Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 22:58   #271
Mosss
Przyczajenie
 
Avatar Mosss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 22
Dot.: brak orgazmu łechtaczkowego

1

Edytowane przez Mosss
Czas edycji: 2013-09-07 o 00:23
Mosss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 07:49   #272
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: brak orgazmu łechtaczkowego

Cytat:
Napisane przez Mosss Pokaż wiadomość
Uwielbiam to forum, trochę się uspokoiłam, dzięki

Ładny szmat czyli ile jeśli można zapytać?
u mnie ponad rok, przy tym mialam stalego partnera, wiec ten seks byl regulary, probowalismy roznosci, naprawde
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 14:08   #273
Kinga_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: brak orgazmu łechtaczkowego

Witam!

Podczepiam się pod to forum, bo mam podobny problem. Czytałam już na innych portalach i nie jestem odosobniona jeśli chodzi o moje odczucia. Po pierwsze nigdy nie miałam orgazmu pochwowego. Po drugie nie wiem czy miałam orgazm łechtaczkowy Z brakiem orgazmu pochwowego pogodziłam się, bo nie wszystkie kobiety go mają. Jeśli chodzi o łechtaczkowy, to gdy mój partner zaspokaja mnie oralnie to jest mi niesamowicie dobrze. Tak dobrze, że czasami aż tego nie mogę wytrzymać. Mam ochotę go odsunąć, żeby już przestał. To jest dziwne uczucie, które ciężko jest opisać, ale jest ono niezaprzeczalnie przyjemne. Podobne odczucia mają inne kobiety, bo dzisiaj czytałam o tym na innych forach internetowych. Jest jednak problem. Cały czas mam wrażenie, że brakuje mi tego "czegoś" do osiągnięcia orgazmu. Jakbym była już tuż, tuż, ale to jeszcze nie to. Jednocześnie chcę płakać, śmiać się, ale mam wrażenie, że to jeszcze nie to...nie wiem co o tym myśleć. Albo rzeczywiście brakuje jeszcze czegoś do tego, abym osiągnęła orgazm łechtaczkowy, albo on właśnie tak u mnie wygląda Wiem co odpiszecie, "jak będziesz mieć orgazm, to będziesz wiedzieć", ale ja nadal nie jestem pewna. Dodam tylko, że podobnie jak niektóre kobiety na forach sama jakoś nie lubię się masturbować i może w tym tkwi problem? Zawsze bardziej się podniecam, jak mój partner się mną zajmuje na różne sposoby, ale mam wrażenie, że tylko podczas pieszczot oralnych mogę mieć orgazm łechtaczkowy. Proszę, podzielcie się swoimi odczuciami jakie macie podczas orgazmu łechtaczkowego, żebym nie czuła się jakaś inna
Kinga_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 10:30   #274
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: brak orgazmu łechtaczkowego

Nie wiem, od czego to zalezy. Sama po raz pierwszy przeżyłam łechtaczkowy w wieku 11 lat podczas masturbacji, przeciez to jest dziecinnie łatwe!
Gdy partner pieści mnie oralnie, nie dochodzę, gdy robi to ręką - owszem.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:32   #275
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Problem z orgazmem

Tak jak w tytule, mam problem z orgazmem, wspolzyje od roku czasu z moim facetem i zauwazylam, ze tylko w jednej pozycji jest mi dobrze i mam orgazm, a wszystkie inne odpadaja, moze to dziwnie zabrzmi, ale jest mi nawet lepiej, kiedy sama sie masturbuje, w czym tkwi problem? czy musze byc bardziej skupiona, mniej spieta? Dodam ze jest to moj pierwszy facet, z ktorym zaczelam wspolzyc. Ogolnie to nie do konca jeszcze przelamuje sie w sypialni, nie lubie dominowac, ale w koncu chcialabym zaskoczyc mojego TŻ'a, tylko jaka bedzie najlepsza pozycja, zebym mogla w pelni dominowac? no i kolejny maly problem, kiedy jestem na nim, nie wiem jak mam wykonywac poprawnie ruchy, bo czasami nie sprawiam mu przyjemnosci...
Licze na wyrozumialosc i mala pomoc, bo nie jestem doswiadczona w tych sprawach
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 00:51   #276
Nussbeisser
BAN stały
 
Avatar Nussbeisser
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 345
Dot.: Problem z orgazmem

Może powinnaś pokazać partnerowi co sprawia Ci przyjemność i odwrotnie. ?
Nussbeisser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 08:07   #277
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
no i kolejny maly problem, kiedy jestem na nim, nie wiem jak mam wykonywac poprawnie ruchy, bo czasami nie sprawiam mu przyjemnosci...
Tak ci powiedział? Dla faceta to raczej zawsze przyjemność, a dla ciebie... Nie musisz się uczyć ruchów, robisz to instynktownie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 11:32   #278
Los Justynos
Raczkowanie
 
Avatar Los Justynos
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 52
Dot.: Problem z orgazmem

Hej, ja też do niedawna miałam podobny problem. Lecz ja orgazmu nie miałam wcale!
Jestem w związku już ponad 3 lata. I dopiero od jakiegoś czasu mam orgazm przy każdym stosunku. Nie jest to winną partnera.
Chodzi tu o to, że musisz się nauczyć odbierać sygnały od własnego ciała.
Spróbuj przy takich głębszych pchnięciach partnera zaciskać mięśnie pochwy. Tylko rób to tak aby współgrać z nim. Nie gwarantuję, że dostaniesz orgazm przy pierwszej próbie.
Możesz również sama sama się z sobą pobawić właśnie w ten sposób.
Ja wiem po sobie, że da się to osiągnąć.
Pozdrowionka
Los Justynos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 16:27   #279
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Problem z orgazmem

Hmm może chłopak po prostu nie przepada za jeźdzcem - jedne pozycje lubi sie bardziej a drugie mniej zazwyczaj... jeśli wykonujesz tylko ruchy góra - dół to może spróbuj w poziomie,lub ta sama pozycja tylko niech chłopak siedzi np. na krawędzi łóżka a Ty sie trzymaj wtedy jego pleców rękami i spróbuj pupą kręcić przy poruszaniu się...

Możecie mieć problem z jeźdzcem np.dla tego,że ma za długiego i się mu obija wtedy i go boli ciężko powiedzieć w czym problem skoro nie opisałaś w jakiej pozycji sie dogadujecie najlepiej a w jakiej najgorzej itd.

Ogólnie to może obejrzyj kamasutre? A najlepiej razem ją obejrzyjcie.

Nie ma pozycji w której dominujesz jeśli sama nie chcesz dominować
Zazwyczaj jeździec jest jedną z takich pozycji ,ale jeśli nie odnajdziesz w sobie drygu do dominacji to nici z tego
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 00:29   #280
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Problem z orgazmem

Jak chcesz podominować to faktycznie kowbojka + np odwrócona kowbojka pupcią do niego Albo On siedzi np. na krześle i Ty go dosiadasz Co do ruchów, jak jesteś na nim to może spróbuj nie tyle trzymać się w pionie co nachylić i unieść pupę i wtedy wykonuj ruchy tylko nie skacz po nim za bardzo
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 14:23   #281
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Problem z orgazmem

haha, dzieki wielkie Dziewczyny ; d
to trzeba bedzie "pocwiczyc"
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 15:20   #282
kasiula_87
Raczkowanie
 
Avatar kasiula_87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 52
Dot.: Problem z orgazmem

Nie powinnaś się martwić jak nie dostajesz orgazmu podczas stosunku. Po prostu twój partner musi znaleźć inne sposoby żeby cię zaspokoić. Mi największą przyjemność sprawiają ręczne igraszki i intymne pocałunki.
kasiula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:45   #283
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Od razu przejdę do sedna.Czy seks z kobietą , która nie przeżyła jeszcze z nim orgazmu może powodować stres i w efekcie unikanie bliskości ze strony mężczyzny?
Od jakiegoś czasu sypiam z facetem , jest mi z nim dobrze , jednak nie miałam jeszcze orgazmu.Może nie unika całkowicie ale zauważyłam ,że jakoś go nie ciągnie aż tak bardzo do seksu .Zdecydowanie częściej pieścimy się.On ostatnio wyraził się właśnie w ten sposób ,że jego ten brak orgazmów stresuje.
__________________
[glamour]530933[/glamour]

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2012-11-18 o 16:28
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:22   #284
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Od razu przejdę do sedna.Czy seks z kobietą , która nie przeżyła jeszcze z nim orgazmu może powodować stres i w efekcie unikanie bliskości ze strony mężczyzny?
Od jakiegoś czasu sypiam z facetem , jest mi z nim dobrze , jednak nie miałam jeszcze orgazmu.Może nie unika całkowicie ale zauważyłam ,że jakoś go nie ciągnie aż tak bardzo do seksu .Zdecydowanie częściej pieścimy się.On ostatnio wyraził się właśnie w ten sposób ,że jego ten brak orgazmów stresuje.
Nie dziw się mu. Brak orgazmu to dla niego brak poczucia zadowolenia partnerki. Nie każdy facet jest przecież egoistą w tych sprawach. Woli pieszczoty, bo chce Cię rozbudzić i nauczyć sie Twych czułych miejsc, dzięki którym osiągniesz orgazm. Pozazdrościć faceta, który otwarcie o tym mówi i dba o to, by było Ci dobrze.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:34   #285
m0nia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 14
Brak orgazmu, co nie tak?

.

Edytowane przez m0nia93
Czas edycji: 2013-01-02 o 10:06
m0nia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:59   #286
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Nie dziw się mu. Brak orgazmu to dla niego brak poczucia zadowolenia partnerki. Nie każdy facet jest przecież egoistą w tych sprawach. Woli pieszczoty, bo chce Cię rozbudzić i nauczyć sie Twych czułych miejsc, dzięki którym osiągniesz orgazm. Pozazdrościć faceta, który otwarcie o tym mówi i dba o to, by było Ci dobrze.
Dzięki za odp Masz rację ,nie spojrzałam na to z tej strony.
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:23   #287
DoNotGimmeThat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Miałam dokładnie to samo. Przyjemność psychiczna i fizyczna ale brak orgazmu;p po około pół roku zaczęło mnie to męczyć,a chłopak nie starał się wcale bardziej więc zaczęłam unikać seksu.
Jednak w moim przypadku przy masturbacji nie mam z tym zupełnie żadnego problemu i nigdy nie miałam;p (wystarczy nawet 3 minuty). Jeśli chłopak mnie dotykał (nawet przez godzinę) to podniecenie zaczynało spadać przez zbyt długi czas tych samych pieszczot;p Nie wiem do dziś w czym leżał problem... Obecnie jestem już z kim innym, ale na razie nie przekonałam się jak będzie tym razem:P
Nie wiem co ci poradzić, ale może spróbujcie jakiś zabawek (typu nakładki) lub zmieńcie miejsce na jakieś nietypowe czasem wystarczy taki drobiazg
__________________
Licząc migoczące konstelacje,
Przepowiadam przyszłość tej miłości.
Urodzeni na tej samej Ziemi.
Cudowny romans
DoNotGimmeThat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:52   #288
Los Justynos
Raczkowanie
 
Avatar Los Justynos
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 52
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Hej, ja też miałam podobny problem lecz u mnie to się stało jakoś samoczynnie! Sama nie wiem jak. W każdym razie pozycja na siedząco sprawia mi największą przyjemność.
Los Justynos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 07:26   #289
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Cytat:
Napisane przez m0nia93 Pokaż wiadomość
Witam, mam 19 lat, jestem w szczęśliwym związku od lat dwóch, mieszkamy ze sobą od roku.

Co do masturbacji- nigdy tego nie robiłam i nie zamierzam, bo jak wyżej- nie odczuwam żadnej przyjemności.
po pierwsze jeśli sama nie znasz swojego ciała i jego potrzeb to jak masz nauczyć tego faceta? mówisz mu, że jego pieszczoty nie sprawiają Ci frajdy a wręcz przeciwnie? bo jeśli kisisz to w sobie i sama nie wiesz czego potrzebujesz to nie dziw się, że jest tak jak jest..

po drugie masz dopiero 19 lat - jeszcze się nauczysz..
__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 12:33   #290
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Od razu przejdę do sedna.Czy seks z kobietą , która nie przeżyła jeszcze z nim orgazmu może powodować stres i w efekcie unikanie bliskości ze strony mężczyzny?
Każdy facet jest inny - jednego będzie to stresowało, drugi zaakceptuje taki stan rzeczy, a dla jeszcze innego stanie się to wyzwaniem (a znajdą się i tacy, których w ogóle nie będzie to interesowało).

Mój były też strasznie przejmował się brakiem moich orgazmów - czasami chyba wręcz załamywało go to, że nie może mnie do tego orgazmu doprowadzić, bo miewał łzy w oczach jak zaczynał poruszać ten temat (mimo, ze mówiłam mu, że seks z nim jest bardzo przyjemny - bo rzeczywiście taki był ).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:36   #291
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Pamiętam, jak mój obecny partner się ucieszył, gdy pierwszy raz przeżyłam orgazm (po miesiącu seksu z nim), teraz to zawsze się stara, no ale jeśli akurat pochwowego nie mam, nigdy nie udaję i on to wie. Nie tym razem, to innym
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 14:28   #292
Patsa
Raczkowanie
 
Avatar Patsa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 61
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

kaguya - no właśnie, najważniejsze to nie udawać..
__________________
"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było"
Patsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:52   #293
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Cytat:
Napisane przez Patsa Pokaż wiadomość
kaguya - no właśnie, najważniejsze to nie udawać..
Nie udaję, bo po co?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 12:18   #294
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Mój facet się stresował, że nie daje mi orgazmów, przeżywał to strasznie, chodź ja mu nigdy tego nie wypomniałam. Przekonałam go, że seks pomimo tego jest dobry, teraz mam i dobry seks i orgazm, więc wszystko z czasem ;d
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 12:57   #295
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Przekonałam go, że seks pomimo tego jest dobry, teraz mam i dobry seks i orgazm, więc wszystko z czasem ;d
Otóż to. Ja myślałam, że seks z Nim jest cudowny, a orgazm... No cóż, nie ma to nie ma (przez pierwszy miesiąc), ale jak już zaczęłam go przeżywać... Oooo nie, nie zgadzam się na dobry seks bez orgazmu/-ów!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 13:55   #296
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Otóż to. Ja myślałam, że seks z Nim jest cudowny, a orgazm... No cóż, nie ma to nie ma (przez pierwszy miesiąc), ale jak już zaczęłam go przeżywać... Oooo nie, nie zgadzam się na dobry seks bez orgazmu/-ów!

Seks bez orgazmu z ukochana osoba jest rownie cudowny. Chociaz rowniez mam problem z orgazmem ale jest juz lepiej, jednak bez dalej uwielbiam
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:13   #297
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Piszesz, że często zmieniacie pozycje... Jeśli w trakcie stosunku kilka razy zmieniacie pozycje to może Cię to zbyt rozprasza. Może spróbujcie dłużej zatrzymać się na Twojej ulubionej pozycji i wtedy coś zaskoczy. Bo może tak być, że potrzebujesz więcej czasu na rozkręcenie się i kiedy jesteś tuż, tuż, przed progiem, po którym droga do orgazmu leci z górki zmieniacie pozycję i znów musisz zaczynać wspinaczkę od początku.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 20:39   #298
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Piszesz, że często zmieniacie pozycje... Jeśli w trakcie stosunku kilka razy zmieniacie pozycje to może Cię to zbyt rozprasza. Może spróbujcie dłużej zatrzymać się na Twojej ulubionej pozycji i wtedy coś zaskoczy. Bo może tak być, że potrzebujesz więcej czasu na rozkręcenie się i kiedy jesteś tuż, tuż, przed progiem, po którym droga do orgazmu leci z górki zmieniacie pozycję i znów musisz zaczynać wspinaczkę od początku.
uważam tak samo... zresztą wiem po sobie, że jak zmieniam pozycje, to ciągle od nowa, a jak np. przez cały stosunek w jednej, dwóch to wtedy osiągam największą przyjemność. nie wiem czy to prowadzi do orgazmu, bo sama nie miałam i na razie się nie spodziewam ze względu na bardzo nieregularne współżycie
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:32   #299
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, brak chęci na seks.

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
Seks bez orgazmu z ukochana osoba jest rownie cudowny. Chociaz rowniez mam problem z orgazmem ale jest juz lepiej, jednak bez dalej uwielbiam
Jak będziesz miała orgazm z ta ukochaną osobą, to zobaczysz, że różnica JEST
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:02   #300
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
uważam tak samo... zresztą wiem po sobie, że jak zmieniam pozycje, to ciągle od nowa, a jak np. przez cały stosunek w jednej, dwóch to wtedy osiągam największą przyjemność. nie wiem czy to prowadzi do orgazmu, bo sama nie miałam i na razie się nie spodziewam ze względu na bardzo nieregularne współżycie

Ja tez nie lubie podczas jednego stosunku pelno innych pozycji. Dwie to najlepiej. Orgazm moim zdaniem najlepiej podczas stosunku otrzymac jesli masz nogi u gory nad glowa i normalnie lezyc , a partner klatka piersiowa lezy na twoich nogach
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.