Drżenie głosu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stres w wielkim mieście

Notka

Stres w wielkim mieście
Zapraszamy Was do dyskusji i zadawania pytań na tematycznym forum "Stres w wielkim mieście". Od 22 lutego (poniedziałek) do 21 marca na forum co tydzień będzie odpowiadał na Wasze pytania specjalista z zakresu dietetyki, fitnesu, psychologii, stylizacji i dermatologii.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 09:17   #1
lucca
Przyczajenie
 
Avatar lucca
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2

Drżenie głosu


Mój problem jest dość nietypowy i za bardzo nie wiem do kogo mam się z nim zgłosić. Z natury jestem osobą nieśmiałą i zdystansowaną. Jestem bardzo wrażliwa i strachliwa. Chodzi o to, ze gdy mam coś powiedzieć, przeczytać strasznie drży mi głos. Staję się on niewyraźny, mylę słowa i brzmię tak jakbym miała się popłakać. Wiem, ze może to wynikać z tego, że bardzo stresują mnie takie wypowiedzi, ale zdarza mi się to także w rozmowach w cztery oczy. Stresu nigdy się nie pozbędę, ale nie wiem jak zapanować nad jego objawami. Mój problem stał się dla mnie ostatnio taką przeszkodą, że nawet izoluje się od ludzi. Nie wspomnę, że nie pomaga mi to w szkole i nie mogę realizować moich pasji. Bardzo Was proszę o pomoc w zapanowaniu nad moim głosem.
__________________
"I powiedz mi, gdzie mam szukać sensu w tym bałaganie? Jak odnaleźć siebie w świecie beze mnie? Bo nasze okazały się sny w które nikt nie wierzył."
lucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:18   #2
martina1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Drżenie głosu

moze psycholog ci pomoze z twoja osobowoscia z niesmialoscia?? ja tez tak mam ze drzy mi glos nienawidze publicznych przemowien ale wtedy mowie sobie ze oni i tak mnie nie sluchaja i nie obchodzi ich co wyglaszam wtedy mi lepiej( na uczelni w mojej grupie nikt nie slucha referatow)
martina1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 15:33   #3
lucca
Przyczajenie
 
Avatar lucca
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Drżenie głosu

Chodzi o to, że chciałabym uniknąć interwencji psychologa. Już wcześniej miałam z nim do czynienia i nie bardzo mi pomógł
__________________
"I powiedz mi, gdzie mam szukać sensu w tym bałaganie? Jak odnaleźć siebie w świecie beze mnie? Bo nasze okazały się sny w które nikt nie wierzył."
lucca jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stres w wielkim mieście


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.