głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 21:42   #31
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)

Marleniusia : Ciesze się, że tak liczy się dla ciebie moje zdanie
Nie miałam tego podkładu więc osobiście nie mogę za niego ręczyć, ale przeczytałam wątki o nim oraz przejrzałam dla ciebie KWC i doszłam do wniosku, że powinien ci odpowiadać - taki dla młodej normalnej cery z jej wszystkimi "urokami"

Używasz może jakiegoś korektora ? - naprawdę polecam - lepiej zrobić malutką kropeczkę na pryszczu czy rozetrzeć pod oczkami niż nałożyć sobie grubą maskę "żeby nie było widać" (bardzo dobre oceny na KWC ma Maybelline "Everfresh"). Osobiście nie mam dużo niedoskonałości na twarzy (a jeśli mam to bardziej rozległe -atopowe zapalenie skóry, które na razie ucichło i go nie widać w ogóle - odpukać ) więc raczej nie używam korektorka, jeśli już to dermacolu w ilości mniejszej niż minimalnej pod oczy....
Ale możesz przejrzec KWC lub poszukac wątków wpisując w wyszukiwarkę słowo korektor

Aha i na lato chciałam gorąco polecić puder rożswietlający - jeśli będziesz miała ładna buźkę to na "gołą" tylko po kremie bez podkładu, jesli z drobnymi wypryskami to zamaist podkładu miescowo korektor i na to rozświetlający, a jeśli będzie nieładna ( w co wątpię szczerze) no to trudno podkład + puder rozświetlający.
Powinien ci świetnie odświeżyc buźkę no i rzecz jasna rozświetlić

Pozdrawiam gorąco
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 17:49   #32
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)

Cytat:
rambo:To chyba jednak nie ta różnica - fluid jest jedną z form podkładu
zgadza się fluid to jedna z konsystencji podkładu tak jak mus, krem, kompakt czy ciecz
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:46   #33
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)

Cytat:
Napisane przez rambo
Marleniusia : Ciesze się, że tak liczy się dla ciebie moje zdanie
Nie miałam tego podkładu więc osobiście nie mogę za niego ręczyć, ale przeczytałam wątki o nim oraz przejrzałam dla ciebie KWC i doszłam do wniosku, że powinien ci odpowiadać - taki dla młodej normalnej cery z jej wszystkimi "urokami"

Używasz może jakiegoś korektora ? - naprawdę polecam - lepiej zrobić malutką kropeczkę na pryszczu czy rozetrzeć pod oczkami niż nałożyć sobie grubą maskę "żeby nie było widać" (bardzo dobre oceny na KWC ma Maybelline "Everfresh"). Osobiście nie mam dużo niedoskonałości na twarzy (a jeśli mam to bardziej rozległe -atopowe zapalenie skóry, które na razie ucichło i go nie widać w ogóle - odpukać ) więc raczej nie używam korektorka, jeśli już to dermacolu w ilości mniejszej niż minimalnej pod oczy....
Ale możesz przejrzec KWC lub poszukac wątków wpisując w wyszukiwarkę słowo korektor

Aha i na lato chciałam gorąco polecić puder rożswietlający - jeśli będziesz miała ładna buźkę to na "gołą" tylko po kremie bez podkładu, jesli z drobnymi wypryskami to zamaist podkładu miescowo korektor i na to rozświetlający, a jeśli będzie nieładna ( w co wątpię szczerze) no to trudno podkład + puder rozświetlający.
Powinien ci świetnie odświeżyc buźkę no i rzecz jasna rozświetlić

Pozdrawiam gorąco
Właśnie przez ostatni tydzień jestem w podzieiwe dla swojej cery. Jest taka świetlista.
Miałam różne podrażnienia szczególnie w okolicach brwi pośrodq nad noskiem bo w zeszłym roku w wakacje niestety wyskoczyły mi tam niespodzianki a ja to tak rozdrapałam podrażniłam że jeszcze na poczatku roku skora tam byla zaczerwieniona bez naskorka łeeeeeeh..
Ale teraz wraca do normy. Na twarzy nie mam tylu wypryskow co wczesniej. Trafi sie jeden na 2 tygodnie ale jeszcze nie moge powiedziec ze osiagnelam sukces.
Po stosowaniu kremu widze ogromną różnicę ! Myslę że gdybym sie uparła wyszłabym bez podkładu ale wolę jak wszystko jest idealne
Masz rację z tym rozświetlającym Myślę ze za ok. miesiąc jak skończy mi ten maybelline to qpię sobie właśnie rozświetlający bo wtedy będą już te cieplejsze dni
Mam tylko jeszcze problem ze schodzącą skórą w miejscu opisanym powyżej [okolice brwi] ale sądzę że jeśli będę codziennie [chociażby przez tydzien] nakładac maseczkę np: z AA nawilżającą [taka niebieska] to mogę liczyć na polepszenie

W każdym razie Rambo jesteś wielka.
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:12   #34
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)

A może skoro twoja skóra jest już w miarę dobrym stanie zastosuj sobie jakiś delikatny peeling - złuszczysz sobie ten schodzący naskórek a twarz będzie "gładka jak pupa niemowlaka "
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:13   #35
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)

właśnie ostatnio zaqpiłam peeling [może nie najlepszy] z ziaji i na razie raz spróbowałam. Bo boje się o podrażnienia. Narazie będę stosować raz na tydzień
Dzieqje
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 20:55   #36
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)

No i tak stosuj, bo peelingów raczej nie powinno stosować się częściej
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.