Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-28, 15:19   #31
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Szczerze mowiac-bardziej rozumiem chlopaka, niz ciebie
Tez by mi sie nie palilo do zakladania rodziny z kims, kto stara sie usamodzielnic, ale troche chyba cudzym kosztem.
Namowilas chlopaka na zamieszkanie razem, teraz namawiasz go na slub i dziecko. A jaki jest w to wszystko twoj wklad finansowy?
Ja tez bardzo chetnie w tym momencie wyprowadzilabym sie od rodzicow, bo lat mam nawet troche wiecej niz ty. Ale nie moge, bo rowniez pracuje w tym momencie tylko moj chlopak, ja szukam i tak samo ciezko jest z praca jak u ciebie, bo mam doswiadczenie i i tak nic z tego od dluzszego czasu. I do glowy by mi nie przyszlo namawiac chlopaka aby mnie utrzymywal, bo 'dobrze zarabia i duzo kasy przepuszczamy na glupoty' i 'bo przeciez on mnie kocha!', a co dopiero na dziecko.
Przemysl troche swoja postawe, bo wszystko razem wyglada srednio fajnie

Jeszcze tak sobie pomyslalam: jestes mloda i nie mozesz znalezc pracy, bo brak ci doswiadczenia. Jesli urodzisz teraz dziecko to prawdopodobnie przez jakis czas bedziesz z nim siedziec w domu. A co potem? Pomyslalas o tym, ze potem bez doswiadczenia jeszcze trudniej bedzie ci znalezc jakakolwiek prace?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2013-09-28 o 15:22
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:24   #32
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac-bardziej rozumiem chlopaka, niz ciebie
Tez by mi sie nie palilo do zakladania rodziny z kims, kto stara sie usamodzielnic, ale troche chyba cudzym kosztem.
Namowilas chlopaka na zamieszkanie razem, teraz namawiasz go na slub i dziecko. A jaki jest w to wszystko twoj wklad finansowy?
Ja tez bardzo chetnie w tym momencie wyprowadzilabym sie od rodzicow, bo lat mam nawet troche wiecej niz ty. Ale nie moge, bo rowniez pracuje w tym momencie tylko moj chlopak, ja szukam i tak samo ciezko jest z praca jak u ciebie, bo mam doswiadczenie i i tak nic z tego od dluzszego czasu. I do glowy by mi nie przyszlo namawiac chlopaka aby mnie utrzymywal, bo 'dobrze zarabia i duzo kasy przepuszczamy na glupoty' i 'bo przeciez on mnie kocha!', a co dopiero na dziecko.
Przemysl troche swoja postawe, bo wszystko razem wyglada srednio fajnie

Jeszcze tak sobie pomyslalam: jestes mloda i nie mozesz znalezc pracy, bo brak ci doswiadczenia. Jesli urodzisz teraz dziecko to prawdopodobnie przez jakis czas bedziesz z nim siedziec w domu. A co potem? Pomyslalas o tym, ze potem bez doswiadczenia jeszcze trudniej bedzie ci znalezc jakakolwiek prace?
a jestes pewna, ze jej sie w ogole chce pracowac? ja mam wrazenie, ze jej sie chce rodziny (bo tak chce) m.in. tez po to, zeby praca sie nie skalac.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:25   #33
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;43034868]najpierw kredyt później ślub? to jest ten plan z głową? [/QUOTE]

Teraz przeciez do kredytu nie potrzeba slubu.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:26   #34
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;43034811]Dla osób wierzących to jest różnica. ślub cywilny to tylko papierek, a kościelny to obietnica przed Bogiem, którą można złożyć jednej osobie.


[/QUOTE]

no, super różnica dla osób, które i tak mieszkają ze sobą, uprawiają seks i w sumie żyją jak mąż i żona trwając w grzechu ciężkim

Autorka ma chyba strasznie roszczeniową postawę... ok, nie ma pracy. Niby nie może znaleźć. To znaczy, że facet ma utrzymywać nie tylko ją ale też dziecko. Czy naprawdę myślisz, że jak urodzisz dziecko to później pójdziesz do pracy? Nie, moim zdaniem bęziesz tym bardziej siedziała w domu z dzieckiem bo bęziesz bez doświadczenia i w ogóle bez niczego. Tego chcesz? Rodzina i dziecko są ważne ale jak można tak bardzo NIE dbać o własny rozwój? Trudno mi uwierzyć, że można tak bardzo nie chcieć niczego od życia
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:29   #35
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Hormonów jest cała masa i nie wszystkie z nich odpowiadają za płodność. A już na pewno nie te, które produkuje trzustka.
Zgadzam się z dziewczynami - znajdź pracę, pójdź na jakieś kursy, czy do szkoły, a na dzieci przyjdzie jeszcze czas. Ciąża dodatkowo obciąży Twoją trzustkę, więc nie sądzę, że myślenie o dziecku jest dobrym pomysłem. Musisz mieć organizm w dobrej formie, jeśli nie chcesz mieć potem problemów z donoszeniem.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:31   #36
Trinax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ile kosztuje utrzymanie dziecka Niejednokrotnie 2-3 razy więcej niż pierwotnie sie zakłąda, a co jeśli jednak maluch urodziłby się bardzo chory? Ja uważam że Twój partner jest po prostu bardzo rozsądny i lepiej poczekać na dziecko do czasu kiedy oboje będziecie na to gotowi. Jesteście jeszcze bardzo młodzi, nie macie nawet własnego mieszkania, Twój TŻ z pewnością chce jeszcze nacieszyć się wolnością Kiedy pojawi sie dziecko nie będzie czasu na wyjścia ze znajomymi, realizowanie pasji, może nie być pieniędzy na różne zachcianki jak wyjazdy na wakacje. Naciskaniem na ukochanego nic nie wskórasz. Porozmawiaj z nim i zapytaj konkretnie o jego obawy, jeśli chodzi tylko o pieniądze to problem rozwiążesz z momentem znalezienia pracy, jeśli on jeszcze nie jest gotowy na dziecko poczekajcie i wróćcie do rozmowy za jakiś czas. Gorzej kiedy Ty nie chcesz czekać a TŻ nie wie czy kiedykolwiek będzie gotowy, taka sytuacja może być nie do przeskoczenia.

Poza tym nie wiem czemu porównujesz sie do koleżanek Większość moich znajomych jest już po ślubie a ja nie dostałam jeszcze pierścionka i nie czuję sie przez to gorsza ani tym bardziej nie traktuję swojego partnera jak rozwydrzonego nastolatka.

Może on boi się że przez dziecko go zaniedbasz? Twoja wypowiedź wygląda tak jakbyś miała naprawde ogromne parcie na dziecko, być moze Twój partner poczuł się przez to odsunięty na bok?

Wspomniałaś o kłótni z teściową - może miało to wpływ na jego zmianę decyzji?

Jeśli będę musiała poczekać,to na pewno poczekam,nie zostawię go przecież przez to,ani tym bardziej nie będę nalegać.Czekałam to poczekam jeszcze.Ale problem się nasila gdy mój chłopak nigdy nie będzie chciał mieć dzieci czy będzie chciał żyć bez ślubu.Bo ja nie wyobrażam sobie bym nigdy nie mogła zaznać daru macierzyństwa..
Trinax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:31   #37
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

również jestem tego samego zdania co wizażanki- Twój facet zachowuje się dojrzale i rozsądnie, a Ty niestety jak już jedna z dziewczyn wspomniała- jak egoistka bo Ty chcesz i wymagasz od faceta żeby też chciał, już ! tu i teraz. dlaczego nie siądziecie razem, na spokojnie i obgadacie tego? może znajdziecie jakiś kompromis, rozwiązanie tego wszystkiego? Twój Tż zaplusował w moich oczach, bo zachowuje się tak jak facet zachowywać się powinien- najpierw uzbierać, oszczędzić troszkę i jak będzie nas stać to zdecydujmy się na dziecko i ślub zawsze wydawało mi się że to jest naturalna i normalna kolej rzeczy
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 15:37   #38
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Z Tobą.

Wyobraź sobie, że nadal nie masz pracy, macie za to dziecko, a Twój chłopak traci pracę. Co wtedy?
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:43   #39
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Ja tu nie widze sensu planowac dziecka wczesniej, niz co najmniej za 2-3 lata bo tyle Ci autorko zajmie znalezienie w miare sensownej pracy i zrobienie jakichs kursow/szkoly policalnej/doszkolenie oraz odlozenie wspolnie oszczędnosci. A tworzenie rodziny w wynajmowanym mieszkaniu wg mnie wyglada kiepsko, jesli jest wpadka to wiadomo, ujdzie, ale jak sie planuje, to najpierw powinno sie miec chociaz 2 pokoje, zeby dziecko nie było w jednym z rodzicami jakos od 3-4 roku zycia.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:45   #40
Trinax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ja tu nie widze sensu planowac dziecka wczesniej, niz co najmniej za 2-3 lata bo tyle Ci autorko zajmie znalezienie w miare sensownej pracy i zrobienie jakichs kursow/szkoly policalnej/doszkolenie oraz odlozenie wspolnie oszczędnosci. A tworzenie rodziny w wynajmowanym mieszkaniu wg mnie wyglada kiepsko, jesli jest wpadka to wiadomo, ujdzie, ale jak sie planuje, to najpierw powinno sie miec chociaz 2 pokoje, zeby dziecko nie było w jednym z rodzicami jakos od 3-4 roku zycia.

Spokojnie można wynająć dwupokojowe mieszkanie
Trinax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:50   #41
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Trinax3 Pokaż wiadomość
Spokojnie można wynająć dwupokojowe mieszkanie
Ale inny dziewczyny pytały jak sobie wyobrażasz sytuację gdy Twój chłopak straci pracę? Przecież dziecka miłością nie wykarmisz.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 15:51   #42
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Jestes pasozytem i egoistka- sorry, ale taka prawda. Bez pracy, bez szkoly, bez jakichkolwiek ambicji i bez jakiegokolwiek wkladu finansowego, a chcesz sie pakowac w pieluchy? I swojego faceta w koszty? No nie, chyba swiat sie konczy...

Powinnas byc wdzieczna swojemu TZowi, ze w ogóle raczy utrzymywac twój leniwy tylek. A Ty jeszcze masz jakies wymagania... chcesz dziecko? To rusz sie do pracy i zarób na jego utrzymanie. A nie, przepraszam, przeciez Ty chorujesz... wiesz, ja mieszkam z moim TZem a mam 19 lat. I tez chorowalam- u mnie akurat kamienie nerkowe. Tak paskudne, ze 2 lata temu spedzilam w sumie 6 miesiecy w szpitalu (oczywiscie z przerwami, ale co chwile jezdzilam do szpitala). I co? Jakos skonczylam szkole. Wyprowadzilam sie do TZ, nie pracowalam 3 miesiace. Wydobrzalam (kamienie zrobily mi niezla sieke z organizmu- schudlam 20kg, powypadaly mi wlosy, no cyrk na kólkach) i odrazu poszlam do roboty. TZ jest ode mnie 16 lat starszy- oboje zarabiamy dobre pieniadze, ale odkladamy na moje studia. Kiedy je skoncze, wtedy dopiero postaramy sie o dziecko. Moj TZ ma 35 lat- przychówku zero, bo najpierw chcial do czegos dojsc. On skonczyl studia, zalozyl firme- teraz chce, zebym ja równiez sie ksztalcila, zebym nie byla cepockiem bez szkoly. I wtedy dopiero bedzie czas na malenstwo. I tak wlasnie wiem, ze on mnie kocha, dba o mnie i chce zeby bylo mi jak najlepiej i jak najlatwiej w zyciu. Mysle, ze twój facet mysli podobnie... i nie chce utrzymywac biednego, chorego pasozycika który nie ruszy sie ani do szkoly, ani do pracy.

Do roboty leniu, moze Ci glupie pomysly wywietrzeja z glowy kiedy poczujesz na wlasnej skórze to, co czuje Twój TZ zarabiajac pieniadze, które tak chetnie wydajesz.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:55   #43
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Jestes pasozytem i egoistka- sorry, ale taka prawda. Bez pracy, bez szkoly, bez jakichkolwiek ambicji i bez jakiegokolwiek wkladu finansowego, a chcesz sie pakowac w pieluchy? I swojego faceta w koszty? No nie, chyba swiat sie konczy...

Powinnas byc wdzieczna swojemu TZowi, ze w ogóle raczy utrzymywac twój leniwy tylek. A Ty jeszcze masz jakies wymagania... chcesz dziecko? To rusz sie do pracy i zarób na jego utrzymanie. A nie, przepraszam, przeciez Ty chorujesz... wiesz, ja mieszkam z moim TZem a mam 19 lat. I tez chorowalam- u mnie akurat kamienie nerkowe. Tak paskudne, ze 2 lata temu spedzilam w sumie 6 miesiecy w szpitalu (oczywiscie z przerwami, ale co chwile jezdzilam do szpitala). I co? Jakos skonczylam szkole. Wyprowadzilam sie do TZ, nie pracowalam 3 miesiace. Wydobrzalam (kamienie zrobily mi niezla sieke z organizmu- schudlam 20kg, powypadaly mi wlosy, no cyrk na kólkach) i odrazu poszlam do roboty. TZ jest ode mnie 16 lat starszy- oboje zarabiamy dobre pieniadze, ale odkladamy na moje studia. Kiedy je skoncze, wtedy dopiero postaramy sie o dziecko. Moj TZ ma 35 lat- przychówku zero, bo najpierw chcial do czegos dojsc. On skonczyl studia, zalozyl firme- teraz chce, zebym ja równiez sie ksztalcila, zebym nie byla cepockiem bez szkoly. I wtedy dopiero bedzie czas na malenstwo. I tak wlasnie wiem, ze on mnie kocha, dba o mnie i chce zeby bylo mi jak najlepiej i jak najlatwiej w zyciu. Mysle, ze twój facet mysli podobnie... i nie chce utrzymywac biednego, chorego pasozycika który nie ruszy sie ani do szkoly, ani do pracy.

Do roboty leniu, moze Ci glupie pomysly wywietrzeja z glowy kiedy poczujesz na wlasnej skórze to, co czuje Twój TZ zarabiajac pieniadze, które tak chetnie wydajesz.
Zanim Ty dojdziesz do tego, do czego juz doszedł Twoj facet, by był czas na dziecko, to Twoj facet juz bedzie prawie dziadkiem . Generalnie mądrze gadasz, ale jakos przyklad gdzie facet jest 16 lat starszy tez nie jest dobry moim zdaniem, bo jak Ty bedziesz w sile wieku, Twoj facet juz bedzie zdzidziały sie robił.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-09-28 o 15:56
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:00   #44
Trinax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Jestes pasozytem i egoistka- sorry, ale taka prawda. Bez pracy, bez szkoly, bez jakichkolwiek ambicji i bez jakiegokolwiek wkladu finansowego, a chcesz sie pakowac w pieluchy? I swojego faceta w koszty? No nie, chyba swiat sie konczy...

Powinnas byc wdzieczna swojemu TZowi, ze w ogóle raczy utrzymywac twój leniwy tylek. A Ty jeszcze masz jakies wymagania... chcesz dziecko? To rusz sie do pracy i zarób na jego utrzymanie. A nie, przepraszam, przeciez Ty chorujesz... wiesz, ja mieszkam z moim TZem a mam 19 lat. I tez chorowalam- u mnie akurat kamienie nerkowe. Tak paskudne, ze 2 lata temu spedzilam w sumie 6 miesiecy w szpitalu (oczywiscie z przerwami, ale co chwile jezdzilam do szpitala). I co? Jakos skonczylam szkole. Wyprowadzilam sie do TZ, nie pracowalam 3 miesiace. Wydobrzalam (kamienie zrobily mi niezla sieke z organizmu- schudlam 20kg, powypadaly mi wlosy, no cyrk na kólkach) i odrazu poszlam do roboty. TZ jest ode mnie 16 lat starszy- oboje zarabiamy dobre pieniadze, ale odkladamy na moje studia. Kiedy je skoncze, wtedy dopiero postaramy sie o dziecko. Moj TZ ma 35 lat- przychówku zero, bo najpierw chcial do czegos dojsc. On skonczyl studia, zalozyl firme- teraz chce, zebym ja równiez sie ksztalcila, zebym nie byla cepockiem bez szkoly. I wtedy dopiero bedzie czas na malenstwo. I tak wlasnie wiem, ze on mnie kocha, dba o mnie i chce zeby bylo mi jak najlepiej i jak najlatwiej w zyciu. Mysle, ze twój facet mysli podobnie... i nie chce utrzymywac biednego, chorego pasozycika który nie ruszy sie ani do szkoly, ani do pracy.

Do roboty leniu, moze Ci glupie pomysly wywietrzeja z glowy kiedy poczujesz na wlasnej skórze to, co czuje Twój TZ zarabiajac pieniadze, które tak chetnie wydajesz.

Nie znasz mnie na tyle by mnie obrażać.Skąd wiesz,że nie skończyłam żadnej szkoły? Gdzie to wyczytałaś?

Kamienie nerkowe.To też straszny ból,ale uwierz mi,że martwiczo-krwotoczne zapalenie trzustki jest poważną chorobą.Mogłam nawet pożegnać się z tym światem..

Uważaj,żeby za kilka lat nie było dla Was późno na dziecko.Bo 16 lat to bardzo duża różnica wieku..

Edytowane przez Trinax3
Czas edycji: 2013-09-28 o 16:01
Trinax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:04   #45
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Zanim Ty dojdziesz do tego, do czego juz doszedł Twoj facet, by był czas na dziecko, to Twoj facet juz bedzie prawie dziadkiem . Generalnie mądrze gadasz, ale jakos przyklad gdzie facet jest 16 lat starszy tez nie jest dobry moim zdaniem, bo jak Ty bedziesz w sile wieku, Twoj facet juz bedzie zdzidziały sie robił.
Jak dla mnie- to jest OK. Jego wiek nie ma znaczenia jesli dwoje ludzi do siebie pasuje. Mysle ze jako 45cio latek jeszcze nie jest tak zle- da rade byc tatusiem. A ja wole dobrego, dojrzalego faceta z glowa na karku od postrzelonego 20to latka... no przepraszam, o czym ja mam z 20to latkiem dyskutowac?
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:07   #46
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Jak dla mnie- to jest OK. Jego wiek nie ma znaczenia jesli dwoje ludzi do siebie pasuje. Mysle ze jako 45cio latek jeszcze nie jest tak zle- da rade byc tatusiem. A ja wole dobrego, dojrzalego faceta z glowa na karku od postrzelonego 20to latka... no przepraszam, o czym ja mam z 20to latkiem dyskutowac?
Równie dobrze można zapytać Twojego faceta o czym on z Tobą ma rozmawiać? Nie mam nic przeciwko związkom ze sporą różnicą wieku, ale Twoje teorie są po prostu głupie.
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:09   #47
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

No jak nie potrafisz znaleźć ogarnietego 20parolatka, to bądź z 16 lat starszym facetem, Twoja sprawa.

W każdym razie autorko zobacz, ze wszystkie dziewczyny mówią Ci i radzą to samo. Wyciągnęlas jakies wnioski?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:10   #48
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Trinax3 Pokaż wiadomość
Nie znasz mnie na tyle by mnie obrażać.Skąd wiesz,że nie skończyłam żadnej szkoły? Gdzie to wyczytałaś?

Kamienie nerkowe.To też straszny ból,ale uwierz mi,że martwiczo-krwotoczne zapalenie trzustki jest poważną chorobą.Mogłam nawet pożegnać się z tym światem..

Uważaj,żeby za kilka lat nie było dla Was późno na dziecko.Bo 16 lat to bardzo duża różnica wieku..
Nie obrazam Cie, tylko nazywam rzeczy po imieniu. Nie masz pracy, nawet nie studiujesz- tzn jestes pasozytem, bo w wieku 23 lat!!!!! utrzymuje Cie facet + alimenty od taty. I jeszcze masz pretensje ze facet 'niedojrzaly'? No ja Ciebie bardzo przepraszam, ale Twój TZ jest wlasnie bardzo dojrzaly. Bo MYSLI. Mózgiem, nie genitaliami.
Wiem, ze nie skonczylas szkoly, bo sama napisalas ze nie studiujesz. Jesli skonczylas zawodówke, powinnas pracowac w zawodzie. Jesli skonczylas LO, powinnas sie dalej ksztalcic- sama przyznalas, ze tego nie robisz. A po LO, niestety, pracy nie ma wiec jedynym wyjsciem sa dobre studia. Teraz nawet pomoc domowa musi miec wyzsze wyksztalcenie...

Przykro mi sie chorowalas, ale 4 lata to kupa czasu i moglas spokojnie cos ze swoim zyciem robic. Nie bede sie licytowac kto mial gorzej, i kogo bardziej bolalo- fakt jest taki ze nawet chorujac mozna sie uczyc. Zapalenie trzustki nie oznacza ze nie moglas usiasc chociazby w lózku i czytac podreczników.

A co do róznicy wieku- ja za 10 lat bede miala 29 lat. Zostaje przynajmniej kolejne 10 na poczecie dziecka. A facet plodzic moze do konca zycia.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:12   #49
Trinax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Jak dla mnie- to jest OK. Jego wiek nie ma znaczenia jesli dwoje ludzi do siebie pasuje. Mysle ze jako 45cio latek jeszcze nie jest tak zle- da rade byc tatusiem. A ja wole dobrego, dojrzalego faceta z glowa na karku od postrzelonego 20to latka... no przepraszam, o czym ja mam z 20to latkiem dyskutowac?

Duża różnica wieku między rodzicami a dzieckiem to też nie dobrze..
45 lat i dopiero zostać ojcem ? To już różnica pokoleń.A taka różnica budzi poważne obawy jak i u rodziców i ich dzieci. Ale Twoje życie..To Ty masz być szczęśliwa
Trinax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 16:16   #50
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Równie dobrze można zapytać Twojego faceta o czym on z Tobą ma rozmawiać? Nie mam nic przeciwko związkom ze sporą różnicą wieku, ale Twoje teorie są po prostu głupie.
Mamy wspólne tematy do rozmowy- i wspólna pasje (kolarstwo). Dajemy rade. Zreszta- nie lubie mlodzików. Poprostu nie podobaja mi sie ich mlode buzki bez cienia zmarszczki- ale to juz kwestia osobistych preferencji.
Temat nie jest o moim zwiazku, a o zwiazku autorki- wiec tak, zeby skonczyc offtop- Autorko, zabierz sie do pracy, przekonaj sie jak to jest tyrac na utrzymanie, a pózniej mysl o zakladaniu rodziny.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Trinax3 Pokaż wiadomość
Duża różnica wieku między rodzicami a dzieckiem to też nie dobrze..
45 lat i dopiero zostać ojcem ? To już różnica pokoleń.A taka różnica budzi poważne obawy jak i u rodziców i ich dzieci. Ale Twoje życie..To Ty masz być szczęśliwa
Mozliwe- ale to tez zalezy. Moi rodzice np. zrobili mnie sobie kiedy moja mama miala lat 18, a tata 22. Z mama nigdy nie mialam dobrego kontaktu, ojca kocham najmocniej na swiecie, a najlepiej dogaduje sie z dziadkami po 60tce- swietni, nowoczesni, inteligentni ludzie z niesamowitym poczuciem humoru. A 45 lat to jeszcze nie starosc. Mój A. bardzo chcialby zostac ojcem, ale nie ma 'duposcisku'. Ja równiez, bardzo chcialabym miec dziecko, ale nie teraz. Parcia nie ma. Czas na dziecko przyjdzie, ono nie ucieknie. Grunt to solidny zwiazek, ciezka praca i pozytywne myslenie.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:18   #51
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

szybko chcesz miec dziecko, ale to przeciez nie jest naganne ani zle. Skoro twoj facet nie chce to moze zmien faceta na takiego, ktory bedzie nadawal na bardziej Twoich falach? On sobie znajdzie kobiete pracujaca Ty pana, ktory chce dzieci i wszyscy beda zadowoleni.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:21   #52
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
szybko chcesz miec dziecko, ale to przeciez nie jest naganne ani zle. Skoro twoj facet nie chce to moze zmien faceta na takiego, ktory bedzie nadawal na bardziej Twoich falach? On sobie znajdzie kobiete pracujaca Ty pana, ktory chce dzieci i wszyscy beda zadowoleni.
Nie jest naganne, nie jest zle... ale dlaczego to facet ma tyrac? I przede wszystkim trzeba myslec o dziecku- czy Jemu niczego nie braknie? Faktycznie, zmiana faceta moze byc dobra opcja- bo jej obecny (slusznie zreszta) nie chce marnowac mlodosci i utrzymywac rodziny w tej chwili.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:21   #53
Trinax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Nie obrazam Cie, tylko nazywam rzeczy po imieniu. Nie masz pracy, nawet nie studiujesz- tzn jestes pasozytem, bo w wieku 23 lat!!!!! utrzymuje Cie facet + alimenty od taty. I jeszcze masz pretensje ze facet 'niedojrzaly'? No ja Ciebie bardzo przepraszam, ale Twój TZ jest wlasnie bardzo dojrzaly. Bo MYSLI. Mózgiem, nie genitaliami.
Wiem, ze nie skonczylas szkoly, bo sama napisalas ze nie studiujesz. Jesli skonczylas zawodówke, powinnas pracowac w zawodzie. Jesli skonczylas LO, powinnas sie dalej ksztalcic- sama przyznalas, ze tego nie robisz. A po LO, niestety, pracy nie ma wiec jedynym wyjsciem sa dobre studia. Teraz nawet pomoc domowa musi miec wyzsze wyksztalcenie...

Przykro mi sie chorowalas, ale 4 lata to kupa czasu i moglas spokojnie cos ze swoim zyciem robic. Nie bede sie licytowac kto mial gorzej, i kogo bardziej bolalo- fakt jest taki ze nawet chorujac mozna sie uczyc. Zapalenie trzustki nie oznacza ze nie moglas usiasc chociazby w lózku i czytac podreczników.

A co do róznicy wieku- ja za 10 lat bede miala 29 lat. Zostaje przynajmniej kolejne 10 na poczecie dziecka. A facet plodzic moze do konca zycia.

Fakt facet płodność zachowuje do końca życia,ale gorzej jest ze sprawnością seksualną. ..

W chorobie miałam różne momenty,nie raz rzeczywiście mogłam się uczyć,ale przeważała ilość gdzie "chodziłam po ścianach" z bólu..

Ukończyłam szkołę gastronomiczną.Mam dyplom Kucharza..I brak doświadczenia. Niestety..Nikt nie chce zatrudniać osób bez doświadczenia..Ale mimo to nie przestaje szukać pracy..


Nie raz i po studiach jest ciężko.Mam kuzynkę która zrobiła magistra,zna biegle niemiecki i angielski a swoją pierwszą pracę znalazła w wieku 29 lat.I to mijającą się z Jej wykształceniem.Bo pracuje na kasie w markecie.
Trinax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:22   #54
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Czemu bierzesz nadal alimenty, skoro już się nie uczysz?
Już wiadomo czemu facet nie chce się żenić - po ślubie przestaniesz je dostawać i będziesz w 100% na jego utrzymaniu.

W Twoim wieku (i moim, bo mamy tyle samo lat) większość osób nie zna samych siebie, więc nie powinna pakować się w związek albo dzieci.
Jesteś z nim niby szczęśliwa, a macie totalnie odmienne aspiracje i wartości.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:25   #55
Trinax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
szybko chcesz miec dziecko, ale to przeciez nie jest naganne ani zle. Skoro twoj facet nie chce to moze zmien faceta na takiego, ktory bedzie nadawal na bardziej Twoich falach? On sobie znajdzie kobiete pracujaca Ty pana, ktory chce dzieci i wszyscy beda zadowoleni.

Nie wyobrażam sobie siebie przy boku innego faceta
Trinax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:27   #56
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Trinax3 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie siebie przy boku innego faceta
więc zrozum go
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:28   #57
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Trinax3 Pokaż wiadomość
Fakt facet płodność zachowuje do końca życia,ale gorzej jest ze sprawnością seksualną. ..

W chorobie miałam różne momenty,nie raz rzeczywiście mogłam się uczyć,ale przeważała ilość gdzie "chodziłam po ścianach" z bólu..

Ukończyłam szkołę gastronomiczną.Mam dyplom Kucharza..I brak doświadczenia. Niestety..Nikt nie chce zatrudniać osób bez doświadczenia..Ale mimo to nie przestaje szukać pracy..


Nie raz i po studiach jest ciężko.Mam kuzynkę która zrobiła magistra,zna biegle niemiecki i angielski a swoją pierwszą pracę znalazła w wieku 29 lat.I to mijającą się z Jej wykształceniem.Bo pracuje na kasie w markecie.
Twoja kuzynka musiala miec tak samo 'silna' motywacje, jak Ty chyba.

Przestan tlumaczyc swoje lenistwo i brak wyksztalcenia i doswiadczenia tym, ze innym ze studiami nie wychodzi. Ja znam za to kilka osob po studiach, z jezykami biegle i dobra prace maja. Tak to mozna sie licytowac na takie z pupy przyklady.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:29   #58
freelancerka
Raczkowanie
 
Avatar freelancerka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 191
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Skoro jesteś kucharzem, to czemu nie założysz bloga kulinarnego? Kanału na youtube? Nie wiem, czy mogę podawać linki, ale przykładowo: kotlet.tv i skutecznieTv utrzymują się tylko z takiej pracy zdalnej. O ile też łatwiej byłoby znaleźć Ci pracę, gdybyś w CV podawała link do bloga kulinarnego/kanału kulinarnego? Wtedy wiadomo, ze jesteś kucharzem z pasją, a nie tylko z papierkiem.
freelancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:30   #59
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Na pewno zdajesz sobie sprawę ile kosztuje to wszystko?

W Internecie bardzo łatwo można znaleźć wyliczenia ile kosztuje wychowanie dziecka do 18 roku życia - około 160 tys. zł.

18*12=216
160000/216 = ok. 740

Biorąc pod uwagę to, że nie macie własnego mieszkania/domu oraz Ty nie pracujesz nie dziwię się, iż facet nie chce mieć teraz dziecka.

PS. oczywiście, nie zakładam że przez 18 lat byłabyś bez własnego dochodu
Tylko, że masz 23 lata i 0 doświadczenia - nie będzie łatwo o pracę. Im dłużej będziesz zwlekać tym będzie trudniej. Ok, ja rozumiem - choroba, ale przecież można dorabiać sobie w internecie (żeby wpisać w CV), jest e-learning.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:30   #60
Trinax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy z TŻ ?

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
więc zrozum go

Będę musiała.Bo kocham go i jestem kochana.. I jestem szczęśliwa w tym związku

Mam nadzieje,że jednak kiedyś będzie chciał mieć dziecko.Że z czasem pozbędzie się wątpliwości.. Pozostaje mi czekać
Trinax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.