Biżuteryjny wątek plotkowy VII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 18:44   #211
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

nie mówcie nic o zwierzkach - ja całe życie miałam kota, koty w zasadzie, bo to była kotka i to mocno kochliwa więc dom był pełen kotów. Tych, którym nie udawało się zanaleźć domu zostawały z nami...i tak aż wyszłam za mąż, w ciągu roku wszystkie koty wyzdychały - Sara, bo miała 16 lat (!), jej nowo narodzone dzieciaki (3) padły, bo były za małe do odchowania, chociaż próbowaliśmy robić co się da, jej ślepe, 2letnie dziecię zostało zatrute przez psychopatycznego sąsiada (ślepa kotka "łapała" jego gołębie i za nic nie dało się jej nauczyć, że nie wolno, bo nie widziała co łapie, po prostu - coś szeleści = trzeba to upolować...), Mentosa kleszcz zaraził boleriozą i za późno się zorientowaliśmy...i tak dom został bez kotów...teraz marzę o kociaku, ale Jula ma alergie i astmę i wiem, ze minie jeszcze wiele lat zanim zdecydujemy się na kota...chociaż, niby te przybłędy koty, co to je karmię pod domem niby jej nie uczulają....
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:04   #212
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Ja sobie nie wyobrażam domu bez kota Pamiętam jak w tamtym roku zaginęła mi w czerwcu taka młoda kocica. Rozpacz była taka, że aż miałam poprawkę z ostatniego egzaminu (nie, no żartuje- po prostu się nie nauczyłam). Jak mi koleżanka podesłała filmik z reklamą ikei (o ) i się popłakałam oglądając ją, bo brak mi było zwierzaka, który właśnie by się z taką gracją po domu poruszał, to rodzice stwierdzili, że trzeba coś nowego przygarnąć I tak trafiła do mnie Pusia II
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:32   #213
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
chociaż, niby te przybłędy koty, co to je karmię pod domem niby jej nie uczulają....
Bo są na świeżym powietrzu i nie zdąży załapać alergenów. Mój TŻ ma tak samo. A wystarczy, że 3 minuty poprzebywa ze zwierzakiem w pomieszczeniu jakimś, i od razu zaczyna smarkać, a po 5 minutach się dusić...
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:25   #214
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

We wtorek idziemy do lekarza, zrobię małemu testy z krwi już o tym czytałam w poradni wczoraj, mam nadzieję ze wyniki będą szybko.



EW dzięki z a linka
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI



Edytowane przez Lilnut
Czas edycji: 2011-08-11 o 21:27
Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 17:27   #215
anateja
Raczkowanie
 
Avatar anateja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 96
GG do anateja
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

witam

uśpiłam dziecko, które śpi bardzo czujnie, więc staram się nie hałasować - stąd moja obecność tutaj, czytając hałasu nie robię

nie plotkowałam z Wami do tej pory, ale skoro czytam pomyślałam, że dam o sobie znać
__________________
moja biżuteria
mój blog
anateja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 00:14   #216
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Plotkowo powiem, że w bizu.pl jest darmowa wysyłka
Nie wiem jak wy, ale dla mnie oszczędzenie na wysyłce to dodatkowe paczki koralików
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:22   #217
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez anateja Pokaż wiadomość
witam

uśpiłam dziecko, które śpi bardzo czujnie, więc staram się nie hałasować - stąd moja obecność tutaj, czytając hałasu nie robię

nie plotkowałam z Wami do tej pory, ale skoro czytam pomyślałam, że dam o sobie znać

witaj .Zapraszam do częstszego udzielania się na forum.My wcale nie gryziemy
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 12:26   #218
mort_subite
Raczkowanie
 
Avatar mort_subite
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Orliczko pod Pniewami
Wiadomości: 291
GG do mort_subite
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

fakt posiadania dziecka jest dość kłopotliwy przy robieniu biżuterii. W tej chwili mój młody juz jakoś daje mi tworzyć, ale już ma 4 lata więc jest bardziej wyrozumiały.
Idze spać o 20:00 więc wtedy mam czas szaleć z koralikami I sen ma też głębszy bo mogę przy nim słuchać muzyki i nawet sobie podśpiewywać

A z innej beczki: pokonałam brak weny i zrobiłam to, co zrobić miałam!
mort_subite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 16:28   #219
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez mort_subite Pokaż wiadomość
Idze spać o 20:00 więc wtedy mam czas szaleć z koralikami I sen ma też głębszy bo mogę przy nim słuchać muzyki i nawet sobie podśpiewywać
No nie!!! Mój ma 3,5 roku i zasypia o 24 !!!
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 21:46   #220
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
No nie!!! Mój ma 3,5 roku i zasypia o 24 !!!
uuu
moja pięciolatka do wakacji chodziła o 20
Teraz ma koleżankowe szaleństwo i udaje mi się ją zaciągnąć do wyra dopiero o 21... Mam nadzieję, że powróci błoga 20sta wraz z nadejściem września, zwłaszcza, że zaczynamy zerówkę (aaaaa)
A jak była niemowlęciem, to padała na noc o 18 spała wprawdzie do 5 rano ale, nieduża to była cena za wolne popołudnia
Z resztą najlepiej mi się pracuje właśnie rano, do kawy Wtedy wychodzi wszystko jak trzeba. A jak po południu muszę popracować to też kawę robię, nie żeby mi kofeina pomagała w niezasypianiu (bo spokojnie po kawie mogę iść spać) tylko tak jakoś..smak kawy działa na mnie twórczo
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 21:50   #221
pctrx
Raczkowanie
 
Avatar pctrx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 189
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Mój ma rok i chodzi spać ok. 20:00 - ale uśpienie go trwa zwykle ok. godziny..... i tak już "wyrósł", chyba najtrudniejszy czas za mną, bo potrafi spać do 4-5 rano, czasem w prezencie nawet do 6 - a jeszcze nie tak dawno temu budził się na cyca co godzinę, a czasem nawet co pół
Za to w dzień nie śpi prawie wcale, więc wieczorem mam czas do rozdysponowania między męża, biżuterię, kąpiel, książkę, internet czy cokolwiek innego, na co bym miała ochotę, aaaa jeszcze przydałoby się kiedyś pospać...
__________________
Zapraszam na bloga: Spod moich palców... oraz na FB: Vesper.Art
i Mój wątek na wizażu

pctrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 21:59   #222
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Moja trzylatka chodzi spać między 20:30 a 21:30, rzadko o 20 a przynajmniej raz w tygodniu mamy bunt i zasypia między 22 a 23. Niestety często budzi się w nocy i wtedy idę z nią spać (bo żadna to dla mnie frajda latać co godzinę do ryczącego dziecka) - a to przeszkadza mi bardzo w pracy, bo najlepiej pracuje mi się w nocy. Za to za kilka miesięcy się to zmieni, będziemy mieli większe łóżko i młoda będzie spała z nami, żeby tata mógł od razu zareagować na nocną pobudkę, gdy ja będę siedzieć nad projektem prawie_do_świtu.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 23:42   #223
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Moja trzylatka chodzi spać między 20:30 a 21:30, rzadko o 20 a przynajmniej raz w tygodniu mamy bunt i zasypia między 22 a 23. Niestety często budzi się w nocy i wtedy idę z nią spać (bo żadna to dla mnie frajda latać co godzinę do ryczącego dziecka) - a to przeszkadza mi bardzo w pracy, bo najlepiej pracuje mi się w nocy. Za to za kilka miesięcy się to zmieni, będziemy mieli większe łóżko i młoda będzie spała z nami, żeby tata mógł od razu zareagować na nocną pobudkę, gdy ja będę siedzieć nad projektem prawie_do_świtu.
ja nie jestem w stanie zrobić totalnie nic po zmierzchu....nie mam zainstalowanej opcji pracy nocnej
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 23:48   #224
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

No... a mnie rano zbudź = stój daleko od schodów, bo zrzucę [zakładając wersję, że mnie w ogóle dobudzisz]. Do siebie dochodzę po 12 w południe niezależnie od tego czy wstanę o 7 [a codziennie wstaję o 6:30, tylko o 7 idę znów spać], czy o 11. 12+ i mogę działać. Tyko wtedy z reguły mam masę spraw na głowie i tworzenie odstawiam do wieczora. A w nocy zawsze najlepiej mi się uczyło, tak też najlepiej pracujemi się w nocy z biżu, najlepsze pomysły przychodzą mi do głowy [... i najmniej materiału marnuję ].
Jak pomyślę, że zaledwie 2-3 miesiące dzielą mnie od posiadania własnego warsztatu to aż mi się serce raduje. Od roku na niego czekam ;D
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 00:01   #225
kasiuleczka25
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczka25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 583
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

hejka
a ja tak z ciekawosci zajrzalam o czym tu plotkujecie i widze temat dzieciaczków. Ja mam tez córe ma 3lata i 9miesiecy u nas ze spaniem tak o... jak byla mlodsza o 20 chodzila spac poxniej sie przestawila na 21.Kilka tygodni temu zachorowala mi na ospe i znowu jej sie przesunelo spanie na 22 biedaczka 2 tygodnie uwieziona w domku nie miala sie gdzie wybiegac przez to nie mogla zasnac. Teraz próbuje ja przestawic znowu na 21 no ale jak ???pogoda masakra ciagle pada z domu wyjsc nie mozna i gdzie te dziecko ma sie wybiegac zeby sie zmeczyc.
Ja wlasnie lubie tworzyc jak mam cisze i spokoj wiec dopiero siadam jak mloda zasnie, no ale to tylko na 2,3 godzinki i trza isc tez spac zeby rano funkcjonowac. czasem wena mnie dopada w dzien np ostatnio przy sutaszkach siedzialam no ale jak mloda to zobaczyla to tez chciala koraliki dlatego kupilam jej zestaw dla dzieci do robienia bizuterii -mloda siedzi i robi sobie bransoletki i naszyjniki dla siebie i dla mamusi
kasiuleczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 05:10   #226
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
A w nocy zawsze najlepiej mi się uczyło, tak też najlepiej pracujemi się w nocy z biżu, najlepsze pomysły przychodzą mi do głowy [... i najmniej materiału marnuję ].
Mam to samo W czasie sesji, jak już nie mam zajęć, to wstaję o 12, do 18 nic nie robię, od 18 zaczynam się uczyć (nawet czasem do 20) i mogę siedzieć do 2-3 w nocy Nikt się po domu nie kręci, żadni teleankieterzy i telemarketerzy nie dzwonią, na dworze dzieciaków już nie ma, żeby darły się pod moim oknem A jak się kończy sesja to nim przestawię się na normalny tryb chodzenia spać to przez kilka dni wieczorami biżutkuję
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 06:13   #227
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Mój mały o 21 to jeszcze hasa na dworze . Potem jedzenie, kąpanie, komputer i tak się schodzi do 23. I w łóżeczku (czytaj 'na podłodze', bo tam śpi) jeszcze godzinka. A wstaje o 8 wypoczęty i wesoły. Ja za to padam na pysk.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 08:29   #228
pctrx
Raczkowanie
 
Avatar pctrx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 189
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cóż. Tak to chyba po prostu jest z dzieciakami, albo - albo jak śpi, albo sama śpisz, albo korzystasz inaczej z wolnego czasu...
A ja naiwna przed ciążą sądziłam, że z malutkim dzieckiem to można w domu pracować normalnie, dzieć się bawi a ja pracuję - tak, jasssne
__________________
Zapraszam na bloga: Spod moich palców... oraz na FB: Vesper.Art
i Mój wątek na wizażu

pctrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 09:00   #229
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez pctrx Pokaż wiadomość
A ja naiwna przed ciążą sądziłam, że z malutkim dzieckiem to można w domu pracować normalnie, dzieć się bawi a ja pracuję - tak, jasssne


(daaa się, jak dzieć osiąga wiek lat pięciu)

NagaLy - raany jak ja Ci zazdroszczę warsztatu...u mnie warsztat to żyje jedynie w mojej głowie, swoim własnym życiem
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 09:48   #230
pctrx
Raczkowanie
 
Avatar pctrx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 189
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

PiLLow - właśnie piszę o takim malutkim, jak moje jeszcze (roczne prawie)
Mam nadzieję, że jednak im starsze tym łatwiej...

Mnie też marzy się swój warsztat pracy. Ale i u nas może jeszcze trochę, jak wykończymy mieszkanie to jeden pokój póki co będzie przeznaczony na pracownię (moją) i gitarownio-sprzętownię (małża)
__________________
Zapraszam na bloga: Spod moich palców... oraz na FB: Vesper.Art
i Mój wątek na wizażu

pctrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:33   #231
mort_subite
Raczkowanie
 
Avatar mort_subite
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Orliczko pod Pniewami
Wiadomości: 291
GG do mort_subite
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

ja moje dziecię tresowałam do takiego zasypiania już od czasu,. kiedy miał kilka miesięcy. Twardo i konsekwentnie bo lubię mieć wieczór dla siebie. Najwyżej siedzi teraz w łóżku i ogląda książeczkę lub gada podczas, gdy ja siedzę w pokoju obok i już nad czymś pracuję
Wcześniej jeszcze musiałam wszystko skrzętnie przed nim chować bo jak mi wpadł w te koraliki... teraz muszę tylko szczypce chować bo ma jakąś dziwną manię.

Pracować w domu daje radę dopiero teraz. Jak dzieć ma 4 lata i potrafi sam się sobą zająć. Choć i to jest czasem niewykonalne i mama jest mu akurat niezbędna do jakiejś ważnej czynności.
Marzę, żeby poszedł już do przedszkola.
mort_subite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:44   #232
anateja
Raczkowanie
 
Avatar anateja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 96
GG do anateja
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
witaj .Zapraszam do częstszego udzielania się na forum.My wcale nie gryziemy
no tak myślałam, że pewnie nie gryziecie


ale za to jestem pewna, że jesteście sto razy lepiej zorganizowane, niż ja.. ostatnio nie mam czasu nawet poczytać tego, co mnie interesuje, tak więc o udzielaniu się nawet nie myślę

ale kto wie..

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mort_subite Pokaż wiadomość
fakt posiadania dziecka jest dość kłopotliwy przy robieniu biżuterii. W tej chwili mój młody juz jakoś daje mi tworzyć, ale już ma 4 lata więc jest bardziej wyrozumiały.
Idze spać o 20:00 więc wtedy mam czas szaleć z koralikami I sen ma też głębszy bo mogę przy nim słuchać muzyki i nawet sobie podśpiewywać

A z innej beczki: pokonałam brak weny i zrobiłam to, co zrobić miałam!
fakt, jest to dość kłopotliwe

ja ich posiadam w sumie 3 sztuki.. 4 latka też mam na stanie, do tego jeszcze 7latka i pół roczniaczkę

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
NagaLy - raany jak ja Ci zazdroszczę warsztatu...u mnie warsztat to żyje jedynie w mojej głowie, swoim własnym życiem
ja też zazdroszczę

przez chwilę miałam biuro i w nim mini warsztacik.. to były piękne czasy
__________________
moja biżuteria
mój blog
anateja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:44   #233
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Przyszłam się wyżalić. Miałam ochotę kupić rzemień skręcany- taki gruby (jakieś 7mm). Zobaczyłam go w sklepie w Lublinie. Kosztował 29zł/ metr. No przecież to już jest lekka przesada...
Obok leżał taki koło 1cm grubości za 40zł.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:53   #234
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez mort_subite Pokaż wiadomość
ja moje dziecię tresowałam do takiego zasypiania już od czasu,. kiedy miał kilka miesięcy. Twardo i konsekwentnie bo lubię mieć wieczór dla siebie.
Ja też, co nie zmienia faktu, że dzieci są różne. Moja spała sama od ukończenia 2 m. ż. Od ukończenia roku do teraz budzi się po północy, od kilku do kilkunastu razy w nocy. Niezależnie od tego czy z nią śpię, czy nie. Tyle, że gdy śpimy razem to wystarczy pogłaskać, nie zdąży się rozpłakać - a jak śpi sama to się ścigam z czasem pędząc by ukoić ryk.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-08-16 o 12:54
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:55   #235
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Przyszłam się wyżalić. Miałam ochotę kupić rzemień skręcany- taki gruby (jakieś 7mm). Zobaczyłam go w sklepie w Lublinie. Kosztował 29zł/ metr. No przecież to już jest lekka przesada...
Obok leżał taki koło 1cm grubości za 40zł.
PW poszło
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 14:50   #236
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Przyszłam się wyżalić. Miałam ochotę kupić rzemień skręcany- taki gruby (jakieś 7mm). Zobaczyłam go w sklepie w Lublinie. Kosztował 29zł/ metr. No przecież to już jest lekka przesada...
Obok leżał taki koło 1cm grubości za 40zł.
czy masz na myśli duży sklep zaczynający się na "B"
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 15:15   #237
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
czy masz na myśli duży sklep zaczynający się na "B"
Owszem. Przerażające, ale zakupy tam traktuję jako zło konieczne jak mi naprawdę jest coś potrzebne na wczoraj i nie mam czasu siedzieć i czekać na przesyłkę.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 16:41   #238
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Stasia - tam wszystko mają b.drogie...cyrkonie na taśmie do wszywania 65zł/metr kamienie też drogie ale przyznam, że mają czasami fajne "sztuki" i wtedy kupuję. Plus to jedyny taki sklep jaki znam w obrębie jakichś 80 km.... bardzo dobrze zaopatrzony..ale ceny kosmiczne...
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 16:50   #239
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Właśnie wiem o tym. Ja mam do niego niecałe 30 minut piechotą, lubię tam zaglądac bo to wszystko tak ładnie wyeksponowane i w ogóle. Rivoli 10mm za ok. 5zł- jeszcze jakoś da się przeżyć (co prawda 2 razy droższy niż w necie). Ale rzemień 40zł
żałuję strasznie, że z Lublina i okolic jest nas tu tak mało (Ty kawałek drogi jednak masz) i zazdroszczę np. dziewczynom z Krakowa. Zawsze można razem coś zamówić i podzielić wówczas koszty wysyłki na kilka osób, co np. w przypadku mojego dosyć skromnego i ograniczonego budżetu miesięcznego na półfabrykaty byłoby już dosyć dużym plusem.
A może jest nas więcej, ale niektóre się nie afiszują?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:28   #240
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Zgłupiałam totalnie właśnie
Wchodzę na trendymanię a przerzuca mnie na forum biżuteryjne wizażu .....
Powiedzcie, że nie tylko u mnie tak jest bo pomyślę, że mam jakieś schizy
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 17:22:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.