Czy opalenizna może trzymać sześć miesięcy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-24, 14:50   #1
Rozaxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1

Czy opalenizna może trzymać sześć miesięcy?


W latach 2018-2022 unikałam słońca jak tylko to możliwe więc latem byłam lekko beżowa a zimą dosłownie biała i lubiłam to w sobie jestem jasną blondynką ( naturalnie średni blond) o błękitnych oczach i lubię być taka bielutka. Jedyny problem to jest taki że w ostatnie wakacje zbyt długo chyba spędziłam czas na słońcu i tak jak zawsze byłam leciutko beżowa latem tak teraz taki kolor cery mam niestety do teraz. Z natury mam jasną karnację tylko skłonną do opalania nawet na brąz pamiętam z dzieciństwa. Czuję się za ciemna z tą beżową cerą i chciałbym być taka bielutka jak w poprzedniej lata. Czy wiecie co mogę zrobić żeby moja cera znów była bardzo biała i blada. Boję się że ta opalenizna zostanie ze mną na zawsze a ja tego jaka jasna, błękitno oka blondyna nienawidzę bo czuję się tylko dobrze kiedy jestem bardzo biała. Jak pozbyć się tej ciemniejszej cery na całym ciele i wrócić do bladej?

Jeszcze wiosny nie ma ale ja już unikam pierwszych promieni słonecznych bo boję się że jeszcze bardziej będę ciemna chociaż wiele osób i tak mi mówi że przesadzam bo jaśniutka jestem. Jak rozjaśnić starą opaleniznę sprzed 6miesięcy? Ostatni raz na słońcu byłam w październiku i pech chciał że się opaliłam tak że do teraz mi nie chcę wrócić moja cera do białej.
Rozaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-24 15:50:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.