Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 15:41   #91
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

No poprasowałam ciuchy na imprezę , 2 maseczki na twarz zaliczone , jedna z rana , druga teraz ....pozostaje wskoczyć w ciuszki i zrobić make up ...
szczerze powiem ,że mam dość już tych 40stek .... na 4 idziemy w tym roku a jeszcze mnie czeka mężowska w maju i kolejne po lecie ....

jeśli chodzi o zapachy to u mnie niezmiennie M .Kors Sexy Citrus na dzień i Sexy Amber na wieczór ....oba uwielbiam
oczywiście mam jeszcze kilka innych flakonów , które odkurzam regularnie jak Si Armaniego , z poprzedniego roku została mi Nina Ricci Nina , Amor Amor Summer .... na wiosnę i lato w sam raz, zatem na razie nic nie kupię nowego w tym temacie ...

przyjemności wszystkim imprezującym dziś

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-08 o 15:44
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 16:51   #92
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dziewczynki wszystkiego najlepszego w Naszym Dniu
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:13   #93
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kochanę życze Wam i sobie, jędrnych posladków, gładkich skór i uśmiechun na twarzach:roza :

słońceja dziś przesadziłam z wiosnąmam nadzieje, że nie wyjdzie mi to bokiem ciepło ale jeszcze za wcześnie na szaleństwa.....
jużpo szkole, szykuje się powoli i wychodzę w miasto, choć jutro szkoła
malinowe kamikaze i towarzystwo cudownych Pań pisał też Pan R. z grzecznym pytaniem czy pomimo tego, że to święto Pan, zrbię mu prezent i dam przyjemność spotkania ze mną nie odgrzewam starych koteletów ale skoro tak ładnie napisał - drań nie pozostaje mi nic innego jak pozwolić mu zaprosić się na kolację, wręczenie sobie bukietu róż i namiętny pocałunek

Juka, 7 to prawie 10 bo liczymy tylko dni robocze, nie weekendyzatem embargo zniesione

Kama, który krem spf30 testowałaś? dobry, czy średni, bo ja zamówiłam do skóry mieszanej i nie wiem czy dobrze tak w ciemno...hmmm, moja półka z perfumai jest najbardziej wypchana ze wszystkich ale aktualnie lawiruję mięszy 3 zapachami
Miszu, chyba dysk mi się zlasował miałaś BHA ten http://www.paulaschoice.pl/pl/p/CLEA...cid-118-ml/129 czy ten http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-100-ml/121wydawało mi się że ten drugi chwaliłaś

zamówiłam sera, kama - 1, juka - 2, ilana - 1 jutro prześlę Wam potwierdzenie, wysyłka ponad 15 $, Uklika z info, którą Ci przesłali miało być chyba 12$? nooo właśnie Uklika, Bambi, gdzie jestescie, Bambi jak ziemia ojczysta?

Miłego wieczoru Ladies
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:27   #94
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ilana, miałam próbki z zestawu resist, zatem to było to
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...ants-60-ml/140
Nie zachwycił mnie, jakiś taki tępy, szybko się wchłaniał, ale zostawił wyraźny film...To już o wiele bardziej pasuje mi krem z murada, nie mogłam się powstrzymać i wylicytowałam zestaw
http://allegro.pl/murad-age-reform-p...020719517.html
lubię ten krem, zużyłam już 2, jeden wkrótce zacznę, a tu kolejny będzie w zapasie ( i serum). Dobry kosmetyk, dobre filtry. To jest tez ciekawy zestaw, miałam oczywiście

http://allegro.pl/murad-set-z-czysta...022866060.html
Ilana, miłego wieczoru
Teraz sobie obejrzę zestawik cwiczen na brzuch, polecany przez Ilanę Ba, ile ja mam tego - płyt dvd, gazet...Gdybym jeszcze systematycznie COŚ robiła - to bym była lepsza od Chodakowskiej A póki co - sama siebie ciągne na rowerek i robie jakies proste zestawy ćwiczeń...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-08 o 18:31
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:38   #95
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ilka mam oba.Najpierw tym niebieskim przemywam ,póżniej kładę gel BHA.Dziś zamówiłąm jeszcze próbki.Serum http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...erum-30-ml/147
.Bazę matującą http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Shin...logy-30-ml/256 Filtr mineralny http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Hydr...ants-60-ml/138 To też wziełąm http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...cid-50-ml-/125 i ten krem http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...ator-50-ml/136





---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Kolacji z fajerwerkami Ilka! Baw sie dobrze
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:54   #96
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Uu, Miszka, a myślałam, ze to ja kupuje dużo od razu...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 19:45   #97
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ten typ tak ma ha ha..Pójdę drogą jednej pielęgnacji,zobaczymy co z tego wyjdzie..AUSSIE Ty mnie dzis zaskoczyłąś prezentem...Aż nie wiem co powiedzieć..Dziękuję:roza :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 23:19   #98
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez fuertavertura Pokaż wiadomość

zamówiłam sera, kama - 1, juka - 2, ilana - 1 jutro prześlę Wam potwierdzenie, wysyłka ponad 15 $, Uklika z info, którą Ci przesłali miało być chyba 12$? nooo właśnie Uklika, Bambi, gdzie jestescie, Bambi jak ziemia ojczysta?
Ilana pisali, ze $12 przesylka za 1-2 produkty, a Ty zamowilas 4, wiec $15 to i tak bardzo niewiele
Mam gosci na bierzmowanie syna, wiec nie zagladam do Was zbyt czesto. Nadrobie od poniedzialku
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 07:21   #99
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kawa i zaraz po 9 wyjazd na Sz-n
Miszka- cieszę się, że niespodzianka mi się udała
Ilana- jak tam wieczór się udał Ależ z ciebie kokietka

Piękne słońce za oknem. Zapowiada się piękny wiosenny dzień miłego, słonecznego dnia wszystkim życzę
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 08:54   #100
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

U mnie tez słonce, przynajmniej chce się wstawac na basen. dziś obiecuję sobie ćwiczenia
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:23   #101
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Jeżyk w gorzkiej czekoladzie i kawaKama -basen to najlepszy fitness.Zazdraszczam umiejętności pływania
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:26   #102
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Uwielbiam tą aktorkę.Dodawała humoru i wdzięku w Downton Abbey.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poi.jpg (24,4 KB, 6 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:35   #103
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

I ja się witam, wiosennie

Słoneczko natchnęło mnie do zakupu filtrów, zwłaszcza, że te co mam powoli się kończą. Zamówiłam Cell Fusion C.

Puder RBR jest boski. Wczoraj nałożyłam filtry, mega święcące. Kama wie o czym piszę, bo miała próbkę. Aby się tak masakrycznie nie świecić, omiotłam twarz tym pudrem i naprawdę super. Nie wiem tylko czy ten 03 nie jest trochę za ciemny. W przypływie gotówki nabędę może jeszcze ten 02.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:40   #104
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Muszę go spróbować Juka.Ciemniejszego włąsnie.Mam prosbę podaj mi skłąd Cell Fusion ,masz może pudełko jakieś ?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:00   #105
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka - http://www.sklepestetyka.pl/Cell_Fus...ml#pelen_sklad
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 14:51   #106
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Spowrotem w domu- Ladies zajęły 3 miejsce radość mojej Mam- bezcenna
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 15:04   #107
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Aussie, gratulacje i wielki szacun klask i:Buziaki dla Ladies
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:08   #108
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Aussie -a miałam pisac, z taką nazwą wylądujecie na podium..I proszę..Gr atulacje! Juka dałam do analizy skład.Może laski rozpracują,nie umiem fachowo ocenić,czy to ma tinosorb i inne ważne skłądniki,by uchronić po retinolu i przy BHA.A b.b.mi sie ten krem podobaFatalnie sie jakoś dzis czuję.Ni z gruszki ni pietruszki..Chłopaki sami pojechali z amfibią,nad zalew..A tak pięknie dziś..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:37   #109
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Aussie, gratulacje
dziś upiekłam drożdżowe. Niestety, sama zjadłam sporo, bo pyszne... Jutro już nie tkne, ale w pierwszy dzień nie umiem się oprzec...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:40   #110
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, a kiedy będziesz miała odpowiedź odnośnie składu Celll Fusion ?
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:51   #111
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka -nie wiem,na forum rzuciłam pytanie..https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=674850&page=11 Może dziewczyny będą tak miłe i przeanalizują..Kama drożdzowe na ciepło,najlepsze..Dlatego nie piekę.Chodż zal,tego zapachu i brak...Dla dzieci do wspomnień ha ha..Ale wspomnienia domu-wspomnieniami-a moje boczki kwiczą..Tak być-nie może! Wczoraj wlazłam na bieznie,jak na szafot..20 min ,bez interwału..Dziś powtórzę..Trochę przerwy i znów trzeba od początku..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:04   #112
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Juka -nie wiem,na forum rzuciłam pytanie..https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=674850&page=11 Może dziewczyny będą tak miłe i przeanalizują..Kama drożdzowe na ciepło,najlepsze..Dlatego nie piekę.Chodż zal,tego zapachu i brak...Dla dzieci do wspomnień ha ha..Ale wspomnienia domu-wspomnieniami-a moje boczki kwiczą..Tak być-nie może! Wczoraj wlazłam na bieznie,jak na szafot..20 min ,bez interwału..Dziś powtórzę..Trochę przerwy i znów trzeba od początku..
Fajnie, że zapytałaś też o Vichy
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:52   #113
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Nie wiem, czy znacie powieści Riley, świetnie się czyta
http://allegro.pl/w-poszukiwaniu-szm...026092002.html
stwierdziłam, że jeden dzień w tygodniu powinien być poswiecony na przyjemności- czytanie, ciasto drozdzowe, a teraz czekolada na gorąco Te sa bardzo dobre - włoskie, gęste.
http://allegro.pl/wloska-czekolada-d...030104350.html
Rowerka dziś nie było, tylko basen i mel b pupa i te ćwiczenia od Ilany - na mięśnie skośne i proste brzucha

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-09 o 18:05
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:04   #114
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

To zauważyłam gdy czytałam o Cell Fusion http://www.sklepestetyka.pl/SesDerma...iox_Serum.html

Miszka, coś już napisali o składach. Niewiele niestety.

Kama, dopóki nie przeczytam całego Cobena, chyba nie sięgnę po nic innego. Wariactwo jakieś mnie opętało chyba.

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-03-09 o 18:10
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:43   #115
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Pare dni nie zagladalam ale moze was nadrobie. Wolne dopiero za 4 dni.
Ledwo dycham.


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:12   #116
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka odp-Przeczytałam w opisie Cell fushion, że niby szybko się wchłania, ale jakoś nie widzę poparcia tej tezy w składzie W dodatku tak wysoką ochronę zapewnia nałożenie tylko grubej warstwy. Natomiast przy Vichy jestem skłonna w to uwierzyć, że będzie ładnie współpracować ze skórą, kremem i makijażem Ma silicę, która ładnie matuje i wygładza powierzchnię. ja bym się skusiła na Vichy, a cell fushion polowała na próbki. Poza tym składy są dość podobne. CF pisza też, że regeneruje, czyli może być stosowany zamiast kremu, z kolei Vichy także zawiera substancje pielęgnujące...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 20:22   #117
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Juka odp-Przeczytałam w opisie Cell fushion, że niby szybko się wchłania, ale jakoś nie widzę poparcia tej tezy w składzie W dodatku tak wysoką ochronę zapewnia nałożenie tylko grubej warstwy. Natomiast przy Vichy jestem skłonna w to uwierzyć, że będzie ładnie współpracować ze skórą, kremem i makijażem Ma silicę, która ładnie matuje i wygładza powierzchnię. ja bym się skusiła na Vichy, a cell fushion polowała na próbki. Poza tym składy są dość podobne. CF pisza też, że regeneruje, czyli może być stosowany zamiast kremu, z kolei Vichy także zawiera substancje pielęgnujące...
Czytałam to Miszka i w sumie to o składzie niewiele się dowiedziałam Z tego co pamiętam to potrzeba nałożenia odpowiednio grubej warstwy dotyczy każdego filtra, jeżeli ma spełniać swoje zadanie. U mnie faktycznie Cell Fusion szybko się wchłania. Mnie przekonują jego składniki pielęgnujące. Wprawdzie na końcu w składzie, ale to zawsze coś, zwłaszcza, że to filtr. Vichy też lubię, ale nie ma koenzymu i peptydu
Ten Sulwahoo (o ile tak się to pisze ) jest kremem nawilżającym i przeciwzmarszczkowym, ma filtr 50, ale świeci się jak.....nie wiem co i dziwnie pachnie.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:22   #118
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hello

ale dziś była pogoda a wieczór jaki piękny i ciepły tak około 18, zrobiłam dluuugi spacer ale niestety po drodze były przystanki w barach...a to kawa, ciacho, to znowu sałatka.... jednak około 21 zrobiło się już zimno

Aussie zuch kobietki bravo

Juka, miałam pytać, kiedy będzie analiza na rzuciłam okiem i co oba nie mają alko - to na plus ale oba mają składniki zapachowe....cell dodatkowo ma wysoko w składzie Zinc Oxide i Titanium Dioxide czyli istotne składniki w filtrze a vichy muszę przetestować choć nie wiem dlaczego nie lubię tej marki, kojarzy mi się z dużą ilością alkoholu, który dusi zapachem w pierwszym kontakcie z ich kosmetykami ducray jest fajny ale jak przejrzałam skład pod kontem pauli to okazuje się, że nie taki cud z niego, ma alko i to sporo....

Irenka, Ty już na walizach śpisz?

ahhh zapomniałam, testowałam dziś podkład Laura Mercier http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000064288.html kolor cream ivory, bardzo fajny pierwsze skojarzenie, jest jak RBR, nawet zapach, niby subtelny a jednak identyczny konsystencja taka sama, dobry podkład, ładnie wygląda na buzi, kryje ale nie za mocno, nie robi absolutnie maski, wygląda całkiem naturalnie, nie jest kremowy ale też nie typowo płynny, bardzo mi przypomina RBR kolor fajny, jutro II dzień testów, chcę jeszcze wypróbować krem tonujący i krem oil free, ten kluczowy marki, w szklanym flakonie i może na coś się skuszę a kupiłam puder sypki, ładny kolor, delikatny beż, zobaczymy czy lepszy od kanebo i kusi mnie rozświetlacz w pędzelku, ładnie wygląda, ma mikro drobinki odbijające światło
a w hebe kupiłam polecany przez Kamę, krem palmers, więc odeszły koszty przesyłki i Miszkową himalaya cream ale piecze mnie po nim twarzma w składzie alko i pójdzie pewnie na ciało, zachłannie wzięłam duże pudełka, nawilżającego i odżywczego

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-03-09 o 21:42
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:01   #119
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Fuerta nie spie na walizach ale jakos zarobiona jestem ostatnio i tak troche potrwa
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:26   #120
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ilka jaką moją Himalaję krem?Ten z aloesem dałam mężowi,bo szczypał.Ten aseptyczny używam do rąk i stóp.Lubię natomiast i uważam -ich maseczkę z modłą indyjską
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 13:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.