Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 20:36   #4921
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Myslicie, ze jak zmyje olejek z glowy mydlem to bede miec siano? Nie mam nic oczyszczajacego. A musze umyc glowe. Tylko nie wiem czy jest sens nakladac olejek?
To chyba lepiej juz zelem po prysznic Jaki masz żel w domu?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:41   #4922
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Nie jestem w domu i mam tylko mydlo

ew Schaumma, ktora obciaza mi wlosy- dodac sody?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:52   #4923
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Nie jestem w domu i mam tylko mydlo

ew Schaumma, ktora obciaza mi wlosy- dodac sody?
Jesli jestes tak odważna by mydłem umyć, to próbuj na wlasną odpowiedzialnosc Tylko pamietaj by potem opłukać czyms kwasnym włosy (po umyciu) np. wodą z cytryną, czy octem jabłkowym, bo zostanie Ci osad. Szampon -możesz uzyc jego minimalna ilosc i wymieszac z wodą + ewent. trochę sody, ale po tym potrzebna jest równiez kwasna płukanka i maska nawilżajaca. SOda moze podraznic skórę i wysuszyc wysoko porowate włosy, spowodować wypłukiwanie farby.

Albo szampon i potem jakas płukanka odswieżajaca włosy.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:00   #4924
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Kupiłam dziś buty - adidasy. W sklepie było wszystko okej, pochodziłam w nich i dosłownie końcówka znaczka na bucie mnie uwiera Boje się, że zacznie obcierać. Mam 14 dni na oddanie. Ale w tym czasie mogę w nich chodzić po polu normalnie? Wiem, że głupie ale wolę się upewnić...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:02   #4925
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jesli jestes tak odważna by mydłem umyć, to próbuj na wlasną odpowiedzialnosc Tylko pamietaj by potem opłukać czyms kwasnym włosy (po umyciu) np. wodą z cytryną, czy octem jabłkowym, bo zostanie Ci osad. Szampon -możesz uzyc jego minimalna ilosc i wymieszac z wodą + ewent. trochę sody, ale po tym potrzebna jest równiez kwasna płukanka i maska nawilżajaca. SOda moze podraznic skórę i wysuszyc wysoko porowate włosy, spowodować wypłukiwanie farby.

Albo szampon i potem jakas płukanka odswieżajaca włosy.

Dzieki. Bede myslec
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:09   #4926
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Mam problem z allegro :/

Zamówiłam zegarki jelly watch i nie sprawdziłam dokładnie warunków przesyłki. Wyszło na to, że za każdy oddzielnie. Nie ja to zamawiałam, koleżanka robiła to dla mnie - zamówienie jest ale jeszcze nieopłacone. Wyszlo bardzo dużo pieniędzy... Napisałam do osoby od aukcji, że zaszła pomyłka i zapytałam o możliwość odwołania. Oczywiście te przesyłki idą z Szanghaju :/ Czy jest opcja, że uda się to odkręcić? Jeśli nie i bedę musiała kupić to jak mogę odzyskać kasę? Jest taka możliwość?

uhh, nienawidzę zakupów przez neta
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:18   #4927
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Mam problem z allegro :/

Zamówiłam zegarki jelly watch i nie sprawdziłam dokładnie warunków przesyłki. Wyszło na to, że za każdy oddzielnie. Nie ja to zamawiałam, koleżanka robiła to dla mnie - zamówienie jest ale jeszcze nieopłacone. Wyszlo bardzo dużo pieniędzy... Napisałam do osoby od aukcji, że zaszła pomyłka i zapytałam o możliwość odwołania. Oczywiście te przesyłki idą z Szanghaju :/ Czy jest opcja, że uda się to odkręcić? Jeśli nie i bedę musiała kupić to jak mogę odzyskać kasę? Jest taka możliwość?

uhh, nienawidzę zakupów przez neta
trochę głupotę zrobiłaś, że zamówienie aż z Azji, bo jelly można zamawiać z tej strony -> http://jellyshop.eu/pl/c/Zegarki/1
no chyba, że to są jakieś ekstra modele, których w PL nie ma.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 21:19   #4928
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś buty - adidasy. W sklepie było wszystko okej, pochodziłam w nich i dosłownie końcówka znaczka na bucie mnie uwiera Boje się, że zacznie obcierać. Mam 14 dni na oddanie. Ale w tym czasie mogę w nich chodzić po polu normalnie? Wiem, że głupie ale wolę się upewnić...
Masz 14 dni na oddanie - czyli sklep daje możliwość zwrotu towaru i odstąpienia od umowy w terminie 14 dni? Wtedy musi to być towar nieużywany. Co innego reklamacja
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:19   #4929
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
trochę głupotę zrobiłaś, że zamówienie aż z Azji, bo jelly można zamawiać z tej strony -> http://jellyshop.eu/pl/c/Zegarki/1
no chyba, że to są jakieś ekstra modele, których w PL nie ma.
jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o allegro, osoba która zamawiała to dla mnie - również. wiem, że głupota i wiem, że to moja wina :P gubię się w technologii. muszę to jakoś odkręcić tylko nie wiem czy mam szanse?
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:19   #4930
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś buty - adidasy. W sklepie było wszystko okej, pochodziłam w nich i dosłownie końcówka znaczka na bucie mnie uwiera Boje się, że zacznie obcierać. Mam 14 dni na oddanie. Ale w tym czasie mogę w nich chodzić po polu normalnie? Wiem, że głupie ale wolę się upewnić...
Masz prawo do zwrotu z paragonem towar z metkami. Po zwrocie on trafia na półki. Chciałabyś kupić buty, w których ktoś wcześniej 2 tygodnie śmigał? Nie sądzę Zwróć je, póki nie używałaś, wymień na inne (może to wada taka) albo zareklamuj
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:21   #4931
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Mam problem z allegro :/

Zamówiłam zegarki jelly watch i nie sprawdziłam dokładnie warunków przesyłki. Wyszło na to, że za każdy oddzielnie. Nie ja to zamawiałam, koleżanka robiła to dla mnie - zamówienie jest ale jeszcze nieopłacone. Wyszlo bardzo dużo pieniędzy... Napisałam do osoby od aukcji, że zaszła pomyłka i zapytałam o możliwość odwołania. Oczywiście te przesyłki idą z Szanghaju :/ Czy jest opcja, że uda się to odkręcić? Jeśli nie i bedę musiała kupić to jak mogę odzyskać kasę? Jest taka możliwość?

uhh, nienawidzę zakupów przez neta
Tak naprawdę nikt nie zmusi Cię do zapłaty za towar. Skończy się najprawdopodobniej ostrzeżeniem od Allegro, kiedy sprzedawca wystąpi o zwrot prowizji z powodu Twojego "widzimisię"
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 21:27   #4932
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś buty - adidasy. W sklepie było wszystko okej, pochodziłam w nich i dosłownie końcówka znaczka na bucie mnie uwiera Boje się, że zacznie obcierać. Mam 14 dni na oddanie. Ale w tym czasie mogę w nich chodzić po polu normalnie? Wiem, że głupie ale wolę się upewnić...
Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Masz 14 dni na oddanie - czyli sklep daje możliwość zwrotu towaru i odstąpienia od umowy w terminie 14 dni? Wtedy musi to być towar nieużywany. Co innego reklamacja
Towar zwracany nie może mieć śladów używania.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:28   #4933
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
"Moje miejsca" (obok "wyznacz trasę") i "utwórz mapę" - tam możesz dodawać znaczniki .
Dzieki!

Potrzebuję kogoś, kto zna francuski. Szukam darmowego (albo taniego) parkingu pod Paryżem. Przy pomocy różnych serwisów udało mi się kilka znaleźć. przy jednym z nich jest tablica (sprawdziłam na Google Street View) taka jak w załaczniku. Czy dobrze rozumiem, że pisze na niej: "Parking na 100 miejsc zarezerwowany dla przedsiębiorców/sprzedawców w następujace dni: wtorek, piątek, niedziela od 6 rano do 16 (albo 18, trudno odczytać)"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tablica.jpg (23,9 KB, 5 załadowań)
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!

Edytowane przez linka_12
Czas edycji: 2013-09-03 o 21:54
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:29   #4934
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

W jakiej sieciówce znajdę spodnie z regularną talią i nogawką? Mogą być zwykłe dżinsy (byle ciemne), ewentualnie czarne spodnie, byle nie z Cubusa, bo to po dwóch praniach nadawały się do wyrzucenia Cena do 150 zł
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:40   #4935
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Masz 14 dni na oddanie - czyli sklep daje możliwość zwrotu towaru i odstąpienia od umowy w terminie 14 dni? Wtedy musi to być towar nieużywany. Co innego reklamacja
Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Masz prawo do zwrotu z paragonem towar z metkami. Po zwrocie on trafia na półki. Chciałabyś kupić buty, w których ktoś wcześniej 2 tygodnie śmigał? Nie sądzę Zwróć je, póki nie używałaś, wymień na inne (może to wada taka) albo zareklamuj
Własnie pytałam się babki czy jeśli bym chciała je zwrócić to czy muszą być nie używane a ona mi tylko powiedziała, że mam 14 dni na oddanie. A wszelkie metki mi obcięła inna jeszcze w sklepie
Chyba je oddam bo szkoda się męczyć choć żałuję bo szukałam ich dłuuugo
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:43   #4936
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
W jakiej sieciówce znajdę spodnie z regularną talią i nogawką? Mogą być zwykłe dżinsy (byle ciemne), ewentualnie czarne spodnie, byle nie z Cubusa, bo to po dwóch praniach nadawały się do wyrzucenia Cena do 150 zł
Może Orsay?
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:48   #4937
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Dzieki!
A ja mam pytanie, zamierzasz tę mapkę pobrać sobie na telefon, żeby móc korzystać z niej będąc offline? Czy to jest trudne do ogarnięcia? Muszę się tego nauczyć, bo ciągle będę szukała darmowych mapek albo drukowała w słabej jakości

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Własnie pytałam się babki czy jeśli bym chciała je zwrócić to czy muszą być nie używane a ona mi tylko powiedziała, że mam 14 dni na oddanie. A wszelkie metki mi obcięła inna jeszcze w sklepie
Chyba je oddam bo szkoda się męczyć choć żałuję bo szukałam ich dłuuugo
Jak to Ci w sklepie obcięła? :O Co to za sklep?
Ja też muszę sobie kupić jakieś sportowe buty, ale szukanie rozmiaru doprowadza mnie do szału. Może gdzieś przypadkiem na coś trafię, albo będę chodzić w starych
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:54   #4938
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
To aż 10 kilo W zależności od tego, gdzie lecisz, polskie jedzenie może się przydać



Dziewczyny, szukam wątku. To był wątek w stylu 'podziel, co dziś wydarzyło się dobrego w twoim życiu'. Wiem, że nawet zdołałam się w nim wypowiedzieć kilka miesięcy temu, a nie mogę znaleźć - z drugiej strony trochę mi się postów napisało od tego czasu. Poza tym nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę
Ten ? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=707648
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:58   #4939
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, zamierzasz tę mapkę pobrać sobie na telefon, żeby móc korzystać z niej będąc offline? Czy to jest trudne do ogarnięcia? Muszę się tego nauczyć, bo ciągle będę szukała darmowych mapek albo drukowała w słabej jakości
Chciałabym mieć taki zamiar. Niestety, moja komórka jest lekko archaiczna, planuję ją wymienić na coś z androidem. Jednak od razu ci napiszę, że takie korzystanie z mapki offline jest ekstra (jedna moja przyjaciółka ma Iphone'a, druga Samsunga - jak gdzies wyjeżdzamy to robię za nawigatora i takie mapki nagrywam na ich telefony, żeby potem skorzystać)
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 22:14   #4940
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jak to Ci w sklepie obcięła? :O Co to za sklep?
Ja też muszę sobie kupić jakieś sportowe buty, ale szukanie rozmiaru doprowadza mnie do szału. Może gdzieś przypadkiem na coś trafię, albo będę chodzić w starych
Sama się dziwiłam! Wypełniałam formularz a ona cyk metkę obcięła Dlatego mam nadzieje, że nie zrobią problemów przez to...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 22:16   #4941
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Może Orsay?
Dziękuję, zobaczę Irytuje mnie strasznie to, że wszędzie są rurki, prosta nogawka zawsze idzie w parze z biodrówkami
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 22:16   #4942
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, zamierzasz tę mapkę pobrać sobie na telefon, żeby móc korzystać z niej będąc offline? Czy to jest trudne do ogarnięcia? Muszę się tego nauczyć, bo ciągle będę szukała darmowych mapek albo drukowała w słabej jakości

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Jak to Ci w sklepie obcięła? :O Co to za sklep?
Ja też muszę sobie kupić jakieś sportowe buty, ale szukanie rozmiaru doprowadza mnie do szału. Może gdzieś przypadkiem na coś trafię, albo będę chodzić w starych
A jaki masz rozmiar?
I chodzi o sportowe do chodzenia, czy do biegania? Bo mój tż zawsze mówi, że jak do biegania to rozmiar mniejsze muszą być... ale nie pytaj mnie dlaczego
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 22:21   #4943
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
A jaki masz rozmiar?
I chodzi o sportowe do chodzenia, czy do biegania? Bo mój tż zawsze mówi, że jak do biegania to rozmiar mniejsze muszą być... ale nie pytaj mnie dlaczego
Że co? Chyba większe.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 22:42   #4944
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziękuję, zobaczę Irytuje mnie strasznie to, że wszędzie są rurki, prosta nogawka zawsze idzie w parze z biodrówkami
Taka moda. Może jeszcze w C&A byś coś znalazła, chociaż w sumie wszędzie z tymi nogawkami jest tak jak piszesz... Ewentualnie jakiś większy Wrangler/Lee Ci pozostaje, ale tam bez wyprzedaży ceny są absurdalne.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 23:07   #4945
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A nie możesz zmyć szamponem?
Ja zmywam takim szamponem Pantene Aqua Light, czuję, że włosy po 2 myciach skrzypią wręcz (mimo że on nie ma najlepszego składu). W ogóle to niedobrze zmywać takim szamponem czy po prostu zmywam cały efekt? Jestem szczerze zakochana w tym szamponie i nie wyobrażam sobie mycia tępymi szamponami naturalnymi Choć wkręcam się w naturalną pielęgnację twarzy i ciała, więc może przyjdzie czas i na włosy...
Od tego szamponu zaczęła się moja w dużej mierze naturalna pielęgnacja. Tzn przy używaniu całej serii Aqua Light moje włosy się tak zepsuły, że je później zaczęłam ambitnie ratować i się wkręciłam w dbanie o włosy
Mam nadzieję, że Tobie lepiej służy, ale mnie się na początku wydawał super, bo włosy się mniej przetłuszczały, a po jakimś czasie stosowania tej serii znowu miałam problem z przetłuszczaniem, na dodatek włosy okropnie się zniszczyły
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 00:22   #4946
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziękuję, zobaczę Irytuje mnie strasznie to, że wszędzie są rurki, prosta nogawka zawsze idzie w parze z biodrówkami
W Marks&Spencer sa takie klasyczne modele Prosta nogawka , wysoka talia .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 00:24   #4947
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Niestety nie, ale już znalazłam (po godzinie wyszukiwania i słowie-kluczu 'rower' )... O ten wątek pytałam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=697954&page=2

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
A jaki masz rozmiar?
I chodzi o sportowe do chodzenia, czy do biegania? Bo mój tż zawsze mówi, że jak do biegania to rozmiar mniejsze muszą być... ale nie pytaj mnie dlaczego
Do chodzenia choć biegać też mi się zdarza, ale najwyżej na autobus Mam rozmiar 41/42/43, przy czym średnia arytmetyczna wykazuje ok. 42,3. Choć ostatnio kupiłam buty 41 i uznałam to za spory sukces moich stóp

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Od tego szamponu zaczęła się moja w dużej mierze naturalna pielęgnacja. Tzn przy używaniu całej serii Aqua Light moje włosy się tak zepsuły, że je później zaczęłam ambitnie ratować i się wkręciłam w dbanie o włosy
Mam nadzieję, że Tobie lepiej służy, ale mnie się na początku wydawał super, bo włosy się mniej przetłuszczały, a po jakimś czasie stosowania tej serii znowu miałam problem z przetłuszczaniem, na dodatek włosy okropnie się zniszczyły
To nieźle. Mam nadzieję, że u mnie nie będzie tak źle - w sumie już 3 butlę zaczynam. Odżywki mam inne, najpierw Isana, później balsam babuszki agafii, a teraz wreszcie Aussie. Dodam tylko, że ja używam duuuużo masek do włosów i zaczynam olejować (a właściwie wracam po kilku porzuconych próbach). Do szamponów bez slsów chyba się nigdy nie przekonam, bo mam dreszcze, jak myję tym włosy
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 00:29   #4948
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Mi ten Pantene bardzo pomagal na przetluszczanie, ogolnie bylam zachwycona, ale zaczal mi niesamowicie platac wlosy. Teraz sobie mysle, ze mogla je miec przesuszone (bo to glowna przyczyna platania). Z tej samej serii cudowna jest odzywka w spreju.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 00:33   #4949
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Mi ten Pantene bardzo pomagal na przetluszczanie, ogolnie bylam zachwycona, ale zaczal mi niesamowicie platac wlosy. Teraz sobie mysle, ze mogla je miec przesuszone (bo to glowna przyczyna platania). Z tej samej serii cudowna jest odzywka w spreju.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rzeczywiście włosy są tępe bez niczego, szczególnie po drugim myciu, ale ja pomagam sobie odżywką. Dodatkowo stosuję na lekko przeschnięte włosy odżywkę w spreju z Schaumy i jedwab na końcówki. Czyli włosowa sodoma i gomora wg niektórych, ale jeszcze mi pasuje.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 00:56   #4950
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście włosy są tępe bez niczego, szczególnie po drugim myciu, ale ja pomagam sobie odżywką. Dodatkowo stosuję na lekko przeschnięte włosy odżywkę w spreju z Schaumy i jedwab na końcówki. Czyli włosowa sodoma i gomora wg niektórych, ale jeszcze mi pasuje.
Ja uzywalam trzy lata temu, wiec nie pamietam doklasnie jak to bylo, ale wiem, ze odzywek uzywalam. I ze szamponu zuzylam kilka butelek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.