Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 21:31   #2191
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
macierzynski tez cie smieszy? ;p wiem ze slowo macierz istnieje, ale mi kojarzy sie tylko i wylacznie z matematyka :p
Nie śmieszy mnie, bo wiem, co dawniej oznaczało „macierz”, a w dodatku cały czas mamy słowo „macierzyństwo”.
Słów takich, jak „tacierz” i „tacierzyństwo” nie ma i nie było.

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Niesamowicie dziwi mnie popularność poglądu, ze faceci nie są stworzeni do pewnych rzeczy. A mianowicie: na pytanie, czy mężczyzna może przez cały dzień zając się dzieckiem, dokładnie umyć podłogi i wyprasować spodnie bardzo często pada odpowiedz, ze nieeee. Jedni mówią, ze gdzie tam facet będzie umiał, ze się do tego nie nadaje, a drudzy mówią, ze owszem mogliby ale z całą pewnością zrobią to źle, nieporadnie, jeszcze coś popsują i w związku z tym lepiej żeby tego nie robili.


Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
W kwestii samej nazwy - już mój nauczyciel z liceum wyśmniewał tą nazwę, bo idiotyczna. A przecież mamy przymiotnik "ojcowski", który by się w tym połączeniu idealnie sprawdził
To prawda

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, albo w sumie bardziej ciekawi, jak to się dzieje, że pewne rzeczy są powszechnie uznawane za kicz.

Jelenie na rykowisku, skarpety do sandałów, czarny stanik do białej bluzki - wszyscy wiedzą, że to jest kicz i wieś, ale w sumie dlaczego? No bo noszenie skarpet do sandałów ma jakiśtam sens praktyczny, ale utarło się, że tego robić NIE WOLNO i już ostatnio z TŻ to rozkminialiśmy.
Ja nie ogarniam o co chodzi z tymi skarpetami do sandałów. Moim zdaniem to bardzo praktyczna sprawa

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to że zgubiłam dzisiaj obrączkę ślubną. Trzecią z kolei...
Następną kup rozmiar za małą
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 21:49   #2192
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
brzydzisz się seksem?
masz z nim problemy?
a może jesteś impotentem?
Cytuję pierwszy lepszy post w tym temacie, ale dajcie linka!!!!!
Edit, mam już. Ale dlaczemu nie gadacie, że to wątek mojej ulubienicy <3
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...

Edytowane przez panna mati_
Czas edycji: 2014-04-01 o 22:16
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 22:00   #2193
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość

Dziwi mnie słowo "garczek" czy "garczki". No nie ma takiego słowa. Garnki są. Dziwi mnie też, że to słowo budzi we mnie agresję.
Tak. Garczek Mówię tak w najbliższym otoczeniu, publicznie raczej nie, bo w sumie nie potrzebuję akurat tego słowa poza okołokuchennymi rozmowami.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jezu, ja tak mówię :< Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że u mojej rodziny i w moim mieście się tak mówiło (w każdym razie moi znajomi tak mówili). Dopiero po wyprowadzce zauważyłam, że ludzi to dziwi i staram się jak mogę, żeby się oduczyć.
Czy ja dobrze kojarzę, że jesteś ze świętokrzyskiego?

Zapomniałam o tym temacie na amen, ale wracam. Już szesnasta część!
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 22:15   #2194
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Dziwi mnie moja mama. Zostawiłam włączonego fejsbuka i poszłam do drugiego pokoju, a w tym czasie mama chciała skorzystać z kompa, więc sobie weszła. No i weszła w moje zdjęcie profilowe, a tam moja przyjaciółka dała mi serduszko w komentarzu.

I moja matka, że co to ma znaczyć Chyba z 15 minut dywagowała nad tym, czy jestem lesbijką czy nie. Jakie inne dowody przeciwko mnie? Jak sprzątała dom, to przy okazji weszła do mnie (mnie nie było w domu) zetrzeć kurze i dorwała się do mojego pudełka, w którym trzymam różne "pamiątki" m.in. podwiązkę ze studniówki, bilety z festiwalów, no i kartki z życzeniami urodzinowymi i świątecznymi. Oczywiście wszystko przejrzała - a że kartki były głównei od mojej przyjaciółki, no to było tam w jednej "Kocham cię bardzooo" czy coś takiego ; Co wzbudziło jeszcze bardziej jej podejrzenia.

Mówię wam, no matka kazała mi się tłumaczyć po takich "dowodach" czy ja jestem lesbijką czy nie I "jak nie to pokaż mi faceta" (akurat teraz jestem sama, także tego )... Szczena mi opadła Nie wiem czy to jakaś zbliżająca się menopauza, czy co

Wszelkie podejrzenia "narkotyyyki", "kto ze znajomych co bierze', 'koksy' i inne jej obsesje przetrwałam, ale to już jest przeginka


chyba jestes moją siostrą
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 22:17   #2195
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że jestem konserwatywna, bo nie chciałabym się bzykać przy dziecku :<

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Jestem ze wsi, to nie moja wina, że uważam, ze seks to sprawa tylko dla uczestniczących (lub dobrowolnie obserwujących...)
Jak żyć, panny wizażanki, jak żyć???
Starość nie radość. Ale jakoś sobie z tym poradzisz.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 06:39   #2196
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Mnie dziwią i nudzą. Dziwią w przypadku programów informacyjnych, nie lubię jak pomiędzy poważne wiadomości typu wypadki czy rewolucje wplata się jakieś bzdury - i nudzą w przypadku profili facebookowych, to już jest strasznie słabe jak widzę że moja uczelnia chce zmienić nazwę, ktoś tam zagrać w zagranicznym serialu, i inne, których nie wymienię bo już nie pamiętam. Może to ja jestem już zdziadziała, a innych to autentycznie śmieszy?
Mnie nie śmieszy...
Poza tym jak można uwierzyć, że np. zagraniczny serial ma się przenieść do Polski (np. nowy sezon Walking Dead będzie kręcony w kopalniach na Śląsku) albo, że polscy aktorzy będą grać w zagranicznym serialu...
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 06:45   #2197
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że jestem konserwatywna, bo nie chciałabym się bzykać przy dziecku :<

Jestem ze wsi, to nie moja wina, że uważam, ze seks to sprawa tylko dla uczestniczących (lub dobrowolnie obserwujących...)
Jak żyć, panny wizażanki, jak żyć???
Tak w związku z tym tematem to mi się przypomniał ten gif
http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/co...vf3SmGPPqO.gif
Nawet przy kocie nie chciałabym uprawiać seksu a co dopiero mówić o dziecku.
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Tak. Garczek Mówię tak w najbliższym otoczeniu, publicznie raczej nie, bo w sumie nie potrzebuję akurat tego słowa poza okołokuchennymi rozmowami.
Jak żyje jeszcze nie spotkałam się z czymś takim jak garczek, pewnie to zależy od regionu.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 06:47   #2198
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Dziwi mnie, że ktoś publicznie pisze, że seks przy dziecku to nic takiego.

Dziwi mnie ostatni wysyp mundrości na wizażu, od których mnie wyrywa z kapci
Ochh jak możesz to przecież takie, hmmm naturalne?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
śmieszy mnie i bawi jak jakaś dziewczyna/kobieta/per pani, naiwnie sobie wmawia że jeśli ma przyjaciółkę to ta dzieli się z nią absolutnie wszystkim i bawi mnie przekonanie, ze przecież ta kobieta wie wszystko, toć to jej przyjaciółka!
Mam alergię na piszczące psiapsiuły, ( powyżej wieku 13 lat), no sorrry ale kobiety 30+ , co wszystcko robią razem, wszytko maja takie same i dziela się swoim zyciem emocjonalnym, sexualnym i fizjologicznym

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że jestem konserwatywna, bo nie chciałabym się bzykać przy dziecku :<

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Jestem ze wsi, to nie moja wina, że uważam, ze seks to sprawa tylko dla uczestniczących (lub dobrowolnie obserwujących...)
Jak żyć, panny wizażanki, jak żyć???
Też jestem ze wsi, a w dodatku jestem stara, ehhh przegrałam życie, sexualne oczywiście.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 08:01   #2199
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

mnie generalnie wisi i powiewa co kto wkleja na fejsa czy setne foto kota,dziecka czy dziubki ale normalnie nie ogarniam fotek z ...cmentarza
wchodze sobie wczoraj widze znajomą której wiem ze 2 miesiące temu umarła mama
no i co jakiś czas wstawia fotki----- wnuczki"u babci" ona koło krzyża i w drodze "na kawkę" do mamy,czyli owa kolezanka idąca alejką cmentarną
no nie ogarniam
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 08:58   #2200
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
mnie generalnie wisi i powiewa co kto wkleja na fejsa czy setne foto kota,dziecka czy dziubki ale normalnie nie ogarniam fotek z ...cmentarza
wchodze sobie wczoraj widze znajomą której wiem ze 2 miesiące temu umarła mama
no i co jakiś czas wstawia fotki----- wnuczki"u babci" ona koło krzyża i w drodze "na kawkę" do mamy,czyli owa kolezanka idąca alejką cmentarną
no nie ogarniam
Hyhm. Staram się nie oceniać bo każdy sobie w inny sposób radzi z bólem, ale cykanie fotek na cmentarzu mnie zawsze trochę mierzi Tzn. fotki jak fotki jeszcze, ale pokazywanie ich wszystkim i przekazywanie do oceny mnie dziwi. Ale może ta znajoma jakiś tam sens dla siebie w tym widzi, trudno pojąć.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 09:15   #2201
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

ja nie daje robić fotek mojej młodej na cmentarzu ,nie wiem normalnie nie cierpie taiego czegoś
tak samo mam dziwne uczucie jak widze niemowlaka w wózku na takiej poduszce
http://www.mosinski.com.pl/pl/wybici...alaiiwzor.html

nawet jak szukałam grafiki to własnie mi to wyskoczyło a tu...do wybicia trumien
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 09:27   #2202
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 693
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
mnie generalnie wisi i powiewa co kto wkleja na fejsa czy setne foto kota,dziecka czy dziubki ale normalnie nie ogarniam fotek z ...cmentarza
wchodze sobie wczoraj widze znajomą której wiem ze 2 miesiące temu umarła mama
no i co jakiś czas wstawia fotki----- wnuczki"u babci" ona koło krzyża i w drodze "na kawkę" do mamy,czyli owa kolezanka idąca alejką cmentarną
no nie ogarniam
Powiedz, że żartujesz...

Mój kolega pokazał mi kiedyś, jak jego znajomy umieścił na Facebooku "relację na żywo" z pogrzebu. Dołączony był do tego link do strony, do transmisji live, nagrywanej telefonem.
I wyglądało to, jak relacja z jakiegoś meczu. Np. "10:15 Ksiądz się zbliża do mównicy...", "10:27 Michelle płacze!".

A pod relacją kilkadziesiąt obserwujących, oglądających wideo i komentujących jednocześnie.

Błagam was, dziewczyny, powiedzcie mi, że trend wstawiania relacji na żywo z pogrzebów do Polski jeszcze nie dotarł . To się robi chore. Nie mam Facebooka, ale wyobrażam sobie, jak jego znajomi musieli się czuć. Wchodzą rano na fejsa, sprawdzić nowiny, a tam pogrzeb z transmisją na żywo i komentatorem, relacjonującym zdarzenie.


_________________________ _________

A jeszcze słyszałam, że jakieś dwie dziewczynki z mojej uczelni (jak to dobrze, że nie z mojego kierunku ), pobiły się o zdjęcia na Facebooku. Jedna wstawiła komentarz, że drugiej jakaś tam bluzka nie pasuje. Zaczęły się kłócić, skończyło się na bójce w kiblu na uczelni .

Edytowane przez 0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Czas edycji: 2014-04-02 o 09:34
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 09:34   #2203
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

nie nie żartuje

nawet dziś jej córka z misiem w alejce cmentarnej a podpis moje słoneczko

transmisja z pogrzebu
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 09:38   #2204
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

jednak nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 09:41   #2205
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 693
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
nie nie żartuje

nawet dziś jej córka z misiem w alejce cmentarnej a podpis moje słoneczko

transmisja z pogrzebu
Jeśli jesteś w szoku, to znaczy, że dobrze jest z polskimi dziećmi, jeszcze im do końca nie odbiło .

Ten głupi trend do was jeszcze nie dotarł i mam nadzieję, że nasi młodzi Polacy, tego pomysłu nie przejmą po Irlandczykach i nie będą komentować na żywo pogrzebów swoich bliskich.

W Dublinie w modzie jest transmisja na żywo, nagrywana telefonem. Relacje na żywo z porodu też wstawiają, dobrze, że bez wideo .
"12:24 Mam skurcze...", "12:45 pielęgniarz się do mnie uśmiechnął", "13:00 Boli mnie wagina!"

Idę na uczelnię , u mnie relacji na żywo z wykładów nikt ponoć nie wstawia.
A tak mi się nie chce iść na ten wykład.
Btw, czy niektóre matki to jakieś rzeźniczki? Dzieci nigdy nie rodziłam, ale koleżanki wspominały, że to piekielny ból. Jakim cudem ktoś daje radę rodzić dziecko i siedzieć na Facebooku jednocześnie? Jakieś magiczne moce?

Edytowane przez 0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Czas edycji: 2014-04-02 o 09:50
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 10:35   #2206
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

szkoda że nie ma relacji z kibla
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 13:07   #2207
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Dziwi mnie moja mama. Zostawiłam włączonego fejsbuka i poszłam do drugiego pokoju, a w tym czasie mama chciała skorzystać z kompa, więc sobie weszła. No i weszła w moje zdjęcie profilowe, a tam moja przyjaciółka dała mi serduszko w komentarzu.

I moja matka, że co to ma znaczyć Chyba z 15 minut dywagowała nad tym, czy jestem lesbijką czy nie. Jakie inne dowody przeciwko mnie? Jak sprzątała dom, to przy okazji weszła do mnie (mnie nie było w domu) zetrzeć kurze i dorwała się do mojego pudełka, w którym trzymam różne "pamiątki" m.in. podwiązkę ze studniówki, bilety z festiwalów, no i kartki z życzeniami urodzinowymi i świątecznymi. Oczywiście wszystko przejrzała - a że kartki były głównei od mojej przyjaciółki, no to było tam w jednej "Kocham cię bardzooo" czy coś takiego ; Co wzbudziło jeszcze bardziej jej podejrzenia.

Mówię wam, no matka kazała mi się tłumaczyć po takich "dowodach" czy ja jestem lesbijką czy nie I "jak nie to pokaż mi faceta" (akurat teraz jestem sama, także tego )... Szczena mi opadła Nie wiem czy to jakaś zbliżająca się menopauza, czy co

Wszelkie podejrzenia "narkotyyyki", "kto ze znajomych co bierze', 'koksy' i inne jej obsesje przetrwałam, ale to już jest przeginka
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 13:51   #2208
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Oglądałam taką transmisję na żywo ze ślubu, który odbywał się na innym kontynencie, więc dla znajomych był przekaz w internecie - i nawet to, mimo jakiegoś uzasadnienia dla takiego rozwiązania, wydawało mi się nietypowe. Ale pogrzeb? W sumie może też mieli kogoś, kto bardzo chciał uczestniczyć w tym wydarzeniu, a z jakichś powodów nie mógł... Ale podawania linka do publicznej wiadomości na fb i tak nie ogarniam.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 14:48   #2209
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Hmmm przypomniała mi się sytuacja gdzie u mnie na blokach jedna ze starszych sąsiadek(bardzo starszych) miała wnuczkę która mieszkała na innym kontynencie. Miała tam ślub gdzie teraz mieszka ale .. chcieli zrobić również przyjęcie w Polsce ze względu właśnie na babcie. Zamówiona była specjalna dodatkowa msza :P Jej mąż był ogólnie to nazwę Azjatą... Przyjechała rodzinka z jego strony na polską msze i wesele (wódke ponoć naszą łupali ostro i sie cieszyli ) ale na mszy to był cyrk nie z tej ziemi. Wyciągali telefony,tablety i walili sobie fotki w kościele.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 15:25   #2210
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Miałam napisać o tym zdziwieniu wcześniej, ale zapomniałam.

Po co ludzie zbierają malutkie kraby na plaży - żywe? Żeby zjeść? A może akwaria mają? Suszą i dają na wystawkę? Najpierw dają do akwarium, podtuczą i zjadają?
Normalnie do pudełka z wodą wrzucali takie małe, białe krabiki.

Byłam na spacerze na plaży, a tam było mnóstwo takich malutkich białych krabów - świetnie to wygląda jak się zakopują w piasku ^^ mniej fajnie że się ich bałam, bo może mnie uszczypną jadowite to one nie są chyba?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 16:42   #2211
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Tak. Garczek Mówię tak w najbliższym otoczeniu, publicznie raczej nie, bo w sumie nie potrzebuję akurat tego słowa poza okołokuchennymi rozmowami.


Czy ja dobrze kojarzę, że jesteś ze świętokrzyskiego?
Tak Ufff, czyli nie tylko ja tak mówię
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 16:46   #2212
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

jadowite nie są, ale boli takie uszczypniecie bo mnie kiedyś uszczypnął;p i miałam ślad jeszcze z dzień lub dwa! a po co im one to nie wiem.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 17:00   #2213
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość


chyba jestes moją siostrą
Niestety mam tylko brata

Jakieś 3 lata temu przegięciem było dla mnie, że jak poprosiłam o ogórki kiszone (zawsze bardzo lubiłam, a akurat miałam ochotę na domowe hamburgery i tylko ogórków mi brakowało), to mój tata wrócił do domu spanikowany, że jestem w ciąży Ale podejrzenia o homoseksualizm przez serduszka od przyjaciółki, to już jest przeginka Nawet mój brat matkę wyśmiał i mówi, że teraz duzo dziewczyn tak do siebie pisze i nic nie ma w tym dziwnego, to moja matka, że "W TYM WIEKU TO NIE JEST NORMALNE" (mam 21 lat)

Zresztą to i tak mniejsza o to, bardziej jestem wściekła, że zaglądała mi w moje prywatne rzeczy (kartki świateczne na pewno nie leżały na wierzchu, choć ona mówiła że "wypadło skądś tam" tylko w moim takim pudełko-koszyku, z pokrywką, który leży na najniższej półce, a na nim stoją jeszcze trzy albumy ze zdjęciami. Więc musiała specjalnie z dołu to pudełko wyjmować
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 17:06   #2214
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Jakieś 3 lata temu przegięciem było dla mnie, że jak poprosiłam o ogórki kiszone (zawsze bardzo lubiłam, a akurat miałam ochotę na domowe hamburgery i tylko ogórków mi brakowało), to mój tata wrócił do domu spanikowany, że jestem w ciąży
Dostałam czkawki ze śmiechu, kumpel spojrzał na mnie jak na idiotkę
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 17:14   #2215
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Dostałam czkawki ze śmiechu, kumpel spojrzał na mnie jak na idiotkę
Dobrze, że siedzę sama w domu
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 17:17   #2216
String Emil
Raczkowanie
 
Avatar String Emil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 342
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Dziwi mnie wątek, w którym dziewczyna pyta o stawki za usługi pań sprzątajacych mieszkania, a tam wśród odpowiedzi najazd na nią, że jest nieogarem, bo powinna se sama sprzątać, w końcu mieszka sama, a to tylko kwestia dobrej organizacji itd.

też jestem nieogarem, bo tego nie ogarniam
String Emil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 17:18   #2217
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Dobrze, że siedzę sama w domu
Czemu mnie to tak śmieszy, teraz nie mogę się uspokoić, a on razem ze mną
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 17:20   #2218
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Aaa, coś dla mnie, idę się dowiedzieć jak bardzo nie ogarniam

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Czemu mnie to tak śmieszy, teraz nie mogę się uspokoić, a on razem ze mną
My się ostatnio tak śmieliśmy z kawału, który nawet nie był śmieszny. Chwila przerwy, spojrzenie i znów napad śmiechu. Ale podobno to zdrowo
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 18:01   #2219
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Niestety mam tylko brata

Jakieś 3 lata temu przegięciem było dla mnie, że jak poprosiłam o ogórki kiszone (zawsze bardzo lubiłam, a akurat miałam ochotę na domowe hamburgery i tylko ogórków mi brakowało), to mój tata wrócił do domu spanikowany, że jestem w ciąży Ale podejrzenia o homoseksualizm przez serduszka od przyjaciółki, to już jest przeginka Nawet mój brat matkę wyśmiał i mówi, że teraz duzo dziewczyn tak do siebie pisze i nic nie ma w tym dziwnego, to moja matka, że "W TYM WIEKU TO NIE JEST NORMALNE" (mam 21 lat)

Zresztą to i tak mniejsza o to, bardziej jestem wściekła, że zaglądała mi w moje prywatne rzeczy (kartki świateczne na pewno nie leżały na wierzchu, choć ona mówiła że "wypadło skądś tam" tylko w moim takim pudełko-koszyku, z pokrywką, który leży na najniższej półce, a na nim stoją jeszcze trzy albumy ze zdjęciami. Więc musiała specjalnie z dołu to pudełko wyjmować

Ja bym o to sprzątanie awanturę zrobiła. Zresztą kiedyś się fochnęłam i poryczałam przez takie coś.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 18:07   #2220
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 16

[/COLOR]Ja ogórki kiszone wtryniam od maleńkości zapijając je wodą w której się ukisiły (mniam, woda lepsza od ogórków) więc moja rodzina luz, przyzwyczajona

Ale moja mama też ponoć wkręciła sobie kiedyś że w ciąży jestem XD
To było w liceum, więc nie była by to tak do końca radosna informacja.

Za to teraz mam wrażenie, że wszyscy życzą mi w końcu wpadki, jak się sama do tego nie garnę.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 21:16:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.