związek z kimś kto wcześniej nie pociągał - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-31, 15:46   #31
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
Jakiś czas go pociągałam i dosyć ostro ze mną flirtował. Zdarzyło się parę spotkań udanych, ale zaraz po tym znowu wrócił do poglądu, że kobiety potrafią tylko krzywdzić i lepiej się nie angażować. strasznie to zagmatwane - najpierw był w długim związku,bardzo źle skończonym, potem był długo zakochany w koleżance, która go bardzo źle potraktowała, potem był czas flirtów ze mną. Cały czas jestem dobrym kumplem, czasem zachowuje się jakby mu bardzo zależało, czasem odpycha, flirtuje z innym i patrzy jak reaguję i tak trwa ta "zabawa" parę lat. To, że powinnam sobie dać spokój zdaję sobie sprawę, ale jak uczucie jest duże i prawdziwe nie jest to proste.
Zapisywałam się na portale randkowe, wychodziłam i nic. Trzeba dalej szukać nowej pracy...
Nic tu nie jest skomplikowane. To najczęstszy schemat i odpowiedź, kiedy się z kimś nie chce być.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 17:38   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
Jakiś czas go pociągałam i dosyć ostro ze mną flirtował. Zdarzyło się parę spotkań udanych, ale zaraz po tym znowu wrócił do poglądu, że kobiety potrafią tylko krzywdzić i lepiej się nie angażować. strasznie to zagmatwane - najpierw był w długim związku,bardzo źle skończonym, potem był długo zakochany w koleżance, która go bardzo źle potraktowała, potem był czas flirtów ze mną. Cały czas jestem dobrym kumplem, czasem zachowuje się jakby mu bardzo zależało, czasem odpycha, flirtuje z innym i patrzy jak reaguję i tak trwa ta "zabawa" parę lat. To, że powinnam sobie dać spokój zdaję sobie sprawę, ale jak uczucie jest duże i prawdziwe nie jest to proste.
Zapisywałam się na portale randkowe, wychodziłam i nic. Trzeba dalej szukać nowej pracy...
Dziewczyno, naprawdę? Przecież ten ten gość, to jakiś filozof za 5 gorszy. Po prostu nadal kocha lub ma na oku inną i stąd te teksty. Serio chciałbyś być z kimś takim? To, że było kilka udanych spotkań nic nie znaczy. Idzie się na randki z różnych powodów, nie tylko dlatego, że ktoś się podoba, czy nas pociąga. Czasami z nudów, dla zabawy, czy żeby się przekonać, czy coś może zaiskrzy. No nie zaiskrzyło.

I przestań sobie wmawiać, że to "dobry kumpel", albo z Ciebie w jego oczach "dobra kumpela". Nie, nie jesteście kumplami. To facet z którym pracujesz i w którym jesteś głupio zauroczona. I tylko tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-05-31 o 17:47
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:05   #33
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

No jak widzicie serce nie idzie w parze z rozumem...
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:12   #34
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
No jak widzicie serce nie idzie w parze z rozumem...
To niech zacznie. Założyłaś wątek, więc jednak sporo do Ciebie dociera. Na tym etapie to już Twój WYBÓR, czy chcesz się dalej oszukiwać, czy przyjąć prawdę. Tu się cud nie wydarzy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:43   #35
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To niech zacznie. Założyłaś wątek, więc jednak sporo do Ciebie dociera. Na tym etapie to już Twój WYBÓR, czy chcesz się dalej oszukiwać, czy przyjąć prawdę. Tu się cud nie wydarzy.
Dokładnie. Co innego nie rozumieć tego, a co innego rozumieć a i tak podejmować błędne decyzje bo... Bo co, nagle się odmieni? Nie, nie odmieni się.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 18:21   #36
kielczanin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 191
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem że jeśli nie podobasz się od razu to już nic z tego. Nie podobasz mu się. U kobiet jest inaczej bo facet może jej się spodobać później. On bawi się tobą teraz bo wie że lecisz na niego.
Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Efekt aureoli to coś odwrotnego.
Nie pojawi się po jakimś czasie bo jest to związane z pierwszym wrażeniem.
Ja miałem tak z "koleżanką". Na początku nie, aseksualna. Potem zapuściła włosy, zmieniła ubrania, wyrobiła tyłek. Jak ją zobaczyłem pół roku później to pomyślałem, że brałbym ją.
Czasami wystarczy popracować nad stylem. Trzeba umieć zakomunikować swoją seksualność.

Edytowane przez kielczanin
Czas edycji: 2019-06-02 o 18:23
kielczanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 08:03   #37
tamagochistyle
Przyczajenie
 
Avatar tamagochistyle
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 21
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Zdarzyła się zmiana nastawienia ale to raczej na takiej zasadzie, że ktoś nie podobał mi się z wyglądu, ale przy bliższym poznaniu miał taki charakter, który zmieniał całe wrażenie. Tyle że tutaj wydaje mi się, że mu się podoba po prostu Twoje zainteresowanie, dlatego trzyma Cię blisko.
tamagochistyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 15:57   #38
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Ja miałem tak z "koleżanką". Na początku nie, aseksualna. Potem zapuściła włosy, zmieniła ubrania, wyrobiła tyłek. Jak ją zobaczyłem pół roku później to pomyślałem, że brałbym ją.
Czasami wystarczy popracować nad stylem. Trzeba umieć zakomunikować swoją seksualność.
No tak wiem, że z wyrażeniem swojej seksualności mam problem. Nigdy nie miałam powodzenia, (związek bardzo dawno temu)chyba że w umiejętności rozmawianiu , wzbudzaniu zainteresowania u mężczyzn jako osoby, ale nie jako "laska" choć nie jestem brzydka ani zaniedbana ani babo-chłop.
Nie wiem jak zmienić to jego nastawienie, to jest trudne jak nie mam okazji go nigdzie zaprosić bo nie i już. Nie wiem po co te celowe wzbudzania zazdrości, ciągłe dokuczania, po co czasem odwiedza pod głupim pretekstem, a jednocześnie zapiera rękami i nogami, po co się tak interesuje moim życiem, a jednocześnie odpycha. Dobija mnie strasznie ta sytuacja, ale jak tu właściwie wszyscy stwierdzili - to nie ma szans.
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 16:07   #39
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
Nie wiem po co te celowe wzbudzania zazdrości, ciągłe dokuczania, po co czasem odwiedza pod głupim pretekstem, a jednocześnie zapiera rękami i nogami, po co się tak interesuje moim życiem, a jednocześnie odpycha. Dobija mnie strasznie ta sytuacja, ale jak tu właściwie wszyscy stwierdzili - to nie ma szans.
Już ci wyjaśniono, że on się w ten sposób tobą bawi. Sprawia mu to przyjemność, jak osobie która drażni kota świecąc na ścianę laserem. On nigdy cię nie zechce, a ty zamiast się zainteresować innymi, to się fiksujesz. Widocznie lubisz cierpieć albo sama się upajasz swoją projekcją, kiedy on daje ci fałszywe sygnały.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 16:39   #40
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
No tak wiem, że z wyrażeniem swojej seksualności mam problem. Nigdy nie miałam powodzenia, (związek bardzo dawno temu)chyba że w umiejętności rozmawianiu , wzbudzaniu zainteresowania u mężczyzn jako osoby, ale nie jako "laska" choć nie jestem brzydka ani zaniedbana ani babo-chłop.
Nie wiem jak zmienić to jego nastawienie, to jest trudne jak nie mam okazji go nigdzie zaprosić bo nie i już. Nie wiem po co te celowe wzbudzania zazdrości, ciągłe dokuczania, po co czasem odwiedza pod głupim pretekstem, a jednocześnie zapiera rękami i nogami, po co się tak interesuje moim życiem, a jednocześnie odpycha. Dobija mnie strasznie ta sytuacja, ale jak tu właściwie wszyscy stwierdzili - to nie ma szans.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A Ty masz z nim szansę na związek, że tak zatytułowałaś wątek?

Aby poznać odpowiedź, przypomnij sobie kogoś, kto Tobie się nie podobał. Chciałabyś z nim być? No właśnie.

Uprzedzając:
- ale nie rozumiem w takim razie, dlaczego on mnie tak zaczepia i zachowuje się, jakbym mu się podobała
- sama zauważasz, że jednak tak nie jest - stąd tytuł wątku - i jak wyżej Ci odpowiedziano, on sobie łechta ego, to bardzo częste
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 19:30   #41
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
No tak wiem, że z wyrażeniem swojej seksualności mam problem. Nigdy nie miałam powodzenia, (związek bardzo dawno temu)chyba że w umiejętności rozmawianiu , wzbudzaniu zainteresowania u mężczyzn jako osoby, ale nie jako "laska" choć nie jestem brzydka ani zaniedbana ani babo-chłop.
Nie wiem jak zmienić to jego nastawienie, to jest trudne jak nie mam okazji go nigdzie zaprosić bo nie i już. Nie wiem po co te celowe wzbudzania zazdrości, ciągłe dokuczania, po co czasem odwiedza pod głupim pretekstem, a jednocześnie zapiera rękami i nogami, po co się tak interesuje moim życiem, a jednocześnie odpycha. Dobija mnie strasznie ta sytuacja, ale jak tu właściwie wszyscy stwierdzili - to nie ma szans.
Dlaczego chcesz zmieniać jego nastawienie? Serio, jak mu się nie podobasz, to się nie da. Łatwiej jest zmienić swoje nastawienie albo rozluźnić znajomość.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 20:46   #42
tamagochistyle
Przyczajenie
 
Avatar tamagochistyle
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 21
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Dlaczego chcesz zmieniać jego nastawienie? Serio, jak mu się nie podobasz, to się nie da. Łatwiej jest zmienić swoje nastawienie albo rozluźnić znajomość.
Tym bardziej że na to podobanie może wpływać szereg różnych czynników nie tylko związanych z wyglądem. W tym takie silne zainteresowanie może odstraszać.
tamagochistyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 20:52   #43
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: związek z kimś kto wcześniej nie pociągał

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
No tak wiem, że z wyrażeniem swojej seksualności mam problem. Nigdy nie miałam powodzenia, (związek bardzo dawno temu)chyba że w umiejętności rozmawianiu , wzbudzaniu zainteresowania u mężczyzn jako osoby, ale nie jako "laska" choć nie jestem brzydka ani zaniedbana ani babo-chłop.
Nie wiem jak zmienić to jego nastawienie, to jest trudne jak nie mam okazji go nigdzie zaprosić bo nie i już. Nie wiem po co te celowe wzbudzania zazdrości, ciągłe dokuczania, po co czasem odwiedza pod głupim pretekstem, a jednocześnie zapiera rękami i nogami, po co się tak interesuje moim życiem, a jednocześnie odpycha. Dobija mnie strasznie ta sytuacja, ale jak tu właściwie wszyscy stwierdzili - to nie ma szans.
Autorko, tak się na tym zafiksowałaś, że cześć z tego (tych jego zachowań) jest tylko i wyłącznie w Twojej głowie - pewnie nawet to jak ziewa kryje według Ciebie jakiś podtekst. A część może być prawdziwa, bo widać facet się świetnie bawi sytuacją, łechce swoje ego. Zrozum, w tym Ciebie (jako osoby takiej, jaką jesteś) nie w tym tak naprawdę - na tym etapie jesteś dla niego tylko jakimś tam obiektem do pobawienia się.

On nie zachowuje się ani z sympatią, ani z empatią w stosunku do Ciebie. Gdyby Cię chociaż lubił, to - znając Twoje uczucia, widząc jak Cię to męczy - dałby Ci spokój. A on świetnie i złośliwie się bawi. Szkoda, że nie chcesz tego zrozumieć. Ja bym mu już dawno powiedziała, żeby się opier...

I bycie bardziej "seksowną", czy "kobiecą" niczego by tu nie zmieniło. Najwyżej byś go zaciągnęła do łóżka. A potem i tak nadal miałby Cię w d... (bo on ma Cię w d... uczuciowo, kręcenie się od czasu do czasu wokół Twojej osoby nie zmienia tego faktu).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-06-05 o 08:04
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-04 21:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.