Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 19:15   #61
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Question Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Ja potrzebuję dietetyka, który wie coś na temat Hashimoto.
Choroby tarczycy blokują rozpad tkanki tłuszczowej i strasznie trudno schudnąć.

Szukam kogoś najlepiej w Rzeszowie...

Moja 'nadwaga' jest już tragiczna.
Musze kogoś znaleźc szybko bo samej ze sobą mi źle.

Jest ktoś godny polecenia w Rzeszowie?
Advay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 14:06   #62
andzia00123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Question Dietetyk w Zielonej Górze?

Hejka
Poszukuje dietetyka w Zielone Górze, ale mam z tym problemy. Może zna ktoś dobrego dietetyka w tym mieście?
andzia00123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:18   #63
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

szukam dietetyka w Lublinie, ( mam sporą niedowage, próbowałam sama sobie z tym poradzic, ale juz jestem bez sił , a musze przytyc z 15 kg i chciałabym jak najszybciej sie da ) ! Prosze o jakies namiary na dietetyka w Lublinie
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:13   #64
eidur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dietetyk- wrocław

Kogo polecacie? Z góry dzieki za odp.
eidur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:21   #65
olenkaa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyk- wrocław

nieopłacona reklama

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2008-06-19 o 10:27
olenkaa26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:07   #66
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Dietetyk- wrocław

coś zaśmierdziało reklamą...
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 21:53   #67
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dietetyk przez internet?

hejka!
Czy wiecie czy są jacyś dietetycy którzy pomagają przez internet? Strasznie nie lubie rozmawiać o sprawach jedzeniowych na zywo... a wiem ze przydalaby mi się wizyta u dietetyka, bo jest ze mną coś nie tak. Niestety moja wina, ale coś "popsułam" w organizmie i boje sie ze robie to nadal. Chciałabym móc chocby troche normalniej jeść a wiem ze bez specjalisty nie dam rady...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 09:39   #68
women71
Przyczajenie
 
Avatar women71
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 27
Dot.: Dietetyk przez internet?

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
hejka!
Czy wiecie czy są jacyś dietetycy którzy pomagają przez internet? Strasznie nie lubie rozmawiać o sprawach jedzeniowych na zywo... a wiem ze przydalaby mi się wizyta u dietetyka, bo jest ze mną coś nie tak. Niestety moja wina, ale coś "popsułam" w organizmie i boje sie ze robie to nadal. Chciałabym móc chocby troche normalniej jeść a wiem ze bez specjalisty nie dam rady...
http://www.odchudzanie.org.pl/
nie wiem, czy o to chodzi, ale to bardzo profesjonalna
pomoc nie tylko przez internet.
__________________
Cenię ludzi , którzy chcą dawać innym nadzieję
women71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:25   #69
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Dietetyk przez internet?

A ja uważam, że nic nie zastąpi osobistej wizyty w jakiejś poradni i takiej rozmowy w cztery oczy. To najlepszy sposób na walkę z własnymi słabościami, a dietetyk jest po to, żeby pomóc, a nie zawstydzać
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 10:11   #70
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Dietetyk przez internet?

Widzę, że wirtualny świat działa bardzo szybko i się szybko rozprzestrzenia. Jak dla mnie, wizyta u dietetyka to nic strasznego, a rozmowy bardzo motywujące.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 11:39   #71
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Dietetyk przez internet?

www.vitalia.pl

no tak niektórzy wolą przez internet, ja to rozumiem
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 08:41   #72
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: Dietetyk przez internet?

a to coś ile kosztuje ?
bo byłam chyba na vitalii i trochę tej kasy wyszło,
więc zrezygnowałam ze strachu
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 15:44   #73
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
dietetyk-kraków- gdzie???

szukam dobrego i sprawdzonego dietetyka w krakowie......
ktoś był, zna, moze polecic ??
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 16:37   #74
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Dietetyk przez internet?

Cytat:
Napisane przez trucizna007 Pokaż wiadomość
a to coś ile kosztuje ?
bo byłam chyba na vitalii i trochę tej kasy wyszło,
więc zrezygnowałam ze strachu
z tego co się orientuje to jedna wizyta u dietetyka, to mniej więcej 50-80 zł
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 23:22   #75
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Dietetyk przez internet?

A tak państwowo nie możnaby iść? Wiem ze u mnie w przychodni moja lekarz ogolna powiedziala ze ten dietetyk leczy tylko z otyłości a ja sie nie kwalifikuje więc nie dostanę skierowania. bez sensu.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:20   #76
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
dietetyk-kraków- gdzie??

hej dziewczynki,

znacie moze jakiegos dobrego dietetyka w krakowie??
moze byc prywatnie tylko skutecznie
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 20:53   #77
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Dietetyk przez internet?

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
A tak państwowo nie możnaby iść? Wiem ze u mnie w przychodni moja lekarz ogolna powiedziala ze ten dietetyk leczy tylko z otyłości a ja sie nie kwalifikuje więc nie dostanę skierowania. bez sensu.
Zapewne państwowe też jest. Jednak z tego co się orientuje, takie państwowe, to nawet do "dietetyka" porównać nie można.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 07:05   #78
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: dietetyk-kraków- gdzie??

Na ul. Garncarskiej 8 jest Centrum Leczenia Otyłości. Pani zakłada Ci kartotekę, waży, mierzy poziom tłuszczu, przepisuje ziółka, kropelki i ew jakieś tabletki w zależności od potrzeb.
Co do skuteczności, to skutecznie będzie jak będziesz przestrzegać diety, jak nie to nie. Dostajesz oczywiście karteczkę z dietą, ale to nic odkrywczego, zwykłe diety jekich pełno w gazetach, że o Wizażu nie wspomnę
W zależności od wieku i trybu życia to diety od 1000 kcal wzwyż.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:38   #79
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: dietetyk-kraków- gdzie??

Właśnie znajoma mojej mamy była tam z córką tylko nie wiem czy akurat w tym o którym ty mówisz bo na Garncarskiej są dwie takie przychodnie....

No i poszły dostały dietę i z tego co wiem to ta dziewczynka (12 lat) dzięki tej diecie jak narazie schudła 5 kg w ciagu 2-óch tygodni..... Ja mam tą dietę w domu i naprawdę jest tak że w sumie można jeść wszystko oprócz majonezu, ketchupu, tłustego mięsa, masła, słodyczy oczywiście Za wizytę płaci się nie wiem dokładnie ile ale ta właśnie babeczka mówiła że w poniedziałki jest jakiś rabat

Sama myślałam o tym żeby się tam wybrać ale może uda mi się samej zbic wagę
__________________
"Nie zmarnuj życia..."
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 10:45   #80
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: dietetyk-kraków- gdzie??

Dwa razy korzystałam z usług dietetyczki. Raz w Krakowie i potem raz w Katowicach, kiedy otworzyli tu swoją filię. Moim zdaniem szkoda kasy (niemałej, bo wizyta + ziółka, kropelki i ew. jakieś tabletki to wydatek ok 150-200 zł). Do tego dochodzi koszt badań (krew, tarczyca), ale to powiedzmy przydatne tak czy inaczej.
Kiedyś podawałam na forum przykładowe jadłospisy, które tam dostałam, jak je znajdę to podam linka.


Znalazłam https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=17

Edytowane przez Orka
Czas edycji: 2008-07-25 o 11:00 Powód: Dopisek
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:30   #81
agneszczyrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dietetyk - Bielsko Biała

Cześć, szukam dobrego dietetyka w Bielsku-Białej. Proszę o szybką pomoc <prosi>
agneszczyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 14:00   #82
gosiazja
Raczkowanie
 
Avatar gosiazja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 60
Dot.: Dietetyk - Bielsko Biała

wiele moich znajomych wybrało się do bielskiego oddzialu natur house, to jedyne takie miejsce w Bielsku, jakie znam
gosiazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:53   #83
Masza18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: dietetyk-kraków- gdzie??

Orko,podaj te jadłospisy bo link mi nie wchodzi,bardzo proszę
Masza18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 06:47   #84
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: dietetyk-kraków- gdzie??

Zgodnie z obietnicą podaje przykładowe jadłospisy. Jest to dietaredukcyjna dla młodzieży (1200 Kcal) Jeśli do tego ćwiczysz to powinnaś dodać jeszcze min 300 Kcal.

Codziennie zjedz:

Pieczywo 150g-najlepiej razowe, graham (można planować w jadłospisach zamiast 50g pieczywa 30 g suchej kaszy, ryżu, makaronu lub 30g pieczywa chrupkiego)
Mleko odtłuszczone 0,5% tłuszczu 500ml (zamiennie mogą to być fermentowane napoje mleczne również odtłuszczone np. jogurt naturalny, kefir, maślanka)
Ser biały chudy 50g (zamiennie 50g chude: wędliny, mięsa, ryby)
Jajko 1 szt. (zamiennie 50g chude: wędliny, mięsa, ryby)
Kurczak bez kości i skóry 100g (zamiennie chuda cielęcina, wołowina, indyk, królik, chude ryby np. dorsz, mintaj, morszczuk, szczupak, sandacz, błękitek, leszcz)
Ziemniaki po obraniu 100g tj. 1 średni
Owoce 200g (jabłka, arbuzy, truskawki, porzeczki, iśnie, pomarańcze, mandarynki, kiwi, ograniczyć banany, winogrona)
Warzywa ok. 600g (w postaci surowej lub gotowanej, do przygotowania potraw można wykorzystać warzywa świeże oraz mrożone, cennym dodatkiem mogą być kiełki roślinne dodawane do potraw)
Masło 10g (zamiennie margaryny miękkie)
Oleje 10g tj 2 łyżeczki na surowo do surówek i sałatek lub do potraw mięsnych.

Potrawy najlepiej sporządzać w postaci gotowanej w wodzie lub na parze, pieczone w folii, w mikrofali, kombiwarze, na patelni teflonowej, w naczyniach Zeptera lub AMC

NIE NALEŻY JEŚĆ:

Tłustych potraw smażonych w tradycyjny sposób na tłuszczu, tłustych mięs, tłustych serów białych, żółtych i topionych, smalcu, śmietany, dań typu fast-food-zapoiekanek, hanburgerów, pizzy, parówek, pasztetów, podrobów, boczku, potraw słodzonych cukrem, zbyt mocno przyprawionych, pić alkoholu

PŁYNY

Pij napoje niesłodzone 1,5 – 2 litrów dziennie: wody mineralne niegazowane, herbaty naturalne oraz owocowe, napary z ziół, mleko odtłuszczone i jego fermentowane przetwory, herbatę z mlekiem, kawę z mlekiem-wszystkie bez cukru.


PRZYKŁADOWE JADŁOSPISY:

I ŚNIADANIA

I. 1 kromka chleba razowego cienko posmarowanego masłem, jajko na twardo, 10 rzodkiewek, szklanka mleka
II. 1 kromka chleba razowego z masłem, 50g wędliny z kurczaka, papryka, herbata z 200ml mleka bez cukru
III. 1 kromka chleba razowego z masłem, 50g dorsza wędzonego bez skóry i ości, ogórek kiszony, kawa zbożowa z 200ml mleka bez cukru
IV. 1 kromka chleba razowego z masłem, 50g sera białego chudego rozrobionego z 50ml mleka i cebulą, pomidor, herbata bez cukru
V. 1 kromka chleba razowego z masłem, jajecznica z jednego jaja z pieczarkami lub z pomidorem, herbata z 200ml mleka bez cukru
VI. 1 kromka chleba razowego z masłem, 50g szynki wołowej gotowanej, ogórek, kawa zbożowa z 200ml bez cukru
VII. 1 kromka chleba razowego z masłem, 50g mięsa z indyka gotowanego lub pieczonego, papryka, herbata z 200ml mleka bez cukru
VIII. 1 kromka chleba razowego z masłem, 50g chudej wędliny, 10 rzodkiewek, kawa zbożowa z 200ml mleka bez cukru
IX. 1 kromka chleba razowego z masłem, 50g sera białego chudego, pomidor, szczypiorek, herbata z 200ml mleka bez cukru
X. 1 kromka chleba razowego z masłem, 1 jajko na miękko, ogórek lub rzodkiewka, 1 szkl. Mleka


II ŚNIADANIA

Codziennie zjadaj jedną kanapkę z 1 kromki chleba razowego cienko posmarowanego masłem lub miękką margaryną z różnymi dodatkami białkowymi, np.:

I. liść kapusty pekińskiej, 20g szynki z indyka
II. kilka liści zielonej pietruszki, 20g mięsa cielęcego lub wołowego gotowanego
III. 20g sera białego ze szczypiorkiem
IV. liść sałaty zielonej, pół jajka ugotowanego na twardo
V. 20g polędwicy z kurczaka, ogórek kiszony
VI. 20g sera białego z przecierem pomidorowym
VII. liść sałaty zielonej, 20 g dorsza wędzonego
VIII. 20 g szynki wołowej gotowanej, papryka
IX. 20g filetu z indyka pieczonego z rzodkiewką pokrojoną w plasterki
X. 20g kurczaka gotowanego z ogórkiem świeżym


OBIADY

I. 100g piersi z kurczaka (gotowanej, duszonej bez tłuszczu lub pieczonej), 1 ziemniak gotowany, 200g surówki z pora i jabłka z 1 łyżeczką oleju, kompot z jabłeg bez cukru
II. 100g ryby chudej duszonej z jarzynami, 1 ziemniak gotowany, mała główka sałaty zielonej z 1 łyżeczką oleju i sokiem z cytryny
III. 2 jajka sadzone na parze, 20 g kaszy gryczanej gotowanej na sypko, 200g surówki wielowarzywnej z 1 łyżeczką oleju
IV. &frac14; kurczaka pieczonego bez skóry, 1 ziemniak gotowany, 200g sałatki z czerwonej kapusty i cebuli z jedną łyżeczką oleju, kiwi
V. 100g cielęciny gotowanej lub pieczonej, 1 ziemniak gotowany, szpinak gotowany z 1 łyżeczką oleju i z czosnkiem, kompot jabłkowy bez cukru
VI. 100g ryby chudej pieczonej w folii, 1 ziemniak gotowany, 200 surówki z kiszonej kapusty z marchewką, cebulą i z 1 łyżeczką oleju, kompot śliwkowy bez cukru
VII. 100g wołowiny chudej gotowanej, 1 ziemniak gotowany, 200g surówki z marchwi i chrzanu z 1 łyżeczką oleju, mandarynka
VIII. 100g podudzia z indyka duszonego z pieczarkami i z 1 łyżeczką oleju, 20g ryżu ugotowanego na sypko, &frac12; kalafiora gotowanego, 100g truskawek mrożonych
IX. 100g cielęciny gotowanej, 1 ziemniak gotowany, 200g buraczków z chrzanem i z 1 łyżeczką oleju, kompot jabłkowy bez cukru
X. 100g piersi z kurczaka duszonej w pomidorach, 1 ziemniak gotowany, 200g surówki z kapusty pekińskiej, czerwonej cebuli i kukurydzy z 1 łyżeczką oleju, kompot gruszkowy bez cukru


PODWIECZORKI

Codziennie wypijaj 250ml fermentowanego napoju mlecznego np. odtłuszczonego jogurtu, kefiru i zjadaj 200 g dowolnych owoców. Zamiast w podwieczorku owoce możesz zabrać do szkoły do II śniadania


KOLACJE

I. 1 kromka chleba razowego lub 3 chrupkiego z masłem, 150 g sałatki z 30g mięsa gotowanego, selera naciowego, ogórka kiszonego i cebuli z 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru
II. 1 kromka chleba graham z masłem, 150g sałatki z 30g sera białego chudego, sałaty zielonej, pomidorów z 1 łyżeczką oleju, herbata zielona bez cukru
III. 1 kromka chleba razowego z masłem, 150g sałatki jarzynowej 1 &frac12; jajka gotowanego i z 1 łyżeczką oleju, szklanka wody mineralnej
IV. sałatka z 30g ryżu brązowego, 30g tuńczyka w sosie własnym, kukurydzy i cebuli, herbata bez cukru
V. 1 kromka chleba razowego z masłem, 30g wędliny drobiowej, 150g surówki z kapusty białej z marchewką i z 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru
VI. 30g makaronu ugotowanego polanego 1 łyżeczką margaryny miękkiej podgrzanej, posypanego 30g sera białego chudego, &frac12; brokuła z wody, herbata owocowa bez cukru
VII. 2 kromki chleba chrupkiego z masłem, 150g sałatki z selera gotowanego, jabłka i &frac12; szt jajka gotowanego z 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru
VIII. 1 kromka chleba razowego z masłem, 30g ryby wędzonej, 150g surówki z porów i ogórka kiszonego z 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru
IX. 30g kaszy jęczmiennej zapiekanej z 30g mięsa chudego, 150g włoszczyzny, z 1 łyżeczką oleju, herbata bez cukru
X. 1 kromka chleba razowego z masłem, 30g wędliny chudej, szklanka soku pomidorowego

Pozdrawiam Cieplutko i życzę wielu sukcesów
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:01   #85
Ania1516
Raczkowanie
 
Avatar Ania1516
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Exclamation dietetyk w Poznaniu

Czzy możecie mi polecicć jakiegoś dobrego dietetyka w Poznaniu?? Z góry dziękuje
Ania1516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 00:11   #86
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dietetyk w Poznaniu

zapytam moja kolezanka, ona chodzi na wizyty i schudla juz 8 kg, takze jak bede miala namiary, odezwe sie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 15:36   #87
Lucynaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyk- wrocław

666 552 412, tam więcej informacji... mogę rzec tylko tyle iż prowadzą dietę do uzyskania odpowiedniego efektu!
Lucynaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 08:35   #88
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dietetyk- wrocław

Moja mama po ciazy (ze mna ) chodzila do dietetyka. Nazywa sie "Gracja" Stella Grzycka-Basche. Z tego co wiem to schudla ok 20 kg i doszla z ta dietetyczna do wagi 48 kg, ktora utrzymywala potem przez jakies 10 lat
Takze ze strony mojej mamy serdecznie polecam. Niestety dokladniejszych namiarow nie podam, bo po prostu nie znam
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:56   #89
kar00lla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dietetyk w Warszawie lub na Śąsku

Witam,

właśnie zamierzam się zgłosić do dietetyka o pomoc w ułozeniu diety odchudzającej, czy mołbyście mi coś podpowiedziec na ten temat??, gdzi warto iść, a kogo lepiej unikać? Studiuje w warszawie, ale pochodzę ze Śląska, wic te dwa reiony mnie interesuja

pozdrawiam

karolina
kar00lla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:55   #90
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Dietetyk- wrocław

ma ktoś może jakieś numery telefonów? adresy? namiary?
niczym nie pogardze
suspense jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 10:37:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.