Czysta micha cz. 11 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-12-08, 15:32   #211
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dzień dobry

U mnie ostatnio micha słaba, brak czasu i chęci na cokolwiek... W sumie jem co popadnie i chyba zajadam stres...

Młoda na antybiotyku wiec wychodzimy tylko na krótkie spacerki zeby nie przedobrzyć...

Ehhhh i tak leci.

Mam nadzieję że u Was lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-08, 15:50   #212
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Theali bigos mozna mrozić lub wekować
Mrożenie to jest jakiś pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-08, 16:44   #213
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Mrożenie to jest jakiś pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem dużo lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-08, 22:10   #214
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha cz. 11

Piszę post już któryś dzień, nie wyślę i zamykam okno przeglądarki. No nic.

Bigosu bym nie jadła. Jedynie w święta jem kapustę z grzybami. No i Tżtowi robię surówkę z kapusty. Ale ogólnie za kapustą to tak sobie przepadam.

Ćwiczyć nie ćwiczę, ale w końcu pracę nadrobiłam. Muszę znowu się ruszyć, nie wiem co się dzieje. Jak zacznę, to jakoś chce mi się codziennie gdzieś ruszyć, a jak już rozleniwię się to ciężko zacząć.

Brody nie lubię. No może na niektórych wygląda w miarę ok taka kilkudniowa gęsta ciemna. Ale dla każdego coś innego Najgorsza jest taka zaniedbana albo jasna rosnąca w kilku miejscach.

Śniegu też nie lubię i ogólnie zimna. Jeszcze kilka dni temu na letnich kołach jechaliśmy, bo kolejki do zmiany były. Na szczęście w mieszkaniu mam cieplutko.

Kiedyś kolega powiedział, że mogę zakładać kanał z narzekaniem na yt, to by mi dał łapkę w górę
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-09, 11:22   #215
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Justysia, a jak Tz po operacji?

Ja lubię brody, ale właśnie nie takie gęste, bo jak jest gęsta to facet wygląda jak złoto, ale weź przytul, czy pocałuj go w te tarkę na gębie. To już wole trochę mniej żeby tam było Ale styl na wikinga, czyli długie włosy + broda = patrzę maślanym spojrzeniem. Facet z krótkimi włosami nie ma u mnie szans.

Idę w sobotę na burleskę nanan w końcu zorganizowalłam koleżanki, bo zawsze jakaś smęci, ze nie może, bo coś tam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 06:48   #216
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Jeny co tu tak cicho? Nikt się nawet nie waży?


Ja dzisiaj wlazłam na wagę. Ten bigos jednak był w cholerę kaloryczny. Po zeszłym weekendzie w stylu: pączki, kawiarnia, podjadanie kfc, chipsy itp. ważyłam 0,7 mniej niż dziś



Na szczęście dzisiaj już inny obiad.



Może wieczorem walnę sobie włosy różową odżywką koloryzującą Tylko po co ja wczoraj sprzątałam łazienkę?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 06:57   #217
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Idę w sobotę na burleskę nanan w końcu zorganizowalłam koleżanki, bo zawsze jakaś smęci, ze nie może, bo coś tam.
Ale fajnie
Ja w sobotę, ale następną idę do Filharmonii na Dziadka do orzechów. Chciałabym wyciągnąć tatę i TŻ-ta, ale na razie zapierają się rękami i nogami

Melduję na wadze 60,2 kg - piątko z przodu, nadciągam
Wczoraj byłam z koleżankami w gruzińskiej knajpie i mimo 3 dań - roladka z bakłażana, zupa rybna, 2 szt. chinkali - nie byłam jakoś specjalnie przeżarta. I winko było zacne
Dzisiaj na śniadanie śledziki po sasińsku mojego taty - boskie! i kanapka z mozzarellą, ajwarem, sałatą, kiełkami, do tego rzodkiewki i pomidorki. Potem naczęta pomarańcza, która zalegała w lodówce, zupa meksykańska z Żabki, a w domu na obiad wołowina po koreańsku z ryżem i brokułami.
Nie ćwiczę nic
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 07:23   #218
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha cz. 11

61,2 kg, gruba sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 07:53   #219
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam z koleżankami w gruzińskiej knajpie i mimo 3 dań - roladka z bakłażana, zupa rybna, 2 szt. chinkali - nie byłam jakoś specjalnie przeżarta. I winko było zacne
A gdzie taka knajpa?


U mnie 81,2. Liczę na 7 z przodu przed świętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 10:03   #220
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dzień dobry,

u mnie wagi brak bo siedzę u rodziców do jutra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 12:41   #221
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dzień dobry

Aisha jak u Ciebie wygląda obecnie sytuacja z kręgosłupem? Postawił ktoś jakąś diagnozę? Pytam bo mi wysiadł kręgosłup i nie wiem za co się zabrać 🤦🏻☠♀️

U nas nadal słabo. TŻ lepiej ale Teść leży w szpitalu trzeci tydzień, obecnie jest po trzeciej operacji i przewieźli Go na OIOM

Wiec u mnie dietowo czy ruchowo bardzo słabo...

Ja czekam na termin na RTG, do reumatologa i fizjo...

Mia za to ciśnie jak szalona, juz stawia kroki przy meblach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 12:56   #222
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

Ja mam nowego fizjo obecnie, który twierdzi, że jestem nietypowym przypadkiem i ciężkim. I chciał się nawet poddać na pierwszej wizycie. Ale w końcu znalazł dwie możliwości, których jeszcze nikt nie sprawdzał i pracuje nad nimi. Jednoznacznej diagnozy nie ma, potwierdzeniem byłaby moja reakcja na obecną terapię.

Dziś widzę jakąś zmianę, siedzę trzecią godzinę i ból nie nadszedł, pierwszy raz od dwóch miesięcy tak długo wytrzymałam. Na razie się nie cieszę i nie zapeszam, może to dobry znak, a może nic nie znaczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 18:11   #223
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha cz. 11

U mnie w sumie dzień za dniem mija. W kółko coś,nie ma nawet kiedy jechać po choinkę. Może jutro pojadę z dzieciakami,ale tż nie ma,będzie w niedzielę to może wtedy jeśli wytrzymają. Jak sama pojadę to kupię na pół salonu bo w tym temacie nie znam umiaru

Dookoła nas ostatnio dużo jakichś przykrych wiadomości, śmierci,dziwny ten czas od jesieni. W pracy praktycznie cały czas ktos z covidem, jeden wraca,to już kolejni pozytywni.

Biegać nie mam kiedy,tyle że dużo nie jem. Praktycznie cały tydzień wychodziliśmy z domu o 7,a wracaliśmy po 19,a to fryzjer z którymś,a to dentysta,jakieś zakupy,sprawy, prasowanie czeka,wszystko czeka bardzo mnie cieszy wolny weekend w końcu w domu bo przyszły tydzień druga zmiana to zapieprz x2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 18:28   #224
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Justysa bardzo dużo masz na głowie. Mam nadzieję, że tosię jak najszybciej skończy.


Aisha mnie to nadal zadziwia, XXI w. środek Europy, a Ty tyle się z tym męczysz. Tzn. rozumiem, że wyleczenie/ podleczenie może trwać, ale diagnoza? Oby to teraz to był strzał w dziesiątkę.


Likka u mnie dzisiaj info, że koleżanka odwołuje bezterminowo urodziny (raz przekładała, bo się przeziębiła), bo jej tata przegrał walkę z nowotworem. I że prosi za to o zrzutkę na swoją znajomą, która właśnie jest w trakcie swojej walki. Dziewczyna młodsza ode mnie... Także na prawdę ostatnio jest dziwnie. No i w końcu inne choroby po za covidem nadal istnieją.


Poćwiczyłam chociaż tragicznie mi się nie chciało. Obiadowo wjechał lawasz z biedry wg przepisu od Fit baletnicy (uwielbiam) z twarogiem, jajkiem, mozarellą i szynką. No i dopycham się dzisiaj sałatką tabouleh, bo jej zawsze wychodzi 2 razy więcej niż było w planach. Wróciła mi trochę chęć na robienie jedzenia, bo ostatnio w na widok garnka, czy tam patelni dostawałam gorączki.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 19:50   #225
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

U mnie przeziębienie roku. Wymarzłam na graniu w pilke w letnich butach brawo Ja

Dzis 83,9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 20:31   #226
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dorota no to herbatka z miodem, imbirem i cytryną Polecam.


Ja wczoraj wymarzłam rano masakrycznie, bo mi autobus zwiał i w pracy cały dzień byłam w kiepskim stanie, jeszcze dzisiaj rano tak se, ale ten zestaw powyżej działa cuda.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 21:09   #227
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wlasnie dopiero dziś imbir dorzuciłam. Czekam zatem na efekty dobrze ze Cię nie rozłożyło (i oby tak zostalo)

Justysia ja mam zdiagnozowaną dyskopatia lędźwiowa. Lekarz dodał że mam przemeczony/przeciążony kregoslup. Zakazał mi nosić małego, zalecił aktywność fizyczna i utratę wagi. Powiedział że spacery to nie jest aktywność Nie wyleczę tego ale zmniejszę bol i odsunę rozwój choroby w czasie. Pod koniec lutego idę na rehabilitacje na plecy plus kolano 10x5 zabiegów. Ciągle martwię się powrotem do pracy siedzącej 8h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

I u mnie lekarz rodzinny skierował na rtg i na jego podstawie do poradni rehabilitacyjnej

Dużo się u Ciebie dzieje. Przykro mi z powodu chorób w rodzinie.

Skoro już Mia podrywa się do chodzenia to niedługo ulzysz kręgosłupowi nie nosząc jej. U nas na szczęście już są noce w miarę przespane, jeszcze we wrześniu nosiłam małego kilka razy w nocy bo plakal I nie mogłam go inaczej uspokoić. Tztwoi się nie dal dotknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 21:11   #228
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha cz. 11

Skąd się biorą te choroby w młodym wieku?

Mój ojciec jest cały "polamany", żaden fizjo nawet nie chce się podjąć rehabilitacji,ale on całe dzieciństwo i do emerytury ciężko fizycznie pracował,teraz tez się nie oszczedza (taki typ co nie posiedzi), wiele wypadków (nawet u nas w domu spadł z rusztowania) no i są efekty. Kilka operacji za nim,kilka przed nim,a on dalej szaleje jakby miał 20 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-10, 22:09   #229
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Likka ja się z rodzicami ostatnio pokłóciłam właśnie w związku z ich podejściem do zdrowia, bo przegięli. I to już nie tak "zabawnie" ale na poważanie.



A co do młodych osób i chorób. Mnie przeraża jak wielka to jest loteria. I to że nie mamy wpływu.


Możesz prowadzić zdrowy tryb życia, ćwiczyć, jeść zieleninę, a mając 30 lat zaczynasz chorować, a twój znajomy mający totalnie siedzący tryb życia, nadwagę i jedzący gófniane jedzenie nie choruje, albo.. choruje tyle co Ty. Nawet nie mówię o nowotworze, ale po prostu chorobach przewlekłych, niewyleczalnych itp, a jednocześnie nie będących śmiertelnymi. Predyspozycji i genetyki nie pokonasz.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-11, 07:07   #230
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

Likka jeśli pytasz o kregoslup to ja od dziecka mam z nim problem. Do dziś pamiętam okropna dodatkową gimnastykę korekcyjna na którą zmuszali mnie od pierwszej klasy i te ćwiczenia po których chciało mi się wymiotować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 07:53   #231
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha cz. 11

Też pamiętam ta gimnastykę bo miałam wystające łopatki
Jeden dzieciak (no już w wieku nastoletnim) w naszej rodzinie musi nosić gorset przez większą część doby.

Kończymy śniadanie i będę pakować ekipę. Muszę kupić śniegowce młodej bo tegoroczne są już za małe... Nie wiem gdzie ja teraz znajdę,wszystko przebrane,chyba do decathlonu uderze. Kołdrę dla młodego no i ta choinkę. Mam nadzieję,ze ja zmieszczę w kombi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 07:59   #232
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Ja tylko pamietam te rysowanie dlugopisem linii na kregoslupie w gabinecie pielegniarskim w podstawowce.

Okej jestem z siebie dumna. Byl wczoraj u nas kolega i zamowili z A. pizze i chlebki czosnkowe. Kiedy przyjechaly o 23 zjadlam 2 gryzy (nie kawalki) pizzy, jeden taki chclebek (czyli fragment skosnie skrojonej bagietki) i ucieklam do sypilani, bo moja silna wola sie wlasnie konczyla.

Jesuuuuu jak zyc i nie tyc kiedy ktos obok Ciebie srednio 3 razy w tygodniu zamawia/ chce zamawiac/ kupuje chipsy/ kupuje lody.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 08:31   #233
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha ja to Ci współczuję bo ja lubię takie fast foody, pizze chipsy i itp,pewnie przy takim A.bym była szersza niż wyższa ale na dłuższą metę sobie tego nie wyobrażam,a z drugiej strony przecież nie nikomu nie zabroni jeść tego co lubi,na co ma ochotę. Pozostaje ćwiczyć silna wolę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 09:29   #234
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Likka ja teraz waze jakies 62 kg i to majac wage w domu, myslac o tym ze "ok w weeekend przegielam to teraz trzeba grzecznie". Kiedy mieszkalam sama to 62 mialam w momentach kiedy wlasnie przeginalam juz tak mocno, a kiedy jadlam przecietnie zdrowo to raczej kolo 60. Wiec jestem 2 kg w plecy non stop. Niby malo, ale ja nienawidze lekcewazanie takich pojedynczych kg. I zazwyczaj teksty w stylu " 2 kg? Ale co Ty matudzisz? Na pewno zaraz schudniesz, 2 kg to przeciec nic" wala ludzie ktorzy zlekcewazyli pierwsze, drugie i trzecie 2 kg, a teraz zdziwieni ze w sumie to do schudniecia maja juz 15. Ja podziekuje, regaguje juz przy 2.

Jak sie przenioslam do A. to w pol roku dowalilam 4 kg i to juz byl u mnie mega alrm i czerwone swiatlo.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 11:46   #235
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha cz. 11

Hej, współczuję problemów z kręgosłupami. Mnie czasem plecy bolą od siedzenia, ale jak ćwiczę to jest w porządku.
Justysia zdrowia.

Piekę drugi raz takiego makowca: https://www.kwestiasmaku.com/przepis...owe-z-jablkiem. Tylko podmieniłam sobie mąkę na mniejszą ilość gryczanej i część oleju na dodatkowe jajko.

Wolha piona, też mam 2 kg za dużo.
Ale u mnie to wynika ze zmiany trybu życia. Są dni co robię 0 kroków poza mieszkaniem

Tż mnie już 3 dni z rzędu na basen ciąga. Już nawet sam zaczął mnie pakować. Dzisiaj już nie pójdę, roztopię się w tym jacuzzi.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 12:31   #236
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha cz. 11

Kqq a taki mak z puszki się nada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 15:22   #237
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha cz. 11

10.12.2021
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 15:33   #238
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

kqq u mnie nawet na odwrót, bo ja więcej chodzę niż jak mieszkałam sama w Pozn. także w ogóle muszę dowalac często gęsto za dużo tych kcal.



Okej, siedzę z wściekle różową odżywką kolozryzującą na włosach



Zrobiłam dzisiaj mega obiad, po przepatrzeniu instargama Pelagii. Pierwszy raz w życiu przyrządziłam kurczaka po koreańsku Następnym razem dodam jednak jakiejś mega ostrej papryczki, bo mi tej ostrości brakowało.



Wpadł do nas dzisiaj właściciel mieszkania, bo go żona i teściowa zamęczały znalezieniem sztucznej choinki po tej zmarłęj babci i bąbek. Biedny przewalał stojąc na drabinie jeden z pawlaczy, a później zwiedzał piwnicę Ale dzięki temu mamy kolejne krzesło. Nigdy nie sięgaliśmy do pawlacza z rzeczami po babci więc nie wiedzieliśmy co tam jest. Drugi, przygotowany dla nas zawaliliśmy swoimi rzeczami. One są tak wielkie że 2 osoby mogły by tam wleźć i siedzieć.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 18:03   #239
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Ja mam nowego fizjo obecnie, który twierdzi, że jestem nietypowym przypadkiem i ciężkim. I chciał się nawet poddać na pierwszej wizycie. Ale w końcu znalazł dwie możliwości, których jeszcze nikt nie sprawdzał i pracuje nad nimi. Jednoznacznej diagnozy nie ma, potwierdzeniem byłaby moja reakcja na obecną terapię.

Dziś widzę jakąś zmianę, siedzę trzecią godzinę i ból nie nadszedł, pierwszy raz od dwóch miesięcy tak długo wytrzymałam. Na razie się nie cieszę i nie zapeszam, może to dobry znak, a może nic nie znaczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O masakra... To kciuki żeby jednak ten fizjo ogarnął tamat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Wlasnie dopiero dziś imbir dorzuciłam. Czekam zatem na efekty dobrze ze Cię nie rozłożyło (i oby tak zostalo)

Justysia ja mam zdiagnozowaną dyskopatia lędźwiowa. Lekarz dodał że mam przemeczony/przeciążony kregoslup. Zakazał mi nosić małego, zalecił aktywność fizyczna i utratę wagi. Powiedział że spacery to nie jest aktywność Nie wyleczę tego ale zmniejszę bol i odsunę rozwój choroby w czasie. Pod koniec lutego idę na rehabilitacje na plecy plus kolano 10x5 zabiegów. Ciągle martwię się powrotem do pracy siedzącej 8h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

I u mnie lekarz rodzinny skierował na rtg i na jego podstawie do poradni rehabilitacyjnej

Dużo się u Ciebie dzieje. Przykro mi z powodu chorób w rodzinie.

Skoro już Mia podrywa się do chodzenia to niedługo ulzysz kręgosłupowi nie nosząc jej. U nas na szczęście już są noce w miarę przespane, jeszcze we wrześniu nosiłam małego kilka razy w nocy bo plakal I nie mogłam go inaczej uspokoić. Tztwoi się nie dal dotknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dyskopatia a rwa to to samo? Czy rwa jest następstwem?

Kurde oby rehabilitacja dała radę nie wiesz fizjo czy fizyko też?

Mia na szczęście nie jest typem dziecka które trzeba sporo nosić ale niestety w obecnej sytuacji jak TŻ nie może to jest to trochę uciążliwe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Skąd się biorą te choroby w młodym wieku?

Mój ojciec jest cały "polamany", żaden fizjo nawet nie chce się podjąć rehabilitacji,ale on całe dzieciństwo i do emerytury ciężko fizycznie pracował,teraz tez się nie oszczedza (taki typ co nie posiedzi), wiele wypadków (nawet u nas w domu spadł z rusztowania) no i są efekty. Kilka operacji za nim,kilka przed nim,a on dalej szaleje jakby miał 20 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z siedzenia na doopie

Ty jakbyś mojego tatę opisywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-11, 18:06   #240
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
A gdzie taka knajpa?
Shemo, przy Malcie.
Opinie Google o niemiłym właścicielu kiepskie, a potem nawet koleżanka z pracy pytała czy nie mieliśmy jakiejś akcji, ale chyba trafiłyśmy dobrze bo poza kelnerką nikogo w polu widzenia nie było

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
U nas nadal słabo. TŻ lepiej ale Teść leży w szpitalu trzeci tydzień, obecnie jest po trzeciej operacji i przewieźli Go na OIOM
Bardzo współczuję

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Okej jestem z siebie dumna. Byl wczoraj u nas kolega i zamowili z A. pizze i chlebki czosnkowe. Kiedy przyjechaly o 23 zjadlam 2 gryzy (nie kawalki) pizzy, jeden taki chclebek (czyli fragment skosnie skrojonej bagietki) i ucieklam do sypilani, bo moja silna wola sie wlasnie konczyla.

Ja pizzy nie odmówię

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj mega obiad, po przepatrzeniu instargama Pelagii. Pierwszy raz w życiu przyrządziłam kurczaka po koreańsku Następnym razem dodam jednak jakiejś mega ostrej papryczki, bo mi tej ostrości brakowało.

Ja o to mam zawsze wojnę z TŻ-tem bo mamy zupełnie inny próg ostrości (i tolerancji śmierdzących serów).

Słuchajcie a'propos problemów z kręgosłupem, ja mam od jakiegoś czasu pobolewającą prawą stroną karkowo-piersiową. I dzisiaj przy rozciąganiu jak stałam pochylona z głową w dół to TŻ mówi, że tę prawą stronę mam dużo wyżej niż lewą, że coś jest nie tak, powinnam w końcu na rehabilitację itd.
No dobra, ale od czego zacząć? Skierowanie do ortopedy? Kręgarz? Ja jestem mega zielona w lekarzy, zwłaszcza ze sobą. Tylko ginekolog, stomatolog i w tym roku laryngolog bo sobie idiotycznie zatkałam ucho na amen. A tak nic, od 2 lat nawet przeziębiona nie byłam.
Dzisiaj duże śniadanie ciężki chleb ze słonecznikiem, sałata, mozzarella light, pomidor, pasztetowa, sałatka szwedzka, ser żółty, zielony ogórek, kiełki. Potem biały michałek i parę domowych ciasteczek (na próbę ). Na obiad paczka pierogów z łososiem i szpinakiem bo mi głupie naleśniki gryczane nie wyszły. I 30 minut fitnessu z Jillian Michaels
Na bank wleci jeszcze wino i prażynki bo kupiliśmy ale kupiłam dziś też najnowszego Zafona i gatki dla taty, więc nie tylko żarcie mi w głowie
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-02 19:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.