Czysta micha part 10 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-07, 07:21   #4801
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Aaa,to faktycznie

Mam w rodzinie osobę pracującą w podobnym miejscu i jestem mocno nieobiektywna w tym momencie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zresztą złożenie dokumentów i pójście nawet na rozmowę, jeszcze do niczego mnie nie zobowiązuje. Jeśli okaże się, że wynagrodzenie jest drastycznie niższe od tego, co mam teraz to zrezygnuję z oferty i tyle

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 07:21   #4802
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Jessuuu mnie te szczepienia to tak przerażają A co się działo przy pierwszym szczepienia? Bo ja nie w temacie :/
Szczepienia obowiązkowe robimy preparatami z sanepidu (nie skojarzonymi), więc w każde udo dostał po dwa zastrzyki. No i na każdym udzie miał obrzęk wielkości połówki sporej mandarynki, a mówimy o dziecku, które miało wtedy ciut ponad cztery kilo i tyle co wskoczyło z rozmiaru 50 w 56 - więc wyobraź sobie, jak to wyglądało Musiało go to dość mocno boleć, zanim mąż wrócił od dentysty i po drodze kupił paracetamol dla niego, to chyba ze czterdzieści minut przesiedziałam z wyjącym maluchem pod prysznicem (bo tam na luzie mogłam go wziąć bez pieluchy, żeby mu tych opuchniętych miejsc nie uciskała ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 08:02   #4803
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Gryzia jesli Cie zaprosza to lec na rozmowe, zawsze to doswiadczenie skoro tyle czasu nie chodzilas. Co do pracy to zastanow sie. Ja sie domyslam ze godziny pracy w Twojej sytuacji super, ale: to na prawde moga byc smieszne pieniadze. Powiem tak, 2 lata temu bylam na rozmowie na WAT, to tez panstwowe. Chcieli mi dac lacznie z wysluga lat 2600 zl do reki. W Warszawie. Mimo ze praca bylaby ciekawa zwiewalam w podskokach.

Druga rzecz ze dzieki osobie z rodziny znam troche specyfike urzedow w mniejszych miastach i powiem Ci ze moze byc niefajnie pod wzgledem kolesiostwa, obrabiania doopy itp. Tam nie ma zadnych granic biorac pod uwage ze te towarzysto ma pewnosc ze bedzie tam siedziec do emeryturek. Trzecia rzecz: przy aktualnej polityce balabym sie zostac urzednikiem. Po prostu za chwile mozesz sie obudzic na dywaniku z powodu np. Swoich pogladow.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 08:14   #4804
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Gryzia jesli Cie zaprosza to lec na rozmowe, zawsze to doswiadczenie skoro tyle czasu nie chodzilas. Co do pracy to zastanow sie. Ja sie domyslam ze godziny pracy w Twojej sytuacji super, ale: to na prawde moga byc smieszne pieniadze. Powiem tak, 2 lata temu bylam na rozmowie na WAT, to tez panstwowe. Chcieli mi dac lacznie z wysluga lat 2600 zl do reki. W Warszawie. Mimo ze praca bylaby ciekawa zwiewalam w podskokach.

Druga rzecz ze dzieki osobie z rodziny znam troche specyfike urzedow w mniejszych miastach i powiem Ci ze moze byc niefajnie pod wzgledem kolesiostwa, obrabiania doopy itp. Tam nie ma zadnych granic biorac pod uwage ze te towarzysto ma pewnosc ze bedzie tam siedziec do emeryturek. Trzecia rzecz: przy aktualnej polityce balabym sie zostac urzednikiem. Po prostu za chwile mozesz sie obudzic na dywaniku z powodu np. Swoich pogladow.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Teraz na ⅞ etatu będę miała 2700 na rękę, więc różnica żadna co do pozostałego to wiem, że tak może być, także na nic się nie nastawiam. Na rozmowę chętnie pójdę, bo muszę po prostu ruszyć tyłek w tym temacie. Jak nadal będę karnie siedzieć w banku to tak tam zakwitnę, że już w ogóle stamtąd nie wyjdę. A teraz jeszcze jestem "na fali" przed powrotem i wpadnięciem w ten cały kocioł, więc dobrze by było wykorzystać ten czas.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 09:02   #4805
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

To ja mam inaczej w otoczeniu, z banków moje kumpele wychodziły z zniszczona psychika,a na okresach wypowiedzenia siedziały na L4 od psychiatry, serio pamiętam ich historię,podsuwanie lewych dokumentów i inne,i to były banki typu Alior.

W urzędzie nie znam nikogo. Ale ja bym oddała połowę swojej pensji za pracę 7:30-15:30 pon-pt a nie pon-sb 7-20 w tym momencie to godziny pracy da dla mnie najważniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 09:25   #4806
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Szczepienia obowiązkowe robimy preparatami z sanepidu (nie skojarzonymi), więc w każde udo dostał po dwa zastrzyki. No i na każdym udzie miał obrzęk wielkości połówki sporej mandarynki, a mówimy o dziecku, które miało wtedy ciut ponad cztery kilo i tyle co wskoczyło z rozmiaru 50 w 56 - więc wyobraź sobie, jak to wyglądało Musiało go to dość mocno boleć, zanim mąż wrócił od dentysty i po drodze kupił paracetamol dla niego, to chyba ze czterdzieści minut przesiedziałam z wyjącym maluchem pod prysznicem (bo tam na luzie mogłam go wziąć bez pieluchy, żeby mu tych opuchniętych miejsc nie uciskała ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O masakra bidulek.... Mia też miała obrzęki ale malutkie i to już było widać że ją boli, nawet nie mogę sobie wyobrazić przez co Wy musieliście przejść oby kolejne szczepienia były dla Was mniej drastyczne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Gryzia jesli Cie zaprosza to lec na rozmowe, zawsze to doswiadczenie skoro tyle czasu nie chodzilas. Co do pracy to zastanow sie. Ja sie domyslam ze godziny pracy w Twojej sytuacji super, ale: to na prawde moga byc smieszne pieniadze. Powiem tak, 2 lata temu bylam na rozmowie na WAT, to tez panstwowe. Chcieli mi dac lacznie z wysluga lat 2600 zl do reki. W Warszawie. Mimo ze praca bylaby ciekawa zwiewalam w podskokach.

Druga rzecz ze dzieki osobie z rodziny znam troche specyfike urzedow w mniejszych miastach i powiem Ci ze moze byc niefajnie pod wzgledem kolesiostwa, obrabiania doopy itp. Tam nie ma zadnych granic biorac pod uwage ze te towarzysto ma pewnosc ze bedzie tam siedziec do emeryturek. Trzecia rzecz: przy aktualnej polityce balabym sie zostac urzednikiem. Po prostu za chwile mozesz sie obudzic na dywaniku z powodu np. Swoich pogladow.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Oooo tak, urzędnicy na pipidówkach to ciężki temat... Ja jak mam pojechać i coś załatwić w moim urzędzie to aż mnie telepie, oni tam Pana Boga za nogi złapali... Jak nie muszę w moim to serio wolę jechać do miasta i tam załatwić sprawę.

Niemniej wiem też że właśnie na takich pipidówach jak się człowiek dobrze wkręci do urzędu to ma raj zresztą w każdym urzędzie jak się człowiek dobrze zakręci to ma raj

Gryzia tak więc powodzenia i trzymam kciuki żeby poszło po Twojej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
To ja mam inaczej w otoczeniu, z banków moje kumpele wychodziły z zniszczona psychika,a na okresach wypowiedzenia siedziały na L4 od psychiatry, serio pamiętam ich historię,podsuwanie lewych dokumentów i inne,i to były banki typu Alior.

W urzędzie nie znam nikogo. Ale ja bym oddała połowę swojej pensji za pracę 7:30-15:30 pon-pt a nie pon-sb 7-20 w tym momencie to godziny pracy da dla mnie najważniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz przejść np na 1/2 etatu jeżeli kasa nie jest problemem?

Mnie trochę irytują zmiany (tydzień na rano, tydzień na popołudnie), ale wielbię to że idę na rano na 7h a na popołudnie na 8h i środa wolna, no i weekendy wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 09:31   #4807
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Justyna nie, nikomu u nas nie jest potrzebny pracownik na część etatu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 11:38   #4808
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Jakby mi ktoś kazał teraz pracować od 7:30 to bym była bardzo smutna. A jeszcze tam dojechać to by pewnie oznaczało pobudkę o 6.
W liceum o tej godzinie wstawałam, ale teraz przestawiłam się i wstaję sobie wyspana 8:30
Z godzinami pracy nie mam co narzekać. Mogę sobie zacząć pomiędzy 8 a 9. Pewnie jakbym poprosiła to i od 7 nie było by problemu. W środku dnia muszę gdzieś iść to idę, potem odrabiam.

Ja ogólnie urzędników nie lubię. Chodzić płaszczyć się i błagać o łaskę.
Tż będąc za granicą poprosił o zaświadczenie, że płaci podatki w Polsce. Wcześnie wyczytaliśmy w necie, że da się to załatwić online. Zadzwonił, pani z wyższością powiedziała, że nasz urząd tak nie robi i ma przyjechać osoboście. Po kilku telefonach zgodziła się łaskawie żeby jego ojciec to za kilka dni odebrał.
Znajomi starali się o dofinansowania do działaności i co urząd to inne wymaganie. Jeden koniecznie chciał tabliczkę na domu , drugi kazał pisać wyjaśnienie po co jakieś sprzęty potrzebne do pracy.
Tak wiem, czasem to są procedury, ale czasem to jest dobra wola urzędnika.

Mam koleżankę w urzędzie, po tym co mi opowiada to . Akcje typu, że inna koleżanka gdzieś pracuje, to od razu jakiś wniosek na górę kolejki.
A czy w urzędzie taki raj to nie wiem. Koleżanka mi opowiadała, że z takich zwykłych pracowników najwięcej ktoś miał 4k na rękę. A kogoś zwolnili za nieodpowiednie treści na facebooku.

Gryzia jeśli myślisz, że będzie lepiej to próbuj. Dla samego treningu pójścia na rozmowę warto iść.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 12:10   #4809
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Ja to w ogóle bym zmieniła branże,ale nie mam wizji na co jedyne co mi przyszło do głowy to bycie położna,a to by było jeszcze gorsze połączenie z pracą tż zawsze myślałam,że siedząc w domu na macierzyńskich mnie na coś natchnie,a tu dupa. Nie chcę robić tego co robię do końca życia a z drugiej strony nie wiem co mogłabym innego robić więc słabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 12:26   #4810
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Justyna nie, nikomu u nas nie jest potrzebny pracownik na część etatu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;88983966]Jakby mi ktoś kazał teraz pracować od 7:30 to bym była bardzo smutna. A jeszcze tam dojechać to by pewnie oznaczało pobudkę o 6.
W liceum o tej godzinie wstawałam, ale teraz przestawiłam się i wstaję sobie wyspana 8:30
Z godzinami pracy nie mam co narzekać. Mogę sobie zacząć pomiędzy 8 a 9. Pewnie jakbym poprosiła to i od 7 nie było by problemu. W środku dnia muszę gdzieś iść to idę, potem odrabiam.

Ja ogólnie urzędników nie lubię. Chodzić płaszczyć się i błagać o łaskę.
Tż będąc za granicą poprosił o zaświadczenie, że płaci podatki w Polsce. Wcześnie wyczytaliśmy w necie, że da się to załatwić online. Zadzwonił, pani z wyższością powiedziała, że nasz urząd tak nie robi i ma przyjechać osoboście. Po kilku telefonach zgodziła się łaskawie żeby jego ojciec to za kilka dni odebrał.
Znajomi starali się o dofinansowania do działaności i co urząd to inne wymaganie. Jeden koniecznie chciał tabliczkę na domu , drugi kazał pisać wyjaśnienie po co jakieś sprzęty potrzebne do pracy.
Tak wiem, czasem to są procedury, ale czasem to jest dobra wola urzędnika.

Mam koleżankę w urzędzie, po tym co mi opowiada to . Akcje typu, że inna koleżanka gdzieś pracuje, to od razu jakiś wniosek na górę kolejki.
A czy w urzędzie taki raj to nie wiem. Koleżanka mi opowiadała, że z takich zwykłych pracowników najwięcej ktoś miał 4k na rękę. A kogoś zwolnili za nieodpowiednie treści na facebooku.

Gryzia jeśli myślisz, że będzie lepiej to próbuj. Dla samego treningu pójścia na rozmowę warto iść.[/QUOTE]No ja mówię z opowieści znajomych....

Ale fakt załatwić coś w urzędzie to tragedia.... Ja jak próbowałam wyrobić Mii PESEL to jakaś masakra, dzwoniłam do swojego urzędu kobieta kazała mi wysłać masę upoważnień, dała listę dokumentów wysłaliśmy nagle się okazało że jednak czegoś brakuje więc znów dosyłanie, a to upoważnienie nieczytelne czy coś i znów... Dzwoniłam do dwóch innych urzędów w każdym mówili co innego, kazali mi iść tu we Francji do sądu żeby zmienili nazwiska, nazwy tak by były z polskimi znakami.... W jednym urzędzie mi powiedzieli że ja tego w Polsce nie załatwię i muszę koniecznie iść do ambasady, więc dzwoniłam do ambasady a oni że mogę u nich ale jest covid u problem żeby się umówić i że łatwiej w Polsce.... 🤦🏻☠♀️
I tak Mia jest bez polskich dokumentów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle bym zmieniła branże,ale nie mam wizji na co jedyne co mi przyszło do głowy to bycie położna,a to by było jeszcze gorsze połączenie z pracą tż zawsze myślałam,że siedząc w domu na macierzyńskich mnie na coś natchnie,a tu dupa. Nie chcę robić tego co robię do końca życia a z drugiej strony nie wiem co mogłabym innego robić więc słabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
We Francji byś miała spoko jako położna bo tu położne prowadzą normalnie ciążę jak lekarze
Jest tyle opcji że na pewno coś dla siebie znajdziesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 12:28   #4811
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Nie wiem jak w fr,ale w pl dzieci rejestruje się przez neta w 5 minut. Tż nie zdążył wyjść z szpitala i już miał sms z urzędu,żeby przyjść po akt urodzenia i inne dokumenty bo czekają gotowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-07, 12:38   #4812
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w fr,ale w pl dzieci rejestruje się przez neta w 5 minut. Tż nie zdążył wyjść z szpitala i już miał sms z urzędu,żeby przyjść po akt urodzenia i inne dokumenty bo czekają gotowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu to w ogóle rejestracja dziecka jest śmiesznie prosta, w szpitalu się załatwia i akt urodzenia przychodzi poczta... Schody zaczynają się jak dziecko jest urodzone zagranicą 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-07, 15:21   #4813
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Ja pobiegalam,przewietrzylam głowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 04:53   #4814
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry i byle do środy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 05:26   #4815
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

Hej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 08:03   #4816
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry, właśnie, byle do środy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 09:19   #4817
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha part 10

Ja w czwartek mam dyżur w pracy ale przynajmniej nie będą mi głowy za mocno zawracać

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 10:38   #4818
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

U nas była wielka dyskusja kto ma w piątek przyjść. ja się wymigałam, bo siedziałam w piątek po bożym ciele sama.

Na środę mam zdalne. Będę miała szybką akcję po pracy, bo przed 18 lekarz i odczyt tego testu na plecach, a o 18:30 knajpa.

Wczoraj poćwiczyłam, bo teraz do piątku nie mogę.

Likka ja też nie mam pomysłu co mogłabym robić innego. Co dopiero za granicą. Eh. Tzn. pomysły jakie mam sa jednak bardziej do zorganizowania w Pl.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 12:15   #4819
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Ja i piątek i sobotę pracuje,więc mi bez różnicy te długie weekendy 🤷 oczywiście w piątek już problem w placówkach,na zapisy,jakby cały świat miał wolne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-08, 18:10   #4820
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha part 10

Dla mnie to od dłuższego czasu oczekiwany 1 dzień urlopu. Wrzesień i październik pracowałam często po 9 do 12 godzin w dużym stresie. Teraz wyjadę na 1 dzień na morze i pójdę też do kosmetyczki na nieco mocniejszy zabieg i idealnie 3 dni w, domu dojdę do siebie, dlatego bardzo bardzo czekam na środę, bo o 14:55 będę już w pociągu od 8 dni też nie mam napadów odkurzacza, naprawdę stres niszczy wszystko, ale ciężko jest żyć bezstresowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zabrzmiało to jakoś dramatycznie a chciałam tylko powiedzieć, że się cieszę i lepiej mi
__________________
Będzie 55kg na 160cm

Edytowane przez Margot85
Czas edycji: 2021-11-08 o 19:06
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 19:31   #4821
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Dla mnie to od dłuższego czasu oczekiwany 1 dzień urlopu. Wrzesień i październik pracowałam często po 9 do 12 godzin w dużym stresie. Teraz wyjadę na 1 dzień na morze i pójdę też do kosmetyczki na nieco mocniejszy zabieg i idealnie 3 dni w, domu dojdę do siebie, dlatego bardzo bardzo czekam na środę, bo o 14:55 będę już w pociągu od 8 dni też nie mam napadów odkurzacza, naprawdę stres niszczy wszystko, ale ciężko jest żyć bezstresowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zabrzmiało to jakoś dramatycznie a chciałam tylko powiedzieć, że się cieszę i lepiej mi
Jakie dramatyczne,po prostu życiowe bardzo Ci zazdroszczę tego dnia nad morzem. Może wolałabym morze w ciut cieplejszych klimatach,ale gdybym miała możliwość spędzenia takiego choćby jednego dnia tam,to już wsiadam w pociąg/auto/samolot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 19:55   #4822
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Margot to obys mega wypoczęła i wróciła z zdwojoną energia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 21:41   #4823
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Margot pozdrow morze nalezy Ci sie te wolne.

Mam cale obklejone plecy. Myslalam ze nie moge ich myc tylko do srody, a okazuje sie ze do piatku. I jeszcze w srode przed urodzinami A. mam pierwszy odczyt wiec sciagna mi to cholersto za to porysuja plecy flamastrami. No po prostu ekstra. Ja mam cholera nadpotliwosc. W piatek to sie sama siebie bede brzydzic

Cukierku pamietam ze masz podobny problem jak ja, ze kiedy sie denerwujesz to jestes cala czerwona. No wiec pani pielegniarka sie przestraszyla i pobiegla po lekarza jak zobaczyla co sie dzieje. Balam sie ze mi tego nie zaloza w ogole.

Aha. No i wisienka na torcie

Idz do kliniki medycyny estetycznej i wysluchaj litanii pielegniarki i recepjonistki ze "o borze ale pani naturalna, jak ladnie, super ze pani nie uzywa tyle tego wszystkiego". Skislam. One chyba na co dzien to jednak widuja ciekawe, przerobione przypadki i maja dosc.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 05:25   #4824
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 05:34   #4825
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Margot pozdrow morze nalezy Ci sie te wolne.

Mam cale obklejone plecy. Myslalam ze nie moge ich myc tylko do srody, a okazuje sie ze do piatku. I jeszcze w srode przed urodzinami A. mam pierwszy odczyt wiec sciagna mi to cholersto za to porysuja plecy flamastrami. No po prostu ekstra. Ja mam cholera nadpotliwosc. W piatek to sie sama siebie bede brzydzic

Cukierku pamietam ze masz podobny problem jak ja, ze kiedy sie denerwujesz to jestes cala czerwona. No wiec pani pielegniarka sie przestraszyla i pobiegla po lekarza jak zobaczyla co sie dzieje. Balam sie ze mi tego nie zaloza w ogole.

Aha. No i wisienka na torcie

Idz do kliniki medycyny estetycznej i wysluchaj litanii pielegniarki i recepjonistki ze "o borze ale pani naturalna, jak ladnie, super ze pani nie uzywa tyle tego wszystkiego". Skislam. One chyba na co dzien to jednak widuja ciekawe, przerobione przypadki i maja dosc.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ojej, też przez to przechodziłam. Tylko mnie obkleili w środku lata... to dopiero była przygoda.

Ano mam tak samo. Czasem trzeba się tłumaczyć.

A wisienka ekstra.



Moje dziecko jest na kwarantannie i nauce zdalnej. Bosko.
__________________
There is no such thing as justice, all the best that we can hope for is revenge.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 06:11   #4826
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Ja po wizycie z maluchem u pulmonologa. Generalnie traktujemy Oliwiera jak dziecko z astmą. Inhalacje zwiększamy 3krotnie, bo tylko w takiej dawce dadzą efekt, dorzuciła dodatkowy lek przeciwalergiczny na noc i dodatkowe krople do inhalacji i za 2mce kontrola. Nawet przez rok powinien być na inhalacjach na stałe potem testy i będzie wiadomo czy to astma wczesnodziecięca czy alergiczna. Trochę mam mieszane uczucia do tej lekarki, ale na razie zostaniemy tam.

Zaraz zawożę dzieciaki do przedszkola i żłobka a ja na badania okresowe do pracy

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 07:36   #4827
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Gryzia powodzenia,oby mu jednak minęło . Mamy małego astmatyka w rodzinie,jakoś daje radę.

Wolha Tobie też powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 07:56   #4828
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Hej zważylam się
3 kg od końca sierpnia. Jak.
No nic, wczoraj dla rozruchu byłam na siłowni, lekkie zajęcia na początek. No i już któryś dzień jem normalniej.

Gryzia na pocieszenie powiem Ci, że jako dziecko miałam inhalacje i jakiś taki lek w wziewce czy jak to się nazywa. Przeszło mi z wiekiem.

Margot udanego wypoczynku

Wolha nie zazdroszę. Jakoś częściowo się umyjesz bez pleców.

Wzięłam wolne na piątek, ale jakoś specjalnie nie czekam. W sensie zmęczona nie jestem, co prawda wczoraj o północy coś kończyłam do pracy, ale tylko dlatego że w ciągu dnia co innego robiłam przez chwilę.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 11:09   #4829
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Kqq no jeśli u Oliwiera będzie podłoże infekcyjne astmy to jak najbardziej w miarę nabierania odporności z tego wyrośnie. Natomiast na podłożu alergicznym raczej zostaje.

Likka oby mi tylko nie chorował to będzie dobrze. Z inhalacjami dajemy radę, więc spokojnie podchodzę do tematu

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 13:01   #4830
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Cukierku w wakacje bym przetrzymała na po nich. No nie ma szans. Kiedyś też już to małam robione ale wtedy to w ogóle w środku zimy.

Gryzia u mnie jedna dziewczyna w pracy ma astmatyka alergika. Mówi, że z wiekiem jest lepiej, tamten jest juz w podstawówce i nadal więcej problemów niz przy dziecku bez tej astmy, ale idzie ku dobrem.

Jestem totalnie niewyspana, bo strasznie niewygodnie mi się z tymi poklejonymi plecami spało. Zazwyczaj śpię w jakichś dziwnych pozach, z powykręcanymi rękoma, często któraś nad głową, a teraz co nie robiłam to czułam ciągnięcie.

Próbuję namówić koleżankę żeby iść na jakieś zajęcia ze stretchingu, ale ona strasznie oporna jest. Zero sportu, nawet rozciaganie to za dużo. Kurde no chyba pobiła moje rekordy oporności.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-23 10:49:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.