azuki dawaj!
Po pomysły zapraszam tez na bloga
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:17   #75
Azuki
Raczkowanie
 
Avatar Azuki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 310
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
cukraktywna ja wybrałam w sumie najtańszą tkaninę z możliwych. czekaj zaraz wkleję Ci linka na allegro TUTAJ
Jak kupowałam te dwa lata temu to była chyba trochę tańsza... Na prawdę nie pamiętam ile one miały na długość, ale ok 150cm albo nawet 2m
Jak gdzieś wyszperam opis to dam Ci znać

Sala miała na suficie kasetony. Właściciel był na tyle mily,że wpuścił nas po zamknięciu restauracji. ja z koleżanką rozwijałyśmy kule a mąż je wieszał na cienkim sznurku (wystarczyło do drugiego końca sznurka przywiązać kawałek zwiniętej tektury i po opuszczeniu kasetonu sam się ryglował


Azuki dawaj!
Po pomysły zapraszam tez na bloga
Kochana ja twojego bloga wczoraj przejrzalam 2 razy ! jest mega !!
Ps. jeszcze znalazlam pare takich zdjec. Ogolnie to fajny motyw jest bo mozna samochodem wjechac XD ale nie bede tego robic u siebie
Tu link do zdjec.
http://www.augustyniak.com.pl/graniczna/interfaz.swf
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 712x500_ratio_width_1___11.jpg (75,4 KB, 156 załadowań)
__________________
Wielka milosc09.09.2002
Zareczeni 01.06.2011 (Dzien Dziecka)
Slubujemy 31.08.2013


Edytowane przez Azuki
Czas edycji: 2013-02-14 o 13:21
Azuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:33   #76
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
cukraktywna ja wybrałam w sumie najtańszą tkaninę z możliwych. czekaj zaraz wkleję Ci linka na allegro TUTAJ
Jak kupowałam te dwa lata temu to była chyba trochę tańsza... Na prawdę nie pamiętam ile one miały na długość, ale ok 150cm albo nawet 2m
Jak gdzieś wyszperam opis to dam Ci znać
Dziękuję!
Znalazłam gotowe szarfy do kupienia, wychodzi że kosztowałyby mnie prawie 700 zł...
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:49   #77
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Ja pamiętam,że myślałam o wynajęciu, ale jak przeliczyłam to wychodziło tyle co za uszycie (nie licząc mojego czasu, ale ja lubię takie dłubanie :P ) No i później sala ode mnie odkupiła, bo kolejne PMki jak widziały zdjęcia to koniecznie chciały moje szarfy i mimo,że na początku właściciel nie chciał to jednak odkupił :P
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:55   #78
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

takaya śliczne zaproszenia a pakowałaś je w te ozdobne ażurowe koperty o których wyżej pisałaś?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 15:35   #79
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

robiłam zupełnie proste z małym kwadratowym ażurowym wycięciem po środku, ale niestety nie mam zdjęć.
W zaproszeniach nie miałam nazwisk gości drukowałam je na kopertach więc nie mogły być cale ażurkowe
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 15:55   #80
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Dziewczyny bardzo pomysłowe jesteście, zazdroszczę talentu do robienia takich rzeczy u mnie pewnie skończy się na zaproszeniach.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 16:48   #81
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo pomysłowe jesteście, zazdroszczę talentu do robienia takich rzeczy u mnie pewnie skończy się na zaproszeniach.
ja nie mogę skończyć na zaproszeniach, bo wszystkie dekoracje też CHCĘ zrobić sama.. tzn. nie sama sama, tylko z moimi druhnami i przyjaciółkami


BTW. mam do was pytanie czy do sali pasuje czerwień? chcemy wtrącić trochę czerwonych i fuksja akcentów, np. słoiki z tasiemkami ozdobnymi, albo kwiaty, albo jakieś takie pierdołki..http://dworlwowski.pl/restauracja/wesela/wes_003.htm
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:13   #82
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

panaceaBardzo ładna sala tez chciałam tak mieć niestety u mnie w okolicy nie ma nic takiego. Myślę, ze czerwony będzie pasował.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:31   #83
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
panaceaBardzo ładna sala tez chciałam tak mieć niestety u mnie w okolicy nie ma nic takiego. Myślę, ze czerwony będzie pasował.
my od 2 lat chcieliśmy mieć tam wesele..
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:38   #84
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
ja nie mogę skończyć na zaproszeniach, bo wszystkie dekoracje też CHCĘ zrobić sama.. tzn. nie sama sama, tylko z moimi druhnami i przyjaciółkami


BTW. mam do was pytanie czy do sali pasuje czerwień? chcemy wtrącić trochę czerwonych i fuksja akcentów, np. słoiki z tasiemkami ozdobnymi, albo kwiaty, albo jakieś takie pierdołki..http://dworlwowski.pl/restauracja/wesela/wes_003.htm

wg mnie czerwień nie będzie pasowała do takiej "drewnianej" sali. Już bardziej pomarańcz, złoty lub ecru.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:43   #85
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
wg mnie czerwień nie będzie pasowała do takiej "drewnianej" sali. Już bardziej pomarańcz, złoty lub ecru.
też myślałam że będzie pasował pomarańcz.. ale pooglądałam zdjęcia z wesela i wszystkie dekoracje wyglądały nie za dobrze.. sama menadżer odradzała właśnie kolory pomarańczowy i słonecznikowy, na które na początku stawialiśmy
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 18:21   #86
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
też myślałam że będzie pasował pomarańcz.. ale pooglądałam zdjęcia z wesela i wszystkie dekoracje wyglądały nie za dobrze.. sama menadżer odradzała właśnie kolory pomarańczowy i słonecznikowy, na które na początku stawialiśmy
aha,no rozumiem po prostu jak wyobraziłam sobie czerwień, to wg mnie jest zbyt ciężka na tą salę, która sama w sobie jest bardzo ozdobna.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 18:56   #87
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
aha,no rozumiem po prostu jak wyobraziłam sobie czerwień, to wg mnie jest zbyt ciężka na tą salę, która sama w sobie jest bardzo ozdobna.
no właśnie dlatego zupełnie nie mam pojęcia jakim kolorem tam zakręcić.. bo nie chodzi mi o jakieś wielkie kolorowe atrakcje np. szarfy czy podwieszane ozdoby, bo to w ogóle nie wchodzi w grę.. :P tzn. chodzi mi o delikatne kolorowe akcenty np. słoiki z kolorową wstążką, czy kilka kolorowych kwiatów.. NIEE WIEEM
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:07   #88
staffka
Raczkowanie
 
Avatar staffka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

z tego co widzę to w sali przeważa drewno więc pomarańcz czy żółć wydaje mi się, nie wiem jakiego słowa użyć - zamulą (?) bo to takie podobne odcienie. ja widziałabym tu dużo bieli z połączeniem: żywe zielone jabłuszko intensywny róż-fuksja, czerwień i niebieski-morski
__________________
Zaręczeni: 26.12.2011
Ślubujemy: 14.09.2013
staffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:09   #89
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Moze soczysta zieleń albo chabrowy by pasował?
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:19   #90
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
BTW. mam do was pytanie czy do sali pasuje czerwień? chcemy wtrącić trochę czerwonych i fuksja akcentów, np. słoiki z tasiemkami ozdobnymi, albo kwiaty, albo jakieś takie pierdołki..http://dworlwowski.pl/restauracja/wesela/wes_003.htm
Ja bym na Twoim miejscu poszła w paletę, a nie jeden kolor. Najlepiej w wesołą, ludową, folkową, inspirując się np. poniższymi zaproszeniami:
http://decorisus.pl/cs/2/52/ludowe.html
Mogłabyś połączyć trzy-cztery intensywne kolory (i konsekwentnie się ich trzymać), np. żółty, niebieski, fioletowy. Oczywiście do tego numery stołów albo winietki czarną czcionką (:

Wychodzisz za mąż w maju, tak? Według mnie jakaś żywa paleta byłaby bardzo wiosenno-wakacyjna (: W dodatku jeśli zdecydujesz się na cały motyw folkowy, to na miejscu byłyby również czerwone korale, więc nie musiałabyś rezygnować z czerwieni, o której myślałaś na początku (: Np. czerwony-zielony-niebieski lub czerwony-żółty-biały...
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014


Edytowane przez cukraktywna
Czas edycji: 2013-02-14 o 22:24
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-29 18:18:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.