Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 20:42   #1561
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
A jak raz mam cykle 40 dniowe, raz 60 dniowe, a raz 14 dniowe, to też mi powie, w którym dniu cyklu jestem? Powie mi też, czy mam dni płodne, czy niepłodne po jednej dacie miesiączki?
Jakieś anomalie, tzn.? Jakieś anomalie po samej dacie miesiączki, no z wyjątkiem zbyt długich albo zbyt krótkich cyklów?
A po co ginekolog ma ci na wizycie mówić, czy masz dni płodne czy niepłodne?

To, kiedy była ostatnia miesiączka to bardzo ważna informacja bo wyłączając dziewczyny, które mają duże komplikacje z cyklem jest to informacja w jakim momencie cyklu jesteś. Dla tych, które takie problemy mają, a wiem coś o tym, jest to wstęp do rozmowy z lekarzem na temat nieprawidłowości. Generalnie jest to takie dość oczywiste, że informacja kiedy była ostatnia miesiączka jest podstawą wizyty.

edit: Znaczy no może nie u każdej dziewczyny ginekolog pyta o to zawsze, nie wiem. Mówię chyba w imieniu kobiet obdarzonych przez naturę dużymi kłopotami z cyklem xD
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away

Edytowane przez MoniaS93
Czas edycji: 2013-09-24 o 20:45
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:53   #1562
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
A po co ginekolog ma ci na wizycie mówić, czy masz dni płodne czy niepłodne?

To, kiedy była ostatnia miesiączka to bardzo ważna informacja bo wyłączając dziewczyny, które mają duże komplikacje z cyklem jest to informacja w jakim momencie cyklu jesteś. Dla tych, które takie problemy mają, a wiem coś o tym, jest to wstęp do rozmowy z lekarzem na temat nieprawidłowości. Generalnie jest to takie dość oczywiste, że informacja kiedy była ostatnia miesiączka jest podstawą wizyty.

edit: Znaczy no może nie u każdej dziewczyny ginekolog pyta o to zawsze, nie wiem. Mówię chyba w imieniu kobiet obdarzonych przez naturę dużymi kłopotami z cyklem xD
Ale sama data ostatniej miesiączki o cyklu aż tak dużo nie mówi. Gdyby tak było, to wydaje mi się, że kalendarzyk byłby świetną metodą antykoncepcji
A dni płodne/niepłodne to był tylko przykład, jeden z wielu.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:57   #1563
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Ale sama data ostatniej miesiączki o cyklu aż tak dużo nie mówi. Gdyby tak było, to wydaje mi się, że kalendarzyk byłby świetną metodą antykoncepcji
A dni płodne/niepłodne to był tylko przykład, jeden z wielu.
Sama data to nie wiem (lekarz ginekolog pewnie by wiedział na ten temat więcej ) no ale już dalsze pytania, które się wywiązują co do miesiączki są zasadnicze. Wszystko się w sumie wokół tego kręci

edit:

na czym polega metoda antykoncepcji kalendarzyk ? to jest coś tylko na zasadzie miałam okres tego i tego dnia to wtedy i wtedy mam dni niepłodne? wiem co to jest metoda objawowo-termiczna ale zastanawiam się właśnie co się składa na metodą kalendarzykową
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away

Edytowane przez MoniaS93
Czas edycji: 2013-09-24 o 20:58
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:05   #1564
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Sama data to nie wiem (lekarz ginekolog pewnie by wiedział na ten temat więcej ) no ale już dalsze pytania, które się wywiązują co do miesiączki są zasadnicze. Wszystko się w sumie wokół tego kręci

edit:

na czym polega metoda antykoncepcji kalendarzyk ? to jest coś tylko na zasadzie miałam okres tego i tego dnia to wtedy i wtedy mam dni niepłodne? wiem co to jest metoda objawowo-termiczna ale zastanawiam się właśnie co się składa na metodą kalendarzykową
O matko, nie łap mnie za słowa, bo chyba każdy by zrozumiał, że to była czysta ironia, kalendarzyk nie jest żadną metodą antykoncepcji, ale wydaje mi się, że gdyby od jednej daty miesiączki tak dużo miałoby zależeć, to równie dobrze wyliczanie dni płodnych za pomocą kalendarzyka (lepiej ? ) byłoby dobra metodą antykoncepcyjną (tak, to ironia niewymagająca odpowiedzi).

I ja o tę właśnie jedną datę pytałam, co może dać lekarzowi pytanie o datę miesiączki. Jakbym zapytała, co może dać lekarzowi pytanie o datę miesiączki, długość cykli i coś tam, to moglibyśmy rozmawiać o czymś więcej. Mnie dwóch różnych ginekologów pytało tylko o datę miesiączki, kiedyś tam raz o cykle, zapisały sobie to w mojej karcie i tyle. Ani cytologii, ani badan piersi, ani nic nie miałam, raz w życiu USG I temu mnie ciekawi, czy jest jakakolwiek potrzeba pytania o datę ostatniej miesiączki, tylko o datę. To chyba wątek też od głupich pytań - bo mnie się odpowiedź sama nasuwa, że nic nie da. No ale się mylić mogę, lekarzem nie jestem
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2013-09-24 o 21:08
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:09   #1565
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
O matko, nie łap mnie za słowa, bo chyba każdy by zrozumiał, że to była czysta ironia, kalendarzyk nie jest żadną metodą antykoncepcji, ale wydaje mi się, że gdyby od jednej daty miesiączki tak dużo miałoby zależeć, to równie dobrze wyliczanie dni płodnych za pomocą kalendarzyka (lepiej ? ) byłoby dobra metodą antykoncepcyjną (tak, to ironia niewymagająca odpowiedzi).

I ja o tę właśnie jedną datę pytałam, co może dać lekarzowi pytanie o datę miesiączki. Jakbym zapytała, co może dać lekarzowi pytanie o datę miesiączki, długość cykli i coś tam, to moglibyśmy rozmawiać o czymś więcej. Mnie dwóch różnych ginekologów pytało tylko o datę miesiączki, kiedyś tam raz o cykle, zapisały sobie to w mojej karcie i tyle. Ani cytologii, ani badan piersi, ani nic nie miałam, raz w życiu USG I temu mnie ciekawi, czy jest jakakolwiek potrzeba pytania o datę ostatniej miesiączki, tylko o datę. To chyba wątek też od głupich pytań - bo mnie się odpowiedź sama nasuwa, że nic nie da. No ale się mylić mogę, lekarzem nie jestem
Ej, nie zrozumiałaś mnie! Jak to źle odebrałaś to przepraszam. Może moje pytanie jest głupie ale jest zupełnie serio xDD Po prostu tak mi przyszło do głowy po tym, co napisałaś. Serio, może ktoś mi wytłumaczyć co się składa konkretnie na tę metodę którą nazywamy (wszyscy zresztą ironicznie ) kalendarzykiem? To się opiera tylko na dacie miesiączki czy coś jeszcze?
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:12   #1566
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Ej, nie zrozumiałaś mnie! Jak to źle odebrałaś to przepraszam. Może moje pytanie jest głupie ale jest zupełnie serio xDD Po prostu tak mi przyszło do głowy po tym, co napisałaś. Serio, może ktoś mi wytłumaczyć co się składa konkretnie na tę metodę którą nazywamy (wszyscy zresztą ironicznie ) kalendarzykiem? To się opiera tylko na dacie miesiączki czy coś jeszcze?
To jest bardzo skomplikowana metoda antykoncepcji ...
Przykładowo strona z opisem: http://dniplodne.schorzenia.info/
Wgłąb się w tę lekturę, bo to bardzo, bardzo ciekawe, pouczające i z pewnością chroni przed niechcianą ciążą
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:17   #1567
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
To jest bardzo skomplikowana metoda antykoncepcji ...
Przykładowo strona z opisem: http://dniplodne.schorzenia.info/
Wgłąb się w tę lekturę, bo to bardzo, bardzo ciekawe, pouczające i z pewnością chroni przed niechcianą ciążą
O wow :P Pary, które wyliczają dni płodne metodą objawowo-termiczną i nie mają nieplanowanych dzieci znam, ciekawe czy są pary opierające się tylko na tym kalendarzyku i nie były nigdy w ciąży-niespodziance
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 21:19   #1568
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
O wow :P Pary, które wyliczają dni płodne metodą objawowo-termiczną i nie mają nieplanowanych dzieci znam, ciekawe czy są pary opierające się tylko na tym kalendarzyku i nie były nigdy w ciąży-niespodziance
moja siostra cioteczna ale ona ma bardzo regularne cykle
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:21   #1569
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Skąd można ściągnąć za darmo filmy z lektorem?
peb.pl
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:23   #1570
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;42976305]moja siostra cioteczna ale ona ma bardzo regularne cykle [/QUOTE]

O, to fajnie! Ja tam wierzę w moc natury ogólnie i to, że jest to wszystko tak wymyślone, że kobieta znająca dobrze swój organizm wie, kiedy nie zajdzie w ciążę. Natura rządzi. Szkoda, że nie dla wszystkich jest taka łaskawa zdrowotnie ale nie tracę nadziei :P

Schodząc już z tematu, znacie jakąś dobrą autorkę tworzącą książki podobne do tego, co pisze Emily Giffin?
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:29   #1571
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
O wow :P Pary, które wyliczają dni płodne metodą objawowo-termiczną i nie mają nieplanowanych dzieci znam, ciekawe czy są pary opierające się tylko na tym kalendarzyku i nie były nigdy w ciąży-niespodziance
No proszę Cię, ta metoda nie jest żadną metodą i właściwie o wpadkę nietrudno
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 21:45   #1572
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No proszę Cię, ta metoda nie jest żadną metodą i właściwie o wpadkę nietrudno
Bo tak w ogóle, to nie jest to metoda antykoncepcji tylko "planowania rodziny". Nie chodzi o to, kiedy uprawiać seks, żeby nie zajść w ciążę, tylko o to, kiedy najlepiej się kochać, żeby był efekt
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:50   #1573
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Bo tak w ogóle, to nie jest to metoda antykoncepcji tylko "planowania rodziny". Nie chodzi o to, kiedy uprawiać seks, żeby nie zajść w ciążę, tylko o to, kiedy najlepiej się kochać, żeby był efekt
Każdy dzień jest potencjalnie dniem płodnym, kiedy nie obserwuje sie swojego organizmu i w każdy można zajść w ciążę
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:55   #1574
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

mam mcflurry z mcdonalds, moge je schowac do zamrazalnika prawda xD?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 22:04   #1575
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Po co ginekolog pyta, kiedy była ostatnia miesiączka?
Przecież to nic nie mówi.
Też się zastanawiam. Tylko to jedno pytanie, nic więcej. No i w sumie jakie to ma znaczenie w przypadku brania tabletek?

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
peb.pl
Dziękuję
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 22:11   #1576
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam. Tylko to jedno pytanie, nic więcej. No i w sumie jakie to ma znaczenie w przypadku brania tabletek?
Przy braniu tabletek to inna sprawa, bo cykl jest sztuczny i można realnie wyznaczyć, kiedy przyjść na USG itd. - przynajmniej ja tak miałam i tego się dowiedziałam.
Ale organizm inaczej pracuje przy tabletkach niż bez nich, stąd moje rozkminy. Co ma np. data okresu u dziewczyny, która ten okres ma co 40 dni, co 60 dni itd.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 22:22   #1577
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Przy braniu tabletek to inna sprawa, bo cykl jest sztuczny i można realnie wyznaczyć, kiedy przyjść na USG itd. - przynajmniej ja tak miałam i tego się dowiedziałam.
Ale organizm inaczej pracuje przy tabletkach niż bez nich, stąd moje rozkminy. Co ma np. data okresu u dziewczyny, która ten okres ma co 40 dni, co 60 dni itd.
Kurcze, może nie ogarniam bo jest późno ale tak to rozkminiam, ze

a) jeśli dziewczyna ma regularne miesiączki to data ostatniej pozwala ustalić jakoś w którym miejscu jest aktualnie jej cykl
b) jeżeli ginekolog pyta o to i dziewczyna mówi, że ostatnia miesiączka była 60 dni temu to już w ogóle ma to ogromne znaczenie dla całej wizyty bo to zły znak xDDDDD
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 22:35   #1578
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Kurcze, może nie ogarniam bo jest późno ale tak to rozkminiam, ze

a) jeśli dziewczyna ma regularne miesiączki to data ostatniej pozwala ustalić jakoś w którym miejscu jest aktualnie jej cykl
b) jeżeli ginekolog pyta o to i dziewczyna mówi, że ostatnia miesiączka była 60 dni temu to już w ogóle ma to ogromne znaczenie dla całej wizyty bo to zły znak xDDDDD
c) dziewczyna nie ma regularnych miesiączek, jej cykle nie sięgają 60 dni, a są w granicach normy, jakieś 25-35 dni, czyli nic niepokojącego, a ginekolog pyta ją o datę ostatniego okresu, zapisuje sobie w karcie i tyle
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 22:46   #1579
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Przy braniu tabletek to inna sprawa, bo cykl jest sztuczny i można realnie wyznaczyć, kiedy przyjść na USG itd. - przynajmniej ja tak miałam i tego się dowiedziałam.
Ale organizm inaczej pracuje przy tabletkach niż bez nich, stąd moje rozkminy. Co ma np. data okresu u dziewczyny, która ten okres ma co 40 dni, co 60 dni itd.
Mi nikt nie robil usg w konkretnym czasie. Umawialam sie do gina i juz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 23:05   #1580
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Jak zmienić status związku na fb, tak, żeby nikt tego nie widział, żeby nie było tego na głównej?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 23:17   #1581
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Jak zmienić status związku na fb, tak, żeby nikt tego nie widział, żeby nie było tego na głównej?
wejdź na swój profil->informacje->podstawowe informacje "edytuj"->status związku na "tylko ja"(kłódka)->zapisz i dopiero teraz zmień status

Potem jak chcesz, żeby było to widoczne w profilu (bez powiadomienia znajomych), to zmieniasz kłódkę na publiczne/znajomi itp. Radzę odczekać chociaż dzień, żeby mieć pewność.
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny

Edytowane przez doleo
Czas edycji: 2013-09-24 o 23:19
doleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 23:17   #1582
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Jak zmienić status związku na fb, tak, żeby nikt tego nie widział, żeby nie było tego na głównej?
Ja ostatnio zmieniałam i właśnie nie było nic pokazane na tablicy
Dopiero, jak ktoś wszedł na mój profil > informacje.
( w związku na wolny )
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 23:22   #1583
saane
Zakorzenienie
 
Avatar saane
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4 036
Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
To jest bardzo skomplikowana metoda antykoncepcji ...
Przykładowo strona z opisem: http://dniplodne.schorzenia.info/
Wgłąb się w tę lekturę, bo to bardzo, bardzo ciekawe, pouczające i z pewnością chroni przed niechcianą ciążą
Moja nauczycielka z wdż tak właśnie myślała...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Nie odkładaj niczego na później!...

...bo później też Ci się nie będzie chciało


130/1000
saane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 23:34   #1584
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zmieniałam i właśnie nie było nic pokazane na tablicy
Dopiero, jak ktoś wszedł na mój profil > informacje.
( w związku na wolny )
Bo w tę stronę już nie pokazuje
Jak się zmienia ze "w zwiazku" na "wolny" to pod spodem jest informacja : " Ta informacja nie będzie wyświetlana w aktualnościach".
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 23:52   #1585
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;42977992]Bo w tę stronę już nie pokazuje
Jak się zmienia ze "w zwiazku" na "wolny" to pod spodem jest informacja : "Ta informacja nie będzie wyświetlana w aktualnościach".[/QUOTE]

A czemu teraz tak zrobili?

Wysłane z mojego GT-I9105P
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 23:54   #1586
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapy

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
A czemu teraz tak zrobili?

Wysłane z mojego GT-I9105P
Zeby nie robic komus przykrosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 00:08   #1587
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
A czemu teraz tak zrobili?

Wysłane z mojego GT-I9105P
Nie mam pojęcia, ale można dodać "wydarzenie z życia - zakończenie związku z,..." Na to samo wychodzi
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 00:37   #1588
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapy

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;42978129]Nie mam pojęcia, ale można dodać "wydarzenie z życia - zakończenie związku z,..." Na to samo wychodzi [/QUOTE]

Oooo, dzieki

Wysłane z mojego GT-I9105P
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 06:57   #1589
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Reklamacja obuwia

Czy któraś z was reklamowała obuwie zakupione w jednym ze stoisk na Marywilskiej? Nie chodzi mi o chińszczyznę ale o polskie, trochę droższe obuwie Da się przeżyć czy mam się szykować na bitwę łącznie z angażowaniem rzecznika?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:54   #1590
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.21

Ponawiam

Jak sprawdzić historię przeglądanych stron ok 4 miesiące wstecz bardzo mi zależy zginęło mi kilka ważnych stron do projektu mam system Vista , korzystam z google chrome.
Najlepsze jest to że nie kasowałam historii tylko po zainstalowaniu aktualizacji historia zjadła jakieś 2-3 miesiące

Czy jest na wizaz wątek z problemami komputerowymi?
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.