Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-30, 13:45   #3001
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja uczę mojego papa brawo ale nie kuma
Co to usypiania to ja już nic na ten temat nie będę pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 14:29   #3002
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Za to zasypianie jest najgorsze od urodzenia Kiedy już już prawie śpi, oczka małe, oddech miarowy to nagle się prostuje i wydziera się na całe gardło. Jedynie wieczorem idzie trochę łatwiej po butli. W dzień to masakra... A już miałam dziecko które wystarczyło włożyć do łóżeczka i wyjść, a po 10 min wrócić przykryć śpiącego malucha
Tak mamy od dluzszego czasu, ze na noc wystarczy cycka podac, a w dzien jest kombinowanie i czesto sie buntuje, chociaz juz ledwo ma oczy otwarte. Tlumacze to sobie tym, ze jest ciekawski i chce sie bawic, a nie spac. Jeszcze pamietam jak w dziecinstwie (chociaz oczywiscie pozniejszym) sie buntowalam przed spaniem, bo mnie cos przez to moglo ominac. Za to jako dorosla mam odwrotnie i czasem mam ochote po prostu przespac jakis zly dzien.


Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja uczę mojego papa brawo ale nie kuma
U nas brawo juz ogarniete, ale rusza rączkami w pionie a nie w poziomie
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 14:33   #3003
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Miał balona z helem w kształcie myszki miki i jak powiedziałam gdzie jest miki to zadzierał głowę dziś dostał nowy w kształcie dzidziusia i kilka razy powiedziałam że to dzidziuś i po chwili pytam gdzie jest dzidziuś a on zadziera głowę. Muszę zacząć uważać żeby nie mówić żadnych głupot przy nim bo kuma więcej niż mi się wydaje. Ale niestety mam problem bo przez wirus strasznie zdziczał strach gdzieś z nim jechać albo żeby ktoś obcy u nas był to jest jeden wielki jęk i marudzenie. Od poniedziałku planuje z nim intensywne wyjścia inne niż spacery dobrze że mieszkamy obok dwóch galerii. Z jednej strony się trochę obawiam właśnie przez wirus ale z drugiej będzie coraz bardziej dziczał i za chwilę nikt nie będzie mógł spojrzeć na niego bo będzie ryk. I w ogóle to mam wrażenie że moje dziecko ma jakiś bunt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Tak mamy od dluzszego czasu, ze na noc wystarczy cycka podac, a w dzien jest kombinowanie i czesto sie buntuje, chociaz juz ledwo ma oczy otwarte. Tlumacze to sobie tym, ze jest ciekawski i chce sie bawic, a nie spac. Jeszcze pamietam jak w dziecinstwie (chociaz oczywiscie pozniejszym) sie buntowalam przed spaniem, bo mnie cos przez to moglo ominac. Za to jako dorosla mam odwrotnie i czasem mam ochote po prostu przespac jakis zly dzien.




U nas brawo juz ogarniete, ale rusza rączkami w pionie a nie w poziomie
To u nas spanie w dzień dokładnie tak samo. Ostatnio nie dał się położyć więc jeździłam z nim spacerówką na siedząco w pewnym momencie patrzę a on opuścił głowę i śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 14:46   #3004
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

A to nie jest tak, ze kolo 8-9 mca dziecko po prostu zaczyna bac sie ludzi, ktorych nie widuje na co dzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 14:53   #3005
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, ze kolo 8-9 mca dziecko po prostu zaczyna bac sie ludzi, ktorych nie widuje na co dzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Racja jest tak ale mój nawet jeśli jest ktoś u nas np 3 godziny i nie zwraca na niego uwagi i nie zaczepia to i tak jęczy. Ma czas żeby się oswoić ale ewidentnie nie pasuje mi ktoś obcy na jego terenie. Kochane możecie mi napisać w skrócie jak wasi tż pomagają w opiece nad dzieckiem? Bo ja swojemu już awanturę zrobiłam ostatnio jest totalna olewka jak ma się zająć małym i tylko zacznie marudzić to go wynosi na dół do mojej mamy i ma problem z głowy nie mówiąc już żeby pomyślał o zakupach mleka pampersów czy ubranek wszystko jest na mojej głowie i zaczynam być już zmęczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 14:53   #3006
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój nie zostanie z nikim nawet na 3 minuty bo jest płacz. Mam nadzieję, że się to przestawi żeby w żłobku cyrków nie było
My odkąd brawo uczymy to młody wszystko klepie 🤦🏼☠♀️🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 15:06   #3007
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Racja jest tak ale mój nawet jeśli jest ktoś u nas np 3 godziny i nie zwraca na niego uwagi i nie zaczepia to i tak jęczy. Ma czas żeby się oswoić ale ewidentnie nie pasuje mi ktoś obcy na jego terenie. Kochane możecie mi napisać w skrócie jak wasi tż pomagają w opiece nad dzieckiem? Bo ja swojemu już awanturę zrobiłam ostatnio jest totalna olewka jak ma się zająć małym i tylko zacznie marudzić to go wynosi na dół do mojej mamy i ma problem z głowy nie mówiąc już żeby pomyślał o zakupach mleka pampersów czy ubranek wszystko jest na mojej głowie i zaczynam być już zmęczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A, to faktycznie warto go oswajac z ludzmi.
U nas tylko ja sie zajmuje dzieckiem, maz zostaje z nim na 15-30 minut dziennie jak ide pod prysznic i to wszystko. Ale za to on pracuje, gotuje, sprzata i robi zakupy, ja poza Malym nie mam na glowie kompletnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 16:00   #3008
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jak mąż nie pracuje to robi to samo co ja bym robiła. Trochę mniej atencji w to wkłada, ale nie odda nikomu innego, bo nikogo innego nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 16:28   #3009
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

U nas ja jestem z malym sama mniej wiecej od 7 do 18-30/19.
Tz wieczorem kapie malego, ja karmie i usypiam lub odwrotnie
Sobotnia noc tz wstaje i soe zajmuje, ja odsypiam w drugim pokoju.
Jak ma dzien wolny, u nas to tylko niedziela to robimy po polowie. Tzn jedno idzie na spacer grugie sprzata lazienki, podlogi itp.
Czasem sprzatniemy razem jak maly spi to wtedy spacer we troje.
Zakupy nam dpwoza, reszte robie ja ale jesli powiem co ma kupic tp zrobi bez problemu no ale wtedy jest w domu po 20 wiec juz wole zrobic w ciagu dnia
Czasem wieczorem tz pomyje gary czy odkuzy czy sprzatnie swinie no ale to musze powiedziec ze trzeba to zrobic

Jak jest w domu to zrobi co trzrba nakarmi przewinie pobawi sie poda leki itp

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2020-05-30 o 16:42
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 16:57   #3010
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas w tyg. męża nie ma od 5.30 do 16. Jak wraca z pracy i się ogarnie to więcej on się zajmuje młodym niż ja. Ja w tym czasie sprzątam, jakieś zakupy robię chwila mija i czas usypiać młodego. Z racji, że śpi w naszym łóżku i budzi się co pół h to jeden musi być przy nim non stop. Także ja koczuje z młodym a mąż jeszcze jakieś śmieci wyniesie i coś ogarnia. I wtedy ma czas dla siebie. W weekendy to on więcej z małym spędza czasu niż ja ale czasu wspólnego z mężem nie mamy wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 17:08   #3011
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
U nas w tyg. męża nie ma od 5.30 do 16. Jak wraca z pracy i się ogarnie to więcej on się zajmuje młodym niż ja. Ja w tym czasie sprzątam, jakieś zakupy robię chwila mija i czas usypiać młodego. Z racji, że śpi w naszym łóżku i budzi się co pół h to jeden musi być przy nim non stop. Także ja koczuje z młodym a mąż jeszcze jakieś śmieci wyniesie i coś ogarnia. I wtedy ma czas dla siebie. W weekendy to on więcej z małym spędza czasu niż ja ale czasu wspólnego z mężem nie mamy wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jak tz jest w domu to staramy sie jak najwiecej czasu razem, spacery, planszowki itp w miare to co da sie z dzieckiem w tle

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 19:17   #3012
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
U nas jak tz jest w domu to staramy sie jak najwiecej czasu razem, spacery, planszowki itp w miare to co da sie z dzieckiem w tle

Sent from my I3312 using Tapatalk
My czasem pójdziemy razem na spacer. Jemy razem obiad i to tyle. Z młodym nic innego się nie da a tak z mężem sam na sam to czasu jest zero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 19:37   #3013
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
My czasem pójdziemy razem na spacer. Jemy razem obiad i to tyle. Z młodym nic innego się nie da a tak z mężem sam na sam to czasu jest zero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jemy razem moze raz w tygodniu bo jak wraca tak pozno to my juz najedzeni

O ktorej wasze dzieci maja kapiel i ida spac?

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 19:40   #3014
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Kolo 19-20 robimy kąpiel, a potem czekam aż zawoła spać, zazwyczaj między 20 a 22.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 19:51   #3015
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

My kąpiel około 18.30-19. Zasypia między 19 a 21. Dziś był już padnięty o 19. Usypialiśmy go do 20.40 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 19:53   #3016
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Kochane możecie mi napisać w skrócie jak wasi tż pomagają w opiece nad dzieckiem?
U nas utarło się, że małego kąpie TŻ, po kąpieli ja smaruję, wycieram, ubieram, czytam wierszyk (no w niedzielę czyta tata), a mleko i usypianie to kwestia TŻ-a i właśnie w tej chwili się tym zajmuje

A poza tym to tak jak jakiś czas temu pisałam, w tygodniu ja wstaję równo z małym, w weekend ja śpię, a TŻ z nim zaczyna dzień. TŻ potrafi ogarnąć mleko i przewijanie i oczywiście zabawy, jakieś akrobacje itp. To czego nie robi to podawanie posiłków innych niż mleko, więc mały w krzesełku siedzi przy mnie. Ostatnio pracował z domu więc w jakichś wyjątkowych sytuacjach mu małego podrzucałam na 5-10 min kilka razy w trakcie dnia, wcześniej jak jeździł do pracy to po powrocie i obiedzie przejmował małego do czasu kąpieli, żebym miała chwilę dla siebie (którą najczęściej wykorzystywałam na jakieś sprzątanie, pranie itp.). Spacery do podziału. W nocy różnie, najczęściej pół na pół lub jedna noc ja na posterunku, druga TŻ ogarnia. Zależy też, czy idzie na drugi dzień do pracy, jak tak to staram się, żeby za często do małego nie wstawał. Garderoba małego jest na mojej głowie i nie oddam temu nikomu Pampersy czy mleko od czasu do czasu zajrzy ile zapasów zostało i pójdzie kupić (ma apkę rossmannową i lubi robić tam zakupy), ale częściej ja nad tym czuwam.

No ogólnie nie mam co narzekać, pamiętam jak urodził się mój brat to mój ojciec taki pomocny nie był.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 19:58   #3017
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja na swojego też nie mogę narzekać. Pomaga ile się da. Czekam tylko aż przestanę kp i da mi przespać 1 noc no a usypianie wieczorne to się dzielimy. Bo jakby 1 osoba miała bujać 1.5 h to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 20:05   #3018
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Czasem wieczorem tz pomyje gary czy odkuzy czy sprzatnie swinie
Co zrobi?
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
O ktorej wasze dzieci maja kapiel i ida spac?

Sent from my I3312 using Tapatalk
Przy normalnym trybie dnia o 20:00 kąpiel, 20:30 usypianie. Jak się coś poprzesuwa to godzina wcześniej lub później.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Załapałam, chodzi o świnki morskie

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja na swojego też nie mogę narzekać. Pomaga ile się da. Czekam tylko aż przestanę kp i da mi przespać 1 noc no a usypianie wieczorne to się dzielimy. Bo jakby 1 osoba miała bujać 1.5 h to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to my dziś też tak z dziennym usypianiem, najpierw ja 20 min, potem TŻ 20 min, potem znowu ja i w końcu się udało
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 20:06   #3019
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Juz mam takie muły, ze 1,5h bujania nie robi na mnie wrazenia
Maz oczywiscie potrafi Malego ogarnac, przebrac, nakarmic, wykapac itd, ale nam obojgu pasuje uklad, ze poki co to ja sie zajmuje dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 20:10   #3020
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Juz mam takie muły, ze 1,5h bujania nie robi na mnie wrazenia
3 kg temu też mogłam go bujać i bujać, ale teraz dźwiganie więcej niż 10-paka cukru mnie przerasta
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 20:34   #3021
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
3 kg temu też mogłam go bujać i bujać, ale teraz dźwiganie więcej niż 10-paka cukru mnie przerasta
Aaaa no tak! Zapomnialam, ze u nas waga piórkowa, zglosze sie z opinia jak sie troche podpasie Poki co wyrabiam sie razem z nim, najgorsze byly poczatki, mimo ze wazyl 2 kilo.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 20:46   #3022
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Kąpiel ok 18.40, spać 19.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 20:55   #3023
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Niedawno było o noszeniu, tyłem do siebie kiedyś nosiłam go przez pół dnia, dziś próbowałam i może minutę wytrzymałam. Miałam wrażenie, że nadgarstki mi pękną

Zaraz po porodzie też było mi ciężko ze względu na bliznę. Pamiętam, jak fizjoterapeutka nie kazała mi dźwigać więcej niż 3 kg. Aha Mówi to matce noworodka ponad 4 kg
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:10   #3024
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Co zrobi?



Przy normalnym trybie dnia o 20:00 kąpiel, 20:30 usypianie. Jak się coś poprzesuwa to godzina wcześniej lub później.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Załapałam, chodzi o świnki morskie

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



A to my dziś też tak z dziennym usypianiem, najpierw ja 20 min, potem TŻ 20 min, potem znowu ja i w końcu się udało
Tak swinki morskie potocznie zwane swiniami

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:34   #3025
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Mój zaczyna pokazywać w książce np kotka jak go zapytam gdzie jest albo gdzie miś ma nosek siedzę z nim pokazuje książeczki i opowiadam co jest na obrazkach i widać że ostro się skupia żeby jak najwięcej zapamiętać przebiła nam się druga górna jedynka może będzie kilka dni przerwy zanim dwójki ruszą do boju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, mój to nie ma cierpliwości do słuchania bajek czy przeglądania książeczek. Dla niego wszystko jest fajne na kilka minut i wio dalej
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No ja też jestem w szoku. Mój przy książeczkach fascynuje się jedynie przewracaniem kartek.Bo jedzonko

Mój dziś zrobił w końcu "pa pa" jak go poprosiliśmy. Na 99% świadomie, wcześniej nie byłam pewna czy to nie przypadek. No i powtarza "tata" jak się go zachęci, choć nie wie że to TŻ.

Za to zasypianie jest najgorsze od urodzenia Kiedy już już prawie śpi, oczka małe, oddech miarowy to nagle się prostuje i wydziera się na całe gardło. Jedynie wieczorem idzie trochę łatwiej po butli. W dzień to masakra... A już miałam dziecko które wystarczyło włożyć do łóżeczka i wyjść, a po 10 min wrócić przykryć śpiącego malucha

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
U nas tak zawsze i od zawsze Z miesiąc temu miał takie fajne dwa tygodnie, że chodził na drzemki bez robienia afery. Teraz znowu od kilku dni robi drakę jak za noworodka, wpada w furię, cały czerwienieje, naparza kończynami zupełnie bez kontroli, nic do niego nie dociera.
Jak go przykryjesz to śpi przykryty? U mojego to trzy minuty i po nakryciu, niezależnie od pory dnia i nocy


My fotelik musimy kupić konkretny, bo mamy bazę i pasuje do niej też kolejny.

Mojemu bobasowi kupiłam wczoraj spodenki w rozmiarze do miesiąca i leżą w pasie idealnie. Gorzej z długimi, bo wszystkie z krótkie lub za luźne. Na szczęście pogoda ostatnio nas rozpieszcza

A tż robi przy dziecku wszystko to co ja. Na początku dużo więcej ja z nim siedziałam, ale teraz pandemia i syn na mm
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:40   #3026
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Wow, mój to nie ma cierpliwości do słuchania bajek czy przeglądania książeczek. Dla niego wszystko jest fajne na kilka minut i wio dalej



U nas tak zawsze i od zawsze Z miesiąc temu miał takie fajne dwa tygodnie, że chodził na drzemki bez robienia afery. Teraz znowu od kilku dni robi drakę jak za noworodka, wpada w furię, cały czerwienieje, naparza kończynami zupełnie bez kontroli, nic do niego nie dociera.

Jak go przykryjesz to śpi przykryty? U mojego to trzy minuty i po nakryciu, niezależnie od pory dnia i nocy





My fotelik musimy kupić konkretny, bo mamy bazę i pasuje do niej też kolejny.



Mojemu bobasowi kupiłam wczoraj spodenki w rozmiarze do miesiąca i leżą w pasie idealnie. Gorzej z długimi, bo wszystkie z krótkie lub za luźne. Na szczęście pogoda ostatnio nas rozpieszcza



A tż robi przy dziecku wszystko to co ja. Na początku dużo więcej ja z nim siedziałam, ale teraz pandemia i syn na mm
Moj jest dlugi a chudy i spodenki kupilam jak reszte ubrran 9-12mc czyli polskie 80, no i w pasiie to 4cm luzu ma

Z krotkimi to spoko kupie mniejsze i tyle ale z dlugimi juz widze bedzie problem bo te rozmiarowo mniejsze beda dobre w pasie ale za krotkie

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 23:49   #3027
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość

Jak go przykryjesz to śpi przykryty? U mojego to trzy minuty i po nakryciu, niezależnie od pory dnia i nocy

Tak, rzadko się wykopuje. Czasem turla się z brzucha na plecy i z powrotem, a dalej jest przykryty

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 06:14   #3028
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas wszystkie spodenki w pasie są za duże.. Będę kupowała chyba takie ze sznurkiem żeby mu wiązać albo gumkę wszywać

Niedziela 7 rano a mój bombel już dał popis 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 06:57   #3029
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

O kurczaki. To u nas w pasie chyba żadne nie są za luźne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 07:36   #3030
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

To ja juz w ogole nie ogarniam jak jest z rozmiarami Maly nosi spodnie 80, tak jak u Travis, bo mniejsze sa za krotkie, ale on sam ma 70cm, wiec do dlugich dzieci nie należy. W pasie wszystkie sa dobre, chociaz to szczypior straszny. Spodenki z Lidla tylko sa za luzne, a tak to wszystkie marki jakie mamy rozm.80 pasuje na niego.
Przez pierwsze tygodnie uwielbialam ubranka z Pepco, bo one mialy takie proporcje na szczuplaka, wtedy ciezko bylo trafic cos, co na nim nie wisi, teraz juz wlasciwie wszystko jedno, poza H&M, zawsze o rozmiar za duze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.