TŻ w kuchni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-26, 14:01   #1
kalask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11

TŻ w kuchni


Jaki jest Wasz TŻ w kuchni? Gotuje, sprząta? Czy może jak takim słodkim gapciem?

Mój niestety ma dwie lewe ręce ale czego by nie zrobił zjem ze smakiem

Edytowane przez kalask
Czas edycji: 2013-10-26 o 18:54
kalask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:05   #2
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: TŻ w kuchni

Cytat:
Napisane przez kalask Pokaż wiadomość
Jaki jest Wasz TŻ w kuchni? Gotuje, sprząta? Czy może jak takim słodkim gapciem jak jest pokazane *******.

Mój niestety ma dwie lewe ręce ale czego by nie zrobił zjem ze smakiem
Mój Tż sprawdza się lepiej w kuchni niż ja
Gotuje bardzo smacznie (chociaż mamy inne smaki - ja lubię na ostro przyprawione, on łagodnie), sprząta po sobie, ale ma jedną wadę Gdy robię coś ja - siekam, przyprawiam cokolwiek - to czasami słyszę "Moja mama robi to inaczej" i mnie to wkurza Ale sprawa została już wyjaśniona
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2013-10-26 o 18:44
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:14   #3
kalask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: TŻ w kuchni

Oj jak fajnie (poza tą częścią z mamą :P). No właśnie, gdzieś słyszalam, ze faceci sa lepszymi kucharzami niz kobiety ;p ale moze sie kiedys przekonam
kalask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:24   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: TŻ w kuchni

Mój lubi gotować i robi to zdecydowanie częściej niż ja ;-) Sprzątać też lubi bo z natury jest pedantem. Ulubionym zwierzątkiem pań czyli "pantofelkiem" zdecydowanie nie jest. No i jest mistrzem prasowania- ja pod tym względem do pięt mu nie dorastam. Czy powinnam dodawać, że robi świetną kawę ;-)?
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:30   #5
iwonamarta83
Raczkowanie
 
Avatar iwonamarta83
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 45
Dot.: TŻ w kuchni

każdy powinien robić to co lubi
a każdemu smakuje gdy dostaje coś przyrządzonego specjalnie dla nas
__________________
http://jemysobie.blogspot.com/ - smacznie, zdrowo i niedrogo
iwonamarta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:31   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: TŻ w kuchni

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mój lubi gotować i robi to zdecydowanie częściej niż ja ;-) Sprzątać też lubi bo z natury jest pedantem. Ulubionym zwierzątkiem pań czyli "pantofelkiem" zdecydowanie nie jest. No i jest mistrzem prasowania- ja pod tym względem do pięt mu nie dorastam. Czy powinnam dodawać, że robi świetną kawę ;-)?
Pożycz go, dobra kobieto!
Mój to mi serwuje taką, że bleee Ale chyba celowo, bo on nie pije kawy i uważa, że ja jej pije za dużo
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 14:49   #7
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: TŻ w kuchni

Moj Tz rowniez jest lepszym kucharzem niz ja lubi eksperymentowac, gotowac cos nowego, ja na poczatku nie gotowalam prawie wcale, teraz juz znacznie lepiej. Mialam niestety wyniesiony zly przyklad z domu, kuchnia zawsze kojarzyla mi sie ze staniem przy garach jak za kare, dlatego nie chcialam sie nawet uczyc. Na szczescie teraz glownie gotujemy razem, w zwiazku z tym duzo wiecej przyjemnosci ze sprzataniem tez nie ma problemu prasowanie jest za to moje bo bardzo je lubie, jakos tak sie relaksuje wtedy...
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 14:55   #8
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: TŻ w kuchni

Mój jest za dokładny, przesadny w tym co robi. Dlatego często strasznie długo trzeba czekać na efekty. Ale to co zrobi jest smaczne, idealne. Jego Mama jest znakomita w gotowaniu i widać, że w dzieciństwie siedział z nią często w kuchni. Wie takie rzeczy, o których ja nie miałam pojęcia. Zaskakuję mnie i mam pewność, że gdyby na Niego spadło całe gotowanie to nie zmieściłabym się w drzwiach bo gotuję niesamowicie.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 15:43   #9
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: TŻ w kuchni

Mój TŻ gotuje bardzo fajnie, ale częściej mi pomaga niż sam coś tworzy I dobrze - mi to pasuje, bo lubię gotować, łączyć smaki. Sprzątamy też razem
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 16:02   #10
Mevianne
Raczkowanie
 
Avatar Mevianne
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 342
Dot.: TŻ w kuchni

Mojego niestety mamusia rozpuściła. Wszystko zawsze miał podane na stół, a nawet prosto do pokoju przed komputerek.
Na szczęście daje się wychowywać. Już polubił gotować. Na razie gotujemy wspólnie, ale czasem już eksperymentuje sam. I przysyła fotki z pytaniem czy uważam dzieło za jadalne.
Mevianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 16:24   #11
redfoxredfox
Raczkowanie
 
Avatar redfoxredfox
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 174
Dot.: TŻ w kuchni

mój gotuje fajnie, ale bardziej po swojemu (na przykład zupełnie inaczej robimy spaghetti), z reguły łagodniej przyprawia. ale to spoko opcja, by poznać jakieś ciekawe smaki. oczywiście bardziej nabrudzi i kiedy ja zawsze zmywam jeszcze w trakcie gotowania, by mieć wokół siebie porządek, to on wyciąga setki naczyń, które potem leżą i proszą się o zmycie. najfajniej jednak gotuje się razem i uwagi typu 'u mnie robi się to inaczej' są przyjmowane ze spokojem, zawsze można zrobić kuchnię fusion z jego tradycjonalizmem i moim pragnieniem eksperymentowania.
__________________
‘lick my red deliciøus’


włøsomaniaczka-sceptyczka since august 2014
redfoxredfox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 16:34   #12
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: TŻ w kuchni

Ja sobie nie wyobrażam, aby gotowanie i sprzątanie było tylko na mojej głowie. Mój robi doskonałe śniadania w obiadach ja jestem lepsza, on za to lepiej sprząta. Owszem ma wady np. nie potrafi obsługiwać pralki . Myślę, że brak podziału obowiązków jest szkodliwy, bo robi zazwyczaj z kobiet służące (odwrotna sytuacja rzadko się chyba zdarza). Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. jeśli ja cały dzień jestem w domu, a on pracuje 8 godzin, to ja zdążę i posprzątać i ugotować... jak ja jestem w pracy, on w domu- odwrotnie.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 16:41   #13
nieliczylamwcalesie
Zakorzenienie
 
Avatar nieliczylamwcalesie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK.
Wiadomości: 9 531
GG do nieliczylamwcalesie
Dot.: TŻ w kuchni

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Mój Tż sprawdza się lepiej w kuchni niż ja
Gotuje bardzo smacznie (chociaż mamy inne smaki - ja lubię na ostro przyprawione, on łagodnie), sprząta po sobie, ale ma jedną wadę Gdy robię coś ja - siekam, przyprawiam cokolwiek - to czasami słyszę "Moja mama robi to inaczej" i mnie to wkurza Ale sprawa została już wyjaśniona
Tak, jakbym widziała siebie i mojego Tżta
__________________



'
Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. w poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia.'
nieliczylamwcalesie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 16:43   #14
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: TŻ w kuchni

On gotuje, ja piekę. Wkurza mnie tylko jak zostawia bajzel w kuchni. Oczywiście sprząta to potem, ale zanim się do tego poskłada, to trochę trwa, a ja nie lubię bałaganu choćby przejściowego.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 19:10   #15
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: TŻ w kuchni

Moj TZ gotuje swietnie, ma wiedze i wyobraźnie oraz chęci poza tym to typ pedanta. Gotuje i sprząta, zmywa na bieżąco.
Jedyne czego nie lubi robic to desery. Moze dlatego, że za nimi nie przepada.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 20:22   #16
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: TŻ w kuchni

No jak mieszkaliśmy razem to zdecydowanie H. gotował, chociaż ja też się starałam i jest z tym coraz lepiej teraz robimy coś na zmianę, raz on przyjdzie do mnie na obiad, raz ja do niego, a jak się uda to wspólnie. Sprząta też po sobie i chętne się za to zabiera.
Tak na marginesie nigdy nie rozumiałam tego wspólnego gotowania, a teraz wiem, że może dać sporo frajdy

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 20:33   #17
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: TŻ w kuchni

Sprząta kuchnię i gotuje w weekend Ciasta piekę ja niestety. Może kiedyś go namówię do upieczenia drożdżowego tak smacznego jak od mojego taty
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 20:37   #18
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: TŻ w kuchni

Gotuje, ale brudzi strasznie Ja staram sie zmywac, bo jestem ta niegotujaca strona związku. Nienawidze gotowac. Na szczescie mój TZ lubi gotowac i czasem nawet jakies ciasto upiecze, zrobi konfiture. Nie moge narzekac.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-26 o 21:03
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 22:14   #19
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: TŻ w kuchni

Gotuje cudownie w zasadzie to on nauczył mnie chyba wszystkiego I nie mam na myśli kotletów schabowych czy jajecznicy :P

Sprząta, ale gdzie? po robieniu jedzenia czy ogólnie? sprzątać umie i to tak jak ja nigdy sama nie sprzątam. Nie mam takich zdolności

Dodam, że gotowanie przejął po mamie i babci po prostu dużo pomagał, interesował się itd. Ale za to nie lubi piec ciastek itd tym muszę zajmować się ja.

Jeśli chodzi o zmywanie to zawsze on. Nawet jak ja coś robię to on za mnie zmywa. Mało tego świnia ze mnie bo jak np przychodzi do mnie to myje mi naczynia z pokoju czekam aż się posypie.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2013-10-26 o 22:16
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 22:34   #20
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: TŻ w kuchni

Cytat:
Napisane przez kalask Pokaż wiadomość
Czy może jak takim słodkim gapciem?
Nie jest gapciem tylko jest cwany. Poudaje, że nie umie i zrobisz wszystko za niego.
Pewnie sprzątac nie umie, prania zrobić nie umie, prasować nie umie, zmyć naczyń też nie. Taki słodki, cwany gapcio.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 22:37   #21
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: TŻ w kuchni

W mojej kuchni gotuję ja, on ma tylko jeść i chwalić.

Gary zmywa grzecznie.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 22:45   #22
asiula171a
Raczkowanie
 
Avatar asiula171a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: TŻ w kuchni

Z reguły , to ja gotuje a mój Tż przeszkadza . Ale jak już coś przygotuje , to jestem w niebo wzięta. Uwielbiam takie niespodzianki.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
asiula171a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 00:13   #23
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: TŻ w kuchni

U nas gotuję ja. Mój mężczyzna najwyżej robi śniadania (jajecznicę, jajka sadzone, itp.). Przyznam szczerze, że sama go wygoniłam z kuchni. Bardzo lubię przyrządzać nowe dania i lubię je robić po swojemu. Mam swój kulinarny gust - nie znoszę w jedzeniu żyłek, rozpaćkanych warzyw (nie cierpię leczo, bo większość rozgotowuje w nim paprykę, która zmienia swoją konsystencję na papkę), nie uznaję ulepszaczy (kostek rosołowych, gotowych przypraw do mięs składających się w 90% z soli, czy "pomysłów na.." i "fixów"). Wymagam znajomości pewnych zasad podczas gotowania - kiedy posolić, co i kiedy dodać (no ciska mną, jak ktoś popełnia kardynalne błędy ). Skoro jest to moje hobby, to po co on ma się męczyć? Szczególnie, że wraca zwykle o wiele później ode mnie (19-21), a wtedy jest za późno na robienie obiadu

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2013-10-27 o 00:14
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 02:28   #24
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: TŻ w kuchni

My jeszcze nie mieszkamy razem, ale oboje nie lubimy gotować i słabo/średnio gotujemy, wiele potraw nie umiemy, ale te podstawowe uczymy się, żeby głodem nie umrzeć jak zamieszkamy razem. Także gotować oczywiście będziemy. Nie nastawiam się jedna, że będę robić wymyślne dania, oryginalne, bo po prostu nie przepadam za gotowaniem. Będę stawiać raczej na klasykę czyli np ryż i mięso, kartofle i mięso itp. Czasem pewnie spróbuję coś wymyślnego, ale pewnie nieczęsto, bo po prostu nie daje mi to przyjemności. No ale czasem spróbuję.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 08:08   #25
karo150
Przyczajenie
 
Avatar karo150
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10
Dot.: TŻ w kuchni

Skąd ja to znam... Mój przez rok czasu płacił siostrze, żeby sprzątała u niego w mieszkaniu... jak razem zamieszkaliśmy to czasem udało się go zagonić do roboty, ale robił to z wielkim bólem i zbierał się ze 2 godziny. Co do gotowania to kawe robi pyszną, kanapki też nawet mu wyjdą, ale za coś poważniejszego niż jajecznica się nie bierze. Zawsze mówi, że i tak mu nie wyjdzie
karo150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 08:10   #26
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: TŻ w kuchni

Ja w ogóle nie umiem gotować. On nie raz robi obiady w domu dla siebie i rodziców. Sprząta też więcej i częściej niż ja. Prasuje, myje łazienkę, wiesza firanki, pranie robi, no co tylko trzeba to ogarnie bez gadania. Nie trzeba go ganiać do sprzątania i za to chwała należy się jego matce, że nie wychowała go na nieroba, który tylko będzie czekał, aż kobieta po nim posprząta i podsunie obiad pod nos. To prędzej mnie trzeba w tej kwestii zreformować
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 08:20   #27
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: TŻ w kuchni

Uwielbiam gotować i piec różne ciasta, ciasteczka, robić desery. Mój TŻ nie umie wybitnie gotować, ale takie podstawowe rzeczy bez problemu ugotuje. I to całkiem smaczne . Nie ma problemu ze sprzątaniem, zmywaniem czy czymkolwiek.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 10:15   #28
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: TŻ w kuchni

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie umiem gotować. On nie raz robi obiady w domu dla siebie i rodziców. Sprząta też więcej i częściej niż ja. Prasuje, myje łazienkę, wiesza firanki, pranie robi, no co tylko trzeba to ogarnie bez gadania. Nie trzeba go ganiać do sprzątania i za to chwała należy się jego matce, że nie wychowała go na nieroba, który tylko będzie czekał, aż kobieta po nim posprząta i podsunie obiad pod nos. To prędzej mnie trzeba w tej kwestii zreformować
Z moim jest podobnie. Ja potrafię zrobić tylko podstawowe potrawy, a on znacznie więcej. Może dlatego, że moja mama gotuje bardzo tradycyjnie . Niestety denerwuje mnie gdy mnie poucza . Raz nawet się przy tym ścięliśmy przy mojej mamie. To, że robię coś inaczej nie znaczy, że gorzej.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 10:53   #29
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: TŻ w kuchni

U nas gotuję zwykle ja, choć sprawia mi to średnią przyjemność (lubię tylko nowości), czasem przygotujemy coś razem, w wyjątkowych sytuacjach mój zrobi coś sam. W zamian piecze dobre ciasta i zmywa gary bo ja nienawidze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 12:00   #30
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: TŻ w kuchni

Mój TŻ umie coś tam ugotować, a z przepisem to wszystko. Jednak u mnie głównie ja gotuję ale za to on zmywa. Wynika to z tego, że zazwyczaj jesteśmy w moim mieszkaniu i nie lubię jak mi ktoś przeszkadza gdy gotuję, bo jest nie po mojemu i nie lubię gdy ktoś mi tarasuje przejście w mojej małej kuchni, ale jeśli robię coś bardziej skomplikowanego to np. oboje kroimy składniki.
Jednak nie mam problemu z tym żeby co jakiś czas siąść sobie na tyłku i poczekać aż obiad zostanie mi podany pod nos.
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.