Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 07:53   #31
codeina19
Przyczajenie
 
Avatar codeina19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

oczywiście polecam toksynę botulinową , tak jak mówię trzeba szukać konkurencyjnych cen , bo po co przepłacać , efekt utrzymuje sie nawet do 6 miesiecy wiec warto , jesli chcesz sie dowiedziec u kogo itd to smialo pytaj

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

zdecyduj sie na tksyne botulinowa i poczekaj 2 tyg , wtedy zacznie ona w pelni "dzialac" zrelaksuje miesien i zmarszczki znikna ,efekt utrzymuje sie nawet do 6 miesiecy , polecam dziewczyne , ktora dojezdza razem z asystentem do domu i pracuje w klinice Lux med w Poznaniu (dojezdza do kazdego miasta w Polsce ) robi kwas hialuronowy, nici, botox, liposukcje iniekcyjna aqualyx i nie trzeba doplacac za dojazd , ceny sa bardzo niskie
codeina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 12:31   #32
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez codeina19 Pokaż wiadomość
oczywiście polecam toksynę botulinową , tak jak mówię trzeba szukać konkurencyjnych cen , bo po co przepłacać , efekt utrzymuje sie nawet do 6 miesiecy wiec warto , jesli chcesz sie dowiedziec u kogo itd to smialo pytaj

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

zdecyduj sie na tksyne botulinowa i poczekaj 2 tyg , wtedy zacznie ona w pelni "dzialac" zrelaksuje miesien i zmarszczki znikna ,efekt utrzymuje sie nawet do 6 miesiecy , polecam dziewczyne , ktora dojezdza razem z asystentem do domu i pracuje w klinice Lux med w Poznaniu (dojezdza do kazdego miasta w Polsce ) robi kwas hialuronowy, nici, botox, liposukcje iniekcyjna aqualyx i nie trzeba doplacac za dojazd , ceny sa bardzo niskie
bejbe a ta dziewczyna to lekarz?


bo kto inny nie powinien robic takich zabiegow.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 08:50   #33
jolkapolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 52
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Dokładnie. Lepiej zawsze zapytać o kompetencje albo na przykład zdobyć numer do kogoś, kto taki zabieg miał robiony i pogadać. Dobrze jest też wesprzeć się po prostu dobrymi dermokosemtykami, np. z kwasem hialuronowym. Mojej matce kupiłam takie z serii biodermic. Pomyśl też o zmianie trybu życia – to pomaga najlepiej na takie problemy.
jolkapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:23   #34
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ja robiłam ostatnio mezoterapię głęboką Aquashine czyli koktail z kw. hialuronowego plus witaminy, kwasy nukleinowe, biopeptydy itp i efekt dla osoby z pierwszymi zmarszczkami (28l) bardzo zadowalajacy. Chodzę do sprawdzonej lekarki w Łodzi, która przyjmuje w dwóch renomowanych gabinetach, w tym jednym przy Piotrkowskiej od frontu, a dodatkowo na specjalne życzenie dojeżdza też do domu. Nie ukrywam, ze zanim sie zdecydowalam minelo troche czasu i musialam zrobic maly research ale w przypadku medycyny estetycznej lepiej zastanowic sie 2x niz pozniej zalowac...
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:58   #35
rosana_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Mam 35 lat i staram się dbać o swoją cerę i rozumiem Twoje obawy. Przed 30 robiłam jedynie peelingi chemiczne i mezoterapie z koktajlami witamin, po 30 chcialam sobie zrobic botoks ale na szczescie trafila w rece Dr Magdaleny Tyc, która zapronowoala mi nici liftingujące, efekt jest duzo natrualneijszy, a metoda prawie bezinwazyjna. Pani doktor przyjmuje w Krakowie w MTT estetica na ul. Mireckiego.polecam
rosana_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:44   #36
martajarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ja należę do bardzo chudych kobiet, a urodę odziedziczyłam po mamie, która szybko się starzała. U mnie kurze łapki pojawiły się w wieku 33 lat, a po 40 miałam już siatkę na twarzy mimo, iż stosowałam różne sposoby na nawilżanie skóry. Kuzynka poleciła mi impreski, ale ja nie wierzyłam i szukałam opinii o tym suplemencie, których było na forach dużo i różne. W końcu zdecydowałam się na zakup i szukałam też sposobów na to, jak wzmocnić efekt odmładzający. Zaczęłam stosować masaże rozciągające zmarszczki, które znalazłam na forach. Piję też 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej na dobę, ale mineralnej bo źródlana wypłukuje minerały. imreskin stosowałam 1 kapsułkę podczas śniadania i 1 podczas kolacji. Masaże raz dziennie wieczorem. Już po 3 tygodniach moja koleżanka z pracy zauważyła, że moje kurza łapki stały się mniej widoczne, a całkowity efekt uzyskałam po 3 miesiącach kuracji. Koleżanka do tej pory uważa, że wstrzykuję sobie botox. Impreskin pomógł mi pozbyć się zmarszczek, oczywiście nie mam cery 18-nastolatki, ale w porównaniu z tym, jaką miałam jest super. Kurację stosuję 1 raz w roku 2 miesiące. Może inwestycja w ten suplement wydaje się wysoka, ale biorąc pod uwagę efekt bez ingerencji skalpela i strzykawek warto. Więcej na temat kuracji na przeciwzmarszczkowej: http://track.impreskin.pl/product/Im...=153&uid=13030
martajarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 11:15   #37
Celestiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ja wolę chyba bardziej naturalne sposoby i staram się unikać zabiegów, czy wypełniania zmarszczek. Używam preparatu z witaminą C z serii aktywatorów młodości Avy i jestem bardzo zadowolona z jego działania Widocznie odmłodził mi cerę - zmarszczki są mniej widoczne, a skóra dobrze nawilżona
149
Celestiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 11:23   #38
Karolina_CI
Przyczajenie
 
Avatar Karolina_CI
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Celestiia Pokaż wiadomość
Ja wolę chyba bardziej naturalne sposoby i staram się unikać zabiegów, czy wypełniania zmarszczek. Używam preparatu z witaminą C z serii aktywatorów młodości Avy i jestem bardzo zadowolona z jego działania Widocznie odmłodził mi cerę - zmarszczki są mniej widoczne, a skóra dobrze nawilżona
149
A ile masz lat, jeśli mogę zapytać?
Jestem tego samego zdania i szukam właśnie rozwiązań naturalnych. Niedługo skończę 30 lat i rok temu zauważyłam u siebie pierwsze zmarszczki, na czole i w okolicach oczu. Od kilku miesięcy stosuję kolagen naturalny na całą twarz, plus kremy silnie nawilżające z witaminami, a pod oczy serum m.in. z kwasem hialuronowym. Buzia jest rozświetlona, nawilżona, a zmarszczki mniej widoczne Nie oczekuję efektów WOW "10lat mniej", bo takie to chyba można uzyskać tylko po operacji plastycznej, na którą zapewne nigdy się nie zdecyduję. Trochę przerażają mnie nawet mniej inwazyjne zabiegi. Jaki jest efekt "po" dziewczyny pisały i że utrzymuje się do pół roku, a co później? Jak wygląda skóra po tym okresie?
Karolina_CI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 10:12   #39
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Karolina_CI Pokaż wiadomość
A ile masz lat, jeśli mogę zapytać?
Jestem tego samego zdania i szukam właśnie rozwiązań naturalnych. Niedługo skończę 30 lat i rok temu zauważyłam u siebie pierwsze zmarszczki, na czole i w okolicach oczu. Od kilku miesięcy stosuję kolagen naturalny na całą twarz, plus kremy silnie nawilżające z witaminami, a pod oczy serum m.in. z kwasem hialuronowym. Buzia jest rozświetlona, nawilżona, a zmarszczki mniej widoczne Nie oczekuję efektów WOW "10lat mniej", bo takie to chyba można uzyskać tylko po operacji plastycznej, na którą zapewne nigdy się nie zdecyduję. Trochę przerażają mnie nawet mniej inwazyjne zabiegi. Jaki jest efekt "po" dziewczyny pisały i że utrzymuje się do pół roku, a co później? Jak wygląda skóra po tym okresie?

Zdradź proszę jakich kremów używasz, bo jestem na etapie poszukiwań
Napiszę Ci jak to jest z botoksem, który stosuję. Działa on do pół roku, u mnie niestety krócej. Jak już "puści" to skóra jest taka jak przed zabiegiem czyli marszczy Ci się tak jak przed ostrzyknięciem. On działa tylko na zmarszczki mimiczne i to nie już na takie utrwalone (chociaż moje się rozprostowały, ale jakoś po 4 miesiącach). Teraz nie dopuszczam już do długich przerw i mam gładkie czoło i okolice oczu. Pierwszy zabieg zrobiłam w wieku 26 lat w ramach prewencji. Doktor dał mi tak malutką dawkę, że nie pozbawił mnie mimiki - dziwię się, śmieję, smucę i złoszczę - wszystko z inną miną, nie mam kamiennej twarzy. Gdybyś mnie zobaczyła i ze mną porozmawiała to nie wiedziałabyś, że mam coś zrobione
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 13:52   #40
Karolina_CI
Przyczajenie
 
Avatar Karolina_CI
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Zdradź proszę jakich kremów używasz, bo jestem na etapie poszukiwań
Napiszę Ci jak to jest z botoksem, który stosuję. Działa on do pół roku, u mnie niestety krócej. Jak już "puści" to skóra jest taka jak przed zabiegiem czyli marszczy Ci się tak jak przed ostrzyknięciem. On działa tylko na zmarszczki mimiczne i to nie już na takie utrwalone (chociaż moje się rozprostowały, ale jakoś po 4 miesiącach). Teraz nie dopuszczam już do długich przerw i mam gładkie czoło i okolice oczu. Pierwszy zabieg zrobiłam w wieku 26 lat w ramach prewencji. Doktor dał mi tak malutką dawkę, że nie pozbawił mnie mimiki - dziwię się, śmieję, smucę i złoszczę - wszystko z inną miną, nie mam kamiennej twarzy. Gdybyś mnie zobaczyła i ze mną porozmawiała to nie wiedziałabyś, że mam coś zrobione
Kocurku, a gdzie to robisz i jaki jest tego koszt? Bardzo fajnie, że wyglądasz naturalnie i nie widać tej "sztuczności" i właśnie o taki efekt zabiegam. A gdybyś miała mi polecić, na bazie własnych doświadczeń, korzystać, czy nie korzystać z botoksu? To chyba może być uzależniające, skoro skóra po nim wygląda świetnie i efekty od razu są widoczne?
Pół roku temu koleżanka poleciła mi kolagen z firmy Colway, stosowałam Platinum plus krem regenerujący na noc właśnie z tej firmy. Moja skóra od pierwszych zastosowań poczuła się i wyglądała zdecydowanie lepiej.
Od miesiąca używam nowych produktów z Colway International, kolagen Gold, plus kremy z linii hydro oraz serum pod oczy. Jest tam również linia "Natural", produkty oparte na bazie naturalnych olejków, z których na pewno skorzystam w następnej kolejności
Nie są one tanie, ale za ceną idzie jakość, która mi naprawdę imponuje. Poczytaj, zobacz, ja jestem tak zadowolona, że wręcz zdecydowałam się wejść w ten biznes. https://karolinajanczuk.colwayinternational.com/
http://www.colway.net.pl/
Moje wcześniejsze doświadczenia to kremy z Vichy i Loreal. Na Loreal moja skóra reagowała paskudnie, wychodziły mi po nim wypryski. Vichy Idealia z kolei mogę spokojnie polecić, delikatny, mocno nawilżający, rozświetlający, twarz wyglądała promiennie
Ale zdaję sobie sprawę z tego, że kremy to nie wszystko, trzeba się jakoś wspomóc "od środka", dotrzeć do skóry właściwej - tego niestety kremy nie są w stanie zrobić. Ja wspomagam się właśnie przy pomocy kolagenu.

Pozdrawiam
Karolina_CI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 17:35   #41
MariannaSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Witajcie,
ja problem zmarszczek rozwiązałam jednorazowo i radykalnie. BYłam z wizyta u dermatologa (dr Agnieszka Staniewska w Warszawie) i zaproponowała mi zabieg niciami liftingujacymi. Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje, ale jednak. DR Staniewska wszczepiła mi kilka takich nici kolagenowych pod skórę na twarzy i wszystko naciągnęła, pozbyłam się zmarszczek i chomików na policzkach. Zabieg nie jest przyjemny, ale po miejscowym znieczuleniu nie boli. Efekt fantastyczny. Wiem, że takie zabiegi robi też w Warszawie dr Bożena Król. Naprawdę polecam.
MariannaSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 17:40   #42
KrystynaJ68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Hmmm, moja koleżanka też "zrobiła" się u dr Agnieszki Staniewskiej i potwierdzam, że prawie jej nie poznałam, lekarz zrobił jej śliczny owal twarzy, niestety te wszczepiane nici to nie jest tani zabieg, ale może warto?
KrystynaJ68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:13   #43
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ja bym się trochę bała. W końcu nie można tego robić w nieskończoność.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 15:38   #44
magee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Nie ma się czego bać. To nie jest zabieg taki, że jak przestanie działać to opadnie nam twarz na kolana. Nić jest wchłanialna i tak na prawdę podciąga nam owal czyli cofamy zegar .Jeśli chcecie niedrogo zrobić nici to możecie być modelkami na szkoleniach dla lekarzy z medycyny estetycznej. Jeśli jesteście zainteresowane to piszcie na Priv. Najbliższe szkolenia w Rumii, Poznaniu i Wroclawiu .
magee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 12:00   #45
maksiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Wszystko zależy od wieku ale wydaje mi się, że najpierw warto zacząć od drobnych rzeczy nie koniecznie z zakresu medycyny estetecznej a bardziej kosmetologii a dopiero później z czasem decydować się np. na nici
maksiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 08:34   #46
komac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Terapia toksyną botulinową - już sama nazwa wskazuje na TOKSYNĘ! Dziewczyny! Szkoda sobie coś takiego w ogóle robić. bleh! Jeśli myślicie o czymś co w NATURALNY sposób będzie na Was działało i regenerowało to zainteresujcie się osoczem bogatopłytkowym PRP. Jest tego trochę na rynku, ale jest tylko jeden komputerowy separator, który gwarantuje takie stężenie płytek na mikrolitr, że efekty są naprawdę spektakularne! I to jest dla każdej z Was, która szuka naturalnej opcji walki ze zmarszczkami a nie ostrzykiwanie się "jadem kiełbasianym" bleh!

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-04 o 15:26 Powód: link
komac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 13:02   #47
beautyobsessionblog
Przyczajenie
 
Avatar beautyobsessionblog
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 22
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Jeśli chodzi o zmarszczki na powiece to polecam produkt który wygładza zmarszczki, pielęgnuje i jednocześnie lekko tuszuje drobne niedoskonałości. Jest to specjalna baza zawierająca witaminy i kwas hialuronowy wypełniający ubytki.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-03 o 12:54 Powód: Reklama.
beautyobsessionblog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:00   #48
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Widziałam prawdziwe efekty terapii Osoczem Bogatopłytkowym i kurcze robią wrażenie! Laser frakcyjny z całego serca odradzam - rok leczyłam blizny.
Zapytam dziś dermatologa o moje zmarszczki pod oczami, bo tam botoxu się nie podaje.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 15:00:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.