tz chce seksu w dziwnych miejscach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 12:41   #1
slodki prosiaczek
Przyczajenie
 
Avatar slodki prosiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18

tz chce seksu w dziwnych miejscach


Witam wszystkie wizażystki Mam problem z moim TŻ. Jesteśmy razem już ponad rok, a współżyjemy od pół roku. Ma on swoiste zamiłowanie do seksu w różnych dziwnych miejscach, co nie jest dla mnie do końca komfortowe... Toalety publiczne, przymierzalnie, prysznice na basenie są dla mnie już normą, ale kiedy ostatnio byliśmy razem na działce u znajomych, zmuszał mnie do seksu w ich altance... Czy uważacie, że to jest normalne? Jak mogę sobie z tym poradzić? Rozmowa z nim nie daje żadnych efektów, tylko go to strasznie irytuje, kiedy poruszam ten temat. Nie wiem co robić, pomocy Nie chcę go stracić, bo go bardzo jednak kocham...
slodki prosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:07   #2
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Jeżeli facet, jak sama piszesz, zmusza cię do spełniania jego fantazji z którymi nie czujesz się komfortowo a każda próba rozmowy kończy się jego złością... NIE, to nie jest normalne. Nie jesteś maszynką do spełniania jego fantazji, których nie podzielasz.
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:52   #3
slodki prosiaczek
Przyczajenie
 
Avatar slodki prosiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

ale ja go kocham i chcę uszczęśliwiać... Tylko nie moim kosztem. Nie wiem kompletnie co robić
slodki prosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:13   #4
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Jeżeli facet, jak sama piszesz, zmusza cię do spełniania jego fantazji z którymi nie czujesz się komfortowo a każda próba rozmowy kończy się jego złością... NIE, to nie jest normalne. Nie jesteś maszynką do spełniania jego fantazji, których nie podzielasz.
Dokładnie.
Wszystko ok, jeśli obie strony chcą tego samego, ale w momencie kiedy Ty nie podzielasz fantazji tż, nie powinien on Ciebie do tego zmuszać.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:18   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Nieeee wierze.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:31   #6
pati101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
ale ja go kocham i chcę uszczęśliwiać... Tylko nie moim kosztem. Nie wiem kompletnie co robić
dla mnie niepokojący jest fakt,że facet nie chce na dany temat rozmawiać.przypuszczam,że gdy pojawią się inne problemy, też nie będzie chcial gadać,bo wygodniej udawać,że nie ma sprawy.a bez komunikacji nie ma trwałego związku (a zakładam,że o taki tu chodzi skoro go kochasz).nie ma chyba innego sposobu na problemy (także w sferze sexu) niż rozmowa.
pati101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 15:16   #7
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki Mam problem z moim TŻ. Jesteśmy razem już ponad rok, a współżyjemy od pół roku. Ma on swoiste zamiłowanie do seksu w różnych dziwnych miejscach, co nie jest dla mnie do końca komfortowe... Toalety publiczne, przymierzalnie, prysznice na basenie są dla mnie już normą, ale kiedy ostatnio byliśmy razem na działce u znajomych, zmuszał mnie do seksu w ich altance... Czy uważacie, że to jest normalne? Jak mogę sobie z tym poradzić? Rozmowa z nim nie daje żadnych efektów, tylko go to strasznie irytuje, kiedy poruszam ten temat. Nie wiem co robić, pomocy Nie chcę go stracić, bo go bardzo jednak kocham...

Zmusza do seksu?
Odeszłabym.
Szczególnie, że nie wykazuje checi rozmowy.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 16:19   #8
slodki prosiaczek
Przyczajenie
 
Avatar slodki prosiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

myślicie że wizyta u seksuologa by coś pomogła? Tylko nie wiem jak go tam zawlec...
slodki prosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:30   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
myślicie że wizyta u seksuologa by coś pomogła? Tylko nie wiem jak go tam zawlec...

Ale co ma pomóc na buraka, który nie ma do Ciebie szacunku?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:56   #10
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

W jaki sposób cie zmusza? Ciągnie cię za włosy/rękę/nogę w dane miejsce? Mówi 'masz tam się ze mną kochać'? Czy próbuje cię przekonać, żebyś się zgodziła?
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 18:40   #11
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

"Nie chce seksu tutaj bo nie mam na to ochoty, nie sprawi mi to przyjemności, tyle razy próbowałam z Tobą pogadać i Ci wytłumaczyć, że mnie to nie kręci"

Tyle i dziękuje, zrozumie to fajnie można dalej myśleć, iść na jakiś kompromis, nie zrozumie to odpuść.

Dziewczyny piszecie tu, że burak itp, tylko tak naprawdę nie wiemy jak to wygląda, jeśli dziewczyna niby tam mówi nie ale daje się dotykać, sama też go dotyka, to facet traktuje to zapewne jako zachętę a nie odmowę. Moim zdaniem, jeśli partnerka nie chce seksu, to musi KATEGORYCZNIE go odmówić, zarówno słowami jak i ciałem.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 19:53   #12
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki Mam problem z moim TŻ. Jesteśmy razem już ponad rok, a współżyjemy od pół roku. Ma on swoiste zamiłowanie do seksu w różnych dziwnych miejscach, co nie jest dla mnie do końca komfortowe... Toalety publiczne, przymierzalnie, prysznice na basenie są dla mnie już normą, ale kiedy ostatnio byliśmy razem na działce u znajomych, zmuszał mnie do seksu w ich altance... Czy uważacie, że to jest normalne? Jak mogę sobie z tym poradzić? Rozmowa z nim nie daje żadnych efektów, tylko go to strasznie irytuje, kiedy poruszam ten temat. Nie wiem co robić, pomocy Nie chcę go stracić, bo go bardzo jednak kocham...
co innego propozycja,a co innego zmuszanie.
jesli proponuje ci seks w miejscach publicznych ,to oznacza,że lubi taki rodzaj podniecenia.wtedy najlepiej nie zaczynać ,ale ucinać propozycję konsekwentnie.
problem zaczyna się wtedy,kiedy cię do tego przymusza,w tym momencie byłby to koniec związku
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 20:53   #13
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Jak cię zmusza? Mówi "musisz to zrobić"?
Nie mówcie, że facet burak, jak to zwykle na wizażu, tylko zapytajcie dziewczyny jak to jest. Bo kurde ciul wie, czy dziewczyna daje się miziać tu i tam, ona też w mizianiu dłużna nie pozostaje, i facet nie wi, nakręca się, bo dziewczyna mu sygnały daje jasne.
Gdyby laska napisała "mój facet nie chce seksu w przymierzalni, na basenie" to by się dowiedziała, że powinna go rzucić, bo on najwidoczniej nie spełnia jej oczekiwań i wymagań seksualnych
Autorko, powiedz mu - po prostu powiedz, nie wciągaj go w rozmowę - "nie chcę seksu w takich miejscach, nie kręci mnie to" i poczekaj na reakcję.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 01:06   #14
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Mi się wydaje autorko, że po prostu macie inne potrzeby seksualne.. nie dobraliście się pod tym względem i już. Nie oceniam faceta przez to że chce seksu często i w jakich miejscach, bo każdy te potrzeby ma inne. Kiedyś bym powiedziała że zwykły ruchacz, ale ostatnio rozmawiałam z kolegą z pracy i on miał problem podobny tylko to on chciał seksu często, a jego dziewczyna nie chce i to jest u nich problem, aż w końcu ją zdradził - stwierdził, że facet zdradza wtedy kiedy w związku nie ma tego czego szuka (to jego zdanie oczywiście ) są razem ale nadal mają problem.
Więc - jeśli odmówisz, musisz liczyć się z tym że może Cię w przyszłości zdradzić. Jeśli znów będziesz się godzić, to będziesz robić coś wbrew sobie a nie o to przecież chodzi w związku.
Ja bym się bała np. czy jeśli już w jakiś sposób "zmusza do tego" to czy w przyszłości nie okazałoby się że zaczyna używać przemocy żeby dostać czego chce...jeśli będziesz odmawiała

Co mogę poradzić w takim razie.. nie możesz zmienić jego popędów i to smutne. Możecie się umówić jakie miejsca akceptujesz jako "szalony numerek" a na jakie nie będziesz się godzić że nie proponował nawet. Musicie iść na jakiś kompromis jeśli mówisz że go kochasz.
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:10   #15
sialala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Twój facet to egoista. Nie dba o twoja przyjemność. W końcu sex ma dawac radość obojgu. Zerwać z powodu niedopasowania sexu, byłby najlatwiej, ale to chyba nie o to chodzi jeśli sie kogoś kocha. Musisz wiedziec czego chcesz i postawic jasną granicę na co się zgadasz a na co nie. Nie podejmuj pochopnych kroków. Odejdź jeśli sytuacja będzie bez zmian lub jeśli Twój facet nie uszanuje Twoich potrzeb.
Nie zdziw sie, jesli on pierwszy odejdzie, bo Ty również nie zaspokajasz jego potrzeb ( kochania sie w dziwnych miejscach ), wszystko działa w dwie strony.
sialala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 13:17   #16
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

"Więc - jeśli odmówisz, musisz liczyć się z tym że może Cię w przyszłości zdradzić"

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę takie gadanie. Czyli jak się nie zgodzisz to licz się z tym, że Cie zdradzi? No brawo. To już nie ma rozmowy, kompromisów? Tylko koniec związku albo zdrada? ..
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 17:27   #17
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
"Więc - jeśli odmówisz, musisz liczyć się z tym że może Cię w przyszłości zdradzić"

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę takie gadanie. Czyli jak się nie zgodzisz to licz się z tym, że Cie zdradzi? No brawo. To już nie ma rozmowy, kompromisów? Tylko koniec związku albo zdrada? ..

Chodziło mi, że jeśli permanentnie będzie odmawiać i nie dostarczać mu tego czego potrzebuje to poszuka sobie uciechy gdzie indziej. Tak jak koleżanka wyżej napisała - to działa w obie strony. On może się wkurzać, bo ona nie respektuje jego zachcianek, a o ona, bo on cały czas wymusza na niej to czego ona nie chce robić. I problem gotowy - jeśli odmówi całkiem to to nie będzie raczej żaden kompromis chyba nie?
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 12:40   #18
slodki prosiaczek
Przyczajenie
 
Avatar slodki prosiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Kiedy nie chcę z nim się kochać to mówi, że już go nie kocham i chcę zostawić, czasem zdarza mu się wybuchnać płaczem... Co mam wtedy zrobić, chcę mu udowodnić, że go kocham i zgadzam się. Jest naprawdę kochany i czuły, wczoraj przyniosł mi do łóżka śniadanie i kwiaty, poza tym problemem z seksem układa się nam wspaniale. Wszyscy moi znajomi go bardzo lubią, nie mam żadnych innych problemów. Rozmowa niestety nic nie daje
slodki prosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 13:03   #19
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
Ostatnio byliśmy razem na działce u znajomych, zmuszał mnie do seksu w ich altance...

Nie chcę go stracić, bo go bardzo jednak kocham...
On Cie zmusza, a Ty go kochasz.
Nie ma dla Was ratunku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
ale ja go kocham i chcę uszczęśliwiać... Tylko nie moim kosztem. Nie wiem kompletnie co robić

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
Kiedy nie chcę z nim się kochać to mówi, że już go nie kocham i chcę zostawić, czasem zdarza mu się wybuchnać płaczem... Co mam wtedy zrobić, chcę mu udowodnić, że go kocham i zgadzam się. Jest naprawdę kochany i czuły, wczoraj przyniosł mi do łóżka śniadanie i kwiaty, poza tym problemem z seksem układa się nam wspaniale. Wszyscy moi znajomi go bardzo lubią, nie mam żadnych innych problemów. Rozmowa niestety nic nie daje
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 13:14   #20
slodki prosiaczek
Przyczajenie
 
Avatar slodki prosiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Odp: Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
On Cie zmusza, a Ty go kochasz.
Nie ma dla Was ratunku
co masz na myśli mówiac, że nie ma dla nas ratunku?
__________________
dieta i ćwiczenia!
slodki prosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 01:48   #21
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
Kiedy nie chcę z nim się kochać to mówi, że już go nie kocham i chcę zostawić, czasem zdarza mu się wybuchnać płaczem... Co mam wtedy zrobić, chcę mu udowodnić, że go kocham i zgadzam się. Jest naprawdę kochany i czuły, wczoraj przyniosł mi do łóżka śniadanie i kwiaty, poza tym problemem z seksem układa się nam wspaniale. Wszyscy moi znajomi go bardzo lubią, nie mam żadnych innych problemów. Rozmowa niestety nic nie daje
czyli wcale cię nie zmusza natomiast szantażuje emocjonalnie.

ja uwielbiam seks we wszystkich dziwnych miejscach, no ale ktoś inny może nie lubić. weź mu powiedz, żeby się nie mazał, że nie jesteś maszynką do bzykania i że nie masz ochoty na seks teraz w takich warunkach. i tyle, niech płacze, niech się focha, niech marudzi. weź z nim w ogóle nie dyskutuj, powiedz, że pogadacie jak się uspokoi. nie daj sobie grać na emocjach.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:16   #22
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
Kiedy nie chcę z nim się kochać to mówi, że już go nie kocham i chcę zostawić, czasem zdarza mu się wybuchnać płaczem... Co mam wtedy zrobić, chcę mu udowodnić, że go kocham i zgadzam się. Jest naprawdę kochany i czuły, wczoraj przyniosł mi do łóżka śniadanie i kwiaty, poza tym problemem z seksem układa się nam wspaniale. Wszyscy moi znajomi go bardzo lubią, nie mam żadnych innych problemów. Rozmowa niestety nic nie daje
O rany, gościu PŁACZE, bo nie chcesz się z nim kochać w altance? Przepraszam Cię, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, w której chłopak zanosi się płaczem, bo dziewczyna nie ma ochoty na seks.

Szantażuje Cię emocjonalnie (chamsko!), jednak Ty niepotrzebnie ulegasz. Błędne koło, które musisz przerwać. W trakcie takiej sytuacji powiedz mu wprost, że to NIE sprawi Ci przyjemności, NIE chcesz się zmuszać, uwielbiasz Wasz seks, pragniesz go uszczęśliwiać, ale NIE swoim kosztem. Zapytaj: "Czy uszczęśliwię Cię jeśli będę robić to na siłę?".

On zapewne odbiera Twoje zachowanie jako sprzeczny sygnał (mówisz "nie", a i tak się z nim kochasz), a musi zrozumieć, że sam zachowuje się meeega egoistycznie. Reaguj, a nie zmuszaj się do seksu. Samym tłumaczeniem nic nie zdziałasz.

Może się też okazać, że nie uda Wam się pogodzić predyspozycji i upodobań. Nie mniej jednak POWODZENIA!
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:36   #23
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Nie ogarniam, jak w ogóle facet może wymuszać seks i to jeszcze PŁACZEM, to jest taki poziom abstrakcji, na który nie umiem się wspiąć.

A Ty się czujesz kochana? Myślisz, że jak się kogoś kocha to zmusza się kogoś do seksu wbrew woli partnera? I ty mu z miłości musisz pozwalać na wszystko, a on ze swojej miłości nie musi nic, a może wszystko? Paranoja.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 17:39   #24
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

No i jak chcesz to załatwić? Na dłuższą metę przecież tak nie pociągniecie. Musisz coś zadecydować i podjąć jakieś kroki,MIMO płaczu Twojego TŻ
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:07   #25
slodki prosiaczek
Przyczajenie
 
Avatar slodki prosiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

hej dziewczyny, to znowu ja. Przepraszam za tak długą nieobecność, ale mój ukochany zabrał mnie na podróż-niespodziankę do Władysławowa Rozmawiałam z nim o tym małym problemie ale znowu nie dało to żadnych skutków :/ zmusił mnie do seksu w konfesjonale i w toalecie pkp... Nie wiem co zrobić, wydaje mi się że chyba muszę przeboleć jego dziwne preferencje seksualne, skoro jest taki kochany i się o mnie troszczy i sprawił mi taką miłą niespodziewaną podróż. No tylko ten seks troche wszystko popsuł :/ jak myślicie?
__________________
dieta i ćwiczenia!

Edytowane przez slodki prosiaczek
Czas edycji: 2013-09-15 o 17:09
slodki prosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:12   #26
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Odp: Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, to znowu ja. Przepraszam za tak długą nieobecność, ale mój ukochany zabrał mnie na podróż-niespodziankę do Władysławowa Rozmawiałam z nim o tym małym problemie ale znowu nie dało to żadnych skutków :/ zmusił mnie do seksu w konfesjonale i w toalecie pkp... Nie wiem co zrobić, wydaje mi się że chyba muszę przeboleć jego dziwne preferencje seksualne, skoro jest taki kochany i się o mnie troszczy i sprawił mi taką miłą niespodziewaną podróż. No tylko ten seks troche wszystko popsuł :/ jak myślicie?
A czemu musisz? Ktoś cię zmusza? Prócz niego oczywiście. W ogóle o co chodzi facet beczy, każe ci to robić... Ja wcale nie uważam ze to pikus. Co z tego ze kwiaty i śniadanie od rana skoro jest takimpotworem, ten seks zaprzata mu łeb i ma gdzieś, ze nie masz z tego przyjemności. Jest miły w innych dziedzinach bo tak zaglusza sumienie. Oblecha.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:22   #27
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Czy Ty w ogóle przeczytałaś co napisały Dziewczyny??
Trzy dni temu zadałaś pytanie, a dziś sobie sama na nie odpowiadasz, więc po co pytasz "co myślimy". Żenada i bez sensu dyskusja.

Tak, tak, masz rację. Przebolej seks byle gdzie, bo pojechałaś na weekend do Władysławowa. Pozazdrościć.
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:38   #28
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, to znowu ja. Przepraszam za tak długą nieobecność, ale mój ukochany zabrał mnie na podróż-niespodziankę do Władysławowa Rozmawiałam z nim o tym małym problemie ale znowu nie dało to żadnych skutków :/ zmusił mnie do seksu w konfesjonale i w toalecie pkp... Nie wiem co zrobić, wydaje mi się że chyba muszę przeboleć jego dziwne preferencje seksualne, skoro jest taki kochany i się o mnie troszczy i sprawił mi taką miłą niespodziewaną podróż. No tylko ten seks troche wszystko popsuł :/ jak myślicie?
No rzeczywiście taki jest kochany, na wycieczkę Cię zabrał to nie powinnaś marudzić i bzykać się z nim wszędzie tam, gdzie on zechce nawet jeśli Cię to stresuje i nie sprawia Ci żadnej przyjemności.

Swoją drogą co to znaczy zmusił? Zgwałcił Cię w tym konfesjonale?

Masakra, co to za koleś. Nie wiem, ale według mnie normalny facet nie miałby żadnej przyjemności z seksu którego kobieta nie chce, który nie sprawia jej przyjemności (bo wszystko jest w psychice), a wręcz czuje się do niego zmuszana.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 19:27   #29
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez slodki prosiaczek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, to znowu ja. Przepraszam za tak długą nieobecność, ale mój ukochany zabrał mnie na podróż-niespodziankę do władysławowa rozmawiałam z nim o tym małym problemie ale znowu nie dało to żadnych skutków :/ zmusił mnie do seksu w konfesjonale i w toalecie pkp... Nie wiem co zrobić, wydaje mi się że chyba muszę przeboleć jego dziwne preferencje seksualne, skoro jest taki kochany i się o mnie troszczy i sprawił mi taką miłą niespodziewaną podróż. No tylko ten seks troche wszystko popsuł :/ jak myślicie?
troll
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:01   #30
slodki prosiaczek
Przyczajenie
 
Avatar slodki prosiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: tz chce seksu w dziwnych miejscach

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość

Swoją drogą co to znaczy zmusił? Zgwałcił Cię w tym konfesjonale?
już wcześniej pisałam o tym, w jaki sposób na mnie wymusza.

Liczyłam na to, że mi pomożecie, a widzę że jednak wybrałam złe, niezbyt sympatyczne forum.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
troll
o co Ci chodzi droga użytkowniczko? Mam Ci wysłać zdjęcia z moim facetem z Władysławowa, żebyś uwierzyła? -.-
__________________
dieta i ćwiczenia!
slodki prosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.